Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


8. csoport


Vérfarkas

Domino de la Cruz
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Ezgif-com-crop-2
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
Eiza Gonzalez
Hozzászólásaim száma :
70
Pontjaim :
62
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
bukott hős


Domino de la Cruz

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 13, 2021 3:17 pm

the rise and fall of your god
will tell me the story of your city

Szimpatizáns vagyok. Nem gondoltam volna, hogy le kell szögeznem – akár fejben is –, de óhatatlanul is érzem a könyvtárban uralkodó feszültséget, ami mintha megduplázódott volna, amikor a polgármester is csatlakozott hozzánk. Bár az elmúlt nyolc évet gyakorlatilag egy besötétített szobában, lehúzott redőnyök leple mögött töltöttem, tehát nem sok fogalmam van arról, hogy mi a jelen politikai helyzet, arra még pontosan emlékszem, hogy mi volt azelőtt, hogy Bastien Monaghan átvette volna a hatalmat, és nem kívánom vissza azokat az időket. Hogy megvédeném-e az életem árán is a polgármestert? A válaszom egyértelműen igen.
Hogy képes lennék-e mondjuk szembeszállni Kalinával vagy bárki mással, hogy ezt megtegyem? Erre már nem tudnék ennyire egyértelműen válaszolni, ugyanis mondom, ott az a nyolc év, ami számomra egyetlen pillanat alatt elillant, és amikor nem követtem aktívan a híreket. Én Bastien nyolc évvel ezelőtti kiadását ismerem, és érte nagyon sok mindent megtennék, de egy belviszály esetén, bár minden bizonnyal megpróbálnám megvédeni, nem tennék semmi olyasmit, ami visszavonhatatlan.
A megnyúzott vámpírok azonban nem tartoznak abba a kategóriába, akik láttán haboznék meghúzni a ravaszt, hát Leonnal elintézzük őket – legközelebb hozunk magunkkal füldugót, erről készítek egy újabb, immár sokadik mentális jegyzetet –, és csak kissé rökönyödöm meg a Bastient is súroló tűzgolyók-tűzméhek-természetfeletti akármicsodák láttán. Gondolom, ez valami vámpírspecifikus bűbáj lehet, ami nem tesz különbséget a--?
Nincs időm különösebben végiggondolni az okokat, ugyanis az egyre nagyobbra duzzadó csapatunk néhány tagja megindul a vakvilágba, én pedig valószínűleg éppen egy pár másodperccel a kelleténél később érek oda, hogy megragadjam Kalina karját, amikor az orra előtt becsapódik az a valami, aminek a mibenlétéről fogalmam sincs. Cserébe megjelenik két újabb játékos, akiknek most már nem kérdezem meg a nevét, mert baszki, minimum egy noteszt kellett volna hoznom magammal ehhez a jelentéshez – a meg nem kérdezett nevek helyett tehát arról készítek mentális feljegyzést, hogy a füldugó mellett legközelebb notesz is legyen nálam –, és csak hallgatom a Marla nevű boszorkány – mint időközben kiderült, ha nem is a polgármestertől – okfejtését a tükörlabirintusról.
Mi Krasinskival biztosítjuk a terepet, amíg megpróbálják lerombolni – mondom, és biccentek Leon felé, azt viszont már nem teszem hozzá, hogy melegen ajánlom, hogy a tükörlabirintus lerombolásának megpróbálása közben viszont semmiféle kár ne essen a polgármesterben, mert akkor kénytelen leszek megmorogni egy-két jelenlévőt.
Nem mintha sok esélyem lenne a boszorkányokkal szemben, de előbb-utóbb ki fogunk jutni erről a helyről, és a törvény előtt mind egyenlőek vagyunk. Nos, nagyjából. Jó, néhányan egyenlőbbek, de az biztos, hogy nagyon kemény hangvételű jelentést írok, ha baszakodni kezdenek velünk.

 

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Marla St. James
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Tumblr_inline_oglr2urgxh1sukdyx_100
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
sarah gadon
Hozzászólásaim száma :
31
Pontjaim :
23
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
telepathy
Őt keresem :
because you loved me back then;;
and in this life i can't let go
8. csoport - Page 2 Tumblr_pvuk0pNaEB1qbqad4o3_540
Kedvenc dal :
heart of darkness

nobody knows the trouble I’ve seen
nobody knows my sorrow

Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
324
Foglalkozásom :
director & translator


Marla St. James

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 12, 2021 8:09 pm


watch the only
way out
disappear

Biccentek a vöröshajú boszorkány beleegyezésére, még akkor is, ha próbálja érdektelennel mutatni magát, pedig még csak bele sem kellene néznem a fejébe, hogy tudjam: pontosan azt érzi, amit én. Őt is ugyanúgy hívja a könyv, mint engem. Márpedig, akármilyen nehéz is meghozni ezt a döntést, össze kell dolgoznunk, hogy megszerezzük.
– Nem hagylak leesni. – Csakugyan tartom a szavam, hiába próbálja velem elhitetni ezt az alattomos varázslat, hogy legjobb lenne felborítani az egész polcot, nem teszem meg. Tenyeremet a hosszú bútor aljára simítom, mágiám segítségével az egészet stabilan tartom, de tudatosan ráerősítek minden egyes polcra is, amibe bele kell kapaszkodnia, vagy rá kell lépnie.
Ezt ráadásul még akkor is képes vagyok fenntartani, amikor lefelé indul, és én érzem, hogyan jut hozzám egyre közelebb a könyv. Mi ez? Ha akarnám sem tudnám elrejteni felcsillanó tekintetem, ahogy leérve felém nyújtja a könyvet, még ha hálás is vagyok ezért a gesztusért, valahogy sokkal sürgetőbb a kényszer, hogy megérintsem... Ami végül nem is sikerül. Úgy taszítja a kezemet, mintha ellentétes pólusúak lennénk; a következő pillanatban pedig a vöröshajú boszorkány gondolatai úgy zárulnak le előttem, mintha valaki becsapott volna egy ajtót.
Homlokráncolva nézek a könyvre, aztán a nőre.
– Vagy mindenáron téged akar, vagy mindenáron ki akar zárni engem – gondolkozom el, kissé félrebillentve a fejem. – Tartsd magadnál és vigyázz rá, kérlek. Biztos vagyok benne, hogy nagyon értékes lehet a tartalma.
Még hozzátenném, hogy ha védelem van a könyvön, később segíthetek neki felnyitni, de felhangzik az egyik kiválasztott hangja, és mindketten tudjuk: mennünk kell. Szó nélkül segítek a tűzgömböknek hamar célt érni azzal, hogy megmozdítom a lényeket is; így félúton találkoznak, mi pedig hamarabb indulhatunk, és még a mosolyomat is el tudom nyomni, ha Monaghamet is alig-alig kerüli el a tűz.
A két kiválasztottat és a két fiatal boszorkányt követve egyszerre torpanunk meg. A vöröshajú nő mintha meg is lenne kissé ütközve, én azonban egyre növekvő gyanakvással nézek körbe. Tükrök. Nyomorult tükrök! A társaság többi tagja is utolér minket, a rendőrnő előrelátóan visszatartja a vöröshajú boszorkány attól, hogy elszakadjunk egymástól, de... alig telik el két pillanat és négyükből hármat elveszítek.
– Ő még itt van – fordulok a boszorkányhoz, hangomba keserű él költözik, mert ezzel egyidejűleg azt is elárulom, hogy a másik hármat nem érzem. – Viszont túl mélyen van odabent. Le kell... – Nagyot pislantva hallgatok el, amikor megérzek két nagyon is ismerős boszorkányt a közelben. – Victoria? – lépek beljebb a terembe, meg sem próbálkozva a szemeimmel tájékozódni az útvesztőben. Elmémmel nyúlok ki az irányába, de ez nem támadás, hanem hívás, hogy érezhesse, hol vagyok. Őt tisztán érzem, és azt is érzem, hogy vele van Juliet, mégis... mintha mérföldekre lenne innen.
A következő pillanatban azonban kétségbeesett kiáltása szinte betör a fejembe, és hirtelen minden világossá válik. Nem válaszolok neki, mert nem tudom, pontosan hogy vonták irányítás alá, és ostobaság lenne látatlanban bármit is tenni; egy kis melegséget juttatok csupán felé, hogy tudja: itt vagyok. Ráadásul egyre közelebb érnek, érzem...
– Victoria! – szakad ki belőlem egy megkönnyebbült sóhaj, amikor a tükrök összevisszasága között megpillantom az ismerős alakot. Amikor ideértem és haloványan megéreztem a jelenlétét, nem gondoltam volna, hogy valóban sikerült őt is elfogniuk, de egyértelműen érzem, hogy nincs ereje teljében. Átkozottak. Kinyújtom felé a kezem, és remélem, hogy ebben a helyzetben ő sem kezd mérlegelni. Kész vagyok megosztani vele az erőmet, most egyedül az számít, hogy mindannyian biztonságban kijussunk innen, és ehhez kiváló biztosítékok lehetünk ketten együtt. – Mi történt? – szegezem aztán a pillantásom Julietre. Nem adom jelét, hogy ismernénk egymást, anélkül is egyértelmű, hogy nem önmaga. – Minél hamarabb ki kell szednünk a fejéből, akárki is van ott, de egy fiatal lány odabent ragadt. – Pillantásom végigjáratom a társaság többi tagján, a végére hagyva a vöröshajú boszorkányt, majd Victoriát. – Ha meg akarjuk találni, le kell rombolnunk ezeket az átkozott tükröket.



Juliet Charpentier felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Vadász & Boszorkány

Kalina Krakowska
Chatkép :
8. csoport - Page 2 YbrRsj2
Szerepkör :
krakowski vadászklán
play by :
jessica chastain
Hozzászólásaim száma :
105
Pontjaim :
76
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
thegoodvibeonly
Fő képességem :
igni pyrokinesis
Őt keresem :
my soul chose yours. and a soul doesn't just forget that.
8. csoport - Page 2 Tumblr_n4f55dDSLf1s4juazo3_250

school of the wolf
Kedvenc dal :
i had a one-way ticket to a place
where all the demons go

Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
41
Foglalkozásom :
curator, art historian; huntress


Kalina Krakowska

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 11, 2021 8:56 pm


A nő ajkai nem mozognak, a hangja azonban a koponyámban ver visszhangot. Alig láthatóan, de erélyesen bólintok, még mielőtt megpillantanám a nyomában a polgármestert, meg a két fiatalt. Nem kerülöm a vámpír pillantását, nem kapom el a tekintetemet, de még csak nem is pislogok. Aztán megszűnik létezni minden, minden... csak az a vérfagyasztó, borzongató energia marad, feszülten vibrálva a sötétségben. Nem tudom behatárolni, hogy pontosan honnan ered, éppen csak zsigeri szinten érzem, hogy valami nincs rendben, és nem tudom, hogy ez annak köszönhető, aki a sötétségért is felelős, vagy pedig valami egészen másról van szó.
Mostanra már igazán hozzászokhattam volna a másik kiválasztott, Barbara, jelenlétéhez, és a tényhez, hogy, ha a két lány egymáshoz ér, monumentális erő söpör végig a helyiségen, vagy pedig fényárba vonják, meg ki tudja, mire képesek még. Mindenre? Talán az anyám is erre vágyott? Talán ő is hasonló erő birtokosa akart lenni? Őszintén szólva meglepne, ha éppen itt találkoznánk, vagyis, tulajdonképpen... nem, talán nem is annyira. Miután Dasha lövedéke sikítva szelte át a levegőt mellettem, egyenesen a fenevad homlokában érve célba, vállam fölött hátra pillantok, és elismerően biccentek a fiatal vadászra. Idő közben romantikus derengés játszadozik az arcokon, legyőzve a vasfüggönyként ránk ereszkedő sötétséget, a rend hű őrei felveszik a pozíciót, Dasha a védelmébe veszi a nemrég érkezett fiatalokat, és nekem már csak annyi a feladatom, hogy megszerezzem azt a könyvet. Mindkettőnknek. Mindannyiunknak.
Volt valami az imént a nő tekintetében, ami nem hagy nyugodni. Még az előtt, hogy a fejembe mászott volna. Valami, ami miatt nem kellene bíznom abban, hogy megtartja a szekrényt, sokkal inkább azt kellene sejtenem, hogy előbb rántana le onnan, csak, hogy az övé lehessen.
- Talán – hanyag egykedvűséggel vonom meg a vállamat, mintha én nem érezném a vonzást az irányából, mintha a könyv, meg én két kibaszott mágnes, ellentétes pólusai volnánk. Az első pár mozdulatom tétova, mert nem vagyok benne biztos, hogy a régi bútor elég erős ahhoz, hogy elbírja a több tucat könyvet, plusz az én súlyomat is. Recsegve és nyikorogva dörgölőznek egymáshoz a fa rostjai a talpam-, és az ujjaim alatt. Végül megszaporázom lépteimet, és egy macska ügyességével érek fel a legtetejére, ahol is az orrom hegye épp, hogy nem súrolja a könyv gerincét. És, még mielőtt megragadnám, egyetlen szempillantás erejéig lenézek, a boszorkány pillantását keresem, és bízom benne, hogy már nem csillog olyan veszettül, mint a találkozásunk alkalmával. Aztán, egy életem, egy halálom, magamhoz veszem az iratot, az állammal szorítom a mellkasomhoz, és úgy ereszkedem egyre lejjebb, míg végül talajt nem érek.
Bár minden idegszálam sikít ellene, és tiltakozik, elnyomom a boszorkányt, aki vagyok. A nő felé nyújtom a könyvet.
- Tessék, a tiéd. Legyen nálad, jobb helyen lenne – tekintve, hogy sokkal erősebb, mint én, és ez által nagyobb hasznát is veszi, mint én, és így nagyobb az esélyünk a mihamarabbi kijutásra. De hiába nyújtom felé, kínálom, szinte ezüst tálcán a kötetet, a boszorka képtelen megérinteni. Nagy, lemondó levegőt veszek. – Ezt nem hiszem el – morgok, mert nálam rosszabb boszorkány kezében nem is lehetne...
Dasha hangjára kapom fel a fejemet csupán, de nem iramodok meg azonnal, e helyett az összes, apró tűzgömb, három-négy-öt-sok további tűzgömbbé lényegül, és úgy repülnek rá a még életben maradt, elfajzott teremtményekre, mint egy raj, gyilkos darázs. Lehet, hogy egy-kettő véletlenül Bastien-t is megcsípte.
Egy egészen szívfájdító, ugyanakkor rettenetes szekundumig azt hiszem, hogy valóban az anyám áll velem szemben, szinte várva, hogy a karjaiba rohanjak, de csak én vagyok, a tükörképem – még éppen időben állok meg, mielőtt a tükörbe szaladva, száz, meg száz szilánk szakítaná fel a bőrömet. Akárhová nézek, csak a boszorka, és én nézünk vissza.
- Dasha! – és megint csak az én hangom visszhangzik. – Dasha! – semmi válasz. És már épp bevenném magam a tükrök labirintusába, de Domino újfent meggondoltabb, mint én.
- Meg kell találnunk – szögezem le, ellentmondást nem tűrő hangon, mintha ez nem volna teljesen egyértelmű. Nem zavar, ha nem tartanak velem, nem fogom itt hagyni Dashát. Ekkor váratlanul, már-már a semmiből bukkan fel két másik alak.


iron ▲ 643
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Juliet Charpentier
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Tumblr_inline_nqfdsiCTRT1qlt39u_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
⇝ Kiernan Shipka
Hozzászólásaim száma :
33
Pontjaim :
22
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⇝ zsófi.
Fő képességem :
8. csoport - Page 2 Original
⇝ metamorfózis
Tartózkodási hely :
⇝ washington D. C.
Korom :
57
Foglalkozásom :
⇝ újságíró


Juliet Charpentier

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 11, 2021 8:44 pm
Temple of the Mighty

8. csoport • szószám: 483 • credit:

Miután kilépünk a furcsa teremből, végleg hátra hagyva azt, futásnak eredünk. Bár túl gyorsan nem tudunk haladni Sam miatt. Közben igyekszek mindenkit a látóteremben tartani. Emellett reménykedem benne, hogy újabb meglepetések már nem fogják érni kis csapatunkat.
Pont amikor erre gondolok, természetesen, egy mágia blokád állja az utunkat. Még időben sikerül lefékeznem ahhoz, hogy ne arccal menjek neki. Hamarosan meglátom mögötte az újabb szektatagot, aki valószínűleg felhúzta ezt a falat.
- Hé, te! – kiáltok oda neki összehúzott szemöldökkel. – Ne állj az utunkba vagy hasonlóan jársz, mint az előző haverjaid, akik nekünk jöttek!
Erőt gyűjtök az ökleimbe arra az esetre, ha esetleg sikerülne a társaimnak ledönteni a falat és rögtön megtámadhatom az embert. Azonban mielőtt még bárki más megmozdulhatna, a szemétláda megszólítja anyámat.
- Mi…? – kérdeznék közbe, megkövetelve, hogy mondja el ki az a bizonyos úrnője, de elhal a hangom.
Még annyi időm van, hogy anyámra nézzek, amikor hozzám intézi erősítő szavait. Aztán hirtelen a testem megfeszül. Nem érzek fizikai fájdalmat, mégis olyan, mintha… széttépnének, kis darabokra, majd újra összeraknának. Azonban már nem én vagyok a testem irányítója. Még soha nem voltam ilyen módú erőszak áldozata, de még ha lett is volna valamilyen tapasztalatom… semmi nem tudott volna felkészíteni erre a borzalomra.
NEM!
Küzdöttem, tomboltam odament. Próbáltam megrántani a lábamat, kezemet, fejemet. Igyekeztem mágiát összpontosítani hol egyik, hol másik részébe a testemnek, hátha esetleg így sikerülni felülkerekedni ellenségemen. Semmi nem használt, és csak tovább vergődtem saját testem börtönében.
Közben a csuklyás, csak ennyit mondott anyámnak az én hangomon:
- Erre – és intett, hogy kövesse.
Majd a többiektől teljesen más irányba indultunk. Lépteim szokatlanok voltak a számomra. Mintha teljesen elvesztettem volna mindent, ami hozzám köthető volt… egyedül csak a kinézetem maradt meg. Jobban mondva az sem, tekintve, hogy az alak, akit még elindulásom előtt magamra öltöttem – feketebőrű, rövid göndör hajú, erős alkatú rendőrhölgy a tévéből – továbbra is velem maradt. Olyan volt, mintha azzal, hogy a szektatag megszállt, azt a kis szelet mágiát, amit koncentráltan arra használtam, hogy megtartsam ezt a testet, megfagyasztotta volna bennem. Egy pillanatig úgy gondoltam talán fel tudnám használni ezt a kis félretett sarkot, hogy felszabadítva azt, kilökjem magamból a betolakodót. A következő pillanatban viszont elterelődött a figyelmem.
Beléptünk egy hatalmas terembe, ami tele volt tükrökkel. Ha szerettem volna is nem tudtam körül nézni. Megszállóm céltudatosan nézett előre, és a számára megszabott úton haladt.
A legrosszabb az volt, hogy én magam semmilyen módon nem tudtam belemászni az Ő fejébe. Meglepődését viszont tisztán éreztem, amikor különböző hangok szálltak az irányunkba. Az egyik kifejezetten ismerős volt és nem csak nekem. Egy pillanatra megfagytam a kijutásért folytatott harcomban anyám hangját hallva.
Marla?
Egy pillanattal később „teljes torokból” ordítani kezdtem a fejemben és csak reménykedtem benne, hogy a szektatag nem blokkolja le a gondolataim hullámait: „MARLA!!!! MARLA, ÉN VAGYOK AZ! JULIET! MEGSZÁLLTAK!!! Az egyik mocskos szektatag az! Kérlek, segítened kell, vagy legalább a többiek tudtára adni, hogy veszélyben vannak. Nem tudom ki van veled, de vigyázzatok!”

Kalina Krakowska felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Victoria Charpentier
Chatkép :
8. csoport - Page 2 2DG8F7m
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
⛥ Eva Green ⛥
Hozzászólásaim száma :
44
Pontjaim :
28
Pártállás :
  • Semleges

User név :
⛥ V ⛥
Fő képességem :
⛥ Emotion manipulation ⛥
Őt keresem :
eternal flame and the peace
Tartózkodási hely :
⛥ Washington D. C. ⛥
Korom :
316
Foglalkozásom :



Victoria Charpentier

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 11, 2021 9:09 am
Team Eight
Temple of the Mighty
Elhagyjuk azt az iszonyatos kórtermet és balra fordulunk a folyosón. Nálunk van, amit akarnak, így egyértelműen futásnak eredünk. Sajnos nincs időnk rá, hogy kiynissuk, ahogy az utunkat se folytathatjuk, újabb ellenséggel szembesülünk. Furcsa érzés kerít hatalmába, ahogy a nőre nézek, mintha valami blokkolná a felé irányuló mágiát. Felém mutat, szavai egyértelműek. Bármennyire nincs ínyemre a dolog kénytelen vagyok vele menni, ha Jules élete a tét. Ahogy lehunyja a szemét sejtem mi a következő lépése, így mielőtt késő a lányom felé fordulok.
- Ne hagyd magad! Küzdj belülről, amíg csak bírsz! - gyoran megszorítom a kezét, amjd kénytelen vagyok elengedni, ahogy megfeszül a teste. Juliet testét használva az ellenkező irányba indul, ahova kövenem kell, még egyszer utoljára visszanézek a társaimra, hogy aztán egyetlen szó nélkül haladjak. Szüntelen azon töröm a fejem, hogyan tudnék segíteni Julieten, míg korlátozva van a kulcsot se tudom megszerezni. Az erőm se tért vissza teljesen. Segítségre lesz szükségem, mielőtt még az "úrnőhöz" vinnének. Egy tükörterem előtt megállunk, mintha azt tervezné a testbitorló, hogy azon keresztül halaunk tovább. A hangok se kerülik el a figyelmem, melyek között az egyik ismerősen cseng.
- Marla? - a kérdés leginkább magamnak szól, mégis reménykedek benne, hogy a fülem nem csal és az első az.
●●Cute  ●●  by barb

Kalina Krakowska and Juliet Charpentier felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Lelkes újonc

the Author
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Procure-wand
Szerepkör :
történetek írója
play by :
faceless ≫
Hozzászólásaim száma :
92
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
distroying, ruining your life? ≫
Őt keresem :
8. csoport - Page 2 Tumblr_n25usnuvf31rbgp12o1_500


the Author

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 07, 2021 9:01 pm
8. csoport



Helyszín: tükörterem
Jelenlévők: @Marla St. James, @Bastien Monagham, @Kalina Krakowska, @Daria Krakowska, @Domino de la Cruz, @Leon Krasinski
valamint csatlakozik: @Victoria Charpentier és @Juliet Charpentier


Bastien talán nem foglalkozik a villanással, amely Barbara és Daria találkozásából adódik, és ez érthető is, hiszen kisebb gondja is nagyobb van, mint kiválasztottakat keresni itt, de talán idővel összerakja a mozaik darabkáit - az első olyan körözött személyek, akiknek arcuk is van! Nem célszerű most lecsapni rájuk, de talán ha kijutott innen és visszakapta a boszorkányát nem árt, ha eszébe jutnak ezek az arcok. Ahogy a polgármester elindul a könyvespolcok sötét sorai között érezheti a másik vámpírt, aki néhány percen belül mögötte ér földet. Ilyen közelről már könnyen meg tudja állapítani, hogy egyike azoknak, akik a koalíciójába tartoznak - a vámpír már csak tartozott… Bastiennek nem kell megtörnie fogadalmát, mert Domino és Leon jó rendőrökhöz méltó módon tüzet nyitnak az őrült vámpírra, amikor meglátják, hogy a város első számú alakját fenyegeti.
Okos dolog egyezséget kötni, hiszen egyedül egyikőtök sem lenne képes megszerezni azt a könyvet, így jobb híján Marla kénytelen átengedni a “lehetőséget” Kalina számára, aki bizony kisebb-nagyobb nehézségek árán egészen biztosan feljut a könyvespolcokon a kötetért. Szerencsés a helyzet, hiszen az egyik begőzölt vámpírt Daria ki tudta iktatni, a másikkal pedig nem neki kell foglalkoznia, így néhány kétes pillanat elteltével a kezébe foghatja a csábító tárgyat, s indulhat lefelé. Nem olyan egyszerű azonban a helyzet odalent Marlával: bár a könyv őt is hívja, szinte a lelkéig hatol a benne rejtőző mágia, ennek ellenére nem képes megérinteni sem a könyvet… szándékosan tagadták meg az Elsőktől ezt, elvégre a Temple of the Mighty-t vezető boszorkány nem ma kezdte a munkát, és tényleg minden részletre figyelt. Az már Kalinán múlik, hogy valóban betartja-e majd a szavát, és megosztja a későbbiekben az információkat az Elsővel, vagy sem. Ezen a ponton azonban Marla újabb döbbenetes dolgot tapasztalhat, Kalina elméje lezárult előtte: a könyv nagyon ragaszkodik a titkaihoz! A félhomályban esély sincs olvasgatni és még mindig valódi a veszély, így talán célszerű lenne elhagyni a könyvtárat, együtt, mert külön válni halálos volna.
Daria, Barbara, Mackenzie és Maddox eközben az egyik polc mentén elérnek a falig, és Mackenzie-nek a sok kellemetlenség után sikerül rátalálnia egy olyan könyvre, amely megnyit egy rejtett átjárót. Por száll fel, Daria pedig azonnal jelez Kalináéknak és Dominoéknak. Ideje menni! Az átjáró azonban még mindig nem a kijárathoz vezet: a tükörképetekkel találjátok szemben magatokat, így jobb ha óvatosan indultok el. Ám mire Marla és Kalina utolérné az első négy érkezőt, azok már sehol sincsenek, itt ott felsejlik az alakjuk, a hangjuk visszhangot ver a tükrökkel teli teremben. Bár nem kísértet kastélyba jöttetek, egyre inkább arra hasonlít a helyzet. Marla fejében átfuthat a gondolat, hogy megpróbálja megszerezni a vörös hajú nőtől a könyvet, de mire léphetne Domino, Leon és Bastien megjelenik a sarkukban. Kalina Daria után kiállt, és menne megmenteni a lányt, de Domino ismét visszatartja, mielőtt elvesztenék egymást. Ám ha a két boszorkány összefog, lerombolhatják a tükörtermet, úgy pedig megtalálhatják Dariát, de csak őt. Barbara, Mackenzie és Maddox eltűnt a teremből. A három fiatal ugyanis kiléptek egy egyszerű ajtón, s egyúttal be is léptek egy másik terembe, ahol bár nem az eddig megismert arcok fogadják őket, de legalább nincsenek egyedül...

//
@Barbara N. Lancaster, @Mackenzie Dunne és @Maddox Hart, a következő kört a 10. csoportban folytatjátok, ebbe a topikba már nem kell írnotok. A fentiek figyelembevételével olvassátok el az 10. csoport mesélői reagját is, és csatlakozzatok be!

***

Határidő: 03. 14. (vasárnap) délelőtt 11:00. Mesélői reag vasárnap délután érkezik majd.

Juliet Charpentier felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
8. csoport - Page 2 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
8. csoport - Page 2 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 06, 2021 4:48 pm
team 8

You win some, you lose some  


Volt bennem egy elég erős dilemma, ami azt sugallta, hogy szakadjak el tőlük, és folytassam a magam útját. Patricia miatt jöttem, aki Marla szerint valójában nincs is itt, de még mindig azt kérdezgettem magamtól, hogy hol máshol lehetne, ha nem itt? Túl sok volt a véletlen egybeesés, és hatalmas arcul csapás lenne, ha nem találnám meg itt.
Mikor összehozott a sors a másik társasággal, ismerős arcok sorozata tárult a szemeim elé. A Marla mellé szegődő boszorkányt nem tudtam nem felismerni. Évek óta fájdította a fejemet az akcióival, nem egy kitűnő emberem bánta már a vele való találkozást, és elég sokat tudtam a híres vadászklánjukról is, de egyelőre nem őket ítéltem a város legnagyobb fenyegetésének.
A Domino mellett álló férfit látásból ismertem, gyakran tűnt fel Leta mögött, Domino-t pedig könnyű volt megkülönböztetni Canyontól, ha más nem a vérük illata alapján. Bár ez talán érthető is. A testvére a mindennapi életem részeként funkcionált, szégyen lett volna, ha nem tudok különbséget tenni közte és az ikertestvére között. Nem mintha Domino-ra nem emlékeztem volna, csak rá egészen más okból. - Örülök, hogy ismét találkozunk, nyomozó. - Hozzá hasonlóan biccentettem, majd az eddigi társaságomra néztem. - A két ifjonc boszorkány szerepel az eltűntjeink listáján. Maddox és Mackenzie. - Intettem, majd készültem volna belevetni magam Marla csudás bemutatásába, de már nem került rá sor, miután a villanyok elaludtak.
Mondhattam volna azt is, hogy ez tökéletes alkalom volt ahhoz, hogy a pokol egy másodperc alatt elszabaduljon. Az is történt. Szemet bántó fényesség, majd egy női sikoly, lövés, de közben nem tudta békén hagyni a fülemet a tény, hogy volt itt más is, nemcsak az az egy, akit az imént még fénylő lány meglőtt. A kérdést pedig, hogy mi is volt az iménti jelenség, meghagytam egy másik napra.
A zsebembe nyúltam, Mackenzie felé nyújtottam egy tiszta zsebkendőt, azt követően pedig kiléptem Domino védelmező (?) fedezéséből. Marla megszólalt, igaz, csak meggyőzött arról, amit eddig is tudtam. A fülem nem hagyott cserben, és úgy tűnt, a fiataloknak már akadt elég nevelőnője ahhoz, hogy túléljék azt, ami most következhet. Elindultam a polcok irányába. Már maga a tény is elborzasztott, hogy miféle korcsokat kreáltak ezek a vámpírokból - és legjobb tudomásom szerint a vérfarkasok sem úszták meg az eltorzító akciót -, így az érzékeimre hagyatkozva lépkedtem. És azok a valakik szintén közeledtek. Úgy tűnt, első alkalommal kivételt kell majd tennem arra vonatkozóan, hogy nem ölök meg vámpírokat.
 
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Marla St. James
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Tumblr_inline_oglr2urgxh1sukdyx_100
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
sarah gadon
Hozzászólásaim száma :
31
Pontjaim :
23
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
telepathy
Őt keresem :
because you loved me back then;;
and in this life i can't let go
8. csoport - Page 2 Tumblr_pvuk0pNaEB1qbqad4o3_540
Kedvenc dal :
heart of darkness

nobody knows the trouble I’ve seen
nobody knows my sorrow

Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
324
Foglalkozásom :
director & translator


Marla St. James

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 05, 2021 8:24 pm


watch the only
way out
disappear

Tulajdonképpen ki tudnék békülni a gondolattal, hogy hátralevő életemben kimerüljön a Monaghammel való kapcsolatom néhány – lehetőleg minél kevesebb – biccentésben, bár mire visszaér, nekem már egyébként is jócskán más dolog köti le a figyelmem. Ilyen formán nem hoz különösebben lázba a tűz említése sem, azt pedig pontosan tudom, hogy nem vagyunk egyedül.
Elindulok a hívogató valami felé, és nem kell hátranéznem, hogy tudjam, nemsokára a nyomomba erednek. A két boszorkányt egyébként sem szívesen hagynám hátra, de muszáj egy kis előnyre szert tennem hátha...
A vöröshajú boszorkány úgy keresztezi az utamat, mintha csak odateremtették volna, és elég felmérnem a tekintete útját és a testtartását ahhoz, hogy tudjam: ugyanazért jöttünk. A könyv. Állkapcsom megfeszül, hirtelen mindennél sürgetőbb és pusztítóbb a vágy, hogy megszerezzem magamnak a könyvet, már-már felkészülök a harcra, elmémben bizsereg a mágia, pedig...
Miért?
Kettőt pislogok, a sürgető hívás nem szűnik, de már sokkal tisztábban látok. A boszorkány szavaira egyelőre mégsem reagálok – még akkor sem, ha egyébként egyetértünk –, ugyanis elég volt egyetlen finom tapintás az elméjén, hogy megtudjak valamit nagyon fontosat és sürgetőt. Tudom, hogy Monagham már csupán egypolcnyi távolságra van.
Két kiválasztott van veletek, szólalok meg a boszorkány elméjében. A suttogást akkor sem kockáztatnám meg, ha az a nyamvadt vérszívó az épület másik végében lenne. Vigyáznotok kell rájuk. Bastien Monagham itt van. Nem adok további magyarázatot, már csak azért sem, mert az említett felbukkan a polcsor végén; nem tudhatom, hogy már tisztában van a jelenlétével, csak azt éreztem, hogy szoros kapocs fűzi az egyik kiválasztotthoz.
A két lány pedig épphogy felbukkan a boszorkány háta mögött, tekintetem éppen csak fel tudja mérni mindkettőjüket, amikor sötétség borul ránk. Sötétség és még valamik... Érzékelem őket, de nem tudnám kivenni a pontos valójukat; torz, sötét hidegséget érzek csupán. Az események azonban csak egy rövid hatásszünetet engednek nekünk, néhány hosszú másodpercnyi feszült csendet tör meg a kiválasztottak mágiája, amit senki más nem érez meg rajtam kívül, egyedül a köztük lévő kapocsból manifesztálódó fényjelenséget látják.
És a fenevadat, amit ezzel megvilágítottak.
A legközelebb lévő, fegyveres kiválasztott reagál a leggyorsabban, azután pedig a mellettem álló boszorkány segít meg minket a tűz fényével, bár nekem elég a sötét, hideg pontokra koncentrálni. A másik két fegyveres – a rendőrnő, akinek nem mutatkoztam be, és egy férfi, minden bizonnyal a társa – Monaghamet is védeni kész pozícióját kis híján megmosolygom, de a két fiatal boszorkányt is fedezik, ezért hálás vagyok. Előbb érzem meg a nő által is emlegetett másikat, mint hogy belépne a fénybe, jobb kezem egy csuklómozdulatával éppen akkor fordítom el száznyolcvan fokban a fejét, amikor a borostyánszín az arcára vetül. Fejjel előre esik, nem tudja tompítani az esést, mert mozgásképtelen, de még nem halt meg; remélem, hogy ezen a megannyi fegyveresünk gyorsan tud változtatni.
– Még ketten vannak, két polcsorral a hátunk mögött – tájékoztatom a társaságot, már csak azért is, mert az én lábaim mintha gyökeret vertek volna itt. A könyv előtt. Őszintén remélem, hogy a képzettek, vagy mondjuk a polgi úr elindul a jelzett irányba, és ha így tesznek, kissé feszülten fordulok vissza a boszorkányhoz. – A könyv nem válaszol a mágiámra, nem tudom lehozni onnan. Fel tudsz mászni érte? A polcot meg tudom tartani. – Szinte fogcsikorgatva kell kimondanom a szavakat, mert akármennyire is szeretnék együttműködni vele, minden érzékem sikít az ellen, hogy átengedjem neki.



Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Leon Krasinski
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Tumblr_inline_plw5wcNrJB1vdhi4z_1280
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
D.J. Cotrona
Hozzászólásaim száma :
56
Pontjaim :
50
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
nyomozó


Leon Krasinski

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 04, 2021 11:16 am

the rise and fall of your god
will tell me the story of your city

Tudjátok, milyen nagy a kísértés, hogy lemásoljam Domino mozdulatait, és az érkezőkre emeljem a fegyverem?

Nem, még véletlenül sem olyan erős, mint az irodában volt, amikor ugye meg is léptem a dolgot, de csak felébrednek az ösztöneim, összekapcsolódnak a kiképzésemmel, és másodpercek alatt kellene felmérnem, hogy ugyan fegyvertelenek-e, de a mai világban, ahol farkasok, vámpírok, meg kibaszott erős boszorkányok rohangálnak báránybőrbe bújva, mégis honnan kellene tudnunk ---

Szóval örüljek bármennyire – nagyon! ha lehetne (ha nem lenne itt ekkora tömeg, nem lenne itt a polgármester, ha… jó, hát vannak feltételeim, a legfontosabb, hogy egyelőre nem igazán tudok kedvem szerint átalakulgatni), farokcsóválva szökdécselném körül Kalinát (farkas alakban!), na, nem mintha fél ember lennék pisztoly nélkül, de hát amerikai rendőr vagyok (szóval mégiscsak), ráadásul ez a gesztus felér azzal, hogy bizalma legalább egy részét visszahelyezi belém, én meg egy nyomorult stréber vagyok (ha valakiben valaha felmerült a kérdés, hogy miért illünk ennyire össze az asszonnyal, HÁT TESSÉK), és ugyan a kibaszott erős boszorkányokhoz tulajdonképpen semmiféle alá-fölérendeltségi viszony nem fűz, én nagyon igyekszem megfelelni mindenkinek (lehet, hogy felerősített valamit a kurva farkasméreg?) - frissen visszanyert fegyveremnek, végül nem emelgetem, combom mellé engedve tartom a balomon, csak a feszültség írja izmaimba a mozdulatot, hogy bármelyik pillanatban kibiztosíthassam.

Mivel Domino továbbra is remekül kezeli a helyzetet – otthon kevésbé irányításmániás ám -, én önkényesen kijelölöm magam csendes megfigyelőnek, és nagyon, NAGYON igyekszem egy-egy rövid pillantástól – azért ne legyen már totál feltűnő - eltekintve kerülni a betoppanó polgármester tekintetét. Nem mintha egyébként attól tartanék, hogy a felettesem felettese – és nem, nem a felettesem felettesének felettese, nekem ugyanis nem a rendőrfőnök-rendőrkapitány-polgármester vonal ugrik be először – feltétlenül felismeri az arcom, hiába találkoztunk már személyesen többször is, álltalában nem voltam több csendes megfigyelőnél, biodíszletnél, valaki testőrénél, sosem lehet tudni!

Aztán hamarosan komolyabb problémáink adódnak, nem marad hát időm a távoli jövőn rágódni – jelen körülmények közt igazából a holnap is távolinak tűnik -, a ránk ereszkedő sötétben önként emelem meg a fegyvert, és szegezem a semmibe, miközben igyekszem úgy helyezkedni, hogy a Monagham-de la Cruz-én háromszög nagyjából bekerítse a polc elé verődött védteleneket – mindenkit, akit levett a csillagszóróskodás/hányás, fegyvertelen, vagy Daria (akinek az ezüsttel töltött pisztolyán fenn sem akadok inkább, legalább mind tudjuk, mi fog elvinni, ha megint megkergülnék) -, meg a két boszorkányt, fedezze már őket is valaki, amíg megoldják ezt a könyv-kérdést. HA feltétlenül meg akarják oldani a könyv-kérdést.

Domino megjegyzésére egyetértőn hümmentek – alig hallok valamit a lövéstől, azt a keveset is elnyomják a körülöttem állók zaklatott szívdobbanásai, szaglásom eltompítja az rohadtnak tűnő hús, az epe, és egyszerűen csak a mocsok szaga, mégis van valami, ami tolakodón kúszik elő a keverékből, valami rossz -, tekintetem egyetlen pillanatra akad csak össze az övével, mielőtt visszaterelném figyelmem a bronzos derengés, és a sötétség határára.

 

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 03, 2021 9:51 pm

grey faced, eyes burnt out
flames are gone, my gloves are out

Barbara? – Nem vagyok teljesen biztos a nevedben, de azért valahol mégiscsak megörülök, hogy--
IZÉ, nem ANNAK, hogy ezek szerint téged is ELRABOLTAK, mert az elég beteges dolog lenne, de azért akármilyen helyzetben vagyunk is, örülhetek az ismerős arcoknak, nem? JÓ, persze, a leginkább annak örülnék, ha mondjuk Hudson belovagolna egy hófehér paripán – úristen, de szexi lenne egy LOVON! –, felsegítene maga mögé, én a vállára hajthatnám a fejemet, és elvágtathatnánk a napfelkeltébe, de hát ez megmarad álomnak, szóval most inkább Barbarának integetnék idült vigyorral, mint egy szefós kisiskolás, ám ekkor egyrészt villan valami – anyád szemébe vakuzzál a kurvasötétben! –, aztán meg Barbara köszönés és két puszi helyett – majdnem idegen lányoknak is túl ciki vagyok már? – rám kiált, hogy „MÖGÖTTED!”, én engedelmesen felsikoltok, mert hát nyilván ez a logikus reakció, és a saját sikolyomtól semmit sem hallok abból, hogy „bukj le, és gyere ide mellém”, pedig ez viszonylag kedves felvetésnek hangzik, hát leginkább csak kicsit megroggyan a térdem lebukás meg odamenés helyett, és mielőtt eljutnék addig, hogy lépjek előre egyet, na de legjobb esetben is KETTŐT, már valami robban mögöttem, és beborít a--
beborít a--
beborít a--
Ez... AGY-? – Azt akarnám kérdezni, hogy „agydarab”-e, de eddig már nem jutok, mert a biztonság kedvéért leokádom a cipőmet.
Ami eddig a legtisztább volt az összes rajtam lévő ruha közül.
De nézzük a jó oldalát, ennél büdösebb már nem lehetek, igaz? Meg ráadásul TÖKSÖTÉT is van, szóval szerencsére senki sem látja, hogy--
Borostányfényű tűzgömbök gyúlnak felettünk.
...a büdös picsába.
Totális lemondással törlöm a kézfejembe a szám széléről a hányás maradékát – á, valószínűleg leginkább csak víz és epe! –, és már nyitnám is a kezemben lévő flakon vizet – ne feledkezzünk meg a tényről, hogy egy további flakont a nadrágomban is rejtegetek, mielőtt valaki megkérdezné, hogy az egy flakon víz-e a nadrágomban, vagy csak így örülök a társaságnak! –, hogy lemossam mind a kezemről, mind az arcomról a cuccot, meg akár öblögessek is vagy kettőt, de erre Maddox belekapaszkodik.
A hányásos kezembe.
Ami annyiból szerencsés, hogy ha nem kötne le a tény, hogy nagyon undorodjak magamtól, akkor lehet, hogy már pusztán EMIATT a gesztus miatt belezúgnék Maddoxba.
IGEN, a halál küszöbén.
Reménytelen vagyok.


winter || :3

Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Domino de la Cruz
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Ezgif-com-crop-2
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
Eiza Gonzalez
Hozzászólásaim száma :
70
Pontjaim :
62
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
bukott hős


Domino de la Cruz

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 03, 2021 9:41 pm

the rise and fall of your god
will tell me the story of your city

Természetesen rászegezem a fegyvert az érkezőkre IS – említettem már, hogy amerikai rendőr vagyok? ha feketék lennének, talán lőnék is,
NEM, csak vicc volt,
jó, viccnek elég meredek, de mivel én meg latin-amerikai vagyok, az én számból kevésbé hangzik erősen, nem?
szóval nem lövök, mi több, ahogy immár élőben is meglátom Bastien Monaghant, még látványosan oldalra is emelem a Berettát, mert hát azért a felettesem felettesének a felettesének a felettesére mégsem lenne célszerű fegyvert szegezni, ugyebár.
Polgármester úr – biccentek. – Domino de la Cruz, washingtoni rendőrség – toldom meg, elvégre mégis csak eltelt nyolc év a legutóbbi találkozásunk óta, és bár az ikertestvéremet valószínűleg a vérének illatáról képes megkülönböztetni tőlem, azért szögezzük le, hogy nem a sajtósa vagyok, csupán egy egykori „hős” árnyéka. – A társai pedig...?
Említettem már, hogy amerikai rendőr vagyok? Nekem erről előbb vagy utóbb jelentést kell írnom, szóval fejben jegyzőkönyvbe veszek mindent, bár a társaság két tagjáról már pusztán a belőlük áradó bűz alapján – bocs, gyerekek – meg tudom állapítani, hogy valószínűleg nem önszántukból és nem most érkeztek.
Mindenesetre nincs sok időm a formalitásokra, mert Kalina egyrészt máris megissza a pertut a szőke nővel, de mielőtt –pusztán a jelentés kedvéért! – megkérdezhetném, hogy mégis miféle könyvről van szó, egyszerre sötétség borul ránk. Ami sokkal, de sokkal kevésbé zavaró vérfarkasként, mint az a kurvanagy villanás, aminek a beazonosításával vesződni sincs időm, mert Dasha rákiált az egyik jövevényre, és újra elsüketít bennünket egy fegyver dörrenése – már pusztán a lőpor szagából képes vagyok azonosítani, hogy ezüst lövedék volt benne, és innentől kezdve mélyen belém vágódik a pánik, és túl sok kérdés tolul a fejembe.
Miért rohangál az eredendően holt súlyként megjelenő Dasha EZÜST lőszerrel töltött fegyverrel? Mit csináltam volna, ha Leon hirtelen zavara miatt rászegezi azt az EZÜST lőszerrel töltött fegyvert? Mi van, ha Kalina fegyverében is EZÜST lőszer van?
Bassza meg, bassza meg, bassza meg.
Aztán a következő pillanatban borostyán derengés száll ránk – ennek a forrásának a beazonosításával SINCS időm vesződni –, valahogy szóba kerülnek a kutyák – mi a franc, ránk céloz a srác? –, ennél azonban jobban aggaszt az a tény, hogy--
Van itt még egy – mondom ki hangosan, és a tőlem telhető leghalkabban igyekszem úgy osonni, hogy a fegyveremmel a sötétséget pásztázva én legyek a társaság szélén, és ha kell, akkor nemcsak a kicsiket, nemcsak Leont, de akár még a polgármestert is bevédjem. Mert ennyire kibaszottul kötelességtudó és per vagy hülye vagyok.
 

Kalina Krakowska felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 03, 2021 2:55 pm

we can run down the street
with stars in our eyes

És csak megyek, megyek és megyek Marla után, az ujjaim végei megint bizseregni kezdenek és egy kicsit elkezdek attól félni, hogy Mack helyett most Marlát fogom fojtogatni - mármint az sem én voltam és nyilván most sem én lennék de ez egy igenis valós félelem ami miatt már életem végéig attól fogok félni, hogyha bizseregni kezdenek az ujjaim végei akkor éppen megszáll valami és másra támadok - hát csak megszaporázom a lépteimet és csak nagyon-nagyon meglepődöm a másik öt tag láttán és légyszi, LÉGYSZI ne legyetek az elrablóink, mert habár nagyon-nagyon-NAGYON szeretnék visszamenni a cellánkba, azért egy kicsit inkább mégis csak a szabadságra vágyom, megszállás nélkül ellenben egy hatalmas kád, forró vízzel, diétás kólával és hamburgerrel.
Szóval csak nyelek egy nagyot - ebben a pillanatban rám tör az éhség, de most nem tehetek róla: hetekig csak kenyeret ettem  -  és csak kapkodom a szemeimet nagyjából mindenki között miközben visszaaraszolok Mack és a Polgi mellé - és míg előbbinek megfogom a kezét, az utóbbinak nem merek a tenyere után nyúlni, pedig baromira megnyugtatna - és csak feszengem egy sort és csak rászorítok Mack kezére amikor minden besötétedik.
MIÉRT NEM MARADTUNK A CELLÁNKBAN?
De most tényleg?
M-I-É-R-T?
Valami felvillan és valami hörögni kezd, meg az a valaki Mack felé kiabál én meg csak lehúzódom és valaki tényleg mentsen már meg úgy rendesen: utálom a horrorfilmeket és utálom a gondolatát, hogy itt most meg kell halnom, utálom azt, hogy a legszívesebben csak felsikítanék de nem sikíthatok, mert ha én sikítok akkor végülis mit várjak másoktól, szóval csak izzadni kezd a tenyerem - bocsi Mack, tényleg bocsi - meg ugye bizsereg is tovább és miközben én arra gondolok, hogy ne most szálljatok meg ( és erre olyan nagyon könyörgősen gondolok) apró fénypontok gyúlnak körülöttünk, amik habár baromi szépek, fényt adnak és ennek hatására nyilván látok is valamit: ha most választhattam volna, hogy a sötétben megvárom, hogy ezek a zombik  rám találjanak és széttépjenek miközben nem látom őket VAGY látom őket és úgy tépnek szét akkor inkább az előzőt választottam volna. Csakhát engem ugye senki nem kérdezett meg.
Szóval ahelyett, hoy tényleg felsikítanék csak felkészülök arra, hogy :
1) elfussak
2) elfussak és közben kiáltozzak
3) leüssem a kezembe akadó könyvvel azt, aki ( vagy ugyebár) AMI a közelebe jön.
- Mack, ha itt most meghalunk csak szeretném hogy tudd: igazából én inkább kutyás vagyok. -
lovely || :3

Vissza az elejére Go down
Vadász & Boszorkány

Kalina Krakowska
Chatkép :
8. csoport - Page 2 YbrRsj2
Szerepkör :
krakowski vadászklán
play by :
jessica chastain
Hozzászólásaim száma :
105
Pontjaim :
76
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
thegoodvibeonly
Fő képességem :
igni pyrokinesis
Őt keresem :
my soul chose yours. and a soul doesn't just forget that.
8. csoport - Page 2 Tumblr_n4f55dDSLf1s4juazo3_250

school of the wolf
Kedvenc dal :
i had a one-way ticket to a place
where all the demons go

Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
41
Foglalkozásom :
curator, art historian; huntress


Kalina Krakowska

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 03, 2021 12:23 pm


- Persze. Minden a legnagyobb rendben – felelem még Dashának, de a lábaim már a másik irányba visznek. A színek, és a szavak egyetlen, elmosódott, beszűkült térré mennek össze, ahogy az ujjaim alatt futnak el a könyvgerincek – igazság szerint én iramodtam meg ennyire, Domino tiltó szava ellenére, hiába igyekeztem tenni ellene. Ettől eltekintve tudatomnál vagyok, és a hívó szó mellett érzékelem egy másik boszorkány iszonyatosan nagy erejét, és talán egy, vagy két másikét is. A halovány, vibráló derengés fátylában ütközünk majdnem egymásnak a boszorkánnyal. Megfeszített állkapoccsal nyelek egyet, és nagy levegőt veszek – hiába az ösztönszerű, kiélést követelő vágy, hogy megszerezzem azt a könyvet, úgy hiszem, hogy ez nem a megfelelő hely és időpont arra, hogy lemérjük, amink van, hogy mégis... kinek nagyobb? (Az ereje, természetesen.) És ezt nem azért mondom, mert, ha a mágián múlna, alulmaradnék, ha harcra kerülne a sor, mert vadászként sokkal jobb vagyok, mint boszorkányként – ezt, persze, a velem szemben álló, fiatalnak tűnő nő, honnan is tudhatná? A fegyveremet egyelőre nem fogom rá, de az ujjaim a ravaszon pihen most, hogy úgy állunk egymással szemben, megfeszített izmokkal, mint két nagyvad.
- Nézd – kezdem úgy, mindent tudóan, mintha biztos lennék abban, hogy ő is a könyv miatt van itt. Biztosan nem rabolták el, és nem vették el az erejét, mert akkor nem érezném azt körülötte, amit. – Feltételezem, ti – mert idő közben felbukkant a vámpír – akire csak futólag pillantok rá -, meg a másik két mágiahasználó - is ki akartok jutni innen, ahogyan mi is – arról nem feltétlenül kell tudnia egy pontig, hogy a helyet-, és a kovent is fel szeretném számolni -, és van egy olyan érzésem, hogy a könyv segíthet ebben. Neked is. Nekik is. Nekünk is. Én nem fosztanálak meg titeket egy esetleges lehetőségtől, vagy a megoldástól, amit a könyv nyújthat – végig a boszorkány szemeibe nézek – egészen addig a pillanatig, amikor az amúgy is halovány fények, mintegy varázsütésre, kihunynak. Bár nem látom a nőt, felé nyúlok, és, ha hagyja, magam mellé terelem, ne mozdulj-t suttogok a fekete levegőbe, mert van egy olyan boszorkányos megérzésem, hogy nem véletlenül omlott a sötétség a könyvtárra.
A villanásban jól kivehető a vámpír-fajzat torz arca, vonásainak élessége, szemfogai, és az a tébolyodott tekintete, amely egészen egyértelmű és nyilvánvaló üzenetet hordoz: kurvára meg akar minket ölni. Dasha hangja szakítja fel a csend fátylát, lövés dörren el, gyötrelmes ordítás a korcs vámpír részéről. Nem azt mondom, hogy megfontolom, vagy éppenséggel mérlegelem a dolgot, inkább úgy fogalmaznék, hogy a sok rossz közül azt választom, amelyik talán kevésbé rossz. Tehát, ha többen is vannak, nem csak ez az egy, akkor mostanra a többi is biztosan ismeri a helyzetünket, viszont nekik van előnyük, velünk szemben, mert az éteri sötétség az ő oldalukon van. Dumbledore – igen, tudom, hogy fiktív személy, de még így is jobb tanár, vagy lelki vezető, mint az anyám valaha is volt – azonban azt mondta – bár átvitt értelemben, és a teljesség igénye nélkül -, hogy a sötétséget elűzi a fény. Úgyhogy jobb ötlet híján hallgatok az öregre, és apró, fényesen izzó tűzgömböket engedek szabadjára, melyek a fejünk fölött lebegnek, mintha csak apró, de nagyon közeli csillagok volnának, borostyán derengésbe vonva a könyvtár e tenyérnyi szegletét. Így legalább mindahányan az orrunk hegynél messzebbre látunk – és sajnálatos módon, nagyon jól látszunk is.
Felkészülök arra, hogy esetleg a vámpír már rég talpon van, és éppen csak megtántorodott a leadott lövéstől, és felkészülök arra is, ha esetleg most úgy özönlenének ide, mint a sáskák, a hangok és a fények által kikövezett úton, ugyanakkor még mindig érzem azt a bizsergető érzést, a viszketést a tenyeremen, amit csak az a könyv csillapíthat a fejünk fölött. És, ha az idősebb és erősebb boszorka sem tudja lebűvölni onnan, hát kénytelen leszek én felmászni érte...


iron ▲ 609

Domino de la Cruz felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Vadász & Kiválasztott

Daria Krakowska
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Tumblr_inline_pdcw1g0xFI1t9ndkh_540
Szerepkör :
krakowski vadászklán
play by :
Marie Avgeropoulos
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
25
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
◈ lana
Őt keresem :
and it ain't gonna be easy that's no lie, but if you're willing to try it so am I
8. csoport - Page 2 Y4mUG7o

will you teach me
how to get back up?

8. csoport - Page 2 2V5gYZc

Sergey
Zofia
school of the wolf
Kedvenc dal :
what you gonna do
when there's blood in the water?

Tartózkodási hely :
◈ washington dc
Korom :
32
Foglalkozásom :
◈ attorney (homicide section)


Daria Krakowska

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 01, 2021 2:59 pm

Team Eight
a seven nation army couldn't hold me back


Eléggé eltökélt szándékom volt, hogy Kalina sarkában maradjak, akármerre is vigye a könyvtárban az a bizonyos hívogató valami, ennek ellenére elég az a néhány másodperc, míg visszalépek, hogy ellenőrizzem, Barbara rendben van-e, hogy eltűnjön a könyvsorok között.
Francba – mormolom csak úgy magamnak, alig két lépést téve előre, hogy jobbára a nyakamat nyújtogatva próbáljam felfedezni a vörös üstököt.
Jobbnak látom nem elkiáltani magam, tekintettel arra, hogy nemkívánatos társaságunk is akad valahol... Inkább a többiekkel együtt indulok el, halkan, Domino úgyis érzi, hol van Kalina; a halkságot persze rögtön indokolatlanná is teszi, amikor megtaláljuk, és egyenesen a másik díszes társaságba futunk bele. Négyen vannak, de csak Bastien Monagham arca ismerős, és nem is igazán van időm tovább dolgozni ezen, a gondolatmenetemet ugyanis hirtelen megakasztja, amikor teljes sötétség telepszik ránk.
Ó, jézusom, ne már... – Megállok és nem mozdulok, csupán az ujjaim fonódnak szorosabban a fegyver markolata köré.
Tényleg, komolyan csak ez hiányzott.
Nem látok a sötétben, de elég hasonló helyzetben voltam már ahhoz, hogy ne essek pánikba. Az adrenalin feledteti velem az eddigi zsibbadtságomat, lassan, nyugodtan veszem a levegőt, csupán a fejem mozgatásával pásztázva a környezetem, és jobbára a fülemre és az érzékeimre hagyatkozom. Hallom a motoszkálást, de ez bármi vagy bárki lehet, ugyanúgy a társaim, mint a másik társaság... vagy valami egészen más. A nem hivatalos hatodik érzékem azonban azt súgja, hogy jó, ha résen vagyok.
Szerencsére előbb érzem meg a közeledő másik testet, mint hogy hozzám érne, ezért nem reagálok hirtelen és meggondolatlanul, de az azért engem is kizökkent, amikor úgy szikrázunk fel, mint két kibaszott csillagszóró. Talán már meg sem kellene lepődnöm, hogy ismét Barbarával értünk össze – azt hiszem, jobb lesz, ha ezután biztonságos távolságot tartunk...
Vagy nem. A lökés talán az életünket mentette meg nemrég, és most is hasonló érzésem van, amikor kirajzolódik előttünk a sötétben egy alak; vámpírnak néz ki, de az teljesen biztos, hogy nem hétköznapi vámpír. Éppen a számomra ismeretlen lány mögött.
Nos, azt hiszem, a csendességnek szó szerint lőttek.
Bukj le és gyere ide mellém! – Határozott kiáltással szólok rá a lányra, de a fegyverem akkor már biztos kézzel fogva szegezem a vámpír homlokára. Nem várom meg, hogy teljesíti-e a kérésemet, leginkább a dobhártyájának megóvására és a vámpír reakciójára való tekintettel mondtam azt, amit, ezért azonnal tüzelek, egyenesen a förmedvény két szeme közé, és közben hálát adok az ezüst tartalmú lövedékért. Lehet, hogy az nem a vámpírok gyengéje, de ez a valami itt egészen biztosan más, mint egy egyszerű vámpír, és abból a sok szörnyűségből ítélve, amit az irodában találtunk, azt sem zárnám ki, hogy ebben a pöcegödörben valamiféle hibrid lényekkel kísérleteztek... Abban sem lehetek biztos, milyen hatással van rá a lövés, de az biztos, hogy legalább lelassítja; ha esetleg ránk akarna rontani, nem sajnálom bele a golyót. – Maradjatok mellettem! – sziszegem Barbarának és a másik lánynak, ha időközben ő is odaért.
A következményekre tekintettel nem terelgetem kézzel Barbarát sehová, már csak azért sem, mert szükségem van a bal kezemre ahhoz, hogy a bőrdzsekim belsejébe rejtett karót elővegyem.

Domino de la Cruz felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
8. csoport - Page 2 GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
8. csoport - Page 2 Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 28, 2021 7:36 pm
team eight

everyone wants to escape sometimes

// a dobás eredménye: 6

Valószínűleg elkerülhetetlen volt maga a találkozás. Mikor a négy alak feltűnt a könyvtár egyik szemmel látható pontján, már amúgy sem lett volna értelme bújócskát játszani. Bár lehet, hogy ez csak nekem jutott eszembe. Amúgy is, észrevette volna bárki, ha én inkább elvonultam volna könyvet olvasni? Igazából szívesen számon kértem volna Monagham-et, hová tüntette el a szüleimet, de még mindig szorult belém - valamennyi - anyám neveléséből. Mellette feltűnt még három másik arc, az egyiket pedig felismertem, miután... hát, elég sok órát ültünk végig az egyetemen együtt. Mackenzie. Azt erősen túlzás lett volna állítani, hogy barátok voltunk, de... beszéltünk párszor.
Én inkább ülve maradtam. Egyrészt még alig éreztem a lábaimat, másrészt... ha felállok, maximum a durcás, kimerült kislányt tudtam volna előadni, mellkasra font karokkal, ahogy ezúttal már a pisztolyos csávó után a polgármestert is méregeti. Én mondtam, hogy nem a szektatagoktól kell a legjobban félni! Vajon emlékszik rám? Emlékszik, hogy ott álltam apám mellett, mielőtt elküldte valahová? És miért érzem azt, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki élve karóba tudná húzni? Fhuj.
Semmilyen beszélgetésben nem vettem részt, habár erre alig került sor. Daria-ra néztem, majd lassan felálltam, de nem telt el sok idő, a helyiségben hirtelen mintha lekapcsolták volna a villanyt. Eluralkodott a sötétség.
- Basszus-basszus - ejtettem ki a szavakat szinte reflexből. Nem tudom, mondtam-e valakinek életem során, de... félek a sötétben. A hátam az egyik polcnak csapódott, kezemmel a levegőbe kaptam, de nem éreztem körülöttem senkit. - Ki... hol vagytok? - Éreztem, hogy némi pánik uralkodik el rajtam, az agyamat furcsa fekete köd kezdte uralni - elvégre nagy úr a félelem.
A következő pillanatban valaki vállának csapódtam, a kezem az övét súrolta. Nem tudom, mennyi idő telt el, olyanok voltunk, mint akik foszforeszkálnak. Megint. Mert ismét Daria-nak ütköztem. Talán ez az egész csak egy kegyetlenül rossz álom. Én nem vagyok boszorkány, nem vagyok... semmi. Ahogy ismét felemeltem a fejem, és körülnéztem, láttam mindenkit. A két nőt is, aki továbbra is bűvölt valamit az egyik könyvespolcon... de ennél rosszabbat is. Ahogy ismét megpillantottam Mackenzie-t, alig pár méterrel a háta mögött állt valami. Pontosabban... az a valami kurvára nem állt, hanem mozgott.  Szinte habzott a szája, a szemei vérben forogtak, szemfogai pedig megnyúltak. Aztamocskoskurvaéletbe. - Mögötted!

 coded by barb

Domino de la Cruz felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Lelkes újonc

the Author
Chatkép :
8. csoport - Page 2 Procure-wand
Szerepkör :
történetek írója
play by :
faceless ≫
Hozzászólásaim száma :
92
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
distroying, ruining your life? ≫
Őt keresem :
8. csoport - Page 2 Tumblr_n25usnuvf31rbgp12o1_500


the Author

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 28, 2021 5:01 pm
8. csoport



Helyszín: könyvtár
Jelenlévők: @Marla St. James, @Mackenzie Dunne, @Maddox Hart, @Bastien Monagham, @Kalina Krakowska, @Daria Krakowska, @Barbara N. Lancaster, @Domino de la Cruz, @Leon Krasinski

Még nem lehet egyikőtök sem biztos benne, szerencsés vagy szerencsétlen véletlen, hogy éppen Ti találtatok itt egymásra, hiszen most különösen igaz, az érmének két oldala van. Egyrészről nagyon jó okotok lenne lelőni egymást, másrészről meg… hát lehet éppen az segít majd ki mindannyiótokat ebből a szorult helyzetből, hogy összetalálkoztatok szeretett városotok polgármesterével. Bastiennek talán kellemetlenebb lesz ez a találkozás, hiszen egyre több olyan személlyel találkozhat, akik nem feltétlenül szimpatizálnak vele…
Marla gyorsan rájött, nem lesz olyan egyszerű megszerezni azt a valamit, ami olyan nagyon vonzza őt - csábítja a két fiatal boszorkányt is, Makenzie-t és Maddoxot is, bár ők kevéske erejükkel nem olyan intenzíven érzik a különös bizsergést, mint ahogyan az Elsők egyike, vagy Kalina, aki bár ellen szeretne állni, a józan eszére hallgatni, esélye sincsen. Egy kötet, magasan a fejetek felett, szinte vibrál, akarja, hogy kézbe vegyék, bármilyen titkot is rejt, előttetek nem tudta a Temple of the Mighty elfedni - biztosak lehettek abban, hogy ez ugyanazért van, amiért Mackenzie és Maddox is úgy érzi, lassan mintha visszaszivárogna beléjük az élet. Kevés ez még bármilyen komolyabb varázslathoz, de legalább már nem teljesen védtelen a két elrabolt fiatal.
Marla és Kalina egyszerre érkeznek meg ugyanazon könyvespolc elé, amelynek tetejéről érzik a hívást. Néhány márcodperccel később a két kis csapat pedig utol is éri őket, így végre egymásra találtok mindannyian. Más esetben talán még pezsgőt is bontanátok (?), de most úgy érzitek - különösen a két ereje teljében lévő boszorkány, hogy életbevágóan fontos megszereznie a másik előtt azt az egy könyvet. Minden ezen áll vagy bukik! Más kérdés, hogy harcra nem tud sor kerülni, mert hirtelen, mint egy rossz horrorfilmben - az eddigiek is erre hasonlítottak, nem? szinte nem is meglepő - a fények kialszanak. Csak a polc tetején lévő különleges kötet dereng a sötétben. Bastien, Domino és Leon azon szerencsések közé tartozik, akik láthatnak valamit az áthatolhatatlan feketeségben, de érezhetitek, hogy nincs teljesen rendben minden az érzékeitekkel. Azonban még így is észlelhetitek, valakik vagy inkább valamik vannak rajtatok kívül a könyvtárban. Vajon ti találjátok meg ezeket a lényeket előbb, vagy ők titeket?

//
@Barbara N. Lancaster, kérlek, dobj a kockával!

Páros szám esetén: néhány lépést hátrálsz a sötétben, amikor is neki ütközöl Dariának, felszikrázik a bőrötök, ahogyan egymáshoz ér a kezetek, s ezt jó eséllyel az összes jelenlévő látja - ám sokkal fontosabb, hogy kiszúrjátok a támadótokat is, az egyiket biztosan, akinek szemei vörösek és arca eltorzult, egyszerű fenevaddá korcsosult vámpírral találjátok szemben magatokat, az egyik olyan áldozattal, akit nem csak elragadott a szekta, de kísérleti patkánynak is használták.

Páratlan szám esetén: próbálod a legközelebb társadat megtalálni, ám csak a könyvespolcok egyikét éred el, ha pedig átpillantasz a kötetek felett gyilkos, vörös pillantással találod szemben magadat, és a sikolyod betölti a sötétséget. Kár, hogy ezzel leleplezed a helyzeteteket, így pedig szabad prédává váltok mindannyian a két megkínzott, elvadult vámpír számára, akik ráadásul nem is a boszorkányokat és a kiválasztottakat veszik célba elsődlegesen - helyette saját fajtársukat, és a veletek tartó vérfarkasokra támadnak.

A kockát ebben a topikban tudod dobni, és ha esetleg szükségét érzed, olvasd át nyugodtan, hogyan kell használni a kockát.


***

Határidő: 03. 07. (vasárnap) délelőtt 11:00. Mesélői reag vasárnap délután érkezik majd.

Domino de la Cruz felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
8. csoport
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 1. csoport
» 1. csoport
» 2. csoport
» 3. csoport
» 4. csoport

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok :: Chesterfield kúria-
Ugrás: