Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


my son


Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
my son Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
my son Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Elküldésének ideje -- Vas. Jún. 13, 2021 8:53 pm
Lawrence Vaughn
az egyetlen fiam

Az első gyermekem vagy. Az egyetlen fiam vagy. Warlock vagy. A képességeid különlegesek, páratlanok a maguk nemében.
Ugyanazt mondtam neked, amit az én apám mondott annak idején nekem… Volt-e ennek bármi jelentősége az életedre nézve? Fogalmam sincs. Fiatal éveidből jó néhány eltelt, mire kiskamaszként kezdted felfedezni a mágiát, s arra kértél tanítsalak. Szeretted, hogy ez csak a kettőnk dolga, hogy a húgod és az anyád, nem lát bele ebbe. Valóban különleges lettél. Így gondoltad, ezt tudom, éreztem a vibrálást körülötted, ahogy a lehetőségek ötletétől is izgatottság lett úrrá rajtad. Én pedig élveztem ezeket az energiákat körülötted. Büszke voltam, még ha arra is tanítottalak, hogy ne hagynáld nyilvánosan a képességeidet.
Már felnőttél, tekintélyed lett, lediplomáztál, dolgozni kezdtél, amikor minden megváltozott. Washington változott meg - a természetfeletti előbújt, és ez ellen lázadni kezdtek. Te először még talán ellenezted is mindezt, de mostanra, már inkább szimpatizált a kormányzattal, ezért pedig talán én vagyok a felelős, mert nem figyeltem rád eléggé - hiába voltál felnőtt, még mindig vágytad az én elismerésemet, én pedig már nem veled, hanem a húgoddal foglalkoztam, aki bár embernek született, vissza lehetett táplálni belé a mágiát, így a Kiválasztottak egyike lett. Te pedig ezt nem nézed jó szemmel, ahogy anyátok sem. Emiatt a házasságunk tönkremenni látszik, és ami még rosszabb, te egyre radikálisabban fogod fel a helyzetet, s talán csak a testvéri kapocs miatt nem jelentetted még fel a húgodat, Tatianát és engem, s persze az ellenállás többi tagját. De vajon eljuthatsz erre a pontra? Képes lennél ártani a saját családodnak?

//Sok mindent nem írtam le ide, ami fontos adaléka Lawrence személyiségének (pl. az utolsó kalandban történtek), de amint megérkezel, azonnal felvilágosítalak, és a többiek is. Van egy "családi" discord szerverünk, oda is nagyon várunk, hogy minél több apróságot megbeszélhessünk! Cute
A play by csak egy ajánlat, változtass, ha szeretnél, csak kérlek egyeztess velünk - különösen Maia-val, elvégre neki kell egy életet leélnie a pofiddal  Kacsi


play by
Tom Holland (?)
életkor
26-29
faj
mágiahasználó
pártállás
szimpatizáns
hirdető
Vaughn & co.
státusz
szabad

Kapcsolati  háló
barát vagy ellenség?

Grace • édesanyád
Egy anya-fiú kapcsolat sohasem egyszerű, de kétségtelenül különleges. Jó viszonyt ápoltok, de egy véletlen tragédia folytán derült ki, hogy nem csak édesapádnak, édesanyádnak sem mondasz el mindent.

Delilah • húgod
A húgod kétségtelenül szeret téged, de nem könnyen jöttök ki egymással, a fentebb leírt okok miatt is.
Maia • titkos menyasszonyod
A család még nem ismerte meg a nőt, akit szeretsz, de talán ez hamarosan megváltozik végre.

Tatiana • ellenség?
Nem vagytok jóban, nincs ezen mit szépíteni, hiába is próbál édesapád összebékíteni veled. Talán te is azt hiszed a szerető szerepében tetszeleg, ezzel is felborítva a családi egyensúlyt.

Reid • ellenség?
A húgod udvarlója - begyűjtőként a legveszedelmesebb vadász... a kapcsolatotok rátok van teljesen bízva.

Aksel • édesapád
Semmi másra nem vágyik, csak hogy rendben hozzátok a kapcsolatotokat.

Vissza az elejére Go down
 
my son
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: