Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lucian Tristan Grayson


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Nov. 28, 2020 1:37 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Lucian!

Végre eljutottam hozzád is, kérlek, ne haragudj a fáziskésemért, ígérem, annál nagyobb lelkesedéssel vetettem be magam ide. Na mi lesz? Az tisztán látszik, hogy nem egy egyszerű úriembert (?!) hoztál ide nekünk, és most nem csak arra gondolok, hogy ilyen pofival és ilyen mentalitással nyilvánvalóan nem az a bizonyos Sarah volt az első - és nem is az utolsó - csalfa nőszemély az ágyadban.  mivan?

A Manor különleges helynek hangzik, szívesen megnéztem volna egyszer, még ha drága is, de hát ha nem látjátok szívesen a zsarukat, akkor nem... pedig eskü, tőlem a lányokat sem kellett volna féltened. Kacsi Nincsenek kétségeim afelől, hogy benned is tombol némi nárcizmus, de meg kell mondjam, különösen tetszett, hogy nem a tipikus jellemleírást választottad. Egy komplett jelenetet tártál elénk az életedből, de ezt sikerült úgy megtenned, hogy közben mindent elmondtál magadról, amit kellett. Az elolvasása után elég konkrét elképzeléseink vannak arról, kivel is állunk szemben, amikor veled találkozunk... 22

Alig várom, mi fog kisülni ebből a játéktéren, szóval ünnepélyesen utadra is engedlek. Kérlek, foglald le a szükséges dolgokat, aztán foglald el méltó helyed a Manorban! Jó szórakozást! Cute

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermotttal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vámpír

Lucian Tristan Grayson
Chatkép :
Lucian Tristan Grayson 92512fc35ac168e8900310d9f3a8901b
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Ellis
Hozzászólásaim száma :
42
Pontjaim :
31
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
Az ellenállhatatlan sármom.
Kedvenc dal :
Sinnerman
Tartózkodási hely :
Washington D.C
Korom :
38
Foglalkozásom :
Egy éjszakai bár tulaja


Lucian Tristan Grayson

Elküldésének ideje -- Szomb. Nov. 28, 2020 10:11 am
Lucian Tristan Grayson

a karakter szerepköre
ft. Tom Ellis

1985. 11. 17
születési idő
Vámpír
faj
??*saját
a karakterem
Semleges
pártállás

Mi vonz téged Washingtonba? A sznobizmus, a puszta tény, hogy a nemzet fővárosában ronthatod a levegőt? Esetleg a nevezetességek? Capitolium, Fehér ház, Lincoln emlékmű, meg az összes unalomig ismert blablabla szarság? Fel nem foghatom, mit esznek ezen az emberek, hacsak nem műemlék-megszállottak, vagy éppen azt imádják, ha marhanyájként terelgeti őket valami béna ruhájú idegenvezető. De ha te egyik kategóriába sem tartozol, és a normálisak táborát erősíted (bár minden viszonyítás kérdése), adok neked egy sokkal jobb tippet. Igazából nem is kell cizellálnom, egyetlen szóval is ki tudom fejteni mire gondolok, úgyhogy csak ennyit mondok: A MANOR.
Ez a szó lényegében már fogalom Washingtonban, mondjuk nagyjából annyira, mint a Walk of fame L.A-ben, vagy az Empire State Building New Yorkban. Kellene egy jó ital? Vagy valami teljesen önfeledt és mámoros szórakozás? Esetleg néhány lány, akik nem csak némi rúdtáncra, hanem többre is kaphatóak? Szeretnél kikapcsolódni egy olyan helyen, ahol senki nem néz rád ferde szemmel az őrültségeid láttán, sőt talán még a tulaj is csatlakozik hozzád? Esetleg keresel valakit, és fizetni is hajlandó lennél némi információért? Akkor a Manorban a legjobb helyen jársz. Fizesd ki a belépőt, fogyassz, táncolj - na és persze fogadd el a szabályokat.
1. Az italtól agresszív kötekedőket nem látjuk szívesen. Ha balhézni akarsz, keress egy átlagon aluli csehót, a Manor ehhez elit hely.
2. Csak semmi erőszakos nyomulás a lányokra! Ha valamire nemet mondanak, akkor az nem. Amennyiben nem bírod szép szóra felfogni, az embereim elmagyarázzák majd neked - de hidd el, felgyújtott farokkal azonnal más értelmet kap a "tüzelés" kifejezés.  
3. Legyen nálad elég pénz. A Manor nem olcsó hely - de abban biztos lehetsz, hogy minden tekintetben a legjobbat kapod.
4. Nem állítom, hogy ez a hely morálisan olyan tisztán fénylő, mint egy angyal segge, de a mocskos dolgaidat, a drogot és többi szarságot hagyd a kapukon kívül. Nem kedveljük a zsaruk jelenlétét a Manorban, sem a véres leszámolásokat - tudod, a takarítók gyomra elég kényes.
5. Na és persze a legfontosabb, legfőbb szabály: mindig és minden körülmények között tisztelj engem! Az én területemen jársz, és itt az én szabályaim szerint fogod tölteni az idődet. A Manor számomra minden - az otthonom, a munkahelyem, az egész világom. Ezt figyelembe véve amit elvárok, az a maximális respect szerény személyem felé. És hidd el, mikor azt mondom: nagyon meg fogod bánni, ha nem kapom meg.
Van esetleg bármilyen kérdésed? Oh persze, igazad van. Engedd meg, hogy bemutatkozzam. A nevem Lucian Tristan Grayston. És itt a Manorban én vagyok az Isten.
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Egyedül fekszem a Manor felső szintjén, a lakosztályomban, elterülve a hatalmas, királyi méretű ágyon. A menetrend mondhatnám, hogy megszokott - mind a feltúrt ágynemű, mind a - hála a másnaposságnak - körülöttem kissé hullámzó világ. Nagyjából húsz perce vágyom egy kávéra, de arra sincs erőm, hogy talpra álljak, ehelyett a plafonra szerelt tükörben figyelem szabadságolt hulla benyomását keltő képmásomat. Barna hajam kócos, szintén barna szemeim pedig most a piros halvány árnyalatában pompáznak, arcomon két napos borosta viszket. Hallom a sercegését, mikor megvakarom az államat. Kissé felkönyökölök, örömmel konstatálom, hogy gyomrom nem tiltakozik a művelet ellen, és szemügyre veszem az ágy másik felét - az már üres, ennek ellenére elvigyorgom magam. Tüzes kis bestia volt, azt egyszer meg kell hagyni, és volt annyi sütnivalója, hogy ne várjon tőlem ágyba reggelit. Kár, hogy szinte nem emlékszem semmire. Megdugtam egyáltalán?
Akárhogy erőltetem az agyam, csak egy sötét folt van a történtek helyén, így még néhány percnyi réveteg bámulás után nagy keservesen lábra vergődöm magam, és az első lépésnél belebotlok a  méregdrága szőnyegen heverő használt óvszerbe. Oké, ezek szerint igen. A francba, talán lassítanom kéne a bulizással meg a piálással. 25 évesen vettem át a nagybátyámtól a Manor vezetését, mikor ő megtért a teremtőhöz. Na persze némi ráhatással, és ez a meggyőzés néhány erőteljes késszúrásba volt csomagolva. Ennek már tíz éve, és azóta jól nevelt hedonista módjára két végéről égetem a gyertyát. Ital, nők számolatlanul, tobzódás abban, amit "minden jó az életben" címszóval lehet megtalálni a szótárakban. 35 évesen viszont már lehet be kellene húznom a féket - már csak azért is, mert nem szeretem, ha a mámoros éjszakák emléke kiesik a szürkeállományomból. Kár az ilyesmiért, mert kimondottan tékozlás lenne, ha néhanapján nem nosztalgiázhatnék vissza egyik-másikra. Főleg arra, amikor a lány bevállalós, és magával hozza a barátnőjét is.
Magamra rángatom a nadrágomat, aztán leballagok a felső szintről a bárba - a haladási útvonalamat egy kígyó is megirigyelné. Világos nappal van, az óra szerint kicsivel több, mint délre jár, így a Manor most teljesen kihalt, egy légy sem zümmög, csak az én lépteim vernek minimális visszhangot. A bárpulton egymás mellett egy pohár narancslé, és egy Advil, kicsit távolabb egy whisky. Lara, a mixerek gyöngye ma reggel is kitett magáért, bár ő aztán tényleg ismer engem, lévén hogy a legrégebbi bútordarab aki estéről estére itt dolgozik. A legrégebbi, akit ráadásul sosem akartam megfektetni, magam sem értem miért, pedig szemrevaló idomai vannak. Lehet, hogy csak simán nem tartottam jó ötletnek keverni a munkát meg a szórakozást. Az efféléből mindig csak bonyodalom származik.
A kutyaharapást szőrével megoldást választom, és míg belekortyolok a töménybe, szemügyre veszem a fizimiskámat a pult mögötti üvegben. Mi az ördög ez? Szemöldökömet ráncolva hajolok közelebb, és kitapintom ujjammal a harapásnak tűnő fognyomokat a mellkasomon. Te jó ég, valami ritka szadomazo ribanc akadhatott a hálómba tegnap este, úgyhogy talán nem is olyan baj, ha nem emlékszem a részletekre. Nem azt mondom, hogy elutasítok némi finom perverziót, de ilyenben még nem volt részem. Felhajtom az italomat, és még mindig elképedve rázogatom a fejemet. Összeharapdált egy csaj. Őrület! Ráadásképpen még a whisky bukéján túl is valami különös íz tölti ki a számat - egyszerre édes és fémes. Kísértetiesen emlékeztet valamire, de képtelen vagyok rájönni, hogy mire.
Talán a mostani elreszelt állapotomnak tudható be, hogy kihagy a figyelmem, bár mentségemre szolgáljon, hogy nem is várok társaságot. Fura, de még a lift érkezésének csengését sem hallom, vagy csak a gondolataim maximálisan elterelik a figyelmemet. Csak a mögöttem megszólaló hangra kapom fel a fejemet.
- Jól szórakoztál te szemétláda? - hangzik fel a nyilvánvalóan nekem címzett kérdés. Sarkon perdülök, és bár látom a férfit, aki néhány lépésnyire áll előttem, a kezében csillogó pisztoly csöve jobban leköti a figyelmemet.
- Mégis, mi a...? - kezdek bele a méltatlankodásba, mire csak egy hörgő röhögés érkezik. Elakad a hangom, nem a félelemtől, hanem a totális felháborodástól. Ki ez a f@szkalap, hogy a szavamba merészelt vágni?
- Sarah-nak hívják. Szőke, rövid hajú, és gyönyörű. Három nappal ezelőtt járt itt. Rémlik? - kérdezi a pasas. Úgy szól a hangja, mintha kavicsokat raknának egy lápi béka szájába.
- Mmm, rémlik - bólintok, és egy pofátlan vigyor jelenik meg a szám szegletében. - Azokkal az áldott szilikoncsöcsökkel, ugye? Tényleg felejthetetlen volt - vonok vállat. Nem ő az első, aki kérdőre von engem valamely egyéjszakás kalandomért. Sőt, nem is ő az első, aki megtorló szándékkal érkezik - eddig még mindenki, aki gyilkolási vággyal lépett be ide, úgy távozott, mint egy szűkölő kutya, és bármibe fogadom, hogy már lefelé menet összepisálták magukat a liftben.
- Oké, mennyiért múlik el a bánatod? - teszem fel végül a nagy kérdést. Nincs olyan, akit egy vaskosabb köteg pénz ne térítene jobb belátásra.
- Neked azt van bőr a pofádon - sziszegi felém a pasas, és ahogy meglátom a tekintetét, fejemben megszólal a vészcsengő. - Legközelebb meggondolod, kinek a nejét dugod meg. Na persze... nem lesz legközelebb - lép közelebb. A fegyver csöve feljebb emelkedik - és már nem hallok semmi mást, csak a két, egymást követő dörrenést. Elvágódom a padlón, orromba vág tulajdon vérem szaga. Vége a dalnak.

Egy hatalmas hördüléssel térek magamhoz, és szinte azon nyomban fel is ülök. Néhány pillanatig fogalmam sincs, hol vagyok, félhomály vesz körül, és kell hozzá néhány másodperc, mire felismerem a Manor berendezését. Térdre, majd talpra erőlködöm magam, és egy bárszékre rogyva igyekszem felfogni, ami történt. Csodálkozva bámulom alvadt vér borította tenyeremet, és ekkor hirtelen, átmenet nélkül emlékszem vissza mindenre, mintha valaki a homlokomhoz szorítana egy ágyút, és belelőne a fejembe egy éles képekből álló filmsorozatot, csak éppen visszafelé játszva. A pasas... a lövések... a reggeli ébredésem... és az elmúlt éjszaka. Különös módon mintha köd szakadna fel az agyamról, most tisztán és pontosan emlékszem mindenre, amit tettünk. Nem csak a pózok, hanem az is, ahogy a csaj a mellkasomba harap. Mi az isten? Megitta a véremet? És aztán... én az övét? Te jó ég, nekem teljesen elment az eszem? Mi a fészkes fene ez az egész? És hogy felejtettem el úgy, mintha nem is létezett volna az egész?
Kezem a mellkasomat tapogatja, ahol a két lövedék ért úgy érzem, mintha vaskesztyűvel boxoltak volna belém. A lány képe, és amit egymással tettünk szinte bogáncsként ragad meg a tudatom mélyén. Min vettem részt halálos bemaxolva, valami sátánista szeánszon? Vagy boszorkánymágián? Boszorkány... fura. Erről a szóról azonnal másra asszociálok. Egy régi pletyka jut eszembe, olyasmi, amivel a gyerekek szokták egymást ijesztgetni a kertben felépített kis faházban, egy ottalvós bulin. Csak ez a pletyka éppen a nagybátyám hangján cseng a fülembe, amint mesél nekem nem pont Disney-mesékre hajazó történeteket mindenféle természetfeletti lényekről, amelyek itt Washingtonban úgy teremnek, mint a fű a Capitolium előtt. Normál körülmények között most röhögnék egy jót, de... a francba is, bármennyire igyekszem reális magyarázatot találni, nem megy. Halott voltam, ez tény. Lelőttek, és két golyóval a mellkasomban most mégis itt ülök, plusz eltűntek a homályos emlékeim, ráadásul a másnaposságom is nagyjából úgy, mintha sosem létezett volna. Erre kevés logikus magyarázat adódik.
Elsétálok az ablakig, és egy rántással elrántom a függönyt. A napfény betűz az ablakon át... és éget, mint a tűz. Egy ordítással húzódom árnyékba, és figyelem a bőrömet, ahogy az égések nyoma másodpercek alatt elhalványul, majd eltűnik. A tegnap éjszaka, és az a lány... tett velem valamit. Olyasmit, amit eddig nem tartottam elképzelhetőnek.
Ismét megállok a tükör előtt, és figyelem önmagamat. Nem, külsőleg nem változtam, de valami mégis más lett. Ott mélyen, legbelül. Óráknak tűnő percig fürkészem a képmásomat, míg lassan eloszlik bennem a kétely, és gyökeret ver bennem a mélységes felismerés.
A felismeréssel együtt pedig rám tör az éhség.

Vissza az elejére Go down
 
Lucian Tristan Grayson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tristan Ashton Ward
» Cheryl and Lucian - Once more with feeling
» Alice and Lucian - Sympathy for the Devil
» Lisa and Lucian - Wicked game
» A Luna Morgan-ügy@Lucian &Cheryl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: