Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


1. csoport


Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Okt. 18, 2020 8:42 pm
1. csoport



Helyszín: Padlás

Ebben a körben számotokra nincs a mesélő által megadott szituáció.
Folytassátok a játékot, élvezzétek az ekit és az alkoholt... amíg tudjátok. ; )

***

Határidő: október 25. (vasárnap) 11 óra


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szomb. Okt. 17, 2020 6:47 pm

and i beg for you to love me
Love me, love me


Nektek ettől az akasztós szartól üt be a PTSD, nekem meg még lent, a lépcső alján, miután meghúzom a kezembe kerülő flaskát, hogy visszanyújthassam azt jogos tulajdonosának – és nem, nem a pia, és nem a vámpírok közelsége vág fejbe, bár a legutóbbi vámpírközeli élményem következtében valaki, akit nem ismerek, ehhez képest túlságosan kedvelek (bele vagyok zúgva, de ezt még annyira sem szeretném hangosan vállalni a köz előtt, mint Silas az Edwardja cukiságát), szóval közvetetten simán nyomaszthatna ám az ügy –, te meg olyan könnyedén mocorogsz távolabb tőlem, cukormókus – valószínűleg nincs nehéz dolgod, hiszen a lépcső felé kalimpálás és az ivás közben egy kezem folyamatosan foglalt, a magányos bal karommal meg nem vagyok olyan hatékony a kapaszkodásban –, hogy rendesen meglepődöm, amikor a cipzárad lejjebb ügyeskedésére fordulok vissza.
Nekem ettől a szartól üt be a PTSD, és valahol tökre örülök ám, hogy te átkarolod a derekam, és vonszolsz, és nem tör rám a teljesen indokolatlan bőgést, amiért nem vagyok olyan dögös, mint Marj, és nem vagyok olyan laza, mint… Franny? (Marjot akartam amúgy gondolni, de akkor azt hinnétek, hogy nincsenek barátaim. Pedig de. Jó, hagyjuk.)
Szóval valahol tökre örülök, hogy nem maradok a lépcső alján egyedül, pedig az egész ötlet egy jó nagy faszságnak tűnik hirtelen, mert a PTSD kicsit felülírja az idegen, megmagyarázhatatlan késztetést, de hé, legalább elterelődik a figyelmem Zach félig lehúzott cipzárjáról, meg a miatta rámtörő reszketős feszültségtől.
- Én jövök. - Mert amúgy az ekirulett még mindig hatalmas ötletnek tűnik – ja, várjál, nem, de mikor legyek felelőtlen kis vérfarkas, ha nem húszévesen, korábban úgysem volt rá lehetőségem (itt ragadnám meg az alkalmat, hogy jelezzem, igen, látom a kötelet, meg a horror-díszletet, és nehezen múlik az alkaromról a rettegős kapaszkodás súlya, egyszerűen csak elfelejtettem az ehhez hasonló hatásvadász jelenetektől vacogni, amikor tizenévesen a folyamatos kínzástól, a haláltól, a gyengeségemtől, meg a nevelőapám haragjától kellett rettegni) –, meg aztán úgyis megjósoltam, hogy a nyelved a számban fog kikötni egy ponton az este folyamán, miért ne essünk túl rajta?
Az, hogy más nyelvének jobban örülnék – PFÚJ, amúgy, miért kínzom magam ilyen gondolatokkal? –, részletkérdés.


lovefool
by the cardigans

Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 15, 2020 7:37 pm

Nagyjából két pislogásnyi idő múlva már fent vagyunk a tetőtérben - és ha több pislogás is lett volna, hát akkor sem láttam volna többet olyan sötét van - ahol szintén koromsötét van, vagy hát épp ez az: inkább lenne korom sötét amihez az ember szeme simán hozzászokhat, mint ez a félhomály, mert így ha egy kicsit is félrenézek, akkor nem látok bele rendesen a sötét részekbe, és ettől eléggé megborzongok, mert eszembe jut az összes horrorfilm amit valaha láttam. Az a baj, hogy igazából túl lelkes voltam odalent, hogy jöjjünk fel, úgyhogy nem lehetek én az, aki azt mondja, hogy inkább mégis menjünk le, mert az milyen ciki lenne már, inkább csak bezárkózósan összefonom a mellkasom előtt a karjaimat, az hátha meggátolja, hogy kiugorjon a szívem a helyéről - ezen a ponton azért eszembe jut, hogy amúgy mindenki hallja rajtam kívül, hogy amúgy milyen tempóban ver a szívem, úgyhogy ez igazából lehetne egy néma vallomás is: halál para a hely - és hátha ettől megnyugszom egy kicsit.
Kiráz a hideg ettől a kötéltől meg attól is, hogy Albert a saját nyaka köré tekergeti, tulajdonképpen már nincs is melegem, szinte fázom attól, ahogy egyfolytában borzongomés miközben ez történik csak arra tudok gondolni, hogy ha most Marj megcsókolta Albertet, akkor ugye nekem nem kell megcsókolnom Mimit. Mármint Mimi kicsit olyan, mintha a húgom lenne, elég fura lenne, ha megcsókolnám, amúgy is fura érzés lányokkal csókolóznom, a legtöbbször csak arra tudok gondolni, hogy mikor lesz már vége; és most, hogy Mimit a húgomhoz hasonlítottam eszembe jut, hogy nekem tényleg volt egy húgom, és erről eszembe jut, hogy hogyan halt meg, erről meg eszembe jut az erdő, a kalapos férfi és hogy ő milyen régen nem jutott már az eszembe. Bezzeg most, idefent a sötétben rögtön úgy ugrik be a jelenet, mintha tegnap lett volna, izzad a tenyerem, eszembe jut, hogy hány kalapos tagot láttam most, és a szívem tényleg mindjárt át fogja hasítani a bordáimat.
Elkezdek hátrafelé fordulni, meg a sötét részekbe meredni, mert mi van, ha onnan fog előugrani? Mi van, ha amúgy engem keres? Mi van, ha tudja, hogy hol vagyok? És mi van ha azért jött, hogy megöljön?
Egy kicsit visszabámulok a lépcső felé, bárcsak visszamehetnék az időben és bárcsak húzhatnám a számat odalent ahelyett, hogy lelkesedtem volna efelé. Én csak megrázom a fejem Marjory felé, átadva a lehetőséget Miminek, egy kicsit megértem már, hogy Albert miért szerette volna, hogy józanabb maradjak, de aztán belegondolok, hogy ezt nem lehet józanul bírni ( mert mi van ha mindjárt jön a kalapos ember???) úgyhogy inkább csak kinyújtom a tenyerem egy tablettáért.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 15, 2020 10:51 am

Oh wait til' I do what I do
Hit you with that ddu-du ddu-du du


Hát, a játék lényege az, hogy továbbadd, édesem, de valszeg csalódtam is volna, ha követed a szabályokat – vonom meg a vállamat, szóval már keresgetem is a következő tabit a táskámban – a faszért zsákoltam vissza az egész zacsit ebbe a féreglyukba –, közben megbotlok a lépcsőn, mellékesen leszúrom Bobot, hogy azért, mert „össze-vissza világít, mint egy igazi fasz”, Bob felhorkant – itt jegyezném meg amúgy, hogy TÉNYLEG jobban látok ám sima sötétben, mintha valaki úgy rázza a zseblámpát, mintha stroboszkóp lenne nála –, ugrom, amikor ugrani kell, nem zuhanok bele a szakadékba – YAY ME –, de azért belekapaszkodom Alonába, amikor landolok – csak mert CSAK –, a hurkot egészen addig észre sem veszem, amíg Albert bele nem nyomja a fejét, mindenesetre ezen a ponton azért Alona helyett már inkább Mimibe kapaszkodom, és kurva nagyot nyelek, és csak reménykedem, hogy senki sem látja, hogy egész testemben reszketek.
Az ittlévők közül csak Bob tudja, hogy mi történt a valóságshow színhelyéül szolgáló házban. Talán olvasták a neten, hogy Jeremy meghalt, de a Netflix nem engedhette meg magának, hogy a Tokyo Terrace House után még egy reality szereplőjét úgy veszítse el, hogy az illető önkezével vetett véget az életének, hát Bobon és Hudsonön kívül senki sem tudja, hogy felakasztva találtam rá. Bepattintom az ekit a számba, hogy ne kapjak pánikrohamot, ami lehet, hogy nem a legjobb döntés volt, de még mindig jobb, mintha kokszot szippantanék, és minden egyes receptorom arra lenne kihegyezve, hogy Jeremy meghalt. Jeremy meghalt, és ugyanúgy kilógott a nyelve, mint Albertnek.
Megköszörülöm a torkomat, és éppen csak egy kicsit csuklik meg a hangom, ahogy replikázni próbálok.
Szerintem a seggszag a szádból jön, bébi – mondom, és még nevetek is mellé, csak egy kicsit hangzik hamisan, érzem, hogy Bob végigsimítja a karomat, gondoskodóan és apáskodósan, és bassza meg, ettől majdnem elsírom magam, szóval lerázom magamról az érintését, és Mimit is elengedem.
Az első kör befuccsolt, de a másodikat már előmelegítettem neked – lejtek Alberthez, és letérdelek elé, hogy a szájába tuszkoljam a tablettát. Egy pillanattal tovább tart a csók, mint kellene, aztán elgondolkodva ülök a sarkamra. – Tévedtem, a te nyelved cukorkaillatú – jegyzem meg lebiggyesztett ajakkal, aztán Silas és Mimi felé fordulok. – Ki a kövi?




ddu-du ddu-du
Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 15, 2020 8:59 am
Vegyes érzelmeket kelt bennem, ahogy az egyik kis barátnőm ’le-eki-smárolja’ a másikat. Először is, én mért nem kapok? Másodszor, helló? Őket figyelve fenyegető félmosollyal Bobon villan a tekintetem. Egészen megjött a kedvem a smacihoz, de hát azért mégsem kéne. Az ábrázata mondjuk megér egy misét, úgy rezzen össze, mint egy őzgida és szerintem már a gondolatomtól el tudná hányni magát, amin igazán jót nevetek. Közben pedig visszakeveredek Silas mellé és átvetem a vállán a karomat, hogy kicsit magamhoz öleljem. Milyen édes illata van a bőrének, kielégülés és bódulat.
- Tudod, jobban beállhatnál, ha Bobot tömnénk ekivel és a vérét innád. – Nem akarok én ötleteket adni. Igazam van, de nem teljesen komolyak a szavaim. Azt mondjuk meg tudom érteni néha, hogy az operatőr miért rühell. Nem azért, mert én csini vagyok ő meg nem.

- Uggh. Elég már. – Miért is kell egy vámpírnak nyavalyognia? Igen, Alona, ez neked szól. Meghúzom az üveg italt, amit a fiatalok ADTAK nekem, aztán fogom Silast és máris a lépcsősor tetején vagyunk. Látod, nem volt ez olyan nehéz. Akkor most már valaki hozza Bobot. Út közben megemlítek a társaságnak néhány régi sztorit, például hogy a padláson egy páciens elbarikádozta magát és több embert is megölt, a hullagyalázásról nem is beszélve.
- Ne már, szerinted ilyen hülyeségekre van időm? – Ismerem Alona pillantását, ő viszont ismerhetne annyira ahhoz, hogy ez nagyon a kispálya, amivel én nem foglalkozom. De akkor már vigyorogva odalépek a kötélhez és a nyakam köré fogom. – Eeeeeww. – Kinyújtom a nyelvem is és jót szórakozok magamon, majd Alona kérdésére úgy vonok vállat, mintha nekem aztán tök mindegy lenne, de ha más nem választ útirányt addigra, akkor én indulok el.
- Mondjátok, hogy ti is érzitek ezt a seggszagot. – Húzom a szám, és bár a szaglásom legtöbbször a helyén van, ezt a szagot mégsem tudom hova tenni azon kívül, hogy rendkívül nyomasztó. Na nem annyira, hogy engedjek a nyomásnak, úgyhogy az eszkábált falak közt a kis ’tisztásra’ kilyukadva le is teszem magam a földre. Milyen mókás már, körül ülhetjük a ’tábortüzet’. – Na hol az az eki Marjcica? – Csábos mosolyt villantok felé. Persze annak ellenére, hogy hanyagnak tűnök, nagyon is résen vagyok, megfordul a fejemben többek közt az is, hogy ki a picsa gyújthatta meg a gyertyákat, akinek se hangja se szaga nincs idefent?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 13, 2020 8:21 pm

• Halloween party •

Ahogy Silas mellettem lezavar egy rövidke beszélgetést, igyekszem nem fülig érő vigyort villantani és elszólni magam, hogy "óóóó a picsába, de cukiiiiii", hanem úgy tenni, mint aki tökre süket. Nem hallottam, ahogy épp a fiújának nevezte Albertet. De nem ám. Amúgy is lefoglal az, hogy megpróbáljam követni az eseményeket, meg valami alkoholt tömjek magamba a titkos flaskámból, amit persze megosztok a többiekkel is. Nem, mintha elég lehetne ahhoz, hogy berúgjunk, de kezdetnek nem rossz.
Miután eldől, hogy mind a tetőre akarunk menni, szolid kis csapatunk meg is indul a lépcsők felé, Silas pedig közli, hogy ez para, amin jót mosolygok. Elképesztően aranyos tud lenni, úgyhogy megértem Albertet, miért van odáig érte. Ja, természetesen ez olyasmi, amit nem hangoztatunk, mert ugye Albert egyébként egy kemény csávó érzések meg minden nélkül.
Aztán a lépcsőn Marj lép elém és esküszöm, sok mindenre számítok, de arra nem, hogy lesmárol, viszont a szégyenlős korszakomból már kinőttem, meg amúgy is buli van vagy mi a szösz, úgyhogy elmosolyodom, majd viszonzom a csókját és meglepetten veszem tudomásul, hogy épp most kaptam egy szem ekit. -Ugye megtarthatom és nem kell tovább adnom?- vigyorgok Marjoryra, miközben tovább sétálok felfelé a lépcsőn, ami idővel kezd egyre furább és egyre pocsékabb lenni. -Biztos, hogy jó irányba megyünk?- sandítok hátra Albertre, mert hát ő volt az ötletgazda, ergo talán ő tudja, hogy mi ez a hely, bár az sem lepne meg, ha csak a hecc kedvéért vetette volna fel, hogy induljunk el felfelé. Silas kérdése hallatán épp ezért én is csendben fülelek, hátha megtudhatunk többet is, de mivel aztán recsegni kezd a talpam alatt az egyik lépcsőfok, megtorpanok és Marj karja után kapok, bár nem biztos, hogy ő a legjobb kapaszkodó arra az esetre, ha beszakadnék valahova.-Na jó. Ez már nem olyan vicces. Nézzetek a lábatok elé!- közlöm, de amint ezt kimondom, a falakból kiszűrődő halvány fénynek köszönhetően jóval előttünk valami még nagyobb sötétséget pillantok meg. -Azt hiszem, ott hiányzik pár lépcsőfok!- jegyzem meg tétován magunk elé mutatva a sötétbe, de nem vagyok biztos benne, hogy nem-e az eki miatt képzelgek, amit az imént kaptam. Talán, jobb lenne észnél maradni, hiszen a társaság fele részeg. Minden esetre jobbnak látom, ha ugrok inkább, akár képzelgek, akár nem, majd hátra lesek a többiekre, ugyanis a lépcsőnek pár fok után vége is van. Fogalmam sincs, hogy merre tovább, de tök bizarr az egész hely. Még vámpírként is a frász kerülget tőle, már csak azért is, mert előttünk nem sokkal egy kötél fityeg a plafonon azzal a jellegzetes hurokkal, amihez már, csak egy nyak hiányzik meg egy hulla. Lehet, hogy Albert készült valami meglepivel? Gyanakvó pillantást vetek az említett személyre, miközben figyelem, hogy ők is ugrálnak-e ott, ahol én úgy látom, hogy nincs lépcső, majd az előttünk álló furcsa teremre pillantok, amit több fal keresztez össze-vissza, mint valami labirintust. Vagy nagyon jó ez a cucc, amit kaptam, vagy ez a buli része.-És most merre?- kérdezem csípőre vágott kezekkel a halványan pislákoló fényben, miközben némi viasz szag csapja meg az orrom. Valahol talán világít egy pár gyertya, vagy fogalmam sincs. Kell még egy kis whisky.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Okt. 11, 2020 8:37 pm
1. csoport



Helyszín: Padlás

Az majd kiderül, hogy mennyire volt jó ötlet egyenesen a tetőtérig menni, mindenesetre a sötétségbe burkolt lépcsőn felfelé menet Mimi testét jól eső elégedettség önti el. Jó választás volt a lány, ha meg sem fordul a fejében, hogy manipulálják. A másodikról már nincs messze a két emelettel fentebb lévő padlás. Egy lépcsőforduló a sötétségben, majd még egy, amit már nem kísér lift. Az utolsó lépcsősor fokai fából vannak, nem tűnnek túl stabilnak, sőt, itt-ott láthatóan le is van szakadva. Tanácsosabb lesz ugrani, ha a csapat tagjai nem szeretnének egy emeletet zuhanni.
A lépcsősor odafent a terem közepébe nyílik. Odafent métereken belül egy lelógó kötéllel találhatják szembe magukat, amin valaha egyértelműen egy ember lógott. Az egyébként üres és tágas helyet fából eszkábált falak sokasága változtatja kis túlzással labirintussá. A lécek közt pislákoló fény szűrődik át, de fényforrás nélkül így sem sokat látni. A fakó fények a terem közepén árválkodó néhány gyertya lángjából jönnek, ám nem úgy tűnik, mintha lenne egyáltalán a közelben is bárki, aki meggyújthatta volna őket.

***

Határidő: október 18. (vasárnap) 11 óra


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szomb. Okt. 10, 2020 8:28 pm

Oh wait til' I do what I do
Hit you with that ddu-du ddu-du du


Engem azért diszkréten kiver a frász, amikor Albert nekiáll itt BUNYÓZNI, bazmeg – említettem már, hogy a világ legbénább farkasa vagyok? említettem már, hogy rettegek a vértől, hacsak nem a sajátom az?
amúgy, izé, ha nem menstruálnék, valószínűleg a sajátomtól is félnék!
és amúgy, AMÚGY tudjátok, milyen rohadt egy dolog, amikor a teliholddal érkező átváltozás és a menstruációm nem EGYSZERRE VAN? FÚÚÚ--
SZÓVAL izé, biztos csak olyankor említhettem ESETLEG, amikor éppen végtelenül be voltam baszva – HÖHÖ, tehát majd hogy nem bármikor –, hát inkább csak Mimihez simulok, mert a testéből áradó ismerős és barátságos meleg mégis csak lecsillapít valamennyire, nyelek egy nagyot, teljesen elrepül a fülem mellett, hogy Albert franciául – vagy csehül? á, nem tökmindegy? – beszél, és még a whiskyre sem csapok le reflexből, csak bólogatok, amikor Mimcsi felveti, hogy menjünk fel, és láthatóan senki más sem tiltakozik izomból.
Lám, a kurvasötét egyáltalán nem hat meg, de azért mielőtt belépnék abba a szurokfekete lyukba, amit feljárónak csúfolnak, csak a nyelvemre pattintok egy ekit, aztán minden különösebb teketóriázás nélkül repülök Alona szájára, aztán ha tiltakozik, ha nem – persze, nem bánnám, ha nem pöccintene úgy a falnak, mint Alb azt a tagot! –, rácuppanok, a nyelvemen éppen oldódni kezdő ekit FULL ÖNZETLENÜL átpréselem az ő szájába, aztán fellépek az első lépcsőfokra.
Úton felfelé is csinálhatunk bulit, szépfiú – rázódom vissza ÖNMAGAMBA, na de azért annyira tutira nem, hogy lerángassam a rácsot a liftről. Persze, még zárjatok is be oda! A nagy lóf---
- Akármennyire is keresztbe áll a szemed, gondolom, a "szépfiú" nem nekem szól - toldja közbe Bob, aztán diszkrét sóhajjal pattintja a kamerájára a lámpát, hogy ne legyen tök haszontalan a felvétele.




ddu-du ddu-du
Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Pént. Okt. 09, 2020 12:48 pm
Csak hízelkedve simulok oda Albhoz a válaszát hallva, és ahelyett, hogy megjegyzést tennék a kérésére - ezen a ponton (és ez lehet, hogy a sok sör hibája) nem annyira értem, hogy totál beállva és részegen hogyan fogok neki rendesen detoxikáló varázslatot végrehajtani amikor nincsenek is hozzá cuccaim, de ezen a ponton inkább tényleg csak még jobban hozzá simulok hátha attól mindketten elhisszük, hogy képes leszek majd elvégezni azt a varázslatot, amikor szükséges - csak elégedetten elvigyorodom és amíg ő Marjoryra koncentrál én Mimi dereka körül fonom szorosabbra az ölelésemet. - Te is nagyon dögös vagy ám. - Fúrom egy kicsit a hajába az arcomat, hogy belélegezhessem a samponja illatát és így motyoghassam a hajába, hogy: - Igen, a fiúm, de azért ezt a kelleténél többet ne hangoztassuk. - Kicsit hátrább húzódom, hogy Mimi arcába vigyoroghassak és eltátoghassam neki, hogy 'cuki-mi?' valahogyan úgy, hogy Albert ne tudja leolvasni a számról, hogy mit tátogok. Lehet, hogy nem díjazná, ha nagyközönség előtt lecukiznám, de Mimi azért mégis csak Mimi, megérdemli, hogy tudja, hogy a pasim mégis csak cuki, meg aztán részeg is vagyok már annyira, hogy ezt meg is tegyem és aztán valahogyan így maradunk, félig ölelkezve félig elhúzódva, én egy kicsit be is szédülök, kicsit késve is nevetek fel a megszólalásokon, pedig lehet, hogy semmi vicceset nem is mondtak, egy kicsit Albertre vigyorgom meg aztán egy kicsit Marjra és Alonára is, egy kicsit elnyúlok a flaska felé, egy kicsit meg is húzom, aztán egy kicsit el is fintorodom ahogyan tovább adom. Most komolyan csak nekem van itt ennyire melegem?
Úgyhogy egy kicsit hátrább húzódom és kéztartást váltok, elengedem Mimi derekát, inkább a nyakánál karolom át, vagyis hát a vállánál - nyilván nem fojtogatom, ahhoz túl cuki  - meg egy kicsit lejjebb ügyeskedem a kezeslábasom cipzárját.- Uhh, menjünk, mert én mindjárt meggyulladok. - Egyezem bele elég sietősen máris a lépcsősor irányába húzva Mimit. - Na majd akkor mi megcsináljuk odafent a bulit! - Fordulok vissza egy pillanatra Alona felé izgatottan vigyorogva egyre magasabbra merészkedve a sötét lépcsősorokon. - Paraaaaaa - Kuncogok fel izgatottan, de közben lehet, hogy tényleg ijesztőnek találom és tudod mit, hálás vagyok, hogy gyalog jöttünk, mert biztosan rosszul lettem volna, ha abba az ici-pici rozoga liftbe tömörülünk be ennyien. - Egyébként mit olvastál a helyről? - Kérdezek félig vissza fordulva, hogy megbizonyosodhassak róla, hogy Albert mögöttem van és sehonnan sem fog kiugrani, hogy mondjuk jól rám hozza a szívbajt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 08, 2020 8:12 am

• Halloween party •

Szívem szerint megkérdezném, hogy mi a frászért van a Bob nevű csávónál egy húsz kilós kamera, de a figyelmemet inkább a dinamit duo-nak szentelem, akik azonosításához nem is kell olyan sok idő, már csak azért sem, mert Marjory még be is mutatkozik. Ezek alapján nem nehéz kitalálnom, hogy a másik leányzó - a részegebb-, Mimi lehet, aki aztán csüng egy darabig Silas nyakában, mint az a cuki kis majmocska, aminek most tuti nem fog eszembe jutni a neve, míg a másik Albertet veszi célba, én meg csak remélni tudom, hogy Bob nem fog ugyanígy tenni kamerástól, mindenestől, csak épp velem.
-Ó, rólatok már annyit hallottam, hogy szinte már úgy érzem, ismerlek is titeket. De amúgy Alona vagyok. Sziasztok! - köszönök a csajsziknak, hogy az etikettnek - ha minimálisan is-, de megpróbáljunk megfelelni, de tekintve, hogy rögtön ezek után már felvetődik valami eki rulett, úgy sejtem, hogy senki sem az etikettel akar ma foglalkozni. Mondjuk én sem, szóval máris felcsapom a magasba a kacsómat, mintha csak erre a pillanatra vártam volna, de valljuk be; ha nem találunk ki nagyon gyorsan valamit, az egész banda belepusztul az unalomba. Leszámítva ugye a spicces csajt, Mimit, mert ő legalább már jól érzi magát. Kétségbeesetten figyelem Albert kezében az üveg rumot, miközben egyre többször kerül szóba, hogy menjünk a fentebbi szintekre vagy épp a tetőtérre, de én csak vállat vonok.
-Menjünk. Közben mesélhetnél azokról a dolgokról.- sandítok rá, miközben felhúzom rikító kék szoknyámat, hogy a combfixem rejtekéből előkapjam a kedvenc flaskámat, ami nélkül egy métert sem szoktam mozdulni, aztán be is dobom a közösbe, bár azt a két deci whiskyt nem fog sokáig tartani elpusztítani. -Whiskyt valaki?- emelem meg, de azért az első kortyot bunkó módon magamnak adom, viszont ez így legalább bizonyíték is számukra, hogy nem valami mérgező cucc van benne. -Pont kellemes hullahideg. - vonogatom a szemöldököm, milyen jó is az, ha valaki egy járkáló hűtőszekrény.
-Nem is értem egyébként, hogy a buli miért odalent van. A tető partyk mindig jobbak.- vonok vállat, hiszen mennyivel izgibb, mikor bármelyik pillanatban leugorhat onnan valaki, nem? Főleg, egy kis ekirulett után. Még jó, hogy egyikünk se halandó.

NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 06, 2020 8:16 pm
Horkantok egyet az orrom alatt azon, hogy Alona milyen szépen mutatkozik be a drága operatőrnek. És már be is szólnék, hogy nem akar-e inkább a farkába ülni, csak sajnos jó hatással van a modoromra, hogy Silas úgy csimpaszkodik rajtam, mintha az élete múlna rajtam.
- Azt csinálsz, amit akarsz, szépségem. De legyen kéznél a detox varázslat. – Odasúgom még neki, továbbra sem vagyok az anyja. Én figyelmeztettem őket, kétszer is, harmadjára már nem mondom el, ha itt döglünk meg se.

A másodikra felérve, Marjory dereka köré fonom a karjaimat, hogy néhány másodpercre megemelve viszonozzam a nagy nyakba borulását. Ha amúgy nem lenne tele mindkét kezem, akkor tuti a segge alá nyúlnék és úgy emelném fel. Imádom ezt a csajt akkor is, ha már rég nem vagyunk mézesbödön viszonyban.
Sanda pillantást vetek Silasra az ekirulett hallatán. Na tessék, témánál vagyunk. Most pont én kezdjem el játszani a prűd szűzkurvát, mikor máskor én vagyok az első, aki ilyesmibe belemegy? Jó, jó legyen. Persze a drámaiságom most sem maradhat el. Kelletlenül sóhajtok, mintha kötelező lenne, de aztán a nyakamban lógó Marjra pillantva elvigyorodok. Ki nincs?

- Hé, nyuszik. – Szólítom le a néhány fiatalt, akik elhaladnak mellettünk, illetve közülük is azt a csajt, aki kezében az alig megkezdettnek tűnő üveg rum van. Közben pedig meghagyom a lehetőséget társaságunk többi tagjának, hogy válaszoljanak Silas – igencsak szemrevaló – kis barátnője kérdésére a lépcsőket illetően, mert tőlem legfeljebb egy unott nem hangzana el.
Én addig Marjot eltolom, odalépek a fiatalokhoz, és úgy rántom ki a lányka kezei közül az üveget, mintha nekem hozták volna. Az egyik srác persze nekem áll(na), én meg úgy pöckölöm el, mint egy bogarat, a szemfogaimat kimeresztve még rájuk is szisszenek, hogy húzás van, mielőtt újra csatlakoznék a többiekhez, hogy érdemben is hozzátegyek a témához.
- Ve hasta el final. – Teljesen indokolatlannak tűnhet, hogy spanyolul idézem Bukowskit, amúgy nem az, mert tőlem megszokott, hogy idegennyelveken gagyarászok, Silas mellett meg hozzászoktam, hogy spanyolul kell, mert mást nem ért. Ezzel csak azt akarom mondani, hogyha elindulsz, akkor már maxold ki. Bár kétlem, hogy ez a társaság lenne a megfelelő célközönsége a költészetnek. – Menjünk fel a tetőtérig. Annak idején érdekes dolgokat olvastam az újságban. – Bűnösen mosolyodom el, és az üveget is megemelem. – Piánk már van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 05, 2020 1:07 pm

and i beg for you to love me
Love me, love me


Pillangók költöznek a gyomromba.

Végigmérem a sápadt szépfiút – ezt persze nyugodtan értsétek úgy, hogy nagyjából egyetlen pillanat alatt végigszalad rajta a tekintetem, és közben a méregdrága dzsekin, meg a sápadt szépfiúságán kívül mást nem igazán regisztrálok az idő rövidségéből kifolyólag, de közben legalább zavarba jövök, mert én zavarba jövök minden sápadt és nem-sápadt szépfiútól, meg kvázi a legtöbb idegen hímnemű lénytől függetlenül attól, hogy hozzám szólnak-e, esetleg visszanéznek-e rám, szóval nem igazából nem méregetem, jóformán csak RÁNÉZEK, de még azt is roppant gyorsan teszem -, aztán villantok egy bajtársias mosolyt a párocskával érkezett csaj felé – hát én ne érteném meg, milyen gyertyatartónak lenni, szivi? -, mielőtt visszafordulnék Silashez, mert ugye mi benne voltunk valamiben.
RÁNÉZEK. (Őt már csak azért sem tudom végigmérni, mert az arcom túl közel van az arcához, és bár valami azt búgja mássz le a nyakából és rágasd magaddal oda, oda a sötétbe - már nem ÚGY, baszki, azon már túlvagyok, egyébként sem tartott tovább az ismeretségünk első két napjánál, mi lesz, MI LESZ, ha Zach-kel is csak eddig fog tartani, mi lesz, ha csak ----
Micsoda szerencse, hogy vele már túlvagyunk az első HÁROM napon és még egyszer sem hozakodott elő azzal, hogy meleg.
Úgy rémlik, Silas sem tette ilyen konkrétan, de elég hamar levettem a jeleket. Persze az is lehet, hogy érte nem voltam oda ELÉGGÉ, és most egyszerűen csak nem veszem le a jeleket, mert most meg TÚLSÁGOSAN is, de akkor Marj miért mondta, hogy tuti levarrna? Mármint nem Marj.
Nem csak ő.

És akkor pillangók költöznek a gyomromba.
És az ekirulett már nem is tűnik annyira hülye ötletnek, mint pár századmásodperccel korábban, amikor kibukott a szőke farkas száján.
- Titeket amúgy kicsit sem izgat, mi lehet arra? - Fél karral – az egyikkel, nem egy darab fél karral, MÉG – tovább csimpaszkodom, a másikkal viszont a lift melletti sötét lépcsőfeljáró felé csápolok a boszorkány háta mögött. Mert engem igen, és ha akarnám sem tudnám az ekire fogni. EGYELŐRE.


lovefool
by the cardigans

Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Okt. 04, 2020 1:06 pm
1. csoport



Helyszín: Személyzeti emelet
Idő: 23:17


Az egybegyűltek közül ez a csapat kétségkívül a jobb kedélyű és kevésbé veszélyeztetett klikkek táborát erősítik. Fiatalok – azt leszámítva, hogy az átlagéletkoruk erősen a daddy kategóriát súrolja –, erősek, miért ne dobhatnák be azt a néhány tablettát? Miért ne játszhatnának? Látszólag a semmiből efféle érzések öntik el Mimosát is, karmokkal kapaszkodva a vállaiba. Saját gondolatoknak tűnnek, nem is ütnek el a helyzettől, kérdés, hogy valóban azok-e. Egyre ellenállhatatlanabbnak tűnik számára, hogy még egy emelettel fentebb menjenek. Ez pedig egyre feltűnőbb lehet.
A vasráccsal lezárt liftet ölelő lépcsősorok mintha két külön világot mutatnának be. A bal oldalán, lefelé vezetve fények és vonaglásra késztető zene csábítanak, a rácsok jobb oldanál azonban fekete lyukként tátog a sötétségbe burkolt lépcsősor. De elvégre Halloween van, nem igaz?

***

Határidő: október 11. (vasárnap) 11 óra

Sorrend: @Mimosa Eastaughffe, majd kötetlen.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 29, 2020 3:56 pm

Oh wait til' I do what I do
Hit you with that ddu-du ddu-du du


Akkor az azt jelenti, hogy simán levarrna! – mondom én, a párkapcsolatok kibaszott nagy szakértője, és teli szájjal vigyorgok, és a CSAK a halloween és az utánozhatatlan Romy kedvéért rövidebbre vágott hajam végét tekergetem, meg rágózom is, de ezen a ponton már nem tudom eldönteni, hogy a rágó itta-e magába az ekit, vagy az ekiből gyúrtam rágót valamilyen varázslatos módon. MAGIC.
És hát nem tudom, hogy Miminek az-e a célja, hogy levarrják – mi más? persze, én is szerettem volna, ha Romulus megkéri a kezemet, a múlt héten, már nem azt szerettem volna, hogy a múlt héten kérje meg, hanem a múlt héten szerettem volna, ha megkéri, azóta egy picit Hudsonba szerettem bele megint, Francóba ÉS Ginába úgy non-stop szerelmes vagyok, Albiról meg ugyebár ne is beszéljünk! DE
és azt hiszem, ez amolyan mindent eldöntő DE
vajon nem csak addig tart mindez, amíg le nem varrnak? Vagy hát, na, emancipáció meg minden, amíg nem varrom le ÉN őket?
Bobbal például TUTIRA csak addig tartott!
Nem igaz, Bob?
Bazmeg, Marj, már megint a fejedben narrálsz, fogalmam sincs, mire kéne igent mondanom.
MINDENRE, Bob, az istenit már – csattanok fel affektálva, aztán felvihogok, hogy TE is affektálsz, Mimikém, aztán szerintem Bob igazából nem szófogadásból, hanem amolyan menekülésféleképpen pattan meg piáért, és az ajkamat beharapva állítom meg, hogy mennyire ssszexin tartja a kamerát, ezt amolyan végszónak tekintem, hogy előpattintsak a táskámból még egy ekit, de természetesen olyan, mintha egy féreglyukba nyúlnék.
Te, amúgy hallottad, hogy valamelyik szekrényben dugtak? – Ezt mintegy mellékesen ÉS NÉMIKÉPP irigykedve kérdezem, de végül csak sikerrel járok, csak hogy aztán – MINTEGY VÉGSZÓRA – meghalljam Albert hangját, és AMÚGY Mimivel szinkronban bocsátkozom a nyakába önhatalmúlag. Bár szerintem a széttárt karok minimum felhívásnak minősültek keringőre, és csak ezt követően csodálom meg a két szépséget, akinek a társaságában mutatkozik. (Nyilván NEM Bobra és a doboz cigire célzok.)
És engem be sem mutatsz? – nyávogom Albi fülébe, és megsemmisítő pillantást vetek Bobra, hogy ne fogdosson már össze MINDENT a kamera- ... izé, ö, -olajos? -foltos? mit hagy egy kamera?, Á, TÖKMINDEGY, szóval a kamerás kezével, és két oldalról arcon cuppantom a csajt, éppen csak kicsit fagy le tőle a képem. – Marjory – mondom egyszerre neki és a cukorborsónak úgy, mintha minimum a pápa lennék, akinek nem kell vezetéknév (erre nekem KETTŐ is van, bassza meg), bár a cukorborsóra közben a MÁSIK cukorborsó teljesen rávetette magát, aztán mintegy mellékesen lóbálom meg a kezemben tartott kis csomagot.
Ki van benne egy kis ekirulettben? – Mert mi mással is folytatódhatna a buli, mint hogy mindenki szájában járjon a nyelvem, és közben még alaposan be is tépjek? – Bob, rád nem vonatkozik, te dolgozol – cuppantom felé, mire meglegyinti a középső ujját.



ddu-du ddu-du
Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 29, 2020 2:59 pm

and i beg for you to love me
Love me, love me


- Jó, igazad van, azt sem mondta, hogy nem jövök be neki. – Nyafogom bele a poharam oldalába az asztalon fekve – nevezhetnénk ezt akár könyökölésnek is (ha nem érintené az arcom a kiborogatott piáktól alig ragacsos felületet), de csak ne osztogassunk mindenféle címkéket meggondolatlanul itt a nagyvilágba (például engem nem elég, hogy Marj, de még Remus is szűznek gondol, micsoda szerencse, hogy attól még senkinek nem nőtt vissza a TUDODMICSODÁJA) -, Bob meg csak forgatja a szemét, mintha legalábbis ezért fizetnék, és nem a kamera tartásáért, amit egyébként igen trehányul csinál ma.
Fel is támaszkodom határozottan – mintha én fizetnék és nem mások fizetnék, túl stréber vagyok -, hogy igényesen felvilágosítsam teljesítményének rohamos romlásáról, aztán végül nem teszem meg, mert hirtelen nagyon sok dolog történik egyszerre – az ujjam is felemelkedik a tekintélyt parancsoló kiállás érdekében, rácsodálkozom, ettől kicsit megszédülök, mire Bob abbahagyja a szemforgatást, helyette sóhajt inkább, ezzel egyidőben elfelejtem, hogy mit is akartam, de legalább ---
- Hozol még inni, lécccí? - Vajon mennyire kell részegnem lennem hozzá, hogy úgy affektáljak, mint te? Vajon mennyi pia kell, hogy elviseljem – mert az este folyamán úgyis eljön ez a pont, elvégre minden este folyamán eljön, nincsenek illúzióim -, amikor majd az én mandulámat csiklandoznád a nyelved hegyével? Vajon ---
Vajon mikor tűnik el mellőlem Bob, mintha legalábbis kapva az alkalmon menekülőre fogná – pedig volt, amikor úgy éreztem, tetszem neki, hát eddig sem áltattam magam, de most már egészen biztos vagyok benne, hogy velem van a baj, és ezért nem leszek soha Mimosa Sssmith (mondjuk elég szarul is hangzik, szóval reménykedem még, hogy átbasztál, ami lássuk be nem lesz túl gyakori dolog, szóval jól becsüld meg) -, vajon mikor fekszem vissza szűkölve az asztalra, mert igen, ezen a ponton nem szimplán eszembe jut a frissen harapott farkas, de kurvára ott is ragad, tudom, túlgondolom ezt IS ---
Miért teszek úgy, mintha egy pillanatra is elfelejtettem volna?
- Öh. - Önkéntelenül kapom fel a fejem, ahogy megcsap a boszorkány ismerős illata, az őt körüllengő parfümmel kevert halál-szagra aztán csak a szemöldökeim ugranak meg kissé, hatalmas lélekjelenléttel állom meg, hogy a számat is elhúzzam. Feltornázom magam a székről, útközben csak egyszer botlom meg a saját lábamban – egyelőre inkább vagyok cuki, mint szánalmas, viszont sosem fogom megérteni, hogy egyesek (Marj, khm), hogy képesek méltóságteljesen, vagy legalábbis dögösen berúgni -, de az pont elég hozzá, hogy mintegy üdvözlésként Silas nyakában landoljak teljes flitteres, tollas, babakék valómban. Ha meg ott vagyok, lehet, hogy egy ideig maradok. Tudod, csak amíg újra kifejlesztem a járás képességét. - Kösziiii, roppant szexi vagy, Maverick. - Csicsergem tőlem szokatlanul magas hangfekvésben, mielőtt átlesnék a nyaka köré font karom felett. - Ő a pasid?


lovefool
by the cardigans

Team 1 >>> minden más


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 29, 2020 9:50 am

• Halloween party •

Imádom a Halloweent. Olyan vicces, mikor az emberek azon igyekeznek, hogy összecsinálhassák magukat, pedig ez megoldható lenne sokkal egyszerűbben is. Ők mégis hülye kosztümökbe bújnak, elherdálnak egy csomó pénzt a díszletre, pedig elég lenne, ha csupán szólnának nekem. Na jó, nem is nekem, hanem mondjuk egy nálam jóval ijesztőbb valakinek. Talán Albertnek. Annak az Albertnek, aki most egy fél cicajelmezben tipeg előttem oldalán egy boszorkány fiúval, aki mellesleg imádnivaló és már akkor belopta magát halott kis szívembe, mikor még csak hallottam róla és nem ismertem. Albertet boldoggá teszi és megnyugtatja, nekem pedig ez épp elég. Édesek együtt, úgyhogy az elmegyógyintézet - milyen találó hely számunkra- küszöbét átlépve én már sasszézok is el mellőlük, hogy egy kicsit kettesben maradhassanak. Be vannak zsongva, én meg nem szeretnék jelen lenni, amikor egymásnak esnek, na meg amúgy sem árt körbe nézni ezen az átkozott helyen. Akad is pár ismerős meg némi pia is. Néhányan megdicsérik a szerkómat meg a kékre színezett hajkoronámat, vagy épp csak szimplán meglepődnek, hogy itt látnak de hát miért is hagynék ki egy jó bulit? Mondjuk ez a művér dolog tök undorító és, ha mástól nem is, hát ettől megborzongok. Miért kell mindent megpróbálni leutánozni? Vagy legyen igazi, vagy inkább semmilyen.
Attól függetlenül, hogy igyekeztem elvegyülni, fél szemem mindig Albertet kereste a tömegben, a tánctéren pedig sikerült is megtalálnom őket, így aztán miután felmértem a terepet és nem találtam semmit, ami a fogamra való lenne -na nem szó szerint-, újra melléjük csapódtam. Elindultunk az emeletre, talán abban reménykedve, hogy ott izgalmasabb lehet a helyzet, de őszintén szólva nekem már most baromi unalmas volt ez az egész, bár ehhez biztos hozzájárult az is, hogy nekem nem volt kivel édesen sutyorogni. Egy pillanatig még, talán irigy is voltam a Silbert párosra, de ezt inkább, csak mosolyogva elhessegettem. Imádom őket és kész, de azért szükségem van piára, amit előrelátóan még a kóborlásomkor szereztem is magamnak.
Egy furcsa pasashoz indulunk végül az első szinten, akit Albert még kedvesen be is mutat nekem, de én már a pillantásommal jelzem, hogy eszébe ne jusson rám uszítani azt a szerencsétlent, mert nem az esetem. Udvarias ettől még mondjuk lehetek és vagyok is.
-Üdv Bob. Nagyon örvendek.- vagy mi. Így esett hàt, hogy végül én, Silberték és az a nyámnyila kamerával a hóna alatt elindultunk a másodikra. Volt azonban egy sejtésem, hogy nem Bob itt a lényeg, hanem talán azon személyek, akiknek az italt viszi és igazam is lett. Albert ismerte őket. Milyen meglepő.
-Milyen igaz! Hát ez a gond! Nem ittunk még eleget.- pillantok Silasra úgy, mintha most fejtette volna meg a világ legnagyobb talányát és már húzom is le a fura, füstölgő, pink színű italomat. Nyami.


NOTE: Cuki

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Hétf. Szept. 28, 2020 5:14 pm

- Szerinted az mennyire lenne oké, ha most bevennénk valamit? Csak valami kedveskedőset, amitől egy kicsit izgibb lesz a dolog. Mármint van itt egy-két hely, ami halál para, de milyen vicces lenne már, ha azt hallucinálnánk, hogy a csontvázak életre keltek? - Vigyorodom el, nagyjából a harmadik pohár sör után esélyesnek mondható, hogy Albert is felenged egy kicsit, és a "nagyon kockázatost" mármint a nagyon kockázatost esély van benne feloldani egy kicsit. A magam részéről nekem amúgy is elegem van a "politikailag kockázatos" dolgokból, már vagy ezer éve nem csináltunk semmi ilyet, a Saxon kívül bulizni szinte nem is mozdulunk el más helyre, vagy ha el is mozdulunk, biztosan nem keveredünk az emberekkel, úgyhogy ez most háromszor felszabadítóbb, mint egy VIP szobában meghallgatni ugyan azt a szettet, mint két hete. Meg aztán nem lenne ebben semmi kockázatos, ha mondjuk Albert hagyta volna, hogy macskabajszokat rajzoljunk neki, kevésbé lett volna felismerhető, vagy kevesen hitték volna el, hogy Albert tényleg beleegyezik a macskabajszok, macskaszemek és macskaorr megrajzolásába.
Egy kicsit lejjebb húzom a pilóta overállom cipzárját - Top Gun -, egy kicsit melegem van, a napszemüveget meg visszatolom a fejem tetejére, hátha egy kicsit többet is látok majd, mint elsuhanó vakfoltok és vibráló neonfények. - Gondolj csak bele. Most bevesszük, iszunk valamit és utána lerakjuk a poharat. Semmi kockázat. Kettőre tiszta józanok leszünk. - Fonom össze izgatottan az ujjainkat abban reménykedve, hogy Albert tényleg elhiszi - vagy hát lesz olyan jó fej, hogy úgy tesz, mintha elhinné -, hogy ez történhet így, hogy nem esek bele mindenféle csapdába, amit az ínycsiklandó koktélok állítanak elém. - Naaaaa, légysziiii. - És ezután nagyjából annyiszor mondtam el egymás után ezt a mondatot, és követtem Albertet, amennyi lépést megtettünk ideáig, rápislogok kettőt Bobra és egy kicsit arrébb húzódom, teret adva a többieknek. Kiiszom a poharam tartalmát, aztán Mimire mosolygom. - Menőn nézel ki, csak egy kicsit józannak tűnsz. Ittál te rendesen? - Döntöm egy picit félre a fejemet, mintha csak azt próbálnám eldönteni, hogy Mimi arca vajon az alkoholtól piros-e vagy elsírta már magát, amiért a buli gócpontja helyett pont itt kell jól éreznie magát. Mert, ha az utóbbi lenne, lehet, hogy én is szívesebben sírnék vele egy kicsit azért, hogy menjünk táncolni, vagy álljunk be mi is üvegezni. Oké, az is megteszi, ha csak szimplán beállunk egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Szept. 27, 2020 9:18 am
A legújabb kapucnis Hermès dzsekit viselem, barna báránybőr és fekete kasmír részekkel, fekete nadrág, meg fehér lenge ing, és úgy nagyjából ennyit a jelmezemről. Ja nem, ott vannak a hajamban a cicafülek. Az idei outfitet nem vittem túlzásba – hacsak nem az árkategóriát nézzük – még az arcra festett cicabajuszba sem mentem bele, pedig elhiheted, hogy az a két másik egy órán át könyörgött. Jó, Silas könyörgött, Alona meg hozzám vágott egy fazekat, de az megint egy másik sztori. Ezek ketten nagyon egyhúron pendülnek, mióta Sir Archibald velünk van.
Arra azért mindkettejüket figyelmeztettem a ma este előtt, hogy az eseménynek magas kockázata van. Jóval magasabb, mint tavasszal volt, amikor a hírszerzésünk kézben tartotta a dolgokat, úgyhogy egyikük se essen át a ló túloldalára, mert baj esetén számítok rájuk. Meglátjuk, hogy kinek mennyire sikerült felfognia.
Aztán valahol útközben elhagytuk Alonát, nagylány már, vannak ismertségei a városban, meg hát nem vagyok az anyja, hogy fogjam a kezét. Ellenben a kis boszorkány igencsak kívánós lett, márpedig ha ő nem bír magával, akkor én sem bírok magammal, hacsak nem muszáj. Valahogy a tavaszi bált is így kezdtük, egy gyors menet a limóban. Most meg egy gyors menet az első emelet egyik félreeső szobájában. A természetfeletti orr számára egyébként sem nehéz kiszúrni egymáson az illatunkat, hát még így.
Később a táncparketten futottunk bele újra a kutya önjelölt keresztanyjába, végülis nem is olyan rossz egy így hármasban. És valami kellemetlen melegséggel tölt el, hogy ők ketten jól kijönnek. Mert mint számomra is kiderült, mégis csak elég fontos tényező. A jóvoltamból pedig a hármasból hamarosan sokas lesz, mikor meglátom az emeleti italpultnál az engem a legkevésbé sem kedvelő emberkét.
- Oh, Bob! – A férfi arcára egy enyhébb egzisztenciális krízis rajzolódik ki, mikor meglát, de elhiheted, hogy a legkevésbé sem zavar. – Alona, ez itt Bob. – Vigyorgok a kis barátnőmre, és elnézve, hogy a szerencsétlen operatőr hóna alatt nem csak a kameráját tartja, de a kezében három pohárral egyensúlyoz, van egy olyan sejtésem, hogy a gazdája is a közelben lehet. Szóval vele tartunk a másodikra.
- Marj, drágám. – Tárom szét a karjaimat vigyorogva, egyik kezemben a poharamat, másikban meg ránézésre egy doboz cigit tartva. - Ki gondolta volna, hogy itt találunk. - Ironizálok, természetesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Pént. Szept. 25, 2020 8:01 pm
1. csoport



Helyszín: Személyzeti emelet
Idő: 23:08


A tujákon kívül, az intézmény területén lévő fák többsége már elhullatta a leveleit, vagy azok épp megsárgultan, élettelenül lógnak a faágakon. Így vagy úgy, autentikus hangulatot kölcsönöznek a Halloweeni rendezvénynek, a több emeletes, ránézésre is bizarr érzést keltő épülettel együtt. Nem változott sokat az alig tíz évvel ezelőtti állapotához képest. Néhol falécekkel vannak beszögelve a javításra váró ablakok, amik alatt még ott árválkodnak az munkások által sebtében magukra hagyott állványok, ám ránézésre mégis meglepően jó állapotban van a hely. Az épülethez a bekötőútról egy szűkebb útszakasz vezet, aminek zárt kovácsoltvaskapuk állják útját. Mellette, a gyalogosoknak szánt kapun lehet bejutni az előudvarra, ahol meggyötört lámpák pislákolnak. A vaskapuval ellentétben, az épület kétszárnyú főbejárata tárt kapukkal vár mindenkit. Itt-ott töklámpások és műanyag csontvázak tűnnek fel a dekoráció részeként, de a hangulat oroszlánrészét odabent a diszkófények és füstgépek adják. Az ilyen eseményeken népszerű zenék lüktetnek, mintha csak a város bármely felkapottabb szórakozóhelyén járna az ember. A terebélyes előtérbe belépve, a helyiség közepét elfoglaló egykori, négyzetet bezáró recepciós pult helyén most a DJ pult van színpadra emelve. Ha jobban megfigyeli az ember, a pult mellett olykor feltűnik ugyanaz a kapucnis figura, pénz és partidrogok cserélnek gazdát Lazzaro bandájának jóvoltából.

Egy szinttel fentebb is hasonló a helyzet, zene, igazi partihangulat, a hosszú folyosók egy-egy szobájában hol fiatalok üvegeznek, hol valamelyik belvárosi szórakozóhely sztriptíztáncosai adnak műsort egy kis pluszpénzért, na meg maga a szórakozásért. Az előtérben, közel az emeletek összekötő lépcsőkhöz, ezen a szinten is található egy rögtönzött bárpult, szomjan senki nem marad. Csapatunk tagjai a második emeleten futnak egymásba, ahol már csendesedik a helyzet. A zene még felhallatszik annyira, hogy a távolból élvezni lehessen, de a természetfeletti fülek számára is tompább már. A személyzeti emelet nincs különösebben kidíszítve, nincsenek töklámpások és műanyag szagú művér ide-oda fröcskölve. Szinte érintetlenül vár felfedezésre.

***

Ahogy már említettem, az első néhány kör könnyedebb lesz, különösebb mesélői beavatkozás nélkül. Az, hogy a karaktereitek hogy kerülnek a kijelölt helyszínre és mióta tartózkodnak ott, a fantáziátokra van bízva. Bontakozzatok ki, ismerkedjetek meg a játékostársaitokkal, élvezzétek a bulit, úgysem lesz rá sokáig lehetőségetek because I’m that bitch.

Határidő: október 4. (vasárnap) 11 óra

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
1. csoport
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 3. csoport
» 4. csoport
» 5. csoport
» 2. csoport
» 3. csoport

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok :: Silver Hill elmegyógyintézet-
Ugrás: