Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


1. csoport


Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
1. csoport F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
1. csoport Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 11, 2021 6:49 pm



1-es csoport



A jó dolgok rosszra fordulhatnak, a rossz dolgokból pedig jó sülhet ki.


Hiába próbálkozom bármiféle megoldással az ajtó nem nyílik, meg sem moccan. Mintha csak betonból lenne az egész. Mérgesen és egyben ijedten állok előtte valami más megoldást kutatva, de amint eszembe jut egy valami a bokámnál fogva megránt. Az egész olyan hirtelen történik, hogy nincs időm gondolkozni, vagy akár csak pislogni egyet. A fejemet ennek köszönhetően be is verem a földbe, de azzal sem igen foglalkozom, csak próbálok valamiben megkapaszkodni, miközben a bokám köré fonódott inda húz magával tovább.
A többiek lábához érve csak értetlenkedve pislogok fel rájuk. Most érzem meg, hogy nem csak a vállam, de már a fejem is fáj. Mondjuk előbbi ezerszer jobban. Nem tett jót neki az előbbi kapkodásom. A ruhadarab, amivel be lett kötve a sebem már elvesztette eredeti színét a vértől.
-Köszönöm!-Pillantok hálásan az egyik idegen nőre, aki segített lehámozni lábamról az indát. A ház felé meredek és csak az ajtót figyelem. Ők még mindig bent vannak és én nem tudok nekik segíteni. Bosszant az egész helyzet. Közben valahogy próbálok a többiekre is figyelni, de annyira Dantén és Islan járnak a gondolataim, hogy szinte meg sem hallom őket.
Azt viszont már felfogom, hogy végre kijuthatunk. Csatlakozom a többiekhez én is. Sok mindent nem tehettem a kiszabadulásunkért, sőt inkább csak rontottam a helyzetünkön, így ha most mégis tudok segíteni megteszem.
Felszabadító érzés járja végig testemet, ahogy végre kilépek a szabadságba. Megfordulva veszem észre, hogy a börtönünk lángokba borult. Egy pillanatig csak azt figyelem. Valahol örülök a látványnak, hisz ezzel tényleg véget ért ennek a borzalomnak. Viszont közben eszembe jut az otthonom. Haza szeretnék már menni.
Tekintetem az égő házról először Islara, majd Dantéra siklik. Egy mosoly kúszik az arcomra. Jól vannak ők is és úgy látom nem kell félteni bátyámat.
Egy nagy levegőt véve végül a fekete bőrű nőhöz sétálok, akinek tettem odabent egy ígéretet.
-Phoebe Wright, a város szélén van egy lovardám, könnyen megtalálod. Megígértem, hogy kifizetem a ruhád.-Mivel most a zsebem üres, így bármennyire is szeretném ezt most letudni nem tehetem. Végül a többiekkel együtt ismét hátat fordítok az elpusztított kúriának, hogy az érkező mentőegységek egyikéhez sétálva segítséget kérjek tőlük.




Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 11, 2021 6:15 pm
Jackson && everyone else

What a gorgeous day to die  


Nehéz lett volna meghatározni azt a pillanatot, mikor a fickó kilehelte a lelkét, bár mindketten elég sokat tettünk annak érdekében, hogy megtörténjen. Legalábbis én, mert nem nagyon hagytam, hogy levegő jusson a tüdejébe. Közben végig nem kerestem Isla tekintetét, az okok pedig elég nyilvánvalónak tűntek. Mert ha ő is látta, amit én láttam. Nem-nem-nem. Újra kell értékelnem életem legégőbb pillanatát.
Amikor kinyílt az ajtó, nagy nehezen levettem a kezeimet a halott fickóról. Még mindig nem néztem Isla-ra, csak lassan felálltam. Azért arról tudomást vettem, hogy éppen megöltem valakit. Nem tűnt egy kellemes érzésnek. Eddig soha nem öltem meg senkit ok nélkül, de még azoknak a listája is túl rövid volt, akiknek szándékosan okoztam a halálát.
Elindultam az ajtó felé, de Isla keze visszatartott. Ekkor már nem nagyon volt más opció, rá kellett néznem. Úgy éreztem, mintha minimum meztelenül látna. Olyat látott, amit magamtól soha nem mondtam volna el neki, és még magamnak is tagadtam. Most pedig a képembe nyomták, és meg kellett emésztenem, hogy ezt nem tudtam eltüntetni egy hülye poénnal. Fuck!
- Mit? Mit nem tudtál? - Ennyit tudtam kinyögni, közben magam sem tudva, hogy mi lapul valójában a hangomban. Talán mérges voltam. De ki ne lett volna mérges, miután megfosztották élete legnagyobb titkától? És nem, nem vigasztalt az sem, hogy a látomás szerint talán ő is... félt az elvesztésemtől. Talán erre kellett volna koncentrálnom. Ez volt a valódi lényeg. Szavak nélkül hozta a tudtomra, hogy ahogy én nem akarok Isla Rousseau nélkül élni, úgy ő sem akart nélkülem. És mit kezd egy hozzám hasonló marha egy ilyen infóval? Tudta rólam, hogy annyi érzelem nem szorult belém, mint egy törött vázába.
Amikor magához ölelt, valami lecsitult bennem. A sok kérdés, ami a fejemben tombolt, szinte jelentőségét veszítette. Észre sem vettem, mikor kezdtem el viszonozni az ölelését, és mire felfogtam volna, hogy az ajkai átsuhannak az enyémen, már nem is volt a helyiségben. Végül ő futamodott meg, én pedig egy ideig álltam ott magamban, mint egy tökkelütött. Bár úgy is éreztem magamat.
Mikor kisétáltam, tekintetemmel először Phoebe-t kerestem meg, de úgy tűnt, hogy rendben van. Mindannyian kinn álltak a kerítésen túl. Alig fogtam fel valamit az egészből, valami varázslatról szóltak a sztorik, majd a városhatárról, de közben ismét sajogni kezdett a lábam.
Mikor Isla mellém került, és megfogta a kezem, csak felsóhajtottam. Ezúttal már ő kerülte a tekintetemet, emiatt pedig valamiért halkan elnevettem magam. - Hát most már tényleg vége. - Hangosan gondolkodtam, miközben az égő épületet néztem, ami lassan tűz és a föld martaléka lett.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Annabelle Navarro
Chatkép :
1. csoport I5FNS1f
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
Anya Chalotra
Hozzászólásaim száma :
33
Pontjaim :
23
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
1. csoport Tenor
Őt keresem :
she is my better half
1. csoport P7JGe1r

please have mercy on me
1. csoport PNxawjL
Kedvenc dal :
boss bitch
crowned in glory
horns
you don't own me
16 shots
Tartózkodási hely :
taken somewhere in d.c.
Korom :
28
Foglalkozásom :
『 (antique) dealer 』


Annabelle Navarro

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 10, 2021 8:17 pm

you dug your own grave now lie in it, revenge is a dish best served cold. I see red, a gun to your head, executioner style
and there won't be no trial

A szememet forgatom Oya támadó hangnemére és szavaira, pedig valójában bennem is megvan a félsz. Mark kihozott minket onnan, kész volt értem is olyan lépéseket tenni, amit nem vártam volna el tőle, és még akkor is gondoskodott a kijutásunkról... mégsem tudok feltétel nélkül bízni benne.
Elvégre egészen idáig egy hazugságra építkeztünk.
Ezt mondjuk én is díjaznám – vonom fel a szemöldököm, amikor Oya megemlíti a közös fejtegetést, még akkor is, ha tudom: nem egészen velünk akart közösködni. Vagy pont azért, mert tudom.
Mintegy végszóra robban ki az ajtó, amit a hozzánk csapódott hármas egyetlen kijutott tagja hiába próbált betörni nem is olyan régen, és hamarosan megjelenik az odabent ragadt két jómadár is; talán kicsit zaklatottan, de épen és egészségesen.
Amennyiben Mark úgy dönt, hogy átadja a kezében tartott papírt, és éppen nekem, nem mondok semmit, de a tekintetem két pillanattal hosszabb ideig kapaszkodik az övébe, mint szükséges volna. Szinte csak rá kell néznem a papírdarabon szereplő szavakra, hogy érezzem a mögöttük megbúvó mágiát. Erőteljes. Pusztító.
Mégsem kell senkinek kétszer szólni, hogy kezdjünk bele.
Felsorakozunk az akkor még csak az én szemeimnek látható fallal szemben, összekapaszkodunk, egyetlen egységes, erőteljes és pusztító láncolatot alkotva. Egyik kezem Izzyébe kapaszkodik, régi ismerősként köszöntöm az érzést, ahogy mágiánk ezen az egyszerű kis kapcson keresztül áramolni kezd, összekapaszkodik, majd még tovább erősíti a másokat; sokkal idegenebb az érzés, hogy most mindezt hat másik boszorkánnyal is megosztjuk, de a cél szentesíti az eszközt, ahogy mondani szokás. A láthatatlan fal pedig lassan, de annál látványosabban törik meg az erőnk alatt.
Valami mégis azt súgja, hogy ez nem elég.
Alig omlik le a várost körülvevő fal, én szinte azzal a lendülettel fordulok sarkon, lépteim jóformán maguktól visznek fel egy magasabban kiálló kőtömb tetejére, és akkor sem gondolkodom, amikor minden mágiámat a kezeimbe összpontosítom. Ujjbegyeim vége lassan felizzik, mintha még mindig átjárna a többiek ereje – aztán mindkét kezem magam elé emelem, és mindkét kezemből lángnyelvek csapnak elő, egyenesen a beomlott bejárat felé, onnan pedig a falakon felkúszva, lassan egyre többet kebelezve be az épületből.
És amikor meghallom Oya hangját, már gondolkozom, mégsem változik semmi; minden a rabságunk alatt összegyűjtött dühömet, tehetetlenségemet és gyűlöletemet tükrözi a lángok ereje. Tekintetünk egy pillanatra összevillan, látom azt a sötét mosolyt és tudom, nem kell mondanom semmit. A következő pillanatban már Izzy is ott áll a másik oldalamon, a kúriát pedig lassan felfalják a lángok, egyes részei jéggé dermednek, hogy aztán vagy a tűz által cseppfolyóssá válva tűnjenek el a semmiben, vagy a földrengés zúzza őket apró szilánkokká.
Tudom, hogy voltak odabent mások is, de ennyi idő alatt már nekik is ki kellett jutniuk; ezért nincs lelkiismeretfurdalásom, amikor végignézek a megmaradt füstölgő romokon és a berepedezett földön, ami elnyelte a kúria maradékát.
Azt hiszem, itt végeztünk – mosolyodom el lassan, elégedetten Izzy kérdésére.
Ismét a kezemet nyújtom felé, de mielőtt elindulnánk, vetek egy tétova pillantást a vállam felett Mark irányába. Az egyetlen dolog irányába, akivel még nem végeztünk, de nem is tudom, mit kellene vele kezdenem.



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Isabelle Navarro
Chatkép :
1. csoport UYj6TZk
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
❅ Camila Cabello
Hozzászólásaim száma :
24
Pontjaim :
21
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
I'm as cold as Ice,
But in the right hands i'll Melt.
1. csoport Tumblr_p1d21cZ4Br1rchkzlo1_500

Kedvenc dal :

Tartózkodási hely :
❅ i'm here, baby in D.C.
Korom :
28
Foglalkozásom :
❅ singer


Isabelle Navarro

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 10, 2021 7:18 am


Meet with the Temple Of the Mighty.

Eljutottam arra a pontra, hogy fogalmam sincs, mi történik. Bár lehet, hogy ez már jóval korábban is igaz volt, hiszen akkor sem értettem semmit, mikor Anna elindult a kúria kerítése felé úgy, mint akit nagyon vonz valami , amazok ketten eltűntek, a másik páros meg valami növény által lett végig húzva a földön, Mark pedig... igazából, csak akkor veszem észre, hogy eddig nem volt konkrétan mellettem és a nővérem mellett, amikor megjelenik egy üres lappal a kezében. Egy lappal, amin hirtelen megjelenik valami felirat, melynek olyan erős a mágiája, hogy szó szerint érzem . Az ember azt hinné, hogy csak egy egyszerű kis cetli, de néha a legapróbb dolgok a legfontosabbak. Érzem, hogy ez nagy dolog és, ha nem érezném is sejteném Mark ábrázatából.
-Nekem mindegy mit csinálunk, csak húzzunk el végre innen, lehetőleg minél előbb.- morgom halkan, mert én már túl pesszimista vagyok ahhoz, hogy elhiggyem, valóban vége ennek az őrületnek. Fel vagyok készülve arra, hogy megjelenik pár szektás, netán kiderül, hogy ezt az egészet csak képzeljük, ide röppen egy szőnyegen a húsvéti nyuszi vagy fene tudja, mi történhet még. De végül gondoskodunk róla, hogy olyasvalami következzen, amit végre mi irányítunk és véget vethet mindennek.
Anna mellé lépek, ahogy kántálni kezd szerény kis csapatunk, óvatosan megfogom a kezét, ahogy mindig is szoktuk annak érdekében, hogy a mágiánk a lehető legjobban együtt működjön és lehunyom a szemem. Nem kerdőjelezem meg, hogy jól döntöttünk-e vagy sem. A többség döntött, én pedig velük tartok, ha már kijutni is együtt sikerült. A kúria pedig szép lassan lángba borul, minek láttán apró mosoly jelenik meg ajkaimon. A végletek embere vagyok. Imádom a jeget, ami a fő képességem, de a tűz melege is csodálatos számomra. A kettő valahogy össze is tartozik, mint én a nővéremmel, akit sikerült megmenteni és visszakapni. Aki pedig még egyszer megpróbálja elvenni tőlem, az nagyon sokat fog szenvedni. A lángok és a föld morajlása közepette, olykor jéghegyek jelennek meg, melyek azonnal elolvadnak vízzel fedve így be a helyet, mely végül nem tűnik már semmi egyébnek, mint egy jól megformált, idilli tónak a semmi közepén. -Akkor mehetünk?- kérdezem mosolyogva végig pillantva a társaságon, majd el is indulok az utamra, de valamiért az az érzésem, hogy nem utoljára láttuk egymást.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Oya Leroux
Chatkép :
1. csoport Original
Szerepkör :
törvényen kívüli
play by :
beyoncé
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
13
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
noir
Fő képességem :
geokinesis
Kedvenc dal :
no wealth, no ruin,
no silver, no gold;
nothing satisfies me
but your soul

Tartózkodási hely :
d.c. & new orleans
Korom :
202
Foglalkozásom :
some gangsta sh*t


Oya Leroux

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 09, 2021 10:11 pm

loud voices calling for revenge, cold metal triggers on their fingertips, the midnight streets are running red
Amikor nemes egyszerűséggel megérkezünk Lou-val Anna mellé, ő még mindig valamit néz, amit mi nem látunk – legalábbis úgy vélem, hogy nem csak én nem látom. Nem igazán értem, hogy ennek mi a jelentősége, vagy, hogy egyáltalán van-e, úgyhogy a figyelmem és a koncentrációm nagyobb részét annak szentelem, hogy a mennyezet ne szakadjon a két bent rekedtre. Ha már idáig eljöttek, eljöttünk, nehogy már itt szakadjon rájuk a plafon – mint mondtam volt, Cersei halála is meglehetősen méltatlan volt.
Míg a fiatal nő az ajtóval viaskodik, belibben a képbe Mark, a kezében van valami, és messziről alig ismerem fel, hogy az tulajdonképpen valószínűleg éppen az a cetli, amit Lou hozott ki, amire annyira kíváncsi voltam, és, amit romantikusan, együtt akartunk megnézni. És most ott van, az áruló kezében.
- És, ha igen? – dörrenek a férfire. – Akkor mi lesz? Mit teszel, hm? Hű kutya módjára viszed vissza a gazdádnak, áruló? Vagy bebizonyítod, amiről olyan serényen papoltál odabent, amikor még a te életed is volt a tét? – igazság szerint, hiába tűnik úgy, hogy a döntés az ő kezében van, hát, kurvára nem. És erről mi is árulkodhatna jobban, semmint a mellőlem nem messze, a földből kiemelkedő, nehéz, kemény, köves és kavicsos rög. Mert, hogy, ha esetleg kedve támadna visszaszaladni anyuci szoknyája mögé, akkor bizony ezt kapja a nyakába, és abban nem lesz köszönet.
De persze Anna szíve megint meglágyul, és a helyett, hogy befenyítené a fiúját, nyugodtan kérdezi a fecni mibenlétéről. Hagyom, hogy Mark válaszoljon, majd hozzáteszem:
- Lou szedte ki egy fiókból, amikor megjelent a pasid haverja – az a féreg, akinek szilánkosra törtem az ujjait. – Úgy volt, hogy, amikor kijutunk, megnézzük és értelmezzük. Közösen – teszem hozzá, mert hiszem, hogy Lou nevében is beszélek a királyi többesben.
Hirtelen és váratlanul vágódik ki az ajtó, és robban ki rajta a nő és a férfi, én pedig hagyom, hogy a plafon a földdel váljon egyenlővé – nehéz fa-, és kőszerkezet omlik le, ami, ha őket teríti be, biztosan nem másznak ki egyben alóla; már persze, ha még tudtak volna egyáltalán mozdulni.
Végül Mark döntésének értelmében elkezdjük kántálni a papíron azóta megjelent szöveget, az energiánkat, erőinket többé-kevésbé megosztjuk, egy emberként szólunk, mozdulunk, a mágia tökéletesen áramlik át a testeken, és ezzel egyidejűleg a láthatatlan fal: alig látható, haloványan derengő fénypászmák mentén repedezik meg a bura, és törik szilánkokra, foszlik semmivé a fellegekben.
Egy ponton, amikor Anna hirtelen elfordul, és mással kezd foglalkozni, észrevéve mellé lépek, és az arcát fürkészem.
- Anna...? – közben figyelem, hogy mit művel, aztán, amikor a lángnyelvek lassan zabálni kezdik a kúriát, ördögien sötét vigyor feszül ajkam szegletére. Nem kell szólnia, vagy kérnie, és, bár úgy tűnik, ő még mindig a láthatatlan entitás hatása alatt áll, én pusztán önnön bosszúállási vágyam okán társulok hozzá.
A föld dörögve mozdul meg, morajlik és morog. Az épület falaiban a vasszerkezet, a csövek, a kábelek nyekeregnek és sírnak, mielőtt megadnák magukat és szétpattannának, eltörnének a nyomás hatására. A föld felhasad a kúria alatt, épp úgy, ahogyan annakidején a Harrison villa alatt tette, és mély árok nyílik, mely rövidesen mindent bekebelez. A fények villódznak, ahogy a falak mozognak, és a kábelek hajlongnak az erőtől, majd végleg kialszanak, egyik a másik után, menetrendszerűen. A vastag falakon repedések futnak végig, roppannak össze, úgy csúsznak egymásra, mint a föld lemezei tették egykoron. Eszembe jutnak a természetfelettiek, akik bent lehetnek. Bízok benne, hogy elég ügyesek voltak. És a patkányok... ők nem menekülnek a földindulás elől.
Lassan süllyedni kezd az égő ház, tüdejéből szurokfekete füstöt okád, sűrűn gomolyogva az égben, beborítva a csillagokat, felfogva a Hold fényét. A poklok minden tüze emészti a házat, alapjaitól, egészen a tető legmagasabb tornyának csúcsáig, az ablaküvegek kirobbannak, forróság dől ki minden résén, mígnem teljesen el nem lepi a föld, grandiózus mauzóleumként süppedve a felszín alá.
A morajlása még sokáig visszhangzik az éjszaka csendjében, de a halálhörgést elnyomja a föld – egyik rétege, a másik után.





Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 09, 2021 4:56 pm



here we go again


Nem csodálkoznék, ha migrénes fejfájás kerülgetne ezektől a hirtelen valóság-váltásoktól, de szerencsére nem kell elgondolkodnom ennek a lehetőségén sem, mert túlságosan érdekel, amit látok. Ezúttal nem én vagyok a jelenet főszereplője... vagy legalábbis nem közvetlenül, de sokáig a közvetettségét sem veszem észre. Festői környezetben találom magam, de nem látok mást, csak egy családot nem is olyan messze, egy fa árnyékában. A szívem összeszorul a boldog család és a szaladgáló gyermekek látványára, de alig egy pillanatom van ennek megélésére, a következő másodpercben ugyanis felismerem a pléden ülő nőt.
Én vagyok az.
Én vagyok ott a nemlétező családommal. De mi ez az egész, valamiféle jövőkép? És most miért nem vagyok igazán jelen? És ki az a fickó mellettem?
És miért akarom, hogy Jacksont ismerjem fel benne?
Aztán, mielőtt még elmerülhetnék ezekben a gondolatokban, ismét azon az elcseszett helyen találom magam, a kúria hideg kövén ülve, tőlem alig karnyújtásnyira pedig ezúttal ott van Jackson is. Látom, hogy mindkét keze ujjai elemi erővel szorongatják a férfi torkát, de a legkevésbé sem zavar, meg sem próbálom leszedni róla, mindössze a vasrudak préselik jobban a padlóba a testét, ezzel biztosítva, hogy képtelen legyen védekezni.
Nem mennek ki a fejemből a képek. Az elsőt... tudom értelmezni, ha őszinte akarok lenni magamhoz. Jackson elvesztése, és a tény, hogy éppen miattam hal meg, olyasmi, amit soha nem mertem, nem akartam, nem voltam képes végiggondolni. Ez lenne a legmélyebben dédelgetett félelmem? Ezt akarta velem láttatni ez a fickó?
És ha az volt az enyém, akkor a másik Jacksoné volt? Ő is látta volna az általam kivetített képet?
És miért az az ő legmélyebb félelme, hogy boldog életet élek nélküle?
Érzékelem, hogy hirtelen kinyílik az ajtó, és látom, hogy a fickó már nem is rángatózik, a szemei pedig tompán meredek előre, mégis képtelen vagyok rávenni magam, hogy elinduljak kifelé. Feltápászkodok a földről, de a lábaim nem visznek sehová, és azon kapom magam, hogy ha Jackson elindul, utánanyúlok, és a karjánál fogva állítom meg.
Te is...? – Szemeim kitartóan kutatják az övéit, már-már olyan érzés, mintha soha nem néztem volna így rá. Talán soha nem is tettem. Soha nem akartam meglátni, hogy az ő tekintetében is lehet mélység, mert azzal leromboltam volna a magam köré épített falakat. – Nem tudtam... – Semmi értelme sem az előző kérdésemnek, sem ezeknek a szavaknak, de tulajdonképpen annak sincs sok értelme, ami jelenleg a fejemben zajlik.
Engedelmeskedem annak a belső hangnak, ami ugyanonnan jön, mint ahonnan az iménti félelmem: a karjánál fogva magamhoz rántom, karjaim körülfonják a nyakát, és egyszerűen csak szorosan magamhoz ölelem. Megszámlálhatatlanul sok éve kötődik egymáshoz az életünk, de még soha nem tettem ilyet, és most valamilyen furcsa oknál fogva sajnálom, hogy nem. Egyszerre megnyugtató érzés, ahogy csak állunk ott ketten, mintha nem most szabadultunk volna ki a halál torkából, mintha nem akarna ránk omolni az épület, mintha nem lenne szükségük ránk az odakint levőknek.
Lassan húzódom el tőle, de közben mégsem; szinte el sem távolodunk egymástól, egyik tenyerem még a tarkóján nyugszik, még összesimul az arcunk, még összeér a homlokunk. Pillekönnyű érintés, ahogy a szánk egy pillanatra összeér, nem merem kinyitni a szemem, mert félek, hogy az imént látott kép a valóság, nem az itt és most.
A villámcsapásszerű érzés térít magamhoz, ijeszt meg, úgy tépem ki magam a pillanatból, mintha félnék a reakciójától – és félek is –, aztán már odakint is vagyok – de azért gondosan megbizonyosodom arról, hogy ő sem maradhat odabent.
A kinti csapatot szerencsére nemkívánt társaság nélkül és egy darabban találjuk, a nemrégiben még elvarázsolt fazon épp egy papírlapot nyújt át annak a boszorkánynak, aki összeforrasztotta Jackson lábát; amikor pedig felfedik előttünk annak tartalmát, nem is igazán kell gondolkoznom. Nem túl rendőrös hozzáállás, de épp elég felzaklató élményben volt részem mostanság, hogy azt mondjam: miért is ne?
Beállok közéjük, és ha Jackson is megteszi, véletlenül éppen egymás mellé kerülünk, én pedig megfogom a kezét, de nem merek ránézni. Isla Rousseau, amint nem mer megcsinálni valamit, csodálatos jellemfejlődés. A bennem dúló érzelmi hullámvasút energiáit inkább abba fektetem, hogy hagyom, hadd járjon át a mágiám teljes nagyságában; akárki is szavalja a varázslatot, megosztom vele az erőmet.
És a többiekkel együtt nézem végig, hogyan fedjük előbb fel az addig láthatatlan energiapajzsot, aztán hogyan kezdjük el szépen lassan megtörni az erejét, hogy aztán teljesen el is tüntessük onnan.
Különös érzés ez a több szempontú szabadság, mert ahogy a többiek megkezdik a kúria lebontását, bár abban már nem veszek részt, mindannyian tudjuk: vége van. Mégis, ahogy a szemem sarkából Jacksonra pillantok, hirtelen nem tudom, a szabadság nem ijesztőbb gondolat-e, mint visszamenni oda.


Vissza az elejére Go down
Lelkes újonc

the Author
Chatkép :
1. csoport Procure-wand
Szerepkör :
történetek írója
play by :
faceless ≫
Hozzászólásaim száma :
92
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
distroying, ruining your life? ≫
Őt keresem :
1. csoport Tumblr_n25usnuvf31rbgp12o1_500


the Author

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 04, 2021 9:15 pm
1. csoport



Helyszín: városhatár

Isla és Dante megtapasztalhatták, hogy milyen meglepetéseket okozhat a legnagyobb félelem. Dante mondhatni, észre sem veszi, milyen erővel fojtogatja az őket elbűvölő szektatagot, de a férfi nagyjából fél perc elteltével kileheli a lelkét. Az ajtó abban a pillanatban újra kinyílik, így csatlakozhatnak a többiekhez.
Mark kezében felizzik a papíros. Szöveg rajzolódik ki rajta, azt elolvasva pedig rájöhet, hogy egy ősi varázslatról van szó. Egy varázslatról, mely kötelékeket tör meg. Mely újra egyesít dolgokat. Mely... megtörheti Washington városának határait. Furcsa fegyver; valószínűleg a szekta vezetője is így tekintett erre. Talán csak sakkban akarta tartani vele Bastient - ki gondolta volna, hogy valaha is illetéktelenek - történetesen éppen Lou - kezébe kerül majd?
A csapat immáron teljes, miután Dante és Isla csatlakoznak hozzájuk; nyolcan vannak. Nyolc boszorkány. Mark pedig ekkor fogta fel, hogy igenis az ő kezében van az a bizonyos irányítás, amit éppen annyira hiányolt. Hisz a varázslattal együtt mást is a kezébe kapott. A döntést. Azt, hogy átadja-e a papírt a többieknek, ezzel bizonyítva hűségét. Márpedig azzal talán mindegyikük kérdés nélkül egyetértett, hogy a mesterségesen felhúzott birodalomnak pusztulnia kell. Mit fogtok tenni?


***

Ezzel a mesélői reaggal a kaland véget ért, több mesélői már nem fog érkezni.
A csoport végső célkitűzése a városhatár lerombolása, azonban Anna-n végül eluralkodik valami, minek következtében az egész kúriát lángra kell lobbantania, Oya asszisztálni tud a geokinézis képességével, hogy a földdel tegye egyenlővé az egész birtokot.  


A helyszín április 11-ig van nyitva, addig szabadon írhattok!



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Annabelle Navarro
Chatkép :
1. csoport I5FNS1f
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
Anya Chalotra
Hozzászólásaim száma :
33
Pontjaim :
23
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
1. csoport Tenor
Őt keresem :
she is my better half
1. csoport P7JGe1r

please have mercy on me
1. csoport PNxawjL
Kedvenc dal :
boss bitch
crowned in glory
horns
you don't own me
16 shots
Tartózkodási hely :
taken somewhere in d.c.
Korom :
28
Foglalkozásom :
『 (antique) dealer 』


Annabelle Navarro

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 04, 2021 10:17 am

you dug your own grave now lie in it, revenge is a dish best served cold. I see red, a gun to your head, executioner style
and there won't be no trial

Elmélázva emelem fel a kezem, de nem érintem meg a területet, ahol a derengést látom, körülbelül egy centiméternyire tőle megállítom a tenyerem. Furcsa, hideg érzés csiklandozza a bőröm, mint amikor az ember egy ház kőből vagy téglából épült falánál áll, ami visszatükrözi a kinti hideget. Különös. Még sosem volt alkalmam így vizsgálni a városhatárt. Még sosem jutott eszembe így vizsgálni a városhatárt.
Valamelyest kizökkent, amikor némi furcsa zaj közepette Oya és Lou szó szerint becsúsznak mellém, oldalra pillantok, szemöldököm pedig felszökik, amikor meglátom, hogy teljesen össze vannak gabalyodva, és valamiféle indák tekeredtek köréjük.
Mi a franc történt veletek? – rázom meg a fejem, majd leguggolok, hogy segítsek nekik kibontakozni a furcsa növények szorításából. Az nem igazán jut el a tudatomig, hogy én is úgy masíroztam idáig, mint egy zombi, épp ezért Izzy különös pillantását sem tudom mire vélni, mikor mellénk ér; szerencsére ő a saját két lábán, nem a földön rángatva. Nem úgy, mint az újonnan jött bagázs egyetlen nem odabent ragadt tagja. Nehéz sóhajjal váltok pozíciót, hogy róla is lerángassam az indákat. – Itt megint nem stimmel semmi – mormolom, és ha már itt tartunk, feltűnik, hogy még az odabent rekedteket nem számolva és foghíjasan érkeztünk ide, a határhoz. – Hol van Mark? – teszem fel a költői kérdést, de tekintetem már keresi is az ismerős alakot; és igen, a lelkem mélyén attól félek, hogy még az utolsó pillanatban is kiderülhet, mégsem a mi oldalunkon áll.
Éppen akkor pillantom meg, amikor meg is szólal, Lou-nak címezve a szavait, kezében egy látszólag üres papírfecnit tartva, bár viszonylag messze áll tőlünk, így nem esküdnék meg rá, hogy nincs a papíron semmi. – Mi az? – egyenesedem fel, homlokráncolva figyelve a fecnit Mark kezében. Épp elégszer dühítettem már fel ahhoz, hogy a harag legapróbb kis rezdüléseit is megérezzem a hangjában, így pontosan tudom, hogy most is a düh éledezik benne.
De miért lenne dühös egy üres papírdarab miatt? És ő miért állt meg ilyen messze tőlünk?



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
1. csoport H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 03, 2021 1:24 pm

It's a Trap!!!
...
Szóval, a helyzet adja magát. Egyik pillanatban még két lábon állok, a következőben pedig már fekszek a hátamon, vagy éppen oldalamon, ahogy éppen az inda vonszol magával, ám úgymond magányos vergődésem nem tartott olyan sokáig, hisz hamarosan Oya is csatlakozott hozzám, s immár összekötött bennünket az inda. A tűzgolyómmal nem sikerült leszednem magunkról, ám már nem fogott annyira szorosan minket.
Amilyen gyorsan megragadott, olyan gyorsan engedett el, mikor odaértünk Anna mellé, már szabadon feküdtünk egy darabig egymás mellett. Köhentettem egyet, majd felültem, s végignéztem az úton, ahol végigvonszolódtunk.
-Khm.... szóval... - felkeltem s leporoltam magam egy laza mozdulattal, majd körbepillantottam, még is mit nézhet Anna annyira, s épp megkérdeztem volna, mikor Mark nekem szegezett egy kérdést, s tudatosult bennem, hogy valami hiányzik. Valami eltűnt, ami eddig nálam volt.
Mark felé fordultam, s tekintetem rá szegeztem.
-Visszakaphatnám?! - kérdeztem, s lassan megindultam felé. -Mardos a kíváncsiság. - felé nyújtottam jobbom, mindazok ellenére, hogy biztos voltam benne, bizony nem akarja visszaadni nekem azt a cetlit. - Vagy visszaviszed főnöknek? - vontam fel a szemöldököm, aztán az épület felé emeltem kékjeim, majd vissza Mark felé, várakozva, vajon zsebre teszi e, vagy visszaadja, vagy eltünteti, vissza az épületbe, hogy majd a fogva tartóink kezébe kerülhessen újfent.
-Vajon mi van rajta, ami ennyire kell a főnöködnek? - tudakoltam ismételten felvonva a szemöldököm.




Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 8:45 pm
Jackson && everyone else

What a gorgeous day to die  


Odakintről némi zajt hallhattunk. Volt egy olyan megérzésem, hogy Phoebe nem akarta olyan könnyen megadni az örömet senkinek a fogvatartásunk lehetőségével, és próbált segíteni. Aztán egyszer csak abbamaradt a dübörgés. Remélhetőleg nem esett semmi baja.
Isla közben kezelésbe vette a tagot, én pedig mellé guggoltam, mintha bármi nyomatékos szerepem lett volna abban, hogy odakerült a földre. Mondjuk volt is. - Szerintem hallgass rá. A szekrénye tele van szado-mazo cuccokkal, szóval én nem bosszantanám fel Miss Tapasztalt Fenékverőt. - A sóhajom költői és elnagyolt volt, szándékosan játszva rá egy kicsit. Talán rá kellett volna kérdezni, miről is beszélt, mit vittünk ki, vagyis a többiek mit vittek ki. De Isla szabályaival ujjat húzni... a végén még előkerülne a fakanál.
Az egész helyzet már-már kezdett nyugtatóvá válni, úgy nagyjából fél percig. Aztán valami megváltozott. Kezdve rögtön a helyszínnel, az idővel és nagyjából mindennel.  Olyan volt, mintha egy filmbe csöppentem volna, mi másért lángolt volna az az épület? A pasas valami nagyon menő képességgel rendelkezhetett. Talán telepata, és most láttatni akart velünk valamit. Csak amit láttam... az nem egy emlék volt. Soha nem történt meg.
Próbáltam közelebb lépni, de az utamba állt egy láthatatlan fal, ami nem engedett. - Isla, ez... - Nem hallott. Talán nem is látott. Egy alak fölött görnyedt, aki... óh, ne már! Na jó, hol van Jimmy Fallon?
Furcsa volt látni. Megkomolyodott a tekintetem - életemben vagy másodjára -, miközben még nem is igazán fogtam fel az egészet. Mindig a szívemen viseltem Isla sorsát, még ha ezt nem is vertem nagy dobra, és szép szóval is állandóan tönkreb*sztam az életét. Ennek ellenére megvolt a magunk köteléke. És egy tizednyi másodpercre azt hihettem, hogy ennél sokkal több, ami nekünk van. Az, ami miatt soha nem akarnám elképzelni az életemet nélküle. Ami miatt soha nem működött senkivel.
Mi ez az egész? Ki játszott velünk?  
Arcul csapott a valóság. Ismét a férfi felett guggoltam, de tekintetemmel Isla-t szorongattam. De mielőtt szavakba önthettem volna a gondolatokat, ismét elborította az agyamat valami köd. Eltűnt körülöttem minden és mindenki. Ott találtam magam egy mezőn, tele virágokkal, zöldellő fákkal. A fa árnyékában egy pléddel, rajta emberekkel. És gyerekekkel. Egy családdal. A gyerekek játszottak, a nő pedig nevetett, miután a férfi mesélt valamit.
Közelebb léptem, ekkor felismertem a nőben Isla-t. A férfit azonban nem. Nem... én voltam. Nem is szerepeltem a képben. Vagy pontosabban ebben a... családban. Isla boldog volt egy olyan életben, amiben én nem vagyok benne.
A gyomromat ezer kötél kezdte szorítani. Azt tudtam, hogy én nem akarnék Isla nélkül élni. De rettegtem attól, hogy ő viszont igen.
Észre sem vettem, hogy az elém táruló képet nemcsak én nézem végig.
A következő pillanatban ismét kitisztult a kép. Talán azért, mert magam sem tudom, milyen tudatom ébredt fel időközben, de elkezdtem fojtogatni a férfit. Valószínűleg ő idézte fel ezt a képet. A legnagyobb félelmemet. És ez azt jelenti, hogy amit először láttam, az talán Isla legnagyobb félelme volt? És ha én láttam azt, ő is látta az enyémet?
Nem tudtam elengedni a fickó torkát, közben szándékosan nem nézve Isla tekintetébe. - Elég a játszmákból! Nyisd ki azt az átkozott ajtót, vagy porrá zúzlak!
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Mark Anderson
Chatkép :
1. csoport Tumblr_inline_pg1temeRFl1tae3h3_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
henry cavill
Hozzászólásaim száma :
20
Pontjaim :
15
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
( g.
Fő képességem :
(
Őt keresem :
1. csoport 63671acf23e20ef4323087d3f5fc2bcbdac64859
thank you for reminding me what butterflies feel like

Kedvenc dal :
( hypnotized
Tartózkodási hely :
( washington
Korom :
143


Mark Anderson

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 8:20 pm
team one

Whatever it takes


Kezdtem elveszíteni a csapat feletti irányítást, és ez egy olyannak, mint én, igazi büntetés. Szerettem uralni minden helyzetet, azonban most mintha zavar támadt volna az erőben. Mindenki szétszéledt és ment a maga útján, de a leginkább az zavart, hogy Annabelle is csatlakozott a mozgalomhoz. Szavai nyomán azonban el kellett gondolkodnom azon, hogy talán nem önszántából teszi. Valamit lát. Valaki láttat vele valamit, ami miatt ideg kezdett kibontakozni a gyomromban, úgy összeszorítva, mintha nem lenne holnap. Bár ez még igaz is lehet.
Követtem, amennyire tudtam, de közben mindenkit próbáltam szemmel tartani. Nem voltam a helyzet magaslatán, ez meg is látszódott.
A kerítés határánál álltam meg, nem hagyva el a kúria területét. Habár eddig sem tűnt túl szórakoztatónak az az adok-kapok párbaj, amit a két boszorkány játszott egymással, mostanra elért egy újfajta szintet. Talán rá kellett volna kérdeznem még odabenn, miért megy a harc. Volt valami Lou-nál. Talán azt akarta megszerezni. Remélem, nem hozott ki semmit odabentről. Ki tudta volna megmondani, milyen hatással lenne a helyzetünkre, ha lenne nálunk valami, ami a kúriához tartozik. Őhozzá.  
Nem telt el sok idő, hogy valami furcsa, rideg érzést tapasztaljak az ujjaim között. Bambán bámultam lefelé, közben ezzel egyenes arányosságban emelve a bal kezemet. Egy papír. Nem túl szép és látszólag üres. - A picsába. - Ismét ennyi jutott eszembe, miközben összekoccantak a szemeim. Továbbra sem hagytam el a kúria területét, onnan néztem Lou-ra. Mintha valami a kerítés mögött tartott volna. Talán éppen az, ami Annabelle-t kicsalta. - Miért van olyan érzésem, hogy ezt te hoztad ki? - A hangomban furcsa düh éledezett. Ha ez az imént még nála volt, és most nálam... az azt jelenti, hogy Theresa tényleg érzi a távozását. Lehet, hogy elfelejtett lehúzni a láthatatlan szektatagok listájáról, ezért került hozzám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 01, 2021 7:44 pm



here we go again


Még mindig hidegen hagy mindannyiótok nyomora – sziszegem, a vasrudak szorosabban préselik a testét a padlóba, a pisztoly csöve pedig már jóformán a fejbőrébe ékelődik. – Felteszem a kérdést még egyszer, és ha nem válaszolsz, nem fogok hezitálni – közlöm vele nyugodtan. – Mi. Van. Odakint?
Aztán, bár én inkább a választ vártam volna, épp csak megérzem, hogy belenyúlnak a fejembe, de már nincs időm megerősíteni az elmémet vagy hatástalanítani a fickót, nem tudok idejében reagálni. Egy pillanatra magába szippant a sötétség, a következő másodpercben pedig már nem a kúriában vagyok, hanem Long Islanden.
A birtok egykor dús és zöld, most viszont kormos és letaposott füvén térdelek, körülöttem épületek lángolnak, elhaló sikolyok vesznek bele a lángokba és az azokból ömlő sűrű, fekete füstbe. Utóbbi nekem is kaparja a torkom, mégsem ez a fő oka annak, hogy szinte képtelen vagyok megszólalni.
Ujjaim csúsznak a mellkasából ömlő vér miatt, hiába próbálom elszorítani az útját, egyszerűen képtelen vagyok koncentrálni, nem tudom megállapítani, honnan jön ennyi vér. A látásomat egyébként is elhomályosítják a könnyeim, egyszerűen képtelen vagyok segíteni rajta.
Miért csináltad ezt?! – korholom elcsukló hangon. – Hagynod kellett volna meghalni! Miért?! – A füsttől nem tudok kiabálni, pedig legszívesebben ordítanék vele, elhordanám minden ostoba baromnak, jó szokásomhoz híven, de... nem. Nem csak a füst tart vissza.
Tudod, hogy nem tehetek mást.
Tekintetem találkozik Jackson szemeivel. A szája sarkában vér gyűlt össze, ami most apró, vékony csíkban folyik végig az arcán. Szóra nyitom a szám, de képtelen vagyok hangot kiadni, ő pedig, mintha csak mindent értene, ujjait véres-csúszós kézfejem köré kulcsolja, amilyen szorosan csak tudja. Szabad kezem ujjai reszketve csúsznak a hajába, homlokomat a homlokához simítom. Nem tudom, hogy ő próbál-e erővel megnyugtatni, vagy én próbálom elvenni a fájdalmát, de egy pillanatra megszűnik körülöttünk minden más.
És mielőtt még ajkaim elérnék az övét, ő az utolsó lélegzetét leheli a számra.

Nagyjából olyan érzés visszatérni a valóságba, mintha átszáguldott volna rajtam egy tehervonat; jóformán fenékre ülök, a mellkasomat valami kellemetlen érzés nyomja, a torkom elszorul, és úgy zihálok, mint aki lefutott egy maratont. Fogalmam sincs, mi történt, tekintetem Jackson felé kapom, de mielőtt még értelmezni tudnám, miért néz így rám, újra megtörténik.
A sötétség magába szippant, de most... nem az enyém a vezérfonal.


Vissza az elejére Go down
Lelkes újonc

the Author
Chatkép :
1. csoport Procure-wand
Szerepkör :
történetek írója
play by :
faceless ≫
Hozzászólásaim száma :
92
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
distroying, ruining your life? ≫
Őt keresem :
1. csoport Tumblr_n25usnuvf31rbgp12o1_500


the Author

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 28, 2021 8:23 pm
1. csoport



Helyszín: kijárat

Mind ismeritek a szabályokat: Washington városa a szó szoros értelmében le van zárva, mióta Bastien Monagham a város vezetője. Csupán néhányan rendelkeznek olyan kiváltsággal, hogy elhagyják vagy éppen visszatérjenek a városba, de hétköznapi boszorkányok számára mindez általában nem lehetséges. Talán a két Navarro lány azonban Benedictnek köszönhetően rendelkezhet kiváltságokkal, valami apró kis trükkel, ami képes megtörni az egyik legerősebb boszorkány mágiáját - de ez most nem az az alkalom, a láthatatlan falról ugyanis minden visszapattan, ami hozzáér.
Annabelle minden akadályon átgázolva érkezik a határon meghúzódó, láthatatlan fal mellé, és szemmel ugyan nem látja egyikük sem, de ha felemeli a kezét, érzékelheti a hideg téglát, amely mint rabokat, úgy tartja fogva a város lakóit.
Lou és Oya választási lehetőség nélkül követi őt az indának köszönhetően, amelynek szorítása enyhül Lou tűzgolyója miatt, de a teljes szorítás csupán akkor szűnik meg, mikor Annebelle mellé érkeznek, ekkor már ők is két lábra tudnak állni, hamarosan pedig Isabelle is társul hozzájuk. Egy másik inda végül Phoebe-t is odarángatja, aki eddig elszántan próbálkozott az ajtót feltárni, de a sötét mágia ellen semmilyen varázslata és fizikai abúzusa nem tehetett semmit. Azt persze egyikük sem tudhatta, hogy a dokumentum, amelyet Oya annyira igyekezett magáénak tudni, már nem volt Lou cipőjében. Azon szektatag kezeibe került, aki a legközelebb állt hozzájuk, de még mindig nem hagyta el a kúria területét: Mark-éba.

Odabenn Isla és Dante annak ellenére sem kerülnek könnyebb helyzetbe, hogy sikerül hatástalanítaniuk a rájuk támadó szektatagot. - Az egyik társatok magához vett valamit. Azonnal vissza kell adnia! - Hangzott az összefüggéstelen beszéd a tagtól, figyelmen kívül hagyva Isla kérdését. A legnagyobb hiba volt azonban éber állapotban hagyniuk a férfit; hisz a saját mágiája a szekta gyengülése ellenére is ugyanúgy élt.
A következő pillanatban ugyanis Isla legnagyobb félelme elevenedik meg a lelki szemei előtt, és ami talán még ennél is rosszabb a számára, hogy Dante is végigasszisztálhatja mindezt, külső szemlélőként követve végig a látomást. Az egész csupán egy percig tart, csak hogy utána felcserélődjenek a szerepek, immáron Dante legsötétebb félelmét nézve végig.
Melyikőtöknek lesz elég lélekjelenléte a végén hatástalanítani a férfit? Amikor ugyanis ez megtörténik, az ajtó hirtelen kinyílik majd.

***

Határidő: 04.04. (vasárnap) délelőtt 11:00. Mesélői reag vasárnap délután érkezik majd.

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Isabelle Navarro
Chatkép :
1. csoport UYj6TZk
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
❅ Camila Cabello
Hozzászólásaim száma :
24
Pontjaim :
21
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
I'm as cold as Ice,
But in the right hands i'll Melt.
1. csoport Tumblr_p1d21cZ4Br1rchkzlo1_500

Kedvenc dal :

Tartózkodási hely :
❅ i'm here, baby in D.C.
Korom :
28
Foglalkozásom :
❅ singer


Isabelle Navarro

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 28, 2021 9:07 am


Meet with the Temple Of the Mighty.

Hiába tudjuk mindannyian, hogy nem jó ötlet azon a küszöbön átlépni, nincs más választásunk. Inkább sétáljunk bele az előttünk lévő csapdába, mint hogy vissza kelljen menni. Vagy kijutunk végre innen, vagy meghalunk mindannyian, de legalább nem porosodik már se a nővérem se a többiek ebben az isten verte kúriában. Vagy legalábbis ezt akarom hinni, miközben elindulunk kifelé, azonban a két utolsó boszi orra előtt bevágódik az ajtó, ezzel elvágva őket tőlünk. Csak arra van időm, hogy felszisszenjek, mert utána Anna semmibe révedő tekintetét kezdem figyelni attól félve, hogy újra elveszik az elméje sűrűjében, de mikor egyértelművé válik, hogy most nem vette át az uralmat felette senki, a kúriát kezdem szemügyre venni.
-Ha tudnám, hogy már nincs odabent senki, legszívesebben felgyújtanám az egész kócerájt. Vagyis, szólnék neked, hogy gyújtsd fel... - intézem az utolsó mondatomat Anna felé, de még mindig úgy bámul valamit, mintha megbabonázták volna, ráadásul el is indul az a valami felé. -Van ott valami, Anna?- kérdezem tanácstalanul, de utána már nincs időm ezzel foglalkozni, mert inkább csak követem, biztos, ami biztos alapon. Még egyszer nem fogom hagyni, hogy eltűnjön, úgyhogy vagy együtt veszünk most el, vagy sehogy.
Hátra pillantok a hangokra, melyek cseppet sem utalnak semmi jóra, az indák láttán pedig felszisszenek és elkapom Anna karját. -Segítenünk kellene a többieknek. Hova a fenébe megyünk egyáltalán? Nincs itt semmi érdekes... - hadarok ingerülten Annának, de attól tartok, hogy nem sok haszna van. Ő lát valamit, amit én nem és ez zavar. Meglehet, hogy csak kisétálunk innen és ennyi volt, de kétlem, hogy ilyen egyszerű lenne. Olyan sok vesződés és szerencsétlen fordulat után nem erre számítanék, de ettől függetlenül követem Annát ki a kapun a gondozatlan ösvényen tovább.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
1. csoport F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
1. csoport Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 27, 2021 11:55 pm



1-es csoport



A jó dolgok rosszra fordulhatnak, a rossz dolgokból pedig jó sülhet ki.


Kissé kevésbé éreztem volna magam ostobának, ha a cipő dobálás után előbukkant volna valami csapda, de helyette nem történik semmi és most még a cipőket is össze kell szednem. Együtt indulunk meg az ajtó felé, de mégsem jut ki mindenki. Dante és Isla előtt bezáródnak az ajtók. Azonnal megfordulok és már rángatni is kezdem a kilincset, majd a varázserőmet is próbálom bevetni, de semmi nem történik. Miért is hittem volna, hogy ez ennyire egyszerű lesz?
-Basszus!-Azonnal körbe nézek és ha találok egy nagyobb követ, kaspót, vagy bármi kemény tárgyat megpróbálom azzal letörni a kilincset, hátha akkor az ajtó is kinyílik.
Közben ide kint is történnek az események, de nem jutnak el hozzám a dolgok. Az sokkal jobban izgat, hogy megpróbáljak nekik segíteni kijutni onnan. Végül eszembe ötlik egy sokkal jobb ötlet. A mágiánk visszatért, így már tudom is azt használni. Egy nagyobb szikla darabot, vagy farönköt keresek, amit könnyedén mozdítok meg és egy gyors irányzott mozdulattal vágom az ajtóhoz remélve, hogy ha előbbi tervem nem sikerült ezzel már be tudom törni azt. Persze közben azért oda figyelek, hogy a többieket ne találjam el vele.




Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Annabelle Navarro
Chatkép :
1. csoport I5FNS1f
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
Anya Chalotra
Hozzászólásaim száma :
33
Pontjaim :
23
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
1. csoport Tenor
Őt keresem :
she is my better half
1. csoport P7JGe1r

please have mercy on me
1. csoport PNxawjL
Kedvenc dal :
boss bitch
crowned in glory
horns
you don't own me
16 shots
Tartózkodási hely :
taken somewhere in d.c.
Korom :
28
Foglalkozásom :
『 (antique) dealer 』


Annabelle Navarro

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 27, 2021 3:47 pm

you dug your own grave now lie in it, revenge is a dish best served cold. I see red, a gun to your head, executioner style
and there won't be no trial

Nem mondom, egy kicsit meglep a fülem mellett elszáguldó fél pár cipő. Úgy értem, az imént küldtem át egy tűzgömböt az ajtón, ezzel a mágiára és a mozgásra való reakciót is vizsgálva egyszerre, de... hát, rendben. Legalább gyorsan elrepült mellettünk, így nem kell az orrommal megsaccolnom, a gazdája vajon mennyi ideje lehet ennek a pöcegödörnek a lakója.
Mi a... – pördülök meg a nagy csattanásra. Az ajtó csapódott be mögöttünk; talán az lett volna a csapda, hogy ki itt kilépsz, soha nem térhetsz vissza? Ezzel együtt tudnék élni, bár a gondolat közben gyorsan végigjáratom a tekintetem a többieken és hamar rájövök, hogy díszes társaságunk két fő híján van idekint. – Bassza meg.
Oké, persze, nem tartozunk semmivel az odabent rekedteknek, de azért mégis két fajtársunkról van szó, akik hozzánk hasonlóan itt sínylődtek, nem kívánom nekik, hogy megint odabent ragadjanak. Előrelépek Izzy után, előzetesen azzal a szándékkal, hogy vagy keressünk együtt egy másik ajtót, vagy próbáljunk csinálni egyet együtt, de alig lépek le mellé a verandáról, amikor valami megvillan a perifériás látásomban. Rögtön arra kapom a tekintetem, először veszélyt sejtek, ám egyáltalán nem azt kapom.
Szinte eltátom a szám, ahogy meglátom a vibráló, vörös izzást. Azt hihetnénk, hogy a kapu látványa vonz ennyire, de engem sokkal jobban érdekel az izzó, fal-szerű valami, ami úgy hív magához, hogy nem is tudok – és nem is akarok – parancsolni a lábaimnak. Megindulok az izzás irányába, pedig a hallom a fülemben Oya hangját, és talán Izzyét is, aztán Markét; utóbbi kezét könnyedén rázom le a karomról és folytatom utamat töretlenül előre.
Fogalmam sincs, mi történik körülöttem, nem látom Oya és Lou kálváriáját, csak megyek előre.
Ti nem látjátok? – mormolom, bár választ nem várok, és lehet, hogy egyébként sem hallja senki.
Régi, gondozatlan, kisebb nagyobb kátyúkkal tűzdelt utat látok, ami egykor talán murvával lehetett felszórva, de nem is ez az érdekes. A vörös izzás már szinte az orrom előtt vibrál, és ahogy végigvezetem rajta a tekintetem, szemeim lassan végigpásztázzák a lábam szintjét is.
Ekkor látom meg a táblát.
Isten hozott Washingtonban.
Lehetséges lenne...? A városhatárnál vagyunk?



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 27, 2021 1:04 pm



here we go again


Hallom a többiek siettető kiáltásait, és az agyam hátsó traktusa nagyon is tisztában van ezek jogosságával; épp az imént omlott ránk a fél mennyezet, és nem sok garancia van arra, hogy a rombolás véglegesen abbamaradt... mégis mintha a padlóhoz lennénk szegezve, pedig most kivételesen egészen biztos vagyok benne, hogy senki nem mászott a fejünkbe vagy bocsátott ránk valamiféle varázslatot. Persze az is lehet – sőt, valószínű –, hogy csak érzéseim szerint telnek el hosszú percek, és a Jackson tekintetében elveszejtett idő valójában csak gyors másodperceket jelent.
Aha – felelem lassan, indokolatlan rekedtséggel a hangomban, ami miatt muszáj megköszörülnöm a torkom. – És te? – Valamiért még mindig nem akaródzik megmozdulni, pedig tudom, hogy rohadtul nem érünk rá itt fetrengeni. Miért nem másztam még egyáltalán le róla? – Azt hiszem, jobb lesz, ha... – kezdek el mocorogni, bár ahhoz, hogy normálisan fel tudjak tápászkodni, fogást kéne váltanom, amihez pedig, nos, mondhatni vissza kell rá feküdnöm egy-két pillanatra, csak hogy a helyzet még ennél is... érdekesebb legyen. És akkor arra már nem is tudom, milyen szót használjak, mikor négykézláb állok felette, de becsszó, gyorsan oldalra lendülök inkább.
Mi a franc volt ez egyáltalán.
Az egyetlen dolog, ami az ép eszem mellett szól, az az, amikor elfogadom a felém nyújtott kezét, hogy közös erővel talpra állítsunk engem is, aztán nagy egyetértésben megindulunk az ajtó felé a többiek után. Érzem a beáramló friss levegőt, már szinte cirógatja az arcom a szél...
Bamm.
Megilletődve pislogok az orrunk előtt becsapódott ajtóra, de mégis abból tudom biztosan, hogy az idegeim végképp tropára mentek, amikor Jackson kérdését meghallva olyat teszek, mint még soha: kitör belőlem a röhögés. Oké, kissé hisztérikus, és érződik rajta, hogy már inkább csak hetvennel – vagy tízzel – futok a száz helyett, de azért nevetek.
Nyilván – felelem aztán, mintha nem fenyegetne épp a becsavarodás, de a figyelmemet az ajtónak szentelem. Jobb esetben olyan tudok lenni, mint egy minden ajtót nyitó kulcs, elvégre hé, ki látott már műanyag zárnyelves ajtókat, de valahogy mégsem lep meg, hogy hiába próbálom az ajtó bármely részét megragadni a mágiámmal, minden próbálkozásom süket fülekre talál. Mintha egy kindertojást próbálnék bemágnesezni.
A hangulatomat nem igazán dobja fel az sem, amikor a szemem sarkából mozgást érzékelek, és mire Jackson felé kapom a tekintetem, neki már egyéb társasága is akad; plusz egy kés a nyakánál, ami – meglepetés! – ugyanolyan kindertojás, mint az ajtó.
Rohadtul nem érdekel az úrnőtök nyomora – vonom fel a szemöldököm –, de javaslom, hogy jó messzire dobd el azt a kést. – Csupán a miheztartás végett emelem fel a kezem és szegezem a fickó homlokának az egyik fegyvert; a másik már éppen csőre tölti magát, egyenesen a tarkójához simítva a csövét. – Rég volt alkalmunk ruhát mosni, nem szívesen agyvelőzném össze magunkat.
Ilyesmi aztán szerencsére nem is válik sürgőssé, mert Jackson szó szerint a kezébe veszi az irányítást, és egy elegáns mozdulattal átdobja a fickót a válla felett, a kés pedig a cipője orra nyomán repül jó messzire. – Nekem aztán így is jó – mosolyodom el, de nem feledkezem meg ilyen könnyen a kis barátunkról. A félig leomlott mennyezet egyébként is láthatóvá tette az épületet tartó betonvasakat, én pedig épp csak egy-egy darabot veszek kölcsön belőlük, hogy szó szerint a földhöz tudjam cövekelni, mielőtt a hátába térdelnék és a kezemben lévő fegyvert nyomnám a tarkójába. – Mi van odakint? – sziszegem, fejemmel az ajtó felé intve. Jó lenne tudni, hogy érdemes-e csinálni magunknak még egy ajtót a falban, hogy a többiek után menjünk vagy... azért nyitni egy ajtót, hogy segítsünk nekik.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Mark Anderson
Chatkép :
1. csoport Tumblr_inline_pg1temeRFl1tae3h3_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
henry cavill
Hozzászólásaim száma :
20
Pontjaim :
15
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
( g.
Fő képességem :
(
Őt keresem :
1. csoport 63671acf23e20ef4323087d3f5fc2bcbdac64859
thank you for reminding me what butterflies feel like

Kedvenc dal :
( hypnotized
Tartózkodási hely :
( washington
Korom :
143


Mark Anderson

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 26, 2021 7:01 pm
team one

Whatever it takes


A leghalványabb reményem sem volt arra vonatkozóan, hogy hallgatni fognak majd rám. Ugyan, miért is hallgattak volna? Csak egy csapda kellős közepébe sétálhatnak bele, de egyszer élünk, nem? Uram, segíts meg.
Megráztam a fejemet, miközben a cipős mutatvány után többen kisétáltak az ajtón, én pedig Anna-t követően tettem így. Nem értettem egyet az egésszel, minden idegszálam egyszerre tiltakozott az ellen, ami éppen történt. De lettem volna én az ünneprontó? Annak kellett volna lennem. Úgy legalább senki élete nem került volna feleslegesen veszélybe.
A sejtésem beigazolódott. Az ajtó becsapódott mögöttünk, ketten benn is ragadtak, és nem volt sok idő felfogni a következő történéseket sem. Például azt, hogy a csendes fickó éppen hanyatt vágódik, valami indával a bokája körül, őt pedig követte a nagyszájú boszorkány. Ha ezt egy filmben láttam volna... sokkal jobban tetszett volna.
Isabelle-nek láthatóan nem esett baja, a lány pedig, akit Phoebe-ként mutattak be, még mindig valahol az ajtó körül legyeskedett. Egyedül Anna mozdult meg. Méghozzá a verandáról lefelé, valamit célba véve. Valamit, amit mi nem láttunk. Legalábbis én... biztosan nem. - Hé, ácsi! - Elkaptam a karját, de nem adtam rá sok esélyt, hogy ez visszatartja majd. - Most mégis hová indulsz? - Kezdett nagyon rossz érzésem lenni. Most tényleg csak egyszerűen kisétál? Túl a kerítésen, és le is tudtuk az egészet? Ez most legyen Isabelle problémája. Intettem a lánynak, hogy figyeljen a testvérére, én pedig a két fekvő-csúszó-mászó alak után siettem, de mire utolértem őket - pontosabban Lou valami tűz segítségével meglazította az indát -, már én is a kerítésen túl találtam magam. Nem lehet ilyen egyszerű.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 25, 2021 2:49 pm
Jackson && everyone else

What a gorgeous day to die  


Láttunk és érzékeltünk már hasonlót. Távolinak tűnt maga az érzés, mikor Pearl Harbor bombázásakor a szintén omladozó mennyezet miatt kellett a földön kúsznunk. Akkor sem volt túl fényes a végkifejlet, így mondhatnám, hogy most sem számítottam semmi jóra. Elvégre nem bővelkedtünk pozitív tapasztalatokban, ha omladozó falakról volt szó.
A kezeim Isla derekára kúsztak - nyilván teljesen véletlenül! -, miközben ő az egész fejemet vonta védelem alá. Nem azt a látszatot keltettük, mint azt a környezetünk megszokta, bár a szóban forgó környezet aligha ismert minket. Nem tudhatták, hogy amúgy milyen jó arcok vagyunk. Én legalábbis. Én az voltam.
Tekintetem egy ideig Isla-ét kutatta, miután a veszély csitult, de az imént emlegetett környezetünk nem hagyott sok nyugtot. Pedig most először véltem felfedezni valamit Isla tekintetében. Talán eddig is láttam, csak nem akartam megválaszolni magamnak a kérdést, vajon mi is az. Talán pont az, ami miatt el sem tudnám képzelni az életemet nélküle. - Jól vagy? - A hangom halk volt, és alig jutott időm megkérdezni, miután pár másodpercen belül a többiek elindultak a fény felé.
Miután sikerült két lábra vergődnöm, Isla felé nyújtottam a tenyeremet, rá bízva, hogy elfogadja-e a segítségem. Már csak ketten maradtunk benn, mikor az ajtó, amin a többiek kisétáltak, becsapódott az orrunk előtt. Én mondtam. Én megmondtam. - Van nálad kulcs? - Isla felé fordultam, még mindig pontosan tudva, hogy nincs itt az ideje a vicc-csinálásnak. De most mit csináltam volna? Biztosan nem fogok rányomulni az ajtóra, mint valami félbolond. Amúgy se lett volna rá idő, mert a következő momentumban a torkomnak szegeződött valami éles. Bizonyára nem egy ceruza volt. - Öhm. Nem ajánlották még neked a rágózást? - Sóhajtottam fel, miután a mögöttem álló akárki kiosztotta a játékszabályokat. - A jó ég áldjon meg, nála fegyver van, nálad meg egy kés. Szerinted melyikőtök fog nyerni? - Folytattam tovább a gondolatmenetet, majd megrázva a fejem egy sóhaj kíséretében karoltam bele a férfiba, hogy a következő pillanatban egy erős mozdulattal a földre hajítsam, és kirúgjam a kezéből a kést. - Kezd migrénem lenni tőletek, haver.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
1. csoport H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 25, 2021 10:12 am

It's a Trap!!!
...
Nos… adott egy nyitott ajtó, és rajta túl a szabadság, mi még is ott álltunk az omladozó falak között, amik lassan a fejünkre akartak hullani. A lényege az egésznek, hogy Oya-val megegyeztünk, hogy majd odakint meglessük mi azt a papírt, szóval reményeim szerint állja a szavát, és a cipőm is megmarad.
Ellenben Phoebe cipője elreppent mellettünk, ki az ajtón, ami nem záródott ránk, szóval a kis csapatunk megindult kifelé Oya támogatta falak között.
Friss levegő!!! Egy pillanatra lehunytam a szemem, s beszippantottam a kinti friss levegőt. Úgy éreztem akkor, hogy ennél kellemesebb dolog nincs is.
Aztán Isabelle elment mellettünk, s lelépett a verandáról, s valahogy túl egyszerűnek tűnik ez az egész.
- Túl könnyű volt… - suttogtam magam elé meredve, miközben Anna-ra téved a tekintetem, aki a kapu felé indult meg merev üres tekintettel, ám ezzel nem volt időm foglalkozni, hiszen valami rászorított a bokámra. Már-már azt hittem Oya az, hogy leszedje rólam a csizmámat, s készültem volna szólni, hogy azt hittem megegyeztünk valamiben, ám szinte a másodperc tört része alatt a földre terültem, s az inda amit immár sikeresen felfedeztem, olyan gyorsan rántott magával, hogy szinte levegőt is elfelejtettem venni.
-Picsába!!! - próbáltam úgy mozdulni, hogy megfoghassam az indát, próbálva leszaggatni a bokámról, vagy éppen elégetni azt a bennem visszatérő erő segítségével, mikor meglepő módon Oya vetődött utánam, s a következő pillanatban már olyan közel voltunk egymáshoz, hogy akár az orrom is leharaphatta volna. Talán még romantikus is lehetett volna a helyzet, ha éppen nem egy vasmarokkal tartó inda lenne rajtunk, ami vonszol minket a kapu felé.
- Arra mérget vehetsz! - villantottam egy mosolyt, aztán elnevettem magam, bár a fene tudja miért, még is úgy éreztem ez az egész kezd már túlságosan is komikus lenni. - Vigyázol a cetlire Nyuszikám? - tettem hozzá mosolyogva
Mindeközben kezemben egy tűzgolyó izzott fel, s a tőlünk távolabb lévő inda szárához dobtam, s ha minden jól ment, még el is találtam, s talán az inda elenged minket. Semmi kedvem nem volt egy esetleges óriásnövény szájában landolni, vagy fejjel lefelé lógni a kapualjban, miközben valaki szertartásosan átvágja a torkunkat. Kösz de inkább kihagyom, szóval próbálkoztam, hogy az inda lekerülhessen rólunk.
Mondjuk az is kézenfekvő lett volna, hogyha torkunk szakadtából ordítunk, mint egy elcsépelt horrorban, de az nem igazán illik hozzánk. Nem igaz? Valahogy nem tudtam Oya-t elképzelni, miközben rémülten sikoltozik. Nem annak az embernek ismertem meg.




Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Oya Leroux
Chatkép :
1. csoport Original
Szerepkör :
törvényen kívüli
play by :
beyoncé
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
13
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
noir
Fő képességem :
geokinesis
Kedvenc dal :
no wealth, no ruin,
no silver, no gold;
nothing satisfies me
but your soul

Tartózkodási hely :
d.c. & new orleans
Korom :
202
Foglalkozásom :
some gangsta sh*t


Oya Leroux

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 24, 2021 9:42 pm

loud voices calling for revenge, cold metal triggers on their fingertips, the midnight streets are running red
Kisebb gondom is nagyobb annál ezúttal, semmint, hogy kinevessem a hölgyeményt, aki lekapva cipőjét, kivágja az ajtón. A tompa puffanáson túl nem hallok mást, így, még mindig tartva a plafont, amíg mindenki ki nem ér, kisétálok a friss, hűvös levegőre. Fellélegzek. Magamba szippantom a hideget, amit amúgy módfelett utálok, hagyom, hogy kitöltse a tüdőmet, hogy kisöpörje a kúria porát, hogy úgy feszüljön a szövet, mintha csak szét akarna szakadni – pedig csak szabad lett.
Egy pár pillanatig fel sem tűnik, hogy Anna eltávolodik tőlünk, valamiféle ismeretlen és láthatatlan pontot követve – ezt onnan tudom, hogy mereven, szinte rezzenéstelen pillantással nézi ezt az adott pontot. De majd a húga, meg a grál lovag megmenti – gondolom én, miközben még mindig a sántikáló férfinek, és a kísérőjének tartom a plafont a végleges beomlástól.
Bamm!
Most csapódik be az orruk előtt az ajtó.
Ezt nem hiszem el – egyik szemöldökömet felvonva meredek a nyílászáróra. Igazság szerint most már aztán tényleg ordítani volna kedvem, annyira kibaszottul elegem van ebből az egész baszakodásból. És ez most kivételesen nem a társaimra értendő, hanem erre az egész elbaszott helyzetre.
Míg én továbbra is tartom a plafont, Anna ki tudja, hová tart.
- Anna! – most rajtam a sor, hogy rákiabáljak, hátha észhez tér végre. Ebben a szentségtelen pillanatban suhan el Lou, a földön fekve, nem messze tőlem. Elvett erő ide, vagy oda, azt azért én is meg tudtam állapítani, hogy a fiatal nő is boszorka.
- Hé, Nyilas! – nem emlékszem rá, hogy bemutatkozott volna, vagy a nevére. Upsz. – Tudod tartani egy kicsit? – kérdezem, állammal az épület felé bökve, és értelemszerűen a bent lévőkre omló plafonra gondolok. Alighogy bólintott, vagy nemlegesen megingatta a fejét – momentán sajnos maximum besegíteni tudok neki, de azt azért megteszem –, ha még hosszú lenne a szoknyám, felkapnám, és úgy erednék Lou után. De a ruhadarab már nem hátráltat – ugyebár.
Ördög látja lelkem, nem a cipője-, vagy a benne rejlő cetli kellett, éppen csak azt a ruhadarabot értem el, amikor utána vetettem magam. Már majdnem fel is kiáltottam, diadalittasan: megvagy! Amikor megéreztem egy másik (?) inda szorítását a derekamon, és a lábaimon, igazából még akkor sem vesztettem el az önuralmamat és a kontrollt az épület mennyezete fölött, és – valószínűleg – Phoebe-nek segítve támogatjuk. És, mire kettőt pislogok, a mellem Lou mellkasának préselődik, és majdnem összeér az orrunk hegye. Figyelmem egy részét átirányítom az indára, és megpróbálom lefejteni magunkról, miközben úgy szorít, mint egy kibaszott boa. A szívem hevesen kalapál, bordáim alkotta ketrecének feszül, és nem Lou közelségéből adódóan.
- Soha nem fogod elfelejteni ezt az éjszakát, mi? – és már megint csak nevetni tudok. – Kajak egymás karjaiban fogunk megdögleni, Lou – és most meg kellene csókolnom, vagy ilyesmi, de igazából még mindig csak ordítani volna kedvem, miközben minden természet adta erőmmel azon vagyok, hogy a növényi karok eleresszenek bennünket, és e közben ne omoljon a kúria a bent rekedtekre.





Vissza az elejére Go down
Lelkes újonc

the Author
Chatkép :
1. csoport Procure-wand
Szerepkör :
történetek írója
play by :
faceless ≫
Hozzászólásaim száma :
92
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
distroying, ruining your life? ≫
Őt keresem :
1. csoport Tumblr_n25usnuvf31rbgp12o1_500


the Author

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 21, 2021 7:47 pm
1. csoport



Helyszín: kijárat

Talán először Phoebe ötlete azzal a bizonyos cipővel nevetség tárgyává válhat, ám miután a cipő áthatol az ajtón mindenféle következmény vagy történés nélkül, mindannyiuknak fel kell ismernie, hogy a bejárat biztonságosnak tűnik. Talán nem is ott várja őket az a bizonyos csapda, amiről Mark beszélt?  
Sorjában mind kiléptek az ajtón, az elhalt növényzettel teli verandára érkezve, ám az utoljára maradó Isla és Dante előtt váratlanul becsapódik a kijárat. Hiába minden bevethető mágiájuk, az ajtó nem moccan. Odakintről Phoebe igyekszik segíteni a pórul járt társain, így a figyelme elterelődik Lou és Oya csatározásáról.
Isabelle sétál le először a verandáról, visszanézve észreveheti, hogy a kúria több pontja is omlásnak indult. Mindeközben Lou észre sem veszi, hogy a bokája köré lassan, csendben egy inda fonódik. Mark Anna-t szólítgatja, ám a lány tekintete immáron teljes ürességtől kong, ám ezúttal nem szállta meg senki; egyedül ő láthatja a furcsa izzást, amely a kapu mentén húzódik, vörösen izzó határvonalat rajzolva. A határ pedig úgy vonzza magához, mintha mágnessel kényszerítenék rá. Furcsa, bár ekkor ők még nem látják a lefektetett táblát a kúria melletti kátyús út mentén: "Isten hozott Washington-ban".
Ahogy a lány elindul, szinte pillanatra pontosan megszorul az inda Lou bokája körül, a földre rántja, majd emberfeletti sebességgel kezdi vonszolni, éppen abba az irányba, amerre Anna is tart. Olyan, mintha minden arra a pontra összpontosulna, de a vöröslő, izzó jelenséget csupán Anna látja.
Az odabenn ragadó Dante-nak és Isla-nak is meggyűlik a baja, főleg mikor Dante mögé lép egy szektatag, kést tartva a nyakához. A tőr immúnis Isla mágiája ellen.[b] - Az úrnő gyengül. Kell az erőtök. - [/b]Mondja szinte megbabonázva, megszorítva Dante nyakát, a kérdés csupán az, maradt-e elég lélekjelenléte a két bennragadónak ahhoz, hogy megszabaduljanak a férfitől.

//

@Oya Leroux, kérlek dobj a kockával, a dobás eredményét pedig mindenképp vedd figyelembe az aktuális körben.
Páros szám esetén: El tudod kapni Lou lábát, a cipője pedig a kezedben marad, ezáltal megszerzed a papírt, amit rejtegetett
Páratlan szám esetén: El tudod kapni Lou lábát, de ahelyett, hogy sikerülne róla levenned a cipőt, téged is magával ránt az inda

A kockát ebben a topikban tudod dobni, és ha esetleg szükségét érzed, olvasd át nyugodtan, hogyan kell használni a kockát.
A posztodban a dobás után tüntesd fel, hányas számot dobtál.
***

Határidő: 03.28. (vasárnap) délelőtt 11:00. Mesélői reag vasárnap délután érkezik majd.

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
1. csoport F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
1. csoport Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 21, 2021 11:00 am
Igaz nem ismerem a nőt, aki a segítségemre "sietett", és lehet, hogy ha nem ilyen körülmények között találkoztunk volna más véleménnyel lennék róla, de most mégis sikerült magát megutáltatnia magát pár perc alatt. Igaz nem is azért vagyunk itt, hogy barátkozzunk.
A sebemet úgy ahogy ellátta, bár még a vessző továbbra is bennem van, de szerintem jobb is így. Nem akarnék pont itt meghalni, elvérezni.
Amint Dantét is ellátták már megyünk is tovább. Lassan haladok, de tartom a tempójukat.
-Ezzel egyet kell értenem veled Lou!-Próbálok valami mosoly félét varázsolni az arcomra, de többre most nem igazán van erőm.
Egy ajtóhoz érünk, ami kivezet minket a szabadba, vagy legalább is nagyon is úgy tűnik. Tovább is haladnánk, mikor az egyik fickó megállít bennünket. Csapda... Miért is nem lepődöm meg ezen?
És persze már jön is a következő baj. A Plafon hullani kezd. Amit tudok a visszatért képességemmel én is kivédek. Nem foglalkozom most a bátyámmal és a testvérével(?) Vigyáznak egymásra és ez nekem pont elég.
Hirtelen eszembe jut valami. Gyors mozdulatokkal kapom le magamról a cipőt, hogy végül a jó karommal egy határozott mozdulattal dobjam el azokat az ajtó felé. Tudom ez olyan Indiana Jones féle megoldás, de hátha itt is bevállik.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Annabelle Navarro
Chatkép :
1. csoport I5FNS1f
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
Anya Chalotra
Hozzászólásaim száma :
33
Pontjaim :
23
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
1. csoport Tenor
Őt keresem :
she is my better half
1. csoport P7JGe1r

please have mercy on me
1. csoport PNxawjL
Kedvenc dal :
boss bitch
crowned in glory
horns
you don't own me
16 shots
Tartózkodási hely :
taken somewhere in d.c.
Korom :
28
Foglalkozásom :
『 (antique) dealer 』


Annabelle Navarro

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 19, 2021 11:47 am

you dug your own grave now lie in it, revenge is a dish best served cold. I see red, a gun to your head, executioner style
and there won't be no trial

És amikor az ember lánya már azt hinné, végre egy kicsit nyugiban menekülhetünk tovább, alig teszünk meg néhány folyosónyi távolságot, mikor megüti a fülem az a baljós hang, amikor falak repednek végig és kissé mintha minden meginogna; elég egy pillantás hátra a vállam felett, és már látom is a mennyezetből aláhulló kisebb-nagyobb darabkákat. Nagyjából ugyanabban a pillanatban, mikor nem túl erős, mégis határozott szorítást érzek meg az ujjaim körül, azon a kezemen, amivel eddig Markot tartottam magam mellett.
Rögtön felé kapom a fejem, tekintetem az övébe villan, ahogy kimondja a nevem – végre nem azzal az átkozott éles, felsőbbrendű hanghordozással, amit az a Caleb nevű senkiházi használt eddig. Lehetséges volna, hogy...?
Mark...? – Szemeim kitartóan kutatják az övét, keresem a kékség mögött a tompaság, a sötétség árulkodó jeleit, amik azt mutatnák, hogy még mindig nem ura önmagának, a tekintete azonban tisztának tűnik. Hogy ettől bízom-e benne? Jó kérdés. Talán már önmaga, és itt van, és fogja a kezem, de eddig is sokáig volt önmaga és csináltunk sok mindent, míg ő végig elhallgatta előlem az igazságot. Ugyanakkor az is igaz, hogy idejött értem, hogy az imént tulajdonképpen megmentett Calebtől és még arról is gondoskodott, hogy ki tudjunk jutni...
Ami ugyanakkora erővel lehetett egyfajta közjáték, mint a valóság.
Úgyhogy végül az ajkamba harapok, nem szólok semmit, de ahogy visszafordulok a környezetünk felé, ujjaimat az övéi közé kulcsolom. Ráérünk később is tisztázni a helyzetünket, nem? És így nem is tud messzire menni. Továbbra sem.
Aztán a mennyezet repedése már a fejünk fölé ér, egyre nagyobb darabok hullnak alá, én pedig reflexből Oya felé pillantok; érzem, hogy belé is elkezdett visszatérni a mágia, és akkor bizony tudjuk, ki veheti magára a hős megmentő szerepét. És még csak nem is kell erre felhívni a figyelmét. Egy tégla mondjuk elkerüli a figyelmét, és az kis híján agyoncsapja a fegyveres boszorkányt – Isla, talán –, de a mellette sétáló fickó résen van, és beáll a hős megmentők sorába.
Talán nem a legjobb az időzítés – kiáltok oda nekik, amikor az egész kezd átmenni egy kellemes – nekünk kellemetlen – kis közjátékba, és nem is annyira Oya gúnyos kérdése, mint inkább Izzy nekilódulása hatására én magam is elindulok. Ha Mark követ, akkor követ, ha nem, elengedem a kezét, mert nincs az az isten, hogy egyedül egy ilyen gyanús csapda közelébe engedjem a húgomat. – Várj – fogom meg a karját, ha esetleg közelebb akarna lépni az ajtóhoz. Én sem mozdulok előre, csak egy közepes méretű tűzlabdát hívok a kezembe, aztán az ujjaim mozdításával jobbára ezt küldöm előre, át az ajtón.
Igazából már azon sem lepődnék meg, ha a túloldalon egy középkori akadálypálya várna, keresztbe lendülő fejszékkel és buzogányokkal, fel-feltörő lándzsahegyekkel és még ki tudja, mi mindennel... de remélem, ha a mozgás vagy a mágia aktiválja az ajtó csapdáját, akkor ezzel fel tudjuk fedni. Valamennyire.



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Oya Leroux
Chatkép :
1. csoport Original
Szerepkör :
törvényen kívüli
play by :
beyoncé
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
13
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
noir
Fő képességem :
geokinesis
Kedvenc dal :
no wealth, no ruin,
no silver, no gold;
nothing satisfies me
but your soul

Tartózkodási hely :
d.c. & new orleans
Korom :
202
Foglalkozásom :
some gangsta sh*t


Oya Leroux

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 18, 2021 8:24 pm

loud voices calling for revenge, cold metal triggers on their fingertips, the midnight streets are running red
Nem érdekel Mark fenyegetőzése – vagy annak a faszarcúé, aki megszállta -, sem a vészmadárkodása, mert már rég túl vagyunk azon a ponton, hogy bármi is megállíthasson minket. A cella szoba ajtaja kinyílt, és a ragadozók kiszabadultak. És minél inkább áskálódnak ezek a fasszopók, legyenek bárkik is, akik istennek hiszik magukat, annál dühösebb vagyok – és grátisz gyanánt még meg is érzem, ahogy az erőm lüktetve és pulzálva fortyog az ereimben. Így hát, mi mást is tehetnék, semmint Mark arcába mosolygok, és kinevetem őt, meg a szavait – vagyis, annak a félkegyelműnek, aki birtokba vette azt a szép testét, meg azt az éles eszét.
- Mintha érdekelne – sziszegem az elől haladó férfinek szavaimat, melyet érzéssel, mélyről feltörő kacajom tetéz. Anna szavai persze nem érnek el, mert sokkal inkább lefoglal az, hogy mit fogok tenni azzal, aki mindezt elkövette ellenem, aki megpróbált megfosztani a mágiától, ami a lényem legbensőbb része, a mozgatórugóm.
Lou persze nem ilyen szerencsés, őt nem feledem.
- Hiába a sok-sok együtt töltött nap, és éjszaka, nem tudsz rólam semmit, Lou – és őt is kinevetem. Kezdem azt gondolni, hogy már nem tudok mást tenni, csak nevetni ezen az elbaszott, szar szituáción, röhögni kínomban, nyomoromon. Sírjak? Ugyan, kérem... nagylány vagyok már. – Csak azt felejted el, hogy akkor még nem voltunk egy csapat – éles gúnnyal ejtem ki az utolsó szót a számon -, akkor még maximum bajtársak voltunk, akik tök véletlenül egy helyiségen osztoztak – hanyagul vonom meg a vállamat. – De most már, ahogy mondani szoktátok, ti, szuperhősök, egymásért is felelünk, és együtt kell működnünk ahhoz, hogy kijussunk innen. Cicaja, igen, ez majdnem elmaradt.
Minden ellenére segítek szegény, bajba jutott párán, már, amennyire a lehetőségek engedik.
- Ajánlom is – felelem a fiatal nőnek, akit megszabadítottam a nyílvessző nagyobb, kilógó részétől. Sajnálatot nem tanúsítok irányába, köszönetet vártam volna, de hát kegyetlen ez a világ, és az emberek... ugyebár.
A romantikázást nem tudom követni, de azt tisztán látom, hogy a plafon megreped a fejük, a fejünk fölött, és hullani kezd a vakolat, és a kúriát alkotó kövek, és téglák. Vissza-visszatérő erőmmel megtámogatom a fedelet, éppen csak annyira, hogy mindenki összeszedje magát: a földön hempergők, Mark, aki – hurrá – visszatért közénk, Anna, aki talán nem is tud mit kezdeni a hirtelen jött felismeréssel, hogy visszakapta a lovagját, Isabelle-t, aki a sor elején halad továbbra is, a ajtó felé, de kényesen ügyelve rá, hogy ne lépje át a küszöböt, a kilyuggatott csajt, de még a titoktartás, hallgatag mesterét is.
Aztán, amikor mindenki elhagyta a veszélyzónát, én is követem a csoportot, egészen a szabadság ígéretét magában hordozó ajtó irányába, tartva a ránk omlani készülő mennyezetet. És most úgy állunk itt, mint egy rakás szerencsétlenség, én meg nem vagyok még annyira erős, hogy sokáig fent tudjam tartani ezt az ingatag állapotot.
- Nos? Megvárjátok, amíg úgy elillan az erőm, mint, ahogy visszajött? – kérdezem, felváltva pillantva Isabelle-re, és Markra. Nem feltétlenül akarok oly’ méltatlan halált halni, mint csóró Cersei. Hozzá sem volt méltó, hát még hozzám... és akkor még be is libben a látóterembe, és a hallókörzetembe Lou is, csak, hogy teljes legyen a kép, ha már romantikusan, egymás karjaiban fogjuk végezni a kövek alatt, ha sokáig tökölünk.
- Nocsak... téged is megszálltak? – felvont szemöldökkel rántom féloldalas mosolyra ajkamat. – Pedig már azon voltam, hogy leteperlek, lerángatom rólad a bakancsot, és, ha rossz vagy, még be is mosok egyet – vallom be, és nem, nem hazudok. – Most az egyszer elhagyhatjuk a vérszerződés magasztos intézményét, Cicám – egészen addig tartom az omladozó mennyezetet, amíg döntés nem születik arról, hogy hogyan és merre tovább, és, amikor mindenki megindult az adott irányba, vagy biztos távolba, akkor engedem csak szabadjára a hulló törmeléket.





Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
1. csoport
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 5. csoport
» 6. csoport
» 7. csoport
» 8. csoport
» 9. csoport

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok :: Chesterfield kúria-
Ugrás: