Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sonja & Wyatt - mysterious meeting


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Okt. 20, 2020 4:25 pm

SONJA & WYATT
mysterious meeting


- Egy jeges Caffe Mocha-t és egy lazacos rustic szendvicset kérek. Elvitelre. - Adtam át szívem vágyát a Starbucks-lány részére, majd átnyújtottam a bankkártyám. Nem voltam az a készpénzes figura. Jeges kávés már annál inkább, ezt pedig hűen tükrözte az itt tett látogatásaim száma. Igaz, az esetek többségében eszembe se jutott elvitelre kérni. Beültem az egyik sarki boxba, elővettem a választott kis olvasmányomat, és eltöltöttem a délelőttjeim nagy részét. A tudást hatalomként tartották számon. én pedig nem féltem élni ezzel a lehetőséggel. A külsőm alapján ez mindig meglepetést keltett, mert elég laza voltam, a hajam kócos, a dumám pedig idegesítően tenyérbemászó.
Nem akadt jobb programom, mint itt üldögélni. Néha bejártam egy-egy előadásra, mikor éppen olyasfajta tudásra szomjaztam, de amúgy megelégedtem a szabadúszó munkával. Kódokat írni, programozói nyelveket beszélni bárhely Starbucks asztalnál tudtam, habár néha egy-két errejáró igencsak csúnyán tudott vizslatni, hogy minden jó helyet elfoglaltam. Ha tudták volna, hogy annak idején is hidegen hagyták az embereket az efféle modorbéli problémák...
Elővettem a telefonomat, görgettem kettőt, közben belekortyoltam a latte-ba. Éreztem, hogy a szám felső része csupa tejszínhab lett, amit gyorsan le is töröltem. Nem kellett nagy bűvészkedés hozzá, még tegnap megtaláltam a közösségi felületen azt a szőke hajú lányt, akit tegnap megpróbáltam utolérni. Will jót is röhögött rajtam, mikor ráküldtem a lányra egy bökést, mondván, hogy legalább tíz éve nem divat, és hogy ezek után még inkább ignorálni fognak. Jót vigyorogtam rajta, még ha esetlen baromnak is tűntem. Én azért még reménykedtem, hogy egyszer csak előkerül egy értesítés, de ez még váratott magára. Talán tényleg gyerekes benyomást tettem. Vagy hogy szokás egy bökésre reagálni? Azt sem tudtam, mi keltette fel ennyire a kíváncsiságomat a lányt illetően. Willnek igaza volt, tényleg Sonja-nak hívták.  
Betömtem a szendvics felét, majd a maradékot megfogva a bejárat felé indultam. A járda tömött, mindenhol emberek tömörültek, de akadt egy szabad pad, ahová le tudtam tenni a hátsómat. Újra elővettem a telefont.


megjöttem
Szeri


Vissza az elejére Go down
 
Sonja & Wyatt - mysterious meeting
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sonja && Kendra
» daria && sonja
» You are in danger - Rhiamon and Sonja
» Extraordinary Meeting
» the meeting :: Marla & Juliet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: