Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


1. csoport


Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Kedd Nov. 17, 2020 4:52 pm

Oh wait til' I do what I do
Hit you with that ddu-du ddu-du du

Felszisszenek, ahogy végignézem Albert és Silas dulakodását, de ahogy kihunynak a lángok, mégis csak megkönnyebbülök valamennyire. Mármint, OKÉ, nekem sincs ellenemre a durvulás IDŐNKÉNT – hú, máris magamhoz tértem volna a kezdeti sokkból, hogy egyből erre gondolok? –, de úgy érzem, emiatt elkélhet majd egy kis párterápia, ahogy mondjuk abban sem vagyok teljesen biztos, hogy Bob a jövőben annyira szívesen fog utánam koslatni.
– Bántani próbáltam – nyögi Bob révetegen, és nem tudom nem észrevenni, hogy remeg az orrcimpája, miközben üveges tekintettel bámulja Alonát, akit Mimi úgy kap ölbe, mintha legalábbis tűzoltónak készült volna. Bár mintha valamikor célozgatott volna valami durva múltra, nem? Lehet, hogy többször kéne olyankor beszélgetnünk, amikor nem vagyok két pofára bebaszva?
Nézd a jó oldalát, te csak próbáltad bántani, öregem – mondom még mindig a fuldoklástól kásás hangon, ahogy talpra támogatom, és megindulok vele együtt Mimi és a többiek után. Mindenesetre valamelyest lehalkítom a hangomat, hogy se Albert, se Mimosa ne hallja, amit kérdezni szeretnék. – Azért... felvetted, amit lehetett?
És arra számítok, hogy kurvára ki fog akadni, hogy elküld majd a halál faszára, hogy rettenetesen felhúzza magát rajta, de látom, ahogy a tekintetében megcsillan a profizmus, és végtelenül komolyan néz rám, miközben körülöttünk ropog a tűz, és elszabadul a pokol.
– Mindent felvettem, Marjory, bazmeg. Mindent.
Én pedig biccentek, és azon merengek, hogy mit fog ez elindítani.





ddu-du ddu-du
Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Nov. 16, 2020 2:43 pm

Már tényleg minden borzasztóan fullasztó, alig látni, csak a füstöt érezni, meg azt a valamit, ami én vagyok, én akarok lenni, bennem rejtőzik és bujkál, hogy a füst helyett egy kicsit ő fojtogasson, hogy  helyettem ő nézzen, hogy úgy vegyen rá arra, hogy induljak el, hogy igazából menni sem akarok. Ólomsúlyú minden mozdulat, ezer évig tart minden egyes pillanat, csak a füst és ő valódi, csak a fuldoklás, és az ő súlya mindennapos, mintha az ember ennyi idő alatt hozzászokhatna egy idegen valami jelenlétéhez, mint egy bebábozódott féreg, tekereg, kavarog, harcot vív ellenem, ellenünk ahogyan befurakodni próbál, beágyazódni a húsba a csontok közé.
Köhögök és öklendezek, vagy hát [i]köhögünk és öklendezünk[/] ahogyan a lépcső felé botorkálunk, ő és én. Én és ő, ez a furcsa idegen, aki nehéz, nagy, alig fér bele a mellkasomba, alig fér el bennem.
Sikít, vagy hát minden bizonnyal tombol bennem, ahogyan a helyzet forrósága ellenére jéghideg lánc a mellkasunkra tapad, küzd ellene, én pedig vele küzdök, a kézre próbálok ráfogni, ami ellent tart, levegőért próbálok kapkodni, valami mágiát használni, csak hát én valahol máshol vagyok, külső szemlélőként, visszhangként vergődőm a saját testemben. Nincs hatalmam, nincs erőm, csak ő és én vagyunk és feszít, és fáj, és forró minden meg füstöt, és köhögni próbálok, meg öklendezni, levegőért kapni, hogy ahogyan hangosan kifúvom a levegőt távozzon el ő is, mindegy hogy hogyan csak menjen már, és megy is, sietősen, lerúgva magáról félig beágyazódott testemet, és csak zuhanok és zuhanok és zuhanok amíg minden sötét nem lesz.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Nov. 15, 2020 10:44 am
1. csoport



Helyszín: Padlás

Nyilvánvaló, hogy Albertnek nem ez az első találkozása rejtett, de annál ártóbb szándékú mágiával. Működni látszik, amit tesz, a boszorkány előtt pislákoló fény ezúttal már nem a transz miatt sötétül el, hanem azért, mert a vámpír jó helyen szorítja, megfelelő erővel, miközben a mágiát blokkoló nyakék is teszi a dolgát. Csakhogy nem ez az egyetlen problémájuk. Az egyébként sem túl jó állapotban lévő tetőszerkezet kezdi megadni magát, a mérgező füst egyre sűrűbb, a kiutat jelentő lépcsősor egyre nehezebben megközelíthető, a tűz okozta hőtől pedig bizonyára olyan helyeken is folyik róluk a víz, ahonnan nem is tudták, hogy egyáltalán folyhat.

***

Az esemény mesélő által irányított része lezárult, tehát határidő és mesélői reag már nem lesz. A játékot nyugodtan folytassátok tovább, amíg lezártnak nem találjátok.

Jövőhéten érkezik majd egy összefoglaló, ami némi magyarázatot ad arra is, hogy mi és miért történt.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Nov. 14, 2020 5:24 pm

I'm wondering why do all the
monsters come out at night?


Nyöszörögve támaszkodom fel, a töréstől a kisujjam hegyéig húz végig a fájdalom, és kedvem lenne megkönnyebbülten összegömbölyödni magzati pózba, és csak felébredni, mert ez nyilván nem lehet más, csak egy rémálom.
Tagadnék tovább – Marj felébredt, most már legalább emiatt nem kell aggódnom, a kötél is felgyulladt, megperzselte ugyan a hülye tollboám, sőt a karomon a bőrt is, de kit érdekel, legalább levegőt kapok, pont ideális, eddig nehezemre esett volna zihálva zokogni, micsoda szerencse, hogy már nem –, de úgy hasít át a gerendák ropogásán, a tűz pattogásán az a kurva reccsenés, ahogy csigolya válik el a csigolyától, hogy kénytelen vagyok felismerni: nincs időm erre sem.
Sziszegve állok fel és nehézkesen fordulok a másik szőke után.
Hunyorogva, a füsttől fulladozva, és félvakon mérem fel a helyzetet, és állapítom meg, hogy a vámpír már intézi a nehezét, hát ránk marad a romeltakarítás.
Lassan tápászkodom fel – a körülményekhez viszonyítva, persze, hiszen minden olyan kurva gyorsan történik –, és indulok bicegve az operatőr felé magam is, aztán a célhoz érve csak megérintem Marj vállát, és állammal az elszenderedett Alona felé bökök.
Elengedem a szám és orrom elé húzott kardigánt, hogy a földön heverő vámpír mellé guggolva nyúljak a dereka és a térdei alá.
- Kurvaélet. - A saját vállamra duruzsolom – mintha legalábbis valami varázsige volna, ami elmoshatja a kínokat –, úgy húzom magamhoz, és tápászkodom fel esetlenül - félre ne értsd, cicavirág, nem te vagy nehéz, hanem én vagyok gyenge az egyre kevesebb oxigéntől –, hogy megindulhassak a szendergő hercegnővel a lépcső irányába orientálódó Alberték felé.
És közben kurvára reménykedem, hogy legalább a nyakunkba ne szakadjon semmi.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Nov. 14, 2020 10:54 am
Csöbörből vödörbe szituációra emlékezteti, hogy szinte alig lélegezhettek fel a kötél súlya alól, a bőrüket máris forróság önti el. És nem ám a kellemes fajtából. A kötél érezhetően lazulni kezd, de fellángol. Erre Albert mit csinál? Nevetni kezd egy a kurva életbe kíséretében. Be kell vallania, hogy ez egészen hiányzott neki. Washington egy baromi unalmas hely. Van azonban egy igencsak zavaró tényező, ami eddig sosem szerepelt a palettáján.

- Sil… - …as. Pillanatnyilag a levegő is benn akad, ahogy a mellkasában a helyére roppan néhány csont, támaszkodónak használják, de aztán esetlenül fordul hasra és onnan nyomja fel magát előbb térdelő, majd ingoványosan álló helyzetbe. Egyetlen futó pillantást vet a többiek felé, megállapítja, hogy úgy nagyjából egész jó eséllyel nem fog Alona életébe kerülni, ha ő a boszorkányát ’’választja’’. Gyorsan kell döntenie és nincs jó döntést, de az utóbbi idők eseményeit tekintve a boszorkánya közvetlenebb veszélyben van. – Még mit nem. – Ezután feldobják a szemellenzőt, képletesen szólva nem lát és nem hall senki mást, csak az lüktet a szemei előtt, hogy az ő boszorkányát nem vihetik el. Még mielőtt Silas megtehetné az első lépést a lépcsőn lefelé és eltűnhetne, ő mögötte terem, az ezüstláncot a saját nyakából a másikéba akasztja, majd vámpírsebességgel az alkarját a torka köré fonja és visszarántja magával. – Gyerünk szépségem, ne csináld ezt velem. – Sziszegi és el sem engedi, amíg Silas eszméletét nem veszti. A nyakláncát a boszorkánya vértezte fel még vagy másfél hónapja, hogy semlegesítse az idegen mágiát. Na akkor most már tegye a dolgát!

Nem feledkezhet meg a lángokról és a tetőszerkezet ingoványosságáról sem, a vállára kapja Silast, majd a többiek felé fordul, hogy az egyre sűrűbb füstben összeszedje a kis barátnőjét is – nincs szüksége rá, hogy még Paolo szelleme is visszatérjen kísérteni – és elhúzzanak innen minél gyorsabban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Nov. 12, 2020 10:27 pm

• Halloween party •

Hallom Albertet, ahogy Mimihez szól. Hallom, hogy a két lány szíve -ha nem is nyugodtan- de stabilan ver. De még milyen stabilan, főleg, amikor némi mocorgást is észre veszek, ahogy lassacskán kezdenek magukhoz térni én meg csak abban reménykedek, hogy végre sikerült úrrá lenni ezen az abszurd helyzeten és elmehetünk innen a fenébe. Már-már örülni is kezdek, amiért mindenki rendben van -már, amennyire ezek után lehet- és Silas erőlködése kezd kifizetődni, bár legszívesebben közölném vele, hogy a tetőt nem kellett volna meggyújtani, de nem akarom megzavarni. Örülök, hogy képes koncentrálni. A sebem még mindig elég kellemetlen, de máris gyógyulásnak indul, mondjuk jóval gyorsabb folyamat lenne ez, ha ihatnék valakiből, ezen gondolattal egy időben pedig Bobra sandítok. Nem, őt nem bántom. Ez a pillanat azonban épp elég ahhoz, hogy elterelje a figyelmem Silasról, mert másképp biztosan észre venném rajta, hogy valami nincs rendben. Meglátnám, hallanám vagy érezném, hogy valami nem oké?! Hogy valami baj fog történni, de olyan gyorsan történik minden, hogy erre nincs akkor épp időm és az is lehet, hogy képességek ide vagy oda, akkor sem tűnne fel, hogy miközben a többiek fellélegezhetnek, Őt valami furcsa erő -talán a sajátja- kezdi kínozni.
Hatalmas recsegés kíséretében elindul lefelé egy gerenda, ami oké, hogy engem letarolna, de a többieket is, akik épp most próbálják összeszedni magukat, szóval rám hárul az a feladat, hogy vigyázzak mindenkire, amíg nem térnek teljesen észhez. Utálom a tüzet, de ennek ellenére a gerenda felé lendítem a kezem, melyek épp akkor és úgy találkoznak, hogy legalább másfél méterrel odébb "pöccintsem" elkerülve ezzel mindenkit és talán centikre pottyanva a "triumvirátustól". Jó ez a vámpír lét, mert másképp se az időzítés, se az ütés nem menne, de ez most nem is számít. Megkönnyebbülés suhan át rajtam egy pillanatra, mert most már tényleg bízom benne, hogy minden rendben lesz és leléphetünk innen, hogy aztán jöt röhögjünk valahol a ma estén. Most már, csak segítenem kell a többieknek feltápászkodni, vagy az is lehet, hogy addigra már ők maguk képesek lesznek rá, mire fenyalábolom Bobot és elindulok. Az lenne a legjobb.
De ekkor Silasra irányul a pillantásom, mintha csak megérezném, hogy engem figyel, de az egész nagyon furcsa. Mintha az Ő szemei merednének rám vészjóslóan, de közben mégis idegen íríszeket látnék, melyek fenyegetőn, gyűlölettel telve figyelnének. Mintha nem is Silas nézne vissza rám, miközben épp a lépcső felé indul, hogy lelépjen innen hátra hagyva minket. Mintha...

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Nov. 12, 2020 6:35 pm

Oh wait til' I do what I do
Hit you with that ddu-du ddu-du du

Az ébredést követő pár pillanat mindig a naiv optimizmusé.
Szükséged van néhány szívdobbanásnyi időre, hogy rájöjj, gyászolsz. Hogy szenvedsz. Hogy fáj. Hogy hiányzik. Hogy rémes. Hogy keserves.
Nekem most nincs több szívdobbanásnyi időm, de azért még egy pillanatig én is naivan és optimistán nyitom ki a szememet, mert fogalmam sincs, hogy hol vagyok, és egyetlen tizedmásodpercig könnyű lenne azt hinnem, hogy a valóságshow által biztosított penthouse-ban pillázgatok éppen egy átdorbézolt estét – vagyis, na, hát egy átlagos keddet! – követően.
Aztán megcsapja fejbe kólint a vér szaga – a saját véremé, másoké, máris kettőt fordul a gyomrom –, a füsté, a fájdalomé, és olyan az egész, mintha valaki korábban véletlenül rákönyökölt volna a távirányítóra, benyomta volna a MUTE gombot, és most, mintegy ráébredve a tévedésére, gyorsan visszacsinálja az egészet, egyszerre rohannak meg a hangok és az ízek, és mintegy reflexből sikítanék, de talán már el is felejtettem, hogy hogyan kell.
És aztán ez a hirtelen hangorkán mégis elsüketít, hogy atomvillanásként halljam azt a roppanást, amihez még csak hasonlót sem hallhattam soha életemben, mégis, a zsigereimbe hatolóan érzem, hogy semmi jót nem jelenthet.
Hát sikítás helyett köhögök, ahogy fészkelődöm, hideg és a sajátomhoz hasonlóan meleg testbe ütközöm, belekapaszkodom Mimibe, belekapaszkodom Albertbe, mondani akarnék valamit, bármit, akármit, de a torkom smirglipapírra, a szám belseje pergamenre emlékeztet, de farkas volnék, vagy mi a fasz, hát egy kis fojtogatástól nem kéne maradandó károsodást szenvednem, szinte érzem, ahogy a sejtjeim agresszívan igyekeznek újjáépíteni mindent, ami horzsolódott, ami sérült, ami nem úgy és aszerint működött, ahogy eleve elrendeltetett.
Na, még a végén vallásos leszek itt, bassza meg.
Felkönyökölve, tátott szájjal bámulom Silast, amint megindul a kijárat felé, és már mozdulnék magam is arra, már ráznám Albert és Mimi vállát, hogy gyerünk, baszki, menjünk, de a csont roppanását követően most a gerendák recsegnek-ropognak, én pedig minden életösztönömet meghazudtolva támaszkodom meg Albert csípőjében, hogy talpra kecmeregjek, és bizonytalan léptekkel elinduljak Bob és Alona felé.
Bob – nyöszörgöm rekedten, és megköszörülöm a torkomat, de fáj, bazmegelek kettőt, amitől nem jobb, hiába gondolnám, hogy legalább beolajozom vele, amit be kell. Ha nem lett volna elég a kötél szorítása, most már a füst is fojtogat. Oké, hogy nem szakadt rájuk a gerenda - még! -, de ki kell őket vinni innen, nem? És ha már Bobért visszamászom, igazán lehetnék annyira nagylelkű, hogy Alonát is kirángatom innen, nem igaz?
Nem igaz?




ddu-du ddu-du
Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Nov. 09, 2020 2:43 pm

Megszédülök.
Vajon ilyen érzés felrobbanni?
Meg akarok támaszkodni.  
ha elájulok és beütöm a fejemet akkor ugye nem kelek majd fel amikor égni kezdek? Ugye előbb fulladok meg a füsttől? Ugye előbb fulladunk meg mind a füsttől?
Fókuszt vesztek.
Mintha minden ezerfelé gurulna, mintha sok darabra akarnának törni, fuldokolni kezdek, csípi a füst a szemem és melegem van, remeg a lábam  és borzalmasan szúrni kezd a tüdőm vagy a szívem, mintha mellkason vágtak volna és a levegő egy egész pillanatra kiszorult volna onnan.
Odaszorítom a kezemet, szédülök, meg köhögök, meg minden ezer darabra esik szét, elgurul és én hiába nyúlok utána, csak elveszek félúton.
Megborulok, de nem esek el.
Fulladni kezdek, de csak messziről visszhangzik.
Kettőslátás, kettős érzés, kettős minden, magányos és hideg és fájdalmas és kontrolálatlan.
Lehetne könnyű is, minden bizonnyal ennek könnyűnek kellene lennie, nem? Csak hagynom kellene, hogy elvigyen ez az érzés, nem kellene küzdeni, ne kellene köhögnöm vagy lépkednem, nem kellene semmit sem tennem, csak átadnom az irányítást. Könnyű lenne métereket zuhanni a semmibe, egy ponton már nem ugrana a gyomrom össze a súlytalanság miatt, egy ponton nem zilálna a szél, nem szúrna a szívem és levegőt is kapnék. Nem lenne fájdalom, csak üres könnyedség.
De még mindig szédülök, még mindig érzem a füst szagát és még mindig érzem ahogyan itt van, a mellkasomba ül, fészket rak, karmokkal kapaszkodik meg. Követelőzik, undokká válik, utálatosan mérgez meg, féregként burjánzik szét és hiába menekülnék előle, hiába lépkedek, hiába kapaszkodom, visszahúz, visszaránt.
Becsukom a szememet mégis látok mindent.
Kiabálok és mégsem hagyja el a számat egyetlen szó sem.
Ő kényszerít mégis én teszem meg helyette.
Alona nyaka olyan hangosan reccsen, hogy képtelen vagyok mást hallani. Minden gerendában az ő nyakának törése visszhangzik, minden lépésben, minden pillanatban csak azt a hidegrázó érzést érzem, ahogyan megteszem, ahogyan rá csúszik a pillantásom amikor az én szemem igazából csukva van, ahogyan néma vagyok pedig neki kiáltok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Nov. 09, 2020 9:01 am
1. csoport



Helyszín: Padlás

A maga amatőr megoldásával, de úgy tűnik, hogy működik, amit a fiatal boszorkány elkezdett. Nem veszteségek nélkül, hisz Mimi és Albert is megsérülnek, de a kötél szorítása lazulni kezd, meg mellette lángra lobban, épp úgy, mint a tetőszerkezet kapott lángra. A kötél másodperceken belül, mintegy saját életet élve nyúl a távolabb állók után, de már nincs meg benne az iménti erő és egyszerűen a földre hullik, ahol el is ég.
A lángok súlya alatt ropogni kezd felettük a tetőszerkezet, de a boszorkány számára a probléma – még ha nem is sejti – ott kezdődik, hogy a bűvölőnek a kötél csak játszadozás volt. Silas ereje szétcsúszik, a mellkasába fájdalom hatol, ő pedig már nem ura a testének és a szavainak, mire bárki összeszedhetné magát. Valahol mélyen még tudatánál van, de túl zsibbasztó az alkohol és az eki is. Ő a kijáratot jelentő lépcsők felé indul, arra, amerről jöttek, miközben lángoló gerendák szakadnak le. Az egyik egyenesen Alonára és Bobra, ha a vámpírnő nincs résen.

***

Határidő: november 14. (szombat) éjfél

@Silas Wishman dobj kockával, az eredményt pedig vedd figyelembe az aktuális reagodban.
Páros: Amikor elindulsz, telekinézissel elroppantod Alona nyakát.
Páratlan: Figyelmen kívül hagyod a többieket, csak mész.

Kérlek figyeljetek a kicsit szűkebb határidőre! Már nem tart sokáig a buli.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Nov. 08, 2020 11:29 am

I'm wondering why do all the
monsters come out at night?


Mintha több száz kilós szikla ülne a mellkasomon. Mint amikor fuldoklást követően a felszínre vergődve kapok levegőért, de a mellkasomat körülölelő víz miatt képtelen vagyok apró, szakadozott légvételeknél többre. A feszítő érzés a szegycsontomon, ahogy a bordáim ketrece megszorul  a tüdőm körül.
Nem volt még pánikrohamom, de láttam ilyet. Nem volt még, hogy egy képzeletbeli, megfoghatatlan dolog fojtogasson, nem, kézzelfogható szörnyek űztek a fulladás határáig. Egyszer talán meg is haltam, de olyan rövid időre csupán, hogy nem marad emlékem a másik oldalról.
Félek, és nem pusztán a saját életem féltem, noha efelé hajt az életösztön, de képtelen vagyok levenni a tekintetem Marj elernyedt testéről, még akkor is, amikor a vámpír-csontok ropogásának hangjától önkéntelen erednek el a könnyeim. Legszívesebben sikítanék, de csak összeszorítom a fogaim felkészülve a legrosszabbra – ó, nem a halál a legrosszabb, az vegytiszta megkönnyebbülés –, és nem is várat soká, ahogy az a kevés mozgástér semmivé szűkül, a saját kulcscsontom is elpattan a jobb oldalon.
Tudjátok, láttam mást, láttam, ahogy megfoghatatlan kezek, a tudat béklyói fojtják belé a lélegzetet, simogattam a hátát, miközben a tehetetlenségtől reszketett a gyomrom, és futottam már csak a fejemben létező vadak - gyenge vagy, kevés vagy, sosem leszel méltó rá, bele kellett volna döglened, gyere ide, gyere ide, ha azt mondtam, taknyos - elől hideg verítékkel a homlokomon, és bár sosem hittem a sokk józanító erejében, abban biztos voltam, hogy ha Romulus akkor elveszíti a hidegvérét, ha akkor a miattam érzett aggodalma nem írja felül a démonaink utasításait, és adja vissza a hidegvérét, hát most nem lennék itt.
Szóval, cukorborsó, kurvára szedd össze magad. Kérlek.
És csak remélem, hogy nem az ellenkezőjét érem el vele, amikor hagyom a fájdalomnak a roppanással egy időben elnyitni az ajkaimat, hogy a kibaszott csendbe sikítsam Silas nevét.
Karmaim önkéntelen nyúlnak, ha csak elérhetném, ha hozzáférhetnék a kötélhez, ha ---
Mimi, koncentrálj. Kapkodó légvételeim alig érezhetően lassulnak, amikor a boszorkány duruzsoló mormolása fehér zajként telepszik a tudatomra.
Mozdítom a csuklóm és kurvára remélem, hogy ezzel a kevés fészkelődéssel nem ártok még inkább Albertnek.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Nov. 07, 2020 7:59 pm
Mindig, de tényleg mindig azt emlegetem, hogy nem vagyok jótékonysági szervezet, sőt, ha lehet, pont leszarok mindenkit magamon kívül. De a teremben jelenleg többen is vannak, akik tudják, hogy ez nem így van. Marjoryn kívül úgy általánosságban ki nem állhatom a vérfarkasokat – blööööeee – amíg a kötél tekeredik, én mégis arra használom az utolsó centinyi mozgásteremet, hogy a testhelyzetünkből adódóan az én csontjaim törjenek a kislányé helyett. És törnek is. Nem csak érezhetem, de hallhatjuk is törni a vállam, a karom, és valamit még tutira.

És tudod mit? Kurvára volt már rosszabb is, szóval daddy, chill.

- Tarts még ki egy kicsit… – Sziszegem Miminek, akit épp készülnek összepréselni velem. Ha szépen megkérnek, szívesen kipróbáltam volna a tradicionális japán kötözőművészetet – kinek akarok hazudni, már kipróbáltam, igen eseménydús volt az elmúlt nyolcvan évem – na de azért nem így. Ééés még egy csontnak annyi. Gyerünk már, kis boszorkányom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Nov. 07, 2020 12:56 pm

• Halloween party •

Albertéket elragadta egy kötél, én meg itt ragadtam egy boszorkánnyal, akinek tudom, hogy vigyáznom kell a formás kis seggére, különben Alb szét fogja rúgni az én formás kis seggemet és ahhoz semmi kedvem. Szóval igyekszem amazokat se szem elől téveszteni, miközben a boszi fiút is húzom magam után, aki totál be van rezelve és bár kedvem lenne az arcába ordítani, hogy "mind itt fogunk megdögleni, ha nem szeded össze magad", úgy sejtem, hogy ez nem sokat segítene az állapotán. Inkább igyekszem megnyugtatni azzal, hogy mellette vagyok és még közlöm is vele, hogy vigyázok rá, de lehet, hogy ezzel most nem sokra megyek. Biztos hatásosabb szöveg lenne, ha Albert mondaná neki, de ő ugye most a másik két nővel vonszolódik valahova.
-Elég, ha én látok.- morgom trappolás közben, mert még az is lehet, hogy jobb is lesz, ha Silas nem egészen látja, hogy mi a nagy büdös helyzet, mert olyasmi is történhet, ami csak még jobban kiakasztaná. Mi van, ha Albert, Mimi és Marjory már olyan durván megsérültek, hogy meghaltak? Na jó, azt azért érezném, hallanám vagy valami, de azért eléggé aggódok értük, amit persze próbálok ügyesen palástolni Silas elől. Nem kell látnia rajtam, hogy én is ki vagyok bukva, mert aztán ácsoroghatnánk itt a sötétben egymás arcába sikítozva, mint azok a hülye libák a filmekben.
Silas végül megáll, így én is megtorpanok és nagyon remélem, hogy azért teszi ezt, mert eldöntötte, hogy végre használni fogja a bűvös kis erejét, közben meg Bobról egészen meg is feledkeztem, de a pasi elég jó cameraman, mert igyekszik felzárkózni hozzánk még mindig a vállán cipelve azt a vackot. Vagyis nem. Megüti a fülemet a hang, ahogy a földre ejti a szerkezetet, de ennél több figyelmet nem szentelek neki, mert az jár a fejemben, hogy talán rájött végre, hogy inkább a hátsóját menti és nem akarja, hogy lelassítsa az a szarkupac. De nem. Valami furcsa érzésem támad, de már csak Bob üveges tekintetével találkozik össze a pillantásom, meg egy karónak simán megfelelő fadarabbal, amit egyenesen felém döf. Ha nem fordulok el, valószínűleg épp a szívemből kandikálna most ki, de így még annyira sikerül korrigálnom, hogy ne oda szúrjon, hanem a vállam környékére. Remek. Oda a ruhám. Reflexből villantom rá a fogaimat és az inger, hogy feltépjem a torkát rohadt erős, de helyette végül inkább orrba verem, hogy kiüssem egy időre, mielőtt még kedvet kapnék megölni, majd a karóért nyúlok. -Folytasd, Silas.- sziszegem, ahogy kihúzom magamból, de mivel ősrégi szutyok fáról van szó, biztos, hogy a testemben marad pár szálka. Jóval nehezebben fogok így gyógyulni, de végtére is fekhetnék itt holtan is; megszürkülve, kimeredve, magára hagyva Silast ebben az őrületben.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 06, 2020 2:25 pm

Pont az ilyen jelenetek miatt utálom a horrorfilmeket, mert az ilyen rémisztős dolgok után szokott lenni a még rémisztőbb dolog, ami a megmaradókra - direkt nem fogom azt a szót használni, hogy túlélőkre, mert hát a többieknek is túl kell élniük, ez nem is kérdés -támad rá, akik akárhogyan is nézem Alona és én vagyunk.
Hagyom, hogy rángasson maga után, miközben úgy nagyjából beszédülök a telefonom vakujának himbálózó fényétől vagyis attól, hogy a szemem a fény után kap, ami eredetileg egy pontra szeretne koncentrálódni, de szaladás közben inkább zavaró, mintsem bármit is segítő. -Oké, de nem olyan könnyű bármit is csinálni, miközben még csak azt sem látom, hogy mi történik. - Úgyhogy egy kicsit lerázom magamról Alona kezét, hogy nagyjából egy másodpercre megpróbáljak lehiggadni, megpróbáljak elfeledkezni arról, hogy igazából én most borzasztóan félek és hogy az erőm borzasztóan nincs rendben, úgyhogy ha csinálok is bármit, akkor azt valahogyan úgy kellene, hogy ez az egész hülye hely ne robbanjon a fejünkre és ne haljunk bele a ránk zuhanó törmelékekbe, de ahhoz ugye az kellene, hoy le tudjak nyugodni, de nyilván nincs idő arra, hogy az ember mély lélegzeteket vegyen és a saját belső békéjét kutassa, mert úgy is azon idegeskedem, hogy mi lesz Alberttel meg Mimivel és Marjoryval, Alona meg úgy is szalad előttem úyghogy nekem is szaladnom kell, ha nem akarok egyedül maradni, és aztán még Bob is megőrül nekem meg csak az jut eszembe, hogy miért nem lehetett csak egy nyugis Halloweenünk, egy jó berúgás és utána egy fáradt reggel.
Úgyhogy végül én mégis csak megállok, hogy vehessek egy nagy levegőt - ennél rosszabb már úgy sem lehet, ugye? -még a szememe tis lehunyom, hogy aztán minden erőmmel a megbűvölt kötélre koncentráljak, és ha én lennék a  kötélbűvölő - aki ha a padláson nincs is, valahol a közelben van ez egészen biztos- akkor egy módon lehetne hatástalanítani, ha elvonják a figyelmem, úgyhogy jobb ötlet híján csak a falra teszem a kezemet, hogy varázsigét mormolva felgyújthassam kivülről a tetőszerkezetet aztán pedig a kötél hatástalanításával próbálkozzam, újabb és újabb varázslatokat mormolva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Nov. 01, 2020 9:24 pm
1. csoport



Helyszín: Padlás

Alonának igaza van, a kötél mágiája ellen mit sem ér az emberfeletti erő. Sőt, Albert feszegetésére látszólag csak még agresszívabban reagál. Legalább annyira jó, amit csinál, hogy a kötél ereje nem roppantja el a vérfarkasnő nyakát. Marjoryt azonban ájulásig fojtja, és amikor vele végzett, egyszerre tekeredik a vámpírra és Mimire, kitekert helyzetben, csonttörésig szorítva őket egymásnak.
Bob eközben önkívületi állapotban ejti a földre a felszerelését, de hát kinek van most ideje épp vele foglalkozni, aki a háttérben húzódik meg. Pedig kellene. Kiemel egy fadarabot a ’triumvirátus’ által elsodort törmelékből és hátulról támad Alonára.

***

Határidő: november 8. (vasárnap) 12 óra

@Alona Frost dobj kockával, az eredményt pedig vedd figyelembe az aktuális reagodban.
1-2: Időben észleled a támadást és sikerrel hárítod.
3-4: Nem észleled időben a támadást és Bob megsebesít.
5-6: Rosszul véded ki a támadást és Bob Silast sebesíti meg.

Mindenkit kérek, hogy olvassátok el még egyszer, hogy hol és hogyan kell kockát dobni. A posztotokban tüntessétek fel, hogy mire dobtok, mi történik, ha páros, mi történik, ha páratlan, stb! Halloween-i kockadobó.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Nov. 01, 2020 10:24 am

• Halloween party •

Először nem vagyok biztos benne, hogy nem-e az elszopogatott eki az oka annak, hogy rám tör az a kibaszottul fura "itt valami készül" érzés, de amikor végig pillantok a társaságon és alaposan meghallgatom a szívveréseket, rá kell döbbenjek, hogy nem vagyok egyedül ezzel, ergo nem ment el az eszem és nem az eki az oka.
Nem is igazán érdekel akkor már, hogy a játék merre halad tovább és, hogy Mimi a "felelek" lehetőséget választotta, mert amint ezt kimondja, valami megmagyarázhatatlan oknál fogva körmeimmel a félig szétrohadt, máló padlólapba vájok, majd a kötél suhanó hangja hallatán felszisszenek. Igen. Idős, "faszacsajvagyok" vámpírként ennyire van össz-vissz időm, meg aztán arra, hogy a Marjory után vetődő banda után induljak én is, de amikor azok hárman -Marjory, Mimi és Albert- elindulnak a falakon keresztül, inkább Silas kezét kapom el -tudom, hogy Albert szétrúgná a seggem, ha vele foglalkoznék ahelyett, hogy a szívszerelmét tartanám inkább magam mellett remélve ezzel, hogy talán meg tudom védeni- és szolidan utánuk rohanunk az általuk olyan stílusosan és lakberendezőket megszégyenítő pontossággal kialakított lyukakon keresztül. Mondjuk semmiképp sem lehet kellemes, mert hallok egy-két morbid hangot, amelyek leginkább csontok töréséhez hasonlítanak és némi vér szag is elvegyül a levegőben, ami biztos, hogy nem Alberté.
-Szedd össze magad, Silas! Hallod!?- sziszegem dühösen, miközben a kezét tovább markolom és a többiek után trappolok, de az érzékeimmel azért igyekszem közben a környezetünkre is figyelni azon túl, hogy azok hárman meg vannak-e még. Figyelek a hangokra, a hőmérsékletre, az illatokra... de semmi. Nyoma sincs annak, hogy bárki itt lenne rajtunk kívül, legyen az vámpír, vérfarkas, boszorkány vagy barlangi troll.-Vigyázok rád, Silas, csak csinálj valamit! Az a rohadt kötél meg van bűvölve, úgyhogy itt nem sokra megyünk a vámpír erőnkkel!- mormogok neki tovább útközben, szolidan odébb rugdosva a törmelék deszkákat, igyekezve nem szem elől téveszteni amazokat a sötétben, mert bár kevéske fény van, de a por és a retek, ami a falak törésével felkavarog, eléggé megnehezíti a dolgokat. Még jó, hogy nincs porallergiám...

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Okt. 31, 2020 9:51 am
A szemem sarkából a kislányra kacsintok, ugyan már, mit húzgálja a száját. Marjory egy nemzeti kincs, ezen a kurva padláson szerintem már mindenki smárolt vele. Jó, a kis boszorkányom kivételével. Talán még féltékeny is lennék valami egészen logikátlan okból. Erre persze nincs szükség, belekényelmesedek a helyzetbe, az egyik karommal Silas mögött támaszkodom meg, amitől olyan igazán közel lehetek hozzá. Már épp csókot nyomnék a vállára, amikor jön a gyertyás elméletével, az ábrázatomról pedig ordít a WTF gondolat.

Sajnálom – jó nem sajnálom –, de képtelen vagyok nem felnevetni. De a móka csak idáig tart. Válaszolnék én Alonának, hogy üvegezés közben is vetkőzhetünk, meg nem mintha neki be kellene mutatkoznom. Tudja jól, hogy bármilyen orgiában benne lennék. Illetve lettem volna, Silas előtt, mellette meg hű kutyaként csóválom a farkam. Hát nem édes?

Már nem válaszolok. Tudod, van az a jelenet a Pókember filmekben, amikor a főhősnek a veszély közeledtére feláll a szőr a karján és rosszalló bizsergés fut végig a gerincén. Hasonlóan működik ez a képzettebb vámpíroknál is. Én pedig hagyva, hogy az érzelmeim elvakítsanak, elsőre persze, hogy a kis boszorkányra pillantok, piszkavasként hasítanak belém a boszorkányeltűnések aggodalmai. A támadás azonban a másik oldalról jön, Marjory meg úgy rántódik hátra, mintha kamion után kötötték volna.

Mimi a vérfarkas bokáira vetődik, én pedig a nyakához, de nem mozdul a kötél. A bokámra tekeredik és hasra vágódom, úgy ránt tovább mindhármunkat, keresztül egy, kettő, három összeeszkábált választófalon is. – Baszódj meg. – Halkan, de annál dühösebben morranok fel a csontom reccsenésével. A saját lábammal nem igazán van lehetőségem foglalkozni, mert azon vagyok, hogy a kötelet legalább annyira """lazíthassam""" Marjory nyaka körül, hogy ne tépje le a fejét. De vagyunk itt többen is, chop, chop. – Silas! – Jobb szeretném, ha magától kapcsolna, hogy ide nem erő kell, de biztos, ami biztos, finoman jelzek neki… nincs túl tiszta állapotában.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Pént. Okt. 30, 2020 4:11 pm

Van az a kényelmetlen, kellemetlen érzés, hogy tudod, hogy történni fog valami. Azt persze nem tudnád megmondani, hogy pontosan mi fog történni, de érzed a zsigereidben, hogy valami fog: kicsit kiráz a hideg, kicsit összeszorul a torkod, kicsit nehezen veszed a levegőt és kicsit meg szeretnél szólalni, csakhogy igazán nem is tudod, hogy mit kellene mondanod, mert fogalmad sincs, hogy ez csak egy belső kényelmetlenség, egy elképzelt valami vagy ténylegesen egy előérzet.
Úgyhogy rápillantok Albertre, valószínűleg ő az egyetlen, akire ha ránézek, akkor képes vagyok elfelejteni, hogy éppenséggel mennyire félek. Akarok is neki valamit mondani, valami olyasmit, hogy ő is érzi-e ezt a kényelmetlen, kellemetlen érzést, hogy hall-e valamit, érez-e valamit, mert nekem nem szokott csak úgy fölállni a karomon a szőr és nem szokott csak úgy sötét helyektől ennyire verni a szívem - kivéve ha azok a sötét helyek aprók, mondjuk lehetnek azok a helyek világosok is - és hogy vajon szerinte mennyire vagyok berúgva ahhoz, hogy ezt az egészet csak beképzeljem. Azt szeretném kérdezni, hogy ugye ő nem érez semmit, ugye nem hall semmit, ugye tényleg csak részegebb vagyok a kelleténél, de végül is nem kérdezem meg, inkább csak visszafordulok Mimi felé, hogy rámosolyogjak, szerintem menő, hogy nem akar bevágódni azzal, hogy merni akar az első körben. Azok úgy is mindig azért vannak, hogy elhitesd a többiekkel, hogy te aztán nagyon is vagány vagy.
És aztán minden olyan gyorsan történik, mintha felgyorsítva nézném a sorozatot az online videó lejátszón: mindenki hirtelen mozdul: a kötél, Marjory teste, Mimi, Albert. Csak én vagyok az aki lassan képes mozdulni. Benn akad a levegő a tüdömben, ahogyan Albert felé fordulok, Albert felé, aki már nincs is ott. Ha ott ülne még mellettem, akkor egy pillanatra elgondolkoznék rajta, hogy mit kellene csinálnunk, eszembe jutna egy varázslat, egy lehetőség, egy bármi, de mivel Albert nyugtató jelenléte már nincs ott, és minden dulakodástól, nehéz lélegzetvételektől terhes, én is csak előre dőlök, bele egészen a sötétbe, remegős kézzel ugorva szintén arra felé amerre a többiek vetődtek. Előhúzom a farzsebemből a telefont, hogy a vakuval világítsak bele a sötétbe - és légyszi ne nézzen rám vissza senki oda nem illő!! - odasietek a többiekhez, de velük ellentétbe én a hátunk mögé világítok, nehogy valaki onnan előmásszon. Bocs de jelenleg jobban félek a saját félelmeim megelevenüléseitől, mint, hogy ő megfullad. Akkor most szar ember vagyok, ugye?
- Tépjétek már el azt a hülye kötelet! - Szólok egészen sürgetően Albertnek meg Alonának. - Aztán húzzunk innen, mert baromi rossz előérzetem támadt. - Olyan fkeete mágiás rossz előérzetem és én nagyon nem szeretném megvárni, hogy pontosan mi lesz a végkimenetele.

Vissza az elejére Go down
Adminisztrátor

In God We Trust
Chatkép :
1. csoport F46b901dd8877ee2872c0f5551044a3e
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
faceless 〤
Hozzászólásaim száma :
185
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

User név :
the girls 〤
Tartózkodási hely :
one step ahead 〤
Foglalkozásom :
dirty job 〤


In God We Trust

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 29, 2020 8:10 pm
The member 'Mimosa Eastaughffe' has done the following action : Dobókocka - játék az életedért


'Sikeresség' : 6
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 29, 2020 8:10 pm

and i beg for you to love me
Love me, love me


És amúgy tökre élhető ötletnek tűnik hátrahagyni az egészet, a Nymph-ig meg sem állni, és jól kérdőre vonni --- Ja, várjatok, nem inkább csak a Nymph-ig rohanni, aztán úgy élni, mozogni, kerülgetni, elnyíló ajkakkal szólni vágyni, de végül csak inni, vagy nevetgélni, mintha nem érezném úgy, hogy kibaszott tojáshéjon járok, mintha nem rettegnék tőle, hogy kizárólag azért van még mellettem – ezt pedig a szó legszorosabb értelmében értsétek, ÚGY ugyanis nem vagyunk együtt, csak fizikailag tartózkodunk egészen gyakran egymás közelében, lehet, hogy ha nem lennék ilyen GYÁVA, vagy ha te nem lennél gyáva, kisfarkas, akkor már régen együtt lehetnénk ÚGY is, de mit várok, ha félsz tőlem, mert félsz tőlem, TUDOM (pedig tökre nem is vagyok ijesztő, azt hiszem) –, mert nincs hova mennie, és ha lenne, akkor is nagyobb biztonságban lenne mellettem, valahol, ahol senki nem keresi, főleg nem ősöreg, madárcsontú, szőke vámpírok.

Szóval én itt érzelmi válságban vagyok, és nem, semmi kedvem hülye felelsz, vagy merszet játszani, hiába nőttem fel ugyanis agyatlan tinivígjátékokon – ha már a saját kamaszkorom lényegében nem létezett –, ezt a részt, ami kellemetlen, kényelmetlen, amihez túl PRŰD vagyok mindig egyfajta szekunder szégyennel birkózva néztem végig, mert a magamfajta lányoknak – akik még véletlenül sem az ügyeletes jócsajok, amivel amúgy tisztában is vannak – az ilyesmi mindig egyfajta kínzás, a megszégyenítés módja, mert majd felelek, ti meg kiröhögtök, hogy tényleg ilyen béna a legsötétebb titkom, az első smárolásom sztorija, vagy a szüzességem elvesztésének időzítése.
Mondom, túlvagyok már rajta.
Hogy fogjátok így elhinni, ha szóba kerül?
Sehogy. Na, ugye.
Szóval – micsoda lázadó lény vagyok én –, oldalra billentett fejjel, a legbájosabb mosollyal figyelem az egyik - !!! - barátom szépfiúját, és még hallom a kérdést, de a tudatomig nem jut el, mert indokolatlan izgalomtól rándul össze a gyomrom, költözik reszketés az ujjaimba, és kénytelen vagyok elszakítani a tekintetem, mert valami történni fog, valami nincs ---
Válaszként hasít a beálló csendbe, ahogy Marj levegőért kap.
Gondolkodni nincs időm, ösztönösen nyúlok a bokájáért.


lovefool
by the cardigans

Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 26, 2020 9:43 am
1. csoport



Helyszín: Padlás

Felelek. A kérdés feltevésére még éppen van idő, de a válasz adása és meghallgatása helyett bizonyára mindenkinek fontosabb dolga akad. A nem rég még a lépcsőfeljárónál magányosan lógó kötél most hirtelen kap a sötétségből a társaság felé. Elátkozták, telekinézist használó boszorkány van a közelben, szellemek? Egy biztos, a csapat tagjain kívül nincs se színe se hamva másnak. Gondolkodni azonban aligha van idő, a kötél a háttal ülő Marjory nyaka köré tekeredik és magával rántja arra, amerről jött. Ezzel egyidőben, a felszűrődő parti hangjai teljesen elhalnak és nem marad más, csak ők.

***

Határidő: november 1. (vasárnap) 14 óra

@Marjory Stewart-Baxter, dobj kockával még a következő mesélői előtt. Ez a jelenlegi körre még nem érvényes! Ha páratlan, a többiek ki tudnak szabadítani. Ha páros, nos.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Okt. 24, 2020 11:52 pm

and i beg for you to love me
Love me, love me


Megfordul a fejemben, hogy még nem késő talán kihátrálni, hányingerre, a túl sok piára, fáradtságra, beadandókra, Romulus betegségére – hé, attól, hogy egészséges, mint a makk, még simán kamuzhatnám, hogy összeszedett valami ócskaságot, ő is biztosan jobban örülne, ha otthon tudna, legyen akár ez az ára – hivatkozni, mondhatnám, hogy ha én nem viszek kaját Remusnak, vélhetően ő maga is ekit fog vacsorázni, az meg mennyire indokolatlan már, mégsem hagyhatom, hogy teljesen elfogyjon itt nekem, milyen zabos lenne már a Mama ---
Milyen zabosak lennének mindannyian, ha tudnák, hogy eljöttem ebbe a kibaszott buliba, még akkor is, ha húszéves felnőtt – HAHA - vagyok, és a koromhoz mérten a létezésem nagy részében totál megfontolt – miért épp most kell ezt felrúgni, Mimi, MIÉRT? –, mert, nos.
Ezért, bazmeg, ezért.
Elhúzom a számat – ha előttem smárolnák le a pasimat (itt jegyezném meg, hogy ha lesz pasim VALAHA, akkor nem engedhetem Marj közelébe, amit viszonylag nehéz lesz kivitelezni, de okos lány vagyok én, csak megoldom) és ő ennyire roppant jól szórakozna közben, hát valószínűleg akkor is csak elhúznám a számat, mielőtt aprócska szilánkokra hasadna a szívem, de én már csak ilyen hülye szentimentális fruska vagyok –, aztán minden ellenérzésem ellenére csak leülök a körben maradt üres helyre, és még véletlenül sem kérdezem meg, vajon mennyit kellett visszaugranunk az időben, hogy úgy játsszunk, mint a tizenhárom évesek. (Nekünk hetet, nekik hetvenet?)
- Felelek. - Amúgy mernék is, ha nem rázna ki sokadszor a hideg, így viszont – köszi, Silas, a tippet, igazán - nem akaródzik olyasmit bevállalnom, ami akár helyváltoztatással is járhat.


lovefool
by the cardigans

Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szomb. Okt. 24, 2020 12:48 pm

• Halloween party •

Azt hiszem, épp próbálnak itt közösen rávilágítani arra, hogy egy önző dög vagyok, de hol érdekel ez engem? Csak vigyorogva vállat vonok amolyan "én megtehetem, hogy lenyúlok egy szem ekit és nem osztozok senkivel rajta" arccal, majd várom a kívánt hatást türelmesen -mellesleg egy vámpír igenis nyavajoghat, mert nem a saját formás hátsóját félti, hanem a többi lököttét és igen Alb bébi, ez neked szól.-Nincs olyan szabály, hogy a vámpíroknak több jut, mert amúgy se tudni, hogy hat-e rájuk eléggé vagy ilyesmi?- vetem azért fel a kérdést, majd Albert szavai hallatán gyilkos pillantást vetek rá, aztán alaposabban szemügyre veszem ezt a Bobot. Nem, még mindig nem vonz a pasi, bár a vérét talán megkóstolhatnánk. Talán, ha kiderül majd, hogy se Albnak se nekem nem hat túlságosan a cucc, amit épp hasonló keretek között ő is megkapott, akkor majd teletömjük a csávót a bogyókkal és iszunk egyet.
Próbálunk eltekinteni az olyan apró dolgoktól, hogy egy kötél lóg a plafonról meg, hogy valahol gyertyák égnek meg ilyesmi és továbbra is inkább csak jól akarjuk érezni magunkat,de Silas érezhetően feszeng, ami engem is arra késztet, hogy buli ide vagy oda, tartsam nyitva a szemem. Albert persze próbálja megnyugtatni -istenem, annyira cukik!-, miközben a csajszik továbbra is rosszalkodnak, és ő is igyekszik egy laza üvegezéssel oldani a feszkót, amiben hülye lennék nem részt venni, de azért a dzsuva láttán, ami a padlót ékesíti, egy pillanatra elfintorodok. Ennek ellenére lehuppanok a földre -pfuj- és kíváncsian figyelem a többieket.-Jó, majd a következő bogyónál mindenkit lesmárolok, de most inkább koncentráljunk a játékra.- kuncogok a félhomályban, ami akár kellemes is lehetne, ha nem lenne túl furcsa ez a helyszín itt fent a francba seggszagostól, mindenestől... azt se tudom, hol vagyunk pontosan...?
-Kár, hogy nincs senkinél francia kártya. Vetkőzős pókerezhetnénk is itt ezen a romantikus, koszos, gyertyafényes padláson, bár akkor Bob kameráját el kéne tüntetnem...- villantok egy huncut pillantást az említett halandó felé, majd a kis flaskám kevéske tartalmából még kortyolok egyet és a maradékot felkínálom a mellettem ücsörgő Marjnak. Sajna, ez is elfogyott...

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 22, 2020 2:59 pm

Oh wait til' I do what I do
Hit you with that ddu-du ddu-du du


Bob leteszi a kamerát addig, amíg el nem hal Albert felcsattanásának a visszhangja – esküszöm, talán még a gyertyák lángja is pislákolni kezd riadtan –, aztán azt gesztikulálom felé, hogy végezze csak a dolgát, hát ezért FIZETEM, vagyis hát nem én, hanem a Netflix, meg tökre nem tudom, hogy mennyit keres, meg amúgy az emancipáció meg a feminizmus jegyében valszeg én is kérhetnék ám több pénzt, vagy HÉ, az is lehet, hogy többet keres, mint én, szóval--
Hol is tartottam? Nem tudom, mert amint Silas felém nyújtja a tenyerét, MINDENT elfelejtek.
De... – Végignézek rajtatok. MINDNYÁJATOKON. Igen, Albert, rajtad is! – Akkor elmagyarázom az ekirulett szabályait – mondom kegyesen, és ha már így mind letelepedtünk, senki sem akarja felkötni magát, senki sem akar úgy tenni, mint akit felkötnének, és Mimi felé tartom az ujjamat, hogy még NE mondja meg, hogy felel-e, vagy mer-e, mert ez most FONTOS.
Szóval mivel rólam van szó, nyilván azt hiszitek, hogy bárkinek a torkán ledugom a nyelvemet, és... NOS, ez valójában igaz is, de az ekirulett az orosz rulettről kapta a nevét, csak itt nem az a vége, hogy valaki, izé, kipurcan, már hát jobb esetben, mert azért ugye az ekitől is lehet mindenféle nyavalyátok, ha szar, szóval jól fontoljátok meg, hogy milyen dílerektől vesztek anyagot, de én ajánlhatom például--
Reklám – krahácsol bele Bob a mondandómba.
Csettintek, és pisztolyt formázó ujjaimmal Bobra bökök. Okos fiú!
Szóval! Addig smároljuk egymást körbe, amíg valakinek a nyelvén végül el nem olvad. És, ö, az a nyertes. Vagy a vesztes. Tökmindegy, a lényeg, hogy ez amolyan bondingolós, közösségformálós történet, szóval nem önzőzünk! – Pillogok itt Alonára és Albertre. – De mivel már csak négy tabim maradt, döntsd el, Mimike, hogy felelsz vagy mersz, aztán majd indítok egy újabb kört, ha méltónak bizonyultok rá!
Ezzel pedig felhúzom a lábamat, hogy mindenki megcsodálhassa a bugyimat – kivételesen van rajtam! ez valóban csodálatra méltó eredmény –, és hátrakönyökölök úgy, hogy a vállam azért súrolja Alonáért. Na, hát azért annyira nem haragszom, egy ilyen szép teremtményre hogy a faszba’ is haragudhatnék?




ddu-du ddu-du
Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 22, 2020 12:12 pm
Valószínűleg nem rettegnék ennyire, ha mondjuk egy kicsit is józanabb lennék, akkor nem gondoltam volna Mimire úgy, mint a húgomra vagy ha meg is teszem, hát akkor semmiképpen nem kapott volna el a pánik, mert józanul az ilyen sötét, recsegős helyek azért mégis csak elviselhetőbbek. Az embernek van mibe kapaszkodnia, a tudata képes kizárni bizonyos körülményeket, de az én tudatom éppenséggel csak arra akar rákényszeríteni, hogy úgy bámuljam a sötétséget, mintha bármelyik pillanatban megelevenedhetne emberi alakban.
Kicsit összerezzenek ahogyan Albert magához húz, de legalább úgy simulok hozzá, mintha egy öleléstől a világ összes gondja megoldódhatna. A sötétben megpróbálok igazán csak rá fókuszálni, pedig a feje mellett elnézve nem tudnék igazán másba belebámulni, mint a végtelenségbe ahonnan képzelt vagy valós alakok pillanthatnának vissza rám, mintha csak arra várnának, hogy egy kicsit is közelebb kerüljenek: akkor aztán éles körmökkel, alaktalan alakokkal rántanának be. Azzá alakulnának akikké csak akarnak mígnem az ember egyenesen bele nem őrülne a saját félelmébe. Én most azért eléggé nem szeretnék megőrülni, úgyhogy minden idegszálammal Albertre koncentrálok és amikor ő elmozdul, hát én akkor is csak utána mozdulok, a cipőjét bámulom és nagyjából nem emlékszem semmire ami történik. Nem igazán tudnám megmondani, hogy akkor én most nyeltem-e le egyáltalán ekit vagy hogy csókolóztam-e valakivel, hogy hogyan kerültem éppenséggel a gyertya közelébe, hogy újra eljutott-e hozzám az üveg vagy sem és, hogy egyáltalán beleittam-e. Olyan erősen koncentrálok arra, hogy lenyugodjak, hogy közben elfelejtek minden mást.
- Én azért örülök, hogy égnek. - Nyögöm ki végül, ahogyan Mimire pillantok, hogy akkor felel-e vagy mer. - Mert ha nem égnének, akkor nem tartanák távol azokat a bizonyos dolgokat, amik miatt meggyújtották őket. - Még belegondolni is hátborzongató, hogy mi történne akkor, ha eloltódnának, egy kicsit jobban fel is áll a szőr a karomon ahogyan újból és újból megborzongok. Például simán meg tudnánk idézni azt aki mondjuk azon a kötélen lógott vagy, aki itt halt meg, de azért én eléggé örülök, hogy erre nem igen fogunk sort keríteni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 22, 2020 10:01 am
Mi a picsa van mindenkivel? A kötelet ott hagyom, először a ledermedt Marjra pillantok, utána a ledermedt Silasra, utána meg Alonára a szemöldökeimet kényesen húzva felfelé, mert érted, nézzük már ki őket. Köztudott, hogy ilyen téren nem sok empátia szorult belém és az egyetlen, ami felvetődik az, hogy mi a picsa. Más esetben szusszannék egyet, azzal a felszólítással, hogy jesszusom, oldódjatok már fel, de van itt ez az apróság. Ami miatt már rá sem nézek a kis barátnőm kis barátnőjére, hanem a tekintetem ismét a boszorkányomé. Pontosan tudom, hogy mi baja lehet. Épp ezért odalépek hozzá, és mielőtt még tovább kellene hallgatnom a pánikszerű szívdobogását, a sötétség felől visszafordítom magam felé és fél karral magamhoz is ölelem. – Semmi baj, itt vagyok. – Leszarva azt, hogy itt amúgy mindenkinek túl jó a hallása Silason kívül, a fülébe suttogom és egy apró csókot is nyomok az ajkai sarkába. Nem szoktam publikusan ilyeneket csinálni vele, de mégiscsak ő az első. Szóval fontos, hogy tudja, itt vagyok.

Ezzel szemben, az illendőnél valamivel azért jobban élvezem azt a csókot, amikor Marjcica átnyomja a számba az ekit a nyelvével együtt. A tenyerem a combjára csúszik, én meg közben szolidan belenevetek a csókba. Ezt azért elég rég csináltuk. – Tedd le azt a kurva kamerát! – Csattanok fel hirtelen Bobra, felé intve az ujjammal. Túl jól ismerem a felvétel elindulásának azt a minimális hangját. Nem mintha valaha is zavart volna az operatőr, szimplán csak szeretek hisztizni.

Meghúzom a mellettem lévő üveg italt, megkínálom a többieket is – nehezemre esett volna megkérdezni, hogy kérnek-e, helyette Alona kezébe nyomom az üveget, ő meg adja tovább, aztán majdcsak visszakerül hozzám. Amikor pedig ez megtörténik és mindenki leült, a földre teszem és megpörgetem. - Kibaszott gyertyák... - Ezt még muszáj megjegyeznem az orrom alatt.
- Felelsz vagy mersz, Miss Mimi? – Teszem fel a kérdést kissé undokul, mikor megáll az üveg, szájjal felé mutatva.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
1. csoport
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok :: Silver Hill elmegyógyintézet-
Ugrás: