Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Maia Nodangala


Boszorkány

Patricia C. McDermott
Chatkép :
Maia Nodangala Tumblr_inline_ogkbv8f1Gw1tfmqoz_500
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
nathalie kelley❞
Hozzászólásaim száma :
158
Pontjaim :
80
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu❞
Fő képességem :
telekinesis❞
Őt keresem :

you're my beginning
and my destiny


Kedvenc dal :
the dye a blood red setting sun rushing through my veins, burning up my skin i will survive, live and thrive: win this deadly game
Tartózkodási hely :
washington❞
Korom :
321
Foglalkozásom :
boszorkány és szövetséges❞


Patricia C. McDermott

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 06, 2020 10:48 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Maia,

Üdv a fórumon, örülök, hogy itt vagy, és egy ilyen fantasztikus karakterrel színesíted a körünket - főleg mivel egy ilyen különleges arcot választottál magadnak, akit korábban még sosem láttam, de tökéletesen megértem, miért őt szemelted ki magadnak, és hogy Laurence miért szeretett beléd első pillantásra hopp
Ami a lapodat illeti, sugárzik belőle a makulátlannak tűnő vidám és erős személyiséged, amitől nekem is jó kedvem lett olvasás közben. De tudod, én egy hajszállal öregebb vagyok, mint amilyennek látszom, és kíváncsi volnék mi van a boldog felszín alatt... ami bár remélem, teljesen valódi, minden nehézséged ellenére, mégis felkeltette a kíváncsiságomat, hogy vajon tényleg? Persze ezt ne vedd magadra, én vagyok csak ilyen gyanakvó. Feladom Ám lehet neked sem ártana így viselkedned a lovagoddal és vőlegényeddel kapcsolatosan, mert szerintem jogosan bizonytalanít el, hogy a családját nem ismered még. Mesélt azért róluk? Megsúgom, érdekes kis csapat, és úgy tudom, Laurence apja első osztályú csokoládé tortát tud sütni... : 3
Őszinte kíváncsisággal várom, mire fogtok jutni ebben a kérdésben, és hogy mit fog szólni Laurence a tündéri kiskutyához, akit megmentettél. De cuki vagy

De nem is tartanálak fel tovább: az alábbi néhány apróságot még jelezd felénk, azután pedig élvezd a játékot! Cute

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermotttal, vagyis velem; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia Nodangala Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 06, 2020 4:21 pm
Maia  Nodangala

a karakter szerepköre
ft. Yara Shahidi

1997.02.29.
születési idő
ember
faj
keresett
a karakterem
Semleges
pártállás
Laurence E. Vaughn

Felpillantok az égre, behunyom a szemem és élvezem az utolsó napsugarakat. Bár az idő kicsit csípős, de én mit sem törődöm ezzel. Inkább kiélvezem az utolsó perceket, mielőtt teljesen lemegy a Nap. A parkban elég sokan mászkálnak, gyerekekkel, kutyákkal, vagy csak éppen idős házaspárok. Csendben hallgatom őket és csak mosolygom. Nem is nagyon kell más, csak ez a fajta nyugalom... Na jó... Egy valaki azért hiányzik mellőlem, de ha minden igaz pár órán belül újra láthatom őt.

Érdekes az élet. Néha olyan dolgok történnek, amire nem is számít az ember. Vajon tényleg megvan írva a sorsunk? Tényleg ez volt nekünk megírva? Vagy egyszerűen csak a véletlen műve, hogy az az ártatlan karácsonyi buli a kórházban változást hozott az életemben? Helyes volt és kedves....és ami a legfontosabb... elviselte a hülyeségeimet és éppen nem volt senkim. Naná, hogy belezúgtam. Ő is azok közé tartozott, vagyis tartozik a mai napig, akiknek a jellemem, a vidámságom nem sokkoló. Szóval igen... Nem hagyhattam elszökni őt, bár lehet, hogy Ő máshogy mesélné a történetet. Mindenesetre örülök annak az ártatlan karácsonyi bulinak.
Anyum igen hamar megérezte rajtam a változást, de nem is akartam volna  eltitkolni előle. Ő a legjobb barátnőm. Fiatal volt, amikor teherbe esett. A szülei segítettek neki, de sajnos már nem élnek. Ketten maradtunk. Apámat sose láttam, nem tudom ki az, de már nem is érdekel. Volt egy időszak, mikor csak ezzel tudtam anyut zaklatni, de rájöttem, hogy ez neki egy fájó pont, így abba hagytam. Igazából tőle minden gondoskodást, szeretetet megkaptam, így miért is vágynék többre? Még így is szerencsésebb vagyok sok olyan gyereknél, akik egyik szülőjüket sem ismerhetik.
Tudtommal Laurence is a szerencsések közé tartozik, de ennyi idő után sem mutatott még be a családjának, ami elbizonytalanít. Én elég hamar bemutattam az anyukámnak, pedig féltem. Féltem, hisz minden szülőnek van egy elképzelése arról, hogy milyen párt látna szívesen a gyereke mellett. Féltem attól, hogy nem fog tetszeni neki, de nem így történt. Szerencsére jól megvannak. Megkedvelte őt és csak támogatni tud engem, ahogy mindig is tette.
Sose voltunk gazdagok, de mindig azt tartotta szem előtt, hogy nekem jó sorom legyen. Arra bíztatott mindig is, hogy az álmaimat kövessem és ne adjam fel. Kemény munkával mindent el lehet érni. Bár tudom, hogy jobban örült volna, ha nem a művészetet választom mégsem beszélt le róla. Keményen tanultam és elnyertem az ösztöndíjat, amivel én is segíthettem rajta. Sokat dolgozott csak azért, hogy félre tudjon tenni pénzt az egyetemre. De így... Azt a pénzt végül magára költhette. Nehéz volt rábeszélni, de sikerült. Ma meg már titokban próbálok neki egy pasit szerezni a legjobb barátnője segítségével. Szegény valamiért mindig gyökereket fog ki, pedig megérdemelne egy rendes pasast. Fiatal, csinos és okos.  Miért ilyen nehéz akkor? Persze, ha megtudná, hogy a háta mögött szervezkedünk. Nos kiakadna. Mindig azt hangoztatja, hogy jó így neki... Deén tudom, hogy magányos. Az embernek igenis szüksége van egy társra. Már nem kell rólam gondoskodnia mert én megtaláltam azt a társat, aki mellett örömmel leélném az életem. Most már ideje lesz magával foglalkoznia. Sosem késő újra kezdeni, belevágni valami újba.

Az utcalámpák felgyulladnak, a zsivaly alább hagy. Csendesedik a park, a testem megremeg, fázom, de még mindig nem indulok el. Előbb csak körbe nézek. Mindenki hazafelé tart. Felállok a padról és magam is elindulok már. Éppen már kisétálnék a parkból, mikor észre veszek egy modorgó dobozt. Megtorpanok és összeráncolom a homlokom. Lassan sétálok oda felé. Viszont ahogy fölé magasodom egy mosoly kúszik az arcomra.
-Hát szia csöppség!-Leguggolok hozzá és azonnal kiveszem őt a dobozból, hogy közelebbről is megnézzem magamnak.
-Istenem, de édes vagy! De mégis ki volt képes kitenni ide téged a hidegben?-Körbe nézek, de egyedül vagyok. Gondolom már rég óta itt lehet, csak senki nem vette észre, vagy nem akarta... Laurance ki fog nyírni engem. De nem hagyhatom őt itt.
-Drágám azt hiszem ma szerencsés estéd van. Hazajössz velem, veszünk egy jó meleg fürdőt és utánra reménykedjünk, hogy Laurence ne legyen ránk mérges.-Szorosan magamhoz ölelem, majd sietős léptékkel indulok haza.

A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Őszintén szólva az emberek engem vagy szeretnek, vagy teljesen kiborulnak tőlem. Szerencsémre az előbbiből több akad. Tudom, hogy van, akinek kicsit... na jó nagyon is sok vagyok. Néha képes vagyok túlpörögni. Nem igen tudok a popsimon ülve nyugton maradni kivéve mikor alkotok. Legyen az festés, zenélés vagy éppen fényképezés. Ilyenkor kikapcsolok és csak arra koncentrálok. Hiába szólongatsz... Nem foglak meghallani. Csak akkor veszlek észre, ha közvetlenül a közelembe sétálsz, vagy megdobsz valami kemény tárggyal... bár az egy kicsit fájdalmas, szóval azt inkább hanyagold.
Elég optimista egy ember vagyok. Próbálom minden rosszban megtalálni a jót, hisz a világban elég sok borzalmas dolog történik. Mivel leszünk előrébb azzal, ha állandóan csak panaszkodunk? Inkább élvezzünk ki mindent. A tavaszi napsugarakat, a nyári záport, a színes faleveleket, a friss, ropogó havat. Nem tudnék választani közöttük. Szerintem mindegyiknek megvan a maga szépsége. Persze ez nem azt jelenti, hogy olyan tökéletes lenne minden. Nekem is vannak rossz napjaim, de igyekszem azokat is átfordítani jóra... Aztán vagy sikerül, vagy sem. De sosem adom fel, ahogy semmit sem. Nem vagyunk gazdagok. Megtanultam küzdeni azért, amit akarok és abba nem tartozik bele a feladás. Lehet, hogy ötszázadjára neki kell esnem valaminek, de megteszem. Maximum csak pihentetem kicsit, veszek egy mély levegőt, egy frissítő zuhanyt, vagy megeszek egy jó nagy szelet csokis tortát. Nah az mindig segít! 
Ehhez a vidám figurához meg egy igen érdekes külső társul. Mondjuk ma már szerintem nem vagyok egy feltűnő jelenség. A szabadjára engedett göndör haj egyre divatosabb. Én mondjuk mindig is imádtam a hajamat. Nehezebb kordában tartani ez tény, de ez vagyok én. Akinek meg nem tetszik így járt. Nem fog összetőrni a lelkem miatta. Nem vagyok egy magas alkat a 160 centit éppenhogy megütöm. A boltok felső polcait nem igen érem el, de ez legalább okot ad arra, hogy másokat megszólítsak. Szeretek az emberekkel kommunikálni. Olyan sok érdekes történetet hallottam már olyan emberektől, akikkel nagy valószínűséggel sosem fogok már találkozni, de valamiért mégis megbíztak bennem és megosztották az életük egy darabkáját.
Nem sűrűn járok edzeni és szeretek enni, de nagy szerencsém van, mert ez cseppet sem látszódik meg rajtam. Pedig ilyen életszínvonallal már rég  egy tonnásnak kéne lennem. Szóval ezt a képességemet kihasználva képes vagyok annyit ennyi, mint egy nálam háromszor nagyobb pasas. Magam sem tudom hova fér belém ennyi, de nem is foglalkozom vele.
Vissza az elejére Go down
 
Maia Nodangala
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laurence & Maia
» Shirley & Maia
» we can help each other - - Maia & Reid
» Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone.
» Maia & Laurence - 2018-2019

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Emberek-
Ugrás: