örökbefogadási centrum ― canon karaktereink
a tagadásban élő
Alex Graham
pb / paul wesley
hirdetés
washingtoni lakos
Diana Osborne
pb / chloe bennet
hirdetés
Első Boszorkány
Veronica Callaghan
pb / sarah paulson
hirdetés
koalíciós tag
Harvey Thompson
pb / brad pitt
hirdetés
alvilági bandatag
Alice Fox
pb / darya lebedeva
hirdetés
alvilági bandatag
Lorenzo de Luca
pb / milo ventimiglia
hirdetés
alvilági bandatag
James Stafford
pb / aaron t. johnson
hirdetés
alvilági bandatag
- Montgomery
pb / jesse lee soffer
hirdetés
― e fórumrész alapötlete és maga a kód a diaries frpg oldaláról származik, ahol közel fél évtizede már használtuk. Reméljük, akkora segítségre lesz ez a kis sáv, mint annak idején nekünk is volt. ❤
the wife
Mrs. Vaughn
pb / Gillian Anderson
hirdetés
a helping hand
Zayne Calver
pb / Matthew Daddario
hirdetés
-
Finlay
pb / xavier serrano
hirdetés
only daughter
Lilly Charpentier
pb / Elizabeth Gillies
hirdetés
az áruló
Lucas
pb / Kellan Lutz
hirdetés
a sehonnai
Brad
pb / Jack Falahee
hirdetés
nővér
Abigail Moriarty
pb / Rose Leslie
hirdetés
az állatorvos
választható név
pb / Joe Dempsie
hirdetés
― e fórumrész alapötlete és maga a kód a diaries frpg oldaláról származik, ahol közel fél évtizede már használtuk. Reméljük, akkora segítségre lesz ez a kis sáv, mint annak idején nekünk is volt. ❤
best friend
Sophie Russel Smith
pb / Emma Stone
hirdetés
the son
Laurence Vaughn
pb / Hugh Dancy
hirdetés
lázadó begyűjtő
Mr. Mysterious
pb / Richard Madden
hirdetés
a lacerta feje
Clarke Lovegood
pb / Robert Pattinson
hirdetés
brother
Abel Myers
pb / chris hemsworth
hirdetés
a motivált
Lola Taylor
pb / Sophie Turner
hirdetés
the daughter
Delilah Vaughn
pb / Bryden Jenkins
hirdetés
alvilági bandatag
Emilia Jones
pb / willa holland
hirdetés
örökbefogadási centrum ― karaktereink által hirdetett keresettjeink
the peace
Marcus Emerson
pb / Tom Hiddleston
hirdetés
a grófnő
Nefertiti Magne
pb / Margot Robbie
hirdetés
koalíciós tag
Estelle O'Sullivan
pb / Jessica De Gouw
hirdetés
koalíciós tag
Daniel Marshall
pb / Brett Dalton
hirdetés
alvilági bandatag
Mr. Bad Boy
pb / Ed Westwick
hirdetés
a bizonytalan pont
Scott Turner
pb / Jai Courtney
hirdetés
Krakowski vadászklán
Aleksander Krakowski
pb / Luke Evans
hirdetés
Krakowski vadászklán
Zofia Krakowska
pb / Rose Leslie
hirdetés
örökbefogadási centrum ― karaktereink által hirdetett keresettjeink
-
Marlowes
pb / karol queiroz
hirdetés
bastien nevelt fia
Nathaniel
pb / cameron monaghan
hirdetés
Koalíciós tag
Michael Hansen
pb / ryan gosling
hirdetés
magányos vadász
Gabriel Donovan
pb / dan stevens
hirdetés
Krakowski vadászklán
Krakowski klán
pb / szabadon választott
hirdetés
testvér, mentor
____ Prescott
pb / Jared Padalecki
hirdetés
crazy happiness
Mr. Beast
pb / Josh Henderson
hirdetés
my shine
Mr. Krakowski
pb / Jensen Ackles
hirdetés

Marjory Stewart-Baxter
Vérfarkas

Chatkép :
Marjory & Remus Tumblr-pjset2b-RIf1usw302o2-400
Hozzászólásaim száma :
82
play by :
Ester Expósito
Szerepkör :
helyi híresség
Pártállás :
  • Semleges

Korom :
19
Foglalkozásom :
egy valóságshow szereplője

@Marjory Stewart-Baxter  
íródott / Vas. Nov. 22, 2020 7:00 pm

heaving through corrupted lungs

setting fire to our insides for fun

Figyelj, én észlelem amúgy, hogy mozog a szád, meg hallom is a hangodat – mondták már amúgy, hogy dögös a hangod? én mondanám egyszer, mondjuk, majd akkor, ha befogod a szádat, mármint, ezzel most nem azt akarom mondani, hogy fogd be, de ha befognád, akkor mondhatnám, szóval így, érted –, meg még külön-külön a szavakat is értem, de kurvára fogalmam sincs, hogy mit darálsz itt össze nekem. Én vagyok a hülye? (Meglehet.) Na de ennyire? (Az is esélyes.)
Dögös a hangod – ékelem aztán közbe abba a kis szünetbe, amit tartasz, és az ajkaim közé veszem a mutatóujjamat, hogy lenyaljam róla a fűszeres vajkrémet; éppen csak pár másodperccel tovább szopogatom, mint amennyire egy ártatlan szűzlánynak illene, de hát éppenséggel sem ártatlan, sem szűz nem vagyok, szóval azt hiszem, engem másfajta szabályok kötnek.
Dögös a hangod, de egy kurva szót nem értettem abból, amit mondtál – mondom aztán mégis, amikor halk cuppanással búcsúcsókot adok a mutatóujjamnak, és oldalra biccentem a fejemet, nyilván egyúttal mozdul a csípőm is, és felbámulok a plafonra, mintha odavetíthetné nekem bárki is neonbetűkkel a választ.
Miért veszíteném el feltétlenül a próbakört? És mi van, ha az a próbakör, hogy ez már valójában a rendes játszma? Vagy... Mi? – Sűrűn pislogok rád, a nem teljesen természetes pilláim, amik azért ELÉG drágák voltak ahhoz, hogy természetesnek látszódjanak annak ellenére, hogy a fizika meg minden más törvényeit is meghazudtolják, szóval a pilláim szinte csak úgy lobognak, én meg beharapom az ajkamat, és önkéntelenül lebiggyesztem, ahogy azt állítod, nem is mondtad, hogy felcsinálnál.
Ó. – Hát nem hiszem, hogy erre lehet bármi mást mondani! Mostanában feltűnően sok visszautasítást kapok, nem? Kezdődött az egész Albival, aztán folytatódott Francóval – vagy Francót én utasítottam vissza? nem tudom, be voltam baszva, asszem –, aztán meg Romulusszal, és most--
Mi a picsa, máris megöregedtem volna?
Hát mert minek költözzek a te szobádba, ha nem akarsz felcsinálni, vagy ha még nekem kéne téged rávennem bármire is? Itt vagyok Romcsi szobájában, tök közel a tiédhez, ha kell valami, akkor megtalálsz – vált durcásra a hangom, és sértődötten csücsörítek is, miközben átveszed a szendvicset, és bár átveszem tőled a füves cigit, azért még IGENIS durca vagyok, okéska? – Csak úgy mondod – teszem hozzá vérig sértetten, miközben a főzőlap egyik gázrózsáján gyújtom meg a cigidet, mielőtt még a csípőmet a pultnak döntve kezdeném szívni.

youth  ||  hellóka :3
Vissza az elejére Go down
Remus Eastaughfee
Vérfarkas

Chatkép :
Marjory & Remus Tumblr_n2881kcHDq1rc4qt9o1_500
Hozzászólásaim száma :
65
play by :
cole mohr
Szerepkör :
washingtoni lakos
Pártállás :
  • Semleges

Foglalkozásom :
drogdíler

@Remus Eastaughfee  
íródott / Szomb. Nov. 21, 2020 1:50 pm

Tudod én mindig is szerettem az olyan klisés dolgokat, mint a sarokba bámuló kis kurvák csücsörítve, meg a buta kis kurvák - ezt se vedd magadra!! -, meg az olyan lányokat, akik rendesen kéretik magukat, mintha nem tudná mindenki, hogy nem akarnak mást, csak azt, hogy valaki olyan istenesen megcsinálja őket. Na már most az van, hogy az a valaki biztosan nem én leszek, vagy ha én is leszek - amit kétlek, mert tudod nem tudlak én olyan istenesen megcsinálni, max olyan közepesen istenesen, talán még a nevemet is elfelejted, de hát ugye kit érdekel, ha én legalább elmegyek közben - biztosan nem ilyen kibaszott másnaposan.

- Nem értem, hogy mit rinyálsz. Tudod ez olyan, mintha azt mondanád, hogy próbakört játszunk, valószínűleg elveszíted azt a próba kört, mert nem ismered a játékot vagy fasz se tudja, és úgy is mindenki azt mondja, hogy nem baj bébi, ez úgy is csak próba, de aztán úgy is jön egy rendes játszma, szóval... - Itt ezen a ponton a nagy mesélésben rád bámulok, aztán legyintek, tudod faszért magyarázom itt neked a dolgot, ha igazából most te éppen nagyon ellenállsz nekem, pedig nézd meg milyen dögös vagyok félkómásan, kivillanó bordákkal, szakadt alsónadrággal és kócos hajjal. - Nem mondtam, hogy fel is csinállak. - Szólok bele egy általam ideálisnak ítélt pillanatban, hogy aztán elnyújtózva, a mikró mögül előhúzzak egy cigarettát, dugi, füves cigi. - Csak azt mondtam, vagy hát nem mondtam, mert hé én csak azt ajánlottam föl, hogy beköltözhetsz a szobámba, te emlegetted aztán RÖGTÖN a kiverést, szóval lehet, hogy igazából te akarsz itt engem mindenféle dologra rávenni. - Nem mintha olyan nagyon kellene győzködnöd, de érted. Igazából te vagy a ludas. Nyilvánvalóan.

Rágyújtok, beleszívok egy hatalmasat, aztán lebámulok az elbaszott szendvicseidre és olyan teátrálisan felsóhajtok, hogy abból neked is tudnod kell, hogy éppen valami kibaszott nagyon áldozatot hozok érted. - Vegyük úgy, hogy ez is egy próba bébi. - Nyúlok a szendvicsért, a füves cigit meg feléd nyújtom, aztán harapok - a szendvicsbe, nem beléd - hümmögök, meg nyammogok. - Ez fasza lett! - Nyögöm ki tele szájjal. - De azért legközelebb hagyd el róla a majonézt, ha lehet. -

Marjory Stewart-Baxter
Vérfarkas

Chatkép :
Hozzászólásaim száma :
82
play by :
Ester Expósito
Szerepkör :
helyi híresség
Pártállás :
  • Semleges

Korom :
19
Foglalkozásom :

@Marjory Stewart-Baxter  
íródott / Csüt. Nov. 12, 2020 6:16 pm

Ezen egy percre elgondolkodom, és azért amikor ÉN elgondolkodom, az eléggé látványos szokott lenni, értsd: csücsörítek, összevonom a szemöldökömet, még a fel is nézek egy full random sarokba, tehát nagyjából pont úgy festek, mintha stock photókat keresnél a neten arra a szókapcsolatra, hogy „erősen gondolkodó nő”. Persze, a „nő” szót esetleg kicserélheted „kis kurvára” is, mert Romulus pólójában, megcsinált mellekkel, műszempillával meg mindennel az egész csomag inkább hasonlít egy „erősen gondolkodó kis kurvára”, mint erősen gondolkodó nőre, de azért lejön a lényeg, nem?
Hát nem tudom, hogy ezt milyen szabálykönyvből szoptad, de nekem itt valami büdös. Már a fogkefémen kívül – teszem hozzá résnyire szűkített szemmel, mert HÉ, legyek akármennyire trash, ha valamit nem szoktam esténként – vagy hajnalonként! – elfelejteni, az a nyolclépéses arcápoló rutinom – Canyon de la Cruz kozmetikai termékeivel! –, valamint az alapos fogmosás! És hát az én fogkefém is látott már hányást, de az az én hányásom, és bár alapvetően semmi bajom mások testnedveivel, és Remus testnedveinek EGY RÉSZÉVEL is megismerkednék, a hányása--
NANANA, Romulus, Romulusra koncentráljunk! PRÓBAFELESÉG VAGYOK!
Mindenesetre erre már kicsit eltátom a számat, és ha már a stock photóknál tartunk, akkor ez valószínűleg a „gecihülye liba” szócikk alatt szerepelne.
Ez most tök komoly? – Aztán becsukom a számat, és a homlokomat ráncolom. – Nem, erről egy szót sem szólt, azt mondta, hogy sok gyereket akar, és nem, nem azt mondta, hogy a te gyerekeidet akarja nevelgetni, arra azért emlékeznék szerintem – mondom megértően mosolyogva, én, a sógornők gyöngye, és csak kicsit ver félre a szívem, ahogy felugrasz a konyhapultra, a szendvicsem mellé, és hát tőlem aztán kurva messze áll ám a prűdség, de mondom, hogy nem jó helyen van elszakadva az alsógatyád, és TÖKRE értékelném, ha nem TÖKÖS szendvicset vinnék a PRÓBAURAMNAK.
Most kéne azt mondanom szégyellősen és tünci módon, hogy „aww, de én nem olyan lány vagyok”, de pontosan tudjuk mindketten, hogy ez hazugság, és hát mindenki tudja, hogy nem tudok ellenállni annak, ha random faszkalapok elfelejtik a nevemet, és mindenféle módon becéznek! Albertnak ugyebár nyuszi vagyok, Titannak drágám és annak mindenféle permutációja, neked bébi, hát banyek, máris kocsonyás a térdem, miért vagyok én ennyire gyenge?
Aztán valami megbassza az orromat, és döbbenten meredek magam elé, a vajazókést tartó kezemre, és arra a tubusra, amire az van írva, hogy--
Miféle beteg háztartás ez, hogy a mustáros üvegbe teszitek a MAJONÉZT? Egyáltalán minek van itt majonéz?! – Mindjárt sírva fakadok. – Most kezdhetem elölről az egészet! Nem eszed meg? – Tudod, csak hogy ne kelljen kidobnom! – Bár ez így most már tényleg nem lesz annyira jó, mintha kiverném neked. Na, nem mintha ez azt jelentené, hogy megteszem! – Bámulok aztán határozottan az arcodba, és egy pillanatra még azt is elfelejtem, hogy mit tettél a fogkefémmel. Meg hogy Romulusnak készítek reggelit. Meg még, nos, sok minden mást is elfelejtek. Csak a kibaszott majonéz szagát nem tudom kikúrni az orromból!

Remus Eastaughfee
Vérfarkas

Chatkép :
Hozzászólásaim száma :
65
play by :
cole mohr
Szerepkör :
washingtoni lakos
Pártállás :
  • Semleges

Foglalkozásom :
drogdíler

@Remus Eastaughfee  
íródott / Kedd Okt. 06, 2020 3:54 pm

Pislogok párat, túl sok információt osztasz meg velem túl rövid idő alatt: hát nem látod, hogy totálisan szét vagyok csúszva? Mármint oké, lehet, hogy nem látod, mert ugyan olyan sűrűn pislogok, mint eddig és még csak nem is tátogok, sőt, nem kezdek el neked Disneylandről sem hadoválni, de ettől még totálisan szét vagyok esve: elvesztettem a fonalat, amikor kinyitottad a szád, mert hát az a helyzet, hogy túl jól nézel ki ahhoz, hogy igazán koncentráljak a próbafeleséges dolog után a mondandódra - Mármint neked muszáj éppen szőkének lenned? - és csak akkor csatlakozom vissza, amikor felajánlod, hogy kivered. Mármint tulajdonképpen nem ajánlottad fel, de hetekkel ezelőtt Mimi azt mondta nekem, hogy a kis kurvák - jó lehet, hogy nem ezt a szót használta, meg aztán nehogy magadra vedd!! - szeretik kéretni magukat.

- Hát ha ez egy próba, akkor ez nem éles bevetés. Szóval, ha elbaszol bármit, akkor is van még egy esélyed. - Bámulok rád olyan értetlenül, amennyire értetlenül állok a helyzet előtt: te komolyan azt hiszed, hogy bármi jobb lehet annál, minthogy kivered? Mármint oké, nyilván tudunk olyat mondani, ami jobb annál, de ha a szendvics és a kézimunka között kell választanom, akkor kösz szépen, kurvára nem vagyok éhes. - Illetve nem tudom Romolus mennyit mondott neked, de mi azok a testvérek vagyunk, akik tudod osztozkodnak mindenen. A ruhájukon, a kajájukon és bizony a nőjükön is. - Itt azért vetek egy elég jelentőségteljes pillantást rád, remélem érted a célzást. - És az a te nagy szerencséd bébi, hogy... - Itt bizony felhuppanok a szendvicsed mellé a konyhapultra, hogy közelebbről is megvizsgálhassalak. - Kurvára tudom mivel tudnánk kiengesztelni Romolust ha megtudja. De ugye miért is kellene megtudnia? -

Az a baj bébi - oké, oké tudom, hogy te abból a realityből vagy, csak így nem tudtam még megjegyezni a neved ( ezer bocs!! vagyis ki a faszt akarok áltatni? kicsit sem sajnálom) -, hogy ebből már nem fogsz jól kijönni. Mármint, akárhogyan is nézzük ez mégis csak a te hibád, hát a faszért emlegetted, hogy szívesen kielégítenél egy Disneylandes este után, amikor a valóság szar? - Én tudok titkot tartani. - És ha azt mondod, hogy te is, akkor nem veszem el ezt a szendvicset, amit olyan nagy műgonddal kenegetsz meg bámulgatsz. Na jó lehet, hogy akkor is elveszem, csak akkor egy kicsit jobb képet vágok hozzá, hogy ebbe bizony majonézt is tettél. Mi a picsáért rontod el a sajt ízélményét? Kurvára szükséged van rá, hogy a próbafeleség időszakod előtt főpróbát tartsunk, és tudod mit? Nem fog zavarni, ha mindenbe majonézt teszel, ha most tényleg beadod a derekad.
Marjory Stewart-Baxter
Vérfarkas

Chatkép :
Hozzászólásaim száma :
82
play by :
Ester Expósito
Szerepkör :
helyi híresség
Pártállás :
  • Semleges

Korom :
19
Foglalkozásom :

@Marjory Stewart-Baxter  
íródott / Hétf. Okt. 05, 2020 7:35 pm

Nekem semmi bajom a szétdrogozott éjszakákkal, mert reggel rádobok valamit, és egyből minden tünci és shiny és puha és kedves. Mint én. Bár asszem, Romulus nem éppen arra gondolt, amikor felajánlotta, hogy legyek a próbafelesége egy hétig, hogy ezt az egy hetet is végig fogom anyagozni, de hát azt ő sem gondolhatta volna, hogy anyagért remegve majd tünci leszek (meg shiny és puha és kedves), ugye?
Jófejségből persze NEM a szeme láttára tépek, hanem a konyhában, mielőtt felderíteném a hűtő tartalmát, hogy mit készítsek reggelire az én próbaférjemnek – na, LOL, mintha mondjuk lenne esély rá, hogy összedobjak egy faszom quiche-t vagy egy angol muffint, szóval lehet választani, hogy virsli vagy szendvics, OKÉ? –, de azért NA, jó érzés egy olyan hűtőt nézegetni, ami nem olyan, mint a miénk a műsorban, tehát hogy gyakorlatilag sör van benne – amit én nem szeretek, bár ezt szuperjól titkolom –, meg félig elfogyasztott borok – nyilván nem a már elfogyasztott részük, bár láttunk már karón varjún, meg a hűtőben is hányást –, meg maradék pizzák, amikre azért még csak rárepülünk, és...
ÉS HÁT ezzel nem azt akarom ám mondani, hogy ebben a hűtőben NINCSENEK ilyen dolgok, de ezeken KÍVÜL van például TOJÁS, meg olyanok, amikből tudnék rittyenteni valamit, mert bár azt mondtam Romcsinak, hogy nem tudok főzni, azért amikor anyám már fullra le volt robbanva, mégis csak túléltünk valahogy, nem? Csak az van, hogy ha egyszer lesz férjem, akkor nem basic szarságokat akarok csinálni – mac & cheese-t, meg üveges szószból lasagnét –, hanem IGENIS quiche-t meg angol muffint meg Wellington-sztéket meg pekingi narancsos kacsát, szóval--
Szóval igen, megcsinálom azt a nyamvadt szendvicset, na. De narancslevet is töltök mellé, meg kávét is főzök, és akkor az úgy már eléggé feldobja, nem?
Aztán oldalra pillantok, és enyhén lebiggyedt ajakkal mérlek végig, a tekintetem a kelleténél talán egy szívdobbanásnyi idővel többet időzik az ágyékod környékén – TÖKRE nem okés helyen van a szakadás az alsódon, ÉRTED? –, aztán még inkább lebiggyed az ajkam, és finoman beleszimatolok a levegőbe.
Csak hogy aztán összeszorítsam a szememet.
– Te hányás után az ÉN fogkefémet használtad? – Ezt amúgy valami epic kifakadásnak szántam, de a végére egyrészt a szememet is kinyitom, másrészt toppantani is elfelejtettem, harmadrészt pedig még könnybe is lábad tőle a szemem, mert valamiért egyből arra asszociálok róla, hogy a reality show-s lakótársam gecire a múlt héten ölte meg magát, és hát, izé, nem arról van szó, hogy a két dolog ugyanolyan súllyal esik latba, de, DE AZÉRT, de, de még a fogkefémet IS?
Aztán csukott szájjal sóhajtok egyet, majd hátradobom a vállam felett a hajamat, ami legalább annyira puha és shiny, mint amilyennek pár perce éreztem magamat, aztán visszatérek a szendvicskészítéshez. Ami annyira baszó lesz, hogy BESZARTOK!
Most az van, hogy Romulus próbafelesége vagyok, szóval szerintem tökre nem adná, hogyha a sógorom szobájában keresnék magamnak helyet, de helyette csinálhatok neked egy szendvicset, ami majdnem olyan jó lesz, mintha kiverném neked, na? – És csillogó szemmel rád nézek, és egy pillanatra még azt is elfelejtem, hogy a rossz helyen szakadt az alsód, és ahogy beüt a cucc, hirtelen nem is tűnik annyira rossz ötletnek, hogy a szobádba--
NEM, MARJORY! SZENDVICSET CSINÁLSZ! Igen. Igen, szendvicset csinálok, és BASZÓ lesz!

Remus Eastaughfee
Vérfarkas

Chatkép :
Hozzászólásaim száma :
65
play by :
cole mohr
Szerepkör :
washingtoni lakos
Pártállás :
  • Semleges

Foglalkozásom :
drogdíler

@Remus Eastaughfee  
íródott / Hétf. Okt. 05, 2020 2:00 pm

Az a baj az ilyen szétdrogozott éjszakákkal, hogy a másnap kibaszott szar. Mármint komolyan, fekszel az ágyadban és bámulod a plafont, közben azon gondolkozol, hogy megéri-e egyáltalán felkelned, megéri-e egyáltalán bármit csinálnod, ha a világ nem az a kibaszott Disneyland, amire te előző éjszaka befizettél, és aztán rá jössz arra, hogy kurvára nem éri meg ez az egész, csak mindjárt behugyozol, úgyhogy mégis csak felkelsz és mégis csak rájössz, hogy tényleg nem Disneyland az életed, de nem hugyozhatsz be.

Szóval szétdrogoztam magamat az éjszaka, leküldtem mellé legalább egy üveg alkoholt, valami ócska, krumplihéjból meg etilalkoholból főzött ocsmány ízű szeszt, fekszem az ágyamban, bámulom a plafont - mármint érted, most keltem, szóval mi a faszt bámulnék, ha nem a plafont - és amellett, hogy nem a kibaszott Disneylandben vagyok hercegnőkkel meg beszélő teáscsészékkel, szóval még hugyoznom és hánynom is kell és csak abban reménykedem, hogy Mimi kibaszottul nem zárkózott be a fürdőbe - megint - mert akkor nem marad más lehetőségem, mint szolidan és visszafogottan kihányni az ablakon. Mondjuk végül is miért ne dobhatnánk fel Washington utcáit valami újfajta művészettel? Újkori Rembrandt? Vagy azért ez kevésbé művészi? Vagy várj, ki a fasz ítéli meg, hogy mi az igazán művészi?

Felnyögök, aztán kihányok az ablakon - egyszerűbb, gyorsabb is és még takarítani sem kell utána - elcsoszogok a WC-ig, fogat mosok egy fogkefével, aztán kicsoszogom a konyhába és rád bámulok egy másodpercre. - Öhmm... - Most jogosan gondolhatnád, hogy arra gondolok, hogy egy szakadt alsógatyánál többet kellett volna felvennem, ha vendégeket fogadunk, de igazából éppen arra gondolok, hogy vajon ha megkérnélek kitakarítanád-e a szobámat, ha már Mimi nemet mondott. - Új lakótárs? Van még egy szabad hely a szobámban. - Lehet, hogy nem a reggeli, kómás, Disnelandből szabadult, a valóságban felocsúdott, hányás után más fogkeféjével fogat mosott arcom a legvonzóbb, de hát, miért is ne? Miért is ne adnék neked egy esélyt, hogy igent mondj?

@Ajánlott tartalom  
íródott /

Marjory & Remus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal