Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Rowie & Benedict - we'll find our way


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Jan. 27, 2021 8:04 pm

Benedict & Rowena
in another life i would be your girl


Tudtam, hogy minden egyes itt töltött perccel egyre nagyobb kockázatot vállalok. Nem Bastien miatt, de még csak nem is azért, mert sikerült volna rám ijesztenie ezekkel a kétes üzletekkel. Nem, itt most én voltam az időzített bomba: én, az emlékeim és az érzéseim. Tudtam, hogy óriási hiba, sőt, egyenesen őrültség lett volna egyszerűen csak a nyakába zúdítani mindent, de fogalmam sem volt, meddig fogom kibírni. Ki fogom bírni egyáltalán?
Kipréseltem magamból egy mosolyt, de képtelen voltam másra koncentrálni az érzésen kívül, ahogy a kezébe fogta az enyémet. Nem lett volna kötelessége gondoskodnia rólam, valamiért mégis megtette, és ez jobban megérintette a szívemet, mint szabadott volna.
Szinte hálás voltam, hogy magamra hagyott arra a rövid időre, míg visszavitte a házba a dobozt. Megengedtem magamnak, hogy egy pillanatra az – immár sérülésmentes – kezeimbe temessem az arcom, így próbálva összeszedni magam legalább egy kicsit. Tudtam, hogy rövid időn belül menekülőre kell fognom, ha nem akarok itt helyben idegösszeomlást kapni és ledobni egy valóságos atombombát.
Egy olyat már egyébként is élesítettem a zsebemben, csak azt a bátyámnak tartogattam.
Ha jól emlékszem, neked nem egészen az eltelt idő hosszúsága okoz problémát – jegyeztem meg egy finom mosollyal, újult erővel nézve fel rá, ami ki tudja, meddig tart majd. Úgy döntöttem, nem teszek fel neki több keresztkérdés ezzel kapcsolatban; már így is épp elég furcsának tűnhetett, hogy ennyire érdekelnek a részletek és a körülmények.
Köszönöm – vettem el az új, megtöltött poharat. – Ezt már igyekszem nem összetörni... – tettem hozzá egy mosollyal a szám sarkában, mielőtt ittam volna egy kortyot. Ő ugyan nem ült vissza, én sem álltam fel; egy kicsit biztonságosabbnak tűnt ez a fajta távolság, és egyébként sem bíztam a lábaimban, hogy nem fognák rögtön menekülőre. Vagy indulnának meg éppen felé. Inkább a mondandójára figyeltem és értőn bólintottam, bár a mosolyom valamelyest leolvadt az arcomról, mikor kifejezte, hogy nem rajongana az ötletért, hogy a húga Bastien közelébe kerüljön. – Figyelni fogok rá – ígértem meg, bár nem kért rá. – Sok dolog van, amit a bátyám nem oszt meg velem közvetlenül, de ebből ő egyébként is csak annyit érzékelne, hogy egy újságíró túl kíváncsi... Ez pont olyasmi, amit biztosan elmondana. – Megkerestem a tekintetét, hogy lássa, nem csak a levegőbe beszélek. Éreztem, hogy Zoé fontos neki, és egyértelműen nem szerette a gondolatát, hogy nem feltétlenül tudja kontroll alatt tartani, ezért úgy hittem, örülne majd egy segítő kéznek. – Ha úgy látom, hogy rossz gombokat nyomogat, megpróbálok közbelépni.
Hallottam, milyen mély levegőt vesz, a szemeibe pedig furcsa kételyek költöztek, amitől megmagyarázhatatlan borzongás futott végig a gerincem mentén. Ő is érezte, hogy valami nem teljesen kerek kettőnk történetében, és ez... megijesztett. Nem álltam készen rá. És amikor megszólalt, ugyanazt a furcsa távolságtartást és sürgetést éreztem a hangjából, ami engem is menekülésre ösztökélt.
Ugyan – mosolyodtam el. – Én hálás vagyok a találkozóért. – Nem fejtettem ki a miérteket, és igyekeztem nem túl sietősnek tűnni, ahogy felhajtottam az italom maradékát, aztán felálltam a székemről. Nem szerettem volna, ha azt látja rajtam, pánikszerűen futok innen, de nem is lett volna biztonságos, ha tovább maradok. Több okból sem. – Zoé egyébként kifejezetten kellemes társaság volt, csak talán egy kicsit sokat kérdezett – tréfáltam könnyedén. Megálltam tőle nagyjából egy lépésnyire, és felé nyújtottam a jobb kezem; ironikusan éppen azt, amelyiket az imént foltozott be. – Nos... örültem a találkozásnak, Benedict.
Egy pillanatra még hagytam magam elveszni a szemeiben, de nem beszéltem viszontlátásról. Fogalmam sem volt, mit hoz a jövő, csak azt tudtam, hogy ezután sürgős beszédem van a bátyámmal; de már abban is kevéssé voltam biztos biztos, hogy túl fogja-e élni a beszélgetést.

Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Rowie & Benedict - we'll find our way  551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Rowie & Benedict - we'll find our way  4x37

my older sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szer. Jan. 27, 2021 4:39 pm

Rowena && Benedict
Keepin' me hot like July forever

Miközben fogtam a kezét, és néha-néha lopva megkerestem a tekintetét, egyre gyakrabban jutott eszembe az, hogy itt valami nem stimmel. Vagy inkább a beszélgetőpartnerem nem volt száz százalékosan őszinte. Nyilván nem tűnt fel neki, de több forgatókönyv is végigfutott az agyamon, vajon miben próbálhat átverni. Talán ezt hívták szakmai ártalomnak - néha még a saját családomnak se hittem el semmit. Nem még egy nőnek, akit... nem is ismerek. Ennek ellenére itt valami bűzlik. Méghozzá... elég rendesen.
Elmosolyodtam az egyszavas válaszokon, végül egy nagy levegővétel kíséretében piszkáltam ki a szilánkot. - Hogy is mondják? Katona-dolog - vigyorodtam el, félretolva mindent, majd ismét letisztítottam a kezét, a seb pedig szépen apránként el is tűnt. Ezt nagyon szerettem a vámpírságunkban - nem voltak komoly sérüléseink.
Felálltam, hogy mindent, ami a dobozból származott, visszavigyem a házba. Kicsit kényes voltam a rendre és tisztaságra, éppen ezért reméltem, hogy az egyik illetékes hamarosan igyekszik majd eltüntetni a törött pohár darabjait. - Szóval - érkeztem vissza, de ekkor már nem ültem vissza. Megálltam mellette, ezáltal a szó szoros értelmében lenézve rá, kezeimet pedig megtámasztottam a csípőm környékén. Ekkor már hallottam a kérdését, amin valójában... még soha nem is gondolkodtam. - Hát. Nem is tudom. Csak abból tudok kiindulni, amire emlékszem. Talán csak a körülmények áldozata voltam. Vagy megérdemeltem. Ki tudja már ennyi év távlatából? - Nem szűnt a mosolyom. Ismeretlenekkel nem szoktam ilyen témákról diskurzust folytatni, az pedig végképp meghaladta a képességeimet, hogy felfogjam, őt vajon miért érdekelte ennyire. Bár... újságíró, vagy mi. Lehet, hogy ahhoz van köze.
Újratöltöttem mindkettőnk poharát, de ezt követően sem ültem vissza. Az állam alá nyúltam, hogy megdörzsöljem a borostámat. Olyan volt ez a pillanat, mintha hosszú percek után visszatértem volna a saját valóságomba. - Voltaképpen Zoé-ról akartam beszélni. Hogy... ne vedd tolakodásnak, amit művel. Úgy viselkedik, mint valami gép, ha titkokról és ármányról van szó. És most vélhetően rajtatok a sor. Bár kicsit sem fűlik a fogam ahhoz, hogy a bátyádat is megkörnyékezze. Az oroszlán és az ő bajsza... - révedtem egy pillanatra a semmibe, aztán vissza a nőre. Valami történt, mert furcsa feszítés kezdte mardosni a gyomromat. Ahogy újra és újra beszívtam az illatát, ezt a kesernyésen édes parfümöt, volt egy olyan érzésem, hogy ismerem. Talán nem is először éreztem már, mióta a tornácomra lépett. Ugyan, Benedict. Mégis honnan ismerhetnéd? Térj vissza a valóságba. - Azt hiszem, már így is túl sokat raboltam az idődet. És kezeskedem arról, hogy Zoé többé ne zavarja a nyugalmad. Vagy a munkád. Amelyik jobban tetszik - mondtam, bár éreztem magamon, hogy hirtelen távolságtartóvá váltam. Valami nem tetszett ebben az egészben. Ő nem tetszett. Az, hogy tudtam... igenis ismerem.      


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Jan. 26, 2021 2:34 pm

Benedict & Rowena
in another life i would be your girl


A válaszát hallva felvontam a szemöldököm, de a szám sarkában ott maradt a félmosoly és nem is kérdeztem többet. Tudtam, hogy az információt el fogom raktározni és előbb-utóbb igenis utána fogok nézni, miről beszél – szerencsére adott egy jó tippet, hogy a tulajdon bátyám valószínűleg ki tudna segíteni ezügyben –, de az igazság az volt, hogy... pillanatnyilag az sem érdekelt volna, ha azt mondja, ő maga az ördög. Sokkal jobban érdekelt, hogyan állíthatnám meg a pillanatot, hogy anélkül nézzem akár percekig némán, hogy ő azt hinné, teljesen őrült vagyok; sokkal inkább szerettem volna megtalálni a válaszokat azokra a kérdésekre, amiket neki hiába is tettem volna fel.
Aztán végül nekem magamnak sikerült elszabadítani a poklot egy kérdéssel, amelyet úgy-ahogy ártatlannak szántam, mégis mintha saját magamnak állítottam volna vele csapdát. Csak az ő emlékeire voltam kíváncsi, már amik megmaradtak számára, hátha abból vigasztalást vagy magyarázatot nyerek, de az eredeti tervem gyorsan összedőlt, amikor csakhamar a saját emlékeimmel kellett megküzdenem.
A régmúlt események történései úgy sejlettek fel a lelki szemeim előtt, mintha most is abban a pillanatban lettem volna, ott, a szüleim házában, a nappali padlóján térdelve... A valóság összemosódott az emlékeimmel, a kérdését tulajdonképpen nem is fogtam fel, mert a hangja teljes mértékben egybeivódott Wyattével. A régi Benedictével. Az én Benedictemével.
És mielőtt még észhez téríthettem volna magam, már ott álltam a teraszon vérző kézzel, az összetört pohár maradékával a földön és talán a bőrömben is. A valóság azonban egészen addig a pillanatig nem szakadt el az emlékeimtől, míg meg nem ragadta a csuklómat; az emlékeimbe nem illett volna bele az érintése és az, hogy egy pillanat alatt ott termett előttem. Felnéztem rá, tekintetem megtalálta a fájdalmasan ismerős szemeit, de annyi mindent szerettem volna mondani egyszerre, hogy végül egy hang sem jött ki a számon.
Némán figyeltem, hogyan tisztogatja meg a kezem, egy-két felszíni vágásnak már nyoma sem látszott és egy mélyebb is éppen összeforrt, de amelyik a legjobban vérzett, nem akart begyógyulni; mintha valami nevetséges lenyomata lett volna a szívemnek. Láttam, hogy belefúródott egy üvegszilánk, és az egész tényleg olyan volt, mint egy paródia.
A kérdésére felkaptam a fejem, pillantásom összekapcsolódott az övével, és az imént történtek ellenére megjelent egy halvány mosoly az ajkaim szegletében. Eltűnődtem rajta, hogy vajon az érzéseket el lehet-e felejteni... azokat ki lehet nyomtalanul törölni valakiből? És ha nem, elég lennék-e én ahhoz, hogy valamilyen módon visszanyerje az emlékeit is?
Nyeltem egy nagyot, de szerencsére ő éppen megszólalt, még ha halkan is, én pedig bólintottam. – Köszönöm – feleltem hasonló hangszínen. Sajnálom és köszönöm, micsoda szószátyár voltam az utóbbi percekben.
Amikor megéreztem egy harmadik jelenlévőt, felé kaptam a fejem, de látszólag inkább foglalkoztatta Benedict, mint én magam, ráadásul... úgy tűnt, felkészülten érkezett, a nála lévő doboz alapján. Ekkor már én is engedelmes voltam, mire Benedict visszaért a dobozzal, már én is visszaültem a helyemre, és hagytam, hogy ismét a kezébe vegye a kézfejemet.
Tudom. – Újabb szóval bővítettem a repertoárt; egyszerű volt és mégis olyan sok mindent elmondott, hogy egy pillanatra zavarba jöttem, hátha máris túl sokat mondtam vele. Ha esetleg rám nézett, csupán egy kissé zavart mosollyal feleltem a kimondatlan kérdésre.
A szilánk eltávolítása nem volt kellemes érzés, de minden drámaiság nélkül mondhatom, hogy volt már ennél rosszabb is, ezért az arcomra kiülő fintoron kívül nem sok jelét adtam annak, hogy különösebben fájna.
Komolyan gondoltad? – szólaltam meg, miután a vágás úgy kezdett el begyógyulni, ahogy a szívem valószínűleg soha nem fog. – Hogy talán rossz ember voltál régen – fűztem hozzá magyarázatként, a tekintetét keresve. – Mi van, ha... nem te voltál a rossz... hanem azok, akik ezt tették veled?

Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Rowie & Benedict - we'll find our way  551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Rowie & Benedict - we'll find our way  4x37

my older sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szomb. Dec. 26, 2020 8:35 pm

Rowena && Benedict
Keepin' me hot like July forever

Hamiskás mosollyal reagáltam a kérdésére. Furcsa ez a nő. A bátyja a város legbefolyásosabb vámpírja, a földkerekség első vérszívója, a húga pedig papíron a támogatója. Miközben... álnéven elég érdekes cikkeket kreál. Hátborzongató volt belegondolni, hogy mi lehet a történet mögött. Mindenesetre furcsa. A nő egyszerre szimpatizáns és ellenálló. Létezik ilyen? Vajon... mit próbál jóvátenni? Mit tett, amiért a lelkiismerete nem hagyja nyugodni? Amiért vezekelnie kell?
- Van egy-két bizarr hely ebben a városban. Azokon a helyeken bizonyára engem is ismernek - feleltem végül köntörfalazás nélkül, habár azt hiszem, nem szándékozott jobban utánam nézni. Mi oka lett volna rá? Ez az egész beszélgetés nem történik meg, ha Zoé nem üti bele az orrát valamibe, amibe nem kellett volna. Bár értettem volna, hogy ha Bastien-ig vezette a szimat, akkor mégis hogyan kötött ki a húgánál? Mi maradt ki az egyenletből? Ja, hát persze. Bizonyára ez lesz az X. Kár, hogy sosem értettem az egészet.
Egy ideig fürkésztem az arcát, közben két ujjal megforgatva a középső ujjamon helyet kapó gyűrűt. Akkor voltak ilyen önkéntelen mozdulataim, mikor ismeretlen terepre tévedtem, és furcsa idegesség kezdte a szárnyait bontogatni gyomromban. Jelen helyzetben leginkább az volt az oka, hogy egyszer csak lehunyta mindkét szemét. Mintha látni akart volna valamit. Vagy emlékezett valamire. Bár ki tudja, amennyire sároztam a bátyját egy perccel ezelőtt, talán próbálta felidézni a bátyja jó oldalát. Nem lepődnék meg, ha holnap hajnalig ülne itt, hátha talál valami bizalomgerjesztőt az emlékezetében. - Jól vagy? - törtem meg végül a beálló csendet, viszont választ egyelőre nem kaptam.
Aztán reccsent a pohár, a földre hullott az üveg. Nem ugrottam fel, csak csendben néztem a jelenetet, közben érzékelve, hogy a tenyere nedves lett a saját vérétől.
Egy pillanat alatt kaptam el a csuklóját, mintha percek óta erre készültem volna. Közben csak remek reflexszel rendelkeztem. Kérdések sorakoztak a fejemben. Vajon én mondtam valamit, ami ezt váltotta ki belőle? Próbáltam felidézni a szavakat, amelyek elhagyták a számat, de egyiket sem ítéltem kártékonynak. Ahogy azonban fogtam a csuklóját, és éreztem a pulzáló vérét az ereiben, nagy levegőt vettem. A másik kezembe vettem egy zsebkendőt, amellyel letisztítottam a vöröslő folyadékot, közben várva, hogy gyógyulásnak induljon a seb, ám kellett egy kis idő, mire felfogtam, hogy egy szilánk a sebben ragadt. - Miért mindig a legszebb nők a legügyetlenebbek? - mosolyodtam el sandán, ismét megkeresve a tekintetét. Az egész helyzet kezdett érdekes színezetet kapni. - Ki kell vennem a szilánkot, máskülönben nem forr össze a seb - mondtam egészen csendesn, nem mintha nem lett volna egyértelmű számára is, hogy mi történik.
Elengedtem a kezét, és mire felálltam, már az ajtóban állt Vincent, kezében egy kis dobozkával, amit rögtön átvettem tőle. Fogalmam sincs, mikor váltam ennyire segítőkésszé, főleg hogy az ilyen ügyetlen ügyleteket mindig meghagytam az embereimnek, intézzék ők. - Ígérem, nem okozom fájdalmat - mondtam, miközben visszaültem, és nekiláttam a szilánk kiügyeskedésének.   


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Nov. 17, 2020 10:27 pm

Benedict & Rowena
in another life i would be your girl


És mondd csak, merre kellene kérdezősködnöm? – vontam fel a szemöldököm egy félmosoly kíséretében. Nem akartam találgatni, abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán tudni akarom-e, pontosan mire gondol. A kétes üzletnek sokféle értelmezését lehetségesnek tartottam, de az volt az igazság, hogy egyelőre örültem volna, ha azon túljutok, hogy itt van előttem, teljes, lélegző valójában. Nem feltétlenül szerettem volna ezt még sok mindennel feldíszíteni.
Különös, de nem feltétlenül véletlen egybeesésnek tűnt, hogy az előző rejtélyes találkozóm éppen az ő húgával esett meg. Így persze egészen más megvilágításba került az a találkozó is... és ez az egész Zoé-ügy. Akaratlanul is elgondolkoztam rajta, hogy vajon a lánynak mennyire sikerült összeraknia a kirakóst velünk kapcsolatban. Nem éreztem úgy, hogy lenne rejtegetnivalóm, de kíváncsi lettem volna, mit és hogyan derített ki. Azt sem tartottam kizártnak, hogy ő hívta fel Wyatt... Benedict figyelmét rám.
Elfogadtam, hogy nem kívánja újra szóbahozni a bátyámat – ami azt illeti, még hálás is voltam érte. Nekem is sokkal könnyebb volt nem gondolni rá, és arra az alattomos kis hangra a tudatom mélyén, ami folyvást azt suttogta, hogy a történteknek egyetlen magyarázata van. Nem akartam elhinni. Nem akartam végiggondolni. Inkább egy másik kérdést tettem fel neki, de csak azután jöttem rá, hogy ezzel talán még veszélyesebb vizekre eveztem, hogy beszélni kezdett. Képtelen voltam állni a tekintetét, és hiába tettem le az imént a poharamat, újra a kezembe vettem, még ha üres is volt, csak azért, hogy lekössem valamivel magam. Jobbára a poharat bámultam, miközben hallgattam őt, a lelki szemeim előtt pedig megjelentek a múlt rémképei.
Volt idő, amikor azt kértem Trishtől, hogy tüntessen el minden vele kapcsolatos emléket a fejemből, de aztán a hosszú évtizedek alatt megtanultam együtt élni a súlyukkal, így minden egyes pillanatot pontosan fel tudtam idézni. A fejemben összekeveredett a hangja az emlékeimmel. Rowie? Jól vagy? Azt hittem... Összeszorítottam a szemeimet, a fejem zúgni kezdett, ahogy tovább pörögtek benne a régmúlt képei. Mondd csak, Thornton, szereted a húgom? Felpattantam a székről, még ha tudtam is, hogy semmi értelme annak, amit csinálok; még mindig összeszorított szemekkel éltem át újra a pillanatokat, ahogy a kezeim között hagyta el az élet. A számat még mindig égette a vére emléke is, a mellkasomban pedig mintha szó szerint feltépték volna a sebeket.
Talán az előző életemben rossz ember voltam. Ugyanabban a pillanatban mondta ki a szavakat, amikor a lelki szemeim előtt megjelent az élettelen, mozdulatlan testének látványa; a saját művemé. A drága kristálypohár egyetlen másodperc alatt törött ripityára a kezemben, de tulajdonképpen fel sem fogtam. Ahogy lenéztem az ujjaimra, pont olyan véresek voltak, mint az emlékeimben.
Sajnálom – hallottam a saját hangomat, de magam sem tudtam, miért kérek bocsánatot: a pohár vagy az élete miatt. Nem mintha utóbbit tudta volna.

Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Rowie & Benedict - we'll find our way  551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Rowie & Benedict - we'll find our way  4x37

my older sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 15, 2020 6:43 pm

Rowena && Benedict
Keepin' me hot like July forever

Elmosolyodtam. Nem hallott még rólam, habár ezt egyszer már tisztáztam magamban. A nevem hallatára meg sem rezdült, így szinte biztos volt, hogy nem tudja, milyen ügyletekben mozgok a város alvilági szívében. És hogy mennyire mélyen benne van a kezem abban, hogy a város ne szabadulhasson csak úgy abból a bizonyos fertőből... a drog és az alkohol rányomta a bélyegét minden hangulatra, minden bulira, de volt, aki egyáltalán nem mutatott nyitottságot ilyen téren. Vagy csupán... nem érdekelte. - Igen - válaszoltam könnyedén. Nem szégyelltem a munkámat. Vagy az életemet. Még ha sokak számára ez nem is volt elfogadható. - De rád bízom, hogy utánanézel-e ezeknek a kétes üzleteknek - tettem aztán hozzá. Ki tudja, sokan nem is vevők az ilyesmire. És ugyan nem ismert, de miért akarnék rögtön egy fekete pontot szerezni? Van, amikor barátokat kell szerezni. És talán elhamarkodott arra alapozni, hogy Bastien ellen még fel tudok használni valamit. Bármit. Mondjuk... őt magát. Ezek a fránya hátsó szándékok. De már mondtam; kétes üzletek.
Fura volt az egész szituáció. Mintha megnyugodott volna, mikor tisztáztam, hogy Zoé a húgom. Ami nem volt igaz, mi belsősök ezt tudtuk. Neki pedig nem is kellett volna magyaráznom, hisz ez egy bensőséges információ rólam. A családomról. És mindenki tudta, hogy értük bármeddig elmegyek. Willa-ért az egyik legjobb emberemet űztem el egy több évtizedes hiszti miatt. Gwendolyn is okozott már egy-két álmatlan éjszakát, Zoé miatt pedig szinte az egész életem egy álmatlanság. Minden húzásával borzolja az idegeimet, és esküszöm, szándékosan csinálja. Talán megérdemeltem... sokat tettem azért, hogy ezt kapjam. - Igen, mert... szóval ez egy nehéz sztori - vontam meg a vállaimat. Egyelőre nem hittem Zoé elméleteiben, miszerint Bastiennek köze lenne a múltamhoz. Vagyis, inkább az elfeledett emlékeimhez. Ő pedig mindenképpen ezt akarta bebizonyítani.
Legyintettem. Még csak válaszolni sem akartam, sőt. Befejeztem a Bastien-témát. Végérvényesen. De itt még nem volt vége a sztorinak, ugyanis kiragadta a másik lényeges mondatot. Nem emlékszem... számos dolog homályossá vált. Sőt. Teljes sötétség övezte, de ezzel sem szerettem dicsekedni. - Csak... felébredtem. Egy ismeretlen házban. Sötét volt minden. Nem emlékeztem még... a nevemre sem. Lázam volt, mindenem fájt. És... égetett a nap - sóhajtottam fel. Többet nem tudtam felidézni. Ha Willa nem talál rám, talán nem is éltem volna meg a másnapot. Willa-t viszont nem hoztam fel. - Egy régi igazolványból tudtam meg a nevem - tettem még hozzá. - Talán ilyen egy megtörhetetlen átok prototípusa - vigyorodtam el. Új életet építettem ki, nem sírtam a régi után. Nem keresett senki belőle. Így talán annyira nem is volt fontos. - Talán megkaptam a második esélyt. Talán az előző életemben rossz ember voltam. - Őszintén csengtek a szavaim. Tényleg foglalkoztatott az, hogy miért történt az egész.   


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 06, 2020 3:22 pm

Benedict & Rowena
in another life i would be your girl


Talán nem kellene – értettem egyet, bár a szám sarkában ülő hamiskás mosoly egyértelművé tette, hogy mennyire érzem a szavai mögött ülő őszintétlenséget. A mellkasomat nyomó rossz előérzet egyébként sem engedte volna, hogy megszabaduljak a feszültségtől; egyáltalán nem volt ínyemre, hogy miután a férfi, akit csaknem egy évszázada gyászoltam, visszatért a halálból, rögtön a bátyám került szóba. Az egyetlen személy, aki rajtam kívül utoljára élve látta őt. Az mondjuk egy kicsit kiragadott a tévképzeteimből, amikor kétes üzletek látványára hivatkozva a saját háza felé intett; mert feltételeztem, hogy az ő otthonánál vagyunk. – Úgy érted, ez is valamiféle „kétes üzletek” helyszíne? – vontam fel a szemöldököm, ujjaimmal a levegőbe rajzolva az idézőjeleket. Szándékosan nem szabtam gátat a kíváncsiságomnak, és egyben elárultam, hogy fogalmam sincs, mivel foglalkozik Washingtonban, de úgy éreztem, nincs igazán veszítenivalóm.
Egy normálisan működő szív alighanem kétségbeesett tempót diktált volna a torkomban, amikor egyre inkább kezdett beigazolódni a Bastiennel kapcsolatos nagyon rossz sejtésem. A bátyám tudott arról, hogy a városban van, hogy életben van, de ezt eltitkolta előlem, ráadásul egyre csak azt próbálta elérni, hogy tűnjön el innen. A személyes nemezise. Megrándult a szám, de nem mondtam semmit; részint tiszteletben tartottam a kézmozdulata sugallta lezárási szándékot, részint viszont képtelen lettem volna rá. Erőlködve fogalmaztam meg magamban a gondolatot, hogy a bátyám bizonyára csak az emlékei hiánya okozta szívfájdalomtól szeretett volna megkímélni a tetteivel... de a tudatalattim valami egészen mást fogalmaz meg, a valódi racionális magyarázatot, ami miatt erősen koncentrálnom kell, hogy ne roppantsam össze a poharat az ujjaim között.
Féltem, hogy talán túl sokat fog kérdezni, vagy én fogok túl sokat elmondani az írói álnevemmel kapcsolatban, a kérdésből mégis olyan szürreális néhány perc varázsolódik körénk, amitől hirtelen ismét huszonévesnek érzem magam. Benedict mosolya és tekintetének élénksége egy pillanatra vissszaidézte nekem Wyattet, néhány lélegzetvétel erejéig ismét Ő volt, én pedig kis híján felemeltem a kezem, mert újra meg akartam érinteni az arcát.
Hirtelen kaptam el róla a tekintetem és megköszörültem a torkom; annyi érzés tombolt bennem egyszerre, hogy azt hittem, a lelkem egyszerűen csak fogja magát és felrobban, mert nem bírja tovább. Észszerű kibúvónak tűnt ismét olyasmire terelni a szót, ami egyrészt tőle kívánja meg a beszédet, másrészt kevésbé feszegeti azt, amire ő egyáltalán nem emlékszik, nekem viszont mindennél jobban fáj. Egyébként is kíváncsivá tett a gondolat, hogy vajon van-e összefüggés eközött a két titokzatos megkeresés között.
Hamar bizonyossá vált, hogy igen; már ahogy kiejtette a lány nevét, biztosan tudtam a hangsúlyából, hogy tudja, kiről van szó. A kérdése örömtelen nevetés és egy bólintás volt a válaszom.
Ó, igen, ismerős az érzés – feleltem, ahogy felderengett előttem a bátyám képe. A szavak értelmezése nyomán egy pillanatra indokolatlan féltékenység horgadt fel bennem, de mintha csak megérezte volna a gondolataim irányát, tisztázta a kérdést. – De... – Még azelőtt becsuktam a számat, mielőtt túl sokat árulhattam volna el azzal, hogy tudom: nincs húga. Vér szerinti legalábbis biztosan, persze száz év alatt sok minden történhetett. Aztán már nem is volt időm azon gondolkozni, hogy talán hibát követtem el, ugyanis felállt, átszelte a távolságot kettőnk között, és egyenesen mellém ült le ismét. Túl közel volt, az illata az orromba kúszott, nekem pedig újfent összefacsarodott a mellkasomban az az üresség, amit még ő hagyott maga után. Le kellett hunyom a szemem egy pillanatra, hogy koncentrálni tudjak a szavaira; érzékeny hallásom már-már érzékelte a mikro-roppanásokat a pohár kristályaiban, ezért inkább én is kiürítettem és gyorsan letettem a poharamat. Semmivel nem volt könnyebb felé fordulni és ilyen közelről figyelni az ismerős arcvonásokat, de tudtam, hogy meg kell ragadnom a lehetőséget a puhatolózásra. – Főleg az én múltamról kérdézett, illetve a bátyámmal közös múltunkról... elég régről – feleltem először a kérdésére. – Ő is rákérdezett a nevem eredetére, de ennél többről nem volt szó. Nem említett téged. – Félrebillentettem a fejem, meggondolatlanul hagytam elveszni magam a tekintetében, de furcsamód képes voltam továbbra is koncentrálni. – Hogyan lehetséges, hogy nem emlékszel? – kérdeztem halkan. – Mi az, amire még emlékszel? Hogyan változtál át? – Megráztam a fejem egy kissé, ezzel is mutatva, mennyire érthetetlen számomra az emlékei hiánya, pedig azt nem is tudhatta, pontosan milyen mélyen érint a kérdés. – Nem igazán hallottam még ilyesmiről. Az én átváltozásom is elég régen történt már, de nem veszítettem el emlékeket. Az idő persze koptat valamelyest a felesleges dolgokon, de... a fontos dolgokra ma is kristálytisztán emlékszem.
Egy pillanatra hagytam elrévedni a tekintetem valahol a háta mögött. Rád is kristálytisztán emlékszem, tettem hozzá gondolatban.

Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Rowie & Benedict - we'll find our way  551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Rowie & Benedict - we'll find our way  4x37

my older sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Csüt. Szept. 17, 2020 5:12 pm

Rowena && Benedict
Keepin' me hot like July forever

Ahogyan ott állt előttem, én pedig egy másodperc alatt végigmértem őt újra és újra, számtalanszor jutott eszembe az, hogy ez a nő nem lehet Bastien rokona. Van benne valami egészen más, ami pozitív benyomást gyakorol a partnerére, míg a bátyja minden zsigeréből az sugárzott, hogy... csak tűnés. Nem egy követendő példa, szerencsére úgy tűnik, a családjából egyedül ő rendelkezett ilyen megalomániás génekkel. - Talán nem kellene ekkora elemi ösztönnel utálnom a bátyádat - sóhajtottam fel, bár szerintem látta rajtam, nem bánkódom egy másodpercig sem. Állandó harcban álltam az engem körülvevő ellenséges erőkkel, és már túl fáradt vagyok ahhoz, hogy jópofizzak. Ez a lány biztos tudja, hogy a bátyja egy ördögfajzat. - A szavaid alapján úgy veszem, hogy Bastien kihagy a kétes üzleteiből. Ami nem baj, nem mindig nőnek való az ilyen látvány - böktem a birtokom felé, mely úgy tornyosult a környék lakóházai fölé, mintha szándékos lett volna a tervezés. Nem vagyok beképzelt, de szerettem megmutatni azt, amim van. És nem voltam rest kihasználni az adott lehetőségeket. A birtokom ugyanakkor egy metaforát testesített meg. Vajon Rowena tudja, mi zajlik ezen falak mögött? Kétlem, hogy hallott volna rólam... és az  egész várost átívelő alvilági bizniszeimről. Ha beavatnám, rögtön kétélű lenne a sármom.
- Hm - néztem egy pillanatra az ég felé, mintha ennyire komoly problémát okozna megszámolnom, hányszor látogatott meg a bátyja. - Jó párszor. Szinte már családtagnak érzem - fintorodtam el, hangomból pedig érezhette, hogy egy pillanatra ingerültség fog el a témától. - Ne értsd félre. Vannak ellenségeim - fordultam ekkor ismét Rowena felé. Kinek nincsenek? - De a bátyád úgy viselkedik velem, mintha a személyes nemezise lennék - vontam meg a vállaimat, majd legyintettem. Ezzel lezártnak tekintettem az állandóan itt lebzselő bátyja témáját. Egyszer nem állok jót magamért, és majd jöhet ide megint... felvakarni a bátyját.
Elmosolyodtam a gyerekkori emlékét hallva, miközben újabb adagot kortyoltam a poharamból. Kezdett kiszáradni a torkom, de végre úgy tűnt, nem rajtam van a sor, hogy beszéljek. És talán akad használható információ, amit kifecseg.
Ahogy ő is elmosolyodott, és úrrá lett rajta valami gyermeki ártatlanság az emlékei miatt, valami furcsa szorítást éreztem a mellkasomban. Nem hittem volna, hogy valaha még sajogni fog a szívem. Bár nem is sajgás volt, hisz az alapvetően rossz érzés lett volna. Ez más volt. Egy cseppnyi rossz érzés nem volt benne, ám így sem tudtam hová tenni. - És lám. Megszületett Nia Thorne - biccentettem, megragadva a szemeit, ekkor már szinte egy pillanatra sem eresztve. Nem kérdeztem rá, csupán magamban jegyeztem meg, hogy ez a bizonyos újságíró élete egy csodás és egy rossz emlékéből született. Micsoda kettősség.
Ám amikor nekem szegezte a jackpot kérdést, felvontam a szemöldököm. Elkezdett egy halvány gondolat körvonalazódni a fejemben, mégpedig hogy aki őt már megkereste, az Zoé volt. És amint efelé kanyarodtak a gondolataim, el is hangzott a név. Méghozzá a szájából. - Zoé - ismételtem utána, majd letettem a poharamat. - Érezted már azt, hogy csupán puszta haraggal meg tudnál ölni egy nőt? Vagy egy másik embert, akit szeretsz - sóhajtottam. Zoé elkezdett túl messzire menni, és ha már ennyivel előttem jár, kétség sem fér hozzá, hogy előbb fog rájönni a titokra, mint én magam. És van egy olyan sejtésem, hogy nem a száz százalékos jóindulat vezérli majd. Bár talán magamból indultam ki, mikor átfutott az agyamon, hogy megpróbál majd megzsarolni - a testvériségünk oltárán. - A húgom - tisztáztam le, mielőtt még félreértené, majd úgy döntöttem, felállok, és elsétáltam mellé, hogy ott foglaljak újra helyett - ekkor már szinte teljesen mellette. Ösztönös mozdulat volt. - Kérdezett mást is? A fejébe vette, hogy kideríti a múltam. Nem emlékszem sokra... az emberi életemből - vallottam be darabosan. Sokra? Semmire! De így is túl bensőséges kezdek lenni ezzel a nővel. Be kell fejeznem. Talán besúgó.   


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 01, 2020 7:01 pm
Benedict & Rowena

in another life i would be your girl, we'd keep all our promises, be us against the world


Még mindig úgy éreztem, mintha egy párhuzamos valóságba kerültem volna, ahol nem történtek meg azok a bizonyos percek majdnem száz évvel ezelőtt, amik azóta is kísértettek. Az elmém egyszerűen leutasította a tényt, hogy Wyatt... Benedict itt állhat előttem, nem-annyira-élő, lélegző lényként, nem pedig egy szürreális álomképként. Szerettem volna megérinteni az arcát, de szerencsére elég erős voltam, hogy ne tegyem; vagy talán csak féltem, hogy a kép a szemem láttára foszlik majd szét.
Azt azonban nehéz volt eldöntenem, melyik volt a hihetetlenebb: hogy ez valóban megtörtént, vagy inkább az, hogy az előttem álló férfi számára nem ez tűnt lehetetlenségnek, hanem az, hogy mi valaha ismertük egymást. Márpedig tudtam, hogy nem hazudik; persze nála ezt nem alapozhattam a szapora szívverés vagy a kipiruló arcbőr hiányára, még azt is ráfoghattam volna, hogy száz éve volt gyakorolni erre a pillanatra... de egyszerűen csak tudtam. A szemeiből. Akármit is érzett volna velem kapcsolatban, még ha teljesen közömbössé is váltam volna számára az évek alatt, azt sem tudta volna eltüntetni a tekintetéből.
Halk, örömtelen nevetéssel ingattam a fejem a válasza hallatán.
- Nem, azt hiszem, az nem számít annak – értettem vele egyet. Pláne nem olyannak, amire én gondoltam. Halványan felvontam a szemöldökömet, amikor az „egoista vámpírfajzat” jelzőt használta a bátyámra; nem azért, mert ne értettem volna egyet vele, inkább csak meglepett, hogy ilyen személyes véleménye van róla. – Ez azért megnyugtató – mosolyodtam el ezúttal valamennyivel őszintébben. Éppen elég volt a tudat, hogy a csaknem egy évszázada gyászolt vőlegényem mégsem halt meg, és a tény, hogy láthatóan teljesen kitörlődtem az emlékeiből, nem hiányzott még az is, hogy Bastien miatt meg akarjon ölni, vagy ilyesmi.
Aztán bevitte a kegyelemdöfést, ami bár megmagyarázta a személyes véleményt, azt a legkevésbé sem tette érthetővé, hogy ha Bastien tud róla, akkor én miért nem. Alig mertem feltenni a kérdést, hogy honnan ismerik egymást, mert őszintén összeszorult a mellkasom a gondolatra, hogy ez talán azt is meg fogja válaszolni, mennyi ideje tud róla... és volt egy olyan érzésem, hogy addig jó, amíg nem tudok róla.
Belekortyoltam az italomba, majd kelletlen mosollyal biccentettem kissé oldalra a fejem.
- Fogalmazzunk úgy, hogy Bastien megválogatja, mit oszt meg velem, főleg, ha kellemetlen az ügy – vontam meg a vállam. Tudtam, hogy talán butaságot csinálok azzal, hogy így kiadom a kapcsolatunk labilitását, de akár emlékezett rám, akár nem, természetellenesnek tűnt, hogy éppen előtte áltassam magam. Még akkor is, ha egyelőre nem tudhattam, mennyire evezek veszélyes vizekre ezzel; arra még nem tudtam a választ, hogy miért voltam itt. – Legutóbb? – kérdeztem vissza, felfigyelve a szóhasználatra. – Többször is megpróbált már meggyőzni arról, hogy tűnj el? – vizslattam a tekintetét. Persze ha így is volt, annak lehetett prózai oka: Bastien nem szerette volna, hogy felzaklassák szeretett kishúga törékeny lelki világát. És lehetett valami egészen más oka is... Mintha vaj lenne a füle mögött, így fogalmazott Benedict is, nekem pedig megfogalmazódott a fejemben egy gondolat, ami olyan erővel szorította görcsbe a mellkasom, hogy nem is mertem tovább gondolni.
Bastiennek megvannak a maga hibái, de erre még ő sem lehetett képes.
Keserédes érzés volt, hogy éppen az térített vissza a valóságra, hogy a nevem legördült az ajkairól. – Igen – erősítettem meg, de egy pillanatra le kellett hunynom a szemeimet, és nyeltem egy nagyot. Ennél már csak az az érzés volt gyomorszorítóbb, hogy amikor ismét kinyitottam a szemeimet, az arca már sokkal közelebb volt az enyémhez, tekintete pedig fogságba ejtette az enyémet. – Talán nem – feleltem lassan, rezzenéstelenül állva a tekintetét, még ha meg is fordult a fejemben, hogy talán először blöffölt a szándékaival kapcsolatban.
Ez a nap már úgy sem lehetett rosszabb.
Érdekes kérdés – mosolyodtam el finoman, bár a szemeimbe inkább költözött szomorúság, mint vidámság. Azt egyelőre nem tettem hozzá, de az is különös volt, hogy a minap a Zoé nevű lány is hasonló dolgokról kérdezősködött... többek között. – Nem túl bonyolult történet – kezdtem bele látszólag érdektelenül, miután ittam egy kortyot. – Kisgyermek koromban szent meggyőződésem volt, hogy a nevem igazából Rowenia, és miután édesanyámmal komoly vitába bonyolódtunk emiatt, az anyai nagymamám rám akasztotta a Nia becenevet. – Az emlékek hatására a mosolyom őszintévé vált, de a dolog nem tartott sokáig, elvégre ezután kövezett a neccesebb történet. – A vezetéknév egy másik emlék előtt tiszteleg – folytattam, de a tekintetem inkább a poharam tartalma felé fordítottam. – Életem legszebb és egyben legszörnyűbb emléke előtt.
Kiürítettem a poharam, és ismét elnyomtam magamban a csalódottságot, hogy nem valami ütősebb lélekerősítő volt benne, bár ennél többet egyelőre nem szándékoztam mondani a dologról. Jobbnak láttam nem a nyakába zúdítani mindent, amíg nem raktam össze a kirakóst; valószínűleg egyébként is a képembe röhögött volna, ha előállok a száz évvel ezelőtt az esküvőnket terveztük közösen dumával.
- Tudtad, hogy viszonylag rövid időn belül ez a második titokzatos találkozóm? – kérdeztem aztán, hamiskás mosollyal fordulva újra felé. – A legkülönösebb mégis az, hogy nagyon hasonló kérdések érdekelnek titeket – tettem hozzá. Azt a lányt is az álnevem eredete érdekelte, na meg a Bastiennel közös nagyon régi múltunk. Elgondolkozva néztem az előttünk elterülő buja, zöld kertre, mielőtt ismét felé fordultam volna. – Mondjuk az volt az érzésem, ő valamiért sejtette, hogy velem fog találkozni. Zoé volt a neve, ha jól emlékszem. – Kissé oldalra billentett szemekkel figyeltem a tekintetét, hátha ki tudok olvasni belőlük legalább egy csillanást, ami arra utal, hogy ismeri a lányt.

855    ✘    the one that got away    ✘     Cuki
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Rowie & Benedict - we'll find our way  551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Rowie & Benedict - we'll find our way  4x37

my older sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szomb. Aug. 22, 2020 7:00 pm

Rowena && Benedict
Keepin' me hot like July forever

Nem szakítottam meg a szemkontaktust. Miért tettem volna? Ezerszer rosszabb dolgokra számítottam e megbeszélés alatt, ehhez képest az egyetlen, ami osztályrészül jutott, az az, hogy csodálhattam egy szépséges nőt. Szépséges... ám ahogy teltek a másodpercek, ő pedig még nem szólalt meg, kezdtem inkább azt érezni, hogy rossz helyre tévedt a meghívóm. Elvégre... valamiért úgy képzeltem ezt az egészet, hogy pörögni fog a nyelve, be sem áll majd a szája, én pedig felbosszantom magam az ötödik perc után, és elküldöm melegebb éghajlatra, azzal a bizonyos pennával együtt. Ehhez képest... nem történt semmi. Kezdett bennem felsejleni egy gondolat, hogy valamiért az én jelenlétem váltja ki belőle ezt, de miután nyilvánvalóvá vált, hogy ő Bastien kishúga, hát kételkedtem abban, hogy bármi problémája van a határozott, nehéz természetű férfiakkal. A bátyja is ilyen... szerintem ő már hozzáedződött. Arról nem is beszélve, hogy ha tudja a nevem, nyilván ismer is valamennyire - de hogy honnan, arra nem kötöttem volna semmilyen fogadást. Ami biztos, hogy kezdett feszélyezni a helyzet.
- Hm. Öhm... nem? - kérdeztem elmosolyodva, homlokra szaladt szemöldökkel. Nem is értettem a kérdést. Honnan kellett volna ismernem? Kezdett az egész valami összeesküvés-elméletre hajazni. - Hacsak nem számít ismeretségnek az, hogy egy pár alkalommal láttalak már a bátyád oldalán tetszelegni. Ez az egyetlen és utolsó erénye - tettem hozzá közömbös hangon az utóbbi pár szót. A lánynak nem volt szerepe ebben a gyűlöletben, hisz azt mondták róla, hogy más, mint a bátyja. Én nem tudtam véleményt alkotni. Nem ismertem. És ha nem derül ki róla, hogy ő Nia Thorne, valószínűleg az életben nem találkozunk személyesen. - Ó, hidd el. Nekem nem származna hasznom abból, hogy elkezdek Bastien idegein táncolni. És nincsenek ilyen piti ügyeim, hogy... veled zsaroljam meg azt az egoista vámpírfajzatot - sóhajtottam fel, közben újabbat kortyolva az italba. Lehet, hogy neki is inkább valami élénkítőt kellett volna adnom, hátha megszalad a nyelve. De még mindig nincs veszve semmi. Közben pedig csak próbáltam nem tudomást venni arról, hogy milyen szemekkel vizslat. Tényleg úgy nézett rám, mintha ezer éves ismerősök lennénk, akik nagyjából ennyi idő után újra találkoznak. De... nem hiszem, hogy találkoztam volna vele személyesen. Sem most, sem... az elmúlt közel száz évben.
- Gyors lényegre térés - foglaltam helyet vele szemben, ekkor már csalafinta vigyort villantva felé. - Bár esküszöm, voltam olyan naív, hogy azt hittem, tudsz a bátyád elvarratlan szálairól - dőltem hátra felsóhajtva. Nem hiszem, hogy én fogom vele megutáltatni a saját bátyját, elvégre... lenne oka amúgy is. - Jó pár éve élek Washingtonban. Talán régebb óta, mint a bátyád. Akinek első tiszteletbeli ügye volt személyesen eljönni, és rám parancsolni, hogy takarítsam el a képem ebből a városból. Hát nem elbűvölő? - grimaszoltam, majd halkan elnevettem magam. Nem féltem a bátyjától. Még ha nem is értettem azt az elemi utálatot, amit irántam táplált. - Legutóbb pár hete járt itt. Azt mondta, mindent garantál, azért cserébe, ha elmegyek. És ne aggódjak az én kis ügyleteimért, jó kezekben lesz. Csak tűnjek el. Mintha vaj lenne a füle mögött. - Nem tettem hozzá, hogy ha így van, hát én előszeretettel várom meg, és nézem végig, hogy a nagy gonosz világmegváltó a saját csapdájába sétál. Bizonyára szar lehet, ha valami felett nincs hatalma. - Igazad van - biccentettem aztán. - Rowena. Ugye? Jól emlékszem - nyugtáztam, bár ennyire nem volt rémes a memóriám.
Újabb sóhajjal fogadtam a kérdését, ám a mosoly nem szünetelt a szám legszélső szegletében. vált ravasszá a vigyorom, közelebb hajolva hozzá, hogy tovább mélyüljek a tekintetében. - És nyert ügyem lenne, hisz a szavaid alapján... talán senki nem tudja, hová tévedtél - vigyorogtam szünet nélkül. A szemeimből nem tudta kiolvasni, hogy blöffölök-e, habár eszem ágában sem volt rabul ejteni. Zoé miatt hívtam. Ő volt az apropó. Nem vagyok túszejtős kedvemben. - Miért hívod magad Nia Thorne-nak? Honnan jött? - kérdeztem. Ez tényleg érdekelt, főleg azért, mert a vezetékneve hajszál híján megegyezett az enyémmel. 


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Aug. 22, 2020 10:12 am
Benedict & Rowena

in another life i would be your girl, we'd keep all our promises, be us against the world


Szerettem volna megcsípni magam, hogy tudjam: ez most a valóság. Még úgy is, hogy pontosan tudtam, hogy nem álmodom, elvégre az ide vezető események minden mozzanatát tisztán fel tudtam idézni; egy álmot pedig ez választ el a valóságtól, nem igaz? Nem tudjuk, hogyan kerültünk oda... de én tudtam. Annak a gondolatnak sem volt több értelme, hogy egy boszorkány szórakozna az elmémmel, hiszen ki és miért tette volna? A vőlegényem puszta létezéséről sem tudott senki más Bastienen és rajtam kívül, csak Trish, aki soha nem űzne velem ilyen kegyetlen játékokat. A bátyám számára pedig ez az egész ügy inkább a lehető legnagyobb ívben kerülendő volt.
Így az egyetlen logikus magyarázat az maradt, hogy nincs logikus magyarázat. A férfi, akit egykor szerettem és megöltem, itt állt előttem... és élt. Már amennyire a mi létünket életnek lehetett nevezni; az ő szíve is megszűnt dobogni, ennek hiányát egyértelműen hallottam és éreztem. Volt néhány perc, vagy talán csak másodperc, amíg mindketten némán meredtünk egymásra és én meg mertem volna esküdni, hogy ő is ugyanazt éli át, mint én. Ezer és egy gondolat kergette egymást fáradhatatlanul a fejemben, miértekről és hogyanokról, lázasan kutattam tovább a nemlétező logikus magyarázat után, mintha csak nem lettem volna képes felfogni, hogy olyan aligha lesz.
Aztán egyszerűen lerázta magáról azt a kis időt, és úgy szólalt meg, mintha a világ leghétköznapibb dolga lett volna, hogy mi ketten itt állunk egymással szemben és beszélgetünk, amivel – ha ez egyáltalán lehetséges – csak még jobban összezavart. Benedict. A másik nevét használta, növelve bennem azt a furcsa érzést, hogy ez ő, és mégsem ő.
Éreztem, hogy zavaros gondolataimnak egyre kevesebb értelme van, de legalább az automatikus mozdulat, amivel elvettem a felém nyújtott poharat, sikeres volt. Képtelen voltam levenni a szemeimet az arcáról, még akkor is, ha tudtam, micsoda bolondnak nézhetek ki; ittam magamba a csokoládészínű szempár látványát, az arcvonásait, a még mindig kuszán göndörödő tincseit.
- Hogyan lehetséges ez? – Nem voltam biztos benne, hogy hangosan is kimondtam-e a kérdést, ami egészen addig monoton zúgott a fejemben, de hirtelen, mintha csak kiszippantották volna a gondolataimból a kérdést, egy egészen más mondat fogalmazódott meg a tudatom mélyén. Valami olyasmi, ami a reakciói alapján teljesen egyértelműnek tűnt, de az értetlenségemet csak egyre tovább fokozta. – Nem emlékszel rám. – Bár valószínűleg kérdésnek kellett volna szánnom, mégis inkább kijelentésnek hangzott. Egyszerűen nem láttam azt a valóságot, amiben ő így reagálna a találkozásunkra, ha emlékszik a közös múltunkra; elfogadtam volna a düh teljes skáláját, a kérdőre vonástól egészen addig, hogy a torkomnak ugrik, elfogadtam volna az elutasítást, a közönyt, az örömöt... de nem ezt a mértékű semmit. Mert ez nem közöny volt, hanem... semmi. Egyszerűen nem voltak velem kapcsolatos érzései.
A felismerés hatására újult erőt vett rajtam a megrökönyödés, így öntudatlanul is a jelzett irányban lévő karfás székbe huppantam és belekortyoltam az italomba. Igyekeztem nem csalódottnak tűnni a limonádé ízére – pompás limonádé volt, de nekem nagyobb szükségem lett volna valami jó erősre.
Akaratlanul is felnevettem, amikor a mai nap fordulatait emlegette fel, noha a hang inkább volt fájdalmas és ideges, mint örömteli. Azzal azonban sikerült újra meglepnie, hogy a jelek szerint nem rám számított; a Zoé nevű lánnyal való találkozást követően biztosra vettem, hogy ez az újabb titokzatos találka is a leleplezésemről fog szólni.
- Szóval nem ezért hívtál ide? – szólaltam meg ismét, miután minden maradék bátorságomat összeszedve ismét képes voltam ránézni. Az agyam lázasan dolgozott, nem tudtam eldönteni, mit kellene csinálnom: belemenni a játékba és kipuhatolni, mi a franc folyik itt, vagy ajtóstul rontani a házba és nekiszegezni mindent, amit ő látszólag nem tud. Mielőtt még komolyan megfontolhattam volna a második lehetőséget, ő újra megszólalt, és az én világom még egyet fordult a tengelye körül.
Bastien tudja. A bátyám tudta, hogy életben van, hogy itt van Washingtonban, de képes volt a szemembe nézni és mosolyogni és elhitetni velem, hogy minden rendben van... hogy az én oldalamon áll. Keserű nevetés szorongatta a torkom, mikor ismét rájöttem, hogy bár néha én vagyok Bastien legnagyobb ellensége, még mindig menthetetlenül buta és naiv tudtam lenni, amikor róla volt szó. Mikor nézte utoljára az én érdekeimet? És egyáltalán mióta tudta, hogy Wyatt... Benedict életben van?
- Honnan ismered a bátyámat? – kérdeztem vissza, figyelmen kívül hagyva a hogylétemre vonatkozó kérdését; nem modortalanságból, inkább csak azért, mert feleslegesnek véltem kimondani, mennyire nem vagyok jól. – Elég nagy balgaság lett volna őt küldeni, nem igaz? – feleltem aztán meg a korábbi megjegyzését. – A meghívást Nia kapta, akinek hivatalosan semmi köze Bastienhez. Ha ki akartam deríteni a találkozó célját, nekem kellett jönnöm. – Megvontam a vállam, mintha ez semmiség lenne, pedig már önmagában annak is jelentősége volt, hogy nem többes számban beszéltem. Ami, persze, ha mégis egy csapdába sétáltam éppen bele, egy igen elhibázott stratégiai döntés volt, hiszen elárultam vele, hogy Bastien még csak nem is tudja, hol vagyok. Számomra valahogy mégis mindennél fontosabbnak tűnt, hogy függetlenítsem magam a bátyámtól.
Kortyoltam egyet a poharamból, mintha csak abban reménykednék, hogy a limonádé is legalább olyan jó lélekerősítőként működik majd, mint mondjuk a whisky. Szükségem volt rá, hogy újra a szemébe tudjak nézni és – viszonylag – rezzenéstelen tekintettel tudjam állni a vizslató pillantását annak a szempárnak, amit majdnem száz éve gyászoltam. Amiről fogalmam sem volt, hogy az emlékeimen kívül is viszontláthatom majd.
- Szóval miért vagyok itt, Benedict? – kérdeztem erősnek és határozottnak szánt hangon.

855    ✘    the one that got away
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Rowie & Benedict - we'll find our way  551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Rowie & Benedict - we'll find our way  4x37

my older sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Kedd Aug. 04, 2020 6:45 am

Rowena && Benedict
Keepin' me hot like July forever

Amint az autó felbukkant, a kapu pedig kinyílt előtte, végigmértem a járművet. Állítólag ez a nő egy újságíró, és habár nem voltam az a fajta, aki bedől a tipikus sztereotípiáknak, ha a nők vezetési vagy firkálási tudományról van szó, de egyelőre az egyik sztereotípiára sikerült rácáfolnia. Meglátjuk, rácáfol-e a másikra habár elsősorban nem azért hívtam, hogy megírjon nekem egy cikket.
Hátat fordítottam, hogy letegyem kiürült poharamat, és ezzel az erővel rögtön újra is töltöttem, ám már mellé tettem egy másik üres poharat is. Nem hagytam sok apellátát, limonádéval engedtem tele mindkét poharat, miközben egy sóhaj kíséretében arra vártam, hogy felsétáljon a tornácra. A mi kettőnk megbeszéléséhez ez tökéletes helyszín.
Hallottam a lépteit. A szuszogását, mintha érezne valamit. Ha baráti viszonyban lettünk volna, erre már egyből megjegyeztem volna, hogy pedig direkt meg is fürdöttem, de egyelőre még nem paktáltunk le ennyire. És amúgy is... nekem nincsenek női barátaim. Érthetetlen okokból.
- Éppen időben - jegyeztem meg, miután hallottam első szavát, és ekkor már felé fordulva mértem fel, kit is hívtam meg magamhoz. Az ezután következőket azonban nem tudtam mivel magyarázni. Olyan reakciót produkált, mintha a puszta látványommal kővé dermeszthettem volna. Annyira letaglózott vele, hogy pár másodpercig én is elfelejtettem, hol vagyok, pedig alapvetően nem szokott ilyen problémám lenni. Még arról is megfeledkeztem, hogy megállapítsam, milyen kicsi a világ, és milyen bátor, hogy mindenfajta álca nélkül érkezett. Hisz aki kicsit is tisztában van Bastien köreivel, azonnal felismeri... a húgát.
- Nos... - köszörültem meg a torkom, miután a második nevemet hallottam a szájából.- Inkább Benedict. Általában - vontam meg a vállam. Bár inkább bóknak kellene vennem, hogy tudja a másik nevemet is, nem? Elvégre... azt nem tudja mindenki. Én is csak pár rongyos papírból, amit hátrahagyott az emlékezet. És semmi mást... - Megmondom az őszintét - indultam el felé, kezemben a kitöltött itallal, és felé nyújtottam. Remélem, lassan visszanyeri a színét. Elég roncs állapotba került. - Ennyire nem lehengerlő a sármom - vigyorodtam el, bár nem a feltétlen jókedv volt az oka. Az effajta váratlan reakciókat nem mindig tudtam jól kezelni. Abban sem lehettem biztos, hogy ez nem Bastien valami elkorcsosult játszmája. Újabban.
Intettem neki, hogy üljön le. Hátha. - Ez a mai reggel tele van fordulatokkal. Ki gondolta volna, hogy a Nia Thorne álnév mögött rejtőző nő valójában Bastien Monagham kishúga? - sóhajtottam fel, én magam is helyet foglalva, közben folyamatosan őt bűvölve. - Azt azért el kell árulnom, hogy örülök, hogy nem őt küldted magad helyett. A legutóbbi találkozásunk során pár hete... valamelyikünk majdnem otthagyta a fogát - vontam fel a szemöldököm, kicsit sem titkolva, hogy pontosan tudom, ki a testvére. Nem egyszer volt hivatlan vendég az otthonomban. Bár... én is az övében. - Jól vagy? Még mindig nem az igazi... az arcszíned - jegyeztem meg.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Júl. 26, 2020 9:35 pm
Benedict & Rowena

in another life i would be your girl, we'd keep all our promises, be us against the world


Makacs elszántsággal ültem be az Audi kormánya mögé, de alig csuktam be a kocsiajtót, a tekintetem a jobb kézfejemre tapadt. Enyhe bizonytalansággal a szívemben méregettem a papírfecnit a tenyeremben; gyűrött volt és viseltes, tulajdonképpen már nem is volt kivehető rajta az írás, de nem számított.
Fejből tudtam a címet.
Tudtam, hogy hülyeség, amit csinálok, Trish és Bastien szinkronban üvöltötték volna le a hajamat a fejemről kétoldalról, ha tudták volna, mire készülök. Igen, állítottak már nekem csapdát, és igen, csak azért úsztam meg, mert a bátyám megmentette az életem. Igen, ezúttal is pengeélen tácoltam, de az ösztönöm dolgozott bennem, és azt mondta: menj el. Az üzenetet Nia Thorne kapta, nem Rowena Monagham – ismét –, és én ettől valamennyire biztonságban éreztem magam – ismét –, pedig talán már tanulnom kellett volna a múltkoriból. Ha az a lány, Zoé rájött, hogy én vagyok Nia, miért ne jöhetett volna rá más is?
Még akkor is, ha azóta sem leplezte le senki, sehol a valódi kilétemet. Meggyőződésem volt, hogy a lány első dolga az lesz, hogy világgá kürtöli, amit megtudott, de nem tette, ami miatt egyszerre csodáltam és kezdtem kissé tartani is tőle.
Arra a találkozóra viszont Trish védőbűbájával mentem, és tudott róla mind ő, mind pedig Bastien. Ezúttal rajtam és a titokzatos meghívómon kívül senki nem tudta, hová készülök, valami megmagyarázhatatlan oknál fogva azonban úgy éreztem, hibát követnék el, ha nem mennék el.
Megráztam magam, a gyűrött papírt az anyósülésre dobtam, majd bepötyögtem a címet a navigációba.

***

Kétszáz méter múlva érkezés a célponthoz, a bal oldalon.
Ujjaimmal idegesen doboltam a kormányon, miközben kitettem az indexet, pedig a környéken még a madár sem járt; az utolsó pár kilométeren szó szerint senkivel nem találkoztam, aminek nyilvánvalóan egyszerű magyarázata lehetett... volna. A gondosan nyírt gyepek, hívogató, burjánzó kertek és nagy családi házak övezetében jártam, egy tipikus kertvárosban, ahol minden háznál állt legalább egy autó, és a gyerekek nyilván csak a vacsoraidő miatt nem futkároztak az udvarokon, engem mégsem hagyott nyugodni a balsejtelem, ami már induláskor befészkelte magát a gondolataim hátsó medrébe.
Egyszerre akartam és nem akartam itt lenni, de aztán az autó kerekei már a kaviccsal felszórt bejárón gördültek egy széles kapu felé, ami – minő meglepetés – tárva-nyitva várta az érkezésemet. Nem tudtam eldönteni, hogy ez most megnyugtató, vagy inkább ijesztő-e, mindenesetre ha működőképes lett volna szívem, az egészen biztosan a torkomban dobogott volna. Egy már odabent parkoló – és egyébként méregdrágának tűnő – másik autó mellett álltam meg, és miközben leállítottam a motort, azon gondolkodtam, vajon mekkora hülyeség is volt eljönni ide egyedül. Mindenki tudta nélkül.
Mielőtt kihúztam volna a slusszkulcsot, még a műszerfalra pillantottam: az óra azt mutatta, éppen időben érkeztem. Hurrá, gondoltam, majd nagy levegőt véve kiszálltam az autóból, és bezártam magam mögött. Tanácstalanul néztem körül, de mivel senki nem várt rám, úgy döntöttem, improvizálok, és megkerülöm a házat, hátha találok egy csengőt... vagy valakit.
Az illat akkor kúszott először az orromba, amikor elértem a ház oldalát. Kezdetben nem is figyeltem fel rá, de aztán minden lépésemmel egyre erősebb lett, mintha csak rám akarta volna erőszakolni az érzést, hogy foglalkozzak vele... és amikor foglalkozni kezdtem vele, csaknem megszédültem. Ismerős volt – az a fajta ismerősség, amire az ember már-már nem is emlékszik, mert túl régen volt, de az agya valamiért mégis megőrzi, mint valami értékes kincset. Ha nem tudtam volna, hogy lehetetlen, amit az agyam üzenni próbál, talán hallgattam volna rá.
Aztán beértem a hátsó kertbe, és az illat olyan erős lett, hogy már erőszakkal sem tudtam kizárni a tudatomból, pedig tudtam, hogy lehetetlen. Egyszerűen nem...
Tettem még egy lépést, és ekkor már biztosan tudtam, hogy akárki is játszadozik az agyammal, az emlékeimmel, az érzéseimmel, itt áll nem messze tőlem. Nem akartam dühöt érezni, mert nem feltételezhettem ok nélkül, hogy szándékosan csinálta mindezt – még csak azt sem tudtam, ő hívott-e ide –, de azért megfordult a fejemben, hogy inkább megfordulok és egyszerűen hazamegyek.
Végül mégis inkább megköszörültem a torkomat, hogy felhívjam magamra a figyelmét, hátha felém fordul és útbaigazít. Vagy valami.
- Elnézést... – szólaltam meg, de ha valóban felém fordult, a kérdésemet már nem tudtam feltenni, mert a szavak a torkomra égtek.
A szám elnyílt, és biztos voltam benne, hogy a szemeimben is döbbenet tükröződik, de nem igazán tudtam ezekkel a dolgokkal foglalkozni, mert annak az esélyét latolgattam, hogy vajon egy vámpír képes-e szívrohamot kapni. Vagy agyvérzést. Az biztos, hogy megtántorodtam és tettem egy bizonytalan lépést hátra, de közben képtelen voltam levenni a tekintetemet róla.
Ismertem azt az arcot. Azokat a szemeket, a vonásait... egykoron ezek alkották számomra az egész világot. Mielőtt minden tönkrement volna, őt szerettem a legjobban.
És láttam őt mozdulatlanul heverni előttem a padlón, láttam sötét szemeit üresen meredni rám, miután megöltem.
- Wyatt...? – A neve nem volt több halk suttogásnál, de ennél többre képtelen voltam rábírni a hangszálaimat, miközben a világom éppen kifordult a sarkaiból.

792    ✘    the one that got away
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Rowie & Benedict - we'll find our way  551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Rowie & Benedict - we'll find our way  4x37

my older sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Rowie & Benedict - we'll find our way  DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Hétf. Júl. 20, 2020 5:24 pm

Rowena && Benedict
Keepin' me hot like July forever

A teraszon álldogálás egy egészen újfajta szokásnak bizonyult. Nem leltem benne túl sok örömömet, főleg hogy nem ott vettem meg a birtokot, ahol az logikus lett volna. Ki nem állhattam az efféle családi negyedeket, a külváros egy burjánzó, egészen zöld placcán. Itt egy bicikliző kölyök, ott egy kutyát sétáltató kislány... herótom volt az ilyesmitől. Washington fővárosának is megvoltak az alvilági ügyletei, és habár a térképen nem jelölték a pontos helyeket, de nagyon is tudtam, hol találom őket. Én hülye, változatosságra vágytam. De ez a változatosság voltaképpen... iszonytatóan unalmas. Remélem holnap arra ébredek, hogy egy cserkész csönget, csak hogy sütit adjon el. Nem vagyok oda a sütiért.
Egész különleges feladatot adtam az egyik emberemnek, habár a fogadott húgom állandó nyomozgatása után voltaképpen elment a kedvem a firkászoktól. De éppen Zoé furcsa jegyzetei miatt figyeltem fel egy névre. Nia Thorne. Ha jól emlékszem - bár nem vettem volna a szívemre túlzottan azt sem, ha rosszul vésődött az emlékezetembe. Ezek nem jelentettek nekem semmit. Már az is nagy kitartásról adott tanúbizonyosságot, hogy ennyi év elteltével még mindig próbáltam rájönni, mi történt velem lassan száz éve. Szép szám...
- India - intettem a házamból kilépő nő irányába, majd jelzésemmel megállítottam magam mellett. A zsebembe nyúlva előhúztam egy papírt, majd odadobtam elé. Láthatta ő maga is a részleteket. - Hugo Williamson - sóhajtottam fel, miközben kimondtam a nevet. Arra eléggé kényes voltam, ha valaki nem fizette vissza azt a pénzt, amit tőlem kapott. Csak egyfajta üzlet volt az, hogy segítettem a bajba jutottakon. Vissza is kaptam kamatostul, amit adtam. - Három hónapja nem fizetett. És emellett áruló. Tudod, kinek a bandájával játszik össze - fordítottam a fejem India felé. Neki kellene magyarázni a haragosom szokásait? A nagy kutyák csatája folyik kettőnk között, pedig annak idején még együtt tudtunk dolgozni. Aztán... ő többet akart. Azóta megvan a saját kis birodalma, ami jóval kisebb, mint az enyém. De ígérgetni nagyon szeret. - Tudod, mi a dolgod vele - biccentettem még felé, majd elálltam az útjából, és a gang egy másik pontjára sétáltam, belekortyolva az italos poharamba. Lorenzo-nak egy dolga volt: üzenni ennek a Nia Thorne nevű nőnek. Aki valamiért fontos Zoé álláspontja szerint. Az üzenet pedig egy címet takart; nem érdekelt, ha kitudódik a címem, vagy az, hogy én magam akartam vele találkozni. Volt akkora hatalmam, hogy útját álljam bármilyen pletykának.
Már kezdte megbirizgálni a türelmemet a várt vendégem, holott egyáltalán nem volt még késésben. Ez amolyan íratlan szabály volt részemről: mindig szerettem öt perccel korábban megjelenni bárhol, ahová a találkozót meghirdették. És voltaképpen nem is kellett sokat visszaszámolnom, hogy egy személyautó megjelenjen a terebélyesre eresztett kapu előtt.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Rowie & Benedict - we'll find our way
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wish I could - Rowie & Benedict
» find what you love & let it kill you
» benedict wyatt thornton
» family above all, right? // Benedict & Willa
» benedict & bastien - last wishes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: