Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


daria && sonja


Vadász & Kiválasztott

Daria Krakowska
Chatkép :
daria && sonja Tumblr_inline_pdcw1g0xFI1t9ndkh_540
Szerepkör :
krakowski vadászklán
play by :
Marie Avgeropoulos
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
25
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
◈ lana
Őt keresem :
and it ain't gonna be easy that's no lie, but if you're willing to try it so am I
daria && sonja Y4mUG7o

will you teach me
how to get back up?

daria && sonja 2V5gYZc

Sergey
Zofia
school of the wolf
Kedvenc dal :
what you gonna do
when there's blood in the water?

Tartózkodási hely :
◈ washington dc
Korom :
32
Foglalkozásom :
◈ attorney (homicide section)


Daria Krakowska

Elküldésének ideje -- Pént. Okt. 16, 2020 7:03 pm

Sonja & Dasha
we might have things in common


Furcsa érzést kelt bennem az ismeretlen lány, de még én magam sem tudnám pontosan megfogni, mi is az, amit érzek. Semmiképpen nem negatív, nem is az a pozitív fajta, ami miatt kételkednem kéne a szexuális beállítottságomban, mégis... van ott valami, ami nem tudok megmagyarázni, már-már majdnem el is térít az idejövetelem elsőszámú céljától. Valószínűleg ezért is fogom rá az érzést arra, hogy különös tekintettel figyelt az imént, és biztosan én is emiatt érzem furcsán magam.
A kérdésemre mindenesetre udvariasan válaszol, láthatóan valóban nem bánja, hogy én is a szákokat választottam a teremben. Ki tudja, talán csak a sors próbált jó útra terelni ezekkel a furcsaságokkal, hogy aztán majd kiderüljön, ez a tökéletes hely a mai feladatom bevégzéséhez. Ezen morfondírozva kezdem el bekötözni a kezem az odakészített bandázsokkal, amikor ismét meghallom a lány hangját. Őszinte kíváncsisággal fordulok felé, az első megjegyzésére még csak elmosolyodva, a másodikra azonban halkan el is nevetve magam.
Oké, ígérem, hogy nem értem félre a szándékaidat – emelem fel a kezeimet megadóan. Meg sem kérdezem, miért érezte úgy, hogy erről biztosítania kell; el tudom képzelni, miféle arcok bukkanhatnak fel néha itt. – Egyébként ennyire látszik? – sandítok rá a szemem sarkából, nem rejtve el a mosolyomat. – Az az igazság, hogy a legkevésbé sem vagyok hozzászokva a nyilvános edzőtermekhez. Fiatalabb koromban irányított edzéseim voltak, azóta meg inkább a magam ura vagyok ilyen téren is. – Vállat vonok, nem érzem úgy, hogy túl sokat mondtam volna ezzel, elvégre elég gyakran fogom rá az edzettségemet arra, hogy fiatal koromban versenysportoló voltam. Sokkal jobban emészthető, mint bármelyik másik kamu magyarázat. – Szóval nem, nem leszek elrontója a segítségnek – összegzem mosolyogva. Ártalmatlannak tűnik a lány, és ha kicsit összebarátkozok vele, csak még kevésbé leszek feltűnő a célpontomnak.
Egyébként a nevem Daria, a barátaimnak csak Dasha – nyújtom felé a még bandázstól mentes jobb kezem. – Te gyakran jársz ide?

legendary | bocsánat a lassúságért <3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Júl. 08, 2020 4:03 am
sonja & daria
suffering from other people's mistakes
Nem tudom pontosan megmondani, hogy mégis miért is akadt meg a tekintetem rajta. Vagy miért vonzotta egyáltalán. Annyian jöttek be és mentek el mellettem anélkül, hogy megrezdültem volna, de ő olyan volt, mintha valami mágnest hordozna magában. De nem akartam túlságosan sokáig bámulni, amitől talán sikítva menekült volna, vagy esetleg saját magamat sodortam volna bajba vele. Meg amúgy sem szoktak különösebben érdekelni az emberek így nem is kívánok belemászni a személyes szférájába.
Amikor már kezdeném kizárni a jelenlétének még a gondolatát is megjelenik mellettem.
- Nem, dehogy. - A szavaimhoz még társul egy fejrázás is és békésen intek a szabad zsákok irányába. Nem szokásom túlságosan sokat foglalkozni emberekkel, de ha meg is teszem, akkor általában elsőre elég udvarias vagyok, mert aztán soha nem tudhatod, hogy mégis kibe botlasz bele. Meg aztán néha tényleg jobb elkerülni egy harcot, mint belevetni magad. Bár ezt a legtöbb alkalommal még én magam is elfelejtem. De ezen már talán senki sem lepődne meg. Ha lenne egyáltalán valaki körülöttem, aki mondjuk viszonylag hosszabb ideig mellettem is marad. Túlságosan is magányos típus vagyok ahhoz, hogy embereket gyűjtögessek az oldalamon. Meg aztán amúgy is. Az emberek többnyire csak átjáróházként tekintetek mindenki más életére. Nem igazán létezik életre szóló kötelék. Hacsak nem ér véget igen csak hamar.
A szemem sarkából felmérem az alakját a gondolataim közepette, szinte tudatomon kívül, de valahogy mégis regisztrálódik az információ, ami miatt újra ráveszem magam, hogy kinyissam a számat. - Esetleg szükséged van segítségre? Mármint nem bántásból, de nem úgy tűnik, hogy gyakran jársz edzőterembe. Meg aztán még azt is kikötném, hogy nem, nem akarok rád hajtani. - Ha csak felidézem azt, hogy mennyiszer próbálta már ezt elsütni nálam egy srác.. Főleg mivel rajtam azért még látni is lehet, hogy nem a mai napon kezdtem el. De szerencsétlenek többnyire nem tudják elszakítani a tekintetüket néhány területtől és az agyuk teljesen kisül, így képtelenek bármilyen más információt feldolgozni és értelmezni.
Vissza az elejére Go down
Vadász & Kiválasztott

Daria Krakowska
Chatkép :
daria && sonja Tumblr_inline_pdcw1g0xFI1t9ndkh_540
Szerepkör :
krakowski vadászklán
play by :
Marie Avgeropoulos
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
25
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
◈ lana
Őt keresem :
and it ain't gonna be easy that's no lie, but if you're willing to try it so am I
daria && sonja Y4mUG7o

will you teach me
how to get back up?

daria && sonja 2V5gYZc

Sergey
Zofia
school of the wolf
Kedvenc dal :
what you gonna do
when there's blood in the water?

Tartózkodási hely :
◈ washington dc
Korom :
32
Foglalkozásom :
◈ attorney (homicide section)


Daria Krakowska

Elküldésének ideje -- Pént. Május 29, 2020 9:32 pm

Sonja & Dasha
we might have things in common


Kockázat.
Ez az egy szó villog neonfényként a gondolataim felhője felett, ahogy végigfuttatom a tekintetem az edzőterem feliratának kopottas betűin. A figyelő, kíváncsi szemeket mindig tanácsos kerülni, hacsak nem diktál más a szükség, de attól tartok, ezúttal valami orbitális nagy szerencse híján ez az alapelv megdőlni látszik. A fejemben persze ki van dolgozva a terv arra vonatkozóan, hogy milyen köntösbe és kellene ezt majd csomagolni, de azért a tiszta munkát lényegesen jobban szeretem.
Majdnem biztos vagyok benne, hogy Bastien ráérzett a nyaka – vagyis egyelőre inkább a hűséges csatlósai nyaka – körül szoruló hurok jelenlétére, ez ugyanis már a második vérfarkas, akinél szokatlan elővigyázatosságot tapasztaltam.
Lelököm a fejemről a pulóverem kapucniját, majd egy határozott mozdulattal belököm az edzőterem ajtaját. Néhány szempár rám szegeződik, ahogy belépek, de látszólag érdektelen mozdulattal igazítom meg a vállamon a hátizsákot. Nem keltek feltűnést és nem is áll szándékomban még csak ránézni sem senkire, ám egy tekintet mégis magára vonzza a figyelmem: az egyik bokszzsáknál egy vörösesszőke hajú lány áll, akinek bár nem fenyegető a pillantása és egészen biztos, hogy soha életemben nem láttam még, mégis... van benne valami furcsa érzés. Bizseregni kezd tőle a tarkóm. Az egész nem tart tovább két pillanatnál, mielőtt ő visszatérne a zsák püföléséhez, én pedig az öltözőszekrények felé indulnék, mégis tovább motoszkál az érzés az elmém hátuljában.
Bedobom az egyik szekrénybe a zsákomat és a pulóveremet, aztán a pultnál lepecsételtetem a hétnapos bérlet első és egyetlen napját; mondjuk úgy, hogy ritkán járok edzőterembe és akkor sem rendeltetésének megfelelően szokásom használni. Mikor a körítés első lépésével megvagyok, már csak egy jó helyet kell találnom magamnak, ahol megfelelő rálátásom nyílik az ajtóra és a terem többi részére, hogy kiszúrhassam a delikvens érkezését és aztán szemmel tarthassam.
Hamar rá kell jönnöm, hogy ez a hely a bokszzsákoknál van, ami átkozottul sorsszerűnek hathatna, ha nagyobb jelentőséget tulajdonítanék az előzőnek, de nem teszem. Talán még jót is fog tenni a palástolásnak, ha azt látják, hogy inkább ártalmatlan lányok közelében vagyok szívesen, mintsem csúnya és veszélyes férfiakéban. Így hát a bokszzsákok felé veszem az irányt, de mielőtt még nekiállnék bemelegíteni, egy halovány mosollyal a vörösesszőke lányra pillantok; biztos vagyok benne, hogy érzékelte a jelenlétem.
- Nem bánod? – kérdezem, fejemmel a többi zsák felé intve.
Persze nem ő a tulaj, hogy eldöntse, ki használhatja az eszközöket, de azért nem árt az udvariasság benyomását kelteni. Jót tesz a képnek, és egyébként sem tudhatod soha, ki háklis edzés alatt a közelében tartózkodókra.

legendary | bocsánat a lassúságért <3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 23, 2020 3:02 pm
sonja & daria
suffering from other people's mistakes
Habár nem jelentkeztem arra, hogy úgymond kiválasztott legyek, de nem hiszem, hogy erről bárkit is megkérdeztek volna. A saját hibájukat próbálják valahogyan megoldani, miközben még több embert sodornak bele a sajátos kis háborújukba anélkül, hogy ebben bárki is részt akarna venni.
Talán tekinthetnék minderre pozitívan is, hogy van az életünknek célja, de ha kerestem is valami mást célt azon kívül, hogy egyik napról a magam kedvére éljek, akkor sem ezt választottam volna. Nem akarnék egy olyan dolog kellős közepébe kerülni, amihez úgy érzem, hogy semmi közöm nincs. Az egyetlen dolog, ami megváltozott, hogy most valószínűleg egy céltábla van a hátamon, ami miatt jobban oda kell figyelnem arra, hogy mit is csinálok. De legalább nem mondhatom azt magamról, hogy szerencsétlen lennék, mert az eddig életpályám választásának köszönhetően fizikailag eléggé jól állok.
Azonban egy percig sem hanyagolhatom el magamat ezért is jöttem el kisebb edzést tartani. Általában igyekszem megmaradni magamnak, de most nem bántam a társaságot, meg emellett még talán egy békés kihívót is szívesen fogadnék, akinek kedve támadna szembe jönni velem. Bár az itteni nagyjából kétszer akkora fazonok rám se néznének, mint lehetséges ellenségre az egyetlen, ami őket érdekli az vagy a mellem, vagy a fenekem. Ezért természetesen nagyon szívesen leteperném őket itt, hogy tudják hol a helyük, de még túl korán van ahhoz, hogy innen is kidobassam magam. Nem hiába egyedül edzek.. Nem vagyok túlságosan türelmes típus így pedig szinte akarva-akaratlanul is bajba sodrom magam.
Mondhatni lesátoroztam a bokszzsák mellett, amit előszerettél püfölök megállás nélkül mit sem törődve a verejtékkel, ami már az egész testemen megjelent. Szeretem magamat a végső pontig lökni, amikor már szinte úgy érzem, hogy összeroskadok. Mégis bármennyire is tompulok fél órával a kezdés után még így végigfut a hátamon a hideg, ami miatt szinte rögtön az ajtóhoz emelem a tekintetem, ahol egy ismeretlen lány áll. Nem tudom, hogy mégis miért, de még egy kis ideig figyelem, majd a figyelmemet inkább visszairányítom a zsákra.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
daria && sonja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sonja && Kendra
» You are in danger - Rhiamon and Sonja
» Sonja & Wyatt - mysterious meeting
» Daria Krakowska
» i know it’s today - Daria and Jude

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: