Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


9. csoport


Begyüjtõ

Raymond T. Deer
Chatkép :
9. csoport - Page 2 Q1Gy
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
michael fassbender ∷
Hozzászólásaim száma :
36
Pontjaim :
16
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zsani ∷
Fő képességem :
cause disasters ∷
Őt keresem :
Everything I have done, every change I have made to that circus, every impossible feat and astounding sight, I have done for her.
9. csoport - Page 2 Tumblr_inline_obcrwaLnHK1rifr4k_500
She should be kissed, by someone who knows how.

Tartózkodási hely :
washington ∷
Foglalkozásom :
always something else ∷


Raymond T. Deer

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 14, 2021 10:30 am
team nine

peace was never an option

Az utolsó pillanatban kaptam el Thalia karját, hogy magamhoz rántsam, mielőtt a habzó szájú fenevad neki tudott volna ugrani. Elő kellett volna vennem a fegyveremet, de a jelenlegi helyzetben úgy tűnt, hogy az erősen lutri lenne; hisz míg én egy ember sebességével rendelkezem, ez a mocsok a vámpírok gyorsaságával tudott közeledni. És míg előrántom a fegyveremet, kétszer végezni tudott volna Thalia-val. Már ha egyáltalán ez volt a terve. Már semmi sem biztos; annyi viszont igen, hogy nem fogok elbukni a küldetésemet. Egyiket sem.
Csak akkor fékeztem le, engedve el Thalia karját, mikor az egyik irányból felbukkant egy négyes. Vagyis... első számolásra annyinak tűnt, de felfokozott állapotban nem vállalok felelősséget kopott matektudásomért. Ekkor már én is előrántottam a fegyveremet, a közelgő fenevadra szegezve, ám ebben a pillanatban, nem túl távol tőlünk eldördül egy fegyver. Egy fegyver, ami nem az enyém. Egy lövés. Majd még egy, szorgosan követve egymást. A fenevad összeroskadása után vált láthatóvá a fegyver gazdája; a szőke nőt még hírből sem ismertem, de a hallomások alapján ezzel egyedül voltam. Nem is érdekelt, soha nem voltam jó emberi kapcsolatokban. Nem véletlenül álltam be Leta szervezetébe... mondjuk úgy, az udvariasságom éppen annyira volt kopottas, mint a jó modorom.
Thalia hangját hallom, ami ezúttal mindenkihez szólt, majd ellépve mellőle az egyik burjánzó fal mellé sétáltam, hogy amellett haladjak előre. Közben fél tekintetemet végig Thalia-n tartottam. Meg kellett volna kérdeznem tőle, hogy hogy van, de nem tettem. Helyette inkább vissza kellett fognom magam. Még egy elhamarkodott mozdulat, és talán az egész álcámat bukom előtte.

 coded by barb
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 12, 2021 1:47 pm
Nem különösebben hatódik meg, amikor a vérfarkas teste összezuhan élettelenül, mert tudja, rajta már nem lehetett volna segíteni, ami igen sajnálatos, de úgy gondolja, annak a szerencsétlennek is jobb, mert érzi a szagán, hogy valami szörnyűséget műveltek vele. Ha kell segít neked, vagy éppen bármelyikőtöknek a tovább haladásban - igen, még neked is Oakley, ha már ilyen béna vagy, hogy magadban teszel kárt -, csak induljatok már tovább! A szőrszálak a hátán azóta égnek állnak, hogy beléptetek ebbe az elcseszett sövénylabirintusba, ami egyáltalán nem teszi boldoggá, az meg különösen nem, hogy volt egy hasonló, bár lényegesen kisebb labirintus, a Wotton birtokon is, és a családi birtokhoz semmi jó emléke nem fűződik. Ezt mondjuk most jól megtudtátok mindannyian, és az is lehet, hogy a két Zubkovnak a név is mondd valamit - vagy nem -, hiszen elég “híres” vadászcsaládként szeretik magukat a szülei aposztrofálni, ő meg csak simán leszarja. Amúgy is már vérfarkas, rég kitagadták… jó, hogy nem kötelezték a névváltoztatásra.

A szökőkúthoz érve nem annyira bánja, hogy megszabadulhat a mentális köteléktől, mert bár nem állítja, hogy haszontalan volt, nem kifejezetten érezte jól magát a bőrében. A szökőkútban a víz nem kifejezetten tiszta, és különösebben nincs is ideje megnézegetni magának a faragásokat, mert társaságuk érkezik az egyik, aztán a másik irányból is. A vámpír bűze hamar megcsapja az orrát, ezzel a lénnyel sincs minden rendbe, a rothadás szaga lengi körbe, és amikor Te felkészülsz az ellentámadásra, ő is felemeli a fegyverét, de az négy érkezőre egyelőre nem akar rálőni, csak az elsődleges ellenségre koncentrál. Ám végül az ő fegyvere nem sül el, helyette az ismeretlen szőke nő ad le két lövést, amelyből az egyik golyó célt ér, de hogy az ölné-e meg a vérszívót, azt nagyon kétli. Biztosabbnak gondolja a Te varázserődet, már csak azért is, mert a saját bőrén tapasztalta meg korábban. De a végeredmény szempontjából ez nem is olyan fontos, hiszen a vámpír végül a vérfarkashoz hasonlóan holtan bukik előre. Foglalkozhatunk az ismeretlenekkel, akik nem is annyira ismeretlenek voltaképpen, legalábbis a testvérpárnak semmiképpen. Legalább jó hír, hogy talán a társaság többi tagja sem akar majd megölni minket.

- Egyetértek - a tekintete az érkező sötét hajú nőn állapodik meg, aztán rád néz, majd Zubkovékra. Tényleg menni kéne. - Érzem - az idegenek előtt nem tér ki rá, hogy a másik, jobb esetben csak egy, vámpír szagát érzi, de ti már nyilván érteni fogjátok, és neki ez bőven elég.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 11, 2021 6:50 pm
Amennyire Esmond nem boldog a "kis mutatványától", én pont annyira boldog vagyok tőle. Ha ne találnám eksztatikus érzésnek, ahogy a hetek óta nem érzett mágia belülről bizserget, talán szakítanék egy percet arra, hogy együtt érezzek, és sajnáljam, ha ezzel Morayt merítettem ki egy pár percre, de most erre épp nincs kapacitásom. Nem csoda, hogy olyan tekintettel meredek a srác tarkójára, amikor utunkat folytatva közli, hogy meg kell szakítania a négyünket összekötő mágikus kapcsolatot, mintha kész lennék meggyilkolni. Ennél kevesebbért is támadt már kedvem másokat meggyilkolni - nem kell azért aggódni, még sosem öltem meg senkit, ha az előbbi korcsot nem számítjuk, amivel technikailag is lehet, hogy valójában Esmond végzett...
Fújok is egyet türelmetlenül, Oakley mellé csapódok, picit lemaradva Jerome-éktől, egy pillanatra nekikoccantom a homlokomat a bátyám vállának, mintha azt remélném, ettől jobb kedvem lesz. Nem lesz.
- Az bebaszna... - mormogom nagyjából úgy, hogy csak Oaks hallja, nekem eddig eszembe sem jutott, hogy ne valahol DC közvetlen közelében lennénk, de rámeredek a baljós szökőkútra, és egy pillanatra én is azokra a nyarakra gondolok, meg arra, Rasputinékat hogyan lehetne elevenen kicsontozni, ha ehhez közük van, aztán meg arra, hogy hú, a lehangoltság kezd nagyon agresszívvá tenni...
Annyira, hogy a futó lépések hangjára én is újra előrántom a pisztolyomat, amit mondjuk lehet, ideje lenne újratölteni, épp csak ez nem jut eszembe, egy elkeseredett próbálkozással azért megmozgatom az ujjaimat is, de sajnos már tényleg nem parázslik köztük semmilyen varázslat, úgyhogy szerencse, hogy Moray, és/vagy egy másik fegyver dördülése leteríti azt a valamit, ami elől egy pillanatra a szökőkút takarásába rántom Oakley-t, meg magamat, és csak akkor dugom ki az orrom, amikor elkerülhetetlennek tűnik, hogy összetalálkozzunk azokkal, akik a másik irányból jöttek.
Meg is lepődök egy kicsit - Mr. Vaughn, helló - legalább azt tudjuk, hogy ezek itt remélhetőleg nem azért jöttek, hogy minket kicsináljanak. Az beütne. Az mondjuk felmerül bennem, hogy vajon tényleg itt van a Vaughn család majdnem egésze, vagy csak a labirintus járatja velünk a hülyét? Oakra sandítok, remélem, ő is ugyanazt látja, amit én... - Voltunk már jobban is... a srácok azért jöttek, hogy kivigyenek innen minket, de eddig jutottunk - hé, még meg is emberelem egy kicsit magamat az ismerős kedvéért és nem becsmérelve pillantok Jerome és Esmond felé, fogalmam sincs ugyan, hogy van bennem annyi lélekjelenlét, hogy valószínűleg reálisan mérjem fel, nem árt, ha tisztázzuk fegyverekkel a kézben, hogy nem egymás ellenségei vagyunk.
- Legalább már azt tudjuk, merre ne menjünk - nézek előbb abba az irányba, amerről Akselék érkeztek, aztán meg arra, amerről mi jöttünk, és csak remélem, hogy akkor mondjuk Thaliának, vagy bárki másnak van valami tuti tippje arra, hogy akkor merre tovább. Rajtam mondjuk nem fog múlni, én is szívesen felhúznám a nyúlcipőt. Most már nagyon.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
9. csoport - Page 2 Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
9. csoport - Page 2 Giphy
....he's my star in the darkest night

9. csoport - Page 2 Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 11, 2021 2:46 pm
Team Nine

Temple of the Mighty

Érzem a lehelletét a nyakamon és tudom, hogy itt a vég. Hiába kiáltottam segítségért, aztán hirtelen szél támad és a lény hátra tántorodik. Zuhanni kényszerülnék én is, ha Joseph nem fogná meg a kezem, ezzel maradásra kényszerítve. Egy köszönömöt suttogok Akselnek, aki sikeresen megmentett, majd ugyanazzal a pillantással Jora meredek. A sokk kerülget, de nincs időm ezen gondolkodni, hiszen futnunk kell. A másik - feltehetően - vámpír égő tetemét nagy ívben elkerülök, nehogy a lángok engem is elérjenek. A szökőkúthoz érve egy másik csapatba botlunk. Lövések dörbülnek, mire akaratlan összehúzom magam. Még az első gyilkosságon se tettem túl magam, nemhogy egy újabbnak legyek szemtanúja. Aztán még egy és a mögöttünk lévő lény elterül. Fogalmam sincs, hogy a fegyvernek vagy esetleg a másik csapat egy tagjának köszönhető ez. Akselre vezetem a pillantásom, aki egy nő nevét ejti ki, majd az újabb idegenre nézek. Ha jól sejtem éppen egy családi találkozó részese lehetek, miközben még erősebb szorítom Joseph kezét, miközben kissé neki is dőlök. Még mindig gyengének érzem magam, amin a futás se segített. A másik csipetcsapatot szemlélem, éppen rá kérdeztem volna, hogy jól vannk-e, amikor Aksel felismer kettőt. Remek, egyre jobban haladunk a nevek beazonosításával. Kissé gyanúsan méregetem a fegyvereseket, majd krákogok egyet, hogy megtörjem a beszélgetést.
- Nem akarok ünneprontó lenni, de tovább kellene haladnunk. Szerintem nem az a kettő volt az utolsó belőlük - próbálom mozgásra ösztökélni a társaságot, miközben hangosan gondolkodom. Ki kell jutnunk innen! Ez a labirintus sokkal rosszabb, mint amivel a filmekben ijesztgetik az embert.



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
9. csoport - Page 2 Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
9. csoport - Page 2 Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 11, 2021 1:51 pm

Bármennyire is szeretné, nem sokáig tudjátok lefoglalni a vámpírokat és úgy tűnik az egyikük még mindig a nyomotokban van. Visszatartani vissza tudja a széllel, amíg időt és távolságot nyertek, hogy tudásnak eredjetek, de ebben a labirintusban nem úgy működik a mágia mint kellene, s erre nem kell sok idő, hogy rájöjjön. Hosszú percek telnek el, mint egy rossz álomban, úgy érzi, csak rohan és rohan, de nem jut igazán sehová - legalábbis jó ideig nem, de aztán belefutnak a másik négy főbe, akiket fel sem mér elsőre, mert kisebb gondja is nagyobb annál, hogy az ismeretlennek foglalkozzon. Téged keres a tekintetével, de aztán a szeme sarkából egy harmadik irányból felvillannak a szőke tincsek és az ismerős sziluett, és ettől megtorpan… Lövések dördülnek, az éles hangtól becsukja a szemét, és fogalma sincs, hogy ettől vagy valami mástól, de a vámpír végül előre bukik, és szemmel láthatólag nem mozdul már. Hirtelen nem is tudja, hová kapja a pillantását, először a fiát méri fel, aztán az elsőre látomásnak tűnő női alakot.
- Grace - döbbenten nyögi ki a nevedet, nem kellene itt lenned, nem szabadna, egyáltalán mit keresel itt, hiszen megmondta, maradj otthon, és milyen igaza volt, mert még ő sem gondolta, hogy ez ilyen veszélyes lesz, erre itt vagy! Gyors léptekkel indul meg feléd - de szeretne szétszakadni ebben a pillanatban -, megragadja a vállaidat, és végignéz rajta, miközben a képességével is megvizsgál, egyelőre ijedtségen és aggodalmon kívül semmi bajod. Magához húz és átölel. - Nem lett volna szabad… - ezt olyan csendesen mondja, hogy csak Te halld, a hangja elcsuklik, és bár a szavai nem ezt mutatják, hallhatod, mennyire örül neked, mert erőt adsz neki, épp úgy mint a tény, hogy a fiatok életben van. Aztán ahogy elereszt, az ismeretlenek felé fordul, akik nem is annyira idegenek, a lány és az egyik fiú vonásait látva azonnal tudja kikkel áll szemben.
- Nia? Oakley? - a Zubkov család nem ismeretlen a számára, és éppen ezért nyilván a felesége és a fia számára sem. Majdnem megkérdezi, hogy mit keresnek itt a fiatalok, de aztán rájön, semmi értelme nem lenne, csak rájuk kell nézni. A másik két fiúval ellentétben ők is biztosan fogva voltak tartva. - Jól vagytok? - teszi fel végül a kérdést, és bár tesz néhány lépést közelebb, a fegyverek tényét nem felejti el, így csak óvatosan “barátkozik”.



and the hard rain
dark times pour on down
No one can save me

Katherine McCormack felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
9. csoport - Page 2 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
9. csoport - Page 2 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
28
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 10, 2021 6:50 pm



7  9
groups
••

A vámpírral való összetűzésem lefoglal, észre sem vettem a mögöttünk megjelenő másik támadót. A sikoly eljut a tudatomig, de ott elporladva tova tűnik. Aztán nem marad más hátra, mint futni, de azt nagyon. A képességem hirtelen használata kicsit lecsititott, de túlélési ösztönöm annál nagyobb és hasznos a futás azt mondják. Hát élek ezzel a lehetőséggel és lépést tartok a többiekkel. Sok futás árán érünk el másik csapathoz... úgy tűnik ők is régóta itt ragadhattak... meg harcolhattak valamivel... az állapotuk is elég gázos... de nem ismerős az arcuk. Még. Bár még időm se volt felmérni a terepet rendesen. Lefoglal a mögöttünk acsarkodó fenevad. Lehet a többiek is ellenségek? Amilyen szar állapotban vannak... nem hinném. Csak haza akarok jutni, ez annyira nagy kérés? Úgy érzem mintha elhasználtam volna a kapott erőmet, lefárasztott egy pillanat alatt... nem csodálkozom, kitudjamióta először használtam, kissé megviselhetett, de ez van. Nincs idő erre figyelni, mikor más is terítéken van. Itt van egy csapat és az acsarkodó dög. Az előző égett bőrének a szaga még mindig jelen van az orromban, kellemetlen ám nem olyan undorító mint amikor az a valaki megszállt... remélem senki más nem járt így a másikak közül. De tényleg. Kik ők? Itt ragadt hasonló fajtánk, vagy ellenség, aki a fejét töri, hogyan is tehetnének minket tönkre... bárhogy is legyen, nem hagyom magam. Lövés is dördül el. Ki volt ez? Ki lőtt? Kit talált el? Ki állította meg a vámpírt. Rengeteg kérdés, ám csak egy épeszű válasz van... amelyre hamarosan sor is kerül majd.
Most agyalhatok, hogy melyik új tag fog nekünk esni, hogy mi valami ál ellenség vagyunk... vége lehetne már a mai napnak. Apát kutatom a tekintetemmel...meg valakit, aki fegyverrel lőtt. A velünk érkezett férfi fegyvere nem sült el...



Öltözet

Raymond T. Deer and Katherine McCormack felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Oakley Zubkov
Chatkép :
9. csoport - Page 2 Tumblr_inline_nq0du0YuOQ1rxcren_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
arthur gosse
Hozzászólásaim száma :
66
Pontjaim :
48
Pártállás :
  • Semleges

User név :
vivins
Fő képességem :
akaratátvitel
Tartózkodási hely :
washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
chemist


Oakley Zubkov

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 10, 2021 4:09 pm
Oakley mi a fasz. Nos, Esmond erre a kérdésedre egészen sokféle választ tudnék adni, mert amúgy tökre nyilvánvaló, hogy nem direkt ejtettem a lábamra ezt a szart – bár jogosan kérdőjelezhetnétek meg az elmém épségét – viszont ahelyett, hogy bármiféle gúnyos választ adnék, még mindig kicsit a lábfejembe álló szögek és a saját balfaszságom meg Nia mutatványának hatása alatt állok. Szóval egyszerűen csak megvonom a vállam és rád vigyorodok majd még a végén el is nevetem magam. Talán életünkben először és utoljára.

Nem meglepő módon azért kicsit bicegve tudlak csak követni titeket az ösvényen és már majdnem megkönnyebbülök amikor a végére érünk, azonban a szökőkút látványa nem tölt el kellemes érzésekkel. Más szituációban valószínűleg rácsodálkoznék, aztán valakit belelöknék a vízbe, hogy aztán – természetesen ittasan – addig fröcsköljük egymást míg végül a háborúból valami egészen más bontakozna ki. Na de ezt nem itt, nem most és nem veletek csinálnám.

- Már éppen kérni akartam – motyogom és csak remélni tudom, hogy az a furcsa üresség és csontig hatoló szomorúság is eltűnik majd, amint leveszed rólunk a varázslatot. Mert annak biztosan nincs semmi köze hozzám vagy bárkihez, akivel törődnék – valószínűleg csak azért érzed ezt Esmond, mert mostanában nem minden órában ismerik el, hogy milyen tehetséges varázsló vagy. Nem? Mi más lehetne?

- Nia, nem emlékeztet ez a szökőkút arra ahova egyszer betörtünk a Baryshnikov parti után amikor eltévedtünk és – rád nézek és  egy pillanatra elhallgatok,  ami talán jobb is, mert ott nagyon sok olyan dolog történt amiről inkább nem beszélünk – Jézusom, ugye nem Oroszországban vagyunk? - jó, lehet valahol ott tört meg az elmém, amikor a szöges baseball ütő a lábamba állt – Ez egy Rasputin-féle szopatóshow? – teszem fel a költői kérdést, mondjuk közben az eki második hulláma is elér, ami nem felpörget, hanem inkább (ahogy terveztem) hallucinációkat okoz. Vagy ez csak a kert?  Vagy tényleg csak Ilya próbál szopatni? Mert ha igen, akkor elég amatőr módon csinálja. Vagy már alapjáraton hangokat hallok?

Mivel már nem igazán tudom szétválasztani, hogy mi az, ami valóság meg mi az ami a kert műve és már egy ideje elengedtem, hogy ezen felbasszam magam, így csak akkor sóhajtok fel – TEÁTRÁLISAN – amikor Esmond felveszi a harciállást.
- Ne már – áthelyezem a testsúlyom az ép lábamra, a tekintetemmel Niát keresem – bár az előbbi akciója után, lehet neki kellene engem megvédeni és nem fordítva de már így is olyan mély sebek keletkeztek az önbecsülésemen, hogy legalább a látszatát fent akarom tartani annak, hogy a helyzet ura vagyok. Ha másban nem is, de abban még bízhatok, hogy mondjuk engem jobban megkíván a vámpír – itt a pillantásom megint rád esik és bassza meg, Nia, hát még így is kurva jól nézel ki, hogy hónapokra bezártak egy szar helyre. Szóval talán majd engem hamarabb vesz észre, mert te olyan pici vagy.

Aztán, hogy a vámpír okoz majd nagyobb gondot vagy az újonnan érkező csoport, az megint más kérdés. Személy szerint saját magamat is alig tudom elviselni, nemhogy még négy másik – jobb esetben – embert.


Katherine McCormack felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Ember

Grace E. Vaughn
Chatkép :
9. csoport - Page 2 PlH5gem
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
gillian anderson
Hozzászólásaim száma :
16
Pontjaim :
12
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :

Fő képességem :
i shot you down, bang bang
Őt keresem :
9. csoport - Page 2 Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho8_250

i saw you in my dreams again.
it felt so real.
Kedvenc dal :
i fear the fall and where we'll land
Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
48
Foglalkozásom :
detective, profiler


Grace E. Vaughn

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 10, 2021 1:36 pm


Aksel után jöttem – nyilvánvalóan -, annak ellenére is, hogy megmondta: veszélyes. Nem akarta, hogy vele tartsak, úgyhogy nem volt mit tenni, követtem. Át a városon, a külvárost átszelve, egészen egy elhagyatottnak tűnő kúriáig, kínosan ügyelve rá, hogy se a férjem, se a kollégáim ne vegyenek észre, mert ugyebár már az sem volt éppen szakszerű, vagy éppenséggel szakmailag elfogadott döntés, hogy felkerestem a fiatal nőt, Lance barátnőjét (akiről egyébként a fiam elfelejtett szólni, ki tudja, mióta...), aki a bejelentést tette. Az eltűnt hozzátartozójaként még csak az aktába sem nézhettem volna bele, pláne nem kereshettem volna fel Maiát, arról meg aztán ne is beszéljünk, hogy mindezt nagyjából-egészében el is mondtam a férjemnek, így most mind a ketten – illetve, reményeim szerint, hárman, a fiammal együtt – itt vagyunk.
Rohadtul nem kellene itt lennem.
Az egésznek meg sem szabadott volna történnie.
De most már kár ezen rágódni, meg azon kattogni, hogy vajon elveszik-e a rangomat, meg a jelvényemet, ha minderre fény derül. Vagy, hogy egyáltalán lesz-e mindezt kitől elvenni...? Egy posztumusz kitüntetésnek meg egy államilag finanszírozott, dicsőséges temetési ceremóniának kevésbé örülnék, az tény és való. És tulajdonképpen mindezen gondolatok jelenleg csak mellékesen bukkannak fel elmémben, sokkal inkább az lebeg a szemem előtt, hogy megtaláljuk Lance-t, grátiszba akár több, eltűnt személyt is, és épségben kihozzuk őket erről a helyről.
Annak ellenére, hogy nem sokkal lemaradva Aksel mögött lépek be, kinyújtott kezemben a fegyveremmel, ugyanazon a helyen, mint ő a kúria területére, a férjemnek már csak hűlt helyét találom. Síri csend uralkodik a díszkertben, magas, sötét levelű sövény alkotta utak tárulnak elém – egy labirintus. Hezitálás, gondolkozás nélkül, öklömnyire szorult gyomorral, gombóccal a torkomban vetem be magamat a sűrűbe.
(...)
Az idő pedig csak telik. Peregnek a képzeletbeli homokszemek, és megállíthatatlanul kattog az óra mutatója. Sem Lance-t, sem Akselt, de mást sem találtam meg, pedig igazán jó az arcmemóriám, bármelyik eltűntet felismerném. És éppen akkor, amikor mindig nyugodt elmémen kezd eluralkodni a pánik, és a rettegés – egynémely, sövénybe vágott átjáró ugyanis varázsütésre bezáródott mögöttem, vagy éppen az orrom előtt -, elsietek egy rés mellett, amely felől – ugyan csak a távolban, egy hosszú szakasz végén – dereng némi fény. Hirtelen változtatom meg az útirányt, kanyarodok be, és mindenre kiható figyelemmel, sietős léptekkel haladok előre. Minél közelebb érek a kijárathoz, annál jobban frusztrál a tény, hogy bármelyik másodpercben összezárhat előttem. Saját zihálásomtól, és a füleimben harci dobok ritmusára lüktető vérem hangja pedig elnyomja a többiek hangját.
Már éppen megtelne a tüdőm levegővel, és megkönnyebbülnék, amikor megpillantom Laurence-t, Akselt, meg még két embert (?), de aztán észreveszem a veszett kutya mód acsargó teremtményt a sarkukban, meg a másik négy alakot, egy másik irányból érkezve, nem messze Aksel és Lance négyesétől. Magam elé tartom a fegyveremet, és a fenevadra szegezem - ebben a pillanatban, és ebből a perspektívából nagyobb fenyegetésnek tűnik, mint a négy fiatal -, a tökéletes pillanatra várva, hogy tiszta legyen a célpont – csak akkor lövök.
De akkor kétszer is eldördül a fegyverem.
Az persze más lapra tartozik, hogy elérek-e vele bármit is, azt leszámítva, hogy csak még jobban felbőszítem a szörnyeteget, vagy sem.
Még, mielőtt bármit is tennék, vagy mondanék ez után, egyetlen szempillantás erejéig összevillan Aksellel a tekintetünk.


Oakley Zubkov and Katherine McCormack felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 08, 2021 11:17 am
- Oakley, mi a fasz? – Még mindig a hercegnő mutatványa miatt szuszog, azon pedig igyekszik túllépni, hogy épp agyonlőtt egy állatot, de mégsem kerüli el a figyelmét a szerencsétlenkedésed. És tényleg, igazán meg kell emberelnie magát, hogy ne nevessen egy kicsit az orra alatt. Hát, nem jön össze.

Ahogy tovább haladtok, kizárja a hátborzongató hangokat, minden susmorgást, ami legalább annyira lehet valós, mint tévképzet – utóbbira tippelne, miután ketten is rákérdeztetek Titanra, de ki tudja – a hangoknak és szagoknak a felismerését továbbra is inkább rád bízza Jerome, ahogy eddig. Mindenesetre készenlétben tartja magát, a hangtompítóval ellátott fegyverével kimérten haladva előre.

- Meg kell szakítanom. – Halkan szól oda nektek a tisztásra érve. Nem ereszti bő lére a magyarázatot, de nyilvánvalóan a kötelékről beszél. Nem tudja stabilan fenn tartani a hely korrupt mágiája miatt. Nem szeretne többet kockáztatni, ezért lehunyja a szemeit és lebont köztetek mindent, lefejti magáról a képzeletbeli kötél csomóit, hagyja, hogy a földre hulljon, majd teljesen semmissé váljon. Úgy tűnik, még épp időben végez, ugyanis arra kapja fel a fejét, hogy társaságotok érkezik. Feszülten szusszan.

Ez SEM volt benne a tervben.

De amilyen lendülettel az idegenek érkeznek nyomukban a vámpírral, akinek a szemeiben ugyanaz a téboly fénylik, mint az előbb kinyírt vérfarkaséban, egészen egyértelműsíti magát a helyzet. A megérzései általában be szoktak jönni, ezért most is hallgat rájuk. A fegyverét sebesen a helyére csúsztatja, az egyik lábát hátracsúsztatva betámasztja magát, és az egyedi képességével ragadja meg a vámpírt. Ugyanezt a többiekkel is megtehetné, de őket tovább engedi. Egyébként is ott állsz mellette fegyverrel a kezedben, Jerome. Bízik benned. És mivel egy a célotok, bennetek is, Zubkovék.
Vissza az elejére Go down
Lelkes újonc

the Author
Chatkép :
9. csoport - Page 2 Procure-wand
Szerepkör :
történetek írója
play by :
faceless ≫
Hozzászólásaim száma :
92
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
distroying, ruining your life? ≫
Őt keresem :
9. csoport - Page 2 Tumblr_n25usnuvf31rbgp12o1_500


the Author

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 07, 2021 9:01 pm
9. csoport



Helyszín: kert (labirintus)
Jelenlévők: @Nia Zubkov, @Oakley Zubkov, @Jerome Wotton, @Esmond Moray, @Thalia Prescott, @Raymond T. Deer, @Aksel Vaughn, @Laurence E. Vaughn
valamint csatlakozik: @Grace E. Vaughn

Ahogy Nia, Oakley, Jerome és Esmond tovább követi az ösvényt, az hirtelen véget ér, és megpillanthatnak egy kör alakú területet, melyhez több másik ösvény is vezet. Középen egy hatalmas szökőkút és pár hátborzongató szobor áll, azok közül az egyik egy edényt fog melyből víz csordogál, a másik a szökőkút szélén ülve, lábát a vízbe lógatva gondolkozik. Ha nem épp kifelé tartanának egy hátborzongató helyről, hanem egy kiránduláson vennének részt, még akár egész idilli is lehetne a hely. Így azonban még mindig inkább ijesztő, mint megnyugtató, mint ahogy a hangok is, melyek meghatározhatatlan irányból hallatszódnak és nehéz eldönteni, hogy valódiak-e vagy sem.
Pillanatokkal később azonban kiderül, hogy valós személyek hangja hallatszott, mert az egyik ösvényről futva a szökőkúthoz érkezik Aksel, Laurence, Raymond és Thalia... kiegészülve a kellemetlen kísérőjükkel, azzal a szerencsétlenül járt vámpírral, aki hasonló borzalmak után elvesztette az emberi tudatát, éppen mint az a vérfarkas, akikkel korábban Esmondék találkoztak.
Mindannyian olyannyira az elkorcsosult vámpírra koncentráltok, hogy talán senki nem is veszi észre a harmadik ösvényről befutó alakot, pedig Grace nagyon is ismerős arcokra lesz figyelmes...


***

Határidő: 03. 14. (vasárnap) délelőtt 11:00. Mesélői reag vasárnap délután érkezik majd.



Thalia Prescott, Oakley Zubkov and Grace E. Vaughn felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
9. csoport
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2. csoport
» 3. csoport
» 4. csoport
» 5. csoport
» 1. csoport

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok :: Chesterfield kúria-
Ugrás: