Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ichabod & Bastien


Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
Ichabod & Bastien 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
Ichabod & Bastien 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 29, 2020 3:54 pm

become who you were born to be
bastien & ichabod

Egyedül anyám vétózhatta volna meg azt, ha azt mondom, hogy türelmes jellem voltam. Gyerekként rengeteget cirkuszoltam, ha valamit nem kaptam meg azonnal, és általában anyám vált áldozattá ebben a történetben. Azóta rengeteget változtam, példának okáért már nem hisztériáztam, ha nem volt vacsora. De néha még én magam is ki tudtam jönni a sodromból. Nem is akárhogyan. Azt általában emberi életek bánták.
Eltelt fél óra. Még mindig nem volt sehol. Bár nem vártam tőle semmit azok után, hogy több évtizede hallani sem hallottam róla semmit. Miért is akarna velem találkozni? Nem szolgálta a javát az, ha leáll velem bájcsevegni, nekem pedig már amúgy is volt egy erős boszorkányom, mi szükségem lett volna még Ichabod-ra? Bár... úgy véltem, lehet a birtokában némi friss információ. Amit talán már nem fogok megtudni, legalábbis nem tőle.
A hangjára felkaptam a fejem, habár az emlékeim ezt illetően már megkoptak. De nem is ez volt a találkozó lényege. - Közel száz éve. - Felé biccentettem, mikor bizonyossá vált, hogy ténylegesen Ő az. Felé fordultam, szemeimmel őt fürkésztem. Azóta sem tudtam, hogy miért adott egy esélyt annak, hogy éljek. Ott is hagyhatott volna szenvedni egy kísérleti laborban, hogy belőlem fejlesszék ki a tökéletes katonát, de ő mégis nyitva hagyta a cella ajtaját. - Mondjuk úgy, homok került a még nem tökéletes gépezetbe. - Előtte feleslegesen tagadtam volna le azt, hogy még nem alakult ki a tökéletes rendszer. Bár egyszerűbb lett volna, ha nem bukkantak volna fel minden oldalról a nehezítő tényezők. És az egyik ilyen nehezítő tényező miatt hívtam őt ide. Ezt nyilván tudta Ő is. - Szívesen kérdezném, mi történt veled az elmúlt pár évtizedben, de ahogyan én sem, úgy nyilván te sem részesíted előnyben a felesleges köröket. - Némileg oldalra billent a fejem. - Térjek rögtön a lényegre?

lesz ez még jobb is  Cukorborsó
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 23, 2020 12:01 pm
Igen megosztó a véleményem Bastien személyéről. Az emberek ellen van, ám ennél emberibb nem is lehetne. Az a mocskos, bosszúszomjas emberi természet. Ám olykor érdemes visszatekinteni rá, hogy milyen hosszú utat tett meg az első találkozásunk óta, amikor nem a polgármesteri székben pöffeszkedett, hanem az emberiségéből kifordítva egy ketrecben kuporgott. Megálltam az üvegajtó előtt és a szemeibe nézve tudtam, hogy fontos szerepet fog játszani az elkövetkező időkben. A kérdés csupán az volt, hogy a kormány utolsó selejtje lesz-e és majd az ő testéből nyerik ki azt a formulát, ami majd valódi katonákat szül, netán a kísérletek sikerrel járnak és a személyazonoságától megfosztva egy eszközzé teszik? Számomra a harmadik opció volt a legérdekesebb. Mi van, ha hatalmat kap? Mit kezd vele? Sosem álltam ennek vagy annak az oldalára. Azok kezébe adtam erőt, akik olyannyira eltörpültek az események nagysága mellett, hogy aligha rendelkeztek bárminemű választási lehetőséggel. Akiknek a leginkább szükségük volt rá. Azon a ponton pedig Bastien Monagham volt ez a személy. Nem váltottam meg a világot, ne értsen félre senki. Nem nyitottam ki a cella ajtaját, nem kapott mágikus csecsebecséket sem. Pusztán annyira erősítettem meg, hogy dönthessen az életéről. Hogy ha nyílik a cella ajtaja, legyen ereje megküzdeni a szabadságáért, ha úgy akarja.
Azóta jónéhány évtized lefolyt a csatornán, ő pedig kifordította a világot a négy sarkából. Figyelemmel követem a munkásságát, ám azon az egy kulcsfontosságú eseményen kívül nincs sok közöm a vámpírhoz, nem tartjuk a kapcsolatot. Ennek ellenére nem lepett meg, amikor az Ürességen át észleltem, hogy engem keres. Én pedig miért ne találkoznék vele. Volt némi részem a Kiválasztottak létrehozásában, és mivel pártatlannak tartom magam, úgy fair, ha a másik oldalnak is szórok némi morzsát.
Azt várhatná, hogy kitáncoljak az Ürességből, fekete szemekkel, elérhetetlenül. Ezzel szemben a kedvenc Teslámmal érkezem. A fehér Roadstert nem messze parkolom le, majd az autóból kiszállva kényelmesen sétálok a vámpír felé.
- Hello, Bastien. Rég találkoztunk. – Az általa megüzent időponthoz képest több, mint fél órát késtem. Nem mindig szokásom, de most tekintsük szükséges rossznak, amivel számára is egyértelművé kívánom tenni, hogy a kis hadjárata és hatalmi játszmái felett állok. Okos férfi, tudja, hogy engem nem vonhat egy kalap alá a „ha nem velem vagy, akkor ellenem” elvvel. Nincsenek meg az erőforrásai ahhoz, hogy ellenséget csináljon belőlem… A fenébe is, csak Cyrussal egymásra ne találjanak a Kiválasztottak kapcsán. Ez aggaszt a leginkább. Ezt a gondolatot azonban most elhessegetem, Bastiené a figyelmem. – Csak nem szorul a hurok? – Évtizedekig néztem, ahogy zseniálisan kebelez be mindent az árnyékból, míg készen nem állt arra, hogy hatalomra törjön. Most pedig láthatóan épp ennyire élvezem azt is, hogy mindez kezd megbukni. Azt el sem kezdem sorolni, hogy hány sebből vérzik a… kampányterve.
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
Ichabod & Bastien 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
Ichabod & Bastien 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 19, 2020 8:58 am

become who you were born to be
bastien & ichabod

Soha nem siettem el semmit. Nyilván ezért nem szerettem azt sem, amikor valaki rögtön berontott azon a bizonyos ajtón, és verte az asztalt, hogy mindent akar, méghozzzá azon nyomban. Engem nem így programoztak, és ha tőlem valaki akart valamit, kénytelen volt az én szabályaim alapján játszani.
Nem volt ez mindig így. Annak idején, mikor egy rácsos helyiségben éltem az életemet, nem volt más választásom. Úgy táncoltam, ahogyan azok az átkozottak fütyültek, sem kibúvót, sem menedéket nem találtam előlük. Én lettem az ő kísérleti patkányuk. Azóta hogy megfordult ez a világ... lejárt az idejük, én voltam az, aki fütyült, és ők pedig vagy táncoltak, vagy meghaltak. Abban azonban soha nem lehettem elég biztos, hogy ezt a sorsot írták nekem. Én élveztem minden pillanatot, ami kijutott nekem ebből az életből, habár ez nem feltétlenül csak az én érdemem volt. Bármikor megölhettek volna abban a cellában. Ichabod-nak köszönhettem, hogy át tudtam törni azt a béklyót, amiben tartottak. Nem ismertem őt, azt sem tudtam, honnan jött. Magát warlock-nak mondta, és olyan erővel rendelkezett, amiről én álmodozni sem akartam. Amúgy sem állt közel hozzám ez a csiribí-csiribú világ, mégis, az ő segítsége után szerepet cseréltem a fogvatartóimmal. Igaz, sok évnek kellett eltelnie, hogy bezárják azt a laboratóriumot. És kellett hozzá egy pár közreműködő kéz is... ebben Patricia-val nagy szerepvállalásban vettünk részt.
A teliholdas eget fürkésztem a szabad ég alatt, mindkét kezemet zsebre vágva. Azt sem tudtam, van-e értelme várakoznom, hisz szinte semmit nem hallottam erről a tagról a legutóbbi találkozásunk óta. A kapcsolatteremtés legjobb módját sem ismertem, ki tudja. Talán verset kellett volna szavalnom, hogy kommunikálhassak vele. Annak idején segített, én pedig készen álltam arra, hogy ezúttal is segítséget kérjek tőle. Patricia látomása aggasztott, de még ő sem volt képes megmagyarázni azt, hogy mit jelenthet. Pedig látott már egyet és mást a pár száz éve alatt. És talán ezt is tudta, csak nem kötötte az orromra. Nem akartam elültetni azonban a bizalmatlanság legapróbb szikráját sem a saját fejemben, habár egyetlen nyomon tudtam elindulni. Félkábultan valami kiválasztottakról beszélt. Na, bumm.
- Hol vagy már?! - Kibukott belőlem, már fél órányi ácsingózás után, bár tényleg kezdtem azt hinni, hogy feleslegesen várakozom a telihold árnyékában.

Cool  Na mi lesz?
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Ichabod & Bastien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ichabod & Medorah
» Ichabod & Patricia
» Ichabod & Cyrus
» 1944 - Calista & Ichabod
» Ichabod & Benjamin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: