Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alona & Sandra


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Nov. 30, 2020 8:34 pm

- Szerintem nekik mindegy az a nő mit tesz, akár ülhetnék egy helyben mozdulatlanul is, sőt a legjobban annak örülnének ha ruha nélkül üldögélnék - felelek nevetve a válaszára. A férfiak néha olyan könnyen megfejthetőek, hogy az már-már vicces. Néhány hím vámpír is így bukott le előttem. Bár, nem fordult elő olyan gyakran, mint szerettem volna, de megesett már, hogy egy bájos mosoly és egy csinos ruha több eredményhez vezetett mint a fegyverem. Olyankor érzem magam igazán vadásznak. Mondjuk az is igaz, hogy nagyon fiatalnak kell lennie annak a vámpírnak ahhoz, hogy ne szúrja ki a farkasszagot rajtam. Ha kicsit tapasztaltabb, akkor hamar rájön a turpisságra, a kedves mosoly mögött megbújó szándékra. Viszont vámpíroktól eltekintve, csak akkor nem néznek meg egy nőt a férfiak, ha ők maguk is a férfiakra buknak.
- Igen, szép munka! - bólintok, akaratlanul is újra elmosolyodva a kalapemelési mutatványa láttán.
- Hasznos kis szabály - mondom, és nem kerülte el a figyelmemet a tekintete sem. "Aki balhézik az repül.. örökre." A barátságos jelleme ellenére látszik rajta, hogy szükség esetén fel tudja venni a bokszkesztyűt is, nem fog megfutamodni. Nem ijedtem meg a nézéstől, mert nem állt szándékomban balhézni, sőt épp ellenkezőleg, csak azt bántom aki ártatlanokat bánt, halandónak semmilyen körülmények között nem ártanék. Az ütőerekre cuppanó, civilizálatlan lényeket igyekszem csak kiirtani.
- Szerintem egy kezükön meg tudnák számolni azt - helyeselek egyetértően, de ők sem a statisztikáikról híresek, nem hiszem bármelyikük is valaha neki állt volna ilyeneket számolni. Ezek nem látnak csak az orrukig.
Csak mosolygok, miközben kiszúrjuk, hogy a pali, akit épp kibeszéltünk látva, hogy nem járt sikerrel a flörtölési próbálkozásával nálam, időközben tovább állt, hogy becserkéssze következő áldozatát. Szegény lány.
- Néha? - kérdezek vissza mosolyogva. Nem különösebben szeretek a magánéletemről beszélni, kiváltképpen azóta, hogy az exemről kiderült, hogy egy vámpír.. viszont amíg nem érintünk mélyebb témákat addig nem zavar. - Na igen - bólintok, hisz nem sok másra következtethet egy külsős személy azon kívül, hogy egyedülálló vagyok.. ami egyébként helytálló feltételezés is. - Most per pillanat nem állok, vagyis ülök egyedül.. de amúgy igen. - Mi ütött belém, mintha valami viccet ettem volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Szept. 10, 2020 6:32 pm

• Sandra & Alona •

- Ladies night. -

A hosszú évek során, melyeket magam mögött tudhatok, már kitapasztaltam egyet s mást. Gyakran a kortyolgatott italunk is sok mindent elárul rólunk, így aztán akaratlanul is megoszthatunk a figyelmesebb emberekkel olyasmit, amit talán nem szeretnénk. A csili-vili koktélok általában hivalkodó, netán bohókás, életvidám jellemet takarnak, épp ezért általában a fiatalok, az újítók vagy a pláza cicák szoktak szivárvány színű löttyökkel ücsörögni. A bor mindenképpen elegáns, esetekben kissé régimódi vagy cseppet sem flancolós személyre utal, míg a vodka, amit én kortyolgatok... ha jelen pillanatban engem vesszük alapul, az unalmat jelzi. Színtelen, szagtalan, semmilyen ital, amilyen a napom is volt, a whisky ezzel szemben kemény, markáns, aki pedig ezt válassza vagy azért teszi, mert ő maga sem egy gyenge jellemű ember, vagy mert a napja olyan kemény volt, mint maga az ital és azt hiszem, az előttem ücsörgő nő esetében mindkettő jellemző lehet. Olyannak tűnik, aki nem ijed meg a saját árnyékától és nem fél a kemény feladatoktól sem. Elég a szemébe nézni, hogy láthassa az ember, hogy nem egy törékeny virágszálhoz van szerencséje és én az ilyen nőket mindenképpen kedvelem és becsülöm. Szeretem magamat is ebbe a kategóriába sorolni, de azért vannak lányos napjaim is, amikor igazi picsa vagyok igazi hisztikkel és olyan "mentsen már meg egy hős lovag" hangulattal.
-Pedig hidd el, az ő szemükben sokkal szexibb, ha egy nő kortyolgat whiskyt, mint egy pasi.- nevetem el magam, bár ez sem teljesen igaz így, hiszen kivételek mindig vannak. Van olyan pasi, aki kifejezetten azért érkezik ide, hogy férfit fogjon magának, úgyhogy azt biztos hidegen hagyja minden akármit is kortyolgató nő.
-Örülök, ha elnyerte a tetszésedet. Mindent a vendégért, ugyebár.- viszek véghez mosolyogva egy olyan hajbókoló kézmozdulatot, mintha a nem létező kalapomat emelném meg előtte, hiszen tény, hogy rengeteget idegeskedtem a nyitás miatt. Nem tudtam, hogy milyen az itteni emberek vagy természetfelettiek ízlése és, hogy tetszeni fog e nekik mindaz, amit elképzeltem. -Nos, igen. Fontosnak tartottam, hogy itt bárki jól érezhesse magát. Egyszerű szabályaim vannak: aki balhézik, az repül... örökre.- pillantok rá jelentőségteljesen, hogy értse, hogy mit is értek bárki és örökre alatt. Az örökre nekem optimális, hiszen jó esetben elég sokáig fogok élni, a bárki pedig... lehet halandó, vérfarkas vagy vámpír, nekem teljesen mindegy, hogy ki balhézik. Eltüntetjük, attól függően, hogy mit csinál. Aki a területemen mer megtámadni egy halandót, az általában az életével fizet, bár ilyesmire még nem volt szükség. Minden esetre, a hírnevem és a hely hírneve függ attól, hogy itt jól tudják-e érezni magukat a vendégek és, ami a legfontosabb, hogy biztonságban is legyenek.
Aztán visszakanyarodunk az iménti udvarlási próbálkozásra, amivel illették és el is nevetem magam a megjegyzésén.
-Hát igen, azon sajnos nem tudok én se segíteni. Ez valamiért a férfiak bevett szokása, bár szívesen megkérdezném tőlük, hogy hányszor végződött náluk sikerrel egy ilyen próbálkozás.- kuncogok, hiszen tényleg nem értem, miért gondolják, hogy ez tetszik egy nőnek. Mármint, egy igazi nőnek, aki nem azért jön ide, hogy keressen magának éjszakára valakit, mert azoknak még lehet imponáló is. Aki viszont komolyabb embert akarna maga mellé, az ilyesmire biztos, hogy nem ugrik. Annak jobban tetszik, ha a férfi odasétál a nőhöz, bemutatkozik és talán meghívja egy italra, nem pedig füttyög, mint egy ölebnek.
-Azt hiszem, vette is a célzást a kedves jelentkező, hogy nem éppen kedveltette meg magát veled.- sandítok a pasi felé, aki idő közben odébb is kullogott, hogy valaki másnál próbálkozzon, de meg is értem. Ez a nő nem tűnik olyannak, akit ilyen gyerekes baromsággal fel lehetne csípni és ez megint csak szimpátiát ébreszt bennem.-Azonban biztosíthatlak róla, hogy akadnak errefelé úriemberek is néha. Jól sejtem, hogy egyedülálló vagy? Már legalábbis abból, hogy itt ülsz egyedül a pultnál, erre tudok tippelni... már, ha nem sértelek meg ezzel.- mosolyodok el, hiszen szokásom olyan dolgokra rákérdezni, amikről nem mindenki szeret beszélni, de nem tehetek róla. Számomra nem sok olyan téma van, ami tabu és mindig úgy állok mindenkihez, hogy biztos olyanok, mint én, csak aztán kiderül, hogy nem. Vannak, akik jobban kedvelik, ha nem teregetik ki a magánéletüket és bizonyos dolgokkal kapcsolatban én is így vagyok, de arról sosem félek beszélni, hogy épp mi a helyzet az életemben.

NOTE:   De cuki vagy

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Aug. 22, 2020 8:06 pm

Bár, ma sem állt szándékomban a kötelezőnél többet szocializálódni, valamiért mégsem bántam, hogy megszólítottak. Jó kicsit kizökkenni a saját gondolataimból és a mindennapi rutinból eredő beszélgetéseken kívül eső támáról szót váltani valakivel. Néha ugyanis előfordul, hogy whisky szürcsölgetés és megfigyelés közben is gondolatban épp műtök. Nehéz átkapcsolni az agyunkat, viszont meg kell tenni, ha nem akarunk  előbb utóbb megbolondulni.
- Na igen, ritka jómadárnak számítunk, pedig semmi különösebb ok nincs a háttérben, csak az ami nekik is általában megfordul a fejükben, ha whisky-rendelésre adják a fejüket - mosolygok vissza rá. Hogy bevállalós lennék? Mondhatni végülis, az évek megedzettek.
Egyáltalán nem esik nehezemre a társalgás, valószínüleg a whisky is közrejátszodhat, mindenesetre az sem különösebben zavar jelen pillanatban, hogy egy vámpírral beszélgetek. Mondjuk nincs különösebben gondom velük addig, amíg nem döntenek úgy, hogy szétmarcangolnak valakit a közelemben.. És Ms Frost egyáltalán nem úgy nézett ki, mint aki neki akarna esni bárkinek is az ütőerére a közeljövőben, főleg nem a saját klubjában.
- Pontosan, magam sem tudtam volna ennél jobban megfogalmazni! És nem mellesleg az íze is kiváló - felelek, majd egy koccintással is megerősítettük az egyetértésünket. - Semmitmondó? Ennyire unalmas és monoton volt? Egyébként mi számít izgalmasnak? Gondolom nem az összetűzések a fiatalok között - érdeklődök, ha nem szeretne, úgysem válaszol majd rá. Komolyan kíváncsivá tett, hogy mit is jelenthet egy izgalmasabb nap egy klub tulajának.
Majd meglepetésemre a klubról kialakított véleményem felől érdeklődik, mire én egy pillanatra elgondolkozom a válaszon.
- Hmm, teljesen pozitív  - összegzem, majd némi töprengés után folytatom is. - Tetszik a hely eleganciája, diverzitása, a biztonsági őrök aktív jelenléte, hisz nélkülük valószínüleg olyanok is ellepnék a klubot, akik szépen fogalmazva nem tudnak rendet tartani maguk körül.. - sorolom egy halk sóhajjal, rövid hatásszünetet tartva - , így is becsúszik néha egy-egy személy, de amint azt egyszer láthattam, elég hamar közbeavatkoztak mielőtt nagyon eldurvult volna a helyzet - felelem. Ez fontos, mert ahol alkohol van ott időről időre egy verekedés is becsúszik. Nem kell ahhoz valakinek természetfeletti erővel rendelkeznie, egy átlag ember is képes felfordulást okozni részegen..
Nem igazán jutott eszembe semmi negatív a klubról, sőt túlságosan is előkelő, ami jó, mert az erre járó vámpírok is tudják, hogy bent nem tapadhatnak ütőérre, vagy nagyon elővigyázatosak kell legyenek. Az utóbbi miatt vagyok idebent kétszer olyan figyelmes, mint máshol. - A primitív füttyentéseket nem sorolhatom a klub negatívumai közé - teszem még hozzá viccesebb stílusban.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Júl. 14, 2020 1:33 pm

• Sandra & Alona •

- Ladies night. -

Már az italválasztása miatt szimpatikus a nő, hiszen ez azt sugallja, hogy ad magára, amit mondjuk a külsője is tökröz. Nagyon csinos és a nyakamat merném rátenni, hogy a felmenői közt akad egy kreolabb bőrű személy, minek köszönhetően a bőre ilyen barna árnyalatú, tekintete pedig, szinte fekete. Jómagam is büszkélkedhetek ilyen vonásokkal és minden beképzeltség nélkül mondhatom, hogy az ilyen magamfajta félvérek nagyon szépek szoktak lenni.
Annak ellenére azonban, hogy ez a nő igen sok férfi figyelmét fel szokta kelteni, ő nem igazán foglalkozik soha, senkivel. Nem, mintha kötelező lenne, csak épp így nem igazán értelmét, hogy miért ül be ide újra és újra. Nem probléma ez, csak a kíváncsi természetem keres mindig válaszokat, hiszen mindenkinek meg van a maga oka arra, hogy whiskyt szürcsölgessen egy klubban.
-Kedvelem az olyan személyeket, akik bevállalósak, már pedig a whiskyt kortyolgató nők mindenképpen azok. A legtöbb pasi elámul azon, ha ilyen italt lát egy magunkfajtánál.- kuncogom cinkos mosollyal, hiszen az előbbi Don Juan is ezt próbálta jelezni, pedig sehol sincs kőbe vésve, hogy egy nő csakis Sex on the beach-et, vörösbort, martinit vagy hasonló italt kortyolgathat, mint ahogy azt sem, hogy mindezt kötelező lenne társaságban tennie. Régen mondjuk csúnyán néztek volna ránk ezért, de mára már elég sokat változott a világ.
Ennek fényében rá is kérdezek, hogy nem-e zavarom azzal, hogy mellé pofátlankodtam, de a válaszával biztosít arról, hogy nem így van. El is hiszem neki, mert olyan a kisugárzása, hogy kinézem belőle simán a képembe vágta volna, ha nem így van. Általában én is őszintén megmondom valakinek, ha rohadtul nem vagyok éppen barátkozós hangulatban, de jelenleg jó a kedvem és érdekel, hogy ki ez a nő. Szeretem nagyjából ismerni a vendégeimet, vagy legalábbis az olyanokat, akik úgy sejtem, hogy nem egyszerű, unalmas, hétköznapi emberek.
-Egyetértek. A whisky annyira karakteres, hogy tökéletes lezárója lehet egy nehéz napnak. Én ezért iszom most épp vodkát, mert az ugyanolyan semmitmondó, mint amilyen a napom is volt.- veszem alaposabban szemügyre az italomat, miután koccintottam vele majd követve a példáját én is kortyolok egyet, hogy aztán tovább folytassam a kíváncsiskodást. Amire nem akar, arra úgyse válaszol majd, nemde?
-Mi a véleménye a helyről? Láttam már itt párszor, gondolom levonta a maga következtetéseit.- sandítok rá érdeklődő pillantással, mert ha valamit, hát a visszajelzéseket mindig szívesen meghallgatom. Mániám, hogy mindennek tökéletesnek kell lennie és ez igaz a klubbra is. Igyekszem úgy alakítgatni, hogy minél kielégítőbb legyen mindenki számára, így aztán egy olyan nő véleménye, aki csak a pultnál iszogat és csendben figyel, mindenképpen érdekel.

NOTE:   De cuki vagy

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 10, 2020 7:50 pm

Már hozzászoktam ehhez a típikus férfi reakcióhoz, de ahogy telik az idő, egyre kevésbé hat meg. Ahogy így egy gyors pillantás erejéig a pillantásom megállapodik a férfi arcvonásain, egész jóképűnek, elegánsnak  és lovagias típusnak találom, a primitív reakciójától eltekintve, ami viszont pont az ellenkezőjére utal. Vagy csak azt gondolta, hogy bejön majd nekem ez a füttyentés.. mindenesetre nem vagyok tizenéves, hogy óckodjam a whiskytől vagy férfi italnak tekintsem. Bár, nagy alkoholistának sem nevezhetném magamat, de a minőségi italt szeretem, no meg jelen körülmények között ez a legideálisabb választás. Ellazít, de nem tompít.
Épp az ajkamhoz emeltem a poharat, hogy újra megízleljem, mikor hirtelen egy női hang szólalt meg közvetlenül mellőlem.
- Kicsit mindkettő - felelek mosolyogva, közben a hang irányába fordulva. Kemény nap, kemény hét, kemény hónap, kemény idegrendszer.. jobb, ha inkább nem folytatom.
Miközben a pilllantásom találkozik a nőével, arc alapján elsőre ismerősnek tűnik, de rögtön nem tudtam betájolni őt, kellett néhány másodperc mire összeállt a fejemben a kép, hogy honnan is tűnik ismerősnek. Ha jól rémlik, akkor ő klub tulaja. Netalán felkelthettem a figyelmét valamivel?
Tudtom szerint nem követtem el semmi illegálisat, már ha az, hogy farkas vagyok nem számít annak a számára, mert az érzékeim azt súgják, hogy ő is a vérivók csoportját erősíti.
- Nem, egyáltalán nem zavart meg, fárasztó napom volt, nem is esik jobban semmi ilyenkor egy pohár minőségi whisky-nél - vallom be, közben automatikusan a kezemben tartott poharat is az övéhez emelve. Nem füllentettem, tényleg fárasztó napom volt, bár arról nem kell tudnia, hogy nem egészen emiatt kötöttem ki a klubjában.
Most, hogy így belegondolok valóban fura lehetek az itteniek szemében, a nő aki soha nem flörtöl senkivel, csak üldögél és iszogat egymagában a pultnál. Ebbe nem igazán gondoltam eddig bele. Talán nem ártana, ha elkezdenék flörtölni is, a vámpír exem óta nem voltam senkivel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Júl. 09, 2020 11:19 am

• Sandra & Alona •

- Ladies night.-

Mázli, hogy az évek során megtanultam elviselni magam körül olyan fajok képviselőit is, akiket egyébként a fajtám nem szívlel. Gondolok itt például a vérfarkasokra, hiszen számomra nekik "szaguk" van, amit egy átlag ember nem igazán érez. Én már akkor tudom, hogy itt van egy vérfarkas, amikor belép az ajtón és bár nem zárok ki senkit a klubból, azért általában rajtuk tartom a szemem, mert nem biztos, hogy minden vámpír ilyen lazán áll hozzájuk. Ettől függetlenül úgy általában elmondható, hogy mindenki tud viselkedni. Mondjuk ösztönzőleg hathat rájuk az a sok kétajtós szekrény, akiket azért vettem fel, hogy ez így is legyen, de azt hiszem, alapjáraton élvezik ők is, hogy ezen a helyen nem kell aggódniuk. Itt mindenki kiengedheti a gőzt, mert kicsit olyan, mint egy kis búvóhely a város közepén.
A ma esti vendégek között észre veszek egy nőt, akit párszor már láttam itt és tudom jól, hogy ő is egy vérfarkas. Ennek ellenére azonban általában egész kellemesen eltölti itt az idejét, miközben nem igazán flörtöl vagy barátkozik, szóval el nem tudom képzelni, hogy miért ül be egy bárba egy csinos, jól öltözött nő, ha nem azért, hogy ismerkedjen. Kíváncsi természetem már az első pár alkalomnál is arra ösztönzött, hogy megtudakoljam ezt tőle, csak akkor még ellen tudtam állni. Most viszont nem, így miközben bár törzsvendéget köszöntök a boxoknál, elindulok a pulthoz és megállok a nő mellett. Intek a pultosnak, hogy adja a szokásos italomat, majd a nő poharára pillantok és elmosolyodok.
-Kemény nap? Vagy csak jó ízlés?- kérdezem mosolyogva a whisky láttán, hiszen nem kifejezetten női ital, ennek ellenére sok nő ehez nyúl, amikor úgy érzi, hogy tele a nemlétezője a világgal. Talán, ez a nő is emiatt jár be ide néha, hogy lazítson egy kicsit, mert amúgy kikészíti a munkahelye, mert hogy pasizni nem láttam még, az is biztos.
-Bocsánat, ha megzavartam, csak feltűnt, hogy mindig egyedül iszogat a pultnál. Gondoltam, beszélgetne valakivel de, ha tévedek, nyugodtan szóljon.- ajánlom fel, mert az is eszembe jut idő közben, hogy talán csak az a magában merengős típus, aki szeret egyedül elszürcsölgetni egy-két italt, miközben a kutya nem szól hozzá. Nekem is voltak és vannak is ilyen napjaim, bár én olyankor elvonulok az irodámba, amiből aztán mindenki tudja, hogy ma nem vagyok csicsergős hangulatomban.

NOTE:   De cuki vagy

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Júl. 08, 2020 10:17 pm

Szívsebésznek  és vadásznak lenni párhuzamosan nem  egy leányálom. Fél percre sem eshetsz ki a szerepedből, mert annak tragédia lehet a vége. Az első esetén egy egyenes ekg vonal, a második esetén pedig egy kiszívott test, bár az eredmény végülis ugyanaz. Nem panaszkodom, én választottam mindkettőt magamnak és szeretem is csinálni, legalábbis a sebész hivatásomat. A vámpírok öldöklését inkább bosszúból vállaltam az exem miatt, aki az orrom előtt tapadt rá egy ártatlan ütőerére. Na az betett nekem rendesen. Azóta is ökölbe szorul a tenyerem minden egyes alkalommal, ha vérszívót látok halandók közelében.
Bárcsak azt mondhatnám, hogy Washingtonban alig élnek vámpírok. Bárcsak megtehetném, de az igazság távolabb nem is állhatna ettől az állítástól. Jelenleg is felkerült a radaromra három példány. Egyelőre nem kaptam rajta őket olyan cselekedeten, ami azonnali közbeavatkozást vonna maga után részemről, de résen vagyok, rajtuk tartom a szememet. Azt kiderítettem, hogy mindhárman szeretnek a belvárosi, nívós Phoenix klubba járni, amiből arra tudok következtetni, hogy nagyon alaposak és nem fognak feltűnősködni, tekintve, hogy ezen a szórakozóhelyen biztonságiőrök is vannak. Már néhányszor megfordultam a klubban, talán ez lesz az ötödik alkalmam, egyelőre határozottan elnyerte a tetszésemet a hely. Odabent szerencsére még nem kellett lépnem egyszer sem, de olyanra már adódott példa, hogy kifele menet, az egyik közeli sikátorban támadtak egy szerencsétlen járókelőre.. szerencséje volt a nőnek, hogy követtem a vérszívót és meg tudtam akadályozni egy tragédia kitörését.
Miután, ötödik alkalommal is átjutottam a biztonsági ellenőrzéseken, az utam egyenesen a táncterem felé, azon belül is a bárpult irányába vezetett. Helyet foglalva az egyik magas széken, a pultos kérdésére kértem egy whisky-t tisztán, amivel a mellettem levő "úriemberből" egy hangos, elismerő füttyentést váltottam ki. Elmosolyodtam rá, de ennél több reakciót nem váltott ki belőlem.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Alona & Sandra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alona & Alexis
» Sandra & Maxim
» Lola & Sandra
»  Jessyca & Sandra
» Katherine & Alona - Psycho chicks in the house

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: