Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lou & Madison


Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 22, 2020 1:59 pm

To Madison

 
Az igazat megvallva, nem értettem ezt a fene ellenkezést, hiszen ha szigorúan vesszük a dolgokat, az ég világon semmi közünk nem volt már egymáshoz. Persze hízelgő volt maga a gondolat, és a tudat is, hogy ennyire aggódik értem, de még is úgy éreztem, ehhez semmi köze nem lenne, de ezt még sem tettem szóvá neki.
-Igen tudom. Itt viszont lassan megőrülök, szóval igen. Elmegyek, és beszélek Collins -al. - jegyeztem meg, s közben folytattam az öltözködést.
Tisztában voltam vele, hogy tegnap még nem voltam a legjobb formámban, ahogy ez a jelen helyzetben sem volt épp a legigazabb rám nézve, de még is úgy gondoltam, meg kell szabadulnom ettől a helytől, és ettől a szagtól. Sosem szerettem a kórházakat. Főleg nem akkor, ha nekem is idebent kellett rostokolnom.
Közben tovább öltöztem, s igaz pici segítség képen használtam a képességemet is, s így kevésbé volt fájdalmas a dolog.
Mikor közölte, megy és beszél Collins-al, csak vettem egy nagyobb levegőt, és megingattam a fejem.
- Úgy sem tudlak lebeszélni erről. - forgattam a szemeim, s mire visszajött a doki után, addigra már felvettem a cipőmet is rendesen, s immár talpig díszben vártam a dokimat.
-Üdv Doki! - köszöntöttem én is, majd Madison-ra emeltem pillantásom, aztán vissza a sebészemre. - Remek...és mikor mehetek majd dolgozni? Megelégszek az akták tologatásával is… - tettem hozzá, bár abban is biztos voltam, hogy a főnököm sem rajongana azért a tényért, hogy újfent dolgozni szeretnék, ráadásul úgy, hogy még gyógyszereket is kell szednem, ami már egy másik kérdés, hogy befogom e szedni egyáltalán.
Aztán a doki közölte, hogy még várjam meg a papírjaimat, és még jönnek hozzá a receptek is, s utána mehetek is, ami a legjobb hír volt az elmúlt napokban.
Mikor Madison felajánlotta, hogy hazavisz, vettem egy nagyobb levegőt, és a csomagomra pillantottam.
- Nem akarok a terhedre lenni. Majd hívok egy taxit... - ő persze közben még magyarázta, hogy be kell tartanom amit Collins mondott, s arra csak egy bólintással feleltem, majd felvontam szemöldököm, s arcomon egy fél mosoly suhant át.
-Bármivel működik, bárhogyan. - jegyeztem meg, s közben lélektükreibe fúrtam kékjeimet. Szerencsére nem volt behatárolva, hogy csak egy két dolgot lehet lebegtetni, hisz akkor a múltkor azt a vérszívót sem tudtam volna a magasba emelni, s bizony talán elhamvasztani sem, de ezt a tényt inkább megtartottam magamnak, hiszen sem fárasztani nem akartam, sem pedig lezsibbasztani az agyát a mágiával kapcsolatban.
-Betartom amit a doki mondott. - azt nem tettem hozzá, hogy anyám fog erre figyelni, hiszen neki már előző nap említettem, hogy bizony én saját felelősségre haza megyek. Arról hallani sem akart, hogy a saját lakásomra menjek, s mivel egy elég makacs asszonyról volt szó, így meggyőzni sem álltam neki, hogy már pedig jó lesz nekem egymagamban is.
- Visszajövök az ellenőrzésre, jófiú leszek, és mindent betartok amit mondott. Így jó lesz?-  kérdeztem, még mindig őt figyelve.
Aztán kopogtatás hallatszott az ajtón, s a következő pillanatban Anyám egyik soffőrje lépett be az ajtón.
-O'Connell úrfi! Az édesanyja küldött Önért. - olyan egyenes tartással állt ott, mintha karót nyelt volna.
Megköszörültem a torkom, és bólintottam.
-Köszönöm Nigel! - szólnom sem kellett, s már ment is a táskámért, majd a kezembe adta a kabátomat. - Vigyázz magadra Madi! - finoman simítottam meg arcát, már ha hagyta, majd elindultam kifelé, s a papírjaim átvétele után már el is hagytk a kórházat.
Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szer. Okt. 21, 2020 7:55 pm

Szóval itt. Végül is, mivel a tegnapi ruha volt rajtam, s a nyakam is elgémberedett, nem hinném, hogy bárhol máshol is jártam, tényleg mellette nyomott el az álom. Ez viszont ebben az esetben mellékes volt, az sokkal jobban érdekelt, hogy Lou mégis miért visel farmert, s miért ücsörög az ágy szélén, ahelyett, hogy pihenne még.
- Mi..mi? - mint egy hápogó kacsa, kissé riadtan eszméltem rá arra, hogy mégis mire készül. Azonnal össze is ugrott a szemöldököm a hallottaktól, s szinte vele együtt pattantam álló helyzetbe. - Dehogy mehetsz dolgozni Lou! Tegnap még…nagy fájdalmaid voltak, és a kötésed is át kellett cserélnem. Nem erőltetheted meg magad, még hosszú idő, míg teljesen rendbe jössz - próbáltam őt meggyőzni, hogy ez azért nem a legjobb ötlet, s én magam sem orvosként, sem ex-feleségeként nem támogattam abban, hogy ő most elhagyja a kórházat, s belevesse magát a munkába. Nem is értettem őt, miért kereste mindig a bajt?
Figyelmemet közben nem kerülte el az sem, hogy milyen trükkösen bújtatta magára az inget. Meglepődtem, még mindig szokatlan volt tudni, hogy Lou képes efféle dolgokra, de ezúttal már nem volt olyan ijesztő számomra, mint a legelső alkalommal. Sőt, valahol még tetszett is ez a fura…dolog.
- Persze, hogy nem támogatom. És Collinsal is beszélek, komolyan mondom, az eszem megáll tőled O’Connell - jegyeztem meg egy kicsit morcosan, majd míg ő a cipőjével babrált, addig kisiettem, hogy nyakon csípjem Collinst.
Szerencsére épp a folyosón járőrözött, így nem kellett sokáig keresnem, rögvest le is támadtam őt Lou ötletével, ám legnagyobb meglepetésemre ő nem igazán ellenezte a férfi távozását.
- Ugyan, Madison! Már jó ideje bent van, és otthoni környezetben jobban megy a gyógyulás. Beszélek is vele…
- Meg ne próbáld..- hiába volt minden figyelmeztetésem, Collins nagy lépteivel haladt Lou szobája felé, köpönye lobogott utána, én meg sietve szedtem a lábaimat, hogy utol érjem őt.
- Áh, üdv Lou! Látom, hogy jól van, és Madison beszámolt arról, hogy mik a tervei. Nos…dolgozni még nem dolgozhat, viszont okunk sincs itt tartani. Saját felelősségére elhagyhatja a kórházat, de egy hét múlva vissza kell jönnie varratszedésre. Kímélnie kell magát, nem emelhet nehezet és …kell szednie néhány gyógyszert - míg beszéltek, nem tudtam mit tenni, csak bosszúsan méricskéltem a két férfit, miközben összefontam karjaimat a mellkasom előtt. Ha már mindent megbeszéltek egymással, s Collinst is elhagyta a szobát, csak ezután lépdeltem közelebb Lou-hoz.
- Én…hazaviszlek. De be kell tartanod mindent, amit Collins mondott, rendben? És…és tényleg nem dolgozhatsz. És…- még közelebb lépve hozzá, alsó ajkamba haraptam, majd némi gondolkodás után felpillantottam Lou-ra.
- Mond csak, ez a ruhafelvevős trükk…ez fordítva is működik? - kérdeztem, s ekkor már elmosolyodtam, fene a piszkos fantáziámat.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szer. Okt. 21, 2020 2:46 pm

To Madison

 
Nem akartam tovább ezen a helyen lenni. Valahogy az egész olyannak hatott, mintha fogoly lennék ebben az átkozott korházban.
Eltelt némi idő, mire az egész kezdett elviselhetővé vállni. A nyomás a mellkasomban, a bordáim feszülése, ami még azért a levegővételek alkalmával okozott némi kellemetlenséget, ám úgy éreztem ezek a fránya gyógyszerek teljesen eltompítanak, és nem vagyok önmagam.
Valami mintha megváltozott volna. Valami mintha nem ugyan olyan ütemben haladt bennem, mint amilyennek lennie kellene.
Míg Madison aludt, én felvettem a nadrágom, s épp azon morfondíroztam, vajon az ingem is magamra kapjam, s keressem e meg Collins-t , hogy saját felelősségre elhúzok a kórházból, mondván sok dolgom van.
Akadnak bűnözők még mindenfelé, akiket le kellene fülelni.
Madison ébredése után, a mozdulatban megálltam, s csak ültem ott mellette, arcomon kedves mosollyal, hisz még is csak itt töltötte az estét mellettem, azon a kényelmetlen széken. Komolyan mondom, jobban aggodalmaskodik miattam, mint mikor még házasok voltunk. És az a fránya zöldszemű szörnyeteg is elkapja, ha csak Claire szóba kerül, pedig tényleg talán ő lenne az esélyem a normális életre.
Kedves volt, és bájos. Sosem tolakodó. Nem kapott sikítófrászt, ha esetleg varázsoltam a közelében,  s talán még én magam is bátrabban nyúltam a képességeim felé, mint sem Madison mellett.
Ő mellette, visszafogottabb voltam, mintha egy élő szájkosara lenne a képességemnek, és a bennem megbúvó kettősségnek.
Mintha mellette a bennem feszülő ellentmondások megszűntek volna létezni.
-Itt. - nem vittem túlzásba a magyarázkodást, miszerint itt aludt mellettem. Megbombázott hirtelen pár kérdéssel, de nem is vártam kevesebbet tőle. - Megkeresem Collins-t, és hazamegyek. Dolgoznom kell Madison. Rengeteg dolgom van. - adtam meg a választ, s már keltem is fel, hogy felügyeskedjem magamra az ingemet is, ami valljuk be kicsit nehezebben ment a sérült vállam miatt, de igyekeztem megoldani a problémám segítség nélkül.
Végül, mivel csak mi ketten voltunk odabent, némi mágia segítségével felügyeskedtem magamra az ingem, de összegombolni nem álltam neki, hisz majd Collins-nál úgy is vár rám néhány vizsgálat, meg vérvétel, és hasonló finomságok, mire rábólint majd, hogy elmehetek.
Igaz terepre nem mehetek majd még egy darabig, de a papírmunka is ezerszer jobb, mint idebent rohadni a kórházban, és ezen az sem segített, hogy annyi látogatót kaptam mostanában.
-Tudom, hogy nem támogatod az ötletet… - tettem még hozzá, miközben odamentem a szekrényhez, és előkerestem a cipőimet, amiből persze Anya volt olyan kedves, és hozott nekem másikat, mondván a régit még egy hajléktalannak sem adná oda. Nyilván a tűzre vetette, de ez a tény annyira nem érdekelt, s miután helyet foglaltam egy másik széken, elkezdtem felhúzni a cipőm.


Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Vas. Okt. 18, 2020 6:13 pm
Lou nagyon rám hozta a frászt, egy pillanat erejéig tényleg azt hittem, hogy elveszítem őt, de hála az égnek, nem volt komolyabb a baj, csak a gyógyszer adagolására kellett volna jobban odafigyelni. Persze, már ez is hibának számított, így a nővért azonnal leszidtam az eset után, s a délutánost is behívattam, akivel szintén elbeszélgettem arról, hogy mit jelent az, ha valaki beteget ápol. Nem akartam még egyszer olyan esetről hallani, hogy egy nővér nem végzi megfelelően a munkáját, nem cseréli le rendesen a kötést, és nem adagolja megfelelően a páciens gyógyszereit. Ezekből komolyabb baj is adódhatott volna, akár Lou esetében, akár másnál. S bár osztályvezetőként is zavart a dolog, de ezúttal érzelmileg is komolyan befolyásolt ez az eset.
Nem is akartam hazamenni, mert nem akartam tőle távol lenni, így bármennyire is voltam fáradt, inkább ott maradtam az ágya mellett, hogy megbizonyosodjak róla, tényleg jól van. Míg ő pihent, tengernyi gondolat futott át a fejemben, eszembe jutott az, amit arról a Claire nevű vörös nőről mondott, hogy megismerne engem. Hogy tudja, Lou felesége voltam. Nem is értettem, hogy miért akart megismerni, ha épp a helyemre pályázott. Vagy talán éppen ezért? Ki akart golyózni Lou mellől, s úgy érezte, hogy ehhez előbb meg kell ismernie? Fel akarta térképezni a gyenge pontjaimat? A ribanc...
Már a gondolattól is bosszús vonások kúsztak arcomra, s idegesen doboltam ujjaimmal a matrac szélén. Jó lett volna megkérdezni Lou-t, hogy neki mégis mi erről a véleménye, de ő aludt. Nyugodtnak tűnt, nem rezzent egyetlen arcizma sem, valószínűleg mély álomba sodorhatták a fájdalomcsillapítók. Lehet, hogy éppen a vöröskéről álmodott. Féltékeny gondolataimat még mindig nem tudtam tovasöpörni, annak ellenére sem, hogy bevallotta, szeret. Még mindig nem tudtam, mit lehetne kezdeni ezzel a Claire problémával.
Aztán eszembe jutott az, amit Collinsról mondott. Meg volt győződve róla, hogy Nate többet jelent nekem, mint egy szimpla barát, pedig erről szó sem volt. Ő mégis határozottan állította, hogy látta, amit látott. Vajon Nate tényleg közeledni próbált hozzám? Végül is, volt menyasszonya, meg aztán már ezer éve voltunk legjobb barátok. Nem hinném, hogy egy-egy érintés barátinál többnek számított, vagy mégis?
Azt hiszem, hogy túl sokat gondolkodtam, mert végül elnyomott az álom, s úgy, ahogy voltam, ruhástól aludtam el Lou ágya mellett, annak szélére dőlve, fogva a kezét. Hogy mennyi idő telhetett el, azt nem tudom, de valószínűleg sok, mert kiütött a fáradtság. Éreztem egy kellemes érintést, mintha valaki az arcomat cirógatta volna, aztán egyszer csak egy tompa hang kezdett erősödni hallójáratomban, s néhány másodperccel később már határozottan úgy éreztem, mintha valaki rám köszönne. Kinyitva a szememet, Lou-t láttam meg az ágyon ücsörögve, úgy tűnt, mintha éppen készülne valahová.
- Lou? Mi...oh, itt aludtam? - kissé még kótyagosan emeltem fel a fejem, az arcomba lógó tincseket félre söpörve vettem szemügyre őt, a nyakam egy kicsit fájt, azt sikerült elaludnom. Jobbommal oda is nyúltam, hogy egy kicsit megdörgöljem, közben felegyenesedtem a széken, s újra szemügyre vettem a férfit. Nadrág volt rajta, és nem az a kórházi zubbony, amit anno ráadtak.
- Hát te meg? Hogy vagy, mi történt? És miért van rajtad nadrág? - néztem rá értetlenül. - Mármint...jobb, hogy van rajtad, mintha nem lenne, de...hová készülsz? - ekkor már kezdett belém visszatérni az élet, s bizony ráeszméltem, hogy Lou készül valamire.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 01, 2020 4:47 pm

To Madison

 
Az igazat megvallva, nem igazán értettem, egy kézfogást minek ennyire túl reagálni. Esetleg ha időközben megnősültem volna újfent, vajon azt is ennyire nehezen viselte volna? Nem mondom, hogy nem szerzett vele kellemes perceket, s még egy kicsit élveztem is volna a dolgot, ha nem érzem úgy, hogy a mellkasom ki akar szakadni a helyéről, szóval inkább hagytam az egészet annyiban, s csak a szemeim forgattam, aztán megingattam a fejem.
-A féltékenység rusnya egy szörnyeteg… - morogtam válaszképpen.
Aztán megemlítettem neki, hogy Claire meg akarja ismerni, s itt érkezett meg a következő kiakadás. Lassan több drámában lesz részem, mint egy szappanoperában. Vajon vissza fogom sírni valamikor is, mikor egyáltalán nem kereszteztük egymás útját, vagy éppen megmaradtunk abban a státuszban, hogy néha csillapítjuk a feszkót egymás társaságában? Nos, semmi sem kizárt, szóval bármi lehetséges alapra helyeztem a dolgokat.
-Tudja, hogy a nejem voltál. - adtam meg a rövid választ. Hogy Caire-nek mi is a szándéka ezzel kapcsolatban, az meg legyen csak az ő dolga. Abban azonban biztos voltam, hogy nem fogja annyiban hagyni a dolgot, s mindenképpen találkozni akar majd Madison-al.
Aztán közöltem vele, hogy odáig van értem, és ő erős tagadás helyett, inkább csak szurkálódott, szóval kezdtem tisztában lenni vele, hogy bizony- bizony ott lappang az a még mindig szeretlek mondat az elméje mélyén.  
Megszédültem olyannyira, hogy szinte ülni se tudtam rendesen, már-már attól féltem leesek onnan, erre elkezdett gúnyolódni. Nos, annyira nem örültem neki, s lassan kezdtem azt hinni, tényleg többre mennék egy kis mágiával, mint hogy várjam a csodát a gyógyszerektől.
Aztán megjegyeztem neki, mit is vettem észre az ő dokihaverjával kapcsolatban, ami neki meglepő módon fel sem tűnt, vagy éppen csak engem akart hülyének nézni, szóval hagytam is annyiban a témát. Valamiért nem akartam vitatkozni, és folytatni azt a kutya macska harcot tovább.
-Ha te mondod! - jegyeztem meg inkább, de aztán még is hozzá tettem. - Az nem jelent semmit. Figyelj picit jobban, és észreveheted, hogy bizony a kedves megnyilvánulásaidat úgy értelmezi, szabad a pálya. - aztán megvontam a vállam. Természetesen mi más is történhetett volna, mint hogy a sebeim, és maga a mellkasom majd kiesett a helyéről. A fájdalom nem volt semmi, de szavak nélkül reagáltam rájuk pusztán, némi kapaszkodással.
Tény hogy a nővér elvégezte a dolgát, ám talán Madison-nak abban is igaza volt, hogy nem a legtökéletesebben. Beszélgettem vele, s nyilván elterelődött a sebeimről a figyelme, ám mégsem akartam, hogy ebből neki gondja legyen.
-Kikezdeni? Ugyan már! - morogtam, aztán próbáltam kissé magamnál maradni, de mint azt sejteni lehetett, bizony ez a cucc, eléggé képes volt hazavágni mindent. Már-már nem is tudtam arra figyelni, hogy Madison mit mond.
-Igen igen… emlékszem. Nem kell a számba rágni. Történt néhány dolog, eltelt némi idő. - ismételten elhallgattam egy időre, mert lassanként bizony kezdett beütni a cucc, s közel éreztem ahhoz, hogy lassan kiütöm magam, ami meg is történt.
Eldőltem, s hogy aztán mi történt, arról fogalmam sincs.
Miután másnap felébredtem, ért egy aprócska meglepetés. Madison… Ott feküdt az ágyamra dőlve, miközben a székben aludt, és a kezemet markolászta. Elmosolyodtam, aztán finoman megcirógattam a kezét. Felültem, lelógattam a lábam az ágyról, s úgy cirógattam meg az arcát.
Vettem egy nagyobb levegőt, s nem sokkal később már az ágyam mellett álltam, és magamra vettem, a nadrágom, amiben nos kissé ki is purcantam.
Hogy miért nem tudunk mi is olyan jól regenerálódni, mint egy vámpír. Megtámaszkodtam az ágyon egy pillanatra, majd visszaültem, mielőtt még ő kinyitotta volna a szemét.
-Szia… - kissé még pihegtem, ám merőben jobban voltam mint tegnap, és legszívesebben hazamentem volna.
Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 29, 2020 7:47 pm
- Tényleg? Kezdetektől fogva ennyire rád mászik? - kérdeztem gúnyosan, miközben továbbra is ott tombolt bennem a féltékenység, ráadásul úgy tűnt, mintha ezt Lou még élvezné is. Nem azt mondta, hogy jaj ne gondoljak bele sokat, meg ne értsem félre, ááá dehogy. Ő inkább még hozzá is tett egy aprócska szeletet, csak hogy még féltékenyebbé tegyen. Pedig nem volt rám jellemző ez, régen mindig határozott voltam, most viszont magam sem tudom, hogy miért, képes volt megingatni ennek a nőnek a létezése.
- Hogy mit akar? - forrongásomból Lou következő szavai döbbentettek le, s nem akartam hinni a fülemnek, amikor azt mondta, hogy ez a Claire nevű maca meg akarna engem ismerni. - Miért akar megismerni....várj, mégis mit mondtál neki rólam? Azt, hogy egy kedves ismerősöd vagyok, vagy a rokonod? Gondolom, nem mondtad el neki, hogy a feleséged voltam - hangomból még mindig érződött, hogy kicsit fújok Lou-ra, hisz nem tudtam felülkerekedni ezen a témán, ráadásul azt sem értettem, hogy ha mesélt rólam, akkor mégis miért akart volna jobban megismerni Claire.
Míg beszélgettünk, elkezdtem lecserélni a férfi kötéseit, igyekeztem koncentrálva, és odafigyelve csinálni a műveletet, de figyelmemet nem kerülte el az sem, amiket Lou mesélt. - Szerintem ne szállj el magadtól ennyire O'Connell - ezt az egóval fűszerezett megjegyzésére szúrtam vissza, s bár igaza volt, azért nem adtam meg olyan könnyen magam, még mindig dacosan ellenálltam annak, hogy elgyengüljek, s továbbra is haragudtam a barátnőcskéje miatt, már csak azért is, mert rengeteg kérdés kavargott a fejemben. Engem tényleg bántott az, hogy Lou ilyen hamar barátnőt szerzett magának, s bár igaz, hogy én meg a kollégájával szűrtem össze a levet, de azóta történt egy, s más.
- Na, azért ennyire ne kapaszkodj abba az ágyba, az előbb kaptál egy fájdalomcsillapítót - jegyeztem meg, s talán most először hiányzott belőlem az együttérzés, valószínűleg ez is Clairenek köszönhetően. Mivel a kötést lecseréltem, s gyógyszert is kapott, ráadásul a monitoron az értékei is jók voltak, nem gondoltam azt, hogy bármi komolyabb gondja lehetne.
- Most két napig nem kell cserélni, hacsak nem szakad fel a seb, de remélhetően nem kezdesz el ficánkolni, és akkor nem fog. Még idő kell a gyógyuláshoz, de rendbe fogsz jönni - mondtam, immár kedvesebb szavakkal, ahogy elkezdtem összepakolni az eszközöket, amikkel dolgoztam, s végül próbáltam megszabadulni a gumikesztyűtől. Ekkor ért egy meglehetősen furcsa megjegyzés Lou részéről, amit persze azonnal tagadtam, mert hát tényleg nem volt köztem és Collins között semmi, de Lou további megjegyzései egy pillanatra elgondolkodtattak.
- Én...nekem ez nem tűnt fel Lou, én Natet már egyetemista korom óta ismerem, sok mindent megéltünk már és a legjobb barátom. Amúgy is van menyasszonya...- továbbra is tagadtam a dolgot, annak ellenére, hogy Lou szavai mégis megmozgatták a gondolataimat, s felmerült bennem a kérdés, hogy vajon Collins tényleg úgy közeledne hozzám, ahogy azt az ágyon fekvő pasasom gondolja?
- A te munkahelyed...édes szívem, elárulom neked, hogy a kolléganőid nyolcvan százaléka rád van pörögve, a maradék húsz meg Eric Warrenre, szóval nem hinném, hogy pert akasztanának a nyakadba, szerintem még örülnének is....de egyébként tényleg nincs köztem, és Nate között semmi. Csak barátok vagyunk - mindezt teljes határozottsággal mondtam, nem említve azt, hogy életünk során már két olyan alkalom is volt, amikor majdnem egymás ágyában kötöttünk ki, s amúgy sem akartam efféle dolgokról mesélni. Lounak is biztos akadt bőven barátnője, s arra is mérget mertem volna venni, hogy azzal is volt már valami, akitől azt az egyenruhás plüsst kapta.
- Na, mi a baj, ennyire fáj? - összefutottak a ráncok a homlokomon, amikor úgy láttam, hogy Lounak erős fájdalmai lehetnek. Oda is léptem mellé, s kezemet a csuklójára helyeztem, hogy ellenőrizzem a pulzusát, közben a monitor értékeit fürkésztem. - Nem baj, akkor sem végezte a dolgát, szóval Zoe nővérrel el fogok beszélgetni. Egyébként hálás lennék, ha nem kezdenél ki minden kolléganőmmel, mert nem szeretném, ha mindenkit át kellene pakoltatnom másik osztályra - mondtam teljes komolysággal, ahogy pillantásomat a férfi tekintetébe fúrtam. Végül, csak célt ért a beszélgetésünk, mert tényleg frusztrált a kettőnk kapcsolata, s ezt szóvá is tettem.
- Lou...úgy őszintén, szerinted itt lennék még, ha frászt kapnék tőled? Tudom, hogy az elején nagyon rosszul reagáltam le, és megbántottalak a viselkedésemmel. De már legutóbb is elmondtam, hogy sajnálom azt, hogy rosszul reagáltam le, és elmondtam, hogy miért...- sóhajtottam, ahogy az ágya szélére telepedtem. - Tudom, hogy te jó ember vagy, függetlenül attól, ami...hozzád tartozik. Nekem ez új, és meg kell szoknom...ennyi - mondtam őszintén, miközben tovább fürkésztem a pillantását, mikor észrevettem arcvonásain a változásokat. Mintha már nem koncentrált volna, s még a szemhéjai is lecsukódtak. - Hé..Lou, térj magadhoz, térj magadhoz....

***

Lou ájulása a frászt hozta rám, megint egy hullámvasút volt az egész, idegesen hívtam a többi kollégát, hogy minél előbb megtudjuk, mi okozhatta a problémát. Már a legszörnyűbbre gondoltam, attól féltem, hogy a korábbi műtét, s a gyógyszerek miatt vérrög keletkezhetett, ami a tüdejébe jutott, de hála az égnek csak a gyógyszer ütötte ki, úgy tűnik, hogy tényleg egy lórúgásnyit kapott. A szobáját nem hagytam el, aznap este nem is mentem haza, s ott virrasztottam az ágyánál, míg el nem nyomott az álom, s el nem aludtam a széken ülve úgy, hogy fejem a kézfeje mellett pihent az ágyon.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Szept. 24, 2020 3:06 pm

To Madison

 

Halványan elmosolyodtam. Azért egy cseppet imponáló volt számomra, hogy ennyire  féltékeny egy apró kézfogás miatt.
- Kezdetektől fogva ilyen közvetlen. - egy pillanatra elhallgattam, majd folytattam. - Megszeretne ismerni téged. - tettem hozzá kedves hangnemben, hiszen beszéltem róla Claire-nek. Persze közben kértem egy adag fájdalomcsillapítót is, hiszen a mellkasom rettenetesen sajgott, mintha éppen ki akarna szakadni onnan. Természetesen felfogtam az egészet annak, hogy a jó előbb elég hirtelen mozdultam, s az okozhatta a problémát.
Engedelmesen tettem le testem mellé a karjaimat, s hagytam, had nézze meg a kötéseimet, aztán kicsit gondolkodtam.
- Volt bent… - feleltem némi gondolkodás után. Közben persze ecseteltem neki a gondolataimat, s igyekeztem közben nem leszédülni a helyemről, hisz ismételten túl gyorsan mozdultam. Megkaptam a fertőtlenítést, s közben kérdést is a kérdésemre. Vettem egy nagyobb levegőt, de cserébe ismét csak némi fájdalmat kaptam. Azok a fránya bordák… Akkor nem nyilalltak ennyire, mikor a kollégáim voltak itt, és igyekeztek oldani a feszült légkört.
- Hosszú utat tett meg, hogy megnézze mi van velem Madison. - magyaráztam, s közben hagytam had serénykedjen szépen azzal a kötéssel, s közben még a nővér is bedugta a fejét, s hozta a csillapítómat, aminek kifejezetten örültem. Igaz kissé tompa leszek tőle, de remek anyag volt, s segített a fájdalmaimon.- Mondtam én, hogy odáig vagy értem… - jegyeztem meg, s közben bizony már meg kellett kapaszkodnom az ágyam oldalában. Ennyira vacakul talán még nem éreztem magam életem során, vagy csak szimplán nem emlékeztem rá, de nem kezdtem el nyavalyogni. Ám mintha csak érezte volna mi a gondom, biztosított afelől, hogy nemsokára megkapom azt a vackot, és jobb lesz majd.
-Sérült vagyok, és nem vak… finom érintések, simítások, és nem hessegeted el, szóval nincs ellenedre, vagy nem a-képpen fogod fel a dolgot. Ha én ilyesmit csinálnék a munkahelyemen, a nyakamba varrnának egy zaklatást. - ecseteltem, aztán most már két kézzel kaptam meg az ágyat, s inkább visszadűltem a párnára, mert nem bírtam tovább ülni. S mintha épp végszóra történt volna, a nővér visszaért, s ott volt a kezében a várva várt csillapító is, ami majd igaz nem tünteti el a problémámat, de elfedésnek tökéletes lesz. Akkor majd csak azzal leszel elfoglalva, hogy milyen bódult vagyok, s maga az egész  hercehurca nem fog érdekelni.
-Ha a beszélgetés elcsavarásnak számít… - megvontam a vállam, s csak utána jöttem rá, hogy ez nem volt jó ötlet. - Volt bent… átcserélte a kötést… beszélgettünk, ő nevetgélt, adott némi koktélt, aztán távozott. - feleltem őszintén, majd ha még ott volt mellettem, finoman megfogtam a kezét. Már ha hagyta. - Madison...ha ennyire zavar ez az egész… akkor ha felvillantom azt amit tudok… vajon frászt kapnál tőle, és elmenekülnél, vagy elfogadnál vele együtt?
Túl sok volt a beszéd, s a levegő egyre kevesebb. Mintha valaki ráült volna a tüdőmre egy pillanatra, így aztán elhallgattam, s igyekeztem mély nyugodt levegőket venni.
Nem estem pánikba, mielőtt még félreértés történne, egyszerűen csak olyan érzés kerített hatalmába, hogy nekem most be kell csuknom a szemem, és pihennem kell. Sokat kell pihennem. Nagyon sokat. Pillanatok alatt sötétült el előttem minden, s a világosság helyét átvette a csend, és a sötétség. Béke volt.


Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Szept. 24, 2020 2:36 pm
Még ha igaza is volt Lounak, s valóban aggódtam miatta, most akkor sem tudtam ezzel vitatkozni, vagy épp emellett érvelni, mert gondolataimat továbbra is lekötötte a tény, hogy a férfit meglátogatta ez a nő, s láthatóan nagyon is szoros kapcsolat volt köztük, már-már elég komolynak mondható. Legalábbis látszólag. Ezt nem tudtam kiverni a fejemből, így nem is tudtam úgy viselkedni Louval, ahogy az elmúlt napokban. Tova reppent az a felhőtlenség, s helyére beköltözött a féltékeny zöld szörnyeteg. Hiába szeretett volna beszélgetni velem, mintha mi sem történt volna, feszült voltam, ideges és nem is akartam palástolni előtte az érzéseimet. Hirtelen döntöttem úgy, hogy kitálalom, mi is a problémám, hisz jó lett volna egyszer s mindenkorra tisztázni kettőnk kapcsolatát, mielőtt még beleőrültem volna.
- Ja igen, azt láttam, hogy kedves és gondoskodó, azt se tudta, hogy markolássza a kezed - vetettem oda féltékenységtől átitatott hangon, közben nem kerülte el a figyelmem az sem, hogy Lou gyengélkedett. S bár most haragudtam rá emiatt a nő miatt, azért megesett a szívem az elesettségén is. - Várj, előbb megnézem - nem tetszett ez, hogy így fájlalja a sérülését, így odaléptem hozzá, s kezeimmel nyitottam szét mellkasánál a hálóinget, hogy lássam a sérülését. A kötése átázott, ez azonnal szembetűnő volt, s gyanús is.
- Nem volt még a nővér, hogy átcserélje? - már emiatt is ideges lettem, hisz külön megkértem őket, hogy száztíz százalékkal figyeljenek erre a szobára, ha nem még jobban. Le merném fogadni, hogy még Elen is külön fizetett, csak hogy a lehető legjobb ellátásban részesüljön a fia, ám ehhez képest azt kellett látnom, hogy ez a kötés bizony nem volt lecserélve. - Kapsz fájdalomcsillapítót, de ezt le kell cserélnem, hogy ne fertőződjön el - mondtam komolyan, majd átsétáltam az ágy végéből a kezelőasztalhoz, s a kötszerekkel felszerelt kocsit közelebb húztam az ágyához, s végül csak letelepedtem mellé. - A karjaidat tedd magad mellé - kértem, hogy jobban hozzáférhessek a sérüléséhez, közben benyomtam a nővérpult csengőjét is.
- Ezt tényleg így is gondolod? - kérdésére kérdéssel válaszoltam, közben kesztyűt húztam, majd óvatosan lefejtettem mellkasáról a használt gézt, s egy mozdulattal a kukába hajítottam. Utána sebfertőtlenítővel töröltem át a seb környékét, ügyelve, hogy csak a széleihez jusson. - Mert ha ez így van, akkor én tényleg nem értem, hogy miért van szükséged erre a nőre, vagy miért nem mondod meg neki, hogy már ne járjon hozzád. Nagyon zavar Lou, és igen, hiba volt elválnunk, mert szeretlek, de nem akarok az lenni, aki épp kapóra jön neked, ha más nincs - vallottam be őszintén, miközben tekintetét fürkésztem, aztán sóhajtva fókuszáltam újra a sebre. Közben nyílt az ajtó, s egy nővér lépett be rajta.
- Martina, hozzon egy fájdalomcsillapítót a betegnek. És nézze meg, ki volt a délutáni beosztott nővér erre a szobára, köszönöm - kiadva az utasítást, újra a feladatomra koncentráltam, s neki láttam az új, tiszta kötszer felhelyezésének. - Tarts még ki, mindjárt megkapod a fájdalomcsillapítót - mondtam , érezhette, hogy azért még lehangolt vagyok a nőcskéje miatt. Kérdése váratlanul ért, így meglepetten pillantottam fel rá.
- Collinssal? Ezt most hogy érted? Te is tudod jól, hogy egyetem óta a legjobb barátom, még az esküvőnkön is ott volt. Továbbra is barátok vagyunk, számíthatok rá, ha baj van. És egyébként profi munkát végzett rajtad, pedig gmég csak nem is ez a szakterülete - jegyeztem meg, ahogy felhelyeztem mellkasára az új kötszert. Közben a nővér is megérkezett, átadta a fájdalomcsillapítót, s elmondta, ki volt a délutános nővér, majd ezután távozott.
- Zoé...mond csak Lou, Zoé nővér volt bent nálad délután? Az ő fejét is elcsavartad, hogy elfelejtette lecserélni a kötésed? - tettem fel a kérdést még talán mindig picit féltékenyen, miközben arra gondoltam, hogy ha valóban nem végezte jól a munkáját, akkor el kell beszélgetnem vele erről az esetről.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Szept. 24, 2020 12:29 pm

To Madison

 

Claire a búcsupuszi után el is ment. Nem ellenkezett, hogy márpedig ő akkor is maradni szeretne. Inkább engedelmesen elment onnan, ami lássuk be, eléggé imponáló volt a részéről.
Aztán tekintetem Madison-ra tévedt. Megingattam a fejem, aztán leengedtem kezem a mellkasomról.
Megdörgöltem az arcomat, aztán az igazat megvallva legszívesebben felkeltem volna onnan, de tudtam annak nem igazán örülne, s talán még meg is találna csapkodni.
Az a kis idill, ami az elmúlt napokban felütötte a fejét, mintha nem is létezett volna.
Nem telepedett oda hozzám, csak megállt az ágyam végében, s a korlapot markolászta.
-Értem… szóval akkor még maradnom kell egy darabig. - elhúztam a számat, hiszen utáltam ezt a fekvést már. Legszívesebben elmentem volna innen, hogy a saját ágyamban feküdhessek, bár akkor nyilván tennék valami butaságot, és ismét itt kötnék ki, szóval, talán tényleg jobb ha alapból itt maradok.
-Tagadnod is kár. Jobban aggódsz miattam, mint mikor házasok voltunk Madi… - kicsit feljebb toltam a párnámat, majd igyekeztem úgy pozíciót váltani, hogy a lábam ne mozogjon nagyon, hiszen az még mindig elég rendesen fájt. Akár csak a nagyobb levegővételek, de erről valahogy nem akartam beszélni, csak talán a mellkasomon pihentetett kezem volt árulkodó ezzel kapcsolatban.
- Pedig érdekel. - megvontam a vállam, aztán felvettem a poharam, s ittam pár kortyot, majd rá emeltem tekintetem. - Néhány randi volt csupán eddig igen. Kedves lány, és gondoskodó. -aztán nyögtem egyet, s odakaptam kezem a mellkasomhoz, ahol a golyó eltalált. Hirtelen mozdultam, s elég alaposan belenyilallt a fájdalom. - Hogy hányadán állunk?  Kíváncsi lennék rá én is. Figyelj… nem lehetne, hogy adsz előbb egy kis fájdalomcsillapítót, és aztán beszéljük meg a dolgokat? - tudakoltam, hiszen az a mozdulat láthatóan nem volt épp a legtökéletesebben kivitelezett, hiszen még mindig ott maradt a sajgás a nyomában, és a nehézkes levegővétel is megmaradt, akár csak a fejfájás.
-Érnék vele valamit, ha azt mondanám még mindig Szeretlek, és fontos vagy nekem? Hogy beleőrülök ha nem látlak? Hogy úgy gondolom, hiba volt elmenekülni a felelősség elől, és elválni? - kérdeztem, miközben lehunytam egy pillanatra szemeim, majd újfent rá emeltem tekintetem.
Nem volt hazugság, de még csak jóindulatú füllentés sem. Valóban odáig voltam érte, s az elmúlt időszakban gyakrabban jutott az eszembe mint azt kellett volna. Talán tényleg el kellett volna felejtenem, és rendesen továbblépnem azok után, hogy szörnyetegnek titulált, de valahogy nem ment.
Akkor is ott maradt egy láthatatlan szál közöttünk, s ha a közelemben volt, valahogy nyugodtabb voltam én magam is, s nem akartam felgyújtani az egész várost a benne élő összes emberrel együtt. Akkor nem akartak a gondolataim és a sötét mágia hívó szava maga felé fordítani. Akkor bőven elég volt az a hatalom amivel rendelkeztem,s nem akartam rájönni a halhatatlanság titkára sem.
- Mi van veled és Collins-al? - tettem fel a kérdést, miközben köhögtem párat, s igyekeztem rendesen felülni, hogy azért levegőt is kapjak végre.
Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Szept. 24, 2020 11:06 am
Annyira dühített ennek a nőnek már a látványa is, hogy legszívesebben megcsapkodtam volna a kezem ügyébe akadt kórlappal, viszont ezt orvosként nem tehettem, és amúgy is tekintettel kellett lennem a beteg állapotára. Na persze...Lou most nem is tűnt annyira betegnek, mert láthatóan elég jól fogadta a vörike látogatását. Ha nem jövök be a szobájába, akkor talán egymás mellett kötnek ki. És még azt mondja, hogy csak pár randijuk volt, hát persze! Szerintem meg már együtt is vannak...Indulat szőtte gondolataim dühös csatát vívtak egymással, nagyon nehéz volt fegyelmeznem magam, s tényleg erőt kellett vennem magamon, hogy mosolyt erőltessek az ajkaimra, és úgy tegyek, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Pedig egyáltalán nem volt ez rendben, mert úgy éreztem, hogy nincs is a kapcsolatunk átbeszélve normálisan, azt sem értettem, hogy pontosan mi is van kettőnk közt, vagy hogy Lou tényleg tovább lépett-e?
Lou közben sorolta a kérdéseimre a válaszokat, lehet hogy neki sem tűnt fel, hogy miért is érkeztem. A vizit fél órával ezelőtt volt, Collins mindent leellenőrzött, így részemről mindez már teljesen fölösleges volt. De látva a nőt, még sem mondhattam azt, hogy ó, én is csak látogatóba érkeztem, és amúgy a neje vagyok. Mármint az ex-neje, bár ez részletkérdés volt.
- Igen, ez részben a gyógyszerek mellékhatása..- jegyeztem meg Lou szavaira, pillantásom azonban ezt követően újra a vörösre szökött, s ekkor tettem célzást arra, hogy jó lenne, ha végre távozna. S bár próbáltam palástolni az érzéseimet, azért egy csöppet talán durvára sikeredtek a szavaim, szinte biztos voltam abban, hogy Lou barátnőcskéje majd valamit visszaszól, ám legnagyobb döbbenetemre egyetlen szót sem szólt, csak elfogadta a szavaimat. Ha őszinte akarok lenni, ez még jobban dühített, mert így nem volt lehetőségem arra, hogy szó szerint elzavarjam a francba. Emiatt viszont még mindig fortyogtam belülről, a féltékenység mardosott, főleg akkor, amikor láttam, hogy búcsúcsókot nyom a férfi homlokára.
Ahogy távozott, még utána pillantottam, felmértem a vetélytársamat, s a legszörnyűbb az volt, hogy túl jó formában volt, s csak még inkább erősödött bennem a félelem, hogy ez a nő még komoly veszélyt jelenthet ránk nézve.
- Nem aggodalmaskodom sokat, ez a dolgom, orvos vagyok - visszafordulva, kissé talán ridegen szóltam Lou-hoz, mert még mindig szétvetett a düh a látogatója miatt. - Nem, kizárt, hogy elengedjenek, amíg az értékeid nem lesznek a megfelelőek. Sok vért veszítettél, és egy komoly műtéten estél át, egy hétig még biztos, hogy bent tartanak megfigyelésen - ezt már talán egy fokkal nyugodtabban adtam tudtára, viszont csak nem tudtam kiverni a fejemből a nő látogatását, s az is bosszantott, hogy Lou úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna.
- Légyszíves ne csinálj úgy Lou, mintha ez érdekelne. Igen, fáradt vagyok, de az sokkal jobban érdekel, hogy most mégis mi van. Mert láthatóan neked van egy barátnőd, de nekem csak annyit mondtál, hogy párszor randiztatok. És ha ez ennyire komoly köztetek, akkor jobb lenne, ha ezt elárulnád és...nem csinálnál úgy, mintha én is érdekelnélek - sóhajtva csak kiböktem neki, hogy mi a bajom, s most nem is telepedtem le mellé, ahogy szoktam, inkább csak az ágya végében ácsorogtam, s feszülten markolásztam kezeim közt a kórlapját. Neki biztos imponált ez a helyzet, de engem kezdett kikészíteni, hogy egyik nő váltja a másik után a kilincset.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Szer. Szept. 23, 2020 9:20 am

To Madison

 

Anya egy darabig még ott volt a dokival, majd elment, s hozott pár dolgot nekem. Én addig  mi mást is tehettem volna, ott feküdtem az ágyon, ami akkor egy cseppet sem érdekelt, hogy kényelmes e. Sokkal fontosabbnak éreztem, hogy megkapjam a vizet.
Madison a kezem szorongatta, s úgy gondoltam, szinte el sem akarja engedni. Nézzenek csak oda… talán még sem vagyok akkora szörnyeteg a szemében?
Aztán csak megkaptam a vizet. A felülés nem ment, s fel is nyögtem mikor próbálkoztam vele, így vissza is ejtettem magam az ágyra, majd a szívószállal, és némi segítséggel ittam néhány kortyot, ami nem is volt olyan könnyű művelet.
Aztán elvette kezem a mellkasomról, ahol megnyomkodtam magam, s elkezdte magyarázni mi is történt velem. Közben lecsuktam szemeim, s lelki lélektükreim előtt felrémlett az esemény. Elhúztam a szám, majd megdörgöltem arcom, s visszaejtettem kezem testem mellé.
-Szuper… - mondtam csak ennyit kinyitva a szemem, majd ő megjegyezte, hogy tényleg megfojtana, mire elé állítottam a puszta tényeket, s ő bizony nem ellenkezett velem. Halvány, s gyenge mosoly szaladt át az arcomon, s közben lehunytam szemeimet. Fáradtabb voltam mint valaha.
Arra még nagy vonalakban emlékszem, hogy anya bejött hozzám, s magyarázni kezdte, hogy hozott nekem pár cuccot. Pizsit nem talált, így vett egyet, s mivel tudta, hogy utálom az átlag pizsiket, így pólót, és melegítőnadrágot hozott. Hozott egy kényelmes párnát, s néhány könyvet a számomra, amit persze csak a következő napon fedeztem fel.
Párszor azért megzaklattak az este folyamán, s figyelték a gépeket, hogy minden rendben van e velem.
A gyengeség nem igazán akart múlni hosszú ideig.
A napokban meglátogattak a kollégáim is. Hoztak egy két dolgot. Lufikat, és egy plüs macit is kaptam, rendőr ruhában, ami megmosolyogtató volt. Igyekeztek nagyon nem nevettetni, de hát az egy ilyen társaságnál elég nehezen jön össze. Olyankor mindig a mellkasomhoz kaptam a kezem, s próbáltam visszatartani a nevetést. Bria rendszeres látogató volt. A fejébe vette, hogy az ő hibája ez az egész, hiszen ő nem erősködött a mellény miatt, és ő volt az, akit védtem. A jelek szerint, jól végeztem a dolgomat.
Anya rendszeresen jött hozzám, s ezzel egy olyan oldalát ismerhettem meg, amit egész kicsi korom óta szinte egyszer sem tapasztaltam meg.  Kedves volt, és gondoskodó. Azt sem tudta, hogyan tehetné egyszerűbbé a mindennapokat, akár csak a nővérek, amikkel rendszerint kedvesen viselkedtem. Egy egy fájdalomcsillapító adagolás, és vizsgálat után, talán még szerelmet is vallottam...
Persze folyamatosan járkált hozzám Madison is, s sütött róla az aggodalom. Tagadhatatlan, hogy nem hültek ki az érzései, de ezen nem kezdtem el elmélkedni.
Collins doki gyakran jött. Mondjuk a fickó a mai napig nem volt a legszimpatikusabb, de megmentette az életem, szóval részemről kapott egy piros pontot. Mindig is úgy gondoltam, hogy valami van közte és Madi között… vagy ha éppen nincs, akkor bármikor lehet.
Aztán egy nap, mikor már azt fontolgattam, hogy saját felelősségre le fogok lépni a kórházból, beállított Claire.
Aggodalmaskodott persze ő is, s magyarázkodott. A kezem markolászta, s én kedvesen pillantottam vissza rá, s viszonoztam a kézfogást annak ellenére, hogy tényleg csak pár randevún voltunk túl.
Az igazat megvallva semmi kedvem nem volt elmenni Vermontba. Csodás volt a birtok, s meg sem tudom mondani mikor voltam ott utoljára, de nem akartam.
Vettem egy nagyobb levegőt, ami még mindig okozott némi fájdalmat, s csak azután feleltem neki.
-Már sokkal jobban vagyok...jók a dokik, és remek anyaggal látnak el. - poénkodtam kicsit, s azzal a mellettem lévő infúziós állványra pillantottam. - Kedves, hogy eljöttél. - a kis kiruccanásra inkább nem szóltam semmit, csak hümmentettem egyet, s kezem mellkasomra tettem, hiszen épp belehasított a bordámba. A lábamról már nem is beszélve, ami csodás gipszben ékeskedett. Hogy miért nem adott nekünk is Hecate anya gyors regenerációt, és örök életet, arra még egyikünk se jött rá…
Aztán Madison lépett be az ajtón. Elmosolyodtam,  s ez a mosoly bizony őszintébb volt mint, mint amit Claire kapott.
-Ami azt illeti, a mellkasom rémes jelen pillanatban… - ismét odaemeltem a kezem, s kissé megtapogattam azt. - A fejem.. néha szédülök ülés közben. Többet tudok ébren lenni, de hamar elfáradok… - soroltam a dolgokat ha egyszer már megkérdezte. Aztán közölte, hogy letelt a látogatási idő.
Claire felsóhajtott, majd elszomorodott az arca.
-Jól van… Édesem, akkor majd holnap bejövök megint! Pihenj sokat! - azzal odahajolt hozzám, s homlokon csókolt, majd fogta a táskáját és kiment.
Nem állt neki akadékoskodni, hogy de hiszen csak néhány perce jött.  Szót fogadott, s elment.
-Kicsit sokat aggodalmaskodsz mostanában… - pillantottam Madison felé, miközben ismét a mellkasomat dörgöltem meg. Nem épp kellemes érzés volt. - Szerinted haza engednének saját felelősségre? Igaz még csak egy hét telt el… - visszadűltem a helyemre, s egy pillanatra lehunytam a szemeim. - Nehéz napod volt mi? - néztem végig fáradt arcán, amin persze ott virított a féltékenység szikrája is, ami egy cseppet imponált.

Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 22, 2020 6:24 pm
- A fiának jelenleg stabil az állapota, az életfunkciói rendben vannak. Majd, ha kijön a doktornő, akkor egy percre beléphet a fiához, de utána megkérném, hogy hagyja pihenni, mert sok fájdalomcsillapítót szed, és pihenésre van szüksége. Én azt javasolnám, hogy ha teheti, akkor hozzon neki otthonról néhány holmit, csak hogy egy picit otthonosabbá varázsolja a szobát, mert a fia még itt lesz néhány hétig. Pár óra múlva is visszajöhet hozzá, ha gondolja. Most viszont mennem kell, minden jót asszonyom - Collins kedves, bátorító mosolyt küldött a nő felé, majd szedte is a lábát, mert még várt rá néhány beteg. A termet a nővérek is elhagyták, már tényleg csak a doktornő volt odabent, az a nő , aki piszkosul szúrhatta az ex-anyós tekintetét.
***

- Vizet, persze máris - úgy szorongattam a kezét, mintha többé nem akarnám elengedni, fel sem tűnt volna, hogy szomjas, ha nem szólal meg. Sietve morzsoltam el szemeimből a könnycseppeket, miközben térültem-fordultam, s egy kis vizet hoztam Lounak, amibe szívószálat helyeztem, hogy így könnyítsem meg neki az ivást, ami ilyen helyzetben egyáltalán nem lehetett kellemes.
- Csak óvatosan, lassan kortyolj - tettem hozzá, s tartottam a poharat, ha szükség volt rá, tenyerem a feje alá csúsztattam, s gondoskodón megemeltem, hogy még könnyebb legyen kortyolni a vizet. Ezt követően aztán csak elmormogtam, hogy szívesen megfojtanám, mert az aggodalmon, s az örömön túl azért haragudtam is rá, amiért így lesérült. Szegény még mindig szörnyen festett, szinte alig volt élet a testében, arca falfehéren nézett vissza rám.
- Ne nyomkodd, még friss a seb - gyengéden nyúltam a keze után, hogy elhúzzam onnan, s persze máris tudtam, hogy mire gondol, azért annyit már éltem vele együtt, hogy ez ne okozzon nehézséget. - Meglőttek, többször is. Az egyik golyó bent maradt, ez okozta a problémát, és emiatt volt több órás műtéted. Egy másik golyó az távozott , egy harmadik meg súrolt. De én tényleg meg foglak fojtani - sóhajtottam, miközben az ágya mellé telepedtem, s újra kezeim közé fogtam az övét.
- Ó tee...- mosolyogva ráztam meg a fejem, mert Lounak még a halálos ágyán is volt ereje arra, hogy fényezze az egóját. De hát mit is mondhattam volna? Végül is, igaza volt. Még mindig szerettem őt, s ezt nem is tudtam tagadni...
- Khm - torokköszörülés hallatszott, s ahogy oldalra kaptam a fejem, észrevettem Lou édesanyját. Nem örültem annak, hogy újra látnom kell, de joga volt ahhoz, hogy ő is vessen egy pillantást a fiára.
- Jöjjön - mondtam halkan, majd elengedve Lou kezét, aki úgy tűnt, mintha elaludna, átengedtem a helyem az anyjának. Még vetettem egy pillantást kettőjükre, aztán magam mögött hagytam a szobáját.
Most először tudtam fellélegezni, nem kis megkönnyebbülés lett úrrá rajtam, hogy végre Lou túl volt a nehezén.

***

Napok teltek el, igyekeztem rendszeresen benézni Lou-hoz, ha épp szünetem volt, már mentem is, hogy ellenőrizzem a férfi állapotát. Szerintem örült a látogatásaimnak, bár néha úgy éreztem, hogy túlzásnak tartja az aggodalmam, s már olyan is volt, hogy ő hessegetett el a dolgomra. S bár tényleg jobban volt, én azért mégis csak aggódtam érte, szerettem volna, ha a legjobb ellátásban részesül. Talán ebben az egy dologban még egyet is értettem az anyjával.
Azt nehéz lenne megfogalmazni, hogy ez idő alatt pontosan mi is ment végbe köztünk, mert a kapcsolatunk egyszer sem került szóba. Kimondatlanul szerettem, s biztosítottam a támogatásomról, ő meg...csak remélni tudtam, hogy viszont szeret. Arra viszont ráértünk, hogy ezt megbeszéljük, egyelőre az volt a legfontosabb, hogy végre felgyógyuljon, és egészségesen hagyhassa maga mögött a kórházat.
Úgy tudom, hogy a barátai, és kollégái is meglátogatták, erről árulkodott az a cuki rendőr ruhába bújtatott plüssmedve a polca szélén. Arra mondjuk kíváncsi voltam, hogy vajon melyik egyenruhás kollega, vagy kollegina vitte a macit, mert azt hiszem, hogy akadtak hölgyrajongói bőven az őrsön. De még ez sem érdekelt, tényleg csak azt vártam, hogy felépüljön.
Aztán, a mai estén, egy kicsit már fáradtan a 24 órás ügyelet után úgy döntöttem, hogy még beugrom hozzá, megkérdem, hogy milyen volt a vacsi, szüksége van-e valamire, de az ajtóban kellett megtorpannom, mert az üvegen túl megláttam egy gyönyörű nőt ücsörögni az ágya szélén. Hosszú, vörös hajkoronáját egyik válláról a másikra vetette át, miközben tenyerébe vette Lou kezét, s hüvelykujjával simított végig a férfi kézfején.
- Amint meghallottam, azonnal repülőgépre ültem, hogy bejöhessek hozzád. De a járatokat törölték a hurrikán miatt, ezért csak most tudtam bejönni hozzád. Édesanyád elmondta, hogy mi történt veled....de édesem, te fantasztikusan nézel ki. Gyorsan gyógyulsz ezek szerint, már alig várom, hogy kint legyél és elmehessünk arra a tanyára Vermont közelében - kedveskedő hangján ciripelt az én Loumnak, miközben pracliját továbbra sem vette le az én pasasomról. Nem tudtam tovább ott toporogni az ajtó mögött, benyitva , mosolyt erőltetve az arcomra köszöntem, s közelebb sétáltam hozzájuk.
- Sajnos dr. Collins most nem ér rá, én ellenőrzöm az értékeid - füllentettem, ahogy az ágy végébe csúsztatott kórlapot kihúztam a helyéről. - Minden rendben, a fejed már nem fáj? És a mellkasod? Fáradtság? - soroltam néhány sablon kérdést, ami még hihető is, közben lopva felmértem a nőt, aki így közelről még szebb volt, mint az üvegen túlról. Létezik, hogy Lounak ez jön be? A fenébe is!
- Egyébként a látogatási idő már fél órája véget ért - negédes mosolyt villantottam a vöri irányába, titkon jelezve felé, hogy húzzon a pi... haza. S hogy látszott-e rajtam a féltékenység? Azt nem tudom, hogy a nő mit látott, de Lou láthatta, hogy szétvet az idegesség.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 22, 2020 9:57 am

To Madison

 
Hogy szerencse e vagy sem, azt Elen nem tudta volna megmondani, csak annyiban volt biztos, hogy egyetlen fiacskája mindig dacol az ő akaratával, és folyamatosan úgy dönt, nem hajlandó elfogadni születési státuszát, és azt az életet követni, amit a sors neki szánt. Volt menye megjegyzésére vágott egy fintort, majd megdörgölte orrnyergét.
Hát nem elég, hogy izgul a fiáért, de még ezzel a nőszeméllyel is vitatkoznia kell.
Vett egy nagyobb levegőt, aztán tekintetét Madison-ra emelte.
- Elgondolkodtál, vajon rajta ki is az aki árt neki Kedvesem? - tette fel a kérdést, de pontosan nem mondta el mire is gondolt, hiszen tudta ő jól, miféle jelzőt kapott meg a doktornőtől nemrégiben szeretett gyermeke.
Lassanként a telefon bizony odakerült a kezébe, hogy akkor megy, és mindent megtesz annak érdekében, hogy a fia megkapja a legkényelmesebb dolgokat, és ne kelljen abban a pizsamának nevezett vacakban lennie, aztán csak leengedte kezét Madison szavaira, s visszacsúsztatta a teljesen kikapcsolt készüléket a táskájába.
Már épp készült volna mondani valami frappáns választ, mikor felharsantak a gépek hangjai.
Abban a pillanatban úgy érezte a szíve kihasad a helyéről, s menten elájul a riadalomtól. Sokáig csak állt ott szája elé tett kézzel, remegő tagokkal, aztán egy idő után leroskadt egy székre, s csak akkor pillantott fel, mikor Dr. Collins odament hozzá.
Bólintásokkal jelezte csupán, a könnyeivel küzdve, hogy bizony tudomásul vette a dolgokat, aztán megköszörülte a torkát, és olyat tett, amit nem sűrűn szokott idegenekkel. Megölelte az orvost.
-Köszönöm Doktor úr! - hangja kissé még remegős volt, de végtelenül őszinte. -Mikor mehetek be hozzá? Esetleg hozhatok neki pizsamát kényelmes párnát? - kérdezte miközben elengedte a doktort, s megtörölte óvatosan szemeit, majd orrát.

A nagy zsongás, és nyüzsgés után lassan minden elcsendesedett. A vinnyogás abbamaradt, s az a vacak is kikerült az orromból. Látásom még nem volt a legtökéletesebb az éles fények miatt, s talán fel sem fogtam igazán mi is történik velem. Kis idővel később a doki vizsgálgatott. Hallgatózott, aztán lámpával világított a szemembe, s az ujját mozgatta szemeim előtt.
Beletelt  némi időbe míg fókuszálni tudtam, de talán sikerrel jártam.
Aztán feltűnt a látóteremben Madison arca. Könnyes volt a szeme, s egyre a kezem szorongatta. Mondtam volna valami frappánsat, de ugyebár a sivatag a számban jobban érdekelt. Az ágyam melletti kis asztalka felé pillantottam.
-Adnál egy kis vizet? - nyeltem párat, de nem sokra mentem vele igazság szerint. Lecsuktam szemeim, s vettem pár nagyobb levegőt, ami belegondolva nem volt a legjobb ötlet. Kezem mellkasomhoz emeltem, s megtapintottam ott ahol a nyilallást éreztem. Csak nagy vonalakban derengett mi is történt velem.
Gyengének éreztem magam, s csak aludni akartam. Pihenni, és aludni. Még a frappán megfoglak fojtatni szövegre sem volt kedvem válaszolni, pedig biztos valami frappáns szöveggel álltam volna elő, ám arra most valahogy nem futotta.
- Hiányolnál… - hangom elég erőtlen volt, s kissé karcos a jó előbbi csőtől. - Mondtam én, hogy szeretsz… - mosolyodtam el halványan, majd ismét lehunytam szemeim, de még nem aludtam el.

Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Szept. 21, 2020 9:20 pm
Ha nem lett volna Lou anyja, szerintem már bele vágtam volna egy ollót, vagy szikét, vagy bármit, ami a kezem ügyébe került volna, de az biztos, hogy kedvem lett volna alaposan felpofozni, hogy végre térjen már észhez. Hihetetlen, hogy mennyire irritált ez a nő, s ezek az érzések az arcomon is megjelentek. Némi fintor ült meg szám szegletében, Elen csak púp volt a hátamon, s nagyon nehéz volt megállnom azt, hogy ne robbanjon ki belőlem a feszültség, amit miatta éreztem.
- Szerencsére nem hallgatott rád, akkor most egész biztos, hogy egy romlott házasságban élne egy olyan nő mellett, akit nem szeret. És tudod Ellen, tudok ám arról a nőről, mert mielőtt ez a baleset történt, Lou elmesélte, hogy összeismertetted őt valakivel. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért ártod bele magad ennyire a fiad dolgaiba, miért nem veszed észre azt, hogy csak ártasz neki? Azt akarod, hogy örök életére boldogtalan legyen? - dühösen vetettem oda a szavakat, bár abban sem voltam biztos, hogy majd választ kapok, hisz Elen nem az a nő volt, aki csak úgy válasszal illetett volna. Amennyire sikerült megismernem, képes volt arra, hogy csak úgy szőnyeg alá söpörje a problémákat, s ha valami nem volt az ínyére, azzal nem foglalkozott. A kérdéseket megválogatta, s bizony volt, hogy még csak válaszra sem méltatott.
Tényleg sikerült kihoznia a sodromból, s bár igyekeztem megőrizni a nyugalmam, mindez képtelenség volt ennek az irritáló nőnek a közelében. A hangomat ugyan nem emeltem fel, mégis, arckifejezésemből, s dühös tekintetemből érezhette, hogy miféle indulatok tombolnak mellkasom mélyén. Ami a szívemen, az a számon, elmondtam, hogy mit gondoltam az elmúlt évekről, s hogy szerintem mit rontott el. Valamiért azt reméltem, hogy talán egy icipicit sikerül rá hatnom, ám a szavaimat máris elhessegette.
- Ajh, ez annyira jellemző rád Elen, hogy ha valaki a szemedbe mondja az igazat, akkor gyorsan eltereled a témát. Most is mit művelsz? - bosszantott, hogy a telefonját nyomkodja, s mikor kiderült számomra,hogy mit is akar, sikerült újra kihoznia a sodromból. - Akkor meg tedd el azt a telefont, nem kell itt intézkedned úgy, mintha nálad jobban senki nem tudná a dolgát. Én ugyanúgy meg tudom neked mondani, hogy ennél jobb helye nem lenne Lounak...- kezdtem rá, civakodásunknak azonban a gépek visító hangja vetett véget.
Bennem is megállt az ütő, mert pontosan tudtam, hogy ez mit jelent. Valami nagy baj van, piszok nagy baj, s mindez Lou szobájából jön.
- A rohadt életbe...Elen menj innen - idegesen , a kelleténél erőteljesebben szóltam rá az ex-anyósomra, majd szinte félrelökve őt az utamból, rohamtempóban száguldottam Lou ajtaja felé, követve a rezidenst, s a nővéreket. - Gyorsan, a defiblirátort! - kiabáltam idegesen az egyik nővérnek, miközben pillantásom aggodalmasan a műszer, s Lou arca közt cikázott. - Elveszítjük, hozzák már azt a rohadt defiblirátort, készítsenek 50 mg epit - odalépve az ágyához, intézkedni akartam, de Collinst engem is félretolt, s szigorú pillantásából tudtam, hogy ez egyet jelent azzal, hogy jelen pillanatban nekem semmi keresnivalóm sem lenne Lou szobájában.
- Hallották a doktornőt, gyerünk! - s bár jót mondtam, ő is megerősítette a kérést, helyemet átvéve lépett a sérült rendőr ágya mellé, hogy megkezdje az életmentő munkálatokat. Kétségbeesve hátráltam, miközben karjaimat magam köré fűztem, szívem ezerrel dobogott a mellkasomban, s bármit megtettem volna, hogy Lou túlélje. Az egyik nővér már hozta az injekciót, a másik ápoló már zselézte a mellkasát, Collins már készült használni a gépet, amikor az egyik férfiápoló hirtelen megálljt parancsolt.
- Hééé, egy vezeték kicsúszott! - szólalt fel, magasba emelve a kezét, s addigra már Collins is észrevette az ágyon fekvő beteg pislogását. Lerakva kezéből a tappancsokat, Lou csuklóján ellenőrizte a pulzust, majd sztetoszkópjával is meghallgatta a férfi mellkasát.
- Ver a szíve, életben van - hallottam, tompán megütötte a fülemet a szó, de már abban sem voltam biztos, hogy ez valóság-e, vagy csak képzelődöm. Kellett néhány másodperc, mire felocsúdtam a veszteség szülte pánikból, miközben Collins megérintette Lou karját.
- Üdv köztünk újra - mosolygott Lou-ra, majd bal mutatóujját mozgatta Lou szemei előtt, hogy megvizsgálja, tudja-e követni az ujj mozgását a férfi. - Kissé ránk hozta a frászt, de már minden rendben, várjon...ettől megszabadítjuk - a következő percekben kivették a lélegeztető csövet, rossz volt látni ezt, s azt , hogy ez mennyire nem lehetett kellemes érzés a szeretett férfinak. Ám amint végzett Collins, nem tudtam tovább várni, rögtön odafurakodtam az ágy mellé, s magam fogtam meg Lou kezét.
- Hát én téged meg foglak folytatni...- mondtam neki örömmel kavargó haraggal, miközben nem is tudtam, hogy nevessek, vagy sírjak, mert örömömben mosolyogtam is rá, de a könnyeim is potyogtak. Collins közben érezte, hogy talán kéne adnia nekünk egy-két percet, így nagyvonalúan kihessegette az ápolókat, majd ő is elhagyta a szobát, s az odakint ücsörgő anyához lépdelt.
- Mrs. O'Connel, jó hírem van, a fia magához tért. Volt egy kisebb technikai malőr, a gépből kicsúszott egy kábel, ez okozta a téves riasztást, de minden rendben van. Pár perc múlva még megvizsgálom, de úgy tűnik, hogy a nehezén már túl van. Hosszú gyógyulási idő vár majd rá, és biztosan szüksége lesz a családja támogatására - mondta kedves mosollyal a nőnek.
Míg Collins Elennel foglalkozott, én próbáltam nem eláztatni Lou kórházi hálóingjét. Emiatt kézfejemmel kezdtem törölgetni a szemeimet, de másik kezemmel továbbra is a kezét fogtam. - Teljesen rám hoztad a frászt, ilyet ne csinálj többé! - talán mondanom sem kellett volna, hisz rá volt írva az arcomra, hogy mennyire aggódtam érte.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Kedd Aug. 18, 2020 11:04 am

To Madison

 
Megvárta, míg Madison végez a mondandójával, s csak utána szólalt meg. Higgadtnak látszott, s még tekintete sem árult el semmit sem. Mintha teljesen hidegen hagyta volna az amit a másik mond, vagy éppen csak annak a jelenléte hagyta volna hidegen, vagy éppen emberszámba nem vette volna. Bár ez az ő esetében sosem volt tudható.
-Sosem tette azt amit mondtam neki. Ellenben ha azt tette volna, nyilván Te, sosem nevezhetted volna magad Mrs. O’Connell – nek Drágám. - ezt az utolsó szót képes volt úgy kimondani, hogy az illető, akinek ezen szavak szóltak, bizony lehervadna a mosoly az arcáról.
Elen tudta, hogy sokat magyarázott a fiának, s próbált a lelkére hatni, hogy őrizze meg a tiszta vérvonalat, inkább vegyen el egy okos boszorkányt, de Lou hajthatatlan volt. Nem hagyott fel a Madison-nak való udvarlással. Talán még jobban folytatta a dolgot, s Elen úgy érezte, ez bizony csak azért volt, hogy őt bosszantsa.
Ellenben, ha kicsit mögé nézett volna a dolgoknak, nyilván észrevette volna még ő maga is, hogy mennyire boldog a fia amellett a nő mellett.
Aztán minden megromlott. Elhidegülni nem hidegültek el, de a titkok, és a rengeteg veszekedés, amiket sosem beszéltek meg.
-Valóban lehetne… de azzal, hogy mi lehetne kár is foglalkozni. - jelentette ki ellentmondást nem tűrő hanglejtéssel. , aztán szép lassan előszedte a telefonját, s bizony a válasszal nem volt elégedett.
- Igen… nem is viszem el innen! Doktor Collins biztosított róla, hogy minden rendben ment a műtét során! - jelentette ki, s közben ismét fia felé pillantott, majd abban a pillanatban megállt benne az ütő. Arca elfehéredett, s szája elé kapta kezét. Őszinte riadalom költözött arcára, mikor felhangzott a gép éles visítása.

***

Olyan volt, akár egy gyors villanás. Lassan kezdett világosodni minden, mintha egy álom nélküli álomból tértem volna magamhoz. Kába voltam, szinte alig láttam ki a szemeimen, s ha ez nem lett volna elég, ráadásképpen még fáradt is voltam, mintha nem épp az imént keltem volna fel.
Kezemmel megérintettem arcomat egy pillanatnyi ideig. Fájdalmat nem igazán éreztem, hála a gyógyszereknek, de az a tompaság, nos az nem volt semmi.
Aztán hirtelen éles visító hang ütötte fel a fejét, mert valami vacakot az előbbi mozdulattal sikerült leszednem magamról.
Mozdulni nem igazán tudtam, hiszen tele voltam kötésekkel, s varratok is díszelegtek rajtam.
Pillanatok teltek el csupán, s már is rohantak be az orvosok, nővérek, mindenki aki csak a közelben volt, s mivel fáradt voltam, s szemem visszacsuktam, bizony kezdett hatalmas lenni a pánik, egészen addig, míg az egyik ott lévő kezét meg nem fogtam.
Akkor eszméltek rá csupán, igazán, hogy bizony magamnál vagyok.
A szám ki volt száradva, majdhogynem olyannak éreztem mintha sivatag lenne a nyelvem, de ami igazán zavart már így az elején, az a nyomorult cső ami le volt dugva az orromon, hogy meglegyen a  megfelelő oxigénellátás.
Mikor megpróbáltam kiszedni azt onnan, valaki lefogta a kezem, s magyarázott valamit, de annyira még nem voltam magamnál, hogy fel is fogjam.


***

Szívesen berohant volna, s őszinte pánikolásal közölte volna a dokikkal, hogy a kisfia életéről van szó, és neki mellette van a helye, de egy nagyobb darab ápoló nem engedte be.
Beharapta alsó ajkát, s idegesen tolta el magától a fickót, majd olyat tett amit nem igazán szokott.
Szemei könnybe lábadtak, s majdhogynem elsírta magát, mikor észrevette, hogy a fia bizony mozog, s magánál van. Akkor aztán leroskadt egy székre, s csendesen várakozott.
Hiába volt látszólag rideg érzelemmentes nőszemély, a gyermekeit mindennél jobban szerette, s a tény, hogy elveszítheti egyetlen fiát, bizony a szívéig markolt.



Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 17, 2020 7:23 pm

To: Lou

Once upon a time



- Kettőnk közül nem én vagyok az, aki a fülébe duruzsol, hogy keresztbe tegyen a kapcsolatának Elen - annyira bosszantott a megjegyzése, hogy nem igazán tudtam türtőztetni magamat, s bizony az arcába is olvastam a gondolataimat, még akkor is, ha nem tűnt úgy, mintha kiabálnánk egymással. Ez egy kórház volt, itt nem üvölthettünk, ám mégis nehéz volt visszafognom magam vele szemben. De mit is vártam tőle? Tudnom kellett volna azt, hogy előbb vagy utóbb ,de úgyis kibújik a szög a zsákból.
- Csak megjegyzem, hogy azért nem lenne boldog, mert bármit is próbálsz tenni, Lou még mindig engem szeret. És ha nem lettél volna akkoriban annyira ellenséges velem a háta mögött, és nem mesterkedtél volna folyton azon, hogy szakítsunk, akkor most talán már lenne egy unokád is, de persze te mindig mindent jobban tudsz, hogy mire is van szüksége a fiadnak... - ezt is a szeme alá szúrtam, mert hát szerintem nem volt egy mintaanya, sajnos. Közben visszapillantottam az üvegen keresztül Lou-ra, aki még mindig békésen feküdt, s szerencsére nem hallott semmit ebből az egész csörtéből, ami az anyja, s köztem zajlódott le. Szívem szerint megmondtam volna neki azt, hogy inkább menjen haza, de nem tehettem ezt Louval.
- Ez nem igaz, te is jól tudod Elen! Ha én nem lennék, Lou akkor is ugyanígy vélekedne magáról, ugyanúgy tele lenne kétségekkel, és ennek te vagy az oka, az anyja! Mert egy mérgező légkörben nevelted őt, állandóan rá akartad kényszeríteni a saját akaratod. Végre leszállhatnál már róla, és engedhetnéd, hogy úgy élje az életét, ahogyan azt jónak látja! - újra szembe mentem az ex-anyósommal, s végre az arcába vágtam dühösen azt, ami mindig is nyomta a lelkemet. Fájt nagyon, hogy részben miatta veszítettem el a férjemet, harag, s düh tombolt bennem miatta.
- Látom elmész, ahelyett hogy belátnád azt, hogy anyaként megbuktál, és igen is hibás vagy, amiért Lou rosszul érzi magát - vetettem oda, majd útját álltam, mikor szóba hozta az igazgatót. - Mit akarsz az igazgatóval? Lou most itt van a legnagyobb biztonságban, nem szabad hogy bármilyen negatív hatás érje, nem szabad őt innen kimozdítanunk - kész őrület, amilyen csökönyös volt ez a nő, még képes lett volna valami hülyeségre.

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 17, 2020 6:18 pm

To Madison

 
-Bizonyára! - jegyezte meg, miközben bólintott egyet, s továbbra is a fiát figyelte az ablakon keresztül. A megjegyzésre  felszaladt a szemöldöke, s egy pillanatra még össze is szorította ajkait, s csendben várta, mikor is köt bele a másik, s a várt szóváltás nem is maradt elmondatlan.
- Valóban. Isabelle nagyon kedves lány… - elhúzta a száját egy pillanatra, majd picit ismét szorított az ajkain. - Miből gondolod, hogy nem lenne mellette boldog? Talán duruzsolnál a fülébe, hogy ismételten keresztbe tegyél a kapcsolatainak? - karba fonta karjait, aztán leengedte teste mellé, s nyugalmat költöztetett vonásaira.
Nyugodtan álldogált egészen addig, míg rá nem lett pirítva. Egész addig olyan volt, mint egy szokványos kis beszélgetés, majd lehúzta orráról a rajta felejtett szemüveget, s megvonta a vállát. Próbálta nem meghallani ezeket a szavakat. S persze mindig az fáj a legjobban ami igaz, így ez sem hagyta érintetlenül.
- De! - jelentette ki ellentmondást nem tűrő hangon. - Ha nem ezt a munkát végezné, nem lenne semmi probléma. Nem feküdne azon az ágyon! Ha Te nem kerültél volna a képbe, nem szégyellné azt ami! - meglepő módon, bár tőle nem szokatlanul, végig higgadt volt a hangja. Nem kiabált, nem emelte fel egy pillanatra sem a szavát. - Előtte sem volt kibékülve önmagával, de aztán még jobban… -nem folytatta. Helyette inkább jobbját megtámasztotta az ablakon.
-Beszélnem kell az Igazgatóval… -jelentette ki, s közben Madison – ra emelte a tekintetét. - Bent van most? - tette fel úgy a kérdést, mintha az előbbiek el sem hangzottak volna. Úgy érezte, beszélnie kell vele, s intézkedni, hogy bizony az ő fiának mindene meglegyen, s ne azt a kórházi kosztot kapja, vagy esetleg egy kicsit jobban.
Megdörgölte orrnyergét, aztán vett egy nagyobb levegőt. Kezdett elege lenni ebből az egészből, s hogy nem kapott választ elég gyorsan.
Így aztán előszedte a telefonját, hogy akkor kimegy az intenzívről, és telefonál egyet, de még nem hagyta el a részleget, sem a fia kórtermét.
 




Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 17, 2020 5:31 pm

To: Lou

Once upon a time



Nem örültem ennek a nőnek, szívem szerint soha nem is szóltam volna hozzá, azonban ebben a helyzetben kénytelen voltam félretenni a csatabárdot, s úgy viselkedni Lou anyjával, ahogyan azt illik egy ilyen nehéz pillanatban. Elen persze nem sokat változott, hangjából még mindig érződött az a felsőbbrendűség, mely mindig is átitatta a szavait, ha velem beszélt. Igen, ez valami utálattal hasonlatos érzés lehetett benne, mindig is egyértelművé tette számomra azt, hogy nem kedvel, s nem vagyok elég jó a fiának. Sosem titkolta előttem, hogy küzdött a kapcsolatunk ellen, bár Lou előtt valószínűleg nem terítette ki a lapjait. Ó nem, ahhoz túlságosan is rafinált volt már akkor is. Most viszont nem törődhettem a múlttal, az volt a legfontosabb, hogy Lou nyugalomban lehessen.
Odakint megvártam, míg az anyja is erőt vett magán, hogy kijöjjön, közben idegesen rágcsáltam az ajkam szélét, hisz még mindig aggódtam Louért.
- Mindig is az volt, biztosan helyrejön - fűztem hozzá a szavaihoz, ahogy a nő mellett ácsorogva magam is befelé néztem az üvegen keresztül, elemezve a nyugvó férfi vonásait. Békésnek tűnt, mintha csak aludna, mintha nem is érte volna súlyos sérülése. Jó lett volna ott lenni mellette, fogni a kezét, s a közelében maradni, ám egyelőre ezt még nem tehettem meg, hisz itt volt az ex-anyósom. Nem igazán akartam vele fecsegni, bár megfordult a fejemben, hogy mondjak neki még egy-két bátorító szót, s megnyugtassam. Ehelyett viszont jött a szokásos megjegyzés, melyre már nem is kellett volna figyelmet fordítanom, mégis, bosszantott az, hogy őt már megint a kettőnk kapcsolata érdekelte.
- Ó igen, lezárult, hála neked. Úgy hallottam, hogy találtál mellé egy vöröskét...megjegyzem, a fiad sosem lesz boldog vele, még akkor sem, ha szerinted ő a hozzá való feleség - jegyeztem meg, mert mégis csak bosszantott az, hogy ez a nő folyton beleavatkozott a fia életébe. Nem elég, hogy a házasságunkat is tönkretette, most kész volt arra, hogy végleg elválasszon a fiától.
- Elen, itt nem a munkával van a gond, persze tudom, te élete végéig pátyolgatnád a fiadat, de végre hagynod kéne, hogy a saját életét élje, azt csináljon, amit akar, és azzal, akivel akarja - ekkor szembe fordulva vele, mélyen fúrtam a pillantásom a tekintetébe, s arra akartam célozni, hogy jobb lenne, ha nem próbálná meg irányítani a fia életét.  

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 17, 2020 10:03 am

To Madison

 
Semmi… béke és nyugalom, egy álomtalan álomban. Gondolhatnánk azt is, hogy ez a vég, de nem… pusztán egy pihenés a semmiben. Mikor az agy egy pillanatra kikapcsol talán, és nem enged álmokat a tudatba. Talán szerencsém volt, és nem dobtam fel a bakancsom. Talán szerencsém volt, és az egész csak egy rémes álom semmi több, bár olyan szerencsém bizonyosan nem lesz, és nem is volt. Még a monoton csipogás sem tűnt fel… pihentem.

***

Nyugodtan álldogált fia mellett, s próbált nem kombinálni semmit sem. Ha tudta volna, hogy volt menye is bent volt a műtőben, bizonyára rá ripakodott volna… bár tudván, hogy orvosnak elég jó a szakterületén, így az egész pusztán a fejében játszódhatott volna le.
Így aztán csak állt ott a fia mellett, s figyelte egy darabig, majd megsimította annak arcát, aztán épp készült volna mondani ismét valamit neki, mikor ismerős hangot hallott a háta mögött.
Felegyenesedett, kihúzta magát, de nem fordult meg.
-Madison… - hangja kimért volt. Lassan megfordult. Arcára nem költöztetett mosolyt, nem tárta karját ölelésre, pusztán fia karján nyugtatta ujjait. - Valóban pihennie kell… -jelentette ki határozottan, aztán visszafordult fiához, homlokához hajolt, apró csókot hintett rá, majd felegyenesedett, és elindult Madison felé. Pont előtte állt meg, s gyorsan végigmérte.
Feltűnt neki a kisírt szem, az aggodalmak benne.
-Erős… - jegyezte meg immár odakint, hisz elsétált mellette, s az ablakon keresztül figyelte fiát.  Szívesen hozzá tette volna, hogy nem miattad erős, de valami oknál fogva ezt a csipkelődő megjegyzést megtartotta magának.
Nem tudta mit is mondhatna Madison-nak, hogy mivel is üthetné el a perceket, hiszen sosem csevegtek. Nem forogtak egy körben, s talán Elen meg is vetette azért ami.
Ember volt, s nem boszorkány. A fia tévedése, amire mindig felhívta a figyelmét, hisz előre tudta, nem lesz hosszú életű a kapcsolatuk.
-Lezártátok ezt a se veled se nélküled románcot ahogy látom… - célzott ezzel a gyűrű hiányára, hisz eddig fia kezén ott díszelgett mindig, ám jó néhány napja, mikor a randevúba belement, bizony az a kis számára jelentéktelen csecsebecse nem volt ott.
Az első pillanatban, mikor Lou mesélt neki a kis barátnőjéről, csak arról beszélt neki hogy sebész orvos, és nagyon kedves nőszemély. Azt a részt mindig kerülte legalábbis az első pár alkalommal, hogy miféle. Addig a pontig, Elen alig várta, hogy megismerhesse a kis menyjelöltet.  Aztán történt egy hatalmas változás.
Lou ugyanis elmondta, hogy a lány egy egyszerű ember, és elveszi feleségül. Igaz kedves volt vele,  de azt sosem tagadta, hogy nem kedvelte, és szerinte a fia sokkal jobbat érdemelt volna.
-Azaz átkozott munka… nem kellene dolgoznia. Nélküle is vígan megélhetne… - halkan, s kimérten beszélt, de valami volt a hangnemben, ami arra késztette az embert, hogy vagy vigyáz állásba vágja magát, vagy képzeletben megforgasson a hátában egy kést.
Sosem szerette a fia munkáját. Mindig mondta, az nem neki való, s fogadja el végre azt ami. Hogy ő nem erre a sorsra született, s igen is lennie kellene egy határnak amit meghúz magának, s abba a határba ez a veszélyekkel teli szakma, bizony nem volt benne.  




Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Csüt. Aug. 13, 2020 7:38 pm

To: Lou

Once upon a time



Annyira felzaklatott Lou esete, hogy nem tudtam a munkámra koncentrálni, hiába szólongatott a kolléga, képtelen voltam helyes döntéseket hozni, s pontos információkat adni a gyógyszerekkel kapcsolatban, miközben az agytekervényeim folyamatosan azon kattogtak, hogy vajon mi lehet Lou-val, vajon Collins mindent megtesz-e érte, tudja-e egyáltalán azt, hogy mit csinál. Nem, mintha nem lett volna jó orvos, de Nathannek egész más volt a szakterülete.
- Doktornő...doktornő...- továbbra is szólongatott a gyakornok, mire sikerült újra meghallanom a hangját, bár az túlzás, hogy a figyelmemet is neki szenteltem. - Öhm nem...most inkább várjon egy pillanatot! Garfield, jöjjön ide, maga rezidens, már tud mindent, vegye át a kettest és mentse meg azt a fiút, nekem most...mennem kell - azzal a következő pillanatban már nagy lendülettel haladtam a női mosdók irányába, s amint sikerült bejutnom az egyik kabinba, már jött is fel a gyomrom tartalma, amitől meg kellett szabadulnom. A gyomorideg megtette a hatását, s az aznap elfogyasztott étel utat talált magának.
Nem voltam jól. Az idegesség, az aggódás, s a fáradtság egyvelege vette át felettem a hatalmat, elkapott a sírás, s kellett néhány perc odabent, hogy összekaparjam magam. Amint sikerült megálljt parancsolnom a könnyeimnek, alaposan megmostam az arcom, hogy felfrissüljek, a fogamat is megmostam, s csak ez után kavarodtam ki onnan.
Észrevettem az ex-anyósomat a pultnál, de őszintén szólva nem volt kedvem vele találkozni, amúgy is jobban zavart az, hogy nem tudtam, mi lehet Lou-val, így célba vettem a lifteket, s mielőtt a nő még kiszúrhatott volna, el is tűntem a záródó ajtók mögött.
A műtő előszobájához érve néhány pillanatig az ablakon keresztül figyeltem, hogy mi történik odabent, de mivel nem hallottam semmit, s nem láttam az értékeket, így inkább magam is bemosakodtam, s besétáltam a műtőbe.
- Madison? Neked nem kellene itt lenned - Collins észrevett műtét közben, míg pillantásommal az asztalon eszméletlenül heverő férfi vonásait fürkésztem. Ebben a percben sok minden lejátszódott az elmémben, a veszekedésünk, az hogy szörnyek neveztem, hogy visszaadta a gyűrűjét...
- A szaturációja csökken, erre miért nem figyeltek? Hány egység epit adtatok neki? - aggódva tettem fel a kérdéseket, miközben hol a kijelzőn lévő adatokat néztem, hol pedig Collins munkásságát.
- dr. Kane, menj ki légyszíves és hagyj dolgozni - Nathan kicsit szigorúbban szólt rám, s az egyik műtősegédet meg is kérte, hogy kísérjen ki, épp amikor Lou értékei rohamosan zuhanni kezdtek, s úgy tűnt, hogy megáll a szíve.
Oda akartam rohanni, hogy segítsek, de az ápoló visszafogott, s kitessékelt a műtőből. Nem tehettem semmit. Csak azt láttam, hogy mindannyian kapkodnak felette, küzdenek az életéért, s előkerül az újjáélesztő tappancs.

Összetörtem.

Azt gondoltam, hogy ennyi volt, hogy Lou feladta a harcot. Nem tudtam tovább nézni azt, hogyan hal meg, így a fal tövében ülve sirattam meg, feladva a reményt. Éppen ezért el sem akartam hinni azt, amikor később Collins azzal a hírrel érkezett hozzám, hogy Lou túlélte, s bár kritikus az állapota, de van esélye a túlélésre.
Rég ugrottam már valakinek így a nyakába, de Collins megérdemelte azt, hogy agyonnyomorgassam, mert minden sértésem ellenére ő küzdött odabent, nem hagyta kizökkenteni magát, s jól végezte a dolgát.

***


Néhány percet Lou-val töltöttem az intenzíven, ott ültem az ágya mellett, fogtam a kezét, s beszéltem hozzá, többek közt bocsánatot kértem tőle, amiért olyan hülyén viselkedtem. Később viszont mennem kellett, mert megszólalt a csipogóm, újabb balesetest hoztak, s osztályvezetőként nem tehettem mást, mennem kellett.
Szerencsére nem volt túl nagy gond a földszinten, mindenkit eligazítottam, megnéztem a beteget, s miután ellenőriztem, hogy senki sincs a listán, aki még ellátásra várna, visszaindultam Lou-hoz. A szobájához érve az ablakon keresztül viszont megpillantottam az ex-anyósom, aki épp odabent volt. Hagytam nekik egy-két percet, de azt követően benyitottam, s biccentettem Elen felé.
- Szia - na igen, az anyósom. Sosem voltunk jóban, s bár tegeződtünk, mindig is megvolt köztünk a távolságtartás. Közelebb lépdelve hozzá először Lou-ra pillantottam, megnéztem hogy milyenek az értékei, s csak utána néztem újra Elenre.
- Most magára kell hagynod őt, pihennie kell - mondtam egész halkan, s megvártam, míg elindul a kijárat felé, ha tetszik neki, ha nem. Nem tudtam, hogy mifélét duruzsolhatott neki, de nem akartam azt, hogy lefárassza szegényt ilyenkor, amikor a gyógyulás lenne számára az első, és legfontosabb.
- Túl fogja élni, Lou erős. - odakint ez volt az első , amit mondtam neki, mert bármennyire nem szívleltem, mégis csak az exférjem anyja volt, s meg akartam nyugtatni. Meg aztán, Lou is biztos ezt akarta volna.

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Kedd Aug. 11, 2020 7:22 pm

To Madison

 
Nem tudtam mi történt velem. Pár alkalommal éreztem, mintha eltávolodnék a testemtől. Mintha a lelkem távozni akarna, aztán hirtelen rántást éreztem, s visszakerültem a testemhez. Kellemetlen érzés volt. Mintha valaki ragaszkodna ahhoz, hogy maradjak a földön. Mintha még nem jött volna el az én időm.
Pillanatok teltek el, mikor ismét éreztem, hogy eltávolodok a testemtől.

***

Nyilt a lift ajtaja, és egy őszeshajú, elegáns nő lépett be rajta. Visszapillantott a válla felett a többiekre, akik odabent álltak. Lerít róla, hogy nem tetszett neki a dolog, ám jobban foglalkoztatta az aggodalom ami a lelkében lappangott. Azért uralkodott magán, s nem akart pánikolni. Az nem lenne méltó hozzá.
Egyenest a nővérpulthoz lépett, s végigtekintett rajta, majd dobolt jobbjával az asztal lapján, mert senki nem volt ott.
-Mit kell itt trenni, hogy valaki foglalkozzon az érkezőkkel? - hangja gunyorosan csengett, s komoly ábrázattal tekintett körbe, majd mikor megérkezett a nővér, már csak a kapott pillantás miatt is elnézést kért.
-Elnézést asszonyom… sok a sérült… és…
-Igen… tisztában vagyok vele… behozták a fiam… lőt sebekkel… mielőtt megszólalna… Lou O’Connell a neve… - elhallgatott, ismét dobolt párat az asztalon, majd nemsokára meg is kapta a választ amit a nővér a gépből olvasott ki.
-A műtőben van… Collins doktor vezeti a műtétet. -a nővér szinte be se tudta fejezni a mondatot, a nő már el is oldalgott onnan, sebes léptekkel. - Szívesen!! - szólt utána halkan, s rosszallóan pillantott rá, fejet ingatott.
Végigment a folyosón, majd megállt a váróban, ahol elég sokan várakoztak.
Fintorgott egy hatalmasat, s leporolta egy rongyocskával a széket, majd csak aztán ült le egyenes háttal arra a rongyra, ami tulajdonképpen egy méregdrága zsebkendő volt.
Nyugodtan üldögélt, egészen addig, míg hosszú órák múlva megérkezett a doktor is. Fáradt volt, s látszott rajta, hogy csak egy erős kávéra vágyik.
A nő felpattant, majd vett egy nagyobb levegőt, odalépett a doki elé, s alapos kérdéseket tett fel neki a műtétről, s be is mutatkozott neki.
Az pedig úgy gondolta, jobb ha elmond mindent.
-Hol van most a fiam?
-Az intenzíven van… még nem lehet látogatni.
-A fiamról beszél Doktor Collins! - csattant fel, majd biggyesztette ajkát, aztán kihúzta magát, egyik lábáról a másikra állt, s látszott rajta akár az igazgatóhoz is képes lesz elmenni, ha nem mehet be a fiához.
-Felkisérem… - azzal a doki elindult a lift felé, s Mrs. O’Connell  már ment is, hogy véletlenül se legyen lerázva. Jelen esetben kötelességtudó anya volt, s nem egy üzletasszony, akit a pénz, és a tekintély mozgat.
Mikor odaértek, a doki otthagyta őt, Mrs. O’Connell pedig már ment is az ablakhoz, és figyelte a fiát, majd kezet fertőtlenített, és már be is ment hozzá.
- Te és a munkád fiam… bolond vagy mint az apád… munka ...nézd meg mi lett veled… - suttogta, aztán odalépett fiához, és megsimította annak karját.



Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Kedd Aug. 11, 2020 5:58 pm

To: Lou

Once upon a time



- Seggfej - még ezt sikerült hozzávágnom mogorván a megjegyzésére, majd ezután dühösen hagytam magam mögött a kezelőt, hogy minél távolabb legyek Lou-tól. Egy kicsit le akartam nyugodni, most úgy éreztem, hogy egy kávé csak rontana a helyzetemen, így az egyik folyosón elhelyezett automatát céloztam meg, hogy vegyek magamnak abból egy üdítőt, s azt kortyoljam pia helyett.
Chloé közben megjelent a folyosón, látszott az arcán, hogy haragszik, amiért elküldtem az öreghez, hogy végezze el rajta a beöntést, viszont őszintén szólva nem igazán érdekelt az, hogy mit gondol rólam. Lehet, hogy nem volt tisztában azzal, hogy Lou az ex-férjem, de valószínűleg mostanra már ezt is sikerült kiderítenie, háláa a barátnőinek.
Az üdítő elfogyasztását követően belevetettem magam a napba, s próbáltam megfeledkezni a volt férjemről, meg a nőcskéiről. Nem agyalhattam rajta, hisz elég sok teendőm volt, ezen a napon meglehetősen sok sérültet hoztak, mert az autópályán felborult egy kisbusz, és néhány másik autó is ütközött egymással. A kisebb sérülésektől kezdve a közepeseken át voltak egészen súlyos esetek is, az egyik szerencsétlenül járt hölgynek például a lépét kellett eltávolítanom, de szerencsére igen erős szervezete volt, és jól viselte a műtétet. Ezt követően még egy vakbélműtétnél is bent kellett lennem, hogy felügyeljem az egyik rezidensemet, aki amúgy nagyon ügyesen dolgozott, mert szinte alig kellett közbeavatkoznom.
Ennek ellenére elég fáradtan jöttem ki a műtőből, s még épp csak, hogy levedlettem magamról a műtős ruhákat, hogy befaroljak a kávéautomata elé, máris jelzett a csipogóm, így lépteim sietve vittek a betegfelvételi pult felé.
- Mi történt Carla? - érdeklődve tettem fel a kérdést, a hajam még kissé kócos volt a műtős sapka használata miatt. - Lövöldözés volt, többen is megsérültek, két beteg érkezik a mentőkkel -az ilyen riasztásokat nagyon is komolyan kellett venni, kávézásra már nem volt időm, csak arra, hogy gyorsan felosszam a feladatot a kollégáim közt, akikkel együtt a mentőbejárónál vártuk a beérkező sérülteket.
- Simon Brown, 19 éves fekete fiú, lőtt sérülés a vállán és a combján, az állapota stabil volt végig a mentőben - hadarta a mentős kolléga. - Oké, a négyesbe , Andrews vedd át. - Ezt követően jött a másik beteg, szintén egy fekete srác, akinek hasonlóan az előzőhöz, lőtt sérülései voltak. - Oké, ezt átveszem, Garfield figyeljétek a beérkezőket -adtam ki az utasítást, majd már kísértem is a sérültet a kettesbe az egyik gyakornokkal karöltve, amikor Carla felém kiabált.
- Doktornő, az előbb telefonáltak, hoznak egy súlyosan sérült rendőrt is! Mellkasi lőtt sebbel...-oké, ilyen ez a nap, sok a baleset, a lövöldözés. Egy rendőr, egy a sok közül. Valamiért meg sem fordult a fejemben az, hogy ezúttal aggódnom kéne, tudtam azt, hogy amint ideér a sérült rendőr, már jó kezekben lesz, és mindent meg fogunk tenni azért, hogy túlélje. Tényleg nem idegeskedtem, hisz senkinek sincs olyan szerencséje, hogy egy nap kétszer is kórházba kerüljön, nem?
Sietve adtam át a betegemet a rezidensemnek, majd a mentőbejáróhoz rohantam, amikor azon berobbantak a kollégák. Először csak azt láttam, hogy lélegeztet valakit, éreztem, hogy minden perc számíthat, s hogy ez az eset komolyabb annál, mint azt eddig hittük.
- Elveszítette az eszméletét a mentőben, a szíve megállt, de újraélesztettük. Az oxigén gyenge, szatja alacsony, pupilla nem reagál. Túl sok vért veszített... - ahogy sikerült a beteg mellé lépnem, abban a pillanatban mondták ki a nevét, de akkor már megtörtént a felismerés. Láttam Lou élettelen arcát, azt hogy mindent vér borít, s hogy küzdenek felette.
- Uramisten - egy pillanatra megdermedtem, mint akit nyakon öntöttek egy vödör jeges vízzel, riasztó és sokkoló volt őt így látni.
- Doktornő, elveszítjük... - rikoltott rám a mentős, mire észbe kaptam, s tudtam, hogy mit kell tennem. Azonnal neki láttam a munkálatoknak, sietve adtam ki a feladatokat a kollégáknak, s megpróbáltam először is légutat biztosítani, hogy ne kelljen lélegeztetni őt. A kezem,s lábam persze remegett közben, mert bármennyire is voltam jó orvos, egy ilyen esetben, mikor közeli hozzátartozó feküdt az asztalon, nem lehetett jó döntéseket hozni.
A kollégáim is észrevették azt, hogy zavarodottan viselkedem, már veszekedtem is velük, s idegesen soroltam, hogy mit hogyan is kellene csinálnunk annak érdekében, hogy Lou túlélje. Ekkor került mellém Nathan, az egyik legjobb barátom és kollégám, aki nem csak, hogy engem ismert jól, de azt is pontosan jól tudta, hogy ki fekszik az asztalon.
- Madison, átveszem, te menj a kettesben a lőtt fiatal sráchoz.

- Nem, nem hagyom magára Lou-t, el kell végeznem rajta ezt a műtétet, azonnal fel kell tárnom a mellkasát, és ki kell tisztítanunk a tüdejét, mielőtt túl késő lesz...

- Madison! Majd én intézem! Te nem jöhetsz velünk a műtőbe...

- De én...

- Semmi de!  Vigyétek! - azzal Collins átvéve az irányítást, már le is lépett Lou-val, ezerrel robogtak a liftek irányába, én meg csak álltam ott, nyakig úszva Lou vérében. Nagy erő kellett hozzá, hogy ott ne roppanjak össze, féltettem őt, rettegtem attól, hogy elveszíthetem, s ahhoz sem volt erőm, hogy átvegyem a másik beteget.

- Doktornő, a kettesben mit adjunk a betegnek?

- Öhm...nem...milyen értékei vannak? - zavartan pillantottam a nővérre, aki elkezdte nekem sorolni a srác adatait...

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 10, 2020 7:35 pm

To Madison

 
Kedvem lett volna az egészet végig mosolyogni, hogy ez aztán nem semmi. A féltékenységet szinte harapni lehetett a levegőben.
Igaz nem volt olyan orrom mint egy vérfarkasnak, de ismertem annyira az exemet, hogy tudjam, mikor kapja el a zöldszemű szörnyeteg, és keríti hatalmába.
Persze tudtam, hogy igaza volt a kikezdéssel kapcsolatban, de ami engem nem zavart, azért neki se fájjon a feje. Meg aztán, vonzónak talált, így minek is ellenkezzek?
Szívesen Madison képébe vágtam volna, hogy ő legalább nem lát szörnyetegnek, de aztán még sem tettem. Maradtam inkább a mesélésnél, és élménybeszámolónál, hogy megbizonyosodjak róla, a féltékenység igen is él még benne.
-Jobban odafigyelni magamra… Talán anyám helyett anyám leszel? Mellesleg, bármennyire is vigyázunk magunkra, a baj bármikor utolérhet... - tettem fel a kérdést, s igazából választ sem vártam rá, csak úgy meg kellett jegyeznem a dolgokat.
Aztán belekezdtem a mesélésbe anyám látogatásáról, és a randevúimról, amit szándékosan említettem meg neki, s az az érzés, ami a féltékenységét látva elfogott, megfizethetetlen volt.
Nem tartott embernek, tudtam én jól, de még sem tudta eltemetni magában a múltat, én pedig igyekeztem elhessegetni ezeket a dolgokat magamban, hogy tovább tudjak lépni.
- A kis féltékeny… lennél a kis vörös helyében mi? - elmosolyodtam, aztán felszisszentem, hiszen a karomban bizony éreztem azt a szúrást nem is egy alkalommal. -Nem tűpárna… -morogtam oda neki, aztán kicsit elhúzódtam, s mikor felkelt, hátat fordítva nekem, elégedett mosoly költözött az arcomra.
Aztán visszaült, és befejezte a varrást, s bólintottam utolsó szavaira, aztán miután kiment szóltam csak utána.
-Tudtam én, hogy Odáig vagy értem! - elmosolyodtam, aztán felkaptam a kabátom, és indultam meg kifelé.


***

Azt hiszem, a legeseménydúsabban telt el a napom. Amint kiléptem a kórház épületéből érkezett a riasztás, és menni kellett.
Igaz a főnököm látni sem akart ott, de emberhiányban szenvedtünk, így részt kellett vennem az autós üldözésben, ami egy raktárépületnél ért véget.
Mellényre nem volt idő. Úgy voltam vele, ha nagyon kell, majd az erőmmel megvédem magam, és ennyi lesz a történet. Elvégre ukázba kaptam, hogy vigyázzak magamra.
Ám ez valahogy nem jött össze.
Az utolsó dolog amire emlékeztem, hogy egy golyót kaptam a mellkasomba, egy másik pedig az oldalamba fúródott. Fájdalom hasított belém, s már-már azt hittem ennyi volt.

***

Fények… mindenféle fények… pupilla reflex, kérdések, hogy vagyok, próbáltak szóval tartani, hogy nem lesz itt semmi baj sem, aztán ismét elsötétedett minden.
A következő pillanatban, mikor magamhoz tértem, egy rövid időre, egy mentőautóban feküdtem, arcomon egy lélegeztető maszkkal, s a következő pillanatban vér ízét éreztem a számban, majd ismételten elsötétedett minden.


***

Esteledett már mikor kirobbant a korház ajtaja. Hordágyat toltak be. Egy fickó mellkasán a mentősorvos ült, és ütemesen nyomkodta a lélegeztetőt, hogy megmaradjon az oxigénellátás.
Telefonáltak, hogy egy súlyosan sérült rendőrt hoznak, így a kórház már fel volt készülve a fogadására.
A mentősök elmagyarázták, hogy a fickónak mellkasi lőtt sebe van, s még kettő bemeneti nyílás, de kifelé vezetőt nem találtak, s hogy az egyik karja eltört. Elmondták, hogy útközben egyszer megállt a szíve, s hogy sok vért veszített. Értesítették a legközelebbi hozzátartozókat, még a rendőrök.
Beszámoltak a vércsoportjáról, és a nevéről, s már robogtak is vele a műtő felé.



Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 10, 2020 6:06 pm

To: Lou

Once upon a time



- Gondolom azért akarta feltétlenül megtudni a mobilszámodat, és azt, hogy melyik étterem a kedvenced - pillantásom Loura villant, miközben szavaimat gúny itatta át, hisz még mindig dühös voltam a gyakornok miatt, s tovább sem tudtam palástolni a férfi előtt a féltékenységemet. Még csak azt sem értettem, hogy egyáltalán miért is nem hárította a gyakornokom közeledését? Hát már tényleg nem jelentettem számára semmit?
Ezen kattogtak a gondolataim, ahogy folytattam a medika munkáját, közben az sem hagyott nyugodni, hogy Lou egyáltalán kórházba került, s ezt is szóvá tettem neki. Dühös voltam, mert nekik vigyázniuk kellett volna egymásra, a többieknek védeniük kellett volna őt, bármilyen akcióra is került sor az utcán.
- Lou...ez nem egy eljárás nálunk, ez a nő kikezdett veled, hát nem igaz, hogy nem vetted észre - bosszúsan adtam tudtára a tényt, miközben gyilkos pillantásom újra rávetült. Esküszöm, néha az idegeimre tudott menni, főleg amikor még húzta is az agyamat. Meg is ráztam a fejem, s igyekeztem koncentrálni a feladatra, hogy minél szebben varrjam össze a karját, s később ne maradjanak rajta esztétikai hibák. Legalábbis próbáltam odafigyelni, de ez nem volt egyszerű Lou mellett, aki folyamatosan olyan megjegyzéseket tett, melyek vagy zavarba ejtettek, vagy féltékennyé, vagy épp a bicskát nyitogatták a zsebemben.
- Igen, képzeld el, hogy aggódtam érted, és akármi is történik, jobban is odafigyelhetnél magadra! - dühösen vágtam hozzá a szavakat, mintha haragudnék rá, pedig tényleg csak féltettem, s aggódtam érte. Azt persze jó volt látni, hogy életben van, sőt, túlságosan is él, de a félelem mindig bennem volt, amikor rendőrök jelentek meg a kórházban, mert mindig is rettegtem attól, hogy egy nap majd a munkája miatt elveszítem. Így ment ez a házasságunk idején, s azt követően is.
Kifújva a bosszús levegőt, balommal összefogtam a bőrét, s jobbommal elkezdtem a tanult mozdulatokkal összevarrni a karját, ügyelve az öltések távolságára. Lou viszont eközben is csak mondta a magáét, nem tudom, hogy azért, mert unatkozott, vagy amiatt, hogy bosszantson.
- Na, kész csoda, hogy az anyád előbukkant, csak nem akar valamit? - felpillantottam Loura, de egyből vissza is, s tovább dolgoztam. Szerintem addig volt jó neki, amíg nem kereste őt az a hárpia...más szóval nem is tudnám jellemezni az ex-anyósomat. Bár...de. Gonosz banya, undok kígyó, méregkeverő, keselyű, pióca. Rengeteg jelzővel tudtam volna illetni őt, bár inkább egyet sem hoztam fel most, nehogy megsértsem Lout, aki mindig is szerette az anyját, még annak ellenére is, hogy lényegében az a nő volt az egyik tényező , aki miatt végül tönkrement a házasságunk.
Elsőre nem volt semmi furcsa abban, hogy békülni próbált a fiacskájával, hisz nekem mindig is a tudomásomra adta, hogy Lou az ő drága pici kis fiacskája, csak az övé, s én felejtsem el, úgy ahogy van. Nos, lényegében célt ért, bár valószínűleg akadt köztük súrlódás emiatt, de most úgy tűnt, mégis vissza szeretné kapni a drága gyermekét. Tipikus. A következő mondatra azonban sikerült félreszúrnom a tűt, talán egy kicsit erősebb mozdulattal, mint azt kellett volna, s talán még Lou is megérezte, hogy hibáztam. De hogy is ne szúrnék félre, amikor épp azt ecseteli, hogy az anyja össze akarja hozni őt valami vörös szépséggel?
- Nagyszerű, épp az eseted - dünnyögtem az orrom alá, inkább rá sem pillantottam, de sikerült ismét erősebben megszúrnom a tűvel. Nem tudtam koncentrálni, éreztem ahogy újra elönt a féltékenység, pont úgy, mint amikor megpillantottam őt Chloé társaságában, vagy múltkor Allison mellett. Nem kellett az, hogy lássam a nőt, elég volt csak említenie, máris magam előtt láttam azt a három randevút. A vacsorát, azt ahogy Lou hozzáér, ahogy megcsókolja, ahogy... Na jó, nem kéne ezen gondolkodni, még sem sikerül elterelnem elmémből a képeket.
- Na jó, ezt most direkt csinálod? - kérdeztem haragosan, s abba hagyva a munkálatot, felpattantam a székről, majd hátat fordítottam neki, hogy kifújjam a levegőt, s valahogy megnyugodjak. Nem sikerült.
- Üzenem anyádnak, hogy remekül vagyok, és azt is, hogy örülök, hogy megtalálta neked az utódomat, valami tökéletes boszorkányt, aki egy varázscsettintéssel rendbe teszi az életed és megajándékozza őt csodaunokákkal! Szóval gratulálok neked a vörös boszorkányodhoz, de örülnék, ha nem dörgölnéd az orrom alá, mert ...- majdnem hozzávágtam, hogy mennyire féltékeny vagyok, s hogy még szeretem, de itt megtorpantam, mert a józan eszem megálljt parancsolt, s nem akartam hülyét csinálni magamból. - Hagyj inkább dolgozni, és tartsd meg a kis életeseményeidet magadnak - morogtam dühösen, s csak ezután telepedtem újra vissza, hogy befejezzem azt,amit elkezdtem. Nagyon rossz kedvem volt, bántott az, hogy ilyen könnyedén túllépett rajtam, ezt nehéz volt kezelni. Remélve, hogy innentől már nem szólt hozzám, sikerült befejeznem a karját.
- Megvagy. Kötéscserére vissza kell jönnöd két nap múlva, beírlak Chloéhoz, csak ha hiányozna a vörös, legyen aki szórakoztat - mondtam gúnyos ridegséggel, miközben felkeltem a székről, s lehúzva magamról a kesztyűket, azokat a kukába dobtam, majd dühösen el is hagytam a kezelőt, magam mögött hagyva Lout.

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Lou & Madison H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 10, 2020 1:32 pm

To Madison

 
A kis rezidens nem jutott sokra azon kívül, hogy ellátott különféle bódító szerekkel, hogy ne érezzem ha netán fájna a sebem, amivel szívem szerint be se mentem volna a kórházba, ám még is itt ültem az egyik asztalon, s igyekeztem mindent elmondani, hogy allergiás vagyok e valamire, és a hasonló ilyen helyzetekben szokásos kérdések, s a lányka majdhogynem kerek perec a telefonszámomra is rákérdezett, miközben szedte elő a megfelelő felszerelést, én meg hagytam, hiszen orvos nem voltam, s nem értettem ehhez a mesterséghez.
Egy seb összehúzó kencét bármikor összeütök otthon, de ehhez a fajtához nem értek eléggé, s ha egyszer már itt voltam… nos miért is ne hagytam volna, hogy tegye a dolgát, amihez éppen nekilátott volna, mikor nyílt az ajtó, és Madison lépett be rajta.
Lerít róla a féltékenység, és a harag a másikkal szemben. Nocsak nocsak...valaki talán ténylegesen érez irántam valamit? A gondolatot el hessegettem magamtól, s egy pillanatra még figyeltem is volna rendesen, ha nem köti le az a tény, hogy immár nem érzem a karom.
Miután a hölgyike távozott, vettem egy nagyobb levegőt, és Madosinra pillantottam.
-Szegény lány, csak azt várta, hogy hasson az érzéstelenítő… -duruzsoltam, miközben megnyomogattam karom a seb környékén, ami valóban érzéketlen volt, aztán elkomolyodott az arcom.
-Védjük egymást… mellesleg igazán beható kérdéseket tesztek fel mostanában… ez az oktatás célja gondolom… egy kis villantás… - hangom szándékosan mélyítettem meg egy tónussal. - Már is nem veszi észre a páciens, hogy megszúrtátok… - villantottam volna egy mosolyt is, de azt elvitte a cica.
Egy darabig elmélkedtem magamban a kérdésén, még is mit művelünk mi a rendőrségnél, hogy ennyien megsebesülünk, majd nyújtottam a karom, hogy közben azért elláthatna, amíg hat az érzéstelenítő.
- Lövöldözés… rablás… látnád Tomy-t… ő rosszabbul fest. Társaink akadnak, de ez egy elég hirtelen jött akció volt…. - elhúztam a szám, aztán hagytam had csinálja a dolgát, de közben azért csak belekezdtem. -Ki vagy pirosodva… csak nem aggódtál értem? Rohantál, mintha az életem múlna rajta… - csendben maradtam, majd az órára pillantottam, aztán pedig arra amit művelt. Már ha éppen belekezdett abba a néhány öltésbe.
-Anyám pár napja felbukkant...utoljára apám temetésén láttam...de nem ez a lényeg. -pillanatnyi szünet után nekikezdtem a lényegnek, s közben végig figyeltem a reakcióit. - Kitalálta, hogy elveti a csatabárdot, és hajlandó békét kötni velem… -apró döbbenet költözött arcomra, hisz magam sem igazán hittem neki az első alkalom után. -Elhívott egy vacsorára, ahol összeismertetett egy lánnyal… kedves teremtés… vörös haj, zöld szemek… tetszetős…. Három randin túl, Anyám kezd kezelhetővé válni… meglátogatott a munkahelyemen, és nem dörgölte az orrom alá, hogy mi a fenének dolgozok… -elhallgattam, s csak remélni tudtam, hogy nem vágja belém azt a tűt még jobban, mert akkor morcos leszek!
Nem mondtam többet, csak ültem ott békésen, hiszen az érzéstelenítőnek, és a fájdalomcsillapítónak hála nem éreztem az ég világon semmit sem abból, amit velem ténykedett.
-Meglepő módon még azt is megkérdezte, Te hogy vagy… - tettem hozzá. Valós tény volt, s legszívesebben nevettem volna rajta, hisz mindketten tudtuk mennyire nem csípte egyik a másikat.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Lou & Madison
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Madison & Lou
» Lou and Madison | Drake's Bar
» Madison & Lucius
» Madison Kane
» Madison & Felix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: