Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lou & Madison


Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
40
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Aug. 09, 2020 4:31 pm

To: Lou

Once upon a time



Az elmúlt napokban jobban magam alatt voltam, mint az elmúlt pár évben, s nem igazán sikerült túltennem magam a Lou-val való elválásom kapcsán. Valahol megértettem őt, hogy megharagudott rám, de rosszul is esett az, hogy nem számíthattam részéről együttérzésre. Még csak azt sem kérdezte meg, hogy jól vagyok-e, rideg volt, mint egy kőszikla. S bár tudom, hogy megbántottam, akkor is mást vártam tőle. De ahogy a dolgok alakultak mostanában, kezdtem ráébredni arra, hogy köztünk ez talán valóban véget ért, minden szinten.
- Madison, már háromszor szóltam amiatt, hogy csökkentsék az osztály költségvetését, és húzzák le a listáról azt, ami nem szükséges, és még mindig nem kaptam meg a listát. Arról nem is beszélve, hogy az elmúlt időszakban nem egy panasz érkezett Önre a kollégáitól - az új főorvos úgy tűnt, hogy mindent bevet ellenem, valamiért nagyon pikkelt rám, de őszintén szólva abban a pillanatban egyáltalán nem érdekelt ő, meg a hülye kérései. A kollégák meg bekaphatják.

- Carson, nem tudok mit lehúzni a listáról, mert minden kell, min csökkentsünk költséget? Kötszeren? Gyógyszereken?

- Engem nem érdekel, hogy min, de ezt meg kell oldani. Holnap várom reggel az irodámban - haragosan villantotta rám a tekintetét, aztán már fordult is sarkon, hogy tovább haladjon. Bosszantó egy alak volt, ráadásul kellemetlen helyzetbe hozott ott a kollégák előtt a folyosón. A plafonon voltak az idegeim, halkan kifújva a levegőt próbáltam megmasszírozni az orrnyergemet, s közben magamban nyugtattam magam, hogy nehogy valami őrültséget csináljak. Már nagyon nehezen viseltem a sok nehézséget, s a legrosszabb az volt, hogy senkivel sem tudtam beszélni a problémáimról. Caroline-t nem avathattam be, mert nem akartam veszélyt hozni a fejére, Lou meg...nos, Lou-t láthatóan nem érdekeltem, hisz az eset óta még csak nem is keresett. Tony meg...vele végeztem egy örök életre. Már a szomszéd macskája sem jött át hozzám, szóval összességében elkeserítő volt a helyzet.
Kifújva magam az főorvossal való találkozást követően felpillantottam, s csak ekkor vettem észre, hogy egy-két sérült rendőr kóricál a váróban. Akaratlanul is azonnal a legrosszabbra tudtam gondolni, így a pultban ülő ügyeletes nővérhez léptem.

- Mi történt, hogy rendőrök sérültek meg?

- Valami rablás volt, lövöldözéssel. Egy valaki súlyosan megsérült, és van pár könnyebb sérült is

- Gyerünk a beteglistát, most - siettetve kértem az adatokat, s volt bennem nem kis aggodalom, hogy talán Lou-t is baj érte. Hiába történt köztünk az, ami történt, nem tudtam nem aggódni miatta. S amint megláttam a nevét, azt hogy lőtt sérülése van, s hogy melyik kezelőbe vitték, szinte sietve indultam meg a helyiség irányába.

- Dr. Kane...

- Nem érek rá, később! - intettem le az egyik kollégát, miközben megigazítottam a sztetoszkópom, nehogy kiessen a nyakamból a nagy sietség közepette. A lépteimen már csak akkor lassítottam, amikor megláttam az ablakon keresztül, hogy Lou odabent ücsörög, és egész kellemesen elbeszélget Chloéval. A nyitott ajtóhoz lépve megtorpantam egy pillanat erejéig, s már-már féltékenyen figyeltem kettősüket, mert Chloé mindent csinált, csak épp nem a feladatát végezte. Nem voltam süket, jól hallottam, hogyan próbálta elcsábítani az exemet.
- Magának nincs jobb dolga? - végül megtörve a beszélgetésüket, keményen szóltam rá a gyakornokomra, aki meglepetten kapta hátra a pillantását.

- Még össze kell varrnom a sebet...

- Nem kell, a recepciónál vegye fel Mr. Alek kartonját, menjen és vizsgálja meg - adtam ki határozottan az utasítást, miközben nem tudtam palástolni a bennem tomboló feszültséget, mely keveredett a féltékenységemmel.

- Na de Mr. Alek...

- Igen, Mr. Alek hetven éves, és nem valószínű, hogy randizni fog magával. Na gyerünk, siessen, én majd befejezem itt - miután sikerült elhessegetnem a fiatal gyakornokot, átvéve a helyét, magam telepedtem meg a gurulós széken, hogy befejezzem Lou karját. Még mindig ideges voltam, felpillantottam rá, egyelőre azonban nem szóltam, csak megnéztem, hogy mi van a karjával. Szerencsére nem volt vészes.
- Úgy tűnik, hogy nem vészes, megúszod pár öltéssel - jegyeztem meg, miközben újra a férfire pillantottam, majd folytattam a munkálatot, orvosi tűt és fonalat ragadtam, hogy megkezdjem összevarrni a férfi vállát.

- Ezt hogy sikerült beszerezned? Igazán jobban vigyázhatnátok egymásra a rendőrségnél, egyáltalán minek vannak társaitok? - dünnyögtem közben, mert hát amiatt is ideges voltam, hogy egyáltalán megsérült.

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison - Page 2 H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Aug. 09, 2020 7:27 am

To Madison

 
Mondhatnám, hogy egyszerű napjaim voltak, hogy nem temetkeztem bele a munkába, de annak semmi igazságalapja nem lenne.
Jobbnak láttam, ha inkább dolgozok, és megpróbálom elterelni a gondolataim, mintsem ismételten próbára tegyen a varázserőm. Ha egy cseppet is komolyan veszem a dolgokat, nem hatalmasodik el rajtam a vágy, hogy elhagyjam az egyszerű emberek világát, és belépjek egy olyan körbe, ahonnét nincs visszaút.
Szóval jelen helyzetben ami itt tartott a földön, az a munkám volt.
Anyám pár alkalommal meglátogatott, amit nem tudtam hová tenni nagy meglepetésemben, s majd ráfagyott a képemre a döbbenet, mikor azután érdeklődött, még is milyen nő az esetem, majd leszervezett számomra egy randevút is, amire inkább elmentem, mintsem ismételten a nyakamra járjon, és addig zargasson, míg be nem adom a derekam... Nos kösz Anya... Ennek ellenére egész jól ment a randevú. Boszorkány volt, csinoska... Pár évvel fiatalabb volt nálam csupán. Vörös haj, zöldes szemek, telt keblek, gödröcskék az arcán mosolygás közben. Jól elbeszélgettünk.

***


Gondolataim ezer felé kalandoztak, miközben próbáltam nem lelövetni magam.
Jött a hívás, s menni kellett. Folyamatban lévő rablás.
Emberek ellen nem szoktam használni az erőmet, meg úgy általában munka terén sem igazán, szóval maradt a fegyverem, és a golyóálló mellényem, ami jelen helyzetben nem sokat ért, hisz a vállamon talált el a fickó, de cserébe mi is leszedtük őt. Engem pedig a kórházba toloncoltak, hiába is ellenkeztem, hogy csak karcolás, és nem lesz semmi bajom, hogyha nem látják el a sebem. Hiszen csak egy felületi sérülésről volt szó.
A lényeg annyi, hogy hiábavaló volt minden ellenkezésem. Bevittek a kórházba, ahol némi papírozás után már oda is kerültem az egyik rendelőbe, s egy csinos kis gyakornok lépett be hozzám.
Az ajtót nem csukta be egyből. Beszélgettünk, s párszor talán túl bizalmasan viselkedett irányomban, s mivel a karika már nem volt a kezemen, így bátrabban viselkedett.
Elkezdte levágni rólam az átvérzett kötést, miközben cincogó hangon kezdett el mesélni, próbálva elterelni a figyelmem.
Előre hajolt, kigombolt kötényében, s egy pillanatra láttatni engedte formás kebleit. Kérdezett hát válaszoltam, s közben igyekezett ellátni a sebem, de keze megállt a munkában, s átvette a helyét a beszélgetés.
Előtte is láttam már egy bárban, s beszélgettünk is néhány alkalommal.
-Nős vagy? - kérdezte, miközben a fiókban katatott.
-Hosszú évek óta nem... - feleltem, s közben tovább töltögettem az adatlapot.
-Oh...sajnálom... - ám hangja nem az őszinteségről árulkodott.
-Ez van... Nem jött össze a dolog. - megvontam a vállam, aztán belé hasított a fájdalom, s rájöttem, ez mennyire nem volt jó ötlet.
Lassan visszatelepedett hozzám a megfelelő felszereléssel, tűvel, és sebvarró cérnával, hogy lassanként nekiveselkedjen az ellátásomnak. Persze közben fecsegett, szóval tartott, s elterelte a figyelmem, miközben fájdalomcsillapítót, és érzéstelenítőt adott, bár nélküle is elviseltem volna azt a kis fájdalmat, de nem ellenkeztem.


Vissza az elejére Go down
 
Lou & Madison
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Madison & Lou
» Lou and Madison | Drake's Bar
» Madison & Lucius
» Madison Kane
» Madison & Felix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: