Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone.


Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone. Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 02, 2021 9:54 pm


Wilhelm & Maia


Próbálom ezt az egészet pozitívan felfogni, de most valahogy ez sem akar menni. Mégis mi a jó ebben? Otthon is tudok ülni és semmit sem csinálni. Különben is Kölyöknek is szüksége van rám. Nincs itt Lance, hogy elvigye sétálni. Ha e miatt bekakil én eskü felrúgom azt a tanárt.
Ahogy leülök a kiválasztott helyre előveszem a rajzfüzetemet. Azzal legalább el tudom ütni az időt. Viszont ahogy éppen neki kezdenék a fickó megszólal, aki amúgy be se mutatkozott. Ő tudja a nevem, hisz ott van a cetlin. Mondjuk nem irigylem szegényt. Itt kell felügyelnie a neveletlen diákokat. Nem lehet egy túl hálás feladat. Lehet elveszített valamilyen fogadást.
-Nincs beadandóm.-Vagyis volt, de azok már régen készen vannak. Nem szeretem az utolsó pillanatra hagyni őket.
-Öhm ilyenkor azt csinálhatok, amit szeretnék, csak maradjak csendben és üljem le az időt… vaaaagy?... Még sosem bűntettek meg. Szóval nem tudom mik a szabályok.-Nézek rá, mert ha még rajzolni sem lehet akkor tényleg kín szenvedés lesz itt lenni.
Milyen egy rohadék vagyok. Ki tudja, hogy éppen miken megy keresztül Laurence. Lehet éheztetik, vagy kínozzák… Én meg azért panaszkodom mert itt kell ülnöm… Ez nem is én vagyok. Valamit kezdenem kell magammal, mert a végén kifordulok önmagamból és valaki olyanná válok, akit gyűlölni fogok.
-Amúgy nem is tudtam, hogy az egyetemen is van ilyen. Sok diákot szoktak ide küldeni és használ ez valamit? Igazából ezzel maguk is megszívják nem? Mármint gondolom Önnek sem túl kellemes itt üldögélni és figyelni a "rossz" diákokat.-Egy kicsit megered a nyelvem, de azt hiszem ez még mindig jobb, minthogy örlődjek magamban. Legalább a gondolataim sem Lance körül forognak.



Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wilhelm Moriarty
Chatkép :
Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone. Tumblr_inline_pnd4zz4eCw1t1u175_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
⚉ Keneti James “KJ” Apa
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

User név :
⚉ Róka
Kedvenc dal :
⚉ Everybody knows
Tartózkodási hely :
⚉ Wash - my - ington
Korom :
30
Foglalkozásom :
⚉ education assistant


Wilhelm Moriarty

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 20, 2021 3:38 pm

Smile in trouble
Maia & Wilhelm


Egy pillanatig sem tekintettem erre az egészre úgy, mintha dedósokat kellene megbüntetni azért, mert nem tudnak viselkedni, egyszerűen úgy tekintettem erre az egészre, mint lehetőségre, hogy kiderüljön igazából mennyire jó csapatjátékosok. Bár elterveztem, hogy mással fogok foglalkozni és csendben leüljük az az időt amit itt kellene leülniük unalmasan, úgy döntöttem valamivel felkeltem az érdeklődésüket. Kellemesebbé teszem ezt az egész elzárást. Azzal, hogy szigorral fordulok hozzájuk és úgy viselkedem, mint azok a kollégáim akik ide küldték őket… egy cseppet sem leszek különb náluk. Pontosan ezért döntöttem úgy, hogy kell valami amivel felcsigázhatom az amúgy is lefáradt kíváncsiságukat, valamit, amin még jól is tudnak szórakozni.
Csak ugye, még ki kellett találnom, hogy mi legyen az. Ezért kezdtem el keresgélni valami után. Hogy ne is legyen túl unalmas, csak az volt a legnagyobb gondom, hogy minden amit találtam inkább középiskolásoknak való volt, de azt a korosztályt ugye, az egyetemisták már rég kinőtték. De egy dolog biztos, a figyelmüket elvonhatja arról, hogy itt vannak. Ezen még lehet elgondolkodom.
Jól lehet, hogy nem lesz senki sem aki beállítana ide. Ám addig azonban még mindenre felkészülhetek, nemde? Miután kinyitottam egy ablakot visszaülök a katedrához. Őszinte leszek, egy picit bizonytalan vagyok, mint mindig amikor egy új feladattal bíznak meg, de ugye sikerül helyt állni. Különben már régen nem lennék tanársegéd. Egy kicsit meg is lepődtem, amikor egy lány beállított a terembe. Persze igyekeztem nem túlságosan sok érzelmet küldeni a külvilág felé ilyen téren.
– Szervusz! – elveszem tőle a cetlit, amit ide adott és megnézem mi áll rajta. De persze nem tulajdonítok ennek a cetlinek túl nagy fontosságot, inkább csak a rend kedvéért tartom magamnál.
– Van beadandód, amit meg szeretnél írni vagy befejezni? – kíváncsiskodtam, miután észre vettem, hogy ő helyet foglalt körül-belül a terem közepén. A csapatépítő ötletemet maximum feldobom akkor, hogyha többen is lesznek. Egyelőre kár volna „mi a franc?” hatást kihozni egyetlen egy hallgatóból.


Remélem elfogadható lett, bocsi, hogy eddig kellett rá várnod. bujik  :3

Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone. Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 07, 2021 3:58 pm


Wilhelm & Maia


Amióta Lance eltűnt nem vagyok önmagam. Napokig ki sem mozdultam a lakásból… na jó, de. Annyira muszáj volt, hogy levigyem Kölyköt sétálni, hogy elvégezhesse kisebb-nagyobb ügyeit. De ezen kívül semmit nem csináltam. Még az evéssel sem foglalkoztam. Ha éppen megéheztem, akkor elővettem a fagyit, a csokikat, vagy a chipseket. Anya próbált kicsit kirángatni ebből, de túl sok sikerrel nem járt.
Viszont az egyetemet nem hanyagolhattam. Ez az utolsó évem, nem hagyhatom, hogy e miatt az egész oda vesszen. De nem vagyok túl aktív az órákon. Szinte csak beülök, végig hallgatom, megyek a következőre és végül haza. Nem vagyok az az aktív diák, aki az előtt. Ezért is történik meg az, hogy az egyik tanár belém köt. Sosem voltam rossz diák, akit büntetésbe kell küldeni. Gimiben is ahol lehetett önkénteskedtem, rendesen tanultam. Sose kaptam figyelmzetetés, vagy hasonlókat. Szerettek a tanárok, ahogy itt is, de végül most mégis sikerült kihúzni a gyufát az egyiknél. Ki is küld a teremből egy cetlivel.
Meglepetten pislogtam rá. Nem hittem volna, hogy az egyetemen is van ilyen. Hisz elvileg felnőtt emberek vagyunk már… De a jelek szerint mégis szükség van erre. Remek…
Puffogva sétálok a megadott teremhez, megállok az ajtó előtt, majd egy nagy sóhaj kíséretével be is lépek rajta.
-Jó napot!-Köszönök a férfinak, majd oda sétálok hozzá és át is adom neki a cetlit. Fogalmam sincs mi a protokoll ilyenkor. Ha nem mond semmit akkor szépen ott hagyom őt és leülök nem túl közel, de nem is túl messze tőle.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Wilhelm Moriarty
Chatkép :
Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone. Tumblr_inline_pnd4zz4eCw1t1u175_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
⚉ Keneti James “KJ” Apa
Hozzászólásaim száma :
19
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

User név :
⚉ Róka
Kedvenc dal :
⚉ Everybody knows
Tartózkodási hely :
⚉ Wash - my - ington
Korom :
30
Foglalkozásom :
⚉ education assistant


Wilhelm Moriarty

Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 26, 2020 1:39 pm

Smile in trouble
Maia & Wilhelm


Nem éreztem úgy, hogy helytelenül viselkedtem volna, végtére is tanársegéd vagyok, ám amikor megkérnek, hogy az elzárást én felügyeljem, az egy kicsit nekem is sok. Főleg, ha egyéb terveim lettek volna mára, viszont nálam volt minden ami kellett, a táskám néha kincseket rejt vagy legalább jelen esetben a laptopot azokkal a feladatokkal amiket át kell néznem, vagy ki kell javítanom. Lényeg, hogy én unatkozni nagyon nem fogok, csak azok akik kénytelenek elviselni az én ábrázatomat a katedra mögött. Különben nem szoktam kegyetlenkedni senkivel sem, mind tudják, hogy nem én küldtem ide őket, hanem valamelyik másik egyetemi tanár, aki képtelen rendet tartani az óráján, vagy nincs semmi méltósága a diákok szemében, mert túl elnéző vagy engedékeny és emiatt akarva akaratlan, de ide kerülnek, most hozzám.
Valahol mélyen legbelül abban reménykedtem, hogy nem lesznek sokan, hogy a héten csakis jó gyerekek voltak és eszükben sem volt, van, lesz jelenetet rendezni valamelyik órán, amit nem én tanítok.
Megérkeztem a K246-os terembe, ahol az a bizonyos rabság lesz, mindannyiunk számára. Van egy olyan érzésem, hogy ma sem lesz nyugtom, de nem baj. Valamit mindig kezdeni kell ezzel az egésszel. Elvileg nem én tartanám, viszont Mrs Bowen lesérült és addig szívélyesen megkért, hogy vegyem át az ő helyét. Sajnos nem fogadott el nemet válaszul, így most itt vagyok, ha tetszik másoknak, ha nem. A kollégáim bizonyára örülnek, hogy megmenekültek ettől az egésztől, a hallgatók meg, gondolom mindeközben szegény Mrs Bowen-t átkozzák, mert úgy hiszik, hogy vele kell kibírniuk a mai másfél órát.
Lepakolom a dolgaimat a katedrához és ablakot nyitok, hogy legalább friss levegőhöz juthassanak a diákok. Közben persze azon agyalok, hogyan adhatnám nekik elő, hogy mi is a helyzet. Mármint, hogy nyugodjanak le szépen, nem egy tréfás kedvű hallgató társuk vagyok, hanem a tanár aki igazolni fogja, hogy letöltötték a büntetésüket. Büntetés. Istenem, mennyire utálom ezt a szót. Na mindegy. A lényeg, hogy friss levegővel és nyitott ajtóval várom őket, akárhányan is legyenek ma.
Minden bizonnyal ki kell találnom valamit amivel őket is lefoglalhatom és foglalkozhatok a saját dolgommal is közben. Na de mi legyen az? Gondolkodj Wilhelm, ha diák lennél, mi érdekelne téged?


Remélem elfogadható lett, bocsi, hogy eddig kellett rá várnod. bujik  :3

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Friends in the trouble
» Alexej && Svetlana - little sister, little trouble
» we can help each other - - Maia & Reid
» Maia Nodangala
» Laurence & Maia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Washingtoni egyetem-
Ugrás: