Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Maia & Laurence - pedestrian street


Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 04, 2021 3:35 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

Maia szerencsés nő. Vagy épp pont velem vált szerencsétlenné. Hiszem, hogy egyszer majd feljebb lépünk majd a kapcsolatunkban, mondjuk az nem mostanban lesz, de viszont rajta leszek az ügyön. A mosolyával akarok kelni és azzal feküdni. Nem vagyok nyálas fazon, de jót tesz a lelkemnek eme nőszemély. S talán készen állok arra, hogy változásokat hozzon bennem. Hogy pozitivan lépjek előre. Ám mindanyian tudjuk, hogy makacsabb már nem is lehetnék, így aztán mellőzőm azt, hogy bárkivel is jót tegyek. Vannak dolgok, melyek talán nem változnak később se. Vagy csak én nem tudok még róla. Mindenesetre a kutya jó döntés volt, mindketten elfoglaltabbak leszünk, mint eddig voltunk. De így már lesz okom, hogy apám felé ne lépjek sehogy se. Maia és az ötletei...Indiai kaját még nem ettem...de nem náluk történnek a legtöbb ételmérgezések?  Az ételükbe rovarirtószer kerül, vagy épp egér nyalakodik bele... ők nem finyássak erre, én viszont ... a hideg is kiráz erre a gondolatra, szóval csak vállat vonok. Az a jövő kérdése, hogy legközelebb milyen újdonságot próbálunk ki. Ám remélem ez az indiai étel csak vicc volt részéről. Mondjuk egy jó gombaburgert megkóstolnék. Vagy egy epres rebarbarapite... már megint az édes... mindenesetre a csók elkergeti az evészetről a gondolataimat és a lány ajkait halmozom el minden földi jóval. Azt hiszem a film és a falatozás hanyagolva lesz...főleg ha ilyen édesség eltereli a figyelmem. Ám mindezt nem bánom. Hiszen mindent félre tudok hessegetni, csak hogy Maia maradjon a szemeim előtt. Nem bánom, ha a filmet nem látom, hiszen bepótolhatom, ahogyan az evészetet is. Ám Maia-val töltött idők gyorsan leperegnek és igyekszem mindenféle módon kárpótolni őt mindenért. A mufurc oldalam miatt, hogy sokat dolgozok, hogy alig vagyok itthon, hogy miattam nem tudja élni az életét (mondjuk ezt nem hinném, hogy bánná)... és hogy tripla annyit kell főzni, vagy épp rendelnie mióta itt vagyok. Hogy plusz vagy negatív vagyok az életében...nos a következő fejezetben majd mindenki megtudja.


//  Aztaaaaa  Cute  Köszönöm a játékot Édes! Hamarosan érkezem a múltba egy kezdővel! A megbeszéltek szerint! Ezt pedig élveztem!  Na mi lesz? //

Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 02, 2021 7:03 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Jó ízűen, nagy falatokban eszem a hamburgert. Lance előrelátó volt és többet is beszerzett belőle, így nem kell félnem attól, hogy hamarosan véget ér ez az élvezet. Miközben a filmet nézem néha kiadok egy két elégedett hümmögő hangot is. Nem is baj, hogy végül nem ott ettük meg. Így itthon sokkal kellemesebb azok társaságában, akik igazán fontosak nekem. Szeretek itt lenni, vele lenni. Megosztani vele az életemet. Ezen kívül a második legfontosabb hely az a ház, ahol felnőttem, amit anya a mai napig gondosan ápol. Gondolkozott már az eladáson, de sose volt szíve megtenni, főleg mikor meglátta a nagy boci szemeimet. Annyi emlék fűződik hozzá. Minden alkalommal mikor haza megyek átélem őket.
Ez a lakás is kezd megtelni emlékekkel. Ha egyszer innen elköltözünk nehéz lesz itt hagyni, de biztos vagyok benne, hogy az új otthonunkat is megannyi emlékkel fogjuk majd teletölteni, főleg ha nem leszünk egyedül benne.
A filmen néha elborzadok. Olyan rondák azok a szörnyek… Miért szereti ezt ennyire? Abba nem is kötök bele, hogy mennyire bénán van megcsinálva az egész, hisz régi film. Nekem is vannak régi nagy kedvenceim. De szörnyek, amik előbújnak a földből és megesznek… Miért jó ez? És még nem is helyesek benne a pasik… Bezzeg Thor, vagy Amerika Kapitánya… Hmm… De nincs okom panaszkodni. Nekem egy saját kis szuperhősöm van, aki nos… nagyon is jól néz ki.
-Hmmm?-Pillantok oldalra, miközben egy újabb falat hamburgert próbálok meg elpusztítani a számban. Mielőtt válaszolnék neki lenyelem azt, majd elvigyorodom. Itt egy halom kaja és ő már a másnapi ebédről beszél. Imádom!
-Nem igen gondolkoztam még el rajta. Egyelőre azon vagyok, hogy ezt a kaját pusztítsam el. De van esetleg valami kívánságod?-Pillantok rá érdeklődve. Szeretek főzni, de nem mindig van hozzá kedvem, amit néha szégyellek is. A legtöbb barátnőm mindig nagy lelkesen meséli, hogy miket főzött a párjának… De sose panaszkodott volna erre. Vagy csak nem mer… Egy pillanatig még csak őt figyelem.
-Rendben. Majd várlak terülj-terülj asztalkával.-Szélesedik ki a mosolyom. Azért jól tud esni az embernek, ha egy nehéz nap után haza ér és finom illatok fogadják, mint ahogyan azt az anyáink is csinálták. Vagy legalább is az enyém biztosan. Lance szüleit még mindig nem ismerem. Mesélt már róluk, de szeretném már őket személyesen is látni. Csak valamiért ő mégsem akarja ezt, amit a mai napig nem értek, de nem is akarom ezt a témát feszegetni már nála. Túl sok vitánk volt már ebből.
-Hmm tény nem olyan, mint anya speciális hamburgerje, de szerintem ez is nagyon finom.-Bele is harapok megint az enyémbe. Már nem sok maradt belőle, de ott van még egy az asztalon. Rá is pillantok… Nem kell félni, téged is befallak nemsokára.
-Valami mást? Szerintem már végig ettünk mindent. Hamburgerek, pizzák, gyrosok és még sorolhatnám. Esetleg valami más ország ételével kísérleteznél? Láttam egy helyet nem messze az egyetemtől. Indiai kajákat csinálnak. Elvileg a tulaj indiai és azt mondják tényleg finomak az ételei, persze azoknak, akik szeretik a fűszereset. Egyszer kipróbálhatnánk.-Evés közben kajákról dumálunk. Nem is mi lennénk azok.
Éppen az utolsó falatomat nyelem le, mikor galádul rám támad.
-Hé!-Csak ennyi szökik ki belőlem, majd nevetni kezdek. Kissé csikiz, de nem lököm el magamtól, sőt még kicsit ki is nyújtom a nyakam és csak behunyt szemmel élvezem a csókjait. Csak akkor nézek rá, mikor kezeivel gyengéden arcomhoz ér. A mosolyt nem tudom levakarni az arcomról, de ő eltűnteti azt egy kellemes, hosszú csókkal. Közelebb húzom magam hozzá és mind két kezemet finoman tarkójára csúsztatom. Nem engedem el egyhamar. Kiélvezem az utolsó pillanatig a csókunkat.



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 02, 2021 2:23 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

Talán ezzel a kutyás megtartással közelebb kerülök, ahhoz, hogy nem csak a negatívat kell látnom. Maia rászolgált arra, hogy bemutassam a családnak. De oly nehezen megy. Apámmal és a húgommal is fasírtban vagyok, elöbb talán feléjük kellene békejobbot nyújtanom és utána jöhet minden más. Csakhát én egy baromi makacs Vaughn fiú vagyok és nem megy minden csettintésre, terv szerűen. Idő kell egy ilyen "apróság" megtervezésére és létrehozására.
De egyelőre csak Mi vagyunk és mindezt ki is élvezem, ráadásul ő is. hol ezzel, hol azzal. A többi meg mellékes. A kölyök kifeküdt, alszik, szinte más horkol a nappali közepén, de mindez most csak megmosolyogtat. Aprón és alig látszik belőle bármi is. Hamburgerezés közben meg oly mindegy.
- Holnap mi legyen az ebéd? - érdeklődöm, mikor lenyeltem a hatalmas falatot. A filmet nézem, de közben figyelem Maia reakcióját is. Én úgy ennék egy kis lepényt. De azt ugye meg kellene csinálni, egy hatalmas adag jóízűt pedig anyám képes csinálni. Az tényleg finom. De nincs képem ilyet kérni tőle... majd kitalálok valamit. Habár ez a jelenlegi ebéd-vacsoránk nehéz étel lesz, szóval valami könnyűt kellene alkotni... Maia-t ezzel csak elkényeztetni tudom, imádja a hasát, s olykor még csodálkozom, holott már nem nagyon kellene, hogy hová is fér el benne ennyi étel... sose tudom meg. Biztos egy fekete mindent felfaló gödör van a gyomra helyén. Mindenesetre a család hatalmas szemekkel nézné az étvágyát, ha nálunk enne... ez sem mostanában lesz, szóval lapozok egyet.
- Holnap csúszni fogok a hazaérkezéssel... - teszem le a szalvétát a tálcára, azután nyúlok sültkrumplihoz, ketchupba mártom és beleharapok, s csak azután szólalok meg, hogy lenyeltem.
-...talán hatra hazaérek, de sietni fogok, nem tervezek bent éjszakázni. - említem meg a holnapomat, hogy kicsit elcsúszik a napirend a hazaérkezéssel kapcsolatban. De mivel Maia előbb lelép otthonról, így lesz időm előkészíteni az ebédet, bár ő ezt nem tudja. Majd kiteszem a hűtőre egy cetlire, hogy elkészült az ebéd... majd meglátom milyen kedvem lesz reggel hatkor.
- Na szóval... nem rossz ez a hamburger, de legközelebb valami mást együnk... - na nem mintha ez nem az én tervem lett volna...
- ...valami mást is kipróbálhatnánk majd. - az ölembe veszem a sültkrumplis zacskót és csipegetek belőle, olykor figyelem a filmet, de Maia felé is elkalandozik a tekintetem... leginkább a nyakára... egy gyors mozdulattal ketchupos krumplival kenem össze neki, s még mielött bármit is reagálna már neki is esek a bőrének. Érzéki csókkal halmozom el ott a bőrét, s jelenleg a film sem érdekel... azt megtudom újra nézni, de Maia-al ezt nem hagyhatom ki. Elmosolyodva eresztem el, hogy ezuttal arcához érjek ujjaimmal és felém fordítsam, hogy ajkaihoz érhessek egy hosszas lágy csókkal. Mert igen, bennem is van finomság és nem csak az, amit ahogy mások felé mutatok.

Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Szomb. Jan. 16, 2021 7:39 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

A filmek felett állva próbálom kitalálni, hogy nah akkor mit is nézzünk meg. Nehezen választok. A filmekre pislogok, majd Laurencere.
-Mit szólnál két filmhez?-Ha beleegyezik akkor a kezébe nyomom az ő választottját. Emlékszem az első részére, nekem annyira nem tetszett, de ő is nézett már meg olyan filmeket, ami neki nem feltétlenül tetszik, mert túl nyálas vagy hasonló. De utána meg jöhet az én filmem. Így a szörnyek után egy kis romantikus film jó lesz. A választás után visszasétálok a konyhába. Csak mosolygok mikor meghallom Lance szavait. Nem ordibál a kutyával és nem is rohan utána megbüntetni. Nah már kezdődik is a kényeztetés. Egy pillanatra csak őket figyelem. Egyszerűen nem tudok betelni a gondolattal, hogy Kölyök most már tényleg a családunk része lett. Túl tökéletes ez. Nem is tudom, hogy megérdemlem e.
-Lance! Elbírom én is.-Próbálom visszaszerezni tőle az egyik tálcát, de nem járok sikerrel. Kap tőlem egy szemforgatást és sóhajtok egyet megadóan. Nem akarom, hogy mindent ő csináljon. Hogy ne tudjak még egy befőttes üveget sem kinyitni nélküle. Mondjuk most sem tudom kinyitni rendesen kézzel, de amióta megvettem azt a kis kütyüt, már szinte mindegyik megy tök egyszerűen. Szóval boldogság van.
-Melletted minden nap az enyém drágám! Mindig nagyon figyelmes vagy velem.-Ballagok mögötte, miközben azért egy két chipses zacsi is a kezembe kerül. Még mindig nagyon szeretünk enni. Ennyi.
Elszörnyülködve nézek rá, majd megvillantom ismét a mosolyom.
-Borzalom! Nincs gyertya?... Az én szerencsémet ismerve szerintem fel is gyulladna a lakás. Jobb is, hogy nincs. Majd ha egyszer elviszel egy vendéglőbe ott lesz.-Nem mondom azt, hogy nem szeretem a romantikát. Imádom… De nem kell, hogy minden vacsoránk gyertyafény mellett teljen. Főleg nem akkor mikor az hamburgerből és krumpliból áll. Néha persze megadjuk a módját a dolognak és rendesen az asztalnál eszünk. Kibeszéljük, hogy kinek milyen volt a napja… Azokat az estéket is szeretem.
Éppen bele harapnék a hamburgerembe, mikor felemeli poharát koccintásra. Meglepetten teszem le az ételt, majd veszem kezembe a saját poharamat.
-Ránk!-Egy széles vigyor, de még mielőtt inna gyorsan lopok tőle egy csókot. Kicsit hosszabbra is sikerült, mint ahogy azt terveztem.
-Na de… nézzük meg azokat a szörnyeket. Hátha megértem a második részben, hogy mi tetszik ennyire ebben a filmben. -És végre beleharapok egy jó nagyot a hamburgerembe és szokásomhoz hívem most is csukott szemmel élvezem ki az első falatot.



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Szomb. Jan. 16, 2021 2:19 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

Az életem Maia-val fenekestől felfordult azóta, hogy belépett az életembe. Mikor mellettem van, nyugalom telepszik rám. És ez nagy szó nálam, hiszen nélküle nem ismertem volna meg azt a szót, hogy szerelem. Csak maradnék apám utánzata... kivülről nem látszom annnak, de azonnal ugrok minden negatívra. De Maia mellett megtanultam kontrollálni magam. S elrejteni az erőm előle. A puszit viszonozom, majd figyelem, ahogy megindul a konyhába, apró mosoly, fejrázás, majd lépek én is. Szavaira csak meghökkenek... a világ legjobb apukája. Én? Nem, nem hinném... már megint gyerektéma... fiatalok vagyunk, ám nem kétséges, hogy majd jó leszek benne és nem cseszem el úgy mint apám. A kutya enni kezd, magam is hamburgert bontok és élvezem azt. Ám Maia szavai megállítanak a rágásban, s felhúzott szemöldökkel nézek rá.
- Válasszunk filmet... aztán egyél. Tiéd a választás előjoga, én majd vétozom. - nyelés után ragadom meg a szavakat, majd segítek a konyhából átcipekedni. A filmeket kipakolom egy üres helyre, majd végig nézek Maia választott filmjein és az enyémen... szusszanok.... harapok, rágok, újra végig nézem a filmeket. Maia után pillantok. A választott filmjét veszem fel, majd a DVD lejátszóhoz lépek, hogy abba helyezem a lemezt, bár addig leteszem a hamburgerem felét. Ám amíg bíbelődök vele, addig a Kölyök már viszi is a lerakott ételt.
- Ezt láttam! Ezért még számolunk. - szólok a kutya után, ám nem néztem rá, háttal voltam, de érzékeltem és hallottam a nyomokra utaló jeleket. Elmosolyodom. Jó érzés velük lenni, a lelkem melegséggel telítődik meg mellettük. A távírányitóval nyomok pár gombot, hangerőt szabályozok, majd mielőtt elindulna a film ,megállítom. Ezután lépek be a lányhoz a konyhába, hogy segítsek. Elveszem a megpakolt egyik tálcát a kezéből, majd a másikért is nyúlok, ha adja, ha nem adja, akkor is viszem.
- Ez a te napod! Élvezd ki! - mosolygok rá kedvesen és felpakolva lépek a filmnézés területére. Leteszem a  tálcákat a megfelelő helyekre, majd az üditőket is felbontom, töltök a poharakba.
- Gyertya fényt nem tudok varázsolni, szóval remélem megfelelm így is. - jelentem ki felegyenesedve, majd a távirányitóért nyúlva el is inditom a filmjét. Lehuppanok a kanapéra, s bontani kezdek egy következő hamburgert és krumplit, mártogatóst, s az italomba kortyolok.
Ám megállok a  kozdulatban és koccintásr emelem a poharam Maia felé. Élesen ám mégis lágyan pillantok a szemeibe.
- Ránk!


Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 03, 2021 4:14 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Bár nagyon is izgatott vagyok az újabb meglepetéstől azért a csókjára nem tudok nemet mondani. Ki is élvezem minden pillanatát, miközben én is átölelem őt.
-Csak nem éhezik valami finomságra Uram!?-Nézek mélyen a szemeibe teli mosollyal. Imádok a biztonságot nyújt karjai között lenni. Sosem éreztem magam mellette veszélyben. Sose féltem attól, hogy valami történik velem. Mindig annyira vigyáz rám, néha talán picit túlzásba is viszi, de így szeretem őt. Nem fogok neki szólni e miatt.
Mielőtt kinyitná az ajtót becsukom a szemem, bár nem kérte, így még hatásosabb lesz a meglepetés. Ha irányba állít , akkor végül kinyitom a szemeimet és szinte tátva marad a szám.
-Hát ez halál édes. Egy kis ágy csak neki.-Oda sétálok a kutyakanapéhoz, majd leguggolva alaposabban is megnézek. Végig simítok rajta. Kölyöknek nem is kell több azonnal elfoglalja a helyét és büszkén néz vissza rám onnan.
-Igen ez a tied! Nagyon kényelmes ugye?-Megvakargatom a fejét, majd visszalépek Lancehez.
-Ágy tabu! Őszintén nehéz lesz, de megértem az okokat és elfogadom.-Erősítem meg őt a dologban. Biztosan sokszor nehéz lesz ellenállni a kísértésnek főleg mikor otthon vagyok, de már az is hatalmas ajándék a részéről, hogy megtarthatjuk a kutyát. Nem akarom ilyennel elveszteni a bizalmát.
-Te tényleg nagyon felkészültél!-Erre aztán végképp nem számítottam. Minden szükséges holmit, játékot és miegymást beszerzett neki. Akkor a jelek szerint már rég tudta, hogy Kölyök velünk marad. Erre megint csak azt tudom mondani, hogy iszonyatosan szerencsés nő vagyok egy ilyen pasival.
Megnézem a játékokat is, nah azt hiszem a csipogósat nem gondolta át alaposan, de bízzunk benne nem az lesz a kedvence.
-Nem csak én vagyok szerencsés veled, de Ő is. Te tényleg nagyon szerethetsz engem.-Eddig is tudtam, hogy szeret, de ez… csak még jobban megerősít engem a dologban. Mielőtt tovább mennénk kap tőlem egy puszit. Úgy érzem itt még nincs vége a körbevezetésnek. A ketrecen kicsit meglepődőm, de megértem. Remélem nem kell majd túl sűrűn használnunk. Ahogy említette is, nem szívlelem az ilyet, de van mikor nincs más megoldás. Viszont azon leszek, hogy mindent megtanítsak neki, így talán idővel majd meg is szabadulhatunk tőle.
-Mondtam már, hogy nagyon, de nagyon szeretlek?-Közelebb lépek hozzá, kezeimet a vállára helyezem és most köszönöm meg neki mind ezt egy hosszú csókkal.
-Köszönöm. Elkényeztetsz engem, de ne szokj le róla.-Egy apró puszi, majd elengedem őt és én is a konyhába vonulok.
-Azt hiszem, ha eljön az idő te leszel a világ legtökéletesebb apukája. Minden anyuka rám fog irigykedni.-Meg is nézem magamnak, hogy miket vásárolt. Kicsit bénézok a gyerekzárral, de végül sikerül feloldanom.
-Kölyök gyere kaja!-Kiveszek egy kis tasakot, majd beleöntöm a tányérjába, amit azonnal el is kezd enni jóízűen.
-Ez a nap nem is lehetne ennél tökéletesebb.-Na jó még a hamburgert nem kóstoltam meg. Meg is lepődőm mikor ő bele harap az övébe. No nem mintha irigyelném tőle. Elég kaják van. De azt hittem előbb kinézzük a filmünket, ha már ennyi DVDvel gazdagodtunk.
-Valami mást?... Hmm ez csábítóan hangzik!-Kacsintok felé egyet, majd lopok egy krumplit.
-Neeem a desszertet hagyjuk meg későbbre. Amúgy is most nem eszek félek téged falnálak fel. Szóval filmezzünk. De tőlem most nézhetünk valami akció filmet is, vagy akár ijesztőt, ha választottál olyat.-Olyankor sokszor bújom hozzá és van mikor a felsőjébe temetem arcom, mert nem merek odanézni. Eddig sosem panaszkodott rám, de szerintem még élvezi is a helyzetet.
-Szóval válassz te filmet, addig én átpakolok a dohányzóasztalra. -Ismét lopok a krumpliból, majd előveszek két tálcát és szépen kipakolok rá mindent. Krumpli, mártogatós, hambi, egy-egy pohár. Hűtőből előkerülnek az üdítők is.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 03, 2021 3:06 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

Végig nézve a filmeken...talán 1 hét múlvára is elég lesz, szóval apró mosolyt ejtek, miközben rásandítok szemem sarkából. Indulunk is a kocsi felé, mindenkit beterelek a helyére... Maia mellém az anyósülésre, a kutya meg hátra. Ő is bekötve a neki felszerelt hámmal. Biztonságos mindőnknek így. Zökkenőmentesen érünk haza, a kutya szabadlábon, a kaja hamarosan falatozva. A cipőmet leveszem, ugyanígy végzi a kabátom és a pulcsim, majd az ebről is leveszem a kutyakabátot. Idebent nem kell az. Maia kíváncsian méri fel a lehetőségeit, ám mielőtt még körbevezetném, csak közelebb húzom magamhoz, hogy hajába szagoljak és megcsókoljam ajkait.
- Te is körbe vezethetnél... - azt mindig élvezem, de most az ő meglepije jön, szóval ajkát eleresztve sunyi és mindent tudó vigyort eresztek felé, majd kézen fogva indulok meg vele a szobánk felé. Kinyitom az ajtót. Az ágyunk mellett egy kutyakanapé díszeleg. A színe passzol a mi ágyunkéhoz, szóval jó vétel volt.
- Az ágyra tilos felmenni. - még mindig kihangsúlyozom az egész mondatot mindkettőjüknek. Az ágy makulátlan, bevan vetve, ráncmentes. Tökéletes, ahogy annak lennie kell. Nem lesz sokáig ilyen, de sebaj. Majd beljebb lépek vele. Vízes tál és egy újabb kutyafekhely, ám azon jelenleg egy csomó kutyajáték fetreng. Mindenféle rágóka, sipolós cucc. Vajon ha lesz gyerekünk, őt hova tesszük?
- Gyere.... - lépek a szekrényhez és feltárom a tartalmát. Egy kis helyet hagytam az eb ruhájának is. Főleg így télire meleg öltözés. Pulcsi, kabát, attól függ milyen idő van. Egyszínű férfias, ha már fiú kutya. A falon hám és nyakörv lóg, az mellett póráz. Becsukom a szekrényt, majd az előszobába lépek egy letakart valamihez.
- Tudom, hogy ne fűlik a fogad az ilyesmihez...de akadhatnak rossz napjai. - felrántom a takarót a ketrecről. Nem ijesztő, a kölyök már volt bent, pihent is benne, valószínűleg ide vonul majd el pihenni... vagy ha rossz lesz, akkor ide zárom el.
- Azt hiszem ennyi...ehetünk? - érdeklődöm, majd megindulok a letett szatyrok irányába, hogy kicsomagoljam a tartalmát. Aztán eszembe jut még valami. A lábammal kicsit megrugdosom a szekrény ajtaját.
- Itt meg a száraz és nedves kutyatáp, vitaminok, bolha írtó szerek és fogvédőrágcsák. Gyerekzáras az ajtó. - azt hiszem kitettem a mai nap is magamért, szóval örömmel bontom ki a finom hamburgeremet, hogy hatalmas harapással tüntesek el belőle egy nagy falatot. Egy csomagot neki is átnyújtok. A gyerekzárral szenvedtem eleget, leírás nem volt róla, hogy hogyan szereljem fel, szóval leginkább otthagytam volna a fenébe, de a kutya miatt... biztonságossá akartam tenni azt a részt. Mindenki számára. Lenyelem a falatot, hogy megszólalhassak.
- Jóétvágyat. - beleharapnék újból, de megakad a mozdulat.
- Megnézzük a választott filmed egyikét? Vagy később és helyette együnk...vagy...? - teszem fel a kérdéseket sorba, a végét azonban nyitva hagyom, hátha akad valami máshoz is kedve. Ez az ő napja legyen, nem rontanám el semmivel se.



//kutyakanapé//
Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 03, 2021 2:26 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Teljesen elmerülök a filmek válogatásában. Kölyök meg türelmesen várakozik, szaglászik. Nem hisztizik, hogy menne már, pedig neki itt nincs semmi érdekes. Nem akarom túlzásba vinni a romantikus filmeket, így négy darabnál inkább átvonulok a vígjátékokhoz. Valahogy mindig így szoktuk felosztani a dolgokat, így lealább mindig minden stílusú filmből viszünk haza. Én a horrorokat nem szeretem annyira, de ha Ő mellettem van, akkor hajlandó vagyok megnézni őket.
A pénztárhoz érve elmosolyodom a mennyiségen. Nah igen, nem hazudtoljuk meg egymást. A kaja és a filmek a gyengéink.
-Akkor most egy hétig megvan a film adagunk?-Szélesedik ki a mosolyom. Na jó azért nem csak filmezni szoktunk. Néha kimozdulunk és néha azért főzünk is, de szeretünk lustálkodni és sokszor győz az az énünk. Ebben igen hamar egymásra találtunk.
-Oh nem! Irány haza! Már tűkön ülök a meglepetés miatt. Nem felejtettem ám el. -És még a hasam is morcosan korog. Ideje lesz már jóllakatni azzal a sok finomsággal. Az autóhoz felé vezető úton szintén kézen fogva sétálunk egymás mellett. Kölyök szépen halad előttünk. Már nem húzza úgy a pórázt, mint ahogy az elején. Szerencsére ezt igen hamar megtanulta. Okos kutyának tűnik, így nem félek, hogy nem sikerül vele megtanultatni a szabályokat.
Bár nekem is van jogosítványom mégis, amikor csak lehet hagyom, hogy Lance vezessen. Én nem vagyok olyan magabiztos benne. Néha muszáj viszont a volán mögé ülnöm, hogy el ne felejtsem, ha már olyan sokat szenvedtem a jogosítvány megszerzésével.
Ahogy hazaérünk már engedem is el Kölyköt, hogy utána mi is ledobhassunk magunkról a göncöket. A kajás zacsikat elveszem Laurencetől és beviszem őket a konyhába. Csak utána térek vissza az én szívem elrablójához.
-Nah akkor megmutatod a meglepit?-Direkt nem néztem még körbe, nem akartam leskelődni. Ha már ilyen cuki volt és ennyit készült erre, akkor nem veszem el az örömöt tőle, hogy ő mutassa meg.



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 03, 2021 1:29 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

Nem feszegetem tovább a témát, Maia túl kíváncsi, s a végén még kikotyognék ezt az. Nem kellene az ő épsége miatt. Váltsunk hamar témát, a meglepetés íg is úgy is meglepi lesz. Szóval ugorjunk egy nagyot és Maia is ekképp tesz...
- Kocsival. Meglepetés voltunk. - a bolt témát nem kell feszegetni, szeretek én is filmet válogatni, az az igazi, bár a netes sem rosz sok esetben. Letöltöm, vagy online megnézem. Bár magányos óráimban általában filmet nézek... vagy épp otthon vagyok anyám társaságában...mikor hogy.
Az üzletbe lépve az az első hogy a bent lévő embereket figyelem, de semmit se érzek, így a filmekre koncentrálok. Végig megyek a kedvenc soromon, a családi és animációs filmeken, azt követően az akció filmekhez is besorolok. A lány örömére elmosolyodok, a cím hallatára nem reagálok, megnézzük így is úgy is, nem akadály az ilyesmi. Böngészem a sorokat, aztán kiveszek egy filmet. Tremors 2. Elmosolyodok, majd azt fogva nézem tovább a kínálatot. Még akad pár film amit magamhoz veszek, majd a családihoz is visszatérek, ahonnan újfent akad néznivaló, onnan is leemelek 3-4 kedvencet. Ezeket nemigen láttam fent neten online, így velünk jönnek. A pénztárhoz érve, ha Maia is végzett a válogatással, lepakolom a választott tizenakárhány db dvd-t majd a nő számolni kezd a pénztárgépén a szatyorba téve a filmeket. Fizetek, majd a szatyrot kézbe véve indulunk is meg.
- Akkor mehetünk haza felé? Vagy menjünk még valahova? Kocsival vagyunk, szóval bátran. - igazság szerint én már ennék egy jót, de ha Maia mást akar, akkor legyen az, nekem bőven megfelel. Úgyis szeretek vele lenni és legszívesebben hónapokra magunkra zárnám az ajtónkat. Úgy sem zavar minket senki. Max a 3 fős családom hivogat 5-6 nem beszélt napok után. De nem zavaró, kikapcsolom a telefont és kész, majd személyesen találkozunk és elintézve.

//kutyakabát és öltözet //
Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Szomb. Jan. 02, 2021 6:36 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

-Neked bizony! Miért csak a nők táncolhatnak a férfiaknak? Neeem… Hidd el fordítva is ugyanúgy élvezzük a dolgot főleg, ha az illető jól tartja magát.-És valljuk be őszintén Laurence nagyon is jól tartja magát. Szóval igen, szívesen elnézegetném ahogy táncolás közben a ruhái is lekerülnének róla. De tény sosem erőltetném rá a dolgot. Tudom, hogy ez nem az ő világa. Így is sok mindent megtett már értem. Még egy kutyát is hajlandó elviselni a lakásban. Szóval egy szavam sem lehet, de attól még reménykedhetek.
-Attól nem is félek.-Nálunk sosem marad meg kaja, főleg mióta Kölyök is velünk él. Amit esetleg mi nem bírunk megenni és a kutya számára sem mérgező, azt mind megkapja őt. Még csoda, hogy nem kezdett el hízni. Mondjuk fiatal szervezet. Kell neki a megfelelő energia.
Aggódom érte, mert érzem, hogy valami nincs rendben. Próbálom nem szóvá tenni, de végül mégis csak rákérdezek. A reakciója viszont nagyon meglep. Egy picit meg is állok és csak értetlenkedve pislogok rá. Hazudnék, ha azt mondanám nem esnek rosszul szavai. Viszont inkább nem reagálok semmit. Nem akarom veszekedéssel elrontani ezt a napot.
-Rosszakaród neked? Mégis ki lenne az? Nem vagy te bűnöző, vagy rendőr, vagy bármi ilyesmi.-Nem tudom róla elképzelni azt, hogy bárki is rosszat akarhatna neki. Rendben lehet, hogy van, aki nem kedveli, de hát semmi olyan munkája nincsen. Vagy esetleg féltékenyek lennének rá?... Nem… Itt valami többről lesz szó, de nem akar mesélni róla ezért én nem faggatom tovább. Tiszteletben tartom még ha ez nehezemre is esik.
-Nem kell, csak meglepett.-Bár egy tánccal igazán kárpótolhatna, de inkább nem feszítem tovább a húrt. Az viszont nagyon is izgat, hogy mi vár még rám otthon. Nem felejtettem ám el ezt az apróságot sem.
-Nézzük meg a boltot! Hátha találunk egy-két érdekes filmet… Amúgy kocsival jöttetek ide?-Kezdek egyre jobban fázni, így örülnék neki, ha igennel válaszolna. Nincs most túl sok kedvem egy hosszú sétára, vagy buszozni egyet. Csak mikor a bolthoz érünk engedem el a kezét és lépek be az üzletbe. Egy széles mosollyal köszöntöm az eladót. Szerencsére azonnal elolvad Kölyök láttán, így nem balhézik azon, hogy őt is hozzuk magunkkal. Én rögtön a vígjátékokhoz és a romantikus filmekhez sétálok oda.
-Nééézd mit találtam! Pretty Woman! De imádtam kiskoromban ezt a filmet. Ez velünk jön!-Közben el is kezdem énekelni a betétdalát.



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Csüt. Dec. 31, 2020 1:21 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

Egy kutyára lecserélni? Ha elképzelem a dolgot... hát egy fintort is levágok mellé. Puszi osztás, este egymás mellett alvás. A kutya a WC-be piszkit és le is húzza maga után... az asztalnál eszik...evőeszköz nélkül... NEM! Ebbe belegondolni sem akarok igazán! Abszurd. Annyi nekem bőven elegendő, hogy neki örömet okoztam ezzel az elhatározással, a többi meg majd alakul magától. A kérdésére, hogy otthon mi is vár rá... majd meglátja, erre nem válaszolok, csak eleresztem fülem mellett. A gyorskajáldában változik a hangulatom és a terv is, Maia furcsálja, kihallatszik tőle, nem eresztem a dolgot. Elmegyünk. Rendelek. Ezután visszatérek a szívem hölgyéhez és ötleteket osztok meg vele. Ám mikor kiejti, hogy táncolnom kellene...
- Nekem? - hökkenek meg a dolgon... jó, ez most furcsán hangozhat, de sose táncoltam. Illetve nem szokásom, de ha együtt kellene, az persze más, mert egymagam nem teszek ilyet előtte. Nem rám vallna... elereszteni magam... táncolni, lazítani, jókat kacagni és kibékülni a családom tagjaival. Más dolog, ha előtte kellene vetköznöm, de nem táncolva... egy kis lassú számmal inditva vetkőztetném őt... de ez sem ide való! Megint elterelte a figyelmemet a zenével! Visszatérek a rendeléshez, majd lépünk is le... megjegyzésére csak vállat vonok.
- Elfér! Semmit nem dobunk ki...sőt ez mind a mai nap elfog fogyni!
A pórázt átadom neki, talán elbír a kutyával ő is, aztán már lépünk is innen. Csendben sétálunk egymás mellett, míg meg nem szólal. Elgondolkodom egy pillanatra. De aztán...
- Gondolom nem szeretnél idekint fagyoskodni... haza menjünk, vagy ismersz melegebb helyet? - érdeklődöm, mimt aki megsem halotta az előzőleg feltett kérdést a másiktól. Sóhajtok, majd rápillantok kedvesen, sután.
- Ne haragudj az iménti meggondolatlanságomért... elnéztem egy fickót az egyik rosszakarómnak...de nem ő volt. - jó kamu, sose rossz, bár kétlem hogy bedőlne neki, de ez van, már leléptünk onnan, így aztán már késő bánat eb gondolat.
- Kárpótollak, ha haza értünk! - nyomok egy csókot a feje búbjára, majd megigazítom a táskákat a kezeim között, végül úgy lépdelek mellettük büszkén. Jut eszembe...
- Van a sarkon egy DVD-s bolt... felvásároljuk a helyet, vagy otthon keresgélünk valami film után a TV-ben? Vagy a neten? - érdeklődöm, s le sem veszem a szemem róla, majd kikerülök egy oszlopot, még mielőtt valami megállítana.

//kutyakabát és öltözet //
Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Szer. Dec. 23, 2020 10:23 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Egyetértek vele abban, hogy a szabályokat le kell fektetni már az elején. Én sem szeretném, ha elkanászodna a kutyánk. Bár mondjuk én simán felengedném őt az ágyba, de tudom erre semmi esély nem lesz. Talán néha napján, mikor Laurence nem lesz otthon… Amit nem tud az nem fáj ugyebár.
Mosolyognom kell a az okfejtésén. Kis dilinyós, de e miatt is szeretem ennyire.
-Én hiszem, hogy őt is megszereted majd. Sokaknak a kiskedvencek is családtagok. Ugyanúgy részt vesznek a családi eseményekben, csak máshogy… De ne félj. Nem foglak lecserélni Ő rá. Szóval nem kell féltékenynek lenned!-Kacsintok rá kacéran. Senkiért nem cserélném le őt.
-Héé! Nincs semmi baj. Igaz nem voltam túl vidám, de örülök ennek a meglepetésnek. Ha majd visszaemlékszem erre a napra, akkor ez a délután fog eszembe jutni, nem az, ami előtte volt. Szóval köszönöm, hogy nem árultad el korábban. Amúgy nekem is volt egy tervem. Ha nem fogadtuk volna be és jelentkező sem lett volna, akkor rábeszéltem volna anyut, hogy fogadja be. De azt hiszem jól tettem, hogy nem meséltem el neked ezt az ötletet, mert akkor most anya élvezné a rosszcsont társaságát, nem mi.-Viszont alig várom, hogy elújságoljam anyunak a hírt. Biztos meg fog lepődni, de tudom, hogy ugyanúgy bele fog zúgni a Kölyökbe, ahogyan én is.
-Többi dolog? Miért mi vár otthon?-Pillantok rá érdeklődve. Ilyen komolyan felkészült a kutyatartásra? Csak nézem őt és mosolygok. Tényleg mind ezt megtette értem? Egy kutya nem éppen a rendszeretetről híres, főleg nem a kölykök. Laurence viszont imádja a rendet. Néha el is szégyellem magam, mikor szanaszét hagyom a kottáimat a földön. De én ebben is igyekszem változni. Egyikünk sem tökéletes, de ez így van jól.
Hamar megérkezünk a kiválasztott helyre, ahova Laurence be is sétál Kölyökkel együtt. Ahogy belépek az ajtón pukedlizem egyet neki, majd csak felnevetek. Magam sem tudom, hogy honnan jött, de poénos volt.
-Milyen kellemes hely.-Nézek körbe, ahogy leveszem a sálamat, majd a kabátomtól is megszabadulok. Már éppen helyet foglalnék, mikor kijelenti, hogy elvitelre kéri az ételt. Összeráncolom a homlokom Eddig nem erről volt szó.
-Öhm… de nem az volt, hogy itt esszük meg?-Hisz pont ezért választotta ezt a helyet, mert be hozhatjuk a kutyát. Mintha kicsit feszültebbé vált volna. Pedig eddig semmi ilyet nem éreztem rajta. Körbe nézek, de semmi furát nem látok. Talán van itt valami ismerőse? De elég békésnek tűnnek a többiek. Viszont nem állok le vele vitatkozni. Csak kezembe veszem azétlapot és választok valamit róla. Miután elegy megrendelni a kaját leülök a székre és lehajolok az újdonsült családtagunkhoz.
-Szóval tönkre tettél egy papucsot? Ezt nem szabad! Hálásnak kellene lenned, hogy egy ilyen meleg otthonban élhetsz. Sok kutya árválkodik odakint. Gondolom te sem szeretnél kikerülni az utcára.-Bökök az ajtó felé. Olyan nagy boci szemekkel néz rám, hogy csak felnevetek.
-Nyugi! Nem dobunk ki, de többé ne rágd meg a papucsokat… Vagyis egy cipőt sem.-Megsimogatom a fejét, majd Laurencere pillantok. Látom rajta, hogy valami nincs rendben, de még nem kérdezek rá. Nem ez a legmegfelelőbb hely rá.
-Táncolni evés közben? Az veszélyes! A végén még félre nyelek…. Nem, ha táncolunk, akkor majd utána és együtt! Úgy látom réd férne egy kis lazítás.-Óvatosan kezdek el nála tapogatózni. Felállok a székről. Nem szeretek ülni, ha ő mellettem áll. A kijelentésére megjátszom a meglepettet és kissé lekonyítóm az ajkaimat.
-Most miért mondod ezt? Pedig annyira szeretném látni. Nem mások előtt kell levetned a ruháidat, hanem előttem!-Én meg már láttam őt ez tény, de ha ő megkérne én bizony megtenném neki. A rendelésünk hamar elkészül. Miközben ő fizet én vissza is veszem a kabátomat.
-Azt hiszem most is túlzásba estünk.-Pillantok a zacskókra. Nem hagyom neki, hogy megfogja a pórázt. Bőven elég lesz neki vinnie a kaját.
-Nem kell mindent bevállalnod. Tudom, hogy olyan erős vagy, hogy a Holdat is elbírnád, de én meg nem az a nő vagyok, aki a pasijával intéztet el mindent. Ketten vagyunk. Ne akarj minden terhet a válladon cipelni. Adj át belőle!-Mosolygok rá halványan, majd magunk mögött hagyjuk az éttermet. Sokáig csendben maradok, majd végül csak megszólalok.
-Minden rendben?-Pillantok fel rá kissé aggódva. Még mindig azon kattog az agyam, hogy mi történhetett odabent.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Szer. Dec. 23, 2020 2:24 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

- Igen. Egy kutyánk. Feltételekkel. Melyet otthon megbeszélünk. - sajnos nem úgy van, hogy az állat akárhová felmászhat és bemehet... sajnos vagy nem sajnos vannak bónáim. Legalábbis a tisztaság terén akad sok. De ezt majd otthon átbeszéljük, nem mára terveztem ide kint. Előbb térjünk be melegebb helyre és együnk. Ránk férne. Elindulunk, Maia belém karol, csókot nyom a képemre, ám megszólalására elmosolyodom.
- Kedvelem. Nem szeretem, csak kedvelem, mint egy állatot. Szeretni egy családtagomat szeretem, mondjuk téged... - az hogy adtam neki egy falat jutalmat, az csak azért van, hogy szokja mit hogyan kell és ha helyesen cselekszik, akkor jutalmazás várja. A végén még elkanászodik és a fejünkre nő, amit egyikünk sem szeretne szerintem. Szomorú volt, hogy búcsúznia kell, ám most, hogy a kutya marad, hát a legboldogabbá vált az egész világon. Aminek örülök.
- Sajnálom, hogy nem osztottam meg veled elöbb a gondolataimat... - szorítottam meg a kezét finoman, majd mikor visszakérdezett csak rápillantottam, majd le a mellettem lépdelő állatra.
- Hát...tulajdonképpen míg egyedül hagytam otthon fél órára... szétszedett egy párnát és egy papucsot... de szerintem a többi dolognak, ami otthon vár, annak örülni fogsz majd. - legalábbis remélem, hogy a kutyás dolgokat jól válogattam össze... akad sok féle dolog, amit majd még venni kell, de egyszerre mindent nem vásárolok össze. Lassacskán. Ha a kutyának most ennyi mindent bevásároltam, akkor ha közös gyerekünk lesz majd...neki tripla ennyit fogok? Belegondolni is félelmetes és nevetséges. De ha őt boldoggá tudom tenni, akkor nincs akadály. A gyorsétteremnél megállva a jelet figyelem, hogy igen bevihető állat, szóval kinyitva előre megyek az ebbel, az első pofon engem érjen ugye, és az ajtót tartva eresztem be szívem hölgyét is. Figyelmem nem lankad, mindenkit szemmel tartok, páran szigorú szemekkel mérnek végig, de folytatják az evést. Egy szabad asztalhoz lépek, hogy a kutyát az erre a kialakított részhez kössem, majd kihúzom a széket Maia-nak.
- Mit eszel? Válasz valamit, elvitelre kérem. - kicsit türelmetlenné és mérgessé válok, nem a szívem hölgye miatt, hanem mert nem egyedüli természetfeletti vagyok itt... a pulthoz lépek, hogy kaját rendeljek, felírja a pultos a kérésem, majd elküld, hogy 10 percet várni kell rá. Vissza térek a lányhoz, leülök mellé és elmosolyodva figyelem.
- Haza megyünk, megesszük ezt a rengeteg kaját, aztán bedobunk egy kis zenét és figyelem, ahogy táncolsz... vagy miközben eszünk táncolsz... - vetek fel egy ötletet, hiszen nem szívesen eszek itt most. Igaz, hogy jelenleg békében ül, beszél és eszik mindenki más...de nyomott a levegő körülöttünk, Maia ezt nem érezheti, de kellemetlen mindez... engem nem zavarna különösebben. De Maia is az életem része lett és ha ő bajba kerül...
- Azt meg felejtsd el, hogy vetközök és táncolok is közbe... - mert volt már ilyen remek ötlete is hónapokkal ezelőtt, de nem jött be neki... most sem lesz hasonló megpróbáltatásokban részem ebben biztos lehet. Közben intenek a pulttól, hogy a kaja kész, megyek is, hogy a három hatalmas zacskót elvegyem és fizessek, majd lépek is a lányhoz, hogy felsegítsem rá a kabátot, ha levetette, ha nem akkor a kutyát fogva nyitom elöttük az ajtót...

//kutyakabát és öltözet //
Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Kedd Dec. 22, 2020 8:04 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Nem szívesen engedem ki az ölelésemből, de hosszú pillanatokkal később azért csak engedek a szorításból. Egyfolytában a mondata ismétlődik a fejemben. „Te vagy a gazdi Maia.” A mosolyt semmi sem tudja eltűntetni az arcomról. A könnyeimet letörlöm. Sikerült elzárnom a csapokat. Lepislogok a Kölyökre, aki hasonló lelkesedéssel pislog vissza ránk. Eddig is boldog voltam Laurence mellett, de most valami plusz került az életünkbe, ami még boldogabbá teszi azt.
-Kaja? Már igazán ismerhetnél, hogy tudd mi erre a válaszom! Mikor indulunk és mit eszünk?-Miközben ő a szemeteshez sétál én még egyszer megnézem magamnak azt a bilétát és továbbra is csak mosolygok. Ilyen csodás meglepetésre egyáltalán nem számítottam főleg, hogy nincs se szülinapom, se karácsony, se semmi. De tény nem csak azokon a napokon lehet megajándékozni azokat, akiket szeretünk. Néha én is meglepem őt egy-két aprósággal, csak úgy… De ekkora ajándékot még sosem kapott tőlem. De talán majd annak is eljön az ideje.
Amint megszabadítja a régi nyakörvétől én is leguggolok hozzájuk, majd szépen fel is helyezem rá az újat. Egy ideig csak figyelem a Kölyköt, majd egy puszit nyomok Lance ajkaira.
-Még mindig alig hiszem el, hogy ezt tényleg a valóság. Szóval lett egy kutyánk!-Mert számomra nem csak én vagyok a gazdája, hanem Laurence is. Ő a falkánk vezére, amit a Kölyöknek meg is kell tanulnia.
-Jól hangzik! Vezess minket!-Karolok bele a szabad karjába, majd ismét közelebb hajolok hozzá, de most az arcára nyomok egy nagy puszit.
-Valld be, hogy azért te is megkedvelted kicsit.-Láttam én ám azt a jutifalat osztogatást. Elkezdte tanítani a kutyát. Nyilván megvan a célja vele, de biztos vagyok benne, hogy azért élvezi is.
A kérdésére még nem válaszolok csak hagyom, hogy megfogja a kezem. Ha nála van a póráz hagyom is ott, de ha esetleg át szeretné adni arra sem mondok nemet. Örömmel nézek végig a magunkon, már amennyire lehet. Ennél tökéletesebb semmi sem lehet. Most teljesen egésznek érzem magunkat.
-Őszintén? Egész nap szomorú voltam attól, hogy azt hittem Kölyöktől tényleg el kell búcsúznom, de most meg… Hát szinte repülni tudnék a boldogságtól.-Nézek rá fülig érő mosollyal, majd kicsit a vállára hajtom a fejem, ahogy tovább haladunk.
-És neked? Kiélvezted a napot, hogy kettesben lehettél ezzel a szőrpamaccsal?-HA otthon lennénk most bekapcsoltam volna a zenét és táncolnék magammal rángatva Laurencet is, de itt kint az utcán visszafogom magam. Majd talán ha hazaértünk.



Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Kedd Dec. 22, 2020 12:59 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

Látom elsőre nem is érti a dolgot, kedvem lenne kimosolyogni, de nem teszem, így komoly képpel figyelem tovább. Fél kinyitni a dobozt, nem tudja mire is számíthat tőlem...hát megértem. Tulajdonképpen én is félnék kinyitni azt a bizonyos dobozt, hisz ki tudja (rajtam kívül) mi is lapul benne! Ám mikor megszólal... túl nagy doboz egy gyűrűnek... kedvem lenne szemet forgatni hozzá, de akkor elveszítem a szemkontaktust vele, így csak figyelemmel kísérem a történéseket, elveszem a zacskót és nyelek egyet. Végre kikerül a nyakörv a dobozból és átnézni mi is lapul még rajta úgy igazán. A tekintete ismét rám terelődik, szavai csakis kérdéseket árasztanak, ahogy a dobozt is átveszem, hogy jobban áttudja nézni a dolgokat. Nem tudja hirtelen hova tenni...
- Igen... tényleg! Komolyan. - bele egyezek a dologba szavakkal is, hogy a kutya nálunk maradhat. Végleg. Hiszen amióta nálunk van, senki sem jelentkezett érte, a szomszédokat sem zavarja, ráadásul Maia megbolondul érte...szinte már féltékeny vagyok... jah, azt már nem.
- Te vagy a gazdi Maia. - mondom ki a végszót, mellyel meggyőzöm végleg, hogy megtartjuk az ebet és nem adjuk ki a kezeink közül. Ráadásul nem vagyok én olyan szívtelen, hiszen csak egy ártatlan állat....miért babrálnék ki vele? És még Maiának is boldogságot okoztam vele, csak rá kell nézni, madarat lehetne vele fogatni...akkor meg? Ez nekem bőven elég. Ráadásul egy ekkora ölelést ki ne szeretne? Csak fejet ingatok ennek a hatalmas boldogságnak, majd mosolyra fakadok én is. A boldogsága elért engem is...
- És mit szólnál egy ebéd-uzsonnához? - teszem fel a kérdést, miközben a dobozt és a zacskót a közelben lévő kukába dobom, majd a kutyához is lehajolok, hogy az ideiglenes nyakörvet levegyem róla. Majd Maia-hoz is felpillantok, övé a lehetőség, hogy feltegye az ebre az egyetlen igazi nyakörvet. Szerencsére a kutya a marad szót már ismeri, ráadásul nasi lapul a zsebemben, szóval a sikeres csere után a póráz is visszakerül rá, s a farkasszemezés után nasit is kap. A régi nyakörvét összehajtva a kabátom zsebébe rejtem, hiszen otthon majd elteszem mint emléket... Felállok, majd körül nézek.
- Ha minden igaz, akkor a környéken akad egy állatbarát gyorsétterem... ha gondolod, beugorhatunk kajálni... és melegedni...meg megünnepelni a kölyök maradását. - dobom fel a tippet, ám ha nem akarja, akkor haza is mehetünk, hiszen nekem mindegy... én már most is boldog vagyok, hogy láthatom a felderült arcát. És még nem látta a "kutyakuckót" se...
- És amúgy hogy telt a napod? - nyújtom felé a kezem, hogy kéz a kézben meginduljunk végre kajálni.


//kutyakabát és öltözet //
Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 20, 2020 9:10 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Kissé meglep, hogy nem tudja mégis mikor jön a gazdi jelölt. Azt hittem konkrét időpontot beszélt le vele. Remélem nem kell itt órákig várakoznunk, mert akkor jégcsappá változom, de szerintem Kölyök sem bírná sokáig, még ha van is rajta egy cuki kabát.
-Ha imádja őket, akkor rossz ember nem lehet.-Egy halovány mosoly kúszik az arcomra, majd csak összeráncolom a homlokom ahogy Őt figyelem. Mintha valami nem lenne okés. Szembe fordul velem, de idegesnek látszik. Ugye nem azt akarja mondani, hogy nincs semmiféle gazdi és ezért menhelyre kell adni? Végül is ott is szeretik elvileg a kutyákat. Már éppen rákérdeznék a dologra, mikor megelőz engem és előbb szólal meg.
Hallgatom őt, de csak egyre furcsább nekem a dolog. Lepillantok a zacskóra, de nem veszem el tőle. Próbálom felfogni, hogy mit is akar ezzel mondani. De tény lehet, hogy a válasz ott van a zacskóban.
-Biztos?-Valamiért mégis félek megnézni annak a zacskónak a tartalmát, pedig tudom, hogy Laurence soha, semmi rosszat nem akar nekem. Most sem hiszem, hogy így lenne, így végül csak elveszem tőle, de előbb csak bele pislogok. Egy doboz van benne. Értetlenkedve pislogok vissza Laurencere, majd szépen kiveszem a dobozt a zacskót meg a kezébe nyomom.
-Az már tuti biztos, hogy túl nagy ez a doboz egy gyűrűhöz.-Szélesedik ki a mosolyom. Csak viccelődöm vele, mert kissé én is kezdek ideges lenni ettől a helyzettől. Lassan nyitom ki a dobozt. Egy nyakörv van benne. Kiül az arcomra a meglepettség és az értetlenkedés egyvelege. Láthatja, hogy még mindig nem fogtam fel a dolgot.
Kiveszem a nyakörvet, a dobozt átadom neki, majd megnézem a bilétát is. Rajta van a kutya neve… Kölyök… a másik oldalon meg. Miii? Ez most valami rossz vicc?
-Öhm… Laurence ez most?...-Pillantok rá összeráncolt homlokkal. Azt hiszem az agyam még nem akarja elhinni a látottakat.
-Várj!... Ez most… Mi? Miért szerepel a nevünk ezen?... Most tényleg?-Azért nem vagyok én ám ilyen lassúfelfogású, de erre rohadtul nem számítottam. Reménykedtem abban, hogy végül mi fogadjuk be a kutyát, de két napja már lemondtam a dologról, hisz semmi olyat nem mutatott felém, vagy a kutya felé, amivel elárulta volna azt, hogy benne van a dologban.
-Akkor nincs is semmilyen gazdi jelölt?-Pislogok rá egy széles mosollyal, de közben könnyező szemekkel. Ezek a boldogság könnyei. Ha megerősíti a dolgot a nyakába ugrom és csak szorosan ölelem, miközben a könnyeim tovább potyognak.
-Istenem annyira szeretlek! Köszönöm!-Ennél szebb ajándékot nem is kaphattam volna tőle. Még megkockáztatnám azt is, hogy egy gyűrűnél is jobb. De psszt. Ezt el ne áruljátok neki, mert akkor sosem kapok.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 20, 2020 2:35 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

A lány és az a szeretet, melyet a kutya felé is varázsol még a mai napig elvarázsol engem is. Már értem miért estem bele teljesen azon a bizonyos napon. Nah de ezt kimutatni most nem igazán lehet, egyéb más okokból. Fő az óvatosság. Mikor jön a gazdi? Hát már réges rég itt van... csak még nem tudsz róla, de ez hamarosan változni fog.
- Passzolom. - fülentek kicsit, hiszen még agyalok a dolgon, hogyan tegyem szebbé a napját... a meglepetés az meglepetés, szóval azt a szomoró arckifejezést hamar eltüntetem ám az arcáról. Egy plusz taggal bővül a család... noha nem embergyerekkel, hanem kutyagyerekkel...
A fejére csókot nyomok, majd mikor tovább mondja a magáét, hogy reméli normális gazda lesz, csak elmosolyodom.
- Tuti normális lesz, elég jól ismerem és hát imádja a kutyákat... - kezdek bele, majd elmozdulok mellőle és el is engedem a kezét, hogy teljesen felé forduljak. Szembe vele, szemeibe bele is pillantok komoly elszántsággal. Izgulás telepedik rám, hiszen a véleménye és az arcára is mind mind kíváncsi vagyok. A reakciója majd mindent elmond.
- Tudod... nem adom ám oda akárkinek... főleg úgy, hogy miatta váltál szomorúvá, hogy elveszítheted. És mikor ezt láttam.... boldognak akarlak látni... - ezekkel a szavakkal nyújtottam a zacskót felé, melyben a doboz lapul a nyakörvvel és a bilétával, melyen a cimünk és nevünk, majd az ő telefonszáma szerepel.
- Nyisd ki, bátran. Nem harap eskü! - noszogatom kicsit, ha nem volna rá kiváncsi hogy mi lapul a dobozban. Várom az arcára kiülő érzelmeket és ha ez megtörténik... még én is vigyorgok majd egy jót. Igaz, nem most van a születésnapja, de ajándékozni neki egy ilyen apróságot, akibe a kezdetektől beleszeretett... adni jó. De ezután is tartjuk a meglévő szabályokat, hiszen lefektettük őket és mindhárman benne voltunk! Vagyis mi ketten biztosan.


//kutyakabát és öltözet //
Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Szomb. Dec. 19, 2020 3:22 pm





to Laurence



A mai nap nem a legboldogabbak közé tartozik. Már kezdtem abban reménykedni az utolsó pillanatig, hogy nem találunk gazdát a Kölyöknek és anyut majd ráveszem, hogy fogadja be. De Laurence végül talált valakit. Sokat nem mondott róla, de bízom a döntésében. Persze ezt a szomorúságomat nem mutatom ki a barátaim felé az egyetemen. Próbálok nem ezen agyalni, így a szokásos mosolyomat veszem elő.
Nehezen indultam el az egyetemről hazafelé. Már nincs sok idő hátra és végleg el kell köszönni tőle. Azt hittem Laurence is ugyanúgy megkedveli, mint én. Néha úgy is tűnt, hogy bírja a kölyköt, de lehet tévedtem. Lehet neki van igaza. Jobb lesz így. A kutya sok munkával jár. Korábban kell kelni reggelente, amint hazaérünk ismét sétáltatni kell és még este is. Nagy felelősséggel jár, főleg az ilyen fajta. Sok ember fél tőlük, hisz elég rossz hírnevük van.
A telefonom megszólal, sms-em jött. Ahogy elolvasom elhúzom a szám sarkát, majd veszek egy mély levegőt és folytatom az utat. Hideg a levegő, de mégis élvezem azt, még ha sikeresen bebújt a kabátom alá is. Azt mondták kicsit melegebb lesz, de úgy tűnik megint tévedtek. Nem baj, most nem is ez a legnagyobb ”probléma”.
Ahogy messziről meglátom őket elmosolyodom. Még mindig cukik így együtt. Próbálom megörökíteni magamban ezt a képet, hisz többet nem lesz lehetőségem látni. Egy pillanatra meg is állok tőlük nem messze, majd sietős léptekkel megyek közelebb. Kölyök nagyon izgatott, így azonnal leguggolok hozzá, hogy alaposan megsimogassam őt. Még puszit is kapok tőle.
-Hello Kölyök! Milyen szép kabátod van. Csak nem most kaptad?-Pillantok fel Laurencere vigyorogva. Ahogy felállok letörlöm az arcomat, majd a csók után én is köszönök az én drágámnak.
-Persze! Minden rendben csak… Hiányozni fog.-Nézek le kicsit szomorkásan, de hamar visszavarázsolom a mosolyom.
-Nah és mikor jön az a szerencsés új gazdi?-Jó lenne minél előbb túlesni a dolgon. Az biztos, hogy utána megállunk az első cukrászdában és bevásárolok jó sok édességet. Fogom Laurence kezét és fejem a vállára hajtom, onnan figyelem a kölyköt, aki csak értetlenkedve ül és vár.
-Remélem tényleg normális lesz és jól fog vele bánni.-Aggódom a Kölyökért és igen felmerült bennem az a lehetőség is, hogy mi van, ha harci kutyát akarnak belőle nevelni?

szavak -  üzenet
C





Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - pedestrian street 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - pedestrian street 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Szomb. Dec. 19, 2020 2:21 pm



Maia & Laurence
•let's get doggy•

Úgy tűnik a kölyökért már nem jönnek el. Senki sem keresett fel se mobilon, se személyesen, hogy övé a kutya, vagy kellene neki, így aztán jobb ötletem már nem volt. Nos... ajándék lónak ne nézd a fogát dologgal érvényesülve... nyakörveket vettem. Egy mostani méretet és egy felnőtt méretet, mert úgy néz ki egy pit bullal álld meg minket az ég. Nem... Maia úgy tudja, hogy van gazdája a kutyusnak és ma érte fog jönni. Csak azt nem tudja, hogy Mi leszünk a gazdái. Amíg ő elmet otthonról reggel, addig a kutyának összevásároltam minden kellő cuccot otthonra. Láncot, pórázt, tálat, tápot és pár játékot. Még állatorvoshoz is elvittem, ahol kiderült hogy fajtatiszta ebbel van dolgunk. Megkapta a szükséges oltásokat is, szóval bátran merem ajánlani,  no meg kijelenteni is, hogy szülökké váltunk. Kutyás szülőkké. Félek, hiszen innentől őt is védelmezhetem. Hogy a szívemhez nőtt-e? Kicsit. A nyakörvet és bilétát egy dobozba csomagoltam, azt pedig egy ajándéktasakba rejtettem. Szóval már minden megvan, hogy az új tulajdonosa átvegye az ebet. Aki történetesen a leendő feleségem! Lesz. A biléta nélküli nyakörvet csatoltam fel a kutyára, amit sétáláskor használtunk ezidáig csak, bent a lakásban anélkül mászkált csak. De innentől ez is megváltozik, állandó hordozója lesz az új nyakörvének, s bilétás lesz. Megállás nélkül csóválta a farkát, próbált képen nyalni, de nem sikerült neki, állandóan eltoltam a pofiját. Minden új dolgot megszaglászott, amit ma vettem meg, míg Maia elvolt otthonról. Tudom mikor tart haza, így egy SMS-el is meg is dobtam hamar. Hiszen azon az útvonalon jönne haza, akkor kocsival megejtjük az utat...

"Várj meg minket a sétálóutcában. Ott találkozunk hamarosan az eb új gazdájával!"

Mosolyogva küldtem el az üzenetet, majd zsebre vágva a telefont öltöztem fel, s mivel eleve hideg van, nagyjából mínusz 1-2 fok, így a kutyára is húztam egy kutyakabátot. Méretre pont az övé, szóval kimentünk és kocsiba ültünk. Előlre az anyósülésre ült az eb, ahol be is kötöttem az izgő mozgó állatot, egy kis nasit is kapott, hogy szokja a rendet, majd elindultunk. Kb 10 perces autóút, de ebben az időben nem töltenék kint sok időt. Örülök ha nem fagy be a seggem. Az út nyugiban tellett, parkolóhelyet is találtam a közelben, szóval a kiszállás is gyorsan történt. Magamhoz vettem a szatyrot és hajrá...
Nem rángatott, szóval jutalomfalattal és fülvakarással jutalmaztam. A távolban felismerte Maia-t és izgatottá vált. Eddig nem érdekelte semmi, de míg a lányhoz értünk, addig mindent megnézett magának. Aztán a lányra ugrott, hogy körbenyalja. Alig bírtam leszedni róla, de egy kis nasi mindig bejön.
- Szia. - adtam egy hosszas csókot a lánynak. Hiányzott.
- Minden rendben? - kérdeztem tőle lassan eltávolodva ajkaitól, míg az üres kezemmel a kezéért nyúltam. A másikban a póráz volt és a szatyor.

//kutyakabát és öltözet //
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Maia & Laurence - pedestrian street
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maia Nodangala
» Laurence & Maia
» Shirley & Maia
» we can help each other - - Maia & Reid
» Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: