Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sandra & Maxim


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 09, 2020 5:44 pm

Unexpected phone call

Maxim && Sandra

Teljesen váratlanul kaptam tegnap egy telefonhívást egy ismeretlen ügynök férfitől. Egyáltalán nem volt fecsegő kedvében, alig hangzott el néhány információmorzsa tőle, arról például nem is szereztem tudomást, hogy voltaképpen milyen információval tudnék a szolgálatára lenni, vagy, hogy egyáltalán kitől hallott rólam. Nagyon sok minden ködös maradt, ami nekem bőven elég arra, hogy gyanúsnak ítéljem meg a helyzetet. Először nem akartam megjelenni a megbeszélt helyszínen, de végül a kíváncsiság felülkerekedett rajtam és a szokásos fegyveremmel a birtokomban - elővigyázatosság végett - végül mégis beszáltam az autómba és úgy döntöttem, tiszteletemet teszem az elég felkapott belvárosi steakhouse-ban.
Biztos, ami biztos alapon késbe érkezem a helyszínre. Nem akartam túl hamar, azaz az ügynök előtt megjelenni az étteremben.
Mint kiderült, nagyon is jól döntöttem,  mert így legalább amint átléptem a küszöböt, nem kellett sokat keresgélnem a tekintetemmel, mire megakadt a pillantásom egy öltönyös, ám a vártnál sokkal jóképűbb alakon.
Lassú, kimért léptekkel odasétálok az asztalához, tittkon remélve, hogy valóban ő lesz az a személy, aki ezt a találkozót kérvényezte tőlem. Meg is könnyebbülök, mikor a közeledésemre, ő feláll az asztal mellől, hogy kellő módon üdvözöljön engem.
- Igen, ő lennék. - Bólintok a kérdésére. - Jó napot! - Fogadom el a felém nyújtott kezét illedelmesen.
Maxim Dexter. Egyáltalán nem csengett ismerősen a neve.
Nem kerülgetem sokáig a forró kását, rögtön bele is vágok a közepébe, miközben mindketten helyet foglalunk az asztalnál. - A telefonban elég sejtelmesnek hangzott, esetleg megtudhatom a felkeresésének okát? - Címzem neki a legelső kérdésemet. Arra, hogy voltaképpen honnan is szerzett rólam tudomást, majd rátérek később.

◉ words ● angel with a shotgun ● note: remélem jó lett :3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 09, 2020 3:29 pm
Sandra && Maxim

sometimes I wish I was a human

Nem tartozott kedvenc elfoglaltságaim közé az, hogy ilyen helyeken üldögéljek. Az égett hús szaga borzolta a szaglószervemet, miközben egy bögre kávét iszogattam. Azt mondták, ez a legjobb hely ilyesfajta találkozókra, bár nem ismertem ezt a Sandra nevű nőt. De információ kellett tőle egy új ügyemhez. Azt beszélték róla, hogy a maga nemében elég ügyes, és mi több, figyel a részletekre. Az én munkám szempontjából pedig nem elhanyagolható tényező az, hogy valaki pontosan értse, amit mondok neki, az pedig végképp nem, hogy lehetőleg valós tényeket mondjon. Nagyon megüthetem a bokám, ha egyszer valaki szánt szándékkal téves információkat ruház át. Ahogyan már megtörtént egyszer... azóta is mindent elkövettem annak érdekében, hogy ne találkozzak Miával. Hallani se akartam róla, nem még tudni, hogy azóta talán megint boldog menyasszony és talán már férjhez is ment. Nem, nem... nem.
Azt nem emeltem volna ki az életrajzomban, hogy szeretek hülyét játszani. Volt nálam pár fénykép, ami egy eltűnt embert ábrázolt, és akinek nagy szerepe lehetett egy vámpír elszabadulásához. Több szempontból is kellett nekem ez a Sandra.
Az asztalra helyeztem a dossziét, miközben újabb adag cukrot mértem a kávémba. Végül is, talán a magas inzulin nem csinál ki olyan gyorsan... bár talán már jobb lenne, ennyi szarság után, ami velem történik.
Kigomboltam az ingem ujjánál lévő gombot, hogy ne szorítsa annyira a csuklómat, közben félig a csuklómra pillantottam. Késésben van. Nők. Nem is tudok annyira haragudni ezért, hisz legalább több koffeint van magamba önteni, és ezáltal talán éberebb lehetek. Bár ez nagyon kétélű fegyver. Aztán mikor újra kinyílt a steakhouse ajtaja, szinte magamtól is tudtam, hogy megjött, akit vártam. Erős kisugárzás jellemezte, ahogy végigmértem őt. És elég csinos is... mit ámítom magam, hisz gyönyörű. De sose kevertem a munkát ilyen dolgokkal; vagyis, egyszer. Ne is térjünk vissza ehhez. Azóta pontosan tudtam, hogyan kell kezelnem a nőket.
- Ha jól sejtem, Sandra Sinclair. Nem tévedek? - kérdeztem felállva, mikor odasétált az asztal mellé. Valószínűleg ő is felismert. Na, nem mintha olyan sok öltönyös ült volna a helyiségben. A legvalószínűbb ügynök kinézettel én rendelkeztem. - Üdvözlöm. Maxim Dexter. - nyújtottam felé a kezem. A telefonban nem sokat említettem magamról, ahogyan az ügyről sem. De azt sem nagyon feszegettem, hogy honnan szereztem róla tudomást. Talán ez nem lesz számára annyira furcsa. Ügynök vagyok.

  Cuki  
● ●   music: i know by tom odell ● ● coded by barb
Vissza az elejére Go down
 
Sandra & Maxim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: