Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Killian & Bastien


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Jún. 21, 2020 3:12 am

To: Bastien Monagham

Az igaz barátok fölemelnek és hisznek benned.

Nem tudtam másként értelmezni a helyzetet, csakis úgy, mint egyfajta hadüzenetet. Nekünk pedig nem volt más dolgunk, mint felvenni a kesztyűt és katona sorba állítani az embereinket, beleértve saját magamat is. Hisz sosem voltam az a típus, aki ölbe tett kézzel ült és várt a csodára.
A vámpír vigyorát látva ugyanúgy néztem vissza rá; valahogy tudtam, hogy egy rugóra jár az agyunk. Már ami a puhítás bizonyos formáját illette. A kegyetlenség nem állt sem tőlem, sem pedig tőle messze és ez így volt jó. Elvégre valahogy ki kellett vívni mind a tiszteletet, mind pedig azt, hogy a foglyok dalra fakadjanak. Ahogy tovább beszélt, elgondolkodtatott.
- Benne lehet a pakliban a gúnyolódás, de nem vennék rá mérget. Még mindig arra szavazok, hogy ez felér egy konkrét hadüzenettel. Továbbá nem hinném, hogy bármelyik őrült önként beáldozta volna magát, hacsak nem szándékosan erre készítettek fel egy vadászt… mint az öngyilkos terroristák, tudod – A szemeimet forgattam egy nevetés kíséretében. A világunkban sok furcsa, őrült dolog történt már és talán semmi sem volt meglepő már.
A vállára tettem a kezem néhány hosszabb pillanatra, még meg is szorítottam.
- Szedj vérnyomás csökkentőt… mondjuk igyál egy kis vért – Én is ideges voltam és feszült, de nem hagyhattuk, hogy mindez a józan gondolkodásunk kárára menjen. Elengedtem végül, ellépve tőle. – Később beszélünk, Bastien. Ezt pedig bízd csak rám – Bólintottam és magabiztosan húztam ki magam. Nem akartam csalódást okozni, neki nem. Másnak nem tartoztam számadással, de ő bármikor pálcát törhetett volna felettem, ha úgy tartotta volna kedve. Az életemet köszönhettem neki, épp ezért az én életem az ő kezében volt.
Tettem, amit tudtam és ahogy az erőmből kitelt. Hagytam, hogy ő menjen előre és csak utána léptem ki az iroda ajtaján. Ezután pedig nem volt más hátra, minthogy mindketten tegyük a ránk kiszabott feladatot.

◉ 294 words ● Feel So Close ● note: köszönöm a kört, mate!  Szeri
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
Killian & Bastien 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
Killian & Bastien 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Elküldésének ideje -- Hétf. Jún. 01, 2020 3:29 pm

it's our apocalypse, we made it
bastien  & killian

Nem egy közös ügyletem volt már Killian-nel. Nyilván okkal kapott helyet a legfőbb bizalmasi székben, hisz minden valamire való vezetőnek meg kellett hoznia egy ilyen döntést. Nagy terhet jelentett volna egyedül véghezvinnem mindezt nap mint nap. A segítség pedig Killian részéről érkezett meg, mikor a legnagyobb szükség volt rá.
- Tudom. - Mondtam meggyőzötten. Nekem nem kellett bizonygatnia semmit, nem szolgált rá arra, hogy bizonytalanságot érezzek irányába. Ő és Leta voltak az egyedüliek, akiket minden kétség nélkül tudtam bízni, ehhez a listához jött még Patricia, habár őt általában hagytam szabad úton járni. Nem adtam neki ehhez hasonló terepi munkákat, bár jelenleg a kiválasztottak utáni kutatás lekötötte a figyelmét. Tudta, hogy nem játék, hát komolyan is vette. Vagyis, ebben bíztam. Gondolatolvasó még nem voltam.
- Hadüzenet. - Ízlelgettem a szót hangosan is kimondva, majd megálltam az irodám kellős közepén, és a mennyezetet bámultam. Volt bennem egy elég erős, megállíthatlan megérzés. Valaki vagy valakik fel akarták hívni magukra a figyelmet. És amíg el tudtak szökni előlem, addig bátran röhögnek a markukba a hátam mögött. Annyira azért nem tartottam attól, hogy Killian nem találja meg legalább az egyiket. Annyi éppen elég lenne ahhoz, hogy keserves vallatás árán daloljon. Legalább egy keveset. - Több választ fogunk kapni, ha már itt lesz a prédánk. Eleinte nem akar majd beszélni. De majd megpuhítjuk. - Elvigyorodtam, még ha nem is volt okom teljesen optimistának lenni. - Két forgatókönyv is megfogalmazódott bennem. Vagy amatőrök és tényleg nem számított nekik, ha lebuknak. Ezt tartom kevésbé valószínűnek. A másik, hogy gúnyolódni akarnak velem. Velünk. És amennyivel jobbnak tartják magukat, be fognak áldozni egyet maguk közül, hogy elvezessen minket. Egy zsákutcába. - Killian volt a legnagyobb esélyes arra, hogy az efféle ötleteket eltüntesse a fejemből. Nagy úr volt a paranoia. Előbb-utóbb mindenkit megfojt, aki némi hatalmat kapott a kezébe. Engem pedig lassan egy évtizede szorongatott. Mindig a hátam mögé kellett néznem, hiába volt díszes társaság körülöttem. Én, aki még a saját húgomban sem bízhattam, mire számítottam másoktól? - Voltaképpen. Már elérték, amit akartak. Felment tőlük a nemlétező vérnyomásom. - Nagy sóhaj, majd megkerestem Killian tekintetét. - Jobb lesz, ha útnak indulsz a többiekkel. Addig én magam is utána nézek valaminek. Vagy inkább valakinek. - Nyúltam a kabátom után. Tudta ő is, hogy felesleges beszéddel nem leszünk előrrébb. Nem is voltam a szavak embere, általában tettekkel kommunikáltam, elég volt az előző polgármester tragikus halálára gondolnunk.

Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 16, 2020 2:31 am

To: Bastien Monaghan

Az igaz barátok fölemelnek és hisznek benned.

Még szép, hogy dühös voltam. Persze igyekeztem megtartani a higgadtságomat, hiszen csak úgy lehetett tisztán gondolkozni, de nehéz volt kivernem az olyan képeket a fejemből, amin éppenséggel vadászok torkát tépem fel vagy tépem ki a dobogó szívüket a helyéről, hogy aztán összemorzsoljam őket a kezemben. Sóhajtottam egy nagyobbat, majd bólintottam egy nagyobbat Bastien szavaira.
- Bízhatsz is. Ha kell, a föld alól is előkerítem az egyiküket, abban egészen biztos lehetsz – Néztem komolyan a férfira, a társamra, akinek megannyi mindent köszönhettem. Néhány pillanatra el is merengtem ezen, majd a továbbiakra kissé büszkén húztam ki magamat.
- Nem csak a vadászat mestere – Vigyorogtam önelégülten. – Jobban mondva nem csak egyféle vadászaté – Vállat vontam, majd újra komolyságot erőltettem magamra. Nem volt kérdés, mire gondoltam: a nőkre való vadászatot is kedveltem és persze jó is voltam benne. – Bár ha kínozni kell valakit, abban is jeleskedem – Jegyeztem meg azt illetően, hogy Holden még a néma férgeket is beszédre bírja. Figyeltem, hogyan foglal helyet a székben, majd sóhajtottam. Nem volt nehéz kitalálni, mit kell tennünk ebben a kialakult helyzetben. Mindenképpen úgy kellett kevernünk a lapjainkat, hogy nálunk legyen az előny, bármilyen csapást is kaptunk most. Erre volt jó a sajtó. Sőt, az egész város a mi, azaz… Bastien kezében volt. A legtöbb fórumon olyan hírek, cikkek jelentek meg, amik nekünk kedveztek. Bastien hangja bármeddig elért.
- Tíz óra, remek – Hiszen minél előbb, annál jobb. Az ilyet sosem volt jó halasztgatni vagy elodázni. Ahogy viszont kimondta, mi nyomasztja, érdeklődve döntöttem oldalra a fejemet. – Mire gondolsz, mate? – Kérdeztem, de talán a kérdésem nélkül is belekezdett volna az aggályainak kifejtésébe. Vetettem egy pillantást a térképre, majd a férfira emeltem a tekintetemet. – A valódi cél? Szerintem ez hadüzenet, Bastien. Pontosan ezért kell még csírájában elfojtani a lázongók harci kedvét – Közöltem komolyan, bár én sem lehettem biztos a dolgomban. De mégis, ha Bastien szavaira gondoltam, akkor de, valahogy helytállónak tűnt, hogy ez csupán egy üzenet volt. – Idővel megértünk mindent. De ahhoz előbb el kell kapnunk az egyiküket, nem igaz? – Próbáltam némileg pozitívan hozzáállni a helyzethez, még ha ez jelen esetben nehéz is volt. Összefontam magam előtt a karjaimat gondolkozva. – Lehetséges az is, hogy valamit nem veszünk észre. De még elég kevés az infónk – Sóhajtottam nagyobbat, majd elpillantottam az ablak irányába. Égett bennem a vágy, hogy most azonnal elinduljak felkutatni a vadászokat. De egyedül… nos, öngyilkos küldetés lett volna.

◉ 386 words ● feel So close ● note: sikíts, ha valami nem jó!  Cute  
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
Killian & Bastien 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
Killian & Bastien 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 19, 2020 8:23 am

it's our apocalypse, we made it
bastien  & killian

A térképet fürkésztem, miközben Killian beszélt hozzám. Az indulat ugyanúgy életre kelt az ő hangjában is, amit túlzás, hogy elvártam volna, de így legalább tudtam, hogy ő is szívén viselte a sorsát. Nem véletlenül ő volt a legfőbb bizalmasom. Olyan terveimről tudott, amiket senki mással nem osztottam meg. Nem volt azonban helye lazításnak, így régóta nem tudtunk sort keríteni egy normális programnak. Az utóbbi időben egyre zsúfoltabb lett a menetrend. Pár évvel ezelőtt, mikor megérkeztem ebbe a városba, és egy világ szeme láttára öltem meg a város vezetőjét, egyik napról a másikra tényleg híres lettem. Pár évig csak apró próbálkozások voltak azt illetően, hogy elmozdítsanak a helyemről, de ez néhány vadászt és embert foglalt magába. Nekik pedig esélyük sem volt, miután megegyeztem a legtöbb vérfarkas és boszorkány vezetővel. A vámpírok között pedig nem vártam árulást. Ők fizettek érte a legbrutálisabb körülmények között. Mintha a saját testvérem árulna el. - Rá fogom állítani a vallatásra Leta-t, amennyiben sikerrel jársz, és előkerül az egyik. Benned bízom, sosem okozol csalódást. - Megpaskoltam a vállát, mint a jó cimborák között szokás, bár ha lehetséges lett volna, már engem is elpuszított volna egy enyhe szívgörcs az elmúlt pár óra után. - Te a vadászat mestere vagy. Miss Holden pedig megdaloltatja még a néma férgeket is. - Ekkor már ravasz vigyort villantottam. Nyilván Killian is tisztában volt a Begyűjtők vezetőjének tehetségével.
Elléptem mellőle, és helyet foglaltam a saját székemben, szinte rögtön hanyagul hátradőlve, majd nagy levegőt vettem. - Egyeztetek a sajtóval, holnap délelőtt tíz órára összehívom őket. - Biccentettem felé. Tényleg az én agyammal tudott gondolkodni, tudta, hogy mi lenne az én következő lépésem. Ezt nagyon díjaztam, elvégre emiatt sokkal több energiát fektethettem más dolgokba. - Valami nem tetszik ebben az egészben. - Végül kimondtam az aggályomat, ami nyugtalanított az egészben. Azon kívül, hogy pár vadász megpróbált akciózni, voltaképpen nem történt semmi. Pár vámpír és farkas bánta, de nem állt össze a kép. - Nézd azt a helyet. Kinn van, szinte nem is része a városnak. Nem járnak oda mások, csak jelentéktelen, kiégett tagok. Tudhatták előre, hogy nem találnak ott nagy prédákat. Mi volt a valódi cél? - Felvontam a szemöldököm. Nem várhattam választ Killiantől, mert ő is annyira volt tisztában a szervezőkkel, mint én. - A vadászok megfontoltak. Általában céllal csinálnak mindent, hacsak nem öngyilkos jelöltek. És főleg, ha iskolaszerűen képeznek ki... - Megráztam a fejem. - Ez több, mint egy véres üzenet. Bár érteném!

Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 02, 2020 2:05 pm

To: Bastien Monaghan

Az igaz barátok fölemelnek és hisznek benned.

Igazítottam a tincseimen, miután becsuktam magam mögött az ajtót. Bastien felé vettem az irányt, miközben hallgattam a szavait. Elvigyorodtam.
- Ugyan már. Olyan jó szívni a vérét! Még ha nem is a szó legszorosabb értelmében – Vállat vontam, majd ahogy komolyabb témákra terelődött a szó, próbáltam megkomolyodni. Nem esett nehezemre, hisz tudtam, hogy nem póker partira hív a haverom; bár néha jólesett volna, ha csak úgy… szórakozunk, elvagyunk és kizárjuk a munkát. De nem voltunk olyan helyzetben, sőt, talán a baráti viszonyunk is megrekedt valahol. Elgondolkodtam, ahogyan a térképre emeltem a tekintetemet. Felvontam a szemöldökömet is, majd kérdőn Bastienre néztem. Meg akartam kérdezni, hogy vajon mit hisz, nem vagyok tisztában a városunk hálózatrendszerével, utcáinak neveivel, vagy… mégis mi a gond? Viszont nem akartam felesleges kérdésekkel traktálni, így kivártam, míg végül ő maga megszólalt. Aha, Northeast. Ahogy hallgattam a szavait, bennem is fortyogni kezdett a düh. Vadászok a városunkban? Oh, igen, hajlamos voltam többes számot használni, pedig valójában Bastient illette ez az egész város. Nem minket. Mindig is feljebbvalónak éreztem őt magamtól; ez pedig így volt jó.
- Hogy a francba történhetett ez? – Közbekérdeztem, de aztán próbáltam magamat csendre inteni. A kezem ökölbe szorult akaratlanul is. Érthető volt egyrészről, hogy lázonganak ellenünk, de közel sem nyerte el a tetszésemet. – Elő kell őket kerítenünk… - Közöltem, majd komolyan néztem a férfira. – Felkutatjuk őket. Összeszedek néhány csapatot és átfésüljük a területet, plusz kikérdezzük azt, aki életben maradt. Nem marad előttünk semmi sem rejtve, Bastien! Kézben fogjuk tartani a dolgokat, ahogyan eddig is – Határozott voltam és eltökélt. Továbbá igen, részt kívántam venni az akcióban, habár az nem feltétlenül az én feladatom lett volna. De mégis… örömmel téptem volna fel a vadászok torkát.
- Attól pedig ne félj. Tudom, mit kell mondani; lenyugtatunk mindenkit. A vadászok nem érik el a céljukat. Nem fogunk rettegésben élni; mi fölöttük állunk, bármennyire is próbálkoznak – Bólintottam is a szavaim nyomán, majd a térképre néztem újra. – Talán jobb is, ha a dolgok elé megyünk. Holnapra hívd össze a sajtót, miszerint fontos közleményünk volna. És adjuk le élőben… - Vállat vontam. Mondjuk az még jobb lett volna, ha addigra legalább az egyik vadászt elő tudjuk keríteni. Még mindig emlékeztem Bastien élő adásban levő gyilkosságára és tetszett a gondolat, hogy megismételjük.

◉ 368 words ● feel So close ● note: sikíts, ha valami nem jó!  Cute  
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
Killian & Bastien 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
Killian & Bastien 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 02, 2020 12:47 pm

it's our apocalypse, we made it
bastien  & killian

Soha nem voltam egy társas egyed. Mondhattam volna azt is, hogy mióta az eszemet tudtam, inkább magányos farkasként tengődtem. Néha fontosabb ügyekben kénytelen voltam összedolgozni Patricia-val, vagy ha Rowenának volt szüksége valamire, róla is gondoskodnom kellett. De őt a húgomként amúgy is kiváltságosnak tekintettem. Még ha ő neheztelt is rám az átváltoztatása körülményei miatt. Nem értett meg. Tulajdonképpen azóta is nehéz szívvel gondolt rám, de a hízelgés nem számított kedvenc műfajaim közé. Tettem, amit tennem kellett. Még ha közben ezért a húgom gyűlöletével is kellett szembenéznem.
Hallottam kintről, hogy Killian megérkezett. Egy szemforgatás közepette átsuhant arcomon egy cinkos vigyor, hallva megjegyzését, amit Monának intézett. - Amint eszembe jut, hogy kinek a tanácsára vettem fel ezt a libát, ő lesz a következő, akit a saját vérébe fojtok. - Akkorát sóhajtottam, hogy majdnem kiszakadt tőle az ablak, majd Killianre néztem. Meg tudtam volna bolondulni a lány ostobaságaitól, butaságától, naívságától. És volt egy olyan sejtésem, hogy már nem tanítható. - Nézd. - intettem neki, hogy lépjen az asztalhoz, ahol már kiterítettem Washington részletes térképét. Nagy segítséget nyújt, mikor lázongások miatti szankciókról kellett beszélnem vagy tárgyalnom. Nem csinálhatott helyettem Killian mindent. Annak idején a kezdetekben majd' széjjel szakadtam a rengeteg rám eső feladattól. Mit is mondanak? Ha sokat akar a szarka... én sokat akartam. Mindent. A szó szoros értelmében. De miután Killian tanúbizonyosságot tett megbízhatóságáról, egyre többet bíztam rá. Képes volt az én agyammal is gondolkodni, így mondhatni, sosem tudták kényes szituációba hozni a nyilvános megjelenéseken. Ő volt az én jobb kezem. Sosem köszöntem meg neki, bár úgy véltem, a hálám nyilvánvaló.
- Northeast. - Mindenképpen hozzá kellett tennem, hogy nagyjából tudja, melyik körzetről szerettem volna kiselőadást tartani. - Ma hajnalban egy csoportnyi vadász megkísérelt kivégezni három vámpírt és egy boszorkányt. Csak az egyikük élte túl, elmondása szerint képzett vadászok tervezték az akciót. - Keserű, ám dühös mosolyt villantottam. - Érted, barátom. Képzett vadászok egy előre megtervezett akcióban. Hol képezték őket? Mióta? De a legbosszantóbb... A SZEMÜNK ELŐTT! - Felerősödött a hangom. Az indulat reggel óta forrt bennem, de ezidáig tudtam kontrolállni magam. Az esetek többségében sikerült. Nem tett jó benyomást, ha üvöltök. Killian is tudta, hogy ez nem neki szólt. De előtte nem szándékoztam elrejteni az aggályaimat. - Ketten közülük elmenekültek. A fejüket akarom erre a k*baszott ablakpárkányra! - Szinte a fogaim is összekoccantak.  
Mély levegőt vettem. Eltűntek a ráncok arcomról. - Visszhangot fog kiváltani az eset. Minél kevesebben tudjanak erről. Tudod, mit kell mondanod a nyilvánosság előtt. - Nyomatékosan néztem rá. Mindig megoldotta. Mint mondtam, tudott az én agyammal gondolkodni. - Nem érezhetik nyeregben magukat.

Cool
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 02, 2020 12:14 am

To: Bastien Monaghan

Az igaz barátok fölemelnek és hisznek benned.

Néha igazán fárasztó volt Bastien helyett ugrálni, de valahol mégis élveztem. Amikor évekkel ezelőtt felkerestem őt, nem hittem, hogy ennyire szorossá válik a kapcsolatunk, miként a bizalmasa lehetek, sőt, a jobb keze. Persze, azzal a céllal kutattam őt fel, hogy lerójam a tartozásomat, amiért megmentette az életemet, de sosem gondoltam, hogy befogad az életébe így, ilyen módon. Valahol betudtam ezt annak, hogy még egy pasi sem tud nekem ellenállni – persze, ez csak a vicc része.
Végignyúztam fáradtan az arcomat, onnan pedig a hajamba túrtam és így ültem le végül az egyik székre. Az egyik nő máris odajött hozzám, körülzsongott, vértasakkal kínált, én meg fintorogva toltam félre.
- Na ne vicceljünk már… nem iszom meg azt a mocskot – Jó ideje már csak a friss vér csúszott le a torkomon. A vérkészítmények vagy a már előre levett vér… nos, nem volt az ínyemre. Már-már hányingerem támadt tőle. De esélyes, hogy ez csak valami berögzült baromság nálam… az élő emberek torkát feltépni sokkal nagyobb mulatság volt. Vágytam rá és élveztem. Ahogy felnéztem, a nő még mindig ott állt, de a vértasakot inkább félrerakta. Egy ideig bámultunk egymás szemébe, majd megérintettem a combját, lassan végigsimítva rajta, így húztam közelebb magamhoz.
- Mit akar, Mr. Fray? – Érdeklődött vékonyka hangján, ahogy megtámaszkodott a vállamon a kezével. A kezem még feljebb siklott, szinte már ott érintettem, ahol nem volt illendő. Nem mintha egy percig is zavart volna a dolog.
- Én? Csak szórakozni. Kalandozni… itt meg ott… - Közben cirógattam és figyeltem, miként vörösödik el. Aztán elhúzódott hirtelen, pont akkor, mikor a telefonom megcsörrent. Hm, talán pont emiatt. Elengedtem teljesen, majd rákacsintottam. – Ha vársz, folytathatjuk, amit elkezdtünk – Huncut, sármos mosolyt küldtem felé, majd előhalásztam a mobilomat a nadrágom zsebéből. A név láttán sóhajtottam.
- Mona… hát szépségem, mi a helyzet veled? – Szólaltam meg vidám éllel a hangomban, ahogy felvettem. – Hiányzok? Nem kell kifogásokat keresned, ha látni akarsz. Persze, tudom… hogyne, Bastien. Nem ő álmodik rólam napi szinten, Mona! – Csipkelődtem vele, majd elköszöntem tőle és lerakva a mobilt felkeltem a székről. Az előbbi nőcske viszont el is tűnt. Hm. Talán megijedt… a vonzerőmtől.
A hátsó ajtón távoztam, hogy még véletlenül se szúrjanak ki mások és észrevétlenül szeltem át a várost, hogy mihamarabb Bastienhez juthassak. Amint bejutottam az épületbe, máris szembetaláltam magamat Monával.
- Hát sziaaa – Kitártam a karjaimat, hátha odajön hozzám egy ölelésre, de azt hiszem, már ez is sokkolta, ugyanis a szemeit lesütve távozott jobbra. – Oh… szeretem, ha kéreti magát – Jegyeztem meg magamnak, majd az ajtóhoz lépve kopogtam kettőt, mielőtt benyitottam volna.
- Mi volt olyan sürgős, hogy idekérettél? Gond van, Bastien? – Beléptem az irodába, köszönés nélkül, habár reméltem, hogy nem robban ki vita emiatt köztünk.

◉ 439 words ● feel So close ● note: remélem, jó lesz  Cute  
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
Killian & Bastien 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
Killian & Bastien 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 10:33 pm

it's our apocalypse, we made it
bastien  & killian

Egyik kedvenc időtöltésem volt a teli üveges ablak előtt dekkolni, és nézni Washington városát. A legmagasabb torony legfelsőbb szobájából. Micsoda mesébe illő jelenet lehetett ezt kívülről látni. Már ha látta volna egyáltalán bárki. Ezt a helyet én használtam megfigyelésre. Ezen felül pedig leginkább töprengésre volt alkalmas, lehunyt szemekkel mindig jólesett végigfuttatni az agyamon az aznapi történéseket. Ma még nem jött jelentés egyik begyűjtőtől sem, ahogyan a vezetőjük sem tolta elém a képét. Ezt általában semleges eseménynek tudtam be. Jelenthette akár azt, hogy minden rendben zajlott ma a Washingtoni negyedekben. Jelenthette azonban azt, hogy most is teljes erőbedobással dolgoztak. Ki tudja? Ennyi szabadkezet még én is adtam ennek a fontos szervezetnek. Nem azért jött létre a Begyűjtők szervezete, hogy átkozott telefonhívásokkal zaklassuk egymást. Végezzék a dolgukat. Cserébe nem végzem ki őket.
Hátraléptem egyet, majd összekulcsoltam kezeimet a hátam mögött. Számtalanszor átfutott a fejemen, hogy ennyire volt elég az emberek híres serege? A város nem lángolt, a történelmi helyiségeik nem kerültek felszámolásra, holott minden emberi érzést őrző épületet fel kellett volna számoltatnom. Ahogyan ők kísérleti patkányként tekintettek ránk, úgy számomra sem jelentettek mást. De még kísérletekre sem voltak jók. Mindenbe belehaltak. Átdöföd őket egy késsel? Belehalnak. Áthajtasz rajtuk autóval? Belehalnak. Kiszívod minden csepp vérüket? Abba is belehalnak.
- Haszontalan semmirekellők. - vettem nagy levegőt, majd megcsóváltam a fejem. Ujjammal megérintettem szám szélét. Kezdtem éhes lenni, de még nem volt itt az ebéd ideje. - Mona, hol van Killian? - szegeztem a kérdést a telefonhoz, mire már készségesen jött is a válasz. Nem hiába, meg sem merte kockáztatni, hogy egyszer felbosszantson. Ostoba liba. A vámpírok szégyene. De mit tehetnék... saját fajtámbéli. Már nem is emlékeztem, kinek az unszolására alkalmaztak. - Nem, nem érdekel semmilyen sajtótájékoztató, meg nyilvános report. Értesítsd. - Nem bosszankodtam tovább a nőn, nagyjából hallottam a hangját, ahogyan félénken felhívja Killiant, hogy tolja ide a s*ggét. Az én jó barátom pedig nem fog kihagyni egyetlen alkalmat sem, hogy ne mondjon neki valami disznóságot, csak hogy zavarba hozza ezt a rakás szerencsétlenséget.

Cool
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Killian & Bastien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Killian & Bastien
» Killian & Patricia
» Killian & Cara •• What happened?
» Ichabod & Bastien
» Rowena & Bastien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: