Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marla St. James


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Marla St. James GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Marla St. James Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Május 23, 2020 9:34 pm

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Marla,
Én azt hiszem, életem legjobb döntése volt kicsit "átszabni" ezt a canon karaktert, ezzel a csodás arccal egyszerűen amúgy sem lehet mellélőni egy ilyen karakternél - meg amúgy a Marla nevet is imádom -, te pedig a csodálatosság egy új szintjére emelted az Első boszorkányok egyik legveszedelmesebb tagját.
Már maga a tény, amit fel kellett dolgoznod... a gyermeked elvesztése sem egyszerű. Főleg mikor rájössz arra, hogy az árulás egy olyan oldalról jött, amelyre nem számítottál. Felér egy szíven döféssel. Igaz, nálad joggal kérdőjelezhetjük meg eme dobogó szerv hiányát, ugye? Na de akkor ki az az ártatlan emberi figura, aki néha megdobogtatja? Wink
Mindvégig próbáltam az elfogultságomat sutba vágni, teljesen átszellemülni, és így, ezek tudatában mondom: ez a karakter neked lett kitalálva!
És most, nyomás játszani. Kérek szépen olvasnivalót - főleg tőletek, Első boszorkáktól, de meglephetsz mással is. hopp Jó szórakozást!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Május 23, 2020 9:43 am
Marla St. James

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

You see puzzles, i see games.



the betrayed first

Néha megrémülök a nőtől, aki visszapillant rám a tükörből. Tekintetem metszően kék, jegesen villan, szinte jelentkezik önön kivégzésére, mert véletlenül sem hasonlít arra, aki régebben volt a birtokosa. Hajam a lelkemben dúló viharok végett réges-rég őszbe burkolózott volna, de saját magam hasznára fordítva a természet adta ajándékot elértem, hogy egy perccel se tűnjek többnek harmincnál. Szőke tincseim aktuálisan hosszan omlottak a vállamra, a jobb oldaliakat a fülem mögé tűrve kirajzolódott a strukturált arcélem, ugyanakkor vékony ajkaimat képtelen voltam mosolyra húzni. Csontos ujjaimat végighúztam a kiálló kulcscsontomon, amit nem takart a magamra aggatott modern, stílusos ruha. Fiúsan vékony testalkatomat igyekeztem az öltözködésemmel ellensúlyozni, derekamat karcsúsította az öv, csípőmet gömbölydeddé tette a feszülő farmer, combjaimat hosszította a magas sarkú csizma. Talán a kisugárzásom is elég lett volna, de már nem találtam magamban a régi tüzet... a színtelenség kezdett hatalmába keríteni.
Kacagnom kellett, ha rádöbbentem, mennyi történet kezdődik azzal a félmondattal, hogy "persze régen..." és majdnem elsírtam magam érezvén, hogy én is egy hasonló tragikomédiának vagyok a főszereplője. Fiatalként enyém volt a világ. Bármot megtehettem, senki sem állt az uutamba és én kihasználtam minden adódó lehetőséget; rólam mintázták a szabadságot, a szertelenséget és a tenni akarást, legszívesebben az egész világot a keblemre öleltem volna, hogy egy másik pillanatban a sorsukra hagyjam azokat, akik nem érdemelték meg a törődésemet Szerettem szeretni, bízni, adni, viszont sohasem tettem lakatot a számra és elértem, amit akartam. Makacsságom nem ismert határokat, az emberek a tenyeremből ettek és azt hittem, bármit megkaparinthatok. Senki sem mutatott példát az ellenkezőjéről.
Aztán mint minden történetben, az enyémben is elérkezett a fordulópont. Elvesztettem egy életet, még azelőtt, hogy konkrétan megpillanthattam volna. Elvették tőlem és ezzel engem is megöltek. A jóindulatom köde feloszlott, mindössze némi foltocska lebeg a fejem fölött, arra kérlelve hogy gondokozzak és ne legyek felelőtlenül romlott. Képes vagyok a kontroll gyakorlására, a szívemre nőtt jégcsap behálózta a racionalitásom szöveteit és megakadályozza, hogy a képességemhez hasonlóan robbnásban törjek ki. Helyette csendben, pókerarccal vagy ha a helyzet megkívénja, a szépséesre rajzolt mosolyommal figyelek. Türelmes vagyok. Kivárom az időmet.
 
 1700. augusztus 01.

natalie dormer

boszorkány
a karakterem canon



pártállásom: semleges ellenálló

Ez egy képzelet szülte más világ
Anya, apa, dadus, utazás, tanítók, felhőtlen gyermekkor, boszorkányok társasága, a képességeim kibontakoztatása, minden tényező adott volt a csillagaim sikeres együttállásához és én ki is használtam az összes velem szembe futó lehetőséget. Olyan mindennapok voltak az enyéim, amiket mások csak és kizárólag kívánhatnának maguknak. Mint a mesékben: egy hercegnő voltam, akit elkerültek a viharfelhők és egy csodálatos mese főszereplőjévé válhatott volna, ha nem kezdek olyan utakra tévelyedni, amelyeket a mai eszemmel lehetséges, hogy elkerültem volna. Bár, ha nem léptem volna ezekre az ösvényekre, túl sok mindenből maradok ki... az életem kimerült volna hatvan évben, nem lehettem volna egy erős szövetség tagja, a saját család alapításának gondolata messziről elkerült volna és nem a saját barátom tett volna tönkre végérvényesen. Lábjegyzet: Első Boszorkánynak lenni szívás.

Akár egy őrült, ki mindenre képes
A baba apja halott. Én öltem meg, mert nem bírtam ránézni... a szenvedése olaj volt a bennem lángoló tűzre,  pedig könyörgött, hogy menekítsem meg az életből, ami már nem lesz olyan, mint amilyennek eltervezte A szívem a gyermekünk halálakor apró darabokra hasadt, nagyobb probléma nem történhetett vele, így teljesítettem a kérését. Talán ez volt az utolsó csepp a romlottságom bizonyítékául szolgáló pohárban és ezentúl semmi sem volt, ami visszatartott volna az ámokfutástól. Egyedül a józan eszem és a vaslogika köthettek gyeplőt a nyakamra és húzhattak vissza, ha túlságosan elszaladt volna velem a ló. Elsivárosodásom visszafordíthatatlan mértéket öltött, a lelkem gyászruhát öltött, úgy döntött, többé nem veszi le a feketét és a színeket örökké elkerüli. Egyetlen cél lebegett a szemem előtt: a bosszúm beteljesítése és ha több emberöltőnyi idő szükséges ahhoz, hogy Patricia ugyanazt a fájdalmat élje át, mint amit nekem okozott, én akkor is kivárom. Mindent megteszek annak érdekében, hogy kínok között vergődjön és én ott állhassak felette.

Kérlek, ragyogj csillagom az éjszakában
Fizikai képtelenség egy személy jelenlétében egyszerre nyugodtnak és izgatottnak lenni. Próbálom elrejteni  zsigeri reakciókat, tagadni, hogy legszívesebben önfeledt kacaj tört volna elő belőlem, látván, hogy elejtette a magánál hordott papírlapokat. Annyira emberi! Annyira különleges! Esendő, törékeny, mulandó, mégis nyugalmat, földöntúli békét és édes káoszt sugalló, tehát ijesztő és mindenképp kerülendő. Szívesen megérintettem volna... vajon az én ujjbegyeimben tomboló forróság hasonló az ő ereiben feszülőhöz? Hogyan képes túlélni egyszerű emberként ennek a városnak az utcáin. Ügyvéd. Olyanokat akar a rács mögé juttatni, akik veszedelmesebbek, mint ő, az oroszlánok barlangjába merészkedik, pedig csupán egy kis zebrácska a ragadozók koalíciójában. De nem érdekli, rám is úgy néz, mintha képes lenne a fejembe látni és megkaparintani a vallomást, amit hallani szeretne. Bátor férfi, majdnem annyira vakmerő, mint amennyire okos és azon kaptam magam hogy szívesen megadtam volna neki, amiért jött. Sürgősen rendeznem kellett a gondolataimat, mielőtt túlságosan elkalandoztak volna. Nem engedhettem meg magamnak a kilengéseket.

Nem bírok nem gondolni rá, elvesztem, egy árnyék vagyok már rég
Mint egy éhező a falat kenyérre, úgy vártam rá. Látnom kellett, belehalok, ha nem pillanthatom meg. Éppen annyira közel volt hozzám, mint amennyire távol... sosem mertem igazán közel engedni magamhoz, de szabadulni sem tudtam a létezésének tényétől. Mit képzel magáról? Elintéztem, hogy eltűnhessen, erre az egyetem kampuszának kellős közepén sétálgat, mert a kapuzárási pánik a tanári pálya felé terelgette? Nem elég neki az ország vagy a világ bármelyik másik pontja? Nem lehet a közelemben. Nem lehet a gyengepontom. De muszáj látnom... csak egyetlen másodpercig. Annak a töredékéig. Vagy annak az egy részéig. Még ha a napszemüvegem sötét lencséi el is takarják az arcát... muszáj!
Vissza az elejére Go down
 
Marla St. James
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marla St. James
» Marla St. James
» James Stafford
» Matthias && Marla
» Evelyne St.James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: