Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alaska Blake


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Alaska Blake 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Alaska Blake 4x37

my older sister
Alaska Blake 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Alaska Blake DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Vas. Nov. 22, 2020 10:40 am
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Alaska,

Gyönyörű nevet választottál! Ahogyan az arcod is említésre méltó, szinte meglepő, hogy ez a szépség ezidáig szabadon kószált... eddig.  hopp Azt pedig muszáj hozzátennem, hogy szerintem remek boltot csináltál ezzel a karakterrel; mind karakter-, mind pedig hirdető fronton elcsíptél valami fantörpikusat. De cuki vagy
Mindig izgalmas a karaktereket egy másik pontról is megismerni; mármint úgy értem, hogy esetedben sikerült a humánusabb oldaladat megismernünk, a hétköznapi mivoltodat, amiben semmi természetfeletti, semmi abnormális nincs. Egy lány, aki keresi az útját... közben pedig bátran ismerkedik, na meg küzd a mindennapi életért. Főleg egy szakítás után... szóval tudni kell bátornak maradni. Nem szabad temetnünk magunkat. De szerintem ezt te tökéletesen érted.  Angyal vagyok
Bár van egy olyan sanda megérzésem, hogy most jön a nehezített pálya az életedben; ez a Kiválasztott dolog rá tudja ám nyomni a bélyeget egy gyanútlan ember életére.
Na de. Egy szó, mint száz, nem akarlak tovább feltartani, ezer dolog vár még rád. Kérlek, suhanj át az alábbi lépéseken, aztán... Maddox már vár.  Angyal vagyok Jó játékot kívánok, érezd jól magad!

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermotttal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Alaska Blake
Chatkép :
*
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Katherine McNamara
Hozzászólásaim száma :
8
Pontjaim :
2
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Kitty-Kat
Őt keresem :
My love;
Alaska Blake Tumblr_phqvuxgKCy1qbr4j2o6_r1_540
Tartózkodási hely :
Whasington
Korom :
26
Foglalkozásom :
Cukrász; felszolgáló.


Alaska Blake

Elküldésének ideje -- Kedd Nov. 17, 2020 11:32 am
Alaska Blake

a karakter szerepköre
Lucy Hale

1997.05.23
születési idő
Kiválasztott
faj
keresett
a karakterem
Semleges
pártállás
Maddox Hart hirdettje

Carrie nem hagyott békén, ezért tettem. Azt hitték, hogy majd nem regisztrálom magam a Tinderen. Sőt ennél tovább is megyek! Azt gondolták, hogy nem is fogok találkozni senkivel. Be kellett bizonyítanom, hogy már túl vagyok Jacobon. Már lassan három éve, hogy szakítottunk. Jobban mondva, én dobtam őt, mert képes volt rá mászná a barátnőmre, Tris-re. Vagy ő mászott rá, már nem is tudom. De valahogy nem is izgatott a dolog. Egy a lényeg, neki mennie kellett. Azóta én nem igazán foglalkoztam a pasikkal, meg nem is volt időm. Hiszen Nagyapa egyre rosszabbul van, emiatt egyre inkább kímélnem kell a cukrászdában is. Ráadásul az egyik bárban is munkát kellett vállalnom, hogy a gyógyszerét is tudjuk fizetni. Majd pont a pasikon fog járni az eszem? De amikor egész nap azt hallottam, hogy így Jake... meg úgy. Na akkor már lépnem kellett. Először is előttük regiztem fel. Majd nem gondoltam volna, de hamar rám írt egy srác. A többiek azzal nyaggattak, hogy biztos van valami defektje. Igazából  a képen kócos fürtjei és kedves mosolya volt. Úgy voltam vele, hogy egy randi nem árthat. És a csajok is leszállnak rólam. Így kettő legyet ütök egy csapásra. De végül kellemeset csalódtam. A srác nem is volt vészes. Igaz... nem az a tipikus alfahím volt, de talán jobb is. Nem akart egyből a bugyimon kívül tudni. Kicsit furcsa volt, hogy huszonkilenc évesen nincs csaja, mert egy álompasinak tűnik... ezen kívül. Másnap ráírtam, beszélgetünk egy csomót, tényleg rájöttem, hogy jó fej. Normális. Akivel sok mindenről lehet beszélgetni. Ez tetszett. Annyira, hogy bele mentem egy második randiba is. Bár, az hogy egyből a családi báljukra vitt el.... nos gyanús lehetett volna. De ez csak hab volt a tortán. Ugyan is, a mostohaanyja anyjának azt kamuzta be, hogy a menyasszonya vagyok. Hát nem mondom, hogy ott rögtön nem akartam bokán rúgni, de valamilyen hülye oknál fogva belementem. Talán azok a könyörgő kölyökkutya szemek, amikkel levett a lábamról. De egy óra múlva eljöttem, annyira mérges voltam rá, sőt még most is az vagyok. Legalább megkérdezett volna, vagy szólt volna előtte! Azért ez minimum lett volna!
Még mindig dühösen törölgetem a pultot, miközben Carrie vigyorogva terpeszkedik az egyik székben, és a süteményéről nyalja le a habot.  
-Jajj, Allie! Hát ezt látnom kellett volna,- egyre hangosabban röhög, én pedig egyre mérgesebb vagyok,- de amúgy,- próbál komoly képet vágni. - Miért mentél bele? - veszek egy mély levegőt. Megkerülöm a hosszú pultot, majd belépek mögé, és úgy teszek, mintha a kávés csészéket rendezgetném.
-Hogy miért? Tudod ez egy fogós kérdés! Csak mert halványlila gőzöm sincs,- fújom ki a levegőt,- tudod milyen gáz volt a családja előtt állni? Azt hittem elvisz az egyik gyorsétterembe, vagy moziba! De egyből egy ilyen flancos bálba. Szó szerint, ugyan is eléggé menő hely volt. Nem is értem hogyan nem vették le, hogy nem mondtunk igazat!- sziszegem ahogy tovább pakolászok. Le kell foglalnom a kezeim, különben írok neki egy nem túl kedves üzenetet, amit nem fog zsebre tenni. De nem akarom megbántani, kedves srác. Ha legközelebb találkozunk, amikor már lenyugszom meg kell tudnom miért tette ezt. Épp egy egy vendég latté-ját készítem amikor a Nagyapa elő bújik a konyhából.  
-Jó reggelt, angyalom,- puszilja meg a homlokom, majd int a barátnőmnek is. Éppen oda teszem a vendég elé a kész habos kávét amikor Nagyapa hangosan elkáromkodja magát és el kapja a bal kezemet. Ez nagy szó nála, szinte sose káromkodik. Csak amikor nagyon mérges, vagy nagyon izgatott. Ujjai bilincsként fonódnak körbe vékony csuklómon, majd a belső részt kezdi tanulmányozni. Egy anyajegy szerű folt ékesíti tejfehér bőröm.  
-Ez mióta van...?- próbálja lekaparni, mintha kosz lenne, mire vállat vonok.  
-Nem tudom, azt sem, hogy mi az. Lennél szíves nem úgy viselkedni, mint egy őrült? - azzal ki kapom a kezem és fordulnék a dolgomhoz, de ő nem hagyja annyiban.  
-Gyere arrébb!- az alsó ajkam beszívom, mert tudom mit akar mondani. Már annyiszor hallottam a Blake család sztoriját. Állítása szerint nemzedékekkel ezelőtt hatalmas erő birtokában volt a családunk. De aztán valamelyik ősünk rossz fát tett a tűzre. Azóta egy boszorkány sem született. Mindig csak legyintettem, amikor szóba került. De azt hiszem most már.... el kell beszélgetnem vele komolyan erről a témáról.  
-Te is kiválasztott vagy!- ragyog fel az arca,- elhallgatnál? Nem vagyok semmi sem, és ne mond ilyeneket, mert bezáratlak a bolondok házába, pláne, ha úgy viselkedsz, mint egy bolond! Idd meg a kávéd, el kell mennünk az orvosodhoz, már késésben vagyunk,- azzal lezártnak tekintve a témát elindulok a konyha felé. Már csak ez hiányzott a tegnapi nap után!  Hajrá!
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Nem büszkélkedhetek túl magas méretekkel, alig érem el a százhatvan centit.  Szív alakú arcom elefántcsontszínbe vont bőr takar.  A sminkelést sosem viszem túlzásba, egy kis szemceruza, illetve halvány szájfény, a természetességet részesítem előnyben. Arcomat gesztenye barna  színű, hullámos, hosszú fürtök kereteznek, a hangulatomtól függ, hogy éppen kibontva hagyom vagy össze gumizom. De a munkahelyemen általában vagy lófarokba, vagy kontyban hordom rakoncátlan tincseimet.  Zöldes szürke színű íriszeim mindig kedvesen csillognak, kivéve, főleg, ha a nagyapámról van szó. Arcomra folyton ki ül az amit gondolok, bár megpróbálom jól titkolni valahogy még sem jön össze a dolog.  Tejfehér színű bőrbe vont tökéletes idomaim pont ott kerekednek és formásodnak ahol éppen kell. Inkább a kényelmes ruhadarabokat szeretem hordani. Otthon mindig  kényelmes cuccokban vagyok. Általában  farmert és bőrdzsekit húzok. De ha az alkalom megkívánja akkor szeretek magassarkút és szoknyát húzni.
Talpraesett, szenvedélyes, humoros, hiperaktív, kreatív,   végtelenül makacs, önfejű, olykor szarkasztikus, könnyen megbocsájtó; ezek a szavak jellemeznek leginkább. Valamint eléggé racionálisan gondolkodom, mindenre magyarázatot keresek, és addig nem nyugszom, míg meg nem lelem azt. Kis méretem miatt az emberek törékenynek tartanak, valaminek amit óvni kell. De: de ha a Nagyapámról van szó, akkor igen is tudok kemény és karakteres lenni.  Ő érte és a barátaimért  bármit megtennék, az utolsó percig képes vagyok harcolni. De elengedni is tudok. Úgy gondolom, hogy az önzetlen szeretet képes erre. Szenvedélyem a hobbim és a munkám egyaránt; az sütés.  Ha mérges, ha szomorú, ha ideges, ha boldog vagyok akkor csak sütök. Nagyapa cukrászdájában segítek be, de egy bárba is be szoktam ugrani pultosként olykor.  Könnyen  nyílok meg mások előtt, szeretem élvezni az életet, minden buliban benne vagyok.  A végsőkig harcolok, egészen addig míg be nem bizonyítom az igazamat, sosem adom fel  a harcot. Ezt  a tulajdonságot néhai édesanyámtól örököltem. Ő volt számomra a példakép, olyan szeretnék lenni mint ő: remek feleség, csodás anya, és kitűnő házi asszony.  Csak remélni tudom, hogy legalább fele annyira sikerül majd egyszer...  Eléggé szigorúan nevelt fel a Nagyapám, a szüleim már kiskoromban meghaltak. De büszke vagyok rá, hogy mégis megtette.  szeretek mindenről és mindenkiről gondoskodni. Legyen szó egy fáról lemászni nem tudó kismacska, vagy egy sün, akit el akartak ütni. Haza viszem, ápolgatom. Ezzel már az őrületbe kergetem őt, pont úgy ahogy ő engem az a család történetével.
Vissza az elejére Go down
 
Alaska Blake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Skye&Alaska
» Phoenix R. Blake
» Blake Miller
» Nathan & Blake
» onward and upward - Blake & Adele

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Kiválasztottak-
Ugrás: