Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dean Aronoff


Boszorkány

Belisa E. Cavanaugh
Chatkép :
Dean Aronoff Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
• Jennifer Lawrence
Hozzászólásaim száma :
119
Pontjaim :
64
Pártállás :
  • Semleges

User név :
• Belisa
Fő képességem :
• aeorikinezis
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
• Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
• bartender at Blasphemy


Belisa E. Cavanaugh

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 27, 2020 8:10 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Dean!

Mondjuk nem vagyok biztos benne, hogy a "kedves" megszólítás itt helyénvaló lenne, hiszen egy begyűjtővel van dolgom, de  tételezzük fel, hogy az. Very Happy
Sajnálatos, hogy az országunk ilyen kegyetlenül tesz magasról mindazokra, akik egykor őket szolgálta, de az még sajnálatosabb, hogy épp a begyűjtők soraiban leltél végül vigaszt. Mindig nehéz elhinnem, hogy bárki is képes teljesen érzéketlen lenni és szó nélkül végrehajtani a kapott feladatokat, de végtére is, mivel te már ezelőtt is pontosan ugyanezt tetted, nem idegen neked a terep, Bastien kis önálló serege pedig tárt karokkal várja sorai közé az ilyen személyeket. Nyerni mondjuk már mindenképpen nyertél ezzel, hiszen a sérülésed helyre jött és sokkal jobb képességekre tehettél így szert, mint amiről egy egyszerű halandó álmodhat, de vajon tényleg megérte? A legtöbb mese mindig arra tanít minket, hogy az ilyen sötét alkuk végül mindig visszaütnek vagy mondhatnám azt is, hogy visszanyal a fagyi, de nem akarok károgó varjú lenni. Very Happy
Remélem, hogy tényleg azt kaptad így, amire vágytál és, hogy képes leszel ezeket a feladatokat száz százalékosan végre hajtani, mert a kedves kormányzónk nem arról híres, hogy nagyon kegyes lenne bárkivel is.

Nem is tartalak fel tovább! Utadra engedlek, rászabadítalak a városra -és a nőkre, akikkel olyan nagyon szeretsz játszadozni Razz-, és kellemes időtöltést kívánok neked az oldalon! De cuki vagy


Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermotttal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 27, 2020 4:08 pm
Dean CelestineAronoff

szuperkatona
ft. jai courtney/div>
1983. nov. 27.
születési idő
begyüjtö
faj
saját
a karakterem
szimpatizáns
pártállás
amennyiben keresett karakter vagy, ki a hirdetőd?

Nagyon, nagyon sokba.
– Semennyibe, zsigerből jön. – Oké, hazudtam. De vajon neked vagy önmagamnak?
Az afrodiziákumok sorában méltatlanul sokadik helyen szerepel csupán az, amikor egy nő szimultán húzza fel a felső ajkát és a szemöldökét is, de hát mi más indítaná be az ember vadászösztönét, ha nem az, amikor kendőzetlenül fárasztónak titulálják?
Fárasztó is vagyok, szívem. Ha kevesebbet hisztériáznál, mentem bizonyítanám is.
Persze, magam is belátom az ebben rejlő paradoxont: egyszerre vonzó és taszító a tény, hogy kelleted magad, de nem vagyok egyszerre vonzó és taszító én magam is? Ha a megfelelő irányba fordítjuk a mágnesünket, akkor megfelelő irányba – vízszintesbe – fordulhatunk mi magunk is, aztán nem kell többet fejben úgy monologizálnom, mintha lacrosse-tábor helyett űrtáborba jártam volna. Ugyanis űrtáborba csak a kockák járnak, Seweryn. Csak a kockák.

HAT ÉVVEL KORÁBBAN

– ...és ezt is legyen szíves aláírni. – Az orra alá tolta a sokadik paksamétát, a borostás, elhanyagolt külsejű férfi pedig felhorkant. Meglehet, még turhált is mellé egyet.
A recepciós igyekezett úgy tenni, mint aki nem veszi észre, hogy mennyire remeg a veterán keze. Igyekezett úgy tenni, mintha nem száradna ki a szája már csak a gondolatától is annak, hogyha a férfi végzett, akkor fertőtlenítheti utána a tollat. A francokat, inkább csak egyszerűen kivágja a szemetesbe. Csak előbb beleteszi egy zacskóba. Igen, így lesz a legjobb.
– Ééés ezt is. – Újabb nyolcoldalas szerződés. Vannak, akik eleinte még lapozgatják őket, és próbálják kisilabizálni a bonyolult jogi szövegeket, de idővel mindenki feladja. Ez a fickó ellenben már a legelejétől csak szó és gondolkodás nélkül kapargatta az aláírását lap lap után. Vagyis, egészen eddig.
– Nem mindegy amúgy, hogy miről mondok még le? Az egész kibaszott életem az övék. Az elmúlt öt évben úgy rángattak, mintha nem lennék több egy szájba kúrt--
A recepciós pedig igyekezett úgy tenni, mint akit érdekel ez az ezerszer végighallgatott sirám. Mindegyikük története és személyes tragédiája más, de végeredményben sorozatban gyártott selejt az összes. A felettese ezt mondta. Hát ilyenkor mindig kikapcsolja a hallását, átlag negyven másodpercenként beletold a másik fél mondandójába egy udvarias „ühüm”-öt, hol megértően mosolyog, hol pedig együttérző arcot vág.
És közben a pult alatt csak jár a lába, mert másra sem vár, hogy ez a szakadt, hajléktalan benyomást keltő veterán végre mindent aláírjon, ő pedig bezacskózhassa és kidobhassa utána a tollat. Annyi papírt írt már alá előtte, hogy álmában is le tudná jegyezni a nevét: Dean Aronoff.

NAPJAINKBAN

– Apád szeretné, hogy ha ott lennél a jom kippuron. Tavaly is kihagytad.
– Kómában feküdtem a kórházban, anya.
– Tudod, hogy apád nem szereti a kifogásokat!
– Apám a rabbit sem szereti, mégis minden évben meghívod a jom kippurra.
– Ne feleselj velem, fiatalember!
A szőke bezzeg erre felnevet. Megsemmisítő pillantás helyett mindössze rákacsintok, tudom én, hogy valójában bejön a nőknek, ha valaki tisztelettudó az anyjával – árgus szemmel figyelik, hogy azok vagyunk-e, higgyétek el nekem –, hát nem fogok úgy tenni, mintha túlságosan is nagymenő lennék ahhoz, hogy udvariasan koptassam le a vénlányt.
– Rendben, anya, ott leszek a jom kippuron, hacsak nem lőnek tüdőn idén is.
– Muszáj mindig egyből azt lesni, hogy úszhatnád meg a családi ünnepségeket? Az embernek megáll az esze, hogy tisztességben felneveli a gyermekeit, hogy aztán mindig csak cserben hagyják, és--
...ettől a pillanattól kezdve csak „ühüm”-ök és „ahák” hagyják el a számat – mint ahogy mindenkiét, amikor az anyjával beszél telefonon –, miközben felcsúsztatom az ujjaimat a szőke combjain. A műszerfalon pihenő telefonra mutatok, ahogy elkezd vihogni, én pedig az ujjamat a szám elé illesztem: na, hát csak nem akarja, hogy anyám azt higgye, rossz társasággal múlatom az időmet, igaz?
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Afganisztánból súlyos PTSD-vel esett haza, az USA pedig pontosan azzal hálálta meg a szolgálatait, amivel az összes többi veteránét: néhány kedves szóval, minimális juttatásokkal és gyakorlatilag nulla mentálhigiénés segítséggel. Bár tisztes zsidó családból származott, a szégyen az utcára hajtotta. Mivel a bal oldala félig lebénult, nem volt képes munkát vállalni. A begyűjtők közé kerülve azonban – ahol gyakorlatilag minden megmaradt, amúgy fabatkát sem érő jogáról lemondott – az elsők között mondott igent a kísérletekre és arra, hogy genetikailag felturbózzák. Ennek hála a motorikus problémái megszűntek, valamint gyakorlatilag szupererőre tett szert anélkül, hogy le kellett volna mondania az emberi mivoltáról.
Ja, hogy úgy viselkedik, mint egy nőcsábász? Nem, az nem a szereknek köszönhető, valójában már azelőtt is ekkora seggfej volt, hogy bevonult volna, éppen csak a leszerelést követően fontosabb dolga is volt annál, mint hogy a lányokat hajkurássza.
Vissza az elejére Go down
 
Dean Aronoff
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abigail Aronoff
» Abigail & Dean
» dean & alabama
» Seweryn & Dean
» dean & zahra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: