Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


benedict wyatt thornton


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Jún. 11, 2020 9:08 pm

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Drága Benedict!

Vagy szólítsalak inkább Wyattnek? Na nem, ezt a lehetőséget megtartom valaki másnak. 22 Ahogy írtad is, három a magyar igazság, de nekem még az i-re a pont is te leszel ezen a napon, tudjuk, miért. Szeri

Emlékek nélkül élni, nem tudva, ki voltál régen, és hogy lettél az, ami - olyasmi ez, amit kevesen lennének képesek szilárdan átvészelni, hát még azt kihozni belőle, amivé végül te lettél. Persze, kellett hozzá egy kis szerencse, kellett hozzá Luke is, de valljuk be: a te saját erőd volt mindennek a katalizátora. Azt mondják, csak azt lehet megmenteni, aki hagyja magát, és ezt bizonyos szempontból rád is igaznak érzem. Luke felemelt egy útra, de azt már te kövezted ki magadnak.

Emlékek nélkül... Látom, te magad is sejted, hogy Bastien nem véletlenül pécézett ki magának, meg egyébként is: miért osztogatna ő nagylelkű ajánlatokat csak úgy? A sejtéseid jók, kedves, de én meg azt sejtem, hogy az igazságot a legmerészebb gondolataid sem fogják megközelíteni.

Hagylak is útra kelni, nyomás foglalózni, aztán vesd be magad a játéktérre, mert valaki már nagyon vár! Cukorborsó

2020. május 25-én új szabályt léptettünk életbe a multi karakterek kapcsán. Minden multi karaktert be kell jelentened a staff irányába - beleértve a titkos karaktereket is. Mi nem adjuk tovább ezeket az információkat. Amennyiben ez egy frissen elfogadott karakterrel az elfogadástól számított egy héten belül nem történik meg, szankciókat von maga után - a foglalások elvesznek, a karakter pedig használaton kívüli státuszt kap, amely lévén nem tud majd játéktéri reagot kreálni.
Amennyiben új tagként érkeztél hozzánk, és multival még nem rendelkezel, a karakteredet mint fő karaktert kell lejelentened.
Az üzeneteket minden esetben Esme részére kell eljuttatnod privát üzenet formájában, vagy pedig Discordon felvenni vele a kapcsolatot. Ő készségesen felel majd minden felmerülő kérdésedre is.


- idézet frissült szabályzatunkból

Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
benedict wyatt thornton 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
benedict wyatt thornton 4x37

my older sister
benedict wyatt thornton 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
benedict wyatt thornton DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szer. Jún. 03, 2020 3:35 pm
Benedict Wyatt Thornton

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

no one is you and that is your power



BACK FROM THE DEAD

Nevezhetném ezt holmi egoizmusnak, de elég egyedi, érdekes személyiségnek tartom magam. A realizmus, amely az elmúlt évtizedekben megkopott fénnyel tündökölt, bennem ugyanúgy élt tovább, nem becsültem magam se a mérce alá, sem a mérce fölé.
Hogy kíváncsiságodat kielégíthessem, ássuk magunkat ennél mélyebbre. Ha megnézzük a foglalkozásomat, a maffia élén nem állhat egy határozatlan, lusta férfi, aki nem képes bánni azzal a monumentális hatalommal, amelyet a kezébe adtak. Talán jókor voltam jó helyen, vagy szimpla szerencse kísérte utamat, de mikor önmagamról semmit nem tudva tértem magamhoz közel egy évszázada, felkarolt egy vámpír maffiavezér. A halála után engem léptettek a helyére, ám már előtte is folytonosan erre készítettek; sokan nem nézték jó szemmel, ahogyan Vincent bánt velem, de be kellett látniuk, hogy egykoron majd rajtam fog állni vagy bukni minden.
Mindig próbáltam udvarias maradni, habár néha kihoznak a sodromból. Akkor általában tombolok, ordítok, s csatlósaimon verem le azt a dühöt, amely úrrá lesz az érzékeimen. Nőket azonban soha nem bántok. Soha nem használom őket kegyetlenül. Fontos, hogy jól érezzék magukat a közelemben, s ezért bármit hajlamos vagyok megtenni.
Külsőre egészen hétköznapi vagyok, a korom nemigen látszódik meg rajtam. Minden nap fordítok egy rövid időt arra, hogy formában tartsam magam. Ruhatáram eléggé változatos, hivatalos öltözékekkel és laza, hétköznapi polókkal és farmerokkal teli. Ékszereket nem hordok, csak egy rolex karórát. Tetoválásom sincs látható helyen, utálom a testékszereket, és az embereimen sem tűröm el, ha meglátok egyet.
 
 1899. Aug. 06

kit harington

vámpír
a karakterem keresett



pártállásom: semleges / ellenálló

2002.

Majdnem meguntam az életemet is. Bár talán azon már régen túl is voltam. Semmi értelme nem volt itt szerencsétlenkedni egész nap, de nem nagyon akadt mást lehetőségem. Nem hozhattam bajt Luke fejére, mondván, hogy van neki már amúgy is elég baja. Remélem, nem a húgomra - ha lehet így nevezni ezt a köteléket - gondolt, mikor ilyen szavakat használt. Persze, volt baj itt mindenkivel, csak vele, az én tökéletes mesteremmel nem. Az emberek azért tisztelték, mert féltek tőle. Gyűlöltem ezt a cirkuszt, ki akartam szabadulni innét, de azt hiszem, észrevette a szándékomat. Vagy valamelyik ficsúrja, és aztán elmondta neki. Luke mintha nem ismert volna annyira, hogy rájöjjön, mennyire belerúgnék ebbe az egészbe, ha tehetném. De nem szabadott... én vagyok az örökös. Vagy mi a franc. Bár volt akkora szerencsém, hogy úgy tűnt, az "öreg" megél még egy pár karácsonyt. Vagy nem. Ebben a szakmában már senki nem tudta. Még meg kellett gondolnom, szám szerint hány könnycseppet hullajtsak utána, ha valaki szétlövi a fejét, majd kitépi a szívét. Az ránk nézve inkább halálosabb.
Rengereg időt töltöttem eleinte azzal, hogy rájöjjek, mégis ki voltam abban a bizonyos előző életben, amire nem emlékeztem. Csak egy pár hivatalos dokumentum maradt utánam, ami kapcsán legalább a saját nevemet meg tudtam mondani. Minden mást homály fedett el, de ennyi idő elteltével már megtanultam új, tartalmas életet élni. Nehéz volt; fogalmam sincs, abban az előző életben vámpír voltam-e már. Hogy mi mérhetett akkora sokkot az agyamra, hogy mindent elfedjen, mint valami fátyol, mely álomként húzódik szemeimre éjjelente.
Fütyörészve sétálgattam a folyosón, zsebre vágtam mindkét kezemet. Igazából tényleg nem akadt más dolgom. Csak fel és le... már fejből el tudtam volna mondani, hogy miből mennyit használtak fel a koceráj építésekor a jól megfizetett építészek. Legalább jól tartott, egy kis kosz sem akadt a falakon. Bár tény, Luke "öreg" úgy kezdte az idomításunkat, hogy eltöri a kezünket, ha mocskot csinálunk a hőn szeretett otthonában. Micsoda idilli nevelde.
Felemeltem a fejem, mikor lépéseket hallottam. Egy halk sóhaj bukott ki belőlem, megforgattam a szemeimet, és folytattam volna tovább az amúgy semmirekellő utamat, de a lépések gazdája nem így tervezte. Egy újabb szerencsétlen préda. Csinos. Szőke

2015.
Egész otthonosan berendeztem a kis lakásomat. Bár a méret lényegében relatív. Mások egy egész élet megkeresett pénzéből se tudtak volna ilyen házat venni. Talán még bérelni sem. De az én kétes ügyleteim mindent lehetővé tettek, amit akartam. Legalábbis eddig. Megvenni a rendőrséget, amit már alapvetően átitat a korrupció, nem nagy durranás. Elintézni, hogy ahol én vagyok, és néhány emberem, és rendőrök ne legyenek a közelben, szintúgy egy csettintés. A mai világban már mindent meg lehetett venni pénzért. Kivéve a becsületet, de abból még a kutya se élt meg, és nem én fogom elkezdeni a példamutatást. Annál némileg... összetettebb jellem vagyok.
Valami mégis nyugtalanított. Pontosabban. Két valaki. Az elmúlt napok után elég gyorsan rájöttem, mi vonzotta ide a drága vámpíromat. Hőn szerelmes, a vérfarkas után jött. Egy legyet két csapásra, micsoda megkönnyebbülés! Mindketten meg fogják kapni azt, amit érdemelnek, ilyen dühöt még senkinek sem sikerült élesztenie bennem. Utáltam veszíteni, sosem voltak nálam vesztes lapok. És kivételesen ezt a szerencsét nem pénzen vettem. Amikor azt a vámpír nőszenélyt beengedtem az életembe, nem is sejtettem előre, hogy egyszer idáig fajulhat a helyzet. Az előtte lévő nők megértették a szabályokat. Majd mikor már nem akartak benne részt venni, busás összeggel távozva eltűntek a süllyesztőben. Ő nem. Összefeküdt a legjobb emberemmel, a jobb kezemmel. Ennél nagyobb vétket ellenem aligha tudott volna elkövetni.
Ám arról sem feledkezhettem meg, hogy mi... pontosabban ki vezetett el idáig.
- Meghoztuk, főnök! - csapódott ki az ajtó, mire rezdületlenül felsóhajtottam, és kikortyoltam az utolsó cseppet is a poharam aljából. A farkas férfi Lorenzo és Pablo kezei között vergődött, szabadulni próbált. Már nem is emlékeztem a nevére... Thobias... vagy... de, Tobias. . Mindegy, hamarosan kiderül. Elmosolyodva fordultam feléjük. - Még ne engedjétek el - intettem a két emberemnek. - Újra találkoztunk, szőrös barátom. Maradj nyugton - léptem oda elé.

2020.
Kezdett felmenni bennem a pumpa, észre sem véve, hogy mikor öntötte el úgy igazán vér az agyamat. Lorenzo ott állt előttem a dolgozószobában, beharangozva egy régen látott vendéget. - Viccelsz, igaz? - vontam fel kérdőn a szemöldökömet. Nincs tehetsége ahhoz, hogy vicceljen. Nagyon máshoz se volt, nem még ahhoz, hogy ilyesmit találkon ki. Éreztem megfeszülni a gyomromat. A fogaim összekoccantak, miközben tekintetem az ajtóra szegeződött, és úgy méregettem, mint valami sas a közelben lévő zsákmányát. - Egy leckét kihagytam a tanításodból, Lorenzo. Ha legközelebb olyan vámpír lép a házamba, gondolkodás nélkül tépjétek le a kibaszott fejét, hát még ha mellé Bastien Monagham-nek hívják - mondtam sziszegve, majd felálltam, szinte felborítva az asztalt a lendülettől. Általában higgadt voltam. Bastien elég volt ahhoz, hogy a plafonon legyek. Mióta a sajátjának képzeli ezt a várost, ezer irányból próbált ellehetetleníteni. Pedig vannak dolgok, amik rajta is túlmutatnak. Ez például pont egy ilyen dolog. Már ő maga is egy elemi ellenszenvet váltott ki belőlem - zsigereimből gyűlöltem, a miértjét pedig nem tudtam. Bár sejtettem volna...
Akkor még nem is sejtettem, hogy ezúttal viszont egy egyezséggel érkezett. Valamilyen oknál fogva mióta megtudta, hogy itt vagyok, megpróbált eltüntetni a városból. És most szemtől szemben kaptam ajánlatot, hogy mindent garantál, ha eltakarodom Washingtonból. Mit féltett tőlem ennyire? Vagy éppen... kit?
Vissza az elejére Go down
 
benedict wyatt thornton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wyatt Thornton
» Willa Thornton
» az ifjabbik thornton lány
» az idősebbik thornton lány
» Wish I could - Rowie & Benedict

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Farkasok-
Ugrás: