Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Rasmus Krakowski


Boszorkány

Belisa E. Cavanaugh
Chatkép :
Rasmus Krakowski Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
• Jennifer Lawrence
Hozzászólásaim száma :
119
Pontjaim :
64
Pártállás :
  • Semleges

User név :
• Belisa
Fő képességem :
• aeorikinezis
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
• Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
• bartender at Blasphemy


Belisa E. Cavanaugh

Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 24, 2020 8:17 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Rasmus!

Bevallom, borzasztóan kíváncsi voltam rá, hogy miféle karakter is lesz belőled vagy, hogy milyen történettel állsz elő, de cseppet sem csalódtam, ahogy soraidat olvastam! Kicsit talán azonosultam is a vörös hajú kislánnyal és ragyogó szemekkel ittam szavaidat, mert annyira kellemes hangulatúra sikeredett a meséd, hogy ezt képtelenség lett volna nem így csinálni. (Kár, hogy az egér görgőjét nem tudom használni, ha mindkét kezemmel könyökölök és támasztom a fejem bárgyú vigyorral az arcomon.)
Az öröklét borzalmas lehet, így aztán nem csoda, ha ötszáz évnyi létezés nyomot hagy az emberen vagy, ahogy te mondtad, "rigolyás" lesz, hiszen mindezen dolgokat fel is kell fogni/dolgozni, ráadásul vannak, akik egy élet terheit is nehezen tudják cipelni, nem még annál is többet. Valószínűleg épp a sok sok év miatt van az, hogy nem igazán találsz olyat, aki megértene vagy legalább megközelítőleg tudhatná, hogy milyen is a te cipődben járni, ami aztán óhatatlanul különcséghez vezethet. Vigasztaljon azért a tudat, hogy az idő előrehaladtával bölcsességed is egyre gyarapszik, amivel óriási segítség lehetsz azoknak, akik meghallgatnak téged. Olyan lehetsz a Krakowski-klán számára, mint egy élő enciklopédia, így biztos vagyok benne, hogy kiszámíthatatlanságod és különcséged ellenére megbecsült tagja vagy a családnak és szívesen hallgatnak meg téged.
Óhatatlanul a mesebeli öreg bölcs karakterek jutottak rólad eszembe; az idős apóka vagy anyóka, aki az erdő mélyén éldegél és mindenki hozzá fordul, ha bármi gondja van az életben.  Cuki
Mindezen dolgok mellett azonban, számomra a képességed az, ami igazán különccé tesz -légyszi, sose bújj belém Very Happy -, hiszen szerencsére nem minden nap találkozik ilyesmivel az ember. Kicsit groteszk ezt elképzelni, de mindenképpen hasznos képesség, ha pedig a te tapasztalatod is társul hozzá, mindenképpen veszélyesnek mondható.
Órákig tudnék még rólad áradozni, mert imádom a különc, egyedülálló karaktereket, csak épp az rengeteg idő lenne -nem, mintha neked ez számítana, inkább magam miatt aggódom, hogy csúf vén banya leszek végül-, ráadásul a családod is biztosan vár már, így aztán muszáj vagyok utadra engedni.  Cute

Jó játékot kívánok neked!  De cuki vagy

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a avatarokra és a rendes kerékvágásban is, vagy plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Aug. 22, 2020 8:25 pm
Rasmus Krakowski

time will say nothing but I told you so
ft. robert sheehan

1477. Bohemia
születési idő
warlock
faj
saját/keresett
a karakterem
Semleges
pártállás
school of the wolf(ish)

Gondolnád, hogy volt idő, amikor pacifistaként azonosítottam magam? Amikor fegyver nélkül sétáltam a csatamezőre. Persze, mit ne gondolnál. Majd' ötszázötven év hosszú idő. Vérrel, árnyakkal, megbánásokkal, édes csókokkal, művészetekkel, nemesekkel és koldusokkal telített, hosszú idő. Olykor úgy érzem, hogy időtlen próbálok lenni egy olyan társadalomban, ami az idő múlására épít. Az én drága Janice-m mindig is tudta, hogy ez lesz a vége. Azt mondta, az olyan emberek, mint ő és én, túl sokáig élünk. Elfelejtjük, hogy mi számít igazán. És az utolsó dolog, amire szükségünk van, az egymás. Míg az én szívem meghasadt, ő azzal példázott, hogy a tiszavirágokra van szükségünk. Egyszerű halandókra, mert ők többet tudnak az életről, mint mi. Tudják, hogy mennyire értékes és szép, mert törékeny. A szemeimbe nézett és fáradtságot látott, míg én a szemeibe néztem és pusztán ürességet. Többé már nem értettük a világot. A morális szakadék széléig taszítottuk egymást.
Hiába kérdezte, az apró lány túl fiatal volt még ahhoz, hogy elmondjam neki, valójában mi járt a fejemben. Hogy amikor a nagyapja a részegességem miatt morgott, az üveges tekintetem csupán innen távol járó gondolatokat tükrözött. Azon csodálkozva, hogy az élet miért reszket szépség és bűntudat, beteljesedés és bánat, vágy és megbánás, halhatatlanság és megtépett pillanatok, az igazság és féltve őrzött hazugságok között. Árgus szemekkel figyelt és válaszokat várt, holott az egyetlen válasz, amit adhattam neki az lett volna, hogy a világot nem lehet megmagyarázni. Túl nagy és túl őrült, olykor komikus, de többnyire csak… idegen. Mindenki számára az.
- Akkor mesélj a tűzokádó oroszlánról! – Mindig szerettem a Krakowski gyerekek kalandvágyát és csillapíthatatlan kíváncsiságát. Azt meg még inkább, hogy – az unalmas felnőttekkel ellentétben - a legcifrább történeteimet is izgatottan hallgatták. Elmeséltem hát az ifjú Kalinának, a sokadik alkalommal is ugyanolyan beleéléssel, hogy hogyan csalt kelepcébe az ezerhatszázas évek Angliájában a két lábon járó tűzokádó oroszlán, és hogyan kerekedtem felül rajta, megmentve a keleti kis falu népét.
Az ellenfelem nem volt más, mint egy sűrű, szőke hajú – sörényű - warlock, aki mesterien bánt a pirokinézissel, az arca pedig állatiassá torzult a felelőtlen mágiahasználattól. De mennyivel jobban hangzott az oroszlán a gyerekek számára. Miért szembesítettem volna a száraz valósággal olyan fiatalon? Egy megtört mágiahasználó haragjával és önzőségével, akin nem tudtam segíteni. A történeteim azonban, még ha színezettek is voltak, mindig ott volt bennük egy darab belőlem és abból, hogy milyen is voltam. Olykor nekem is újra fel kell fedeznem az elveszett emlékeimet. A leggyakrabban visszatérő elem pedig nem más, mint a kegyesség.
- És az igaz? Tényleg belebújtál egyszer egy szirénbe? Úsztál is? – A vörös hajú kislány időzítése nem volt a legszerencsésebb, ugyanis kis híján belefulladtam a szőlőlevembe. Ha már borral nem kínáltak vacsora előtt. Ezt a történetet mindig is a család idősebb leszármazottjaival osztottam meg, akik már minimum serdülők. Nem csak azért, mert már a naplóimban is bizarr erotikával írtam az esetről, hanem azért is, mert az egyedi képességem megértése előtt neki is szüksége volt egy igen erős alaptudásra. Lényegében bármilyen teremtménybe képes vagyok fizikailag beleolvadni, teljesen átvéve felette az irányítást. Az ő arcával járni és az ő hangjával szólni. Egy jótanács, ne keveredj velem közelharcba, egyetlen érintésre van szükségem. Többnyire percekről van csupán szó, minél erősebb az elme, annál hamarabb kilökődöm. A gazdatest nincs tudatában a megszállásnak, ha csak nincs a vérében mágia.
- Mit szólnál, kicsi Kalina, ha azt mesélném el, amikor egy patkányba bújtam bele? – Annak idején én is kicsiben kezdtem, apró állatokkal. Patkány, macska, kutya, mire az emberig, majd még tovább jutottam. Ám ahogy a világon mindennek, a mágiának is ára van, olykor nagy.
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Rég nem vallja már a vadásztársaság elveit, valóban magányos farkasként él. Emberöltőkben mérhető, hogy milyen ritkán találkozik olyannal, aki hozzá hasonlóan nem csak ’halhatatlannak’, hanem igazán idősnek is számít. Nem értik meg. A társaságon belül leginkább a hívatlan nagybácsi a családi vacsorákon szerepet tölti be, aki nem túl gyakran, ám a legváratlanabb pillanatokban képes betoppanni. Kiszámíthatatlannak és rigolyásnak gondolják, nem könnyű vele megtalálni a közös hangot, ínséges időkben mégis ő az, akinek szükség van a tapasztalatára és a látásmódjára. A korától fogva, egészen elrugaszkodottan látja a világot. A fél évezrede alatt átélt kalandokkal pedig egész könyvtárakat lehetne megtölteni. Tulajdonképpen meg is van töltve egy, Lengyelországban. Egy rendkívül erős, és sokrétű tudással rendelkező warlockról beszélünk. Rasmus bácsi meséin generációk nőttek fel. Olykor ő is elolvassa őket. Ez a gond a végtelen élethosszal és a normálméretű emlékezettel. Könnyű elfelejteni, hogy ki voltál, és nem törődni azzal, ki vagy.
Vissza az elejére Go down
 
Rasmus Krakowski
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Violet & Rasmus - kind doors
» Mr. Krakowski
» --- Krakowski
» Wesley Krakowski
» Michal Krakowski

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: