Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lola & Sandra


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 31, 2020 6:29 pm

friendly face after the storm

Lola && Sandra

Ha a hivatásomról kérdeznek, könnyen bele tudok merülni a témába, néha túlságosan is. Akadnak olyan kollégáim is, akik amint kilépnek a műtőből el is felejtik, ami odabent történt. Nem értem, hogy képesek erre. Mintha a páciensük nem is hús-vér emberi lény lenne, hanem csak egy plüssállatka. Engem az is érdekel, hogy mi lesz a pácienseimmel évekkel a beavatkozásuk után, sőt ha összefutom valamelyikkel az utcán rá is kérdezek. Szeretek pozitív válaszokat kapni, feldobják a napomat.
- Én is remélem, nagyon rendes asszony, a legjobbat érdemli, nem ezt a folytonos bizonytalanságot, amiben most van. - Sóhajtok. Utálok beavatkozásokat elnapolni, de néha nincs más mit tenni. Nem műthetek meg valakit annak tudatában, hogy nem is biztos, hogy túl fogja élni. Inkább várunk. Az a legtöbb, amit abban a pillanatban tehetünk.
- Hmm - gondolkozok el egy pillanatra az általa hallottakon. - Talán ki kellene pihenned magad. - Javaslom, bár a magyarázata érdekesen hangzott. Nem vagyok biztos benne, hogy az teljesen elmulasztaná a fáradtságát. - Csak a betegek társaságában érzel így? - Vannak napok, amikor sokkal érzékenyebbek vagyunk, mint általában, talán Lola esetében is erről lehet szó. - Ha valóban csak dalról lenne szó, azt mondanám, hogy némítsd le, de gondolom ez kicsit sem ilyen egyszerű.  - Javaslom, de ekkor eszembe jutott egy másik ötlet, ami segíthetne neki. - De valószínüleg csak levegő váltás kell neked, amit megértek, mert az utóbbi időben én is egész nap kattogok valamin. Esetleg egy hétvégén tarthatnánk egy csajos napot, mit szólsz hozzá? - Vetem fel az ötletet. Van egy olyan sejtésem, hogy mindkettőnkre igazán ráférne a kikapcsolódás.


◉ words ● what a man gotta do ● note: remélem elmegy kezdőnek :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 28, 2020 9:24 pm
Ahogy felnéz rám, mosolyra húzódik a szája, és érzem a nyugalmat szétáradni az arcán. Érzem? Fura, de mégis ilyen benyomásom támad. Mindenesetre a sok beteg után felemelő érzés ilyen pozitív kisugárzást érzékelni valakiből. Sandra egy igazi csoda, törődik a betegeivel, és a sorsuk további alakulásával, amit egyre kevesebb orvosról lehet elmondani mostanság.
- Mrs. Johnson szerencsés, hogy te kezeled, és ilyen csodálatos unokái vannak. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan velük lehet majd - mosolyodom el. Tudom, hogy ez most nem nyugtatja meg igazán, de nem szeretném, hogy magába roskadjon, amiért halasztania kellett a beavatkozást. - Fáradt vagyok - panaszolom el, de közben egy halvány mosolyt varázsolok az arcomra. Szeretem a munkám, és ehhez hozzátartozik az örök pozitív kisugárzás.- Mostanában azt érzem, hogy sokkal jobban rá tudok hangolódni az ápoltjaimra, ami egyrészről jó, másrészről mérhetetlenül kimerítő. Mint amikor valami dal folyamatosan megy a háttérben, és egy idő után nem hogy megnyugtatna, hanem egyenesen kifárasztana. - Leginkább így tudom körülírni azt, amit jelen pillanatban érzek. Persze tudom, hogy neki sokkal komolyabb problémái is vannak, mert egyrészt ő végzi a munka "oroszlánrészét", másrészről meg.. Nos, azt érzem, titkol valamit a világ elől, és ez nyomasztja őt. Nem tudom mi lehet az, de érzek felőle valami nagyon furcsát, amit eddig senkinél nem tapasztaltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 11, 2020 6:51 pm

friendly face after the storm

Lola && Sandra

Lola felbukkanása széles mosolyt csal az arcomra. A lány aurája pozitívan hat rám. Szeretek vele beszélgetni, a vele való társalgás túlmutat a megszokott, monoton ápoló-orvos kommunikáción. Normális témákat is tudunk érinteni és nem csak felszínesen, mint a legtöbb itt dolgozóval, akik meg sem próbálják elhitetni az emberrel, hogy a nyalizásuk nem megtervezett. Amikor vele beszélek, valamiért úgy érzem bízhatok benne. Persze visszafogom magam, nem valószínű, hogy oda meg vissza lenne attól, ha megtudná, hogy a horrorfilmekben felbukkanó vámpírok léteznek és köztünk járnak, én meg a megölésükre adtam a fejemet napnyugtától napkeltéig. Mindenki másképp dolgozza fel a tragédiáit. Van aki meditál, mások boxolnak, esetleg írnak, én a műtéteimen kívül általában vagy vámpírokat ölök, vagy farkas alakban rohangálok és vonyítok.. nincs ebben semmi furcsa.
- Hasonlóan szépet! - Köszöntöm mosolyogva, miközben helyet foglal mellettem. - Hogy vagy? Miújság veled? - Érdeklődök iránta automatikusan. Az utóbbi napokban nem tudtunk beszélgetni, kíváncsi vagyok, mi újság van körülötte.
- Hát, csak a szokásos, bár volt keményebb is. - Emlékezek vissza a múlt hónapi káoszra mosolyogva. - Két PFO és egy koszorúértágító beavatkozás, illetve egy elnapolva a beteg állapota miatt. Bár, őszintén jobban örültem volna,  ha ma arra is sort tudunk keríteni, Mrs Johnson már elég régóta van nálunk, szívem szerint hazaengedném már őt az unokáihoz. - Ered meg a nyelvem, mikor a napomról kérdez. - És neked, milyen napod volt? - Kérdezek vissza, sokkal vidámabb kedvvel, mint amilyenben eddig voltam.

◉ words ● what a man gotta do ● note: remélem elmegy kezdőnek :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 13, 2020 6:47 pm
A napom teljesen átlagosan indult. Betegfelvétel, betegápolás, műtétesek ellátása, csak a szokásos ápolói tevékenység. Valami mégis más, mintha a levegőben ott lebegne valami új, valami számomra teljesen szokatlan, amire nem tudok magyarázatot találni. Mintha mindent sokkal erősebben éreznék, mint korábban. A betegeink egyébként is szerették, ha én vagyok műszakban, mert könnyedén rá tudok hangolódni az érzéseikre, így megosztják velem az aggodalmaikat a rájuk váró nehézségekkel kapcsolatban. Ez a képesség csak úgy jött magától mióta csak az eszemet tudom, de az elmúlt napokban mégis valahogy más volt. Szokatlan, és kimerítő.
Nem vagyok egy nagy kávés, de valamikor dél körül mégis úgy döntöttem, ideje lesz lenézni az étkezdébe valami harapnivalóért, meg egy finom lattéért. Ebédidő lévén természetesen minden asztalnál ültek, és elbizonytalanodtam, vajon hova lenne érdemes csatlakoznom. Nem szeretek más osztályok dolgozóival vegyülni, mert bár nem mondják a szemembe, csodabogárnak tartanak. Tanácstalanul nézelődtem legalább egy percig, mikor is megláttam az egyik legkedvesebb doktorunkat, Dr. Sinclairt integetni. Akaratlanul is elmosolyodtam, és megindultam felé. Sandrával különösen jó viszonyt ápolunk, de ahányszor csak beszélünk, úgy érzem, súlyos titok nyomja a lelkét, amit képtelen megosztani másokkal.
- Szép napot, Dr. Sinclair - ülök le mellé mosolyogva. Négyszemközt csak a keresztnevén hívom, ám nagyobb társaságban megadom neki a kötelező tiszteletet. Nyúzott és gondterhelt, ezt anélkül tudom, hogy megszólalna. Nem is csodálom, hisz iszonyatosan túlvállalja magát, de szerintem itt valami más is van a háttérben. Nem lehet csak a munkája miatt állandóan ilyen, de nem tudok rájönni, mi lehet a valódi oka. - Nehéz napod volt? - teszem fel a kérdést, amire bár tudom a választ, őszintén kíváncsi vagyok a beszámolójára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 09, 2020 6:24 pm

friendly face after the storm

Lola && Sandra

Újabb zsúfolt nap a korházban. Így a harmadik szívműtét után azt hiszem, teljes joggal kijelenthetem, hogy rám fér a pihenés. Egyetlen egy unalmas percem sincsen, minden időm másodpercre pontosan be van ütemezve. Mindenesetre nem panaszkodom. Nappal a korházban, sötétedés után pedig a sötét sikátorokban, illetbe egyéb olyan helyeken űzöm az ipart, ahol vámpír felbukkanásról értesítenek a forrásaim. Szeretem a pezsgést az életemben. Így, ilyen zsúfolt időbeosztással, legalább nem marad időm depizni Frank miatt, akivel azért ért véget a kapcsolatom, mert a szemem láttára szívta ki egy ismeretlen ember vérét..
Gondolataimból az egyik ápolónő szavai szakítanak ki, aki közli velem, hogy az utolsó műtétem, amire a mai nap kellett volna sort kerítenünk a páciens állapota miatt elmarad és áttevődik holnapra. Örülnöm kellene, de igazából az ilyesminek soha nem tudok.. az olyan lenne, mintha örülnék a páciensem rosszullétének, ami eleve abszurd.. Megköszönöm, hogy átadta az információt, majd elindulok az étkezde fele, hogy bekapjak némi harapnivalót.
Csak akkor kezdek rájönni, mennyire is kimerített a két PFO és a koszorúértágító beavatkozásom, miközben a helyszínre érve lehuppanok az egyik asztalnál, az ételemmel és egy pohár kávéval a kezemben. Olyan vehemensen szívom magamba az éltető koffeint mint, ahogyan a vámpírok a vért szívják ki szerencsétlen emberekből.
Miután kiüresedett a poharam és egy pillanatra felnézek és kiszúrom az ismerős lányt a közelben, integetni kezdek neki, hogy csatlakozzon hozzám.

◉ words ● what a man gotta do ● note: remélem elmegy kezdőnek :3
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Lola & Sandra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lola Taylor
» Sandra Sinclair
» Sandra & Maxim
»  Jessyca & Sandra
» Alona & Sandra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: