Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mr. Krakowski


Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Mr. Krakowski  AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Szer. Jún. 24, 2020 8:35 am
Mr. Krakowski
ellenség, szerelem, barát, bátyj

Kiemelt információk
play by Garrett Hedlund / Jensen Ackles

születési idő kb. 1971

faj vámpír & vadász

pártállás semleges

státusz beregisztrált

hirdető Tatiana, Michal, Daria

Önéletrajz
Kamasz voltam, mikor először találkoztunk. A mosolyoddal megnyertél magadnak, akkor még azt hittem ez nem több, mint kislányos vágyakozás egy érett férfi iránt. Hiszen te gyereknek tartottál annak ellenére, hogy éppen a 18. életévemet tapostam. Kettőnk kapcsolata nem indult a legfényesebben, hiszen megfenyegettél. A lelkem mélyén hallgatni akartam rád, de a bennem rejlő sötétség erősebbnek bizonyult, bármennyire próbáltam elnyomni. A második találkozásunk jobban indult mint a legelső. Kellemes órákat töltöttünk együtt pár ital társaságában. Egyből egy hullámhosszra kerültünk, majd a szobádba érve kitálaltam. Felfedtem magam előtted ezzel beismerve a szörnyű igazságot, ami alapjaiban véve megváltoztatta azt az estét. Újra megfenyegettél, amin meg sem lepődtem igazán. Mégis valami megmagyarázhatatlan erő lett úrrá rajtam, aminek hatására megcsókoltalak. Abban a pillanatban valami különlegeset éreztem, a mellkasomban lévő létfontosságú szerv hevesebb ütemre váltott, melegség járta át a testem. Olyan volt ez az egyetlen pillanat, mint a pislákoló fény a sötétségben. Tudom, hogy te is érezted a kettőnk közt fellobbanó lángot, hiszen a kis szikrák a levegőben parázslottak. Hozzád tartozom, te vagy az én fényem, aki kivezethet ebből a mérhetetlen sötétségből, ami rabságban tart. Nagyjából fél éve apró jeleket hagytam, kisebb varázslatokat végeztem el, kifejezetten neked készítettem őket. A nyomok Washington-ba fognak vezetni, ahol tárt karokkal várlak.

Hihetetlenül örülnék neki, ha maradna a pb, de meggyőzhető vagyok. A keresztnevet és a közös pontokon kívül a múltját a megalkotóra bíznám. Az előtörténetem elolvasását mindenképpen ajánlom. Szerelmi kapcsolatot szeretnék a karakterek között. Nagyon sok le nem írt terveink vannak még. Nagyon várunk!

Krakowski klán tagság / családtag
A lengyel vadásztársaság minden téren különlegesnek mondható. Róluk bővebben itt olvashatsz. A washingtoni vezetőjük, Kalina biztos örömmel fogadna a kapcsolati körében.
Daria Krakowska régi barát, mentorált
Daria 8 évvel ezelőtt sikeresen letette a vizsgáját, ezt követően az USA-ban vetette meg a lábát, amiben a te segítségedet kérte. Szívesen a szárnyaid alá vetted az ifjú vadászt, akit felvilágosítottál a jelenlegi helyzetről, főként a természetfelettiekről. Amolyan mentorként álltál mellette, míg a lány saját lábára nem állt. A mai napig jó kapcsolatban álltok. Amikor Daria fülébe jutott, hogy valami készül Washingtonban, természetesen egyből hozzád fordult információkért. De ez már történelem, a kettőtök története.
Michał Krakowski öcsi
A legkisebb öcséd, akivel sokáig közösen mentetek vadászni. Még nem tudok róla, de ott volt az első találkozásunkkor, így tisztában van a múltunkkal. Ő volt az, aki értesített róla miként hagytam magam mögött az árvaházat. Vajon a második találkozásunkról is beszámoltál neki? Nagyon jó testvéri kapcsolatotok, bármikor számíthatsz rá. itt bővebben

Sergey Krakowski felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
 
Mr. Krakowski
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» --- Krakowski
» A bátyám - Krakowski
» krakowska && krakowski
» Rasmus Krakowski
» Wesley Krakowski

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: