Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gwen & Ben - Trust is a dangerous game


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 4x37

my older sister
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 15, 2021 3:31 pm
Gwendolyn & Benedict

i don't trust words, i trust actions

Hogy ez nekem miért nem jutott eddig eszembe... Gwendolyn szavai elgondolkodtattak. Mindannyian tudtuk, milyen történések rázták meg az utóbbi időben a várost. Azt is tudtuk, hogy vámpírok és vérfarkasok kezdtek megszállott állatokként viselkedni, miközben az emberi oldaluk minden kontrollját elveszítették. Hát ez állt volna Vincent megbolondulása mögött is? De ha őt megmérgezték valamiféle méreggel... ki volt a célpont? Biztosan Gwendolyn? Vagy csak rosszkor volt rossz helyen? - Kijöttem a formából. Eddig ez eszembe sem jutott - ráztam meg a fejem. Talán már nem is volt hely ennek az ügynek. Eléggé bosszantott Annabelle eltűnése, és az, hogy Ben vigyázott Isabelle-re. Nem volt egy életbiztosítás az egykori unoka-sógor. Patricia-ról már nem is beszélve, akinek már biztos torkán akadt a vendégszeretet. Az első hírek már megjelentek, miszerint az ő eltűnését is a többiekéhez sorolják. Ez apró szépséghiba. Majd rájönnek, hogy nincs ott, ahol a többi. Már ha Monagham valaha is rájön arra, ki a felelős ezekért az eltűnésekért. Nekem is jobban ki kellett volna vennem a részemet, főleg Anna miatt. Ő az én fegyverem...
- Én... - Nagy levegőt vettem, mikor elhúzódott tőlem, majd lassan felemeltem a kezeimet, hogy ezzel húzzam vissza az arcát. - Elküldenélek. Egy rövid időre. Tényleg csak egy pár... hétre. Míg rendbe nem teszem az életemet. Életünket - javítottam ki magam. Nem volt biztonságos neki Washingtonban. Talán ő lesz a következő, akibe mérget fecskendeznek, vagy... vagy mi. - Lucast már megkértem, hogy készítse elő a kocsit. Csomagolj össze. Holnap hajnalban indultok. Talán Chicago-ba. Talán... igazából bárhová, ahol nem vagytok szem előtt. Egyedül ő tud vigyázni rád - tettem hozzá. Tudtam, hogy Lucas-szal megértik egymást, és megvan közöttük a közös hang. A hangomból kivehette, hogy nem, ezúttal nincs lehetősége nemet mondani. Azon ritka alkalmak egyike a mai, amikor ő azt fogja csinálni, amit én mondok neki, mindenféle apelláta nélkül.
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 4221181781  || coded by barb
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 05, 2021 3:23 pm

You're my dream, you're my nightmare
Benedict & Gwendolyn


Nem hinném, hogy bármivel is okod adtam volna neked, hogy kételkedhess… Hiszen olyan kényesen ügyeltem minden részletre, az életem azon részét alakítottam át, amit titkolok előled, azt szabtam hozzád, éppen hozzád, Beni, miközben Te nem is törődtél igazán a létezésemmel. Megkönnyítetted a dolgomat, ám éppen ezért kellett sokkal jobb vigyáznom, ha el akartam bújni a figyelő szemeid elől. Mert mindig is olyan nagyon körültekintő és elővigyázatos voltál, de jobban ismerlek annál, hogy ne tudjam, mikre ügyelsz, szinte már kínosan.
- Gondolod? - a hangom szinte hitetlen, de nem kérdőjelezi meg az elképzelésedet, sőt a hanghordozásból még arra is következtethetsz egyetértettem éppen veled. A pillantásomat feléd kaptam, kíváncsian fürkészve, mennyire gondolod komolyan, hogy Monoghamnek lehetne köze ehhez az egészhez. Mert hiszen miért ne lehetne? És tudod, Beni, én igazán nem akarok neked ártani, sose akartam, mert jó voltál hozzám, de a szívemnek én sem tudok parancsolni, és ha neked is van szíved… néha úgy érzem nincs. Éppen ezért kell a kormányzó ellenében más alternatívát is nyújtanom, ami valós és igazi, és megmagyarázhatja mi is történt szegény Vincenttel, akinek az egyetlen bűne, hogy rossz helyen volt rossz időben. De hát ezért halunk meg mindannyian, nem? - Nem lehet, hogy az egész eltűnési hullámnak is köze van hozzá? Meg a vámpírokat és vérfarkasokat érintő kórságoknak is? - ötletként vetem fel, nem tudom igazán mit higgyek, így hát tőled várom a választ. Mindez nem lehet idegen neked, hiszen mostanra az egyik Navarro lány eltűnt és a embereid között is akadt, akinek problémát okozott mindaz, ami a várost sújtotta. Mi lenne, ha Vincent ezért kattant volna be? Olyan hihetetlen lenne? Nem hiszem. Már csak neked kellene kicsit komolyabban venned mindezt Beni.
A kérdésedre újra rád fókuszáltam, vártam tőled ezt, ami azt illeti elég régóta, szinte meglep, hogy csak most tetted fel, de ezt nem teszem szóvá, nincs értelme. A nyakamról lecsúszik a kezem, vissza az ölembe, és kissé bágyadtan ráztam meg a fejemet. - Nem, semmi komoly. A zúzódásoknak nem maradt nyoma - ha megtörtént volna ez a tragikus eset akkor sem lenne nyoma, elvégre vámpír voltam én magam is, más nem kellett heteket lábadoznom a legapróbb sérülést követően sem. De persze, de emberi mivoltomban ismertél meg, és úgy tűnt, néha hajlamos voltál elfelejteni, Beni, már nem vagyok az a törékeny lány, akit összeszedtél a bárban, a rúd mellől. Ezért persze nem tudlak hibáztatni, hogyan is tehetném. Hagytam, hogy felhúzz, kérdés nélkül engedtem vissza magamat az öledbe. Számtalan alkalommal vontál ilyen közel magadhoz, és hazudnék, ha azt állítanám nem szerettem az érintésedet, ám már nem jelentette ugyanazt.
- Ne butáskodj, miért lennél Te a felelős, Beni? - kérdezem puhán, gyengéden, kicsit talán megbocsátóan is, és persze meglepetten, leginkább meglepetten, miközben szabad kezemmel az arcodra simítok. Nem értem, miért feltételezed, hogy te lennél a felelős az egész incidensért, és őszintén el akarom hessegetni ezt a gondolatot tőled - mert amúgy is ezt tenném, ha Vincent valóban az őrülete miatt halt volna meg. A következő kérdésedre kicsit kihúzom magamat az ölelésedből, mert nem tudok mit kezdeni a hirtelen rám szakadó értetlenségből és a szavaidból kisejlő lehetőségekből. - Elküldenél? - sosem úgy reagáltam mint mások, talán éppen ezért kedveltél te is, mert egészen máshogy gondolkodtam. - Melletted igen, de lehet nem biztonságos, ha melletted vagyok - értheted, hogy arra utalok, talán engem is az őrületbe kergetnek valahogy - elvégre az ellenség helyében én is oda rúgnék, ahol a legjobban fájhat -, és hogy kissé aggódom, talán tényleg bekövetkezik mindez. Nyilvánvalóan nem, de ezt nem tudhatod, mert szerencsére vámpír vagy és nem boszorkány.  

569 | zene |  Cute
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 4x37

my older sister
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szer. Jan. 27, 2021 7:37 pm

Benedict && Gwendolyn
i don't trust words, i trust actions

Nem voltam egészen biztos abban, amit láttam Gwendolyn arcán. Mikor beszélni kezdett Vincentről, esküdni mertem volna rá, hogy a szomorúság, amely jelenleg az arca részét képezte, nem egészen őszinte. De ezt írhattam annak a számlájára is, hogy... az egész annyira megfejthetetlennek tűnt. És készültem mindenkiben ellenséget látni az ügy kapcsán. Talán nem lenne helyes Gwendolynnal is ezt tennem. Nem adott rá okot, hogy... kételkedjek benne. Amúgy is mi oka lenne engem hátba támadni? Mindent megkapott tőlem - megkap a mai napig. Az, hogy a figyelmemet az utóbbi időben más kötötte le, őt pedig elhanyagoltam... talán valahol mélyen bántott. Annak ellenére, hogy soha nem szerettem úgy igazán, szívből... hát még fontos volt nekem. És most, hogy a fáradtság uralni kezdte mind a testem, mind az elmém, csak egy ölelő karra vágytam, ami elfeledtet velem mindent.
- Megfordult a fejemben, hogy emögött is az az átkozott vámpír áll. - Gwendolynnak nem kellett elmondanom, kiről is beszélek. Elvégre pontosan tudta, hogy mindenre képesnek tartom Bastien Monagham-et, miután nem voltam hajlandó az ő játékszabályai alapján játszani. De a fenébe is, ilyen messzire menne? És mit várt volna attól, hogy Vincent bekattan? Mit remélhetett volna tőle? Talán ez is csak egy újabb spekuláció, ami nem hagyott nyugodni. Kell lennie egy más magyarázatnak... valaminek. De még a szikráját sem láttam újabb ötletnek. És Gwen szavai alapján ő sem tudott nálam többet. - Nem sérültél meg, ugye? - kérdeztem, és habár eddig próbáltam megőrizni a hidegvéremet, most már sokkalta kedvesebb, közvetlenebb modoromban voltam. Talán ezzel a kérdéssel rendesen elkéstem. Tényleg nem figyeltem rá az utóbbi időben, de a terjeszkedés minden időmet felemésztette.
Belekortyolt a vodkába, én pedig nagy levegőt véve megfogtam a kezét, hogy felhúzzam az ülésből. Helyet foglaltam azon a ponton, ahol még ő ült az imént, majd az ölembe vontam, és a vállára hajtottam a fejem. Talán... most még az sem érdekelt volna, ha nem figyel rám egyáltalán. Ha... nem beszél. - Azt hiszem, miattam történt. Bármi is... állt Vincent támadása mögött, az miattam kellett, hogy történjen - súgtam csendesen, szabad kezemmel végigsimítva csupasz vádliját, egészen a combjáig. - Biztonságban érzed itt magad Washingtonban? - kérdeztem, a hangomban sejtetve, hogy ha úgy döntene, hogy el akar menni, nem állnám az útját; habár szigorúan annak feltételével, hogy az én egyik vidéki házamba költözik. Valamelyik emberemmel. Talán Lucas elég megbízható lenne hozzá.
 


 hopp    || barb :copyright:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 20, 2020 11:11 pm

You're my dream, you're my nightmare
Benedict & Gwendolyn


A szemeidbe nézek, amelyet ugyanolyan jól ismersz, mint én a tieidet, mégis nem tudunk olvasni egymáséból, talán sohasem tudtunk igazán, csak megtanultuk a reakciókat, amelyeket a másik adott bizonyos mozdulatainkra, lépéseinkre, morranásainkra. Hogy ez probléma-e szerinted vagy sem, igazán nem tudhatom, engem éppen talán zavar, legalábbis az a tény, hogy nem látok beléd, azt cseppet sem sajnálom, hogy te sem énbelém. Akkor nagy bajban lennék, nem igaz, Beni? Vagy lehet csak rosszul gondolom, és valójában mindent pontosan kiolvashatnánk a másikból, amire csak kíváncsiak lennénk, de annyira megszokottá és kényelmessé váltunk egymás életében, hogy nem is vesszük észre ezeket a lehetőségeinket? Tudod, nem tudom eldönteni, és talán ez a legnehezebb kérdés az elmólt éveim alatt, hisz ha erre tudom a választ, ha erre megtalálom, akkor lehet egy aprócska esélyem, hogy túléljem, és nyertesen szálljak ki a játékunkból – ami az életünk.
Ismerem a szavaid jelentését, és látom rajtad a fáradtságot, ami messze nem annyira megszokott. Egy pillanatra ráncokba szaladnak a szemöldökeim, ahogy a vodka keserű íze bejárja a számat, és szinte kiszárad tőle, tekintetemet rád függesztem, mert tudom, mit akarsz kérdezni, tudom, hogy minden pillanatra kíváncsi vagy, csak eddig túl elfoglalt voltál, hogy kifaggass, mi történt, miért kellett éppen Vincentnek meghalnia. Tudod Beni, én nem akartam, hogy éppen ő halljon meg; de az életem, a második esélyem, amit ironikus módon tőled kaptam, fontosabb bárkinél… még nálad is.

A kanapéhoz sétáltam, és egyik kezemet a háttámlára simítottam, a poharat tartó kezem az ölemben támasztottam meg, ahogy keresztbe vetettem a lábaimat. Nehéz lett volna ebben a pillanatban megfogalmaznom, mit érzek irántad, mert sohasem gyűlöltelek vagy vetettelek meg, nem adtál rá okot. Szeretni azonban sohasem szerettél, ezért persze nem tudlak hibáztatni. De a helyzetünk egészen paradox az én szemszögemből.
– Mert nem is volt önmaga, sosem láttam korábban ilyennek – mondom egészen szomorkásan, mert tudom, hogy tudod Beni, valójában kedveltem a férfit. Nem volt semmi különös benne, de hűséges volt, és ezt tiszteltem benne, ám egy ponton az én szempontomból túl hűséges is volt hozzád. A tekintetemben ezért nem láthatsz sajnálatot vagy megbánást, mert nem is érzem mindezt. Közeledő alakodon pihen a pillantásom, végzetes volna, ha nem rád figyelnék, nekem pedig tökéletes alakítást kell nyújtanom. Ahogy közel érsz, s végig simítasz az arcomon egy pillanatra lehunyom a szememet, halvány mosolyra görbül a szám. Van valami egészen intim közöttünk, ami talán sohasem tud elveszni.
– Nem tudom, és nem is értem egészen, ami történt – rázom meg aztán a fejemet, a tekintetem, a vonásaim elkomorodnak. – Egyetlen pillanat volt, amikor láttam valamit Vincent szemében, amiből rájöttem, valami nincs rendben. De addigra már késő volt, és a torkomra szorította az ujjait – a kulcscsontjaim találkozására simítok, szinte csak ki nem ráz a hideg az emlék nyomán, amelyet olyan kellemetlenül éltem meg; élhettem volna meg, ha valóban ez történt volna, szerencse, hogy a korábbi életem, mielőtt megjelentél volna Beni, több fájdalmat osztott nekem, mint amennyit egy nő megérdemelt volna több emberöltőnyi során is. – Már sokszor végig gondoltam, és csak arra tudok gondolni, hogy valaki szándékosan próbálta ellennünk fordítani. Hiszen ha Lucas nem szedte volna le rólam, talán már teljesen halott volnék – keserű vonallá préselődött a szám, a tekintetem egy pillanatra elrévedtek látszólag a szörnyű gondolatra, majd kissé idegesen kortyoltam a vodkámba, amit kellemesen lehűtött a két olvadozó jégkocka.

534 | zene |  Cute
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 4x37

my older sister
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szer. Okt. 21, 2020 2:37 pm

Benedict && Gwendolyn
i don't trust words, i trust actions

Néha erőlködéseim ellenére sem tudtam visszaemlékezni arra az időszakra, milyen voltam, amikor még egyszerű zöldfülű voltam Luke bandájában. Amikor még nem volt rám hatással a férfi vakmerű kegyetlensége, amellyel ezt az egészet vitte. Hiszen ő sem volt kíméletesebb vezető, éppen ellenkezőleg. Sokan mondják, hogy én hozzá képest csak egy kis tejszínhab vagyok, míg ő a szinte mérgezően habos, cukros torta. Bár valószínűleg találnom kellene egy erőteljesebb hasonlatot, amivel jellemezhetném Luke furcsa stílusát és azt a modort, amellyel bánt az emberekkel. Ő képes volt pisztolyt tartani a fejükhöz, majd szemrebbenés nélkül húzni meg a ravaszt. Én pedig még viszonyítani sem tudtam semmihez, hisz a saját apámra sem emlékeztem az emberi életemből.
Luke halála után kétség sem fért ahhoz, ki veszi át a helyét. Kialakítottam egy igazi kis birodalmat, amelyben saját szobám, világom van, és mindennek megvan a kialakított helye. Nem volt szükségem arra, hogy más diktáljon szabályokat, és lehet, hogy két fokkal egyszerűbb eset voltam mint Luke, illetve nem sorjáztam a golyókat senki fejébe, de megköveteltem azt, amit meg kellett. És az én elégtételem nem merült ki egyetlen golyóban. Luke túl egyszerűen adta magát, egyszerűen dobta el az agyát, és borult haragba. Én megfontoltan addig kínzom az illető lelki állapotát, amíg ő maga fejbe nem lövi magát. És még vér sem tapad úgy igazán a kezemhez.   
Végigmértem Gwent, miközben kitöltötte magának az italt, közben megmasszíroztam a nyakam. Fáradtságot éreztem magamon, valamiféle gondterhességet. De egyelőre ezt nem osztottam meg vele. - Ülj csak le. Ha akarsz - tettem hozzá, ezzel adva tudtára, hogy először mindenképpen beszélni akarok vele. Valamiféle támaszt nyújtott nekem a magányos napokon és estéken, voltaképpen régen nem a testiségről szólt kettőnk kapcsolata. Csak... megnyugtatott. Mindig itt volt, mikor csak kellett.
Meg akartam előzni a kérdését. - Nyugtalanít Vincent esete. Mint aki... nem volt önmaga - sóhajtottam, majd elhagytam az ülőhelyemet, és közelebb sétáltam hozzá. - Sejtésed sincs, mi hozhatta ki belőle ezt a vadállatot? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Az utóbbi napokban még nem volt egy nyugodt percem sem, hogy kifaggassam. Vagyis, inkább kérdőre vonjam. Ő volt ott, mikor Vincent begőzölt. Ő látta. És Lucas szedte le róla. Mindent tudni akartam az esetről. - Az instabilitás nem volt jellemző rá. Szerinted, virágszálam? - simítottam végig az arcát gyengéden.


 hopp    || barb :copyright:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Szept. 25, 2020 11:58 pm

You're my dream, you're my nightmare
Benedict & Gwendolyn


Végérvényesen félresiklik valami, ha az ember enged az érzéseinek. Valójában nem tudom mire számítottam, mire számítok évek óta. Mert kurva naiv voltam, bár már nem vagyok az, már leadtam mindezt magamból, s talán ennek éppen az az oka, hogy Beni mellett olyan fényűző az életem. Az elején könnyen becsaptam magamat: nem fáj, hogy nem szeret, nem probléma, hogy csak dísznek kellek, nem bánthat meg azzal, ha semmibe is vesz. Utóbbi sosem történt meg, nyíltan semmiképpen, ami engem lepett meg mindig is a legjobban. Annak tudatában álltam a vámpír mellé, hogy rosszabb sorsom már nem lehetett, hiszen ha valaki senki volt, csak valaki válhat belőle, vagy hulla. Az élet pedig volt olyan tréfás kurva velem, hogy nem csak valakit csinált belőlem, hanem – igen, jól gondolod – hullát is… Le se tagadhatnám, hogy imádtam a vérszívó létet, és ha választhattam volna, akkor sem utasítottam volna el Benedict vérét, amikor átváltoztatott, de azért kicsit valahol mindez nevetséges is, mert kurvára nem éltem már. Legalábbis nagyon sokáig így éreztem. Még abban a kényelmes, fényűző életben is, amit biztosított nekem Beni. Üres voltam. És akkor találkozott egy farkassal a tekintetem, én pedig tudtam, hogy minden megpecsételődött közöttünk, s ha engedek az érzéseimnek, akkor mindkettőnk halálos ítéletét önként írom majd alá. Aláírtam.
Végérvényesen félresiklik valami, ha a vámpír enged az érzéseinek. Mert a mi alkunk egyértelmű volt, tiszta, megmásíthatatlan: a tulajdona voltam. Benié. Csak az övé. Cserébe pedig a világot rakta a lábaim elé. Hát nem nevetséges? Mindenem meg volt és mégis ürességet éreztem, mintha semmim sem lett volna, pedig csak a vámpír fülébe kellett suttognom, amire éppen szemet vetettem. Talán éppen azért viselkedtem ilyen felelőtlenül és játszottam orosz rulettet nem csak a saját, hanem a farkas életével is, mert az életem során egy valami hiányzott igazán: a szeretet. Hogy valóban óvó karok zárjanak maguk közé. Hogy érezzem azt a melegséget, amit Lucas mellett éreztem.

Az ajtó kinyílik, utasításként jön a mondat, amelyre jeges tekintetem villan. Természetesen nem a hívás miatt, ez Thomas-nak szólt, akit nem kedveltem egyáltalán. Kissé meg is viselt Vincent halála, de ha eljárt volna a szája az az életembe került volna. Márpedig kurvára eljárt volna. Nem volt választásom. Nem volt választásunk. Cigarettára gyújtok, könnyed mozdulattal veszem ujjaim közé a vékony fehér szálat, az öngyújtót csak a férfi felé hajítom, miközben elindulok Beni külön szobájába. Szabályok között élni egyszerűnek tűnt, mert mindez előtt szabályok nélkül éltem, számkivetettként. Mindez azonban egy skála két végpontja, túl éles, túl drasztikus kilengést jelentett valamelyik irányba. Magassarkaimon billegtem végig a villa folyosóin, melyeket jól ismertem. Aranykalitkába zárt madárkaként repdestem idebent: szabadulni kívántam, ennek azonban a férfinál csak egy valós lehetősége lehetett, s ezzel kapcsolatosan nem voltak illúzióim. A farkasom pézsmaillata ott ült minden fordulóban, én pedig mélyen szívtam be a nikotinos füsttel együtt, amíg a különszoba ajtajáig értem.
– Szervusz Beni – megszokott aktus, ahogyan oldal billentettem a fejemet, és bizalmas mosolyra húztam a számat. Bár az elmúlt időszakban nem olyan gyakori… Fel voltam készülve miért rendelt most magához, ám ennyi együtt töltött év után is bizsergett a félelemtől a bőröm. A férfi volt a legrémisztőbb alak, akivel valaha találkoztam: ez annak idején egyszerre döbbentett meg, töltött el csodálattal és izgatott fel; mostanra ez az érzés kellemetlen megszokássá zsugorodott, ami mindig azt jelezte nekem, hogy él még bennem az életösztön. És hogy minden mozdulatomra, szavamra különös figyelmet szenteltem, hiszen nem lett volna második esélyem.
Az italos pulthoz léptem, a hamutartóban elnyomtam a cigarettámból maradt csikket, majd töltöttem magamnak egy kevés vodkát, s beledobtam két jégkockát. A megszokás: de ennek most jelentősége volt. Rutinszerűen éltünk egymás mellett, semmiképpen sem egymással. Megfordultam és a pultnak támaszkodva kortyoltam a vodkába, a pohár karimája felett pillantottam Benire. Vártam. Nem taktika volt mindez, csak józan ész. A férfi tulajdona voltam: ő adta meg mindig az első lépést.

621 | zene |  Cute
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 4x37

my older sister
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 15, 2020 4:43 pm

Benedict && Gwendolyn
i don't trust words, i trust actions

- Thomas! - kiáltottam tőlem nem megszokott hangerőn, mikor beléptem a saját, privát szobámba. Volt egy saját terepem, amely független volt a dolgozószobámtól, illetve minden más szobától. A saját kis kúriám, ha mondhatjuk ezt, a saját felségterületem, ide mondjuk majdnem csak aludni jártam.
A legfőbb emberem bedugta a fejét az ajtón, és csupán a fejemet fordítottam felé, miközben elnyomtam a cigarettacsikket. - Megmondanád Miss Beryll-nek, hogy várom a szobámban? - kérdeztem, de a hangomban érezhette, hogy ez egy kemény parancs. Nem állt szándékomban közölni a szándékaimat, nem mintha Gwendolyn ne tudná magától is, hogy mikor min töröm a fejemet. Ez régen nem erről szólt. Néhány hete történt egy szerencsétlen incidens Gwendolyn és az egyik emberem, Vincent között, minek következtében Lucasnak be kellett avatkoznia. Vincent pedig meghalt. Az egyik legjobb emberem volt, de nincs kegyelem azok számára, akik Gwendolynhoz akarnának érni. Vincent helyére megkaptam  Thomas-t. Vagy inkább kiválasztottam. Nem volt hanyagabb, ugyanúgy tette a dolgát, de számomra mégsem volt az igazi. Talán csak a fejével volt  problémám, a kiálló fogaival, az összeakadó szemeivel, és azzal, hogy állandóan izzad. De nem faggatózik, nem pofázik feleslegesen. És ebből a szempontból máris megérdemli a busás fizetést, amit kap.  
Serény bólogatást követően távozott, én pedig elégedetten ültem le a szófára, kezemben egy pohár édes bourbonnal. Belekortyoltam, közben a kandallóban égő tüzet bűvöltem tekintetemmel. Nem tudtam nem kiverni a fejemből, hogy Gwendolyn-nak köze lehet Vincent váratlan megvadulásához. Mindenesetre a parancs továbbra is élt: a férfiak, akik körülveszik, szigorú parancsot kapva meg sem próbálnak rá úgy nézni, ahogyan arra erkölcsös férfi nem lenne képes. Tudták, hogy az én parancsomnak ellenszegülni elvetemült gondolat, hát... nem egy bajtársuk került már bajba emiatt. És nemcsak halállal tudom megkeseríteni bárki életét.
- Fáradj be - billent az ajtó irányába a fejem. Gwendolyn is érezhette rajtam az elmúlt hetekben a ki nem mondott feszültséget. Egyre ritkábban volt rá szükségem, és ezt minden bizonnyal ő is észrevette. - Szolgáld ki magad - biccentettem az italos pult felé, tőlem szokatlanul visszafogottan. Pedig... ritkán voltam visszafogottabb. Évek óta ugyanazon képlet alapján éltem a napjaimat, és nem voltam hajlandó visszakozni egyetlen apróság miatt sem. Véghez vittem, amit kellett, majd úgy tettem, ahogyan azt megkövetelte tőlem a saját szabályzatom. Egyesek azt gondolták, nekem nincsen szívem, és hogy én mindenkit örömmel küldök a halálba, mindennemű gondolat vagy érzés nélkül. Sokan vannak olyanok, akiket ismertem, mielőtt a túlvilágra kényszerültek. Nálam nem egy dobókocka alapján működik, hogy kinek kell élnie és kinek kell halnia. Mindennek megvan a rendszere. És aki egyszer üzletel velem, tudja jól, hogy a pakliban benne van ez is.  


 hopp    || barb :copyright:
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Gwen & Ben - Trust is a dangerous game
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoé & Gwen
» Lucas & Gwen
» Runnin' - Gwen & Lucas
» never trust a redhead
» Lisa and Lucian - Wicked game

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: