Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Madison & Lou


Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Madison & Lou H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Vas. Aug. 02, 2020 1:47 pm

To Madison

 

 

Nem voltunk túl kellemes pillanatokon, főleg, hogy egyre csak azt éreztem szörnyeteg vagyok, s egyre inkább beleégett a fejembe, s szabadulni sem tudtam tőle. Bele égett, s egyenesen lyukat ütött, mintha mindig is ott lett volna.  
Jó nem mondom, hogy nem volt ott, de olykor ez az érzés, mintha eltűnt volna.  
Vettem egy nagyobb levegőt, miközben táncoltam Allison-al, s közben persze mosolyogtam, mintha olyan egetverően jókedvem lett volna, és nem akar épp a harag ezer meg egy darabkára tépni.
Aztán egyszer csak változott a felállás, és Madison lépett oda hozzánk, s olyan tekintettel “szedte” el tőlem Allison-t, mintha a legnagyobb bűnt követtük volna el ezzel a tánccal, aztán csak felszaladt szemöldökkel tekintettem rá, majd felvettem a megfelelő pózt, s folytasttam a táncot, mikor is közölte hogy utál.  
Elmosolyodtam, s megingadtam a fejem.  
-Mondtam, hogy nem hazudok... de ki tudna hinni egy szörnynek? - szegeztem neki a kérdést, s közben egy pillanatra sem hagytam abba a táncot. Ki akart még több feltűnést?  
Persze párosunkra sok mosoly érkezett, hiszen végre helyre állt a rend. Legalább is az ő szemükben. Úgy éreztem, itt a rend talán már sosem fog helyre állni. Mindig lesz valami ami egy kicsit ront a helyzeten, mintha minden összeesküdött ellenünk.  
Mikor megismertem, még azt hittem, minden tökéletes lesz, s minket egymásnak teremtett az ég is. Aztán múltak az évek, s a mosolyokból egyre több lett a veszekedés, s javarészt anyám miatt, aki mindig is azt remélte, hogy a fia majd egy okos boszorkányt vesz nőül, s minden tökéletes lesz, s nem roppan meg a család hírneve. De nem így történt.
Még megforgattam párszor, majd következett egy újabb nóta.
-Azt hittem látni sem akarsz.... de megint győzött az ital... - duruzsoltam, miközben a füléhez hajoltam, s igyekeztem legyűrni a késztetést, hogy belecsókoljak nyaka hajlatába, s csókokkal illessem. Egy részem még mindig úgy volt vele, ő az enyém és másé nem lehet. Ő hozzám tartozik... Azonban tisztában voltam vele, ő lezárta a kapcsolatunkat, s jelen helyzetben az ital ami dominál a fejében, s csak is amiatt akar a közelemben lenni, s azért “űzte ” el mellőlem Allison-t.  
-Nincs kivel hazamenned mi? -kérdeztem, miközben lassan elhallgatott a zene, hiszen szünetet tartottak a zenészek. -Hazavigyelek?  
Az igazat megvallva, nem akartam már ott lenni. Elegem volt belőle. Otthon akartam lenni, ahol aztán megpróbálhatom kiverni a fejemből az egész hülyeséget, s elfelejteni a csupasz gyűrűsujjam.






Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 7:38 pm

To: Lou

Once upon a time



Tenyeremben szorongatva a gyűrűt, utat törtem magamnak a bálozókon, s a mosdóba érve szinte egész testemmel az ajtónak feszültem, hogy átjussak rajta, mert nem bírtam tovább. Pánikszerűen törtek fel belőlem az érzelmek, zokogva csuktam be magam mögött az ajtót, s egy ideig csak sírtam, míg hátam a falaphoz simult. Közben viaskodtam magamban az érzelmekkel, hisz az eszem azt diktálta, hogy ez így a helyes, Lou nem hozzám való, ő ellenség és nem lehet hozzá közöm. A másik felem viszont toporzékolt, hogyan lehettem olyan ostoba, hogy hagytam elúszni ezt a kapcsolatot, s hogy elhittem, Lou valaki más mellett találta meg a boldogságot. Leginkább mégis az esett rosszul, hogy a gyűrűje immár az én tenyeremben hevert, s ezzel is tudtomra adta, hogy köztünk megszűnt minden létezni.
A csókját még mindig ott éreztem ajkaimon, felkavart és csak még nehezebb volt így elviselnem a veszteséget, de nem tehettem mást. Ő egy természetfeletti volt, én meg túl makacs ahhoz, hogy ezt megbeszéljük, hogy egyáltalán megpróbáljam megérteni őt. Mégis, ott volt bennem a düh, amit a vámpírok iránt éreztem, s a tudat, hogy valahol a boszorkányok segítségével talán még most is kínozzák az öcsémet. Mit kellett volna tennem?
Kétségbeesetten hullajtottam könnyeimet, de amint az egyik zárt toalettajtó mögül kilépett egy nő, s meglehetősen furán pillantott rám, úgy sietve álltam el az útjából, hogy a csaphoz sietve lemossam az arcomat, s összeszedjem magam valamennyire. Amilyen pocsékul festettem, úgy még sem mehettem vissza Anthonyhoz. Ó te jó ég, Anthony! Teljesen megfeledkeztem róla, s rájöttem, hogy még csak nem is szóltam neki, hogy hová megyek. Egész biztos, hogy már kezdett aggódni miattam, vagy lehet hogy azt gondolta, faképnél hagytam. De nem, ezt most nem szúrhattam el, őt nem veszíthettem el. Gyerünk Madison, szedd össze magad!
Miután megtöröltem az arcomat, s egy kicsit felfrissültem, a tükörben még láttam, hogy szemeim vöröslenek. Emiatt előhalásztam a táskámból a szemcseppet, s cseppentettem egyet-egyet a szemeimbe. Általában a munkában használtam, ha ügyeletes voltam, sokat javított a fáradt tekintetemen, most viszont arra volt szükség, hogy eltüntessem a sírás nyomait.
Egész testemben remegtem az idegességtől, szívem szerint hazakívánkoztam, de akkor sem sétálhattam ki úgy, mint egy mosott rongy, pláne nem a kis jelenet után. Emiatt még a sminkemen is igazítanom kellett, s bár nem lett olyan szuper, mint amikor megérkeztem, de ez már a legkevésbé sem számított. Egyszerűen csak meg akartam keresni Tonyt, hogy megkérjem, vigyen haza. Nem akartam újra szembesülni Louval, s arra gondolni, hogy talán ez volt az utolsó csókunk.

***

- Szia - felfrissülten, mosolyt erőltetve az arcomra visszasétáltam Tony mellé, aki néhány barátja társaságában ücsörgött az asztalunknál, s ha jól hallottam, épp egy régi akció emlékeit elevenítették fel. Mellé telepedve tenyerem a vállára csúsztattam, s közben szabad kezemmel magam felé fordítottam az arcát, hogy ellenőrizzem, mennyire vészes az orrsérülése.

- Szerencséd, nem tört el, és nem is lett görbe - még mindig kedvesen mosolyogtam, miközben karját a derekamra csúsztatta, s közelebb húzódott hozzám. Ez volt az a pillanat, amikor valamiért roppant kellemetlenül éreztem magam, s mintha nem is a saját testemben lettem volna, kikívánkoztam a helyzetből. Még mindig izzott az ajkam, s ha lehunytam a szemeimet, akkor Lou-t láttam magam előtt. Körbe is pillantottam, keresve őt, s meg is találtam, a barátai társaságában. Nehéz volt ilyen távolságból fürkészni, míg a mellettem ülő férfire kellett volna koncentrálnom. S ekkor döntöttem úgy, hogy igen, valóban Tonyval kellene foglalkoznom, mert ő itt van most velem, szeret és együtt képzeli el velem a közös jövőjét. Még súgott is a fülembe pár kedves szót, tenyere a combomra siklott, s ő elmosolyodott. Egész jóképű pasi volt, még akár szerencsésnek is érezhettem magam.
Miközben még mindig gondolatok kavarogtak a fejemben, Tony felállt, s elindult az asztaltól, mondván hogy hoz még egy üveg pezsgőt, így a többi cimborájával addig koccintottam, s kortyoltam a pezsgő italból. Jól esett, bár igyekeztem megtartani a mértékletességet, hisz a legutóbb többet ittam a kelleténél. Aztán egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy Daniels és Matthews nagyon pislognak a hátam mögé, s ahogy megfordultam, megláttam azt a gyönyörű szőke nőt, aki épp Tony karjaiba vetette magát. A korty pezsgőt is kiköptem vissza a pohárba, amikor megláttam kettősüket, s hirtelen a gyomrom összerándult az idegességtől. Ezt nem hiszem el, én vadbarom!
Azon nyomban felegyenesedtem az asztaltól, s pezsgőspohárral a kezemben indultam meg a párocska felé, majd a nagy ölelkezés közben megtorpantam mellettük. - Szóval ez igaz? Neked tényleg van egy menyasszonyod? - a nőcskéről Tonyra villantak a szemeim, aki láthatóan baromi zavarban volt, s hebegve-habogva azt se tudta, hogy melyikünknek mit mondjon. - Hát őőő , nem egészen...vagyis hát...gyakorlatilag még igen - nyögte ki végül, de ez épp elég volt nekem. Ajkaimra egy gúnyos mosoly kúszott, még egyszer a szőke felé fordultam, aztán visszapillantottam Tonyra. - Hát, sok sikert! - aztán a poharam tartalmát, ahogy volt, Tony fejére öntöttem, úgy, hogy a pezsgő azon nyomban végig csurgott a fején. Erre többen is hangosan felcsattantak, voltak akik nevettek, voltak akik kínos megjegyzéseket tettek, volt aki Tonyt bírálta, mások meg az én viselkedésemet. Ez volt a teljes megsemmisülés. Borzasztóan éreztem magam, lábaim céltalanul indultak meg, de akármerre indultam, mindenütt ácsorgott valaki, ettől meg kezdtem besokallni.
Végül a pultot vettem célba, s bár Tony utánam sietett, semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy bármit is megbeszéljek.
- Hagyj békén, nem érdekel Tony. Hazudtál, és ez épp elég. Nem érdekel, ha szakítani akartál vele, az sem érdekel, ha nem akarsz vele. Felejts el - vágtam hozzá kíméletlenül, majd elkaptam egy pohár pezsgőt a pultról, amit azon nyomban lehúztam, s aztán még egy üveggel is elhalásztam, amivel megindultam az erkély felé.
Tulajdonképp az lett volna a legjobb, ha azon nyomban lelépek, de pechemre Tony hozott magával, pénz meg nem volt nálam, s irtó kínos lett volna odakint sétálgatni az utcán. Maradt hát a B, verzió, megvárni a buli végét, s utána csöndben, csatát vesztve távozni.
Az elkövetkezendő egy órában fogalmam sincs, hogy odabent mi történt, mert nagyjából csak az üveg pezsgővel kommunikáltam, s mikor ki is jött egy ismeretlen, attól legfeljebb egy szál cigarettát kunyeráltam. Pedig már ezer éve nem szívtam, most mégis jól esett. Hosszasan pöfékeltem odakint, miközben ittam, s próbáltam visszafogni a sírást, mely ismét a torkomat fojtogatta. Hogy lehettem ennyire szerencsétlen, hogy?
Végül, a pezsgőnek hála egészen felbátorodtam, még azt is meg merném kockáztatni, hogy egy fokkal jobb kedvem lett. Odakint már untam magam, így egy kicsit imbolyogva, de sikerült visszatérnem a bálozók közé. Tekintetemmel végigpásztázam a tömegen, kiszúrtam Tonyt és a menyasszonyát, mintha vitatkoztak volna, még egy elégedett mosoly is az arcomra szökött. Csesszék meg!
Aztán észrevettem Lou-t, aki Allisonnal táncolt. Mondhatott nekem bármit, azt is hogy Jack felesége, de még ilyen távolságból is úgy ítéltem meg, hogy a nő rá van gerjedve az én pasasomra. Mert bár az exférjem volt, akkor is hozzám tartozott. S ez abban a pillanatban annyira erősen élt bennem, hogy határozott léptekkel indultam meg feléjük, s odaérve a párocskához, lekértem Lou-t. Mi az, hogy lekértem, nagyjából kipenderítettem Allison karjai közül. - Inkább ennek a nyakát fogd - mondtam kissé mogorván a nőnek, s kezébe nyomtam az üres üveget, majd én fogtam át a férfi nyakát, hogy táncolhassunk.
- Utállak - mormoltam, miközben egy pillanat erejéig haragosan fúrtam tekintetem az övéibe, mégis arra vágytam, hogy közelebb húzzon magához.

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Madison & Lou H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 6:38 pm

To Madison



Mikor eljöttem erre a bálra, nem gondoltam volna, hogy majd ilyen kellemetlen pillanatokban lesz részem, s ennyire felfogom majd húzni magam.
Olyan dolgokat vágtam Madison fejéhez, melyet nyugodt állapotomban, sosem mondtam volna ki. Megtartottam volna magamnak, s hagyom, hogy azt gondolja, övé a győzelem.
Visszaadtam neki a gyűrűt, s úgy éreztem meztelen vagyok. Egy részem, mintha kiszakadt volna belőlem.
Már épp visszamentem volna, mikor megszólított ismét, s én közelebb mentem hozzá, majd mielőtt még bármit is mondhatott volna, finoman megfogtam az állát, közelebb hajoltam, és megcsókoltam. Egy utolsó csók…
-Sosem hazudtam neked… - hangom halkan csendült fel, majd ő berobogott, s én mentem utána, zsebre téve kezem, s akkor lépett oda hozzám Jack is.
-Dráma… - finoman megveregettem a vállát, majd mentem vele, s elfoglaltam a helyem az asztalnál. Poharat ragadtam, s vártam a köszöntőket.
Valahogy úgy éreztem, legszívesebben elhúznék innen a fenébe, de nem tehettem meg velük, hogy itthagyom őket.
Jópofát kell vágnom mindenhez, s nem szabad azt mutatnom mennyire kellemetlenül érintett ez az egész.
A társam nem jött oda hozzám. Berágott. Pedig még olcsón megúszta a dolgot.
Majd egyszer csak egy szőkeség toppant be a terembe. Gyönyörű volt. Az a fajta, akiért az ember fia mindent megtenne, hogy megszerezhesse azt magának. Szemrevaló volt, s egy csomó tekintetet vonzott magához. S láss csodát, Tony karjaiba vetette magát. Ölelte csókolta, s közben édesen panaszolta mennyire hiányzott neki az ő mackója.
Én meg fene se tudja miért, elégedetten dőltem hátra, hogy nah… láss csodát, igazam volt.
Aztán jöttek a köszöntők, s mosoly költöztettem az arcomra, mintha semmi sem történt volna.
Azért Tony kapott pár megjegyzést, s eldöntöttem magamban, hogy bizony nem kapott eleget még ahhoz, hogy elégedett legyek. Aztán rádöbbentem, hogy Madison-nak igaza van. Nem tartozunk egymáshoz. Nem képezünk egy párt, s nem nézhetek rá úgy, mintha az enyém lett volna. Már évek óta nem volt az.
Aztán egy idő után megszöktem onna, s egy ital társaságában letelepedtem a pulthoz, ahol a pultos elém is lökte az egész üveget, mondván, lesz rá szükségem.
Talán még táncoltam is volna, de kedvem nem sok akadt hozzá. Ám a következő pillanatban azon kaptam magam, hogy Allison-al táncolok, s bizony jólesett, s kezdtem már-már jólétezni magam.
Közben Tony és a menyasszonya az egyik félre eső asztalnál üldögéltek, s beszélgettek, majd csattant egy pofon, repült a gyűrű, s Tony-t faképnél hagyta az immáron ex arája. Az pedig ment utána.
A táncunk után visszakísértem az asztalhoz, s letelepedtünk enni pár falatot, bár elég nehezemre esett az evés, s közben fel sem eszméltem, mennyi ital fogyott el közben.




Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 6:05 pm

To: Lou

Once upon a time



Míg én nagyon is komolyan vettem ezt a beszélgetést, s kiadtam magamból az érzéseimet, a dühömet, s a véleményemet, addig Lou mintha már nem is vett volna komolyan, hisz egyszer csak nevetés tört fel belőle, s úgy viselkedett, mint aki egyáltalán nem veszi komolyan a szavaimat.
- Jack...hogy jön ide most Jack, miért zavarsz meg? - pillantottam rá vádlón, miközben ő könnyedén dőlt neki a falnak, olyan lazasággal, mint amikor elcsábítani próbált annak idején. De ez most más volt, nem a csábítás művészetét gyakorolta, mégis olyan elégedettnek tűnt. De amint meghallottam a szavait, hitetlenül pillantottam rá, mert nem akartam elhinni azt, amit mond.
- Hát persze, miért nem hagysz fel ezekkel a gyerekes hazugságokkal? - nagyon is valósnak tűnt az állítása, ám valami belső késztetést éreztem arra, hogy tagadjam, s el se akarjam fogadni az igazságot. Nem lehetett Lounak igaza, mert akkor kiderült volna, hogy semmi köze sincs Allisonhoz, s akkor talán én sem...vagy mégis. Teljesen összezavart, s ezen az sem segített, hogy közben egészen közel állt hozzám, olyan közel, hogy nehéz volt nem arra koncentrálni, hogy milyen jó lenne, ha még egyszer megcsókolhatnám az ajkait. De aztán megszólalt újra, s engem elöntött a pulykaméreg.
Ó, hogy miért is ismertelek meg Lou O'Connell! Magamban fortyogtam, ahogy védekezően karoltam át testemet a karjaimmal, s közben figyeltem, hogyan készül távozni, mert nem tudtam, hogy mit is mondhatnék. Végül csak odadörmögtem valamit, mire megfordult, s rólam beszélt, meg az erejéről, ezen kettő kapcsolódásáról. Bármit is jelentett, nem igazán értettem addig, míg tekintetem le nem kúszott a kézfejére, hogy lássam, amint lehúzza magáról a gyűrűt. Ő még mindig hordta. S bár én sem húztam le sokáig, azon az viharos éjszakán dühösen hajítottam el a gyűrűt a lakás távoli szegletébe. Akkor úgy éreztem, hogy valamit ezzel sikerült lezárnom, hogy ezt kell tennem, de őt látva, amint megszabadul a karikától, rossz érzés kerített a hatalmába. A torkomat gombóc fojtogatta, de majd belehasadt a szívem, mikor mondandója v égére ért, s kezembe nyomta a gyűrűjét. Egy szörny. Ennek nevezte magát, s most rosszul éreztem magam, hisz miattam gondolkodott így. Ó a rossebb vinné el, pedig tényleg annyira utáltam azért, hogy hazudott, de egy felem még mindig rajongásig oda volt érte. Szemeimben könnyek gyűltek össze, de mindennél jobban összpontosítottam, hogy ne bőgjem ott el magam előtte, mert hát az nem én lennék. Annyira megviselt már az élet, annyi mindent kellett már kiállnom, hogy nevetségesnek tűnhettem volna, ha épp most törik el a mécses. Mégis a határán voltam.
Meg kellett volna szólalnom, éreztem hogy ezt nem hagyhatom annyiban, s már talán szóra nyíltak volna az ajkaim, amikor nyílt az ajtó, s megláttam Allisont. Azonnal féltékenység lett úrrá rajtam, az érzelmeim össze-vissza viaskodtak a belsőmben, már kezdtem elhinni, hogy Lou megint csak hazudott, mikor a kolléganőm mellett megjelent Jack. Szóval mégis csak igazat mondott. Ráadásul hozzám vágta ugyanazokat a szavakat, amiket én címeztem neki néhány perccel korábban. Írtó kellemetlen érzés volt rádöbbennem arra, hogy tévedtem, éreztem, ahogy zavaromban elvörösödik az arcom, s hogy nem tudom, mit kellene mondanom.
- Én...csak...- olyan rosszul estek a szavai, de nem adhattam meg neki annak az örömét, hogy lássa, sikerült ebben a pillanatban megtörnie. - Ahogy mondod - nyögtem ki a szavakat, s mikor elindult, úgy éreztem, hogy meg kell állítanom. - Lou - hangosan szóltam utána, de azt hiszem, hogy nem gondoltam át ezt eléggé. Bármilyen érzések is kavarogtak bennem iránta, nem tudtam elfeledni, hogy mit tett azzal a vámpírral, s nem tudtam kitörölni az emlékeimből azt, hogy ő egy boszorkány.
- Gratulálok a kitüntetésedhez - hadartam el végül a szavakat sietve, mert valamit mondanom kellett, majd szinte fellökve őt siettem vissza az erkélyről, hogy elmeneküljek előle. Ekkor már elindultak a könnyeim, de igyekeztem nem lejáratni magam mindenki előtt, s azonnal bemenekültem a női mosdóba.
Jack neje persze még mindig a barátokat kalimpálta közelebb az asztalhoz, Jack viszont észrevette, hogy valami történt, s ha közelebb ért hozzájuk a barátja, meg is szólította őt. - Történt valami? - finoman érdeklődött, míg a többiek már a pezsgőt töltögették a poharakba.

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Madison & Lou H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 5:03 pm

To Madison



Szar érzés volt veszekedni vele, de tiszta vizet kellett önteni a pohárba. Meg kellett tudnia az igazságot, mielőtt még esetlegesen terhes lesz, és kihez jönne sírni, és megoldást kérni? Volt rá egy tippem, hogy hozzám. Szemét dolog lett volna azt mondani akkor, hogy old meg magad… bár tudtam, az a piszok jó oldalam nem engedné, s előkeveredne a hős lovag énem.
- Kösz nem…. - ingattam meg a fejem. Épp elég volt az a tudat, hogy azokon a helyeken gabalyodtak össze, ahol nem is olyan régen, még az Én helyem volt, és jól tudtam, más nem kaphat ott helyet. - Épp elég a gondolat…
Aztán elhallgattam, s következett a beszámolóm a menyasszonyról, akivel nem is olyan régen volt szerencsém beszélni, de addigra már Tony meghódította az új lányt, és nem tudtam neki megmondani az egyéni véleményemet.
Aztán egy kicsivel később a teljes nevemen szólított, mikor vissza akartam menni. Amúgy is megtorpantam, de így legalább azt hiheti, hogy ezt ő maga érte el, s nekem nem volt más választásom, pedig ott is hagyhattam volna a kérdéseivel.
Aztán jött a szembesítés, ami talán akaratomon kívül is nevetést váltott ki belőlem. Tekintetem az égre szegeztem, majd megdörgöltem arcomat, majd rá pillantottam.
-Madison… emlékszel Jack -re, a régi társamra? - karba fontam karjaim, majd nekitámaszkodtam a falnak, s képemről eltüntek az érzelmek, csak a komolyság kapott helyet rajta. -Allison, Jack felesége… vacsorára hívtak meg, amit le akartam mondani… de mivel Jack fél a neje haragjától, főleg hogy terhes...de ezt nyilván nem tudod… így nekem kellett elintéznem, de sajnos nem tudtam lemondani a dolgot. - magyaráztam, aztán közelebb mentem hozzá, elé álltam, s egyenesen lélektükreibe fúrtam az enyémeket. - De mint mondtad… nem tartozom neked magyarázattal… meg aztán nem hazudtam, hisz sosem mondtam, hogy nem vagyok az ami. Nem mondtam el, és ez nem hazugság.
Elléptem tőle, s ismét elindultam befelé, aztán mikor kezem a kilincsre siklott, ismét megtorpantam. Kihúztam magam, majd vállam fölött pillantottam vissza rá.
- Meglehet… veheted bóknak is… mást miatt még sose robbant ki az erőm… -majd kezemhez nyúltam, levettem róla a gyűrűm, odaléptem hozzá, s tenyerébe ejtettem. -Eddig sosem vettem le… titkon talán reméltem, hogy egyszer még lehet esélyem nálad… de ki bírna szeretni egy ilyen szörnyet? - s kezemben megjelent egy tűzgömb, amit szinte azonnal el is tüntettem onnan.
Azt nem vallottam be neki, hogy minden találkozásunk után, egy kicsit sikerült visszatalálnom saját magamhoz, és nem éreztem úgy, hogy ketté szakad az elmém. Nem szabad gyengének mutatnom magam.
Elálltam az ajtóból, s láss csodát Allison lépett ki rajta.
- Ah… Lou! Gyere!! Lemaradsz a thosztokról!! - mosolyodott el kedvesen, s mellette megjelent Jack is.
-Rögtön megyek! - feleltem egy árnyalattal kedvesebben talán, aztán Jack-re emeltem tekintetem.
-Bocs öreg… én mondtam, hogy ne jöjjön most… - azzal már húzta is vissza a nejét.
Neki nem feleltem semmit, csak hagytam had menjen vissza a terembe, s én Madison-ra pillantottam. Nem mentem vissza. Vártam, hátha visszavág valamivel.
-Amúgy ha ott tartunk… neked mi közöd lenne hozzá, hogy kivel hetyegek? Senkije se vagyunk egymásnak… -lehalkítottam a hangom, s felmutattam a kezem, amin már nem volt ott a gyűrűm, s nélküle meztelennek éreztem magam.
Aztán megindultam az ajtó felé.




Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 4:18 pm

To: Lou

Once upon a time



Annyira elvette az eszemet a harag, hogy még csak azzal a ténnyel sem tudtam foglalkozni, hogy mennyire jól fest ebben az öltönyben, s hogy milyen jól áll a frizurája. És ez az illat? Mi volt ez az új parfüm? Nagyon kellemes...áh, biztos attól a cafka Allisontól kapta, hogy fulladjon bele a papírmunkába!
Csupán néhány másodperc erejéig kalandoztak el a gondolataim, hogy képzeletben apró darabokra szaggassam a kolléganőt, közben pillantásommal végig fürkésztem a férfit, de ezt követően nem volt senki, aki megmenthette volna haragos kérdéseimtől. Tényleg nagyon felhúzott, így szinte követelve vártam a válaszát, hogy mégis mi a jó francért kellett műsoroznia, s ezzel kínos helyzetbe kevernie engem, Anthonyt és persze saját magát.
- Igen és? Ennek most nincs köze ahhoz, amit mondtam...- vágtam vissza dacosan, még jobban összeráncoltam a szemöldökeimet, ahogy haragos pillantásomat a férfi tekintetébe fúrtam, követelve a válaszokat. Az első, nos nem is értem, hogy miért nem lepett meg, hisz Lou volt annyira önző, hogy ami az övé, az az övé alapon megbillogozzon, bár az már egy kissé bizarrul hangzott, hogy ők ketten rólam beszéltek, s hogy az exférjem még tanácsokat is adott Anthonynak. A másik indok viszont felettébb érdekes volt, részben azért, mert meglehetősen féltékenyen hangzott, másrészt meg, az egész sztori olyan hihetetlennek hangzott.
- Na ne, ne...nem mész sehová, állj csak meg Lou O'Connell, még nem végeztünk! - azt nem tudom, hogy magától is megtorpant volna, de nem hagyhattam azt, hogy egy ilyen magyarázattal holmi bogarat ültessen a fülembe, s aztán csak úgy magamra hagyjon. Már amúgy is ideges voltam, amiket az orrom alá dörgölt, azok viszont csak még inkább felborzolták az idegrendszeremet.
Olyannyira hozzá akartam vágni a véleményem, hogy az már fájt, de mielőtt még szólhattam volna, Ő folytatta, én meg csak tűrtem, s tűrtem, közben ökölbe szorítottam a kezeimet, s próbáltam visszafogni azt a haragot, ami már nagyon, de nagyon kikívánkozott a begyemből.
- Ennyi? Befejezted, vagy még folytatnád Lou, hm? Ha tudod, hogy mennyire heves voltam, akkor azt is elmesélte, hogy hol csináltuk, és hányszor? Szeretnéd, hogy részletesen elmeséljem? - vádlón pillantottam rá, mert borzasztóan haragudtam. Egyáltalán semmi köze sem volt a magánéletemhez azok után, ami történt, s nem volt joga ahhoz, hogy így beszólogasson nekem. Bántott is a dolog, ám hiába is állt ott úgy, mint egy szomorú, ölelésre váló kis medve, bennem inkább csak a harag, s a csalódottság lángja lobogott.
- Látod, hallgatsz, és épp erről van szó. Semmi közöd ahhoz, hogy mit csinálok Anthonyval. Nem csinálhatod ezt velem Lou! Hogyan is kérhetsz te engem számon, és én miért figyeljek oda arra a rohadt beosztásra, miért legyek rád tekintettel, ha te nem vagy rám? Mikor az én munkahelyemre jössz be csajozni, és a szemem láttára fűzöd be Allisont, akit aztán meg a régi lakásunkban kettyintesz meg. Te hol voltál rám tekintettel, mikor bejöttél oda fűzögetni őt, hm? Szóval csak ne tégy úgy, mintha áldozat lennél Lou... - vágtam hozzá dühösen, s bár nem akartam, de csak szóba hoztam azt a libát, mert rettentően bosszantott, ha csak arra gondoltam, hogy azzal a nővel hempereg. Végül vettem egy mély lélegzetet, miközben idegességemben a tarkómra fűztem ujjaimat, hogy egy kicsit tompítsak az idegességemen.
- Már semmi közöm hozzád, nem tartozol értem felelősséggel sem, hogy bárkit megüss, csak mert azt hiszed, hogy barátnője van. Jól ismerem Anthonyt, egy igazán rendes és kedves pasas, aki még sosem hazudott nekem, ellentétben veled Lou! Szóval ahelyett, hogy kivetíted rá a saját ballépésed, inkább hagyj engem végre békén! Lehet, hogy a feleséged voltam, és fogalmam sincs, hogy ti miféle játékot űztök egymással a rendőrség berkein belül, nem érdekel az sem, hogy kinek milyen tanácsot osztotgatsz, de leszel szíves nem úgy viselkedni, mintha még közöm lenne hozzád, és lehetőleg nem találsz ki ilyen történeteket, csak hogy elűzd mellőlem a férfit, aki tényleg érdeklődik irántam - ó igen, de jól esett ezt az orra alá dörgölnöm. Igen is, tudja meg , hogy Anthony érdeklődik, s hogy vele akár lehet komoly kapcsolatom. Vagy ha nem is komoly, de Lou tudja meg, hogy míg ő az Allison féléket dönti ágynak, addig nekem is van, akiben a kedvemet lelhetem.
- És igazán örülnék, ha nem akarnál mindenkit porrá zúzni azzal a....tudod mire gondolok, láttam odabent. Ön-és közveszélyes vagy - morrantam oda végén, miközben védekezően összefűztem magam előtt a karjaimat, majd elpillantottam Louról a távolba. Nagyon nem hiányzott nekem ez a veszekedés, mert nagyon kiborított. Ráadásul a gondolat sem hagyott nyugodni, amit Anthonyról állított, lehet hogy igazat beszélt?

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Madison & Lou H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 3:30 pm

To Madison



Nem feleltem sem Madison-nak, sem pedig Tony-nak. Holnap úgy is találkozunk majd, és elmagyarázom neki, mi is az íratlan szabály a köreinkben. Ha eddig nem sikerült volna felfognia a dolgot.
Még akkor sem kezdünk a másik valakijével, hogyha éppen a kolléga az, aki ajánlatot tesz ebbe az irányba.
Dühös voltam. Miért is ne lettem volna dühös, hiszen mindent tudtam. Tudtam, arról a titkos viszonyról, egy másik nővel, ami elvileg már nincs, de gyakorlatban még is van, és most ide állított Madison-nal, aki nem egy olyan pasast érdemel, aki csak így kihasználja. Bár Tony érdekében reméltem, hogy komolyak a szándékai. Mondjuk azt erősen kétlem, de jobb szeretnék tévedni.
Aztán ott ültem a pultnál, a fortyogó italommal, s akkor lépett oda hozzám Madison is.
Megrántotta a vállam, s én hajoltam az után, s tekintetemből szinte semmi sem volt kiolvasható. Pusztán az a fajta pillantás, hogy igazam van, és kész.
Aztán mentem vele, mint egy engedelmes kiskutya, s csak odakint kezdtem el igazán figyelni rá.
-Mintha azt mondtad volna, undorodsz tőlem… -céloztam itt arra, hogy még is csak hozzámért, s ennyire közel van hozzám, s még hozzám is szólt!! Hát mentem eldobom az agyam!! Jah nem… csak egyszerűen haragudtam az egészre.
-Nagyon egyszerű a válasz Édesem! Ha megmondja ki a csaj, akit meg akar szerezni magának, nem adok tanácsot, hová vigye randizni, vagy éppen mi lehet hatásos….A másik… -pillanatnyi szünetet tartottam. - Van barátnője… menyasszony, aki épp üzleti úton van. Mindenkinek azt mondja már nincs, pedig bizony ott van az! És bizony egy központba érkező hívás, és egy nekem átadott üzenet...
Ennyi volt a magyarázatom, aztán megindultam visszafelé, hogy majd jól a képébe vágom, hogyha megbántja Madison-t, akkor kiherélem, és többet egy nőre se lesz kedve ránézni.
Aztán még is maradtam.
- Mikor elsőnek megláttalak már- már kezdtem örülni, hogy talán miattam jöttél… hogy megbeszéljük a dolgokat egy olyan helyen, ahol ciki lenne veszekedni… - ismét elhallgattam, majd beletúrtam hajamba, s igyekeztem kontrollálni magam.
A franc essen is belé, hogy még a szavai ellenére is szerettem, és úgy éreztem a legnagyobb marha voltam mikor belementem a válásba, de ezt neki nem fogom elmondani soha. Ez megmarad az én elhallgatott kis titkomnak, ha egyszer már úgy is utál, és „látni” sem akar. Bár azt nem értettem, hogyha ez így van, akkor miért fordul meg mindig ugyan azokon a helyeken mint én… talán váltanom kellene, hogy nyugis maradhasson a kis törékeny lelkivilága.
-Megkérdezhetted volna a beosztásáról… bár amint hallottam nagyon kis heves voltál! - vetettem rá egy pillantást.
Azok a dolgok az enyémek voltak. Nekem kellett volna ott lennem… de a múltkor bizony túlságosan is érdekelt a kis titka, amit meg akartam tudni, s így ez az egész végérvényesen végbe ment.
-Nem sokáig néznek majd úgy rád mint egy rongyra… de ha az a barom megbánt téged...több esélye nem lesz… - morogtam, s közben az ajtó felé pillantottam.



Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 2:50 pm

To: Lou

Once upon a time



Ó, ne! Édes Szűz Mária, hogy sodorhattál ilyen helyzetbe? Ne csináld Tony, ajh ne, észrevett..
Benne volt a pakliban az, hogy egy ilyen nagy rendezvényen futólag összefuthatunk, hisz nem sűrűn rendeztek a rendőröknek bált, pláne nem olyat, ahol kitüntették a kiváló munkatársakat. Szóval nem kellett volna meglepnie annak, hogy Lou is felbukkant, azzal azonban nem számoltam, hogy majd ennyire közel lesz hozzánk, s hogy ráadásul ők ketten ismerik egymást. Mennyi is erre a valószínűség? Egy munkahelyen nem kell feltétlenül mindenkivel jóban lenni, ám úgy tűnik, ők mégis bratyiban vannak, hogy a fenébe lehet ez?
Azonnal aggodalmas vonások kúsztak az arcomra, s hiába karoltam Tonyba, hogy picit hátrébb húzzam, s ezzel finoman jelezzek felé, Tony már addigra leszólította Lou-t, aki felénk tartott. Kiszúrtam az exem kék íriszeit, s csak pillanatok kérdése volt, hogy Ő is észrevegyen engem. S ahogy ez megtörtént, úgy azt hiszem, hogy nem csak az én elmémben tört fel belőlem a szitokszó. A levegőben azonnal érezni lehetett a feszültséget, mielőtt azonban még bárki bármit is tehetett volna, Lou ökle már lendült is, s olyan erővel találta el Tony-t, hogy szegény még egy kicsit hátra is tántorodott.
- Jajj Tony! - aggódva kaptam pillantásom először a sérült partneremre, s azután villantak szemeim Lou felé. -  Mit csinálsz, megőrültél? - haragosan, s vádlón szisszentem, miközben már minden közeli kolléga a hármasunkat bámulta, s többen is összesúgtak mellettünk. Még sem mozdultak, s azt hiszem, hogy még én sem voltam felkészülve arra, hogy Lou nem hagyja ezt annyiban. Tonynak még felocsúdnia sem volt az első ütésből, mert máris kapta a következőt, amitől összegörnyedve rogyott térdre, míg az exem arcán láttam a dühöt, s íriszeiben azt a haragot, amit talán legutóbb abban az éjszakai esőben.
Megijedtem. Annak ellenére, hogy mérhetetlenül utáltam, amiért ok nélkül neki ment szerencsétlen Tonynak, s legszívesebben felképeltem volna ott helyben, féltem is, hisz tudtam, hogy miféle erő birtokában rejtőzik. Elég lett volna részéről egyetlen mozdulat, hogy Anthony hamuvá váljon. Nem kockáztathattam, így ebben a percben csak egy dühös szemvillanás volt a válaszom, majd inkább aggódva guggoltam le a partnerem mellé.
- Minden rendben, nagyon fáj? - gyengéden érintettem az arcát, s jobbommal már eközben a táskám után kutattam, hogy zsebkendőt húzzak ki abból a pórul járt férfi számára.
- Jól, hagyj...- kissé morcosan lökte arrébb a kezem, s kissé értetlenül kapta pillantását az egyik szintén aggódó kolléga irányába. - Mi a fene ütött belé? Én csak be akartam mutatni - még mindig nem értette. Ezek szerint Tony semmit sem tudott, én pedig némán préseltem össze az ajkaimat, mert nem éreztem úgy, hogy most magyarázkodnom kellene. Ellenben a köpcös kollégától kaptam egy rosszalló pillantást, s végül ő felelt. - Megérdemelted, ennyire ütődött nem lehetsz, hogy elhozod a volt nejét, és még hencegsz is vele. Normális vagy? Őrülj, hogy ennyivel megúsztad - megcsóválta fejét, én meg azt éreztem, hogy bárcsak ott helyben megsemmisülnék. Kellemetlen volt az, ahogy vizslattak a tekintetükkel, mintha valami szörnyű dolgot tettem volna, mintha megcsaltam volna Lou-t. Tony is értetlenül nézett rám, mire csak bólintottam.
- Igen igaz, de ez a múlt, akkor sem kellett volna így reagálnia. Ezt meg fogd az orrodhoz, és ülj le, ne mozogj. Pár perc, és csillapodni fog a vérzés - megszólalt belőlem az orvos, s a barátnői gondoskodás, ezt követően viszont, mikor felegyenesedtem, s megláttam Lou-t, immár egy új pohár itallal, fellángolt bennem a düh. Tekintetem először a férfi kékjeit kerestem, aztán észrevettem, ahogy a poharában bugyborog az ital, mintha fel akarna robbanni. Nem nézhettem tétlenül. Tényleg nem hiányzott az, hogy kipusztítsa az ünneplőket, csak mert neki ehhez volt kedve. S bár nem hittem volna, hogy még valaha is beszélni fogok vele, ott hagyva Tony-t, sebes léptekkel vettem célba Lou-t a pultnál, majd határozottan kaptam el a vállát, s erősebben rászorítottam.
- Te most velem jössz, beszélnünk kell! - dühösen fúrtam pillantásom a tekintetébe, s ha magától nem mozdult, akkor a karjánál fogva húztam magammal át a tömegen, hogy átsétáláva a termen, kilépjünk az erkélyre, ahol behúztam magunk mögött az ajtót, majd csípőre tett kézzel fordultam felé.
- Mégis mi a fenét képzelsz, Lou? Miért kellett megütnöd Tonyt, hm? Most a fél társaság úgy néz bent rám, mint egy rongyra...Nem vagyok már a feleséged, hogy jelenetet rendezz. Miért kellett ez? - nem úszta meg, hogy ne lássa tekintetemben a haragot, látnia kellett azt, hogy mennyire elítélem a tettéért.

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Madison & Lou H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 12:37 pm

To Madison



Az elmúlt hónapok nem voltak a legkönnyebbek. Gyakran vettem magam azon észre, hogy kicsúszott a kezemből az irányítás, és a képességem egyszeriben elszabadult, s körülöttem mindenkivel végezni akartam. Mintha csak egy gonosz kis hangocska azt súgta volna bennem, hogy álljak át a sötét oldalra. Hogy majd jó buli lesz, és nem lesz lelkiismeret-furdalásom, hogy többet semmit sem kell sajnálnom.
Ennek következtében, már vagy az ötödik konyhabútort kellett megvennem egy hónap leforgása alatt, s még az asztal is megjárta párszor.
Nem egy pohár ital kapott lángra a kezemben, de igyekeztem tartani magam, és elterelni a figyelmem.
Jack gyakran elhívott magukhoz, s nem egyszer látogattam meg a nejét a kórházban, hogy próbáljam lebeszélni arról, hogy meghívjon vacsorára, lévén ugyebár a kiszámíthatatlanságom, de valahogy sosem jártam sikerrel.
Aztán most itt volt ez a bál, ahová már csak a kitüntetés miatt is el kellett jönnöm, s miért is ne az elmúlt hónapban még új társat is kaptam, hiszen Jack is valami zöldfülűt kapott maga mellé, amolyan oktatás céljából, szóval e-képpen állt a helyzet.
A srác sokat csacsogott nekem valami nőről, aki annyira elcsavarta a fejét, de gyakran nem figyeltem oda, így a nevéről le is maradtam.
Most pedig ott álldogáltam a bárpultnál, kikérve az italom, majd meghallottam újdonsült társam hangját.
- Tony… - megindultam felé, hisz arra számítottam, hogy valami kis fiatal fruskát hozott magával,  s így mosolyt költöztettem arcomra, ami szinte abban a pillanatban le is hervadt onnan, s a körülöttünk lévő minden egyes rendőrnek, mikor megpillantottam kivel is érkezett.
A poharam akaratom ellenére vált semmivé a kezemben, s szerencsémre erre senki sem figyelt fel, hiszen el voltak foglalva a sugdolózásukkal.
És még volt képe mosolyogva közölni velem a nevét. Az őrsön mindenki tudta, hogy Madison volt a feleségem, s íratlan szabály volt, hogy kollégák exeivel nem kezdünk. Az tiltott gyümölcs volt, nézzen ki akár milyen jól.
Nem gondolkodtam, csak cselekedtem. Meglendült a karom, s az öklöm ott landolt Tony képében, minek következtében felrepedt a szája.
A többiek helyet hagytak, nem állítottak meg, de többet nem tettem. Csak behúztam neki, majd ökölbe szorított kézzel álltam meg előtte.
-Most már annyira nem örülök, hogy sikerült ágyba vinned a kiszemeltedet… - morogtam oda, miközben szemeim kékje egy pillanatra felcsillant. Dühös voltam, bár magam sem tudtam igazán miért, hiszen Madison elhajtott. Látni sem akart, még csak rám nézni sem bírt, de ez akkor és ott még is csak jólesett.
Így aztán, mielőtt még bármit mondhatott volna, ismét kapott egyet, de az egy gyomros volt, amitől összegörnyedt, s elindultam vissza az asztalom felé.
Közben még hallottam, ahogy az öreg kutyák odamormogják, hogy megérdemelte, s hogy kolléga exe rossz döntés volt.
Azonban eszembe jutott, hogy a poharam bizony szétolvadt a kezemben, így kénytelen voltam visszamenni a pulthoz, ahol kértem egy újabb adagot, de alaposan elkerültem a társaságot.
Dühös voltam. Dühös, amiért ide hozta. Dühös, amiért Madison nem velem jött ide, ahogy azt jó szokásunk tartotta. Dühös voltam, amiért látni sem akart, s amiért szörnyetegnek tartott, s ennek következtében a poharam tartalma bizony erősen fortyogni kezdett, így inkább el is engedtem, s igyekeztem nem arra gondolni, hogy az Én nejemet döntötte meg!!
Jó nem felejtettem el, hogy már nem vagyunk házasok, de ez...

Vissza az elejére Go down
Ember

Madison Kane
Szerepkör :
a begyűjtők dokija
play by :
Blanca Suárez
Hozzászólásaim száma :
60
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Madison
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
39
Foglalkozásom :
vezető általános sebész


Madison Kane

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 11:56 am

To: Lou

Once upon a time



A Lou-val történtek jobban megviseltek, mint azt hittem volna, pedig már rég elváltunk, mégis, most éreztem csak úgy, mintha lezárult volna a kettőnk kapcsolata. Gyászhoz hasonló érzések játszódtak le bennem, bár leginkább a düh, a hiány, s a csalódottság hármasa rúgdosta a mellkasomat. Sokszor arra lettem figyelmes, hogy pánikszerű tünetek lesznek úrrá rajtam, ilyenkor mindig berohantam egy félreeső helyre, akár a mosdóba, vagy valamelyik raktárba, csak hogy átvészeljem a nehéz pillanatokat. Többnyire akkor tört rám a kínzó érzés, mikor megcsörrent a telefonom, s láttam rajta Lou nevét, vagy mikor hozzá hasonló fizimiskájú pasas sétált be, vagy ha éppen olyasmi történt, ami rá emlékeztetett. Olyankor mindig gyorsabb lett a pulzusom, s szédülni kezdtem. Rémálmok is gyötörtek, így végül orvoshoz fordultam, aki fel is írt egy nyugtatót nekem, figyelmeztetve, hogy ne szedjek a kiírtnál többet, különben hallucinációim lehetnek. Hát nem szuper? Nem elég az, hogy a várost amúgy is ellepik az ijesztőbbnél ijesztőbb lények, akikkel napi szinten futhatok össze a folyosón, s hogy az álmaimat is átszövik a félelmeim, most még szedjek olyasmit, ami csak tovább szíthatja a tüzet...
Végül mégis csak bevettem egyet-egyet néha, közben igyekeztem kiverni a fejemből Lout, s helyette inkább a munkámra koncentrálni. Ez viszont elég nehezen ment úgy, mikor heti szinten legalább kétszer is láttam. Hol ugyanabba a kávézóba fordult be, ahonnét én ki, hol azon a postán akart feladni csekket, ahol én, hol meg arról jött szembe, amerre épp tartottam. Nem is egy ilyen helyzet volt, ám a legtöbb ilyen esetben, ha tehettem, szinte azonnal irányt váltottam, s messziről elkerültem. Nehéz volt. Már csak azért is, mert míg egy részem nagyon is gyűlölte őt azért, ami, s azért, hogy hazudott magával kapcsolatban, egy másik részemnek furcsa mód hiányzott ez a szörny.
S ha el is kerültem, lopva mégis fürkésztem pár másodperc erejéig, csak hogy lássam, hová megy, kivel, hogyan simul rá az a farmer, vagy épp hogyan túr a hajszálai közé...
Teltek a hetek, s bár egy részemnek tényleg hiányzott, mégis daccal, s haraggal hárítottam minden hívását és próbálkozását. Úgy gondoltam, ha nem reagálok, akkor idővel majd szabadulhatok és sikerül kivernem a fejemből. Aztán jött az a nap, amikor a munkámat akartam végezni, s épp a betegfelvételi pulthoz tartottam, hogy átvegyem Mary-től az aznapi beosztást, amikor észrevettem, hogy Lou is odd dekkol, s épp Alisonnal fecseg.
Azonnal frusztrált lettem a jelenlététől, főleg mikor a pillantásunk is összetalálkozott, minden porcikámon azon nyomban végig szántott valami furcsa érzés. Éreztem, hogy itt azért még sem nézhetem levegőnek, viszont nem sikerült kipréselnem magamból szavakat, ehelyett inkább csak biccentettem, majd gyorsan elmerültem a kezemben lévő dosszié rejtelmeibe, mint azon olyan nagyon fontos dolgok lennének.
- Szia Mary, kérem a beosztást - megtámaszkodva a pultnál - tisztes távolságban Loutól - átvettem a papírt, s magam elé csúsztatva elkezdtem átnézni, hogy kik kerültek fel az aznapi műtétlistára. Közben viszont nem tudtam nem figyelni arra, hogy a kedves Allison nővér milyen jóízűen fecserész az én..exférjemmel. Akaratlanul is hallottam, hogy leegyeztették az esti időpontot, s mindkettő úgy mosolygott a másikra, hogy abból érződött a szexuális túlfűtöttség. Vagy lehet, hogy csak én képzeltem bele?
Pillantásom rájuk terelődött, magamban majd felrobbantam, mert ez mégis csak pofátlanság, hogy a munkahelyemre jön csajozni, még akkor is, hogy tudja, utálom. Ez azért elég csúnya dolog Lou!
Nem tudom, miért, de borzasztóan felidegesített ez a kis fecserészés, így inkább fogva a lapot, megköszöntem Mary segítségét, majd mielőtt még Lou netán meggondolta volna, hogy megszólítson-e, sietősen vettem az irányt a liftek irányába, s szinte már futtában ugortam be az épp záródó ajtón keresztül.

***

Az utóbbi időben már sokadszor kötöttem ki Drake bárjában, bár nem tudom, hogy csak annak reményében, hogy ott láthatom Lout, vagy azért, hogy mérgezzem magam a tömény piáikkal. Azt hiszem, mindkettő benne volt a pakliban, ezen az estén viszont feltűnt egy másik ismerős arc a pultnál. Tony Durett nyomozó, akit felszínesen ismertem a kórházból, s aki az utóbbi időben mindig próbálkozott nálam, ám mégis mindig elhárítottam. Most viszont egy kis hang azt súgta, hogy menj oda.
Oda is sétáltam hozzá, s letelepedve mellé rendeltem magamnak egy italt, majd beszélgetésbe elegyedtünk. Tony szemei felragyogtak, az enyémek valószínűleg inkább csak a whiskeytől tündököltek, de legalább tompult az agyam, s így könnyebben fogadtam be azt a sok dumát, amivel a kedves nyomozó fárasztott. Félreértés ne essék, tényleg édes volt, csak képes volt hosszasan mesélni , néha már túlboncolgatni bizonyos témákat. Egy idő után, mikor már elég alkoholt fogyasztottam, megálljt parancsoltam a túlontúl megnyílt pasasnak, s belé fojtva a szót a lakásomra csábítottam. Valahogy így történt.
Mint egy cafka, gondolhatták ezt sokan, de nem tartoztam senkinek sem magyarázattal. Nem voltam kapcsolatban, nem volt férjem sem, az exem meg valószínűleg épp Allisonnal hetyegett lakásának lágy ölén. Nekem ne járt volna ez a szórakozás? S tulajdonképp Tony egész ügyes volt a maga módján, igaz, nem volt Lou. Mégis, azt hiszem, hogy miután elkezdtem randizgatni Tonyval, sikerült egy kicsit elterelnem a gondolataimat Louról, sikerült egy picit felengednem.
Egy nap aztán Tony megkért, hogy kísérjem el őt egy rendőrségi bálra, s bár megfordult a fejemben a gondolat, hogy ott esetleg összefuthatok Louval, rájöttem arra, hogy nem szabadna hozzá igazítanom az életem. Miért ne járhatnék olyan helyekre, ahová ő? Amúgy is, biztosan csodálatos lesz az oldalán Allison, nehogy már én fogjam vissza magam, s ne kísérjem el Tonyt. Emiatt végül belementem, s örömmel elfogadtam a meghívást.

***

- Ne haragudj, mióta megvan ez a kocsi, még nem jártam így, hogy ennyire lefulladt volna. Most késve érünk be, de azért a vacsoráról szerintem még nem csúsztunk le - kedves mosoly kúszott a férfi arcára, miközben kisegített az autóból, nem is értettem, hogy miért tőlem kér bocsánatot, végül is, ez az ő bulijuk volt. Ettől függetlenül kedves volt, már-már túl kedves, s ilyenkor elgondolkodtam azon, hogy vajon tényleg illik-e hozzám? Még olyan beteges gondolat is felmerült bennem vele kapcsolatban, hogy talán ő lehetne a kiugrási pont, aki mellett megállapodhatnék, akinek gyereket szülhetnék, s hátam mögött hagyhatnám ezt az őrületet.
- Ugyan, rám is várnod kellett, de menjünk, ez a te partid - kacsintva mosolyogtam rá, miközben elfogadtam a kezét, s együtt vonultunk be a bál helyszínére, ahol rengetegen nyüzsögtek már. Egy kicsit feszélyezett is talán ez a sok arc, de próbáltam nyugtatni magam, hogy ők csak rendőrök, itt nem lehet semmi probléma.
- Nézd csak, ott van az egyik kollégám, Dustin, neki szeretnélek bemutatni - Tony örömmel mutatott a pult felé, miközben így pár másodperc erejéig elszakadtunk egymástól, s egy kisebb csapat vágott keresztül rajtunk. Ekkor megtorpantam egy pillanatra, de amint áthaladt a tömeg, máris felvettem a ritmust, s beértem Tonyt, aki átkarolva húzott közelebb magához, majd bemutatott a kollégájának.
- Az igen, tényleg gyönyörű, ahogy mondtad! - hízelgő szavakkal illetett a negyvenes évei közepén járó, kissé kerek arcú, halántékánál kopaszodó férfi, mire kedvesen mosolyogtam vissza, s igyekeztem úgy fogadni a bókját, ahogyan azt kell. Ők társalogni kezdtek, s ekkor ismét úrrá lett rajtam az a feszélyezettség, így körbe is pásztáztam pillantásommal a termet.
- Minden okés? - Tony gyengéd érintését éreztem az arcomon, mire mosolyogva bólintottam, ő pedig egy pohár italt csúsztatott elém. - Hidd el, jó kis buli lesz - talán megérezte, hogy idegen nekem ez a helyzet, s mivel figyelmes volt, lehet hogy egy itallal próbálta oldani a gondjaimat. Ami azt illeti, jól is jött az a pohár ital, kortyoltam is egyet, Tony pedig közelebb hajolt, hogy megcsókoljon, s a fülembe súgjon pár gondolatot. Eközben szúrtam ki Lout, aki alig egy méterre, szinte a semmiből tűnt fel a pultnál.
- Nahát O'Connell! Lépj már ide, hadd mutassalak be Madisonnak, Madison, ő itt a társam, Lou, ő pedig az a nő, akiről meséltem - hogymi? Társak?? Mesélt rólam? Ó egek. Az arcomon azonnal végig futott az érzés, s úgy tűnt, hogy az idős, kopaszodó kolléga fejében összeállt a kép, mert ahogy ide-oda pillantott, valami az ő vonásaiban is megváltozott, s láthatóan halkan csak ennyit motyogott: ííí bazdmeg.

words ❖ Kinézet ❖ note: xx

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Lou O'Connell
Chatkép :
Madison & Lou H9eq
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Sam Worthington
Hozzászólásaim száma :
64
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Cop
Fő képességem :
Pirokinézis
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr


Lou O'Connell

Elküldésének ideje -- Kedd Júl. 28, 2020 10:10 am

To Madison




Ez a nap is eljött. Ennek is meg kell történnie. Itt voltam, öltönyben, kinyalva mint valami gazdag ficsur… oké, tagadni sem tudnám, hogy az vagyok, hiszen apám tekintélyes összeget hagyott rám, aminek a családom többi tagja nem éppen repeső szívvel, s valódi mosollyal arcán örvendezik, s bizony megtehetném, hogy életem végéig nem mozdítok meg egy gyufaszálat sem, de abban az élvezet egy idő után teljesen elveszne.
A sikátorban történtek óta, Madison elérhetetlenné vállt, s a hívásaimat sem fogadta. Mindent elrontottam azzal a kis megmentő akciómmal. Nem is tudom igazán mit képzeltem akkor… hogy majd szépen a karomba omlik, és folytatódik az este ott ahol abbahagytuk? Meglehet.
De ehelyett undort láttam a szemeiben, és gyűlöletet az iránt ami vagyok.
Hát csoda, hogy ennyire nem akartam az lenni ami vagyok?
Egy varázstudó, aki gyűlöli azt ami. Aki legszívesebben véget vetne az egésznek, hogy átlagember lehessen.
De valami a végén mindig elpattan bennem, és láss csodát az erőmhöz nyúlok. Utána kapok, és hagyom kirobbanni, hogy aztán kirobbanhasson belőlem, ezzel elsöpörve mindent. Ne játsz a tűzzel, mert könnyen megégeted magad… szokta mondani apám.
Gondolataimból lassan kizökkentem, s belekortyoltam italomba, miközben ott hevert előttem a kitüntetésem, amit a munkámért kaptam. Lehettem volna büszke is magamra, de nem voltam. Valami hiányzott… Vagy talán valaki.
Egymagamban jöttem, talán rendőri pályafutásom során első alkalommal.
A válás óta, mindig kerítettem valakit magam mellé ezekre az alkalmakra. Kollégát általában, de azóta sok minden változott.
Meg aztán, hiába tanultam meg kordában tartani az erőm, a Madison-nal történt incidens óta egy kissé minden labilisabb lett még a szokottnál is.
Ismételten ajkamhoz emeltem poharam, ittam egy kortyot, majd társam telepedett mellém.
- Fancsalibb a képed mint Harry-nek… pedig neki csak az asszony terhes… - jegyezte meg Jack, miközben végigpillantott rajtam, és marta el a kitüntetést, s szemlélte pár másodpercig, aztán letette, s nagy komolyan szólalt meg ismét. - Csak nem csináltad fel az exed?
-A probléma ennél jóval nagyobb… - visszavettem a kitüntetést, majd letettem az asztalra, aztán teletöltöttem a poharam.
A hangulat jó volt, ment a beszélgetés, s hamarosan megkezdik majd az ételek kihozatalát is, de valahogy az én kedvem lent volt a béka valaga alatt.
- Oh… csak nincs vége a kis légyottoknak? - végignézett rajtam, s lebiggyesztette ajkait, mintha annyira sajnálná az egészet. - Van rá egy jó megoldás…
- Te és a jó megoldásaid… - megingattam a fejem, majd átsuhant az arcomon a tőlem megszokott kis félmosoly, mikor tekintetem megakadt egy női alakon, akit eddig nem láttam a tömegben, mintha csak akkor érkezett volna.
-Miért? Liz odáig volt érted… te puskáztad el. - azzal felkelt, s visszament a helyére a felesége mellé, majd lassan visszaértek az asztalhoz a többiek is. Én ekkorra szemelől vesztettem a nőt, aki annyira hasonlított Madison-ra. De még is mit keresne ő itt??
Aztán elhessegettem a gondolatot, felkeltem, a bárpulthoz sétáltam, laza eleganciával álltam meg ott, s kértem egy italt, hisz az üveg kifogyott abban a tömegben.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Madison & Lou
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lou & Madison
» Madison Kane
» Madison & Felix
» Lou and Madison | Drake's Bar
» Madison & Lucius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: