Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoebe Wright


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Phoebe Wright 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Phoebe Wright 4x37

my older sister
Phoebe Wright 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Phoebe Wright DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szer. Okt. 21, 2020 6:44 am
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Phoebe!

Nagy szeretettel üdvözöllek az oldalon! De cuki vagy A bátyád már nagy izgalmak közepette várt téged, ilyen szempontból pedig még nagyobb az öröm.
Elsősorban köszönöm a türelmed, sikerült megvárakoztatnom téged, de isten lássa a lelkem, nem volt szándékos. bujik Másodszor pedig: nem tudom, te hogy vagy vele, de én teljesen bele vagyok bolondulva ebbe a Shailene Woodley-ba... évek óta nagy favoritom, szóval eddig nálam ezerszeres csillagot kaptál. 22
Dante hirdetése nyomán kíváncsian vártam, vajon mi lesz az oka annak, hogy elválasztották a szüleitől. Te pedig most, mint minden titkok tudója, betoppantál a képbe. Elénk raktad a valóságot, ezzel bizonyítva, hogy a bátyád már gyerekként is elég nagy dumás volt, de a mostani helyzetekkel ellentétben annak idején egy élet múlt azon a nagy szájon. Az anyátoké... talán annyira nem is meglepő, hogy a bátyus sem rád, sem a családi sztorira nem emlékszik. Az agy számtalan dologra képes, hogy védekezzen attól, ami fáj, és valljuk be, a ti agyatok, karöltve a szívetekkel, elég sok fájdalmat kellett átéljetek. Arra kíváncsi vagyok, mennyire neheztelsz majd a bátyádra, ha végül szemtől szemben fogtok állni. Vajon mennyire viselt meg téged az apádból áradó feszültség és hibáztatás Dante irányába. Elvégre ez egy olyan dolog, amit előre soha nem tudunk megjósolni; megint az a fránya agy!
Utadra engedlek, mindenképp látogasd meg a foglalókat, aztán... nagyon jó játékokat kívánok neked! Aztaaaaa

P.S.: Az állatokat el ne felejtsd megetetni!

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe Wright F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe Wright Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Vas. Okt. 18, 2020 9:40 pm
PhoebeWright

a karakter szerepköre
Shailene Woodley

1921.10.18
születési idő
Boszorkány
faj
keresett
a karakterem
Ellenálló
pártállás
Dante Jackson

A reggeli, hideg, őszi levegőnél nincs jobb ébresztő. Bár sokan a kávéra esküsznek, én mégis azt mondom, hogy az semmi ehhez képest. Főleg, ha az ember, vagy éppen jelen esetben a boszorkány kedvenc táltosa hátán sétálgat a köd borította mezőn. Annak ellenére is, hogy a világ kifordult önmagából úgy érzem sikerült megtalálnom a belső békémet. Sok mindenen mentem keresztül. Jó és rossz dolgokon is egyaránt... De érdemes miattuk bánkódni? Hisz a múlton nem igen tud az ember változtatni... Oh vagyis... nem mindenki. Én nem tudok visszautazni az időben, de ha tudnék is... Nem biztos, hogy változtatnék rajta. Tudom kissé klisés, de... Mindannak, amin keresztül mentem köszönhető az, hogy ma itt lehetek. De tény ez nem is jelenti azt, hogy nem is szoktam gondolni arra, hogy mi is lett volna, ha... Ha vérszerinti anyám nem hal meg olyan korán, ha a bátyámat nem adják örökbe, ha a világ nem tudna a létezésünkről... És még sorolhatnék fel jó sok Ha-t.
Bevallom őszintén tartok attól, hogy hová tart ez a világ... Tény az emberek soha sem kímélték azokat, akik mások... És sajnos most nem csak rólunk természetfelettiekről beszélek. Számos más példa is van arra, hogy a saját népükkel sem bántak jobban. De vajon megérdemlik mind azt, ami most történik?

Vérszerinti anyámat is az emberek ölték meg, mert féltek attól ami. Féltek egy náluk erősebb lénytől, aki egy lendítéssel képes lett volna őket akár megölni is... De mégsem érzek irántuk gyűlöletet... Talán azért sem, mert csak egy éves voltam és apám sosem az embereket hibáztatta... Mindig is a bátyára volt mérges, akitől úgy szabadult meg, hogy örökbe adta egy másik családnak... Amíg élt mindig hangoztatta, hogy ő tehet anyánk haláláról. Ha nem fecsegett volna annyi az embereknek, talán még mindig élne... Szegény csak négy éves volt... Honnan tudta, hogy rosszat tesz? Gondolom csak büszke volt az anyjára, aki csodákat művelt.
Azóta sem találkoztam vele. Azt sikerült kiderítenem, hogy mi is a mostani neve, hogy hol él... De még nem vettem fel vele a kapcsolatot. Azt sem tudom, hogy örülne e annak, ha megjelennék az életében. Egyáltalán emlékszik arra, hogy egyszer volt egy húga? Igaz nem lehettünk túl sokat együtt, de az ilyet elfelejtheti bárki is?... Gondolom igen, hisz miért is emlékezne rá? Csak négy éves volt. Most meg egy vén róka... Bár úgy hallottam elég jól tartja magát a korához képest.
Nem minden boszorkánynak adatik meg az "örök" fiatalság. Viszont én megkaptam az esélyt rá. Őszintén... Sokat gondolkoztam a dolgon. Persze csábító, hogy az ember soha nem öregszik meg, fiatal marad... De ha közben a szeretteid, a barátaid mind meghalnak, sőt idővel meg kell velük szakítanod a kapcsolatot e miatt, akkor megéri? Nem egy barátot veszítettem el az évek alatt, de mégsem bántam meg a döntésem. Annál több mindent átélhettem, annál többet láthattam.

Végül itt kötöttem ki Washingtonban. Ezt is a bátyámnak köszönhetem. Mikor megtudtam, hogy ő bezony itt telepedett le nem sokat hezitáltam azon, hogy hát akkor utána jövök... Öhm... Nos ennek van már egy ideje. Igen... Még nem léptem meg az első lépést. De ezt nem is lehet csak úgy megtenni. Alaposan el kell tervezni... Na jó ez baromság... Egyszerűen csak gyáva vagyok és még nem mertem megtenni.
Helyette inkább létrehoztam az én kis béke szigetemet egy lovarda képében. Ma már öt ló, két kutya és öhm talán négy, vagy öt, vagy hat... ki tudja követni ezt már, macska tulajdonosa vagyok. És jól érzem magam így, de még mindig nem teljes az egész kép... De mindennek eljön az ideje és egyszer találkozni fogok vele és elmondom, hogy "Hééé Dante! Én vagyok! A húgod! Igaz csak egy évig éltünk együtt és azóta eltelt majdnem száz év, de most itt vagyok!".. Na jó nem egészen így gondoltam...
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Mindig átlagosnak tartottam magam, mind külsőre, mind belsőre. Tény sokan vitatkoztak már velem erről az álláspontomról, de sose sikerült meggyőzniük engem. Van egy régi képem édesanyámról. Igaz már eléggé megviselt és több helyen is el van szakadva, de még mindig felismerhető.   Sokan azt mondják, hogy hasonlítok rá. Van mikor a kezembe veszem a képet, a tükör elé állok és megnézem magamat. Próbálom felfedezni a hasonlóságokat. Elején nem ment könnyen, de ma már tudom, hogy mi az, amit biztosan tőle örököltem... A szemeit... Hahaha. Nagyon vicces ugye?

Nem. Sajnos akkor még csak fekete-fehér képek voltak. De apám sokszor emlegette, hogy ugyanolyan szemeim vannak, mint amilyenek neki voltak.  Bár szerintem a világban rengeteg embernek ilyen a szeme, hisz egyszerűen csak barnáknak mondanám őket. Semmi több... Szóval, amit én fedeztem fel az a mosolyom. Szóval így már érthető, hogy miért tartott ennyi ideig rájönnöm erre. Hisz nem sokat szoktam mosolyogni magamra. De egyszer megpróbáltam leutánozni a képet, beállni úgy ahogy anya is akkor. És ő mosolyog rajta, így én is megtettem. Nagyot koppant az állam, mikor rájöttem a hasonlóságra. Sokan dicsértek már meg a mosolyom, de nem szenteltem rá nagyobb figyelmet. Viszont azóta nagyon is büszke vagyok rá.  , mert szerintem gyönyörű mosolya volt neki.

Azt nagyon sajnálom, hogy nem ismerhettem meg őt jobban. Persze apa, amikor éppen józan volt és értelmesen tudott beszélni, mesélt róla nem is keveset, de az nem ugyanaz, mint mikor valóban megismered az embert. Kíváncsi lettem volna, hogy ugyanolyan bolond volt e mint én, vagy sem? Azt tudom, hogy imádta a családját, imádott másokon segíteni, hatalmas szíve volt és mindig mások jólétét helyezte előtérbe. Nos... ebből, ami rám igaz az az, hogy pfff nem is tudom. Elég nehezen engedek bárkit is közel magamhoz. Nem nagyon bízok meg idegenekben. Általában felveszek egy jelmezt és azt mutatom meg másoknak és csak akkor veszem le, ha tudom, hogy az illető megérdemli. Még ha ez kicsit nagyképűen is hangzik. Kilencvenkilenc év sok idő, sok embert lehet addig megismerni. Kedveseket, jókat, de önzőket is... Igen talán abban azért hasonlítok rá, hogy szívesen segítek másoknak... Főleg a mostani helyzetben. Bár próbálok nem belekerülni a közepébe és inkább a háttérből munkálkodni mégis ellenzem mind azt, amit Washington irányítói képviselnek. Nem félek harcba szállni, nem félek megmutatni az erőmet a jó érdekében. Volt mikor megfutamodtam, de megfogadtam, hogy soha többé. Ha egyszer eljön az a háború, akkor nem akarok ölbe tett kézzel, a hintaszékemből végig nézni. Tenni akarok majd én is valamit a jóért. Mert a világ kifordult önmagából és ez így nincs jól. Vissza kell állítani a rendet.
Vissza az elejére Go down
 
Phoebe Wright
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Mágiahasználók-
Ugrás: