Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bastien M.


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Bastien M. GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Bastien M. Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 7:43 am

gratulálunk, elfogadva!
isten hozottjátékosaink között!


Helló, Mr! Örülök, hogy végre látom. Angyal vagyok
Nem igazán tudtál csalódást okozni ezúttal sem; nincs olyan szeglete ennek a karakternek, amit ne imádnék, kezdve az örök favorit play by-tól, át a jellemén, aztán kikötvén az előtörténetnél. Huh. A vámpírság kétélű fegyver, könnyű belekeveredni az árnyoldalaiba... de onnan kitévedni annál nehezebb, mondhatni, erőt próbáló feladat. Tudom, te még nem is gondolkozol azon, hogy kikeveredj ebből az egészből... elvégre bárhonnan is nézzük, a "karriered" csúcsán vagy, és a jellemed alapján nem vagy olyan butuska, hogy pont most hagyj fel azzal, ami lényegében az életed. Mindennemű idézőjel nélkül. Rolling Eyes
Lényeges pontja leszel az oldal életének, hisz ez az egész felfordulás miattad történik! Te viseled minden következményét, és remélem, tudod, hogy kicsit sem vagy bebiztosítva. 31
Tégy egy kört a foglalóknál, majd... nem marad más, mint a játék. Wink Jó szórakozást!


Vissza az elejére Go down
Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
Bastien M. 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
Bastien M. 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Elküldésének ideje -- Pént. Jan. 24, 2020 8:47 am
Bastien Monagham

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

ide jön egy rövid kis idézet



az első vámpír

Ostobaság egyszerű jellemrajzokra hagyatkozni. Nincs két egyforma ember. De létezik az érme két oldala. A szemeim előtt zajlott a XX. század. Láttam mindent, valamit még apró gyermekként, a második világháborút pedig mint pusztító fenevad. Több mint száz éve létezem, és kulturális éhségemnek köszönhetően nincs olyan, amiről ne hallottam volna. Nincs festmény, melyet ne ismernék fel két röpke másodperc alatt. A művészet fegyver. Nem holmi balgaság, melynek elsajátításával henceghetünk. Mind mesél egy el nem mondott történetről. Egy egyszerű embernek talán nem jelentenek semmit, csupán tájképnek, önarcképnek látják ezeket, de akadnak kivételek. Én magam is ecsetet ragadok néha. Aki nyitott rá... tudhatja, hogy festményeim nyitott könyvként árulkodnak rólam. A témaválasztás; mely olyan sokrétű, mint maga az élet. Elárulja rólam, hogy sokat láttam, s sokat éltem meg. A tapasztalat, mivel rendelkezem, nem elhanyagolható. Az ecsetkezelés; tükrözi, hogy nincs szükségem az egóm fényezésére, mégis jólesik, ha elismerik tökéletes műalkotásaimat. A színvilág; mely hol baljós, hol színes... elárulja, hogy az élet maga  mennyire ingatag, s beszél arról, hogy egy emberi elme hogyan válik stabilból instabillá. Árulkodó, hogy mikor vagyok fenn, és mikor vagyok lenn. A szereplők; egy ártatlan kisfiú, egy vagyonától megfosztott gazdag... honnan tudod, hogy nem én vagyok egy saját magam által kreált illúzióban? Az aláírás; saját kézjegyem. Gyors és egyetlen mozdulat. Elárulja, hogy nem szeretem elhúzni a történéseket, mégis gondosan firkantok alá mindennemű irományt. A kidolgozottság; türelemről árulkodik, de nézz a felszín alá: a valódi tartalom ezek alatt rejlik...

Külsőmet illetően a sajátosan vonzó férfiak táborát erősítem. Egykoron, mikor világra jöttem, mindenki azt hitte, nem élem meg a másnapot, mert kistermetű, apró csecsemő voltam. Csoda, hogy nem öltek meg, elvégre ismerhetjük a római népek kegyetlen szokásait, gondolj a lemészárolt gyermekekre Jézus világrajövetelekor.
Ezt mondhatni, gyönyörűen kinőttem. Izmokat növesztettem, emberként erre a nehéz teherviselés során tettem szert. Szemem kék fényben úszik, hajamon a nap aranyként tündököl, magasságom pedig pontosan ideális ahhoz, hogy mindenki felnézzen rám.
Gyűrűt viselek a mutatóujjamon. Családi hagyaték, egy M betű díszeleg rajta. Ezen ékszereket a háború kiemelkedő tisztjei kapták meg. Köztük az apám is. Mindennél többet jelent nekem. Egyedül ez maradt nekem belőle.
 
 1903.

sebastian stan

vámpír
a karakterem canon



szerepkör

" - Ez nem indul, apa! - szóltam oda az autó elejénél szorgoskodó férfinak, akinek a feje ki sem látszott a kocsiból származó olajnyomokból. 1920-at írtunk, akkoriban nagy szónak számított az ilyesmi, ráadásul nem mindenki értett ahhoz, hogyan is kell megbütykölni a garázs előtt egy autót.
- Próbáld újra, fiam. - jött a felelet abból a szájból, melyet esetek többségében nem hagy el kulturált beszéd. Velem ritkán engedi meg magának amúgy is, hogy úgy beszéljen. Rowena és anya gyakrabban áldozatául esnek, melynek következtében nem tudom, mit kellene gondolnom az apámról. Engem nem bánt, de akiket szeretek, azokat általában igen. Akarva vagy akaratlanul.
- Most már beindult! - örült meg a hangom, ahogy hallottam a motor zúgását, és az nem állt le másodperceken belül sem.
- Jól van, Bastien. - jelent meg a szemem előtt apám, aki az ujjait törölgetvén, büszkén mosolygott rám, de ahogy ezt tette, ráncai kirajzolódtak homlokán. - Ilyen alapvető dolgokat számodra is meg kell tanítanom. Te vagy az egyetlen fiam... a húgodhoz nem fűzök reményeket - jegyezte meg morogván, de nem mozdultam. A nővérem csak tizenhárom éves, mégis mit várhatna tőle ebben a korban? - Ne hagyd senkinek, hogy eltereljenek az útról. Sikeres leszel ott, ahová majd mész innen. - veregette meg a vállam. - Megadatik majd számodra mindaz, amely nekünk itt a világ háta mögött csak keveseknek. A nevedet ismerik majd... a nők a lábaid előtt fognak esedezni egytől egyig. DE - emelte fel aztán ujját, tekintete pedig megtelt huncut fénnyel. - Előtte engedd ki a szomszéd macskáját a pincéből, ahová zártad. Az az ideges banya már hajnalban is kereste. - forgatta meg aztán a szemét, én pedig a magam csibészes vigyorával szót fogadtam neki. Nem volt rosszallás a hangjában. Tőle sosem féltem ilyen ügyekben, anya viszont előszeretettel büntetett meg, ha tudomást szerzett arról, hogy a szomszédok holmijaival kacérkodom.
Ahogy a pince felé indultam, majd kinyitottam az ajtót, a macska nagy nyávogással futott ki. De nem érdekelt. Apám szavai visszhangot vertek a fejembe. A nők esedezni fognak a lábaim előtt..."

Nem tudom, mi segített abban, hogy visszatérjek a jelenbe, és ne ezen a több mint mint nyolcvan éves emléken törjem a fejem. Hiszen jószerével ezek után megváltozott az életem. A saját családom vére az én két kezemhez tapad. Nem mostam le magamról azóta sem. Isten se tudja, Rowena vajon hogyan úszta meg, és mégis miként tudtam leállítani magam. Bár tudom, érzem gyűlöletét, amivel azóta is rám néz. Az egyetlen reményét ölettem meg vele azon az estén. Az a fickó túl nyálas, túl melankolikus volt hozzá képest. Mondhatni, én csak elvégeztem a természet helyett a szelektációt. Mindannyiunkét.
Hátradőltem a kényelmes széken, és csak hagytam, hogy csörögjön a telefon. A Patricia-val lefolytatott tegnapi beszélgetés rányomta a bélyegét a mai hangulatomra. És valószínűleg az egész jövőmére is. Most először azt éreztem életemben, hogy nem az én kezemben van a gyeplő. Kegyetlen érzés, de végül mindig másra kerül a nadrág. Bár most még abban a fázisban voltunk, hogy tehettünk ellene.
Felemeltem a mobilt, és nagy fáradtan kinyomtam. Semmi energiám nem volt ma Rowenával beszélgetni, de rögtön a másik telefonhoz hajoltam, és kiszóltam annak a szőke libának, aki kinn üldögélt. - Hívassa ide Patricia-t. Most! - Semmi kérem vagy légy szíves, semmi. Nem tartozott az én stílusjegyeim közé az, hogy olyan egyszerűen osztogassam ezeket a kis szavakat, és valószínűleg emiatt sokan nem is kedveltek, de az emberek szeretete olyan, amivel sokra amúgy nem megy az ember fia.
Vissza az elejére Go down
 
Bastien M.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leta & Bastien
» Bastien & Rowena
» Ichabod & Bastien
» Rowena & Bastien
» Killian & Bastien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: