Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A nagy kérdőjel az életemben


Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
A nagy kérdőjel az életemben F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
A nagy kérdőjel az életemben Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Hétf. Jan. 04, 2021 9:47 pm
szabadon választható
karakter szerepköre

Kiemelt információk
play by Jamie Dornan

kor 103-105 év

faj boszorkány

pártállás Semleges/ellenálló

státusz szabad

hirdető Phoebe, Marla

Önéletrajz
Te vagy az életemben az a személy, akit nem tudok hová tenni. Már gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Én hamar elveszítettem édesanyámat, de Marla, anyám iránti szeretetéből a szárnyai alá vett. Édesapámra nem igen számíthattam, így Marla amolyan pót anyuka lett a számomra. Miután kiderült, hogy az én véremben is ott folyik a mágia el is kezdett engem tanítani.
Olyan 11 éves lehettem mikor először találkoztunk. (Itt két ötlet is van. 1) Sajnos ő is elveszítette a mentorát, szüleit és így egyedül maradt, de Marla őt is befogadta. 2) Mentora, egyik szülője Marla közeli barátja (akár el tudném azt is képzelni, hogy amolyan nagynéni szerepet tölt be a kari életében), így sokszor együtt tanultak)
Sosem tudtam eldönteni, hogy milyen ember is vagy. Volt mikor nagyon kedves voltál velem, de volt mikor úgy viselkedtél velem, amivel nagyon megbántottál engem. Viszont mindig számíthattam rád. Ha valaki bántott, vagy bajba kerültem te mindig segítettél nekem... Ha éppen nem valahol máshol voltál.
Amint beléptél a felnőtt korba egyre többször "tűntél el". Sosem tudtál hosszú távon nyugton maradni a fenekeden. Először csak hónapokra mentél el, de később már akár több évig sem találkoztunk. Viszont valamiért mindig visszatértél hozzánk.
Jelenleg sem tudjuk, hogy épp merre kószálsz, de őszintén szólva hiányzol. Már túl régóta láttalak utoljára. Ideje lenne megint visszatalálnod hozzánk.
(Ha időben el is viszi valaki akár a kalandba is becsatlakozhat. Pheebs is az elrabolt boszik között van. Akár hallhatta is, hogy Washingtonban több boszorkány is eltűnt, közte én is.)

Olyan jellemet tudnék elképzelni hozzá, akihez nehéz közel férkőzni. Felhúztál magad köré egy falat, aminek a túloldalára nem könnyen engedet az embereket. Nem is tudok arról hogy lett volna hosszabb kapcsolatod. Az biztos, hogy szeretek a nők társaságát. Tudod hogy kell hamar ágyba csábítani őket. Gyengéd vagy velük, mindent megadsz nekik, míg meg nem kapod azt, amit szeretnél. Szerintem nem lenne elég a két kezem, hogy összeszámoljam azoknak az összetőrt szíveket.

Hogy mit dolgozol? Nos ez nekem is rejtély. (Szabadon választható.)
A PBhez nem ragaszkodom, de hasonló illetőt tudnék elképzelni hozzá.

Marla St. James mentor/"nagynéni"/Tündérkeresztanya
Igazából függ attól, hogy végül mit beszélünk meg, de szereted, tiszteled őt. Persze ettől függetlenül volt, mikor hátat fordítottál neki, de mindig csak a jót akarta neked, ahogy nekem is. Mindig is számíthattunk, számíthatunk rá.



Vissza az elejére Go down
 
A nagy kérdőjel az életemben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: