Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Shirley & Maia


Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Shirley & Maia Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 11, 2021 7:20 pm


Shirley & Maia


-Hát tudod Lance nagyon szereti a rendet. Ha már egy gyűrődés van az ágytakarón… Nem azt mondom, hogy kiborul. Azért annyira nem vészes a dolog, de nem bírja ki, hogy ne igazítsa meg.-Szélesedik ki a mosolyom. De imádom őt úgy ahogy van.
-Szóval a kutyaegy ilyen embernek. Nos persze meg lehet tanítani bizonyos dolgokra, de kevés esélyt látok arra, hogy sikerül megszerettetni vele.-De nem bánkódom. Többször próbálkoztam, de végül elfogadtam a tényt, hogy ő nem szeretne háziállatot. Igazából jól megvagyunk így kettecskén is.
Érdeklődve hallgatom végig Shirley beszámolóját és mikor megemlíti, hogy megkérték a kezét a szám is tátva marad és már kapok is a keze után, hogy megnézzem a gyűrűt.
-Ne csináld! Tényleg? Basszus! Gratulálok! Hát ez csodálatos.-Felállok és amennyire tudok áthajolva a pulton megölelem őt.
-Ez nagyon izgalmas. Ha tudok valamiben segíteni a szervezésnél szólj nyugodtan. Oh és remélem még nincs fotósotok.-Kacsintok rá. Én örömmel elvállalnám és természetesen semmit nem kérnék cserébe. Mondhatni lehetne ez az én ajándékom nekik. De persze nem akarom magam rájuk erőltetni. Lehet, hogy nekik nem tetszene az én stílusom.
-Szóba került már a dolog. Na jó én hoztam szóba, mert igen elgondolkoztam rajta. De abban igaza volt, hogy van még időnk.-Nekem már az is elég volt, hogy nem rökönyödött meg, nem kezdett el ellenkezni, inkább csak jót mosolygott rajtam.
-Oh ez remek ötlet. Kölyök is biztosan élvezné. Talán így könnyebben is találnánk neki egy rendes gazdit.-Egy újabb vendég zavarja meg a mi kis beszélgetésünket, de ez igazából jó. Van forgalmuk.
-Amúgy meg a főnököd sem normális. Vegyen fel beugrósokat, ne titeket szívasson már. Ez rengeteg munka.-Persze ezt már halkabban mondom. Nem akarom őt bajba keverni.

x x x


Vissza az elejére Go down
Ember

Shirley Nolan
Chatkép :
Shirley & Maia Ab5e1d66ace2b89ca44d310a3e566bdf
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Haley Lu Richardson
Hozzászólásaim száma :
11
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
Brett
Shirley & Maia Tumblr_inline_ou6z3xlLqP1s6az9p_400
Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
28
Foglalkozásom :
Blasphemy Bár -> pultos


Shirley Nolan

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 17, 2021 9:33 am



Maia & Shirley
•tell me more!!•

A lány kutyát talált! Óh egy kutyát! Elmosolyodom és örülök, mert nekem is van egy kicsikém. De az, hogy a pasija ennek nem örül...hát engem is elszomorít.
- Nem szereti a kutyákat? Melyik férfi nem szereti a kutyákat? - morfondírozok közben és megingatom a fejem nemlegesen.
- Talán meggondolja magát... egy két cipő, mely eltűnik nem lesz még tőle világvége...vagy igen? - nem ismerem a pasiját, így nem vagyok ebben biztos. Csak remélem, hogy nem hajítja ki az utcára. Az, hogy Maia az anyjához vinné az ebet, elég klasz ötletnek tűnik, így tslán van remény az ebnek is. Én is befogadnám, de az én törpém visitana, ha megtaposná egy nagyob "fenevad". Szóval én sem nagyon tudom mi lehet a helyes döntés. Van-e olyan, hogy helyes döntés. A kiszolgásás megtörténik, visszatérek Maia kérdéséhez és várok a válasszal kicsit.
- Jól vagyok. Mondjuk lassan szabadságot kell kivennem, mert sok ez az állandó hajtás... főleg a jövőhét miatt... a főnök berakot 16 órába 5 napon keresztül, egy nap pihenővel, utána 12 órába 6 napon keresztül... már metgreklamáltam, azt mondta nem nagyon tud változtatni rajta, mert lebetegedett 2 ember. Szóval kiveszek pár nap szabit, a többit meg úgy oldja meg, ahogy akarja. Óh, de nem panaszkodhatok, hiszen képzeld mivel Brett megkérte a kezem, 2021 júliusában házasodunk, ha minden összejön. És ti még nem beszéltetek ilyesmiről Laurence-vel? Vagy csak szeretitek egymást és az bőven elég? - csacsogok mindenről ám végül újra rájuk terelődik a szó. Valahogy jobban szeretem ha más is beszél, nem csak én. A végén még unalmasnak tartanának.
- Óh, majd összefuthatnánk a kutyákkal a parkban míg nálad van, hogy szokják egymást addig is. Hogy ne legyen probléma a kutyákkal való létük... az enyém problémás kicsit. - újabb vevő érkezik, így kicsit odébb állok, hogy előkészítsem a kért italokat.


// Bocsánat a csúszásért!!  bujik  bujik   Angyal vagyok ///

Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Shirley & Maia Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Szomb. Dec. 19, 2020 3:32 pm
<





to Shirley



Első fellépésemkor iszonyatosan izgultam. Az előtt csak barátoknak énekeltem, vagy anyukámnak. Szeretek énekelni, amit Laurence meg is erősíthet. Otthon is sokszor dúdolászom úgy, hogy észre sem veszem. Leginkább főzés közben. Szerencsémre eddig nem szólt rám, hogy zavarná őt. Ne is tegye meg, hisz ő ingyen koncertet kap tőlem. Nem mintha az itteni vendégek fizetnének érte.
A fellépésem végén megkapom a tapsot, amire egy hatalmas mosoly a válaszom, majd természetesen a meghajlást is megkapják. Szerencsére még sosem ürült ki miattam a bár, így úgy gondolom tényleg jó az, amit csinálok.
-Köszönöm, ez kedves tőled.-Már az első napon megtaláltuk a közös hangot és azóta mindig jó leülni hozzá kicsit dumálgatni. Tény azért még nem meséltem el mindent magamról, de elég jóba lettünk.
-Megvagyok köszi! Képzeld pár napja találtam egy kis cuki kutyát. Kitették egy dobozba. Nem is értem az ilyen embereket. Laurence persze nem örül neki. Most keresünk neki egy állandó gazdit… Pedig nagyon reménykedtem, hogy velünk maradhat… De van egy B tervem. Ha nem jön jelentkező, akkor anyut fogom rávenni, hogy fogadja be.-Lancenek még nem mondtam el ezt az ötletemet, majd ha letelik a két hét és nem lesz jelentkező.
-És te hogy vagy? Milyen napod volt?-Érdeklődöm én is őszintén felőle. Persze megvárom, hogy kiszolgálja a vendéget. Nem tartom fel őt a munkában, a végén még kikapna miattam.




Vissza az elejére Go down
Ember

Shirley Nolan
Chatkép :
Shirley & Maia Ab5e1d66ace2b89ca44d310a3e566bdf
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Haley Lu Richardson
Hozzászólásaim száma :
11
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
Brett
Shirley & Maia Tumblr_inline_ou6z3xlLqP1s6az9p_400
Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
28
Foglalkozásom :
Blasphemy Bár -> pultos


Shirley Nolan

Elküldésének ideje -- Szer. Dec. 16, 2020 1:47 pm



Maia & Shirley
•tell me more!!•

Hosszú napnak éztem elébe már reggel, mikor a szememet felyitottam. A kávé elfogyott, a Wc eldugult, a mosogató nem engedte le a vízet. Katasztrófa volt így kezdésnek. Ráadásul Bonnie-t is állatorvoshoz kellett vinnem, így aztán káosz lett az egész apom. Késve futottam be a munkahelyre, s az indulás sem volt épp zökkenőmentes. De hagyjuk a egatívumokat, s csak a pozitival nézzük. Gyűrű van az ujjamon. Többet jelent nekem mindez, mint egy üres kávésdoboz. A melóhelyen zajlott az élet, a kidobófiúk dobtak is ki egyből 2 fickót, kik nem nagyon birtak magukkal. Szóval már csak egy valaki hiányzott ezután. Maia is befutott végül és hosszasan munkálkodott a gitárján. Hol rá figyeltem és dúdoltam vele együtt, hol pedig a vedégeket szolgáltam ki. Szerettem a zenéit, s örülök, hogy nálunk zenél. Kellemes hangulatot teremt pillanatok alatt, s ez pedig olykor sokat jelent. Törölgetem a poharakat, mikor a lány foglal helyet szemben velem a pultnál lévő széknél. Vizet kér. Egy tiszta pohárért nyúlok, majd ásványvizet töltök neki. Ráteszem a poháralátétre és elmosolyodok.
- Egészségedre! Nagyon szuper voltál! - rég izgultam már ennyire, ám mikor róla va szó, akkor érte izgulok a legjobban. Tulajdonképpen mindekiért tudok izgulni midenféle okból. De ez más tészta.
- Hogy vagy? Mi a helyzet? - érdeklődöm, majd egy újabb vendéget szolgálok ki, s mára remélem a utolsót, hamarosan zárunk. Vagy legalábbis az én munkaidőm lejár.

Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Shirley & Maia Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Kedd Dec. 08, 2020 10:43 pm
<





to Shirley



Gitárral a kezemben sétálok be a már jól ismert bárba. Pár vendég már bent ücsörög és élvezik a finom italokat. Hmm... Nem is lenne rossz ötlet egyszer tartani egy kis laza bulit. Rég nem ültem be a haverokkal iszogatni egyet. Pedig milyen jó is az, mikor kötetlenül tudunk beszélni és nem kell a tanulásra, vagy éppen munkára gondolni. Lehet a hétvégére meg is szervezek egy összeröffenést.
Vigyorogv köszöntöm Shirleyt, majd oda is sétálok a "színpadra", hogy elkezdjemakészülődést. Még vagy félóráig mászkálok ide-oda, teszema helyére a mikrofont és miegymás. Örülök annak, hogy végül felvettek ide, mint énekest. Tény nem minden este lépek fel, de nekem pont jó így. Hangulatos egy hely, itt kiélvezhetem az éneklési vágyaimat. Olyan érzésem van, hogy néha az agyára megyek Laurencenek. Bár sose mondta, de egy idő után biztos idegesítő lehet, ha folyton gitározom, meg dúdolászom.
Egy órát játszom végig, néha próbálok a közönségemmel beszélgetni, hogy tetszik e nekik a műsorom, van e esetleg kívánságuk, mert ha igen és ismerem is természetesen eléneklem nekik. Van egy-két saját számom, de azokkal inkább még nem jöttem elő. Inkább frlhasználtam régi dalokat és kicsit változtattam rajtuk, de eddig nem jött vissza negatív kritika.
Kissé kiszáradt torokkal sétálok a pulthoz, majd huppanok le az egyik szabad székre.
-Kérek egy hatalmas pohár vizet. Egy egész sivatag van a számban. Csoda, hogy nem köpök homokot.-Nézek kérleően Shirleyre.




Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Shirley & Maia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shirley Nolan
» Laurence & Maia
» we can help each other - - Maia & Reid
» Maia Nodangala
» Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Blasphemy Bar-
Ugrás: