Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Phoebe & Eric


Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Szer. Dec. 09, 2020 8:13 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


-Megnyugtatlak…. Pont olyanok, mint a gyerekek.-Széles vigyor. Nah igen sokan most kiakadnának, hogy a macskákat gyerekekhez hasonlítom, de tényleg ugyanolyan kisördögök tudnak lenni a gyerekek is, akármennyire is ártatlanoknak mutatják magukat. Tény sosem voltsaját gyerekem, de foglalkoztam velük igen sokat… Sokban hasonlítanak. Az ellenkezőjét senki sem fogja nekem bebizonyítani.
-Nem kell félned, nem leszel ijesztő macskás vén ember. Én is szeretem a macskákat, de látod…Én normális vagyok.-Tárom szét a karjaimat közben. Oké, persze nekem is vannak defektjeim, kinek ne lennének ennyi idő után? De nincs rajtam egy macskás holmi sem, de még lovas mintás sem. Szóval elég normálisan nézek ki.
Miután neki köszönhetem, hogy Jack meglett és még be is fogadta az egyik macskát természetes, hogy én is segítek neki. Csak a tapasztalataimat osztom meg vele. Én sem vagyok egy macska szakértő, de az alap dolgokat azért én is jól tudom.
A névjegykártyáját elfogadom, meg is nézem magamnak, majd szépen elteszem.
-Oh rendben, ez kedves tőled… De igyekszem nem zaklatni téged. És azértóvatosan az ilyen kijelentésekkel. Könnyen félre lehet érteni és vannak gonosz emberek, akik ki is használnák a helyzetet.-Most komolyan beszélek hozzá. Aranyos, hogy megosztja velem a magán számát is, de remélem másnak nem adja oda ilyen egyszerűen.
-Én meg várlak téged akár barátokkal a lovardában. Ha akartok nyáron majd sütögetni, vagy csak kikapcsolódni… Nyugodtan üzenj majd. Bár gondolom könnyen megszerzed a számom, de majd átküldöm smsben.-Hisz rendőr lévén biztosan hamar kideríti a mobilszámomat is, hisz a nevemet már tudja.
-Tényleg nem tartottál fel és neked nincs mit köszönnöd. Én vagyok hálás mind azért, amit ma tettél értem. Remélem tényleg megkedveled a macsekot. Aztán, majd ha sikerült neki egy új nevet adnod írd meg nekem. Kíváncsi vagyok rá.-Intek még neki egyet, majd szépen becsücsülök az autóba és el is hajtok. Mára már nem tervezek túl sok mindent csinálni, így is túl mozgalmas volt már ez a nap.






//Köszi a játékot! De cuki vagy //
Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Kedd Dec. 08, 2020 9:40 am

Phoebe & Eric

Its a trap! They took it off my feet ...?



Talán egy egész kicsit kezdtem elbizonytalanodni az ügyben, hogy akarom e én egyáltalán ezt a macskát. Macera, macera, és macera! Bár nem is én lennék, ha nem vállalnék be valami olyasmit, ami kihívásokkal teljes.
Villantottam egy mosolyt magamban, s bólintottam párat.
-Mintha csak egy gyerekről beszélnél! Bár még olyanom sem volt! - mosolyom kiszélesedett, hisz nem egy családot láttam már, akik teljesen a gyerek körül forogtak, és mindent megkapott az elkényeztetett kis zsarnok, amit csak kiejtett a száján. Pont mint a Harry Potter-ben az a dög Dudley.
-Remélem ez nem fog bekövetkezni! - megdörgöltem a tarkómat, hiszen nem hiányzott egy zsarnok nőszemély az életembe, főleg nem ilyen éles karmokkal.
Hamar megvoltam a felpakolással, s közben finoman visszautasítottam a segítséget, de tanácsot is kértem a kajával kapcsolatban, s még egy jót derültünk is, az állatok szülinapján, s igyekeztem nem azon kattogni, vajon mi is lehet a neve annak a fújós akárminek. Talán ördögnyelv? Meglehet, de nem voltam benne teljesen biztos, így megtartottam magamnak ezt a felvetésemet.
- Ha megcsinálod, várom a képet! - nevettem el magam. Bár abban is biztos voltam, hogy Jack nem kultiválná annyira.
Aztán a szó a kajára terelődött, s bizony meg is kaptam a választ ami annyira érdekelt.
Elvégre etetni is kell, mert hogy egérrel nem igazán szolgálhatok a számára, az is biztos.
- Mondom… pont mint egy gyerek! - megingattam a fejem, aztán a kocsim felé pillantottam.- Köszönöm a tanácsot! Akkor jó sora lesz… szóval vegyesen… macska kaja, és házikoszt. - bólintottam is mellé egyet, s igyekeztem olyan helyre tenni elmémbe ezt az infót, ahol majd biztosan nem vész feledésbe.
-Ha bármikor szükséged lenne segítségre… -előhalásztam zsebemből a névjegykártyám, és felé nyújtottam. - Ez a munkahelyi számom, ez pedig a mobilom… - mutogattam el. - Akármiben… - jó ez elsőre lehet erős kijelentés volt, de szabadon merem ajánlani magam, elvégre én egy segítőkész fickó vagyok.
-No de nem tartlak fel tovább. Ideje beszereznem a dolgokat. A Végén még kiakad nekem a bezártságtól. - ismét a kocsi felé pillantottam. - Még egyszer köszönök mindent!
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 06, 2020 5:15 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


-Jól teszed, ha már az elején kemény vagy. Mármint ezek a kis ördögök nagyon kis sunyiak. Rád néznek azokkal a hatalmas kerek szemeikkel és ellágyul a szíved, megveszel mindent nekik és azt veszed észre, hogy ők uralkodnak feletted… Ezért kell már az elején tisztázni velük, hogy te bizony nem adod be olyan könnyen a derekad!-Néha én is képes vagyok megadni magam az állatoknak, de igyekszem nem elkényeztetni őket. Nem szabad… Mert akkor utána tényleg nincs megállás.
-Én tényleg ráérek, de megértelek. Neki sem tesz jót, ha sokat van az autóban egyedül.-Tiszteletben tartom a döntését, bár tényleg örömmel segítettem volna neki. Viszont ott vannak az eladók, így ha bármiben alakad tőlük kérhet majd segítséget.
Az elképzelésén én is jót derülök. Megjelent a kép a szemeim előtt és hát tényleg elég vicces. Már csak a poén kedvéért is meg fogom csinálni.
-Hát ez nagyon jó! Magam sem tudom mi a neve annak, de tudom mire gondolsz és… Esküszöm megcsinálom azt a képet. -Nevetek még egy sort a dolgon. Azt hiszem ha ezt sikerül megcsinálnom az év fényképe fog elkészülni. Jack híres lesz!
-Pedig igazán jól állna neked. Egy macskás pulcsi… macskás mamusz… Nem értem mi a bajod ezzel. Cuki lennél ilyen göncökben.-Mondom neki komoly ábrázattal, majd ismét előkerül a mosoly. Csak ugratom szegényt. Azok a csicsás ruhadarabok senkinek sem állnak jól, de mégis úgy veszik, mint a cukrot. Ki érti ezt?
-Én mind a kétfélét szoktam adni neki, néha konyhai kosztot is, de azt nem szabad túlzásba vinni. Mármint a fűszerezett ételek nem tesznek túl jót a gyomruknak. Ha megteheted ne a legolcsóbb márkát válaszd. Közép árkategóriások között is vannak már egészen jók, de ebben az eladók biztosan tudnak majd segíteni. Mondjuk tény a saját márkás cuccokat szokták elősorban ajánlani, de ha bizonytalan vagy olvass el többféle termék összetevőit és amelyik szimpatikusabb azt válaszd.-Én már hallottam olyat is, hogy a gazdi végig kóstolta a tápokat és azt vette meg, ami neki is ízlett. Abban is van valami, de szerintem az már bizarr. Nyilván az állatok és az emberek ízlése más. Így erre nem igen lehet alapozni, szerintem.




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Hétf. Nov. 30, 2020 9:39 am

Phoebe & Eric

Its a trap! They took it off my feet ...?



Meséltem neki Jim-ről,  egy kis részletet, amolyan említés terén pusztán, majd felajánlottam, hogy felteszem a csomagot a platóra, amire nem érkezett ellenvetés, így megragadtam azt, és már tettem is fel egyiket a másik után.
Közben hallgattam mit mesélt nekem a macska játékokról, s közben néha hol elhúztam a számat, hol nevettem, aztán megingattam a fejem, miután leporoltam a vállam a táposzsák után.
- Nos… biztos ami biztos alapon, kap egy ilyet és egy olyat. Nincs kényeztetés. - jegyeztem meg határozottan. Oké, talán túlságosan is határozott voltam, s valahogy az egész nem úgy alakult ahogy azt én gondoltam. Nem kell nekem háziállat. Nem akarok kötődni senkiihez, és semmihez… erre tessék… másképp alakultak a dolgok, mint azt én naivan gondoltam. Hogy bánom e, nos az még a jövő zenéje.
-Nem akarlak feltartani! Meg aztán őnagysága ott várakozik a kocsimban, és  nem akarom sokáig megváratni. - pillantottam az autóm irányába. Azt persze nem mondtam, hogyha a macska kiszabadul, és összeszarja nekem a kocsimat, akkor kivágom onnan mindenféle cicózás nélkül! A kocsim az a kocsim, és nem cicaalom.
Még is valamiért lényemnek egy része reménykedett benne, hogy rendes lesz az a négylábú szőrpamacs a nagy szemeivel, és nem rongálja meg a kocsimat.
Aztán elmeséltem neki, hogy elakartak hívni egy party-ra amit egy háziállatnak tartottak, és a reakciója nagyban hasonlított az enyémhez. Bólogattam, majd elnevettem magam. Bizony bizony akadnak ilyen esetek.
Szülinapi buli a kis...hmm hogy is hívták?  Bár az is lehet, hogy ezen nem éppen most kellene elgondolkodnom, így aztán megráztam a fejem, s igyekeztem nem ezen kattogni amíg eszembe nem jut.
- Pedig érdekes lenne Jack egy szülinapi csákóval a fején, miközben kivillantja a fogait, és ott lóg a szájában egy olyan fújós izé… tudod aminek kiugrik az eleje ha megfújod!- közben még mutogattam is, csak hogy még elképzelhetőbb legyen a dolog. Ha agyonvertek volna, akkor sem ugrik be annak a francnak a neve, bár lehet, hogy a lehető legegyszerűbb dolog a világon.
-Szóval macskák… szurkolj, hogy ne uralkodjon el rajtam a mánia, és a végén őrült cicás ember leszek! Macskás zoknikkal, macskás pólókkal, és pulcsikkal… - villantottam egy olyasfajta mosolyt, ami kissé szarkasztikus, kissé bizakodó, szóval egy remélem nem lesz ilyen típusú mosolyt kapott tőlem. - Ami viszont lényeges, és segíthetnél, az a kaja...mit? Konzerv? Száraz? Vegyes? - tényleg tanácstalan voltam, s a bolt felé pillantottam.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Szomb. Nov. 28, 2020 8:41 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


-Oh... Mondjuk akkor érthető az Ő esetében. Nem lehet könnyű a dolog. -Sajnos azt vettem észre, hogy a mai világban még az egészséges emberek is szeretik futárral az otthonukba szállítatni a dolgokat. Sokan még a bevásárlást is online végzik. Én bevallom őszintén nem tudok ezzel egyetérteni. Egyre lustábbak lesznek... Bezzeg régen... Ahogy korábban is említettem... A világ kifordult önmagából... Ideje lenne ezen változtatni.
-Ez igazán kedves tőled. Ma te vagy az én hős lovagom!-Nevetem el magam. Remélem nem érti félre. De tényleg így van, hisz neki köszönhetem azt is, hogy a lovam épségben hazaért és most még segít is a cipekedésben. Nah ilyenkor tényleg sajnálom, hogy nincs mellett egy erősebb egyén.
-Pedig könnyen beleesik az ember ebbe a hibába. Főleg a játékok terén. Az elején nem tudjuk, hogy mivel is szeret majd játszani, így mindenfélét összevásárolunk. A legjobbak szerintem a botos játékok, amiről mindenféle cuccok lógnak... Így te is részese lehetsz a játéknak... Hidd el néha durvább, mint egy edzés!-Mosolygok továbbra is rá. Annyira kíváncsi vagyok, hogy hogy fogja bírni az első napokat, heteket. Elég kis aktív macsekról van szó. Ha nem fog vele foglalkozni. Nos... Akkor lehet hamar az idegeire megy majd.
-Ha szeretnéd bemegyek veled és segítek a döntésben. Mondjuk a lovakhoz tény jobban értek, de a macskákról is tudok már egy-két dolgot.-Meg aztán van időm és ennyit tényleg megtehetek még neki, ha már ennyit segített nekem.
A következő kis meséjére elkerekednek szemeim. Nah ez még nekem is sokkol.
-Ez durva... Ez kissé már beteges... Amúgy csak elhatározás kérdése. Nem minden macskás ember ilyen. Tény én is megünneplem az állatok szülinapját, de nem rendezek nekik bulit... Csődbe is mennék!-Egy újabb nevetés, majd bepakolom a többi holmit is. Amennyiben kér a segítségemből, el is indulok vele a boltba.




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Szer. Nov. 18, 2020 6:52 pm

Phoebe & Eric

Its a trap! They took it off my feet ...?



Kérdésére végignéztem magamon, megtapogattam fejemet, majd bólintottam egyet.
-Ennél több kell ahhoz, hogy bajom essen. - mosolyodtam el, aztán ismételten arra a hatalmas zsákra emeltem a tekintetem, amivel küzdött, és próbálta feltenni a kocsira, s elvinni addig. Aztán megjegyeztem, hogy talán súlyemelő bajnokságra készül e, persze csak poénkodni akartam az egész furcsa helyzeten, de eléggé komolyan lettem véve, és ennek értelmében egy elég komolyra sikeredett választ is kaptam.
Arcomra ismét mosoly költözött egy kis időre.
-Van egy ismerősöm, aki még egy csomag zsebkendő miatt is képes futárt hívatni... bár neki agorafóbiája van... - elhúztam a számat. Sosem akartam belegondolni milyen lehet ez Jim-nek. Nem kitenni a lábát a lakásból, örökké odabent lenni, és rettegni attól, hogy neki ki kell mennie onnan.
Mikor muszklit villantott megingattam a fejem, s el is nevettem magam. Nem sűrűn látni ilyesmit, ám azért nem tapogattam meg a karját, csak kicsit közelebb léptem.
- Ha gondolod, szívesen segítek feltenni a kocsira. - ajánlottam fel ismét a segítségem.
Ha elfogadta a segítségem, akkor elvettem tőle a zsákot, és feltettem a kocsira, ha nem akkor csak álldogáltam ott csendben, majd bólintottam, és a kocsim felé emeltem tekintetem.
-De... még kell pár dolgot szereznem... Rengeteg minden van, de nem fogom megvenni neki az egész boltot. - elhallgattam, aztán a kirakat felé pillantottam. és intettem egyet az eladónak, aki a kis puffanásomra a kirakathoz lépett, s onnan figyelte az eseményeket, ám miután megbizonyosodott róla, hogy minden rendben, és nem egy olyan állatfaj vagyok, aki egy ilyen kis semmiségért nekiesik a másiknak, visszatért a munkájához.
Én pedig Phoebe felé fordultam ismételten.
- Az egyik ismerősömnek olyan szintű macska mániája van, hogy a múltkor megakart hívni a cicája szülinapi bulijára... - megdörgöltem a tarkómat, aztán elhúztam a számat. -Én nem akarok ilyen lenni... - szúrtam még a végére, aztán zsebre tettem kezeim.
Az igazat megvallva, bíztam benne, hogy letudom passzolni a nagyinak a macskát, és vigyázni fog majd rá, de valahol az elmém egy eldugott felében biztos voltam benne, hogy bizony ez a macska már az enyém lesz. Sosem gondoltam volna, hogy én is egy macskás fószer leszek. Bár… azt még megtehetem, hogy Caroline-nál hagyom majd. A nők többsége amúgy is szereti a macskákat… és ha a nagyinál nem járok sikerrel, talán nem dob ki a macskával együtt.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Vas. Nov. 15, 2020 7:58 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


Esküszöm az életemre, hogy nem direkt csinálom. Ez nem olyan hogy tetszik a pasi ezért követem mindenhová és elkövetek mindent azért, hogy találkozzak vele. Az egész egy nagy véletlen, vagy legalább is nem tudatos.
Egyszerűen csak ilyen peches ez a napom. Előfordul az ilyen mindenkivel. Az sem lepődne meg, ha a következő alkalommal az autóm kereke kidurranna hazafelé menet és közben persze a mobilom is lemerül.
Az ütközet után azonnal leteszem a zsákot a földre és bocsánatkérő tekintettel nézek...
-Basszus! Ne haragudj! Nem láttalak. Minden rendben? -Lépek közelebb hozzá. Láthatóan beverte a fejét. Remek... megmenti a lovamat erre én leütöm egy bazi nagy zsák kutya kajával. Csak így tovább Pheebs!
-Öhm... Nem... Csak gondoltam, hogy ha már a városban vagyok akkor beugrom ide... Átalában rendelni szoktam, de most gondoltam két zsákért nem rángatom ki a futárt.-Rántom meg a vállam, majd ismét a zsákra pislogok.
-Nem mondom, hogy könnyű, de egészen hozzászoktam már. Eléggé megerősödtek a karjaim.-Még fel is emelem az egyiket, úgy ahogy a pasasok is szokták, hog villogtassák izmaikat. Ezzel engedélyt kap tőlem, hogy megnyomkodja.
-Na jó tudom... Van még hová fejlődőm!-Nevetem el magam, majd érdeklődve nézek rá.
-Csak nem a cicusnak vásárolsz be?-Bár eléggé egyértelmű, hogy miatta jött ide. Majd most fog sokkot kapni, hogy milyen drága is egy állat tartása. De miden pénzt megér, ezt garantálhatom neki.




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Kedd Nov. 10, 2020 12:31 pm

Phoebe & Eric

Its a trap! They took it off my feet ...?



Sosem gondoltam volna, hogy egyszer levesznek majd ennyire szó szerint a lábamról, és mindezt egy macska tette meg. Igaz próbáltam ellenállni, s úgy tenni, mintha nem dobbantaná meg a szívem a kis nyavalyás, de hát ez nem így történt.
Odabent az örsön egy ideig furcsa pillantásokat kaptam, és bizony meg is jegyezték, hogy ebben biztos nő keze van, mert inkább néznének kutyás fickónak, mint sem olyannak, aki egy macskával rohangál egész nap.
Nos igen… eddig én magam is így gondoltam.
Ha egyszer az utamba sodródik egy négylábú, azt bizony majd egy kutya lesz, és nem egy egerésző szőrgombóc.
De a lényeg az, hogy a napom elég nyugodalmasan telt el, és a macska is élvezte, hogy körbe volt zsongva, és mindig akadt egy olyan ember, aki éppen papírmunkát végzett, és az ölébe engedte fészkelődni.
Miután mindennel megvoltam, és letelt a munkaidőm, úgy döntöttem, még visszamegyek az állatkereskedésbe, és veszek néhány dolgot még az új négylábú barátomnak.
Őt bent hagytam a kocsiban leengedett ablak m ellett, hogy azért érje a friss levegő, miközben a hordozóban durmolt, s elindultam befelé, amikor is valaki szó legszorosabb értelmében vett le a lábamról, ami azért sikeredhetett így, mert a) nem figyeltem, b) túl nagy volt az a csomag amit az illető cipelt, s így alaposan nekitántorodtam a falnak.
Meglepetten pillantottam a zsák irányába.
Persze én voltam a gondatlan, hiszen odafigyelhettem volna egy kicsit jobban, s akkor nyilván nem jött volna nekem senki sem. Nem mintha az lett volna a tendenciám, hogy „tegnap sem jött ki innen senki” , de magyarázkodni sem kezdtem el.
-Súlyemelő bajnokságra készülsz? - kérdeztem, s egyből tegezésbe fogtam, mikor feltűnt az ismerős arc a zsák mögül, miközben megdörgöltem a fejem hátsó felét, hisz elég alaposan bevertem a falba, de ennyi nem volt elég ahhoz, hogy feladjam afféle terveimet, hogy én bizony itt és most bemegyek ebbe az üzletbe.
Azt még nem ajánlottam fel, hogy segítek, hiszen nem akartam tolakodni, vagy megsérteni éppen azt a fajta nézetet, hogy egy nő is képes ilyenekre, hisz az, hogy megindult vele kifelé, épp annak ékes bizonyítéka, hogy bizony képes rá!
Kicsit odébb léptem a faltól, s az útból is elmentem, hogy odaférhessen a csomaggal a kocsihoz, ha egyszer már bekerültem a kereszttűzbe.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Hétf. Nov. 09, 2020 8:57 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


Örülök, hogy az a kis vakarcs gazdira talált. Abban biztos vagyok, hogy sokkal jobb helye lesz Ericnél... Bár mondjuk arra sokkal kíváncsibb leszek, hogy Eric hogyan fogja elviselni ezt a kis ördögfiókát.
Bízom benne, hogy nem fogja meggondolni magát és nem hozza vissza őt. Az a legrosszabb, ami törtéhet.
Abban bízom, hogy amilyen izgalmasan indult ez a mai nap olyan nyugis lesz a továbbiakban. Ha már bejöttem a városba, akkor kihasználom az időt és elintézek pár dolgot.
Ilyen például az állatkereskedés. Néhány dologból kifogytunk. Tény vannak beszállítóink, de egy-két zsák tápért nem szoktam őket kirángatni a világ végére. Így magam pótlom ilyenkor a hiányosságokat. Ezért is vettem meg ezt a bazi nagy platós autót... Aztán persze kell az izom is. Mondjuk megoldhatnám egy kis varázslattal... De sose volt célom a a feltűnés keltés. Lehet, hogy tud már a világ a létezésünkről De azt hiszem jobb, ha nem nagyon reklámozom, hogy én is közéjük tartozom.
Nem mintha szégyellném a dolgot... Nem... csak egy elcseszett világban élünk. A helyett, hogy elfogadnánk egymást próbáljuk a másikat elnyomni, agyon taposni... Ez lenne a normális?
A kutyás soron végig sétálva beteszek két, már lassan nálam is nagyobb zsák száraz tápot a bevásárlókocsiba. Az elején azt hittem bekakilok, ahogy felemeltem azt a 25 kilót... De azt hiszem mára már egészen jól megedződtem. Nem mondom azt, hogy a kisujjammal képes vagyok megemelni, de nem is félek attól, hogy a gatyámba végzem el a nagy dolgot.
A többi holmit már sokkal könnyebben emelem le a polcokról... Végül egy jól megpakolt kocsival állok be a sorba a pénztárnál. Szerencsére ilyenkor a legtöbb ember már dolgozik, így nincsenek sokan.
Hamar kifizetem a holmikat. Szerencsére nem kellett a szalagra felpakolnom a zsákokat, a pénztáros igen ügyesen megoldotta a dolgot.
A megpakolt bevásárlókocsival együtt az autóhoz sétálok. Először a zsákokra pillantok, majd a platóra. Nos indulhat a menet!
Ahogy megemelem az egyik zsákot a kocsi is megmozdul, aminek köszönhetően messzebb kerülök az autótól. No de nem adom fel! Csak pár lépéssel több... Nem sok az...
Egy...két....há... Felemelem és fordulok.... Baszki! Előbb körbe kellett volna néznem.




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Kedd Nov. 03, 2020 6:05 pm
Egy kicsit elgondolkodtam azon amit mondott. Az igazat megvallva, bele sem gondoltam eddig, hogyan is lehetne hívni egy macskát, ha egyszer valami névvel, vagy éppen jelzővel kellene illetni őket.
Phoebe szavain még is elmosolyodtam, miközben a macskára emeltem tekintetem.
-Majd kitapasztalom, hogy lehet e rá haragudni. - megdörgöltem a macska fületövét, mire fejét belenyomta tenyerembe. Oké... a tényt meg el kellett ismernem, hogy tényleg aranyos jószágról volt szó.
Megingattam fejem.
-Nem köszönöm. Nincs messze. Annyit meg megteszünk odáig ketten is. - kipillantottam az ablakon, majd vissza a macskára, s elgondolkodtam még is mi a fenét fogok kezdeni Én egy macskával. Egy olyan ember, akinek utoljára háziállata gyerekként volt, s akkor sem valami hosszú időre.
Mikor leparkolt a Starbucks előtt, már épp készültem volna kiszállni, mikor rákérdezett milyen kávét kérnék. Elgondolkodtam, végül közöltem a választásom.
-Hosszúkávét tejjel, és egy kevés cukorral. - adtam meg a választ, aztán ha kiszállt, én is eképpen tettem. Szerencsére innen tényleg nem lesz messze a munkahelyem, s útközben még egy állatkereskedés is akad, ahol vehetek egy hordozót a macskának, amiben ellesz addig, míg az örsön töltöm el az időmet.
Közben megkaptam az állatorvos nevét, és számát, a címmel együtt, s némi belső infót is róla.
- Köszönöm! - mosolyodtam el, miközben zsebre tettem a címet, s közben hagytam, hogy a macska ismételten a nyakamba költözzön be.
Odakint várakoztam így a macskával a nyakamban, s bezsebelhettem néhány "jajj de cuki" meg "megsimogathatom?" és akadt néhány "awwww" is a repertoárban. Én meg komoly ábrázattal álltam ott, néha odasimítva a macskának.
Miután Phoebe kijött és átadta a kávémat, ismét elmosolyodtam.
-Köszönöm... bár igazán nem kellett volna! -minden esetre elkevertem benne a cukrot, majd kortyoltam egyet. Jóleső érzés töltött el. Eltalálta az arányokat, és így egy igazán remek kávét kaptam magamnak.
-Jó helye lesz a hölgyikének! De mostmár ideje visszamennem... várnak a bűnügyek. - vontam meg a vállam, majd arcomra egy félmosoly suhant keresztül. - Vigyázz Jack-re! Majd még összefutunk! - azzal elindultam vissza az örs felé, ám útközben befogok ugrani az állatkereskedésbe, hogy megvegyem azt a hordozót, és némi almot is neki, és ahhoz egy tálcát, csak hogy ne rondítson nekem ott össze mindent, míg dolgoznom kell. Szóval az első utam a kereskedés felé vezetett.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Vas. Nov. 01, 2020 4:18 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


-Az csak az álca! Hidd el a legtöbben elég szép szavakkal tudják illetni a macskákat, mert kis rohadékok... De aztán ilyet csinálnak, beindítják a motorjaikat és nem tudsz rájuk haragudni. És ne mondd, hogy nincs igazam... A te öledbe is hogy eldobta magát...-Szélesedik ki a mosolyom. Igazán nem mondhatja azt, hogy nem illik rá a második neve. Neki az a lényeg, hogy valaki agyon dögönyözze.
-Oh, oki, rendben! De a kávé beszerzése után ne vigyelek a munkahelyedre? Tényleg szívesen teszem, van időm. Nem sietek sehová.-Ez a jó abban, ha nincs főnököd, vagyis ha a saját főnököd van. Bár mondjuk tény néha úgy érzem, hogy az állatok diktálnak, de ott van Elisa, így nincs miért aggódni.
Az egyik közeli Starbuckshoz viszem. Nem nagyon ismerem a kávézókat, de erről mindenki hallott már. Csak talál magának való kávét is.
-Nincs mit megköszönnöd. Én tartozom hálával. Szóval mondd meg milyen kávét kérsz és hozom is neked!-Nem hiszem, hogy beengednék a macskával. Bár, ha lányok vannak a pultnál akkor azok inkább elalélnak majd attól, hogy milyen cukik együtt. De amúgy is megígértem neki, hogy vendégem egy kávéra, szóval nincs vita én megyek és kész.
-Persze van egy jó állatorvos, akit ajánlani tudok. Mindjárt ki is írom neked  a számát.-Azzal előveszek egy papír fecnit és egy tollat, majd miután kikerestem a számát a telefonomból fel is írom neki a nevével együtt.
-Nagyon lelkiismeretes. Jól végzi a munkáját.-Adom át neki a papírt, majd leállítom a motort. Ha ő is kiszáll le is zárom az autót és, amint megvan, hogy milyen kávét kér be is megyek az üzletbe. Szerencsére nincsenek sokan előttem, így nem kell sokat várnia rám.
-Tessék a kávéd! Nos lehet, hogy Jacknek az volt a célja, hogy gazdit találjon Kiarának. Ki tudja mit beszélnek össze ezek az állatok.-Utoljára még megsimogatom a kis szarost, majd ha nem kéri, hogy vigyem el az irodájába, vagy hova, akkor el is köszönök tőle és visszaülök az autóba.




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 29, 2020 11:11 am

Phoebe & Eric

I have a Cat…??



Sosem gondoltam volna, hogy egyszer majd lesz egy macskám. Mindig úgy gondoltam, hogy ha egyszer valami úton módon arra adom a fejem, hogy állatom legyen, akkor majd egy kutyát fogok választani. Bár az én életvitelemmel, hogy bármikor feldobhatom a bakancsom, sokkal jobb megoldás lett volna az is, hogyha nem hozom magammal. Ám mivel nem tudtam lefejteni magamról, így kénytelen voltam magammal hozni.
-Nem. Csak nyugodtan. - hagytam rá a tegeződés dolgot. Mindig is úgy voltam, ilyen esetekben a nő az, akinek ezt fel kell ajánlania, és nem ajtósul rontani a házba és magamnak ragadni a lehetőséget egy esetleges személyesebb megszólításra. Bár ahogy a nagyi szokta mondani, tegezed vagy magázod, így is úgy is elküldheted a francba!
- Akkor az én gyengém, hogy nem akarok karmolásokat. -morogtam a macskára nézve, aztán vettem egy nagyobb levegőt, és megingattam a fejem, majd elvettem a felém nyújtott névjegykártyát, és a kabátom belső zsebébe csúsztattam.
-Remek! Kösz! - én magam nem adtam névjegykártyát. Nem mintha nem lenne, de sosem tartottam magamnál. Főleg nem akkor, hogyha az irodában dolgozok, és nem kerülök terepre.
A macska nevét meghallva felszaladt a szemöldököm. Biztos voltam benne, hogy a nagyi nem sűrűn hívná Ribancnak a macskát, de ez legyen már csak az én gondom. Helyette inkább felvontam szemöldököm, majd mosollyal a képemen tekintettem Phoebe-re. Időközben úgy határoztam nála lenne a legjobb helyen.
- Nem semmi. Ne sértődj meg, de ez ritka egy nő szájából… hiszen általában cicuskának, édeskének, vagy a fene tudja minek hívnák őket.- elmélkedtem. Viszont, ha elmesélem, Caroline-nak, hogy dumáltam egy kocsiban, nyilván leesik majd az álla tőle.
-Azt a legkevésbé sem szeretném. - elgondolkodtam van e kedvenc helyem. -Nem válogatok ezen a téren. Ami közelben van. - magyaráztam, majd megdörgöltem a macska állát, aki elégedetten húzta a lóbőrt az ölemben. -Vissza kell mennem dolgozni, szóval kap egy hámot, egy tálat, egy tálcát amire a dolgát végezheti, és jön velem melózni. - villantottam egy mosolyt.
Nyilván néznek majd egy nagyot ezzel kapcsolatban odabent, hisz rendőr kutya nem is egy akad a körletben, de hogy egy macska… elhessegettem ezeket a gondolatokat magamtól, aztán dobtam egy üzenetet Richard-nak, hogy lenne e olyan kedves hazafuvarozni Caroline-t kivételesen a mai napon, aztán eltettem a telefont.
Ha megérkeztünk időközben, akkor igyekeztem úgy lefejteni magamról a macskát, hogy ne akarjon kinyírni miatta, majd a karomba kaptam.
-Köszönöm a fuvart… és a macskát… de tuti névváltoztatás lesz belőle. - aztán eszembe jutott, hogy állatorvoshoz is kellene majd vinnem, szóval azt is kell majd kerítenem.- Nem ismersz a környéken egy jó állatorvost? Patológust ismerek, de hozzá még sem vihetem oltásért a macskát...



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Szer. Okt. 28, 2020 5:54 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


-Nos úgy tűnik ő pont az, aki kiválasztott téged... Öhm bocsi... De ha már így alakult... Ugye nem gáz, ha tegeződünk?-Mondanám, hogy hisz nem olyan nagy a korkülönbség, de nem hiszem, hogy ez igaz lenne, bár ki tudja. Nem kevesen leptek már meg engem.
Elmosolyodom a szavaira, mert tudom, hogy ez azt jelenti Ő most már az övé. Ő az a tipikus bújos cica, aki képes addig zaklatni, míg meg nem kapja a kellő simogatási adagot. Néha bosszantó, hisz munka közben is képes ezt csinál, de ahogy ránéz az ember nem lehet rá haragudni.
-Oh ez nem nagy teher és amúgy is van mit csinálnom a városban, szóval örömmel teszem főleg, hogy ilyen segítőkész voltál.-Nézek rá egy pillanatra, majd tekintetem visszavándorol az útra. Még az hiányozna, hogy miattam  balesetet szenvedjünk.
-Őszintén? Már mikor azt mondtad, hogy elhozod magaddal tudtam, hogy nah akkor ő már a te macskád. Igazi kis ördögök. Biztos vagyok benne, hogy van valami antennájuk, amivel megérzik, hogy mi a gyenge pontod és kihasználva ezt érik el nálad, hogy beléjük szeress.-Nyilván én is megkedveltem ezt a dögöt, de van még rajta kívül elég sok másik. Ha szeretőotthont tudnak biztosítani neki, akkor sokkal jobb élete lesz.
-Ha bármiben tudok segíteni, mármint macskatartással kapcsolatban szólj nyugodtan. Mondjuk én a lovakhoz értek jobban, de azért volt időm a macskákról is megtanulni egy-két dolgot.-A kézifék alatti kis tartóból elő is veszek egy névjegykártyát. Nah igen... Ebből szinte mindenhol van nekem. Ki tudja mikor jön jól.
-Tessék. Rajta van a központi szám, amit ma is hívtál, illetve a magán számom. És tényleg bármikor nyugodtan hívhatsz.... Na jó, ha lehet ne az éjszaka közepén...-Bár sokszor játszom éjjeli baglyot, de meglepődnék rajta, ha egy macskás probléma miatt hívna akkor engem.
-Öhm... Neki? Őszintén szólva leggyakrabban ribancnak szoktam hívni, de amúgy Kiara nevet adtam neki még anno, de nem nagyon hallgat rá, így szerinte nyugodtan átnevezheted.-Ha elég kitartó lesz biztosan megszokja az új nevét is. Már látom a szemeim előtt, hogy hogy fogja élvezni a saját kis életét. Nem kell osztozkodnia másik macskával, csak őt fogja szeretni valaki.
-Amúgy van valami kedvenc kávézója? Vagy előbb vigyem haza a macska miatt? Bár sok mindent be kellene szerezned, ha nem akarod, hogy az egész lakást összepisilje és kakilja.-Oooh szegény flótás. Még nem tudja mi vár rá.




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Szer. Okt. 28, 2020 12:14 pm

Phoebe & Eric

the horse



-Majd egy másik alkalommal tesztelem a tudásomat. - még egyszer meglapogattam Jack nyakát, majd tettem zsebre kezem. Aztán megemlítette, hogy majd ad egy névjegykártyát, ha kedvem szottyanna lovagolni, mire bólintottam.
-Rendben! - jegyeztem meg arra a tényre, hogy ott találkozunk. - Belefér az ebédidőmbe.
Miután felült Jack hátára, én beszálltam a kocsiba. Olyan helyre pakoltam a mobilomat, hogy minden instrukciót rendesen halljak majd, s indítottam. Szerencsére hamar odaértem. Aztán odakint, míg várakoztam, érkezett a meglepetés, egy macska képében.
Az igazat megvallva, alaposan meg voltam lepődve a macska viselkedésén, hiszen világ életemben utáltak a macskák, ez meg egyszer csak fogta magát, és odajött hozzám. Próbáltam levakarni magamról, de nem sok sikerrel jártam.
Nagy levegőt véve aztán megingattam a fejem, miután az a nyakamba mászott, s próbáltam elhatározni, hogy akkor te igen is leszállsz rólam, de a macska akarata nagyobb volt, s ott dorombolt a nyakamban, még akkor is, mikor Phoebe odalépett hozzám.
- A macskák eddig sosem kedveltek. - tártam szét a karom, miközben ismét megpróbáltam lekaparni magamról a cicát.
Az ajánlatra pedig, miszerint tartsam meg, egy kis hang vészjelzést adott a fejemben. Eddig se kutyám, se macskám nem volt, s talán nem most kellene elkezdenem, aztán mikor az állat a kezemben volt, és rám nézett azokkal a hatalmas szemeivel, egy pillanatnyi ellágyulás úgy hiszem elég is ahhoz, hogy beadjam a derekam azoknak a szemeknek.
-Nagyon ragaszkodik a kislány… - ingattam meg a fejem. - Ha a kocsiban sem tudom levakarni magamról, akkor elviszem. - jelentettem ki talán túl elhamarkodottan. - Mehetünk! - kedves mosoly suhant át az arcomon, aztán beszálltam a kocsiba az anyósülésre, nyakamban a macskával, aki aztán elégedett dorombolással huppant át az ölembe, én pedig tehetetlen néztem, ahogy lassanként elnyomja az álom.
- Nem kellett volna fáradnia. Hívtam volna egy taxit. - pillantottam a nő felé, majd mikor a macska nyújtózkodott egyet az ölemben, s dagasztani kezdett az ölemben, felsóhajtottam. - Azt hiszem lett egy macskám...
Kocsikázás közben sosem voltam az a szószátyár típus. Meg aztán azt sem tudtam mit kellene mondanom nagy hírtelenjében, majd újfent a macskára pillantottam. - Neve van a hölgyikének? - azért csak megcirógattam az állat állat, aki erre elégedett dorombolások közepette kinyújtóztatta magát, s fektette bele fejét a tenyerembe.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 27, 2020 8:13 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


-Biztosan megvolt, csak el nem tudom képzelni, hogy mi.-Sóhajtok egyet kissé gondterhelten. Ha nem derül ki mi okozta ezt nála félő, hogy máskor is előfordul. Jobban oda kell figyelni a jövőben az előkészületekre is. Lehet egyszerűen csak valami megcsípte... Vagy a gyerek csinált valami rosszat... Nah, de ez majd csak otthon derül ki.
-Tényleg? Ez remek! Köszönöm szépen! Ezzel nagyon sokat segít nekem!-És legszívesebben meg is ölelném őt hálám jeléül, de mivel rendőr és idegen is, így inkább mellőzöm ezt.
-Oh pedig azt mondják, hogy ez olyan mint a biciklizés. Nem lehet elfelejteni. De persze megértem. Ne most próbáljuk ki a memóriáját.-Talán jobb is így. Én legalább tudom fejből is az utat hazafelé, bár jó lenne minél hamarabb kijutni a városból. Nem akarok még több feltűnést okozni. Bár tény jó kis reklám, de megvagyok én a kis törzsvendégeimmel és a néha betévedő újakkal. Nem kellenek a tömegek. Azt az állatok sem bírnák elviselni.
Természetesen elmondom neki a címet, pár jó tanácsot is adok neki, majd a kulcsot a kezébe nyomom.
-Ezt megbeszéltük. Majd adok egy névjegykártyát, aztán hívjon, mikor kedve lenne kijönni lovagolni egyet.-Természetesen nem kell majd fizetnie érte. Ez a legkevesebb azok után, hogy ennyit segít nekem. A kocsihoz érve könnyedén ülök fel Jack hátára. Onnan pislogok le Ericre.
-Akkor ott találkozunk. Nagy eséllyel előbb ér oda, de sietek. Nem akarom még jobban rabolni az idejét.-Egy újabb mosoly, majd jelzek Jacknek, hogy induljunk el. Természetesen elég nagy látványosság volt, hogy a városban vágtat egy ló, de nem állok meg senki kedvéért sem. Inkább próbálok kisebb utcákba betérni. Így igaz kicsit hosszabb az út, de kevesebb a nézelődő.
Ahogy elérjük a lovardát leugrom róla, majd bevezetem őt a helyére. Én magam veszem e róla a nyerget és a kantárt.
-Elisa mindjárt jövök csak visszaviszem a rendőrünket a városba. Kölyök jól van?-Szerencsére semmi panaszt nem tettek, de szegény gyerek most lehet egy ideig nem mer majd ismét lóra ülni.
-Látom magát aztán szeretik az állatok.-Mosolyodom el, ahogy megpillantom a rendőr nyakában az egyik macskát.
-Nyugodtan haza viheti, ha szeretné. Van vagy még öt, vagy tíz macska a környéken. Későn történt meg az ivartalanítás és kissé elszaporodtak... Meg szerintem a szomszédoktól is ide kóboroltak. Rájöttek, hogy itt milyen jó az életük.-Nevetem el magam.
-Mehetünk?-Ha igen a válasza elkérem a kulcsot, ha csak nem ő szeretne vezetni és már indulunk is vissza a városba.




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 27, 2020 5:29 pm

Phoebe & Eric

the horse



Mosolyogva tekintetettem a lóra, aki mint egy gyerek fordította félre a fejét, s tüntető jelleggel rá se nézett a gazdájára.
Azonban az ilyen lovas dolgokhoz nem igazán értettem, így nem tudtam volna megmondani mi lehetett rá az indok. Igaz, másképp is alakulhattak volna a dolgaim, de az élet más utat választott nekem, s az lettem ami.
Minden esetre, bólintottam párat, míg a répát falatozta az állat.
- Jack-nek nyilván megvolt rá az oka. - simítottam végig annak nyakán, hogy már csak azért is mellé álljak, bár fene tudja miért is tettem. Talán maga a gondolat, hogy itt egy ló a belváros közepén, és csak úgy megjelent varázsütésre.
Aztán felajánlottam a segítségemet, s meglepetésemre bizony szükség volt rá.
-Nem dehogy! -ingattam meg a fejem, arra célozva, hogy ez kicsit sem pofátlan kérés. -Megoldjuk! Amúgy is rámfér egy kis lazítás. - megengedtem magamnak egy mosolyt, miközben a kocsira, majd pedig a lóra emeltem tekintetem.
Elgondolkodtam, vajon emlékszem e valamire abból, amit gyerekként tanultam, de végül arra a következtetésre jutottam, hogy inkább visszautasítom a dolgot.
- Nyilván óriási élmény lenne lóval menni, de ezer éve nem ültem már lovon. - jegyeztem meg enyhe túlzással az évekkel kapcsolatban, s jobbnak láttam, ha kocsival megyek, hisz a végén még Maggie-nek lesz igaza, és szőke herceg leszek a lovon, és jönne a picsogás, hogy bizony ezt látni kellett volna. - Viszem a kocsit, csak mondja a címet. - előszedtem a telefonom, és ha megkaptam azt, akkor betápláltam az adatokat, s vártam, hogy megkaphassam a kocsi kulcsait.
- Jack-et majd egy szabadnapomon kipróbálom!- néztem még egyszer a ló irányába, aztán gondolva egyet, még egyszer megpaskoltam nyakát, s kissé talán meg is vakargattam, majd eszembe jutottak a nagyi szavai. „Ha én ezt a klubban elmesélem!”
-Egy kávéra nem mondanék nemet! - jegyeztem még meg, aztán megindultam a kocsi felé a nő, és Jack oldalán, s ha ő felült a lóra, és megkaptam a kulcsokat, akkor beszálltam a kocsiba, majd elindítottam a térképet, és annak instrukciói alapján kezdtem el haladni.
A legelső piros lámpánál küldtem egy üzenetet Richard-nak, hogy akadt némi dolgom, kicsit később visszatérek, majd folytattam az utamat a lovardához, s ha mázlim volt, és a forgalom is úgy engedte, akkor megállás nélkül haladhattam odáig, s legközelebb csak ott álltam meg, leparkolva a járművet, s annak támaszkodva várakoztam, figyelve a környezetet. A kutyákat, és a többi állatot. Egy macska még a közelembe is őgyelgett, s dorombolva bújt a lábamhoz. Egy darabig hagytam neki , majd lehajoltam, hogy akkor odébb teszem a seggét, de annak az lett a következménye, hogy bemászott a nyakamba, szóval szereztem egy újabb havert magamnak a cirmos állat képében.

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 27, 2020 4:52 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories


Amint haza érek muszáj lesz kiderítenem, hogy mégis mi történt, miért futott el ilyen messzire? Eddig soha nem volt baj vele. Bírja a gyerekeket, de még a felnőtteket is, még ha az a világ legostobább embere is. Nem az a fajta ló, aki megijed egy kis zajtól, vagy egy másik állattól. Remélem Elisa odafigyelt mindenre és hamar kiderül, hogy mi is volt a gond.
-Nah igen... A hasát mindig is szerette. Egy kis finomságért bármit hajlandó megcsinálni.-Nézek rá csúnyán. El is fordítja a tekintetét a pimasz. Szerintem nagyon is jól tudja, hogy bajban van. Bár hogy lehetne őt megbüntetni, ha nem is ő volt a hibás?
Mindenesetre az a lényeg, hogy semmi komolyabb baj nem lett. Nem lett autóbaleset, nem lökött fel senkit.
-Én is úgy látom, hogy nem szükséges, de mindenképpen megvizsgálom majd, ahogyan azt is, hogy mi történt. Nem szokott csak így elfutni... Még szerencse, hogy időben észrevette. Köszönöm.-Mosolyodom el most már én is. A szívem is kezd végre normális ütemben verni tovább.
Az autó felé pillantok, majd Jackre... Nah igen... a nagy rohanásban az utánfutót is elfelejtettem elhozni. Így viszont nem tudom hazavinni. Az autó mellett meg nem futhat, életveszélyes. Egy pillanatig még csendben gondolkozom, majd félve fordulok Erichez.
-Öhm... Ami azt illeti lenne valami, amiben tudna segíteni... Bár lehet, hogy ez nagyon pofátlan a részemről... Tudja csak egy kocsim van, így ha Jack-el megyek haza nem tudok visszajönni az autóért. Buszok se járnak túl gyakran arra... taxira meg soha életemben nem költöttem és nem is szeretném most elkezdeni... Szóval.... Tudna segíteni nekem? Természetesen visszahozom a városba és vendégem egy kávéra, ebédre, vacsorára, vagy amit csak akar.-Pislogok rá reménykedve abban, hogy belemegy a dologba.
-Csak fél óra az út kocsival és nézze! Az a terepjáró az enyém.--Mutatok az út túloldalára. Igaz látszik rajta, hogy elég sokat van használva, de talán nem vezetett még ilyet. Hátha kedvet kap hozzá. Jó kis kocsi. Amire szükségem van azt tudja. Közben persze fogom Jack kantárját jó erősen. Nehogy úgy döntsön, hogy megint elszökik.
-Bár felőlem, ha tud lovagolni, Jackkel is mehet.-Szélesedik ki a mosolyom, majd az említettre pislogok, aki mintha a szemeivel kinevetne engem...




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 27, 2020 3:55 pm

Phoebe & Eric

the horse



Amíg ott álldogáltam a lóval, gondolkodni is akadt időm, s szinte észre sem vettem, hogy azt a szimbólumot firkálgatom a porba a lábammal, amit eddig minden helyszínen megtaláltunk. Elgondolkodtam egy pillanatra, hogy vajon mi lehet a kulcs. Hogy vajon miért kell mindig valakinek a közelben lennie, s miért pont ezeket a boszorkányokat rabolták el.
Megdörgöltem a tarkómat, aztán a lóra pillantottam. Helyes jószág volt. Így aztán, nem is tudom miféle felindulásból, de mellé léptem, s lőttem egy selfit rólunk, s elküldtem Caroline-nak, azzal a szöveggel, hogy találtam egy új havert.
Aztán eltettem a készüléket, elsepertem a rúnát a lábammal, majd felpillantottam a közeledő léptek zajára.
-Eric Warren… - mutatkoztam be elfogadva a felém nyújtott kezet, aztán a szemtelen jószág felé pillantottam, villantva egy mosolyt felé, majd ismét felé nyújtottam egy répát, amit ő készségesen fogadott el, s csak utána emeltem tekintetem a gazdája felé.
- Nem lett baj. Még előtte megtaláltam. - nem kezdtem bele a mesébe, hogy csak azért rohantam utána, hogy megakadályozzam a káoszt, s hogy miatta passzoltam le a kávémat. Ezt az infót megtartottam magamnak, hiszen így nem kell az állatfelügyeletet hívnom. - Jófiú volt. - megdörgöltem a nyakát, aztán eloldottam a kötelet, s átadtam azt a gazdájának.
Nem gondoltam volna, hogy valaha is ilyen környezetben találkozok egy ilyen jószággal, úgy, hogy nem egy a turistáknak fenntartott lovaskocsi elé vannak bekötve.
-Ahogy láttam, nem sérült meg, de nyilván elviszi majd megvizsgáltatni. - morogtam az orrom alatt, már csak azért is, mert úgy éreztem kell valamit mondanom még, s nem léphetek le annyival, hogy viszont látásra, részemről ennyi volt a helyzet.
Ha ennek vége, talán majd ismét beugrok egy kávéért, s remélhetőleg akkor nem kell senki, és semmi után szaladnom. Legalább ilyenkor nyugalom szokott lenni javarészt, s hamarosan még az irodába is vissza kell majd mennem, bár úgy éreztem, ugyan azokat a köröket futom le újra és újra.
Zsebre tettem kezem miután a répa elfogyott, már ha Phoebe megengedte, hogy egyáltalán odaadjam annak a maradékát a lónak.
Nem igazán tudtam mit is mondhattam volna még, így ismét a lóra pillantottam. Hülye kérdést nem akartam feltenni, miszerint boldogul e vele, s el tudja e vinni egyedül a trélerhez, hisz még is csak az ő lova volt, szóval egy utolsót még simítottam rajta.  Aztán még is rákérdeztem.
- Légy jó haver! Segíthetek még valamiben Ms Wright? - kérdeztem, s csendben várakoztam. Akár mi volt a válasz, ugyan arra fogok menni amerre ők is, hisz arrafelé akad dolgom nekem is.

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Phoebe Wright
Chatkép :
Phoebe & Eric F30be3b034739a27737bf2a2fd188d400a753d11
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Shailene Woodley
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
42
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Telekinézis
Őt keresem :
Phoebe & Eric Tenor
Korom :
102


Phoebe Wright

Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 27, 2020 2:20 pm



Eric & Phoebe



i want to make memories



-Phoebe! Jack elszökött! Ledobta magáról a kölyköt és elfutott! Szerencsére a gyereknek nem esett baja.-Úgy volt, hogy ez egy elég nyugis nap lesz. Pár vendég bejelentkezett, hogy jönnének lovagolni, de semmi több. Ezért is mertem ráhagyni az egyik tanulóra a lovaglás levezetését. Nincs túl sok feladat vele. Meg kell mutatni a vendégeknek, hogy milyen felszerelésre van szükség, hogyan készítsük elő a lovat, elmondani, hogy mire ügyeljünk stb. Ezt tényleg megtanulja az első alkalommal az ember. De úgy tűnik, hogy a mi Jackünk úgy döntött inkább világot lát a helyett, hogy egy idegen kölyköt cipelne ide-oda.
Ahogy elmondja a nem túl kellemes hírt felpattanok a székemről és már viharzok is ki.
-Merre indult?-Teszem fel a kérdést, majd a mutatott irányba pislogok. Hamar kell döntenem, hogy autóval, vagy lóval érem utol hamarabb?
-Elisa próbáld meg elérni a dokit. Szólj neki, hogy elszökött.-Felpattanok Pollyra és utána vágtatok. A terep könnyebben tudok a fák között vágtázni egy ló hátán, mint a terepjáróval. Nem tudom mennyi ideje vágtázhatok az erdőben, de egyre jobban kezdem azt érezni, hogy rossz irányban keresem. Ennyire messzire nem mehetett el ilyen hamar. Ahogy lelassulok meghallom a telefonom csörgését.
Elsia az... Megtalálták... A városban!? Mi a p*csa?
Azonnal visszafordulok a házhoz, hogy ott kocsiba pattanva elinduljak a megadott címre. Őszintén most a sebesség korlátozás nem igen izgat engem. Minél előbb oda akarok érni. Bár nem mondták azt, hogy megsérült volna, de azt sem, hogy nem. Szerencsére egy igen barátságos ló, így nem félek attól, hogy bárkit is bántana... Viszont azt nem fogja megköszönni, amit tőlem kap majd ezért.
Már a legelején is ő volt az egyik olyan ló, akit nehezen lehetett betörni, de kitartó munka árán sikerült. Mára már az egyik kedvencem lett. Ezért se nagyon értem, hogy mi ütött belé.
A parkkal szemben teszem le az autómat, majd át is futok a túloldalra. A tekintetemen ott a hála, de a düh is. Hálás vagyok, amiért megtalálták és vigyáztak rá, de mérges vagyok azért, hogy ez egyáltalán megtörténhetett.
-Jó napot! Phoebe Wright és ez a szemtelen ló hozzám tartozik.-Lépek közelebb hozzájuk és ki is nyújtom a kezem a rendőr felé.
-Ugye nem történt semmi baleset miatt?-Nézek kissé félve a pasasra.




Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Phoebe & Eric Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Phoebe & Eric Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Phoebe & Eric Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 27, 2020 1:36 pm

Phoebe & Eric

the horse



Az élet olykor tele van meglepetésekkel. Kiteszed a lábad az utcára, és szembe találod magad egy csomó emberrel. Akikről az előző napon, még azt sem tudtad, hogy léteznek, és az utca követ koptatják veled egyetemben.
Mivel magam sem tudom, honnan jött ez a nagy filozófikus gondolatmenetem, inkább betértem egy kávéért a közeli üzletbe, míg élveztem az ebéd időmet, s azzal a kezemben léptem ki onnan.
Már-már hihettem volna azt is, hogy halucinálok, vagy éppen káprázik a szemem, mikor egy lovat láttam végiggaloppozni az úton a parkoló autók mellett.
Pislogtam párat, majd a kávémra emeltem tekintetem, aztán érzékeny búcsút vettem tőle, s bele nyomtam egy ott üldögélő hajléktalan kezébe, aki egy kösz haver felkiáltással köszönte meg, majd megindultam a ló után.
Nem voltam sosem az a suttogó típusú ember, aki ért minden állathoz ezen a vidéken, de abban biztos voltam, hogyha valaki nem fogja meg az állatot, akkor itt előbb utóbb még problémák lehetnek, és mint a rend éber őre, nekem bizony meg kellett tennem azt, amit a helyzet megkívánt.
Megszaporáztam lépteim, és a közeli kis parkszerűségben akadtam a nyomára, amint ott álldogált a szökőkút mellett.
Lassan közelebb léptem megfontolt léptekkel, végig rajta tartva tekintetem, semmi hirtelen mozdulatot nem téve.
Ha esetleg még is a szökőkútban kötnék ki, akkor az este mikor elmesélem Caroline-nak milyen napom is volt, majd egy jót röhög a bénázásomon.
Susmorogva csendesen léptem közelebb hozzá, s szerencsémre nem egy vadállatról volt szó, így csak patájával kapart párat, s fújtatott kicsit, én pedig csendesen, némi nyugalommal magamon fogtam meg a rajta lévő gyeplőt, majd emeltem kezem közelebb hozzá, de nem simítottam meg azonnal. Helyette csak vártam, míg ő engedi meg.
Tudom nem egy kutya, de még is csak jobb óvatosnak lenni.
- Derítsük ki kié vagy… - azzal odavezettem a kerítéshez, s odakötöttem, majd kicsit eltávolodtam mellőle. Előszedtem a telefonom, s tárcsáztam. - Maggie!! Drágaságom! Mond csak van a közelben lovarda?
-Szőke herceget játszanál Warren? - hangján hallottam hogy bizony mosolyog, és jót mulat rajtam.
-Még az is lehet. De találtam egy lovat, és vissza szolgáltatnám. Nos? - visszapillantottam a lóra,
- Van bizony… a tulajdonosa pedig Phoebe Wright. A telefonszáma… - azzal ledarálta nekem a számot, én meg előkaptam a kis noteszem, s belevéstem azt.
- Kösz! Egy angyal vagy! - azzal bontottam a vonalat, bepötyögtem a számot, és nyilván majd hihetetlennek fog hangzani amit mondani fogok, de egy próbát megér majd.
Mivel csak az üzenetrögzítő felelt, így nekikezdtem a mondanivalómnak.
- Jónapot… Eric Warren vagyok a rendőrségtől. - pillanatnyi szünetet tartottam. - Találtunk egy lovat a belvárosban. Kedves, nyugodt jószág. Billogot nem láttam rajta, gondoltam szerencsét próbálok, hátha az öné… - ledaráltam a címet hol is találja, majd elköszöntem, s bontottam a vonalat, majd eltéve a telefont, közelebb mentem az állathoz, s igyekeztem a kevésbé veszélyes feléhez közelebb állni.
Míg várakoztam, Richard-al hozattam némi vizet, almát, és pár répát is az állat részére.
-Érdekesen alakul a nap mi? - tettem fel a kérdést a lónak címezve szavaim, miközben egy almát nyújtottam felé.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Phoebe & Eric
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Phoebe Wright
» Phoebe & Lisa
» Caroline & Eric - I need a hero... and a bodyguard maybe?
» Caro & Eric - Bring Me to Life
» A Luna Morgan-ügy@ Eric& Cheryl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: