Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Willa Thornton


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Willa Thornton 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Willa Thornton 4x37

my older sister
Willa Thornton 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Willa Thornton DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 01, 2020 6:09 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Drága kis unokahúgom,  

Valahogy előre sejtettem, hogy nem fogok osztatlan sikert okozni nálad a legújabb döntésemmel. De nem kedvezhetek mindig neked. bujik
Szóval, csapjunk is bele a lecsóba! Akarod, hogy kommentáljam a választott play by-t? Mert én személy szerint emlékszem arra az óriási dilemmára, míg végül ez a szépség megszületett, és láss csodát, tökéletesen passzol magához a karakterhez, a sztorihoz... egy szó mint száz, így lett kerek egész! De cuki vagy
Tudom, hogy most egy ideig gyűlölni fogsz; elvégre egy komoly döntést hoztam meg a hátad mögött. Ki tudja, talán csak szeretem a bonyodalmakat, és valljuk be, abból eddig sem, és ezt követően sem lesz majd hiány. És amúgy is! Én hiszek abban, hogy titeket a Sors is egymásnak rendelt - a magatok rögös útján. Ha nem, hát cáfoljatok rá. Wink
Nagyon tetszett a lapod (sőt, még annál is jobban), szóval utadra is engedlek. ismered már a járást. Jó játékot! Szeri

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 6:57 pm
Willa Marie Thornton

alvilági tag
ft. phoebe tonkin

1902. 08. 18.
születési idő
vámpír
faj
saját
a karakterem
Ellenálló
pártállás

- Idehívtad? Ezt te sem gondoltad komolyan! – Felemeltem a hangomat, pedig az égre és az összes létező istenre megesküdtem volna, hogy próbáltam helyén kezelni a helyzetet és nem a totális kiakadás jeleit mutatni. Gyűlöltem, ha eluralkodtak felettem az ösztöneim és ennek a mélypontnak közönsége is van, de egyszerűen képtelen voltam úgy tenni, mintha az unokatestvérem cselekedete nem kavarta volna fel egyetlen szempillantás alatt az érzelmeimet. Sőt! Mintha kést állított volna a hátamba és arra kért volna, hogy a csigolyáim közé fúródó penge kíséretében járjak tűztáncot. Talán ezt is könnyebb lett volna kivitelezni, mint most lehiggadni. – Elküldted innen és azt mondtad, nem is fog visszajönni. Ezt jelenti nálad a büntetés? Vagy már tényleg annyira kritikán aluli a csapatod, hogy egyetlen emberben sem tudsz megbízni, aki a városban van? – Ezt talán nem kellett volna. Szerettem Benedict-et. Sokat jelentett nekem, ő az egyetlen vér szerinti rokonom, aki megmaradt nekem és akit halandó emberként is néztem valamibe. Apámmal förtelmes volt a viszonyunk: azt hitte, hogy a hadseregben leszolgált kőkemény másfél éve feljogosítja arra, hogy uralkodjon a családja tagjai felett, jeleneteket rendezzen, utasítgasson és elvárja, hogy tiszteljük, becsüljük és szeressük anélkül, hogy bármit letett volna az asztalra. Kevés agysejtje volt ahhoz, hogy elhelyezze magát a ranglétrán és nem tett jót az intelligenciájának az sem, hogy többet ivott a kelleténél. Az ital lett a veszte, mivel miután anyám már elviselhetetlennek titulálta a férjét és kidobta, apám teljesen lezüllött és egy éjjel olyannyira felöltött a garatra, hogy többé nem tért magához. A tragédia után az édesanyám törvényszerűen saját magát hibáztatta. Meggyőzte magát arról, hogy rossz feleség, mi több, anyaként is egy csődtömeg volt és ha jobb vagy más döntéseket hozott volna az életében, ha megértőbb és kedvesebb lett volna, akkor apám megbecsülte volna őt és a családját és nem tért volna rá a görbe esték által kivájt göröngyös útra. Talán egyedül az hozott neki némi megváltást, hogy az ikernővére halálával Benedict az ő gyámsága alá került… a halála előtt volt még négy teljes éve arra, hogy a szerinte szülőként elkövetett hibákat a még mindig bociszemű Benedict támogatásával próbálta kiküszöbölni. Aztán csak mi ketten maradtunk. Benedict és én. A szüleink meghaltak, kettőnk köteléke pedig egyre erősebbé vált. Néha legszívesebben megtéptem volna a báránykás fürtjeit, ám senki nem jelentett nekem annyit ezen a világon, mint ő… azt hiszem. – Fel sem foghatom, mit képzeltél. Komolyan? Ben Hammond kell neked? Tényleg? – Kifújtam a tüdőmben felgyülemlett, szinte égető levegőt. Benjamin Hammond volt az én legádázabb átkom és nem akartam újfent szembenézni vele. Mennyire normális az, ha a férfi, aki a nagy szerelmet jelentett számodra, egy csapásra utálatod nagybetűs tárgyává válik? Velem, velünk ez történt. Évekig én is Hammond voltam. Hozzámentem, imádtam, a levegővétel is elképzelhetetlen volt nélküle, de ma már legszívesebben megölném. Gyűlölöm, amiért szerettem és gyűlölöm, mert még most is annyira intenzíven él bennem, hogy a gondolatok és emóciók szétfeszítenek, amint meghallom a nevét. A volt férjem, a meg nem született gyermekem apja és gyilkosa, egyben az átváltoztatóm és létezésem megrontója visszatér a városomba. Kell ennél több egy szép naphoz?
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Barna haj, zöld, macskavágású szemek, telt ajkak, vastag, ívelt szemöldök, hosszúkás orr, csontos arc.
Ez minden, amit egy egyszerű járókelő lát.
És bármit megadnék, hogy csak ennyi legyek.
De a zöld szemek már sokat sírtak. Számtalan alkalommal vette körül őket piros duzzanat és csordult ki belőlük mérhetetlen mennyiségű könny, annyi, hogy a végén kiszáradtak, mint egy szikes tó. Persze csillogtak már boldogan is: régebben minden esélyt megragadtam a pillanatnyi örömök megélésére, az aktuális helyzetet tartottam szem előtt és képes voltam a pozitív szemléletre. Kicsattantam az energiától, fűtött a tettvágy, körüllengett az optimizmus, ám ahogy a szemfogaim elkezdtek megnyúlni, úgy fonta át a szívemet a realitás masszív indája.  Manapság képtelen vagyok naivan szemlélni a dolgokat, a gyermeki könnyedség elpárolgott belőlem és előtérbe került a makacsságom, ami serényen segédkezett a téglafalaim felépítésében. Konkrét elképzelésem van a világról, ami már megmutatta nekem a sötétebb és gonoszabbik oldalát és ez a kép nem engedi, hogy a virágos legelők eltereljék a figyelmemet. Washington városában az ember lányának résen kell lennie, különben elteszik láb alól… és ehhez szükség van a számításra vagy az egyesek szerint rossz oldalon állásra, akkor megteszem. Kiállok az elveim mellett, harcolok az igazamért és már egyáltalán nem érdekel, ki és mit gondol rólam. Ha beszólnak, visszaszólok. Ha megütnek, visszaütök. De ha időben észhez kapok, akkor rájövök, hogy a bosszú hidegen tálalva a legjobb és várok, amíg eljön az én órám és kellő felkészültséggel tudok szembenézni a nekem ártóknak. Ha kell, akkor a türelmem határtalan, ugyanakkor alapvetően lobbanékony típus vagyok, aki megszerzi, amit akar és felettébb rosszul viseli, ha valaki az útjába áll. Kevesen szeretnek és még kevesebben vannak akiket én kedvelek, ugyanakkor ezért a szűk körért és a jólétükért bármiért megtennék, az életemet is feláldoznám a számomra fontosakért. Tehát tudok kedves is lenni… nem állandóan, mivel az nagyon kimerítő lenne, de akik megérdemlik, azokkal normálisan bánok és nem veszem elő a szúrós tekintetemet, hanem megpróbálok civilizált nőként viselkedni. Néha nehezemre esik, sőt, egyre többször gondolom úgy, hogy kinőttem már a felesleges körök futásából, ám vannak helyzetek, amikor muszáj úgy tenni, mintha minden rendben lenne. Ebben nagy szakértővé váltam az elmúlt években: a bennem fortyogó, konstans düh adaptálódott a véráramomba és lehetővé teszi, hogy alkalmazkodjak, viszont sohase felejtsek.
Vissza az elejére Go down
 
Willa Thornton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Willa & Ben
» family above all, right? // Benedict & Willa
» Wyatt Thornton
» benedict wyatt thornton
» az ifjabbik thornton lány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: