Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Domino && Leon


Begyüjtõ

Leon Krasinski
Chatkép :
Domino && Leon Tumblr_inline_plw5wcNrJB1vdhi4z_1280
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
D.J. Cotrona
Hozzászólásaim száma :
56
Pontjaim :
50
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
nyomozó


Leon Krasinski

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 22, 2020 4:34 pm



But I blinked ,

and the world was gone



Nem elég, hogy zsibbad a lába, mintha épp ezt a pillanatot választaná az élet, hogy visszatérjen belé – a lábába – is, hát egyszerre ezer, meg ezer láthatatlan tű vágódik a talpába és teljesen biztos benne, hogy ha nem vízszintesben lenne, ezen egészen hamar túl is eshetne, ehelyett azonban csak könyököl és FÉRFIASA N sziszeg.
Összeugrik a hasizma, a gyomorszája görcsben, de nem fáj, a feje kóvályog, de egyre kevésbé feszít, ahogy lassan, nagyon, nagyon ráérősen, valahonnan egészen mélyről, kampós karmait a torkába, légcsövébe, manduláiba, ínyébe vágva kúszik fel a kibaszott büszkesége – évek óta nem találkoztak, szokatlan a látogatása és mint olyan, viszonylag kellemetlennek hat elsőre –, aztán ott reked a szájában, a fogait kocogtatja, a manduláját nyalogatja, bele-belenyilall a nyelvébe, meg-megrántja az izmot, hogy ne bámuljon végre, hogy ne bólogasson némán mindenre, ami elhagyja a szád anélkül, hogy felfogná az értelmét igazán, hogy ne gondolkodjon azon, mi lenne, ha kihúzná a karját az ujjaid alól, és tenyerét fektesse rájuk, mert nem tettél semmi rosszat, érted?, hanem küldjön haza, szóljon be valamit a külsődre - hiába méreget, nem talál benne kivetnivalót, de ne tegyünk úgy, mintha sosem kreált volna mondva csinált indokokat a basztatásodra – és zavarjon el, mert hirtelen
zavarja, hogy így látod.
Zavarta, a neved a kijelzőn, amikor aláírta a válási papírokat.
Aztán évekig nem zavarta semmi, hiszen voltatok olyan túl közeli, mégis elég távoli viszonyban, hogy ne foglalkozzon hülyeségekkel, mint méltóság, ne akarjon imponálni, ne akarjon elég jónak, elég erősnek, elég kitartónak tűnni, akkor sem, amikor szinte idegenként állítottál be a lakására körülbelül két héttel ezelőtt. (Pontosabban tizenöt – az eszméletlenül töltött idő függvényében plusz/mínusz egy-két - a nappal ezelőtt, de ki számolja?)
Most pedig frusztrálja, hogy gyengének látod, hogy sziszeg, hogy akaratlanul megrándul a szája széle – ha nem néznéd, valószínűleg szánalmasan nyöszörögne, mert az egy dolog, hogy te ne sajnáld, de engedtessék már meg, hogy ő sajnálgassa magát! –, homlokát ráncolja, miközben ülésbe fészkelődik. Ami nem biztos, hogy fasza ötlet, de amíg nem ugrik rá egy ápoló és/vagy orvos, hogy feküdni tessék, kedves beteg, addig ez nem különösebben foglalkoztatja. Most jött vissza a büszkesége, nem adunk ilyen semmiségekre!
Azért egy picit megszédül ebben a nagy magasságban. Megcsóválja a fejét.
- Szóval a legrosszabb esetben, aminek a valószínűsége ezek szerint  mégiscsak kevesebb, mint ötven százalék, legalább egy pár napom van még, mielőtt szörnyű kínok közt végezném. - És nem, maga sem tudja, mit akar mondani ezzel, vagy mivel töltené élete utolsó napjait, ha valóban azok volnának. Az mondjuk elég nagy szívás, ha fekvéssel. Kórházban. - Amikor eljöttem - Akkor mi? Mi, bazmeg? Nem gondoltad úgy, hogy nem akarod látni többé? Nem gondoltad, hogy utoljára teszed ki a lábad az ajtón? Ó, dehogynem. Akkor. - nem tudom, mit akartam ezzel. Igazából azt hiszem, örülök, hogy itt vagy.
Örülök, hogy TE vagy itt.



Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Domino de la Cruz
Chatkép :
Domino && Leon Ezgif-com-crop-2
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
Eiza Gonzalez
Hozzászólásaim száma :
70
Pontjaim :
62
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
bukott hős


Domino de la Cruz

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 22, 2020 3:20 pm



sound the sirens painted red

call the lovers back to bed



Nem hiszem, hogy a „hogy micsoda” azt jelentené, hogy hosszas magyarázatba kellene fognom a társadalmunk leginkább 2012-ben lefektetett alapjairól, hát leginkább csak biccentek, észbe kapok, hogy megint kerülöm a pillantásodat, aztán éppen csak beharapott alsó ajakkal nézek vissza rád, mert állni akarom a tekintetedet, mert ez elől most nem menekülhetek el, mert ezzel most már minden tekintetben az én felelősségemmé lettél: megöltem a feleségedet, de neked új életet adtam, egyszer elveszem az életedet, máskor meg úgy játszom vele, hogy neked abba a világon semmi, de semmi beleszólásod nincsen.
És nincs is szükséged a magyarázatra – nyilván –, hát máris továbblépsz, kalkulálsz, mert mindig is te voltál kettőnk közül az okosabb, még ha ezt soha nem is lettem volna hajlandó beismerni, de tessék, lehet, hogy a végén még eljutunk erre a pontra is. Talán a következő az lesz, hogy visszamegyek az őrsre. Már ha nem kell magyarázkodnom Rodríguez és a többiek halála miatt, ami minden bizonnyal határozottan rontaná a munkahelyi rehabilitációm esélyeit. Ugyanakkor kétlem, hogy Canyon bárhol is hagyott volna nyomokat – túlságosan is ragaszkodik a tökéletességhez, túlságosan is kényszeres ehhez –, szóval ezek után már talán csak az a kérdés, hogy te visszamennél-e ezek után.
De ha nem, akkor mégis mihez kezdenél? Mihez kezdenénk?
Várunk – nyugtázom, és továbbra sem eresztem a kezedet, annak ellenére, hogy közben felkönyököltél. A tekintetem mintegy véletlenül siklik a mellkasodon lévő kötésre: én látom, hogy azok a véraláfutások, amelyek pár órája még vöröses lilában pompáztak, most már egészen zöldre halványodtak, teljes mértékben kihagyták a piros-kék fázist. Egy-két nap múlva már nyoma sem lesz, ami végül is jót jelent.
De az orvos szerint jól reagált a szervezeted a méregre, különben minden bizonnyal az lett volna az utolsó csepp, és csak még gyorsabban feldobtad volna a talpadat – teszem hozzá, és biccentek még egyet, leginkább azért, hogy saját magamat megerősítsem. – Én itt leszek melletted. Három nap múlva telihold, legkésőbb akkor el kell dőlnie mindennek, de... tudom, hogy a színemet sem akarod látni, de addig még igenis itt kell maradnom.
De azután is maradnál, nem igaz, Domino?
Úgy feszül meg minden izmom, mintha pofon vágtak volna.
Azt hitted, hogy csak úgy elragadhatod tőlem, és tétlenül fogom nézni?
Önkéntelenül is rászorítok a csuklódra, mintha csak beléd tudnék kapaszkodni.
Azt hitted, hogy felzabálhatsz, és semmi sem fog maradni belőlem?
Nagyot nyelek, és igyekszem ellazítani az ujjaimat a csuklódon, és annyira megnyugtatóan nézni, hogy ne észleld rajtam, hogy belül sikítok. A sikolyomon és az ő kuncogásán kívül semmi mást sem hallok.
A többi hang egészen elcsendesedett.


heavy heart  ||  <333
Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Leon Krasinski
Chatkép :
Domino && Leon Tumblr_inline_plw5wcNrJB1vdhi4z_1280
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
D.J. Cotrona
Hozzászólásaim száma :
56
Pontjaim :
50
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
nyomozó


Leon Krasinski

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 20, 2020 9:36 pm



But I blinked ,

and the world was gone



És ha már itt tartunk, Leon...
Ezer kérdés kocog csonttól csontig - miért, mikor, hogyan, szükség volt erre, nem lehetett volna elkerülni, miért akarta volna elkerülni egyáltalán, amikor kurvára rászolgáltak? - a koponyájában, ha lehunyja a szemét – csak pislogásnyi időre is – belevisítanak az arcába, lemásznak a torkán, a sérült tüdejében járnak kibaszott táncot, és hirtelen köhögnie kell, mert felmarta torkát a víz, amit az előbb elfogadott és felmarta a felismerés, hogy elfogadott tőled valamit, nem mintha ez annyira méltóságán aluli volna, de ezek szerint ---
Oké, persze az első pillanatban érezte, hogy te vagy mellette a szobában, felismerte a hangod is, végtelenül természetes volt, ha más szól hozzá elsőként, talán összerándul, talán kétségbeesik, de Domino, ez nincs rendjén. Ugye tudod, hogy ez így nincs rendjén?
Mozdul, oldalra fordítja a fejét, hogy lásson, mert a tenyered meleg a csuklóján, és ez így nem jó, pedig a legszívesebben rákulcsolná az ujjait, mert az egész – gyilkosság, bosszú, vér és a hátborzongató szörcsögés – a legkevésbé sem tűnik lényegesnek, és ez így
nem
jó.
Nem igaz?
Most azt a fojtogató ürességet kellene érezni, mint amikor csendben behúzta maga után a lakásod ajtaját.
Haragudnia kellene.
Rád sem tudna nézni.
Fuldokolna veled egy légtérben, mintha a jelenléted kiszorítaná onnan az oxigént.

Ez így nem helyes.
De már évek óta fogalma sincs róla, mi a helyes, mi társadalmilag elfogadott, a törvény által körülírt jót és rosszat ismeri, de fogalma sincs róla, mit KELLENE tennie, mit KELLENE éreznie, mit KELLENE mondania, mert nincs kihez beszélnie, nincs kivel kapcsolatban éreznie, nincs kiért tennie. És beletrappoltál az egészbe és tenni és érezni és beszélni akar hirtelen, mintha a sérülései, a pár nap eszméletlensége kitörölték volna a memóriájából. Hogy ---
NEM
AKAR
ÉREZNI.
- Hogy micsoda? - Pedig mennyivel egyszerűbb lenne most úgy! Elkerekedett szemekkel néz – mit néz, bámul – és most egy kicsit sem zavarja, hogy az egyik monokliján megfeszül ettől a kötés. Elhúzza a kezét, de csak azért, hogy felkönyököljön – közben diszkréten és FÉRFIASAN sziszeg kicsit –, aztán végignézzen magán, mintha legalábbis arra számítana, hogy farka nőtt és patás lábai – ami tökre nem indokolt, csakhogy dolgozik még benne a fájdalomcsillapító –, de semmi és ettől akár meg is nyugodhatna, ehelyett viszont inkább csak ráncolja a homlokát, amikor figyelme visszaugrik hozzád. Mert annyit a temérdek gyógyszer ellenére is tisztán lát, hogy kurvára nincs farkasalakban az erdőben – ezt nem is nagyon aludhatta át –, akkor még ---
- És akkor most - Aha, vág az esze, mint a borotva. - várunk. Mennyi az esélyem, ötven-ötven? Ez is valami a biztos meghaláshoz képest. - Valahol azért reméli, hogy nem az elhúzódó haldoklástól zsibbad a lába.



Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Domino de la Cruz
Chatkép :
Domino && Leon Ezgif-com-crop-2
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
Eiza Gonzalez
Hozzászólásaim száma :
70
Pontjaim :
62
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
bukott hős


Domino de la Cruz

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 20, 2020 3:19 pm



sound the sirens painted red

call the lovers back to bed



Mintha megint ugyanott tartanánk. Az elmúlt nyolc évben nem árultam el, hogy kitéptem a feleséged torkát, hogy vicsorogva szaggattam a húsát, hogy beterített a vére, most pedig nyolc másodperce nem árultam el, hogy beléd mélyesztettem a fogaimat.
Tiktak, tiktak, Domino.
Inkább felemelkedem, fogom a poharat, amelyből még én ittam korábban, és előrehajolok, hogy a szádhoz tartsam, még akkor is, hogy ha éppen ezzel gyalogolok a méltóságodba. De ha már úgyis a mérges nyálamat kevertem a véredbe, akkor mit számíthat még belőle egy-két újabb csepp, nem igaz?
Akár sikerül megitatnom téged, akár nem, visszatelepszem az ágyad mellé. Felkönyökölök a karod mellé, és megtámasztom a fejemet. Mintha az egyik agytekém totálisan kiürült volna, a másik pedig megállás nélkül zakatolna, érvek és ellenérvek járnak körbe-körbe, különféle prognózisokat állítok fel magamban arra, hogy miféle lehetséges végkifejlet következhet be – mindezt úgy, hogy az agyam másik, üres féltekéje meg válaszolgat a kérdéseidre.
Visszamosolygok rád, bár nyilvánvalóan látod rajtam, hogy nem őszinte a mosolyom. Persze, honnan is tudhatnád, hogy miért nem az? Gondolhatnád, hogy azért vörös a szemem, mert nem könnyű feldolgoznom, hogy így látlak, azok után sem, hogy közöttünk végérvényesen vége szakadt valaminek, ami soha el sem kezdődhetett.
Már nem fognak többet kellemetlenkedni – mondom,

Domino, nem hazudhatsz tovább.
Nem fogja neked megbocsátani, hogyha újra vakon vezeted végig ezen.
Színt kell vallanod, most vagy soha!

aztán nagy levegőt veszek, mert a hangok most egyenesen engem szólítanak, és ugyanúgy, ahogy a sikátorban megsúgták, hogy honnan várjam a támadást, kénytelen vagyok ezúttal is arra gondolni, hogy a javamat akarják. Vagy a tiédet.
Meghaltak – nyögöm. Torkot köszörülök. – Én öltem meg őket – teszem hozzá halkabban, az ajtó felé pillantok, de még csak a folyosón sincs senki, aki hallhatna bennünket. – És ha már itt tartunk, Leon...

Szegény, szegény Leon.
Szegény Leon, szegény Leon, így legalább életben maradhatott.
Nem mintha annyira ugrált volna eddig is, hogy éljen, nem igaz?
Mindent megtett, hogy minél rövidebb legyen az itt töltött ideje.
Szegény, szegény Leon.

Kinyúlok a kezedért, és éppen csak ráfektetem a tenyeremet a csuklódra. Még mindig hűvösebbnek érződik, mint az enyém, talán a méreg nem indult még be igazán, meglehet, hogy át sem fogsz változni, meglehet, hogy nem is vagyok képes átváltoztatni senkit, meglehet, hogy---
Elvéreztél volna. Túlságosan súlyos volt a sérülésed. Az orvosok szerint csak azért maradhattál életben,
Nem hős vagy, hanem szörnyeteg.
mert megharaptalak – teszem hozzá, de nem bírok a szemedbe nézni. A fülemben dübörög a vérem.



heavy heart  ||  <333
Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Leon Krasinski
Chatkép :
Domino && Leon Tumblr_inline_plw5wcNrJB1vdhi4z_1280
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
D.J. Cotrona
Hozzászólásaim száma :
56
Pontjaim :
50
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
nyomozó


Leon Krasinski

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 16, 2020 8:46 pm



But I blinked ,

and the world was gone



én öltem meg a feleségedet
Akkor egyébként nem volt már a feleségem, de ez is csak részletkérdés.
Nem is annyira jelentéktelen részlet.

Nem tudja, milyen érzés ez még maga sem. Elveszítette egyszer, aztán elveszítette még egyszer, de akkor ár sem az övé nem volt – valójában nem szerette a megfogalmazást, nem mintha a női egyenjogúság elkötelezett aktivistája volna, egyszerűen nem esett jól józan eszének emberi kapcsolatokban a birtokos viszony használata –, nem tudja, milyen a gyász, mert nem tépték ki a szíve egy darabját, nem égették forró billoggal sorvadttá, nem érezte magát üresebbnek, mint előtte. Valami, amit kivágtak belőle egyszerűen megszűnt létezni és nem, nem volt kellemetlenebb a fájdalma, mint akkor, amikor el kellett dönteniük, hogy búcsút mondanak egymásnak.

szeretlek, Leon
Nem.
Tudom.
Bár addig elzárta, oda a hegektől összehúzott lyukba, hogy ne is vegyen róla tudomást. Persze, szörnyű klisé, a szerelemtől megkínzott férfi már nem képes megbízni senkiben, nem alakíthat ki mély, otthonos kapcsolatot, nem ---
NEM. AKAR. ÉREZNI. SEMMIT.
Tudom.
Miért kell ennyire nehéznek lennie? Miért kell melletted éreznie, miért nem lehet ---
szeretlek, Domino

- Hogy - Suttognia is nehéz, száraz a torka, ég a tüdeje, a feje sajog, mintha a ködnek, a homálynak, a kábulatnak nem lenne bent elég hely és ki akarna tódulni a koponyáján ejtett repedésen. Felfordul a gyomra. Megmozdítja a feléd eső kezét. - kerültem ide? - És nem, nem arra gondol, mi történhetett vele, nem arra gondol, hogy milyen állapotban - még emlékszik, hogy szörcsögött a tüdejében a folyadék –, de nézd el neki, hogy most nem fejti sokkal pontosabban. Aztán önkéntelenül fel akar támaszkodni – végignézni magán, rajtad, a szobán -, de valami cső visszahúzza – igazából lazán lóg, nem sok ereje van ellenkezni –, szóval nem küzd tovább feleslegesen. Oldalra dönti a fejét. A hetedik csigolyától damilként húzódik valami a lapockájáig. Mintha tűt állítanának a letapadt izomba. Sóhajt.
- Nem aludtam még eleget? - Aztán megpróbál mosolyogni, de a seb az ajka szegletében, mintha el akarna nyílni, úgyhogy sietősen letesz róla. - Mióta? Velük mi történt?
Jóformán csak sziszegi, ahogy óvatosan megkísérli megmozdítani elgémberedett tagjait.
Nehezek, mintha kibaszott betonból lennének.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Domino de la Cruz
Chatkép :
Domino && Leon Ezgif-com-crop-2
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
Eiza Gonzalez
Hozzászólásaim száma :
70
Pontjaim :
62
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
bukott hős


Domino de la Cruz

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 15, 2020 8:31 pm

let the rivers run as blood

leon && domino

Úgy riad az ajkak száraz elnyílására, ahogy anyafarkas a kölykei nyüszítésére még akkor is, ha mérföldekkel arrébb vannak. Mielőtt észbe kapna, már talpon van: előbb méri fel a helyiség gyenge pontjait – ajtó, ablak, kiadó –, mint hogy egyáltalán a vérnyomása és a látása lekövethetné a gesztust. Csak miután biztosra veszi, hogy nem jött be ellenséges entitás – kétséges, Canyon gondoskodott a túlélőkről és a holtakról egyaránt, azokról is, akiknek a szervezetében már esetleg dolgozott a farkasméreg, az ő mérge, amelyet olyan felelőtlenül szórt, amilyen felelőtlenül csak lehetett –, és hogy a körülményekhez képest jól vagy, csak utána térdel az ágyad mellé, mert nincs bátorsága a combod melléd ülni,
hiszen egyrészt retteg, hogy mit szólnál a közelségéhez,
másrészt nem akarja, hogy a legapróbb változástól is felboruljon valami abban a törékeny egyensúlyban, amelyet az infúziók, a farkasméreg és az orvosi ellátás nagy nehezen megteremtett.
Szegény, szegény Leon.

Nagyot nyelek, és majdnem hozzáérek a takaró felett nyugvó kézfejedhez, de helyette csak úgy simítok végig a levegőn az ujjaimmal, mintha legalábbis az aurádat cirógatnám. Elpattannak az ajkaim, mert szeretnék hozzád szólni, szeretnék úgy beszélni hozzád, mint ahogy te szóltál hozzám, amikor semmit sem hallottam az erdő és az avar köde alatt, de én már mindent elmondtam, amit csak lehetett,
én öltem meg a feleségedet
nem maradt semmi, amit még kínálhatnék neked, nincs olyasmi, amiért szándékomban állna megzavarni az álmodat, amiért egyáltalán érdemes lehet megzavarni az álmodat,
szeretlek, Leon
hát csak hallgatom, ahogy a vér gyengén áramlik az ereidben, és azért fohászkodom anyánk istenéhez, hogy a javulás ne átmeneti legyen, hogy a telihold ne nevessen kárörvendően az arcomba, amikor végül elvesz tőlem, hogy ne feszítse ívbe a gerincedet a fájdalom, hogy ne döfjék át a csontjaid a bőrödet még az előtt, hogy egyáltalán begyógyulna a műtéti seb.
Kitölteném neked a golyó ütötte lyukat, amivel csak szeretnéd: bűnbánattal, vezekléssel, áldozattal, és még tucatnyival végeznék, ha úgy hozná a szükség – Canyonnak erről talán nem kellene tudnia –, de most, most minden csak rajtad múlik, mert nem folyhatna annyi vér a világon, amivel eldönthetném helyetted, hogy akarsz-e még élni. Hogy akarsz-e így élni.
Tudnék mesélni a hátulütőiről.
Aludj vissza – suttogom aztán csendesen, csak hogy mondjak valamit, mert eszemben sincs megkérdezni, hogy jól vagy-e, hiszen hogy a picsába is lehetnél jól? – Biztonságban vagy, megműtöttek. Nem kell aggódnod Rodríguezék miatt sem, semmi miatt se fájjon a fejed, csak hogy mielőbb felépülj – motyogom, és tudom, hogy klisés vagyok, tudom, hogy nem az én hangomat akarod hallani, tudom, hogy az lenne a legjobb, ha hallgatnék.
Megint megpróbálok kinyúlni a kezedért, aztán megint rájövök, hogy nem szabad. Centikre a te kezedtől teszem a matracra a sajátomat, és ökölbe szorítom a kezemet, hogy megálljam.





snow ghosts - heavy heart ● note: leon<333
Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Leon Krasinski
Chatkép :
Domino && Leon Tumblr_inline_plw5wcNrJB1vdhi4z_1280
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
D.J. Cotrona
Hozzászólásaim száma :
56
Pontjaim :
50
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
nyomozó


Leon Krasinski

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 14, 2020 8:04 pm



But I blinked ,

and the world was gone



Csendben behúzza maga mögött a lakásod ajtaját.
Csattan az ajtófélfa, port köp a kopott padlóra a vakolat.
Zár kattan, halkan, lopakodik.

Reszketnek az ujjai. Szorítja a vaskos csomóba gyűrt gézlapokat. Valójában teljes testében reszket. Rázza a zokogás, vörös patak kúszik végig a csuklóján.
Marcangolja a bűntudat, marcangolja a tehetetlenség, marcangolja, hogy képtelen megszólalni, mert  igazából az egészről kurvára nem tehet, mert nem csinált meg semmit abból, amit a másik a szemére vetett, bár azt maga előtt végképp nem tagadhatja, hogy gondolt rá. Nem hibáztathatta, ha érezte, nem hibáztathatta a fel-fellángoló gyűlöletért, nem hibáztathatta, amikor az arcába fröcsögte a szavakat, amikor hisztérikusan, egyáltalán nem szépen, nem finoman zokogott. Megrepedt a vakolat a félfa mellett, amikor becsapta az ajtót ---

A tenyeredbe csap és egyetlen túl hosszú pillanatra – tized-, század-, ezredmásodpercre – úgy marad, a ujjai közt a kézfejeddel.
- Rodrigueznek meg a jó kurva anyját!

Az a fasz elkérte a számát, mert úgy néz ki, mint te, de sokkal kurvásabb.
Gúnyos kacajod sokáig visszhangzik a csendben.

Domino, széttöri a szoba sötétjét. Nem veszi fel.
Csendben behúzza maga mögött a hálószoba ajtaját.

Volt idő, amikor te segítetted ki Canyont.
Volt, hogy Delilah összekevert vele a kapitányság előtt, pedig egyiküknek sem kellett volna ott lennie. Aztán úgy tett, mintha nem járt volna arra, mégis a fejéhez vágta: túl jól nézel ki, hogy ne találjon vonzónak.

Üvöltve vágja a fejedhez.
Aztán csendben behúzza maga mögött a lakásod ajtaját.
Forró az ujja, ahol véletlenül a hasfaladhoz ért.
Hideg az üres poharad a pulton.
Semmit sem akar érezni, csak a forróságot az ujjbegyén, ahogy a combod karistolja.
Elakad a törölköző szélében.
SEMMIT. SEM. AKAR. ÉREZNI.
Vér. Túl sok a vér, hogy értelme legyen még a közelébe menni.
Túl kevés, hogy el tudja felejteni.
Lassan, nyugodtan csorog le a csuklóján.
Felfordul a gyomra.
Hallja, ahogy a tüdeje szörcsögve telik meg folyadékkal.
Nem hallja Canyon hangját, mintha egy kibaszott némafilmet nézne, csak látja, hogy beszéltek.

Igazából még csak nem is látja, mert nincs eszméleténél.
Emlékezni szeretnél?
Dehogy.
SEMMIT. SEM. AKAROK.

Túl meleg van. Túl száraz, túl kevés folyadékot ivott és túl keveset evett.
Kilencvenhét. Szédül. Kilencvennyolc. Kilencvenkilenc. Csend. Sötét.
Aki bújt, aki nem m---

Tizenegy.
Huszonkettő.
Huszonnyolc.
Harminckét.
Évesen veszíttette el az eszméletét.
Tizenegy.
Huszonkettő.
Huszonnégy.
Huszonhét.
Harminchárom.
Harmincöt.
Évesen tört el csontja.

- Összefüggéstelenül beszél.
- Ne aggódjon, asszonyom, még nem múlt el az altató hatása.

Úgy tartják, mielőtt az ember meghal, lepereg előtte élete filmje.
Előtte semmi nem pergett, mert úgy tűnik, még meghalni sem tud rendesen.

Hirtelen kapna levegőért - még emlékszik a hangra, arra a hátborzongató szörcsögésre, amit akkor végtelen megkönnyebbüléssel fogadott –, de alig nyílnak el az ajkai, száraz a torka. Szúr az oldala.
Homályos, ragyogó maszat a neoncső a plafonon.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Domino de la Cruz
Chatkép :
Domino && Leon Ezgif-com-crop-2
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
Eiza Gonzalez
Hozzászólásaim száma :
70
Pontjaim :
62
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
bukott hős


Domino de la Cruz

Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 12, 2020 9:10 pm

let the rivers run as blood

leon && domino

Igazából nem zokogtam, amikor felhívtalak, csak utána kezdtem rá, de ne akadjunk fenn efféle apróságokon.
Tulajdonképpen azok után, hogy elküldtél a picsába legalább háromszor, én négyszer visszakérdeztem, hogy ne segítsek-e, te pedig elküldtél a picsába negyedszerre is, beláttam, hogy megint elbasztam, és hogy megint neked kell kihúznod a szarból, mint nyolc éve folyamatosan. Minden bizonnyal a szarból kihúzás könnyebben működik olyankor, amikor csak számomra lehetetlen küldetésszámba menő eseményeken kell megjelenned helyettem, és igencsak nehezített pályának érzed, amikor az erdőben kell fel-alá hajkurásznod – erre mondjuk kurvára senki sem kért –, vagy amikor mintegy négy holttestet és egy szemtanút kell eltüntetned a város kibaszott hőse után – mondjuk, ha nem hajkurásztál volna az erdőben fel-alá, amikor erre kurvára senki sem kért, akkor most nem tartanánk itt, de ezen a ponton ezt már mindössze az orrom alatt piszmogom, mert igazán nem akarok hálátlannak tűnni.
Tudod, gyerekként még minden más volt. Csodálatosnak, eminensnek és tökéletesnek éreztem magam, és azt hiszem, ebbe roppantam bele, aztán pedig még mélyebbre zuhantam a szakadékban, amikor rájöttem, hogy az, ami nekem óriási megpróbáltatás volt, neked játszi könnyedséggel megy. Okosabb és pedánsabb vagy nálam, rendíthetetlen vagy, és játszi könnyedséggel csavarod az ujjad köré az embereket. És valószínűleg gyerekkorunkban mindvégig csak hagytál nyerni.
Az ajkamba harapok, a fülem mögé simítom a hajamat a véres kezemmel, és mondani akarok valamit, mielőtt elmennék. Valamit, ami több egy köszönömnél, ami mélyebb egy bocsánatkérésnél, ami hihetőbb egy szeretleknél. De képtelen vagyok rá.
Csak az ölembe veszem Leont, beteszem a kocsimba, amelyet kétszer lefullasztok – nyolc éve nem vezettem, az sem biztos, hogy jó még a jogosítványom, amúgy nincsenek is nálam iratok, bár a forgalmit te biztos benne hagytad, nyilván a biztosítást is fizetted, igen, látom, hogy tele van a tank, baszd meg, Canyon, baszd meg, Canyon –, és már-már ott tartok, hogy sírógörcsöt kapok, és megint felhívlak telefonon tehetetlenül és erőtlenül, de harmadjára sikerül elindulnunk, még ha kereket csikorgatva, túl erős gázfröccsel is, és végül egyben érünk be a kórházba. Igaz, rendesen parkolni kurvára nem sikerül, keresztbe állok három helyen, de kivágom a kocsiajtót, újra az ölembe veszem Leont, és háttal vágom ki a lengőajtót, ahogy beviharzok a sürgősségire. Aztán elszakítanak tőle, kérdéseket tesznek fel, a legtöbbjükre szívem szerint azt válaszolnám, hogy azt a nővérem tudja, még ha valójában én is tudom, hogy mit kellene mondanom, és végül kinyögöm, hogy megharaptam az áldozatot, hogy segítsek rajta.
Az ápolónő gondterhelt arccal néz rám, és képtelen vagyok kikövetkeztetni a pillantásából, hogy szerinte ez jó döntés volt-e, vagy sem. Nyolc év telt el számomra gyakorlatilag éber kómában – fogalmam sincs, hogy jelenleg hogy áll a jogalkotói a testület a beharapáshoz. Ha ezek után lecsukatom magam, valószínűleg Canyon kibaszottul mérges lesz rám, mert minden hiába volt. De nem hazudhattam az orvosoknak. Nem kockáztathattam.

Aztán órákat töltök a folyosón, a kezemre barnás-feketén szárad a vér, a hajam helyenként összetapad tőle. Valaki – fogalmam sincs, hogy ki – kávét hoz nekem, aztán mire pirkad – talán eddigre már végeztél a takarítással, azt hiszem –, hallom, hogy a váróban a többi ember kattogtatni kezdi a telefonját, és úgy tesznek, mintha csak a Messengert nyomkodnák, vagy játszanának, de valójában engem fotóznak. Nagyot nyelek, és megállom, hogy átváltozzak, és kimegyek a mosdóba, és a kézfertőtlenítő jelleggel kitett szappannal mosakszom meg, amennyire tudok, az ujjaimmal fésülöm ki a hajamból a mocskot, és a kagylóba kapaszkodva sírok, és megpróbállak felhívni – ezúttal már tényleg zokogva –, de ki vagy kapcsolva.

Csak ez után hallom meg a folyosón, hogy a nevemen szólítanak. Ezúttal egy doktornővel beszélek – talán ugyanazzal, akit korábban még ápolónőnek hittem –, és a vállamra teszi a kezét, és erre leginkább újra sírni kezdenék, de voltaképpen megdicsér, azt mondja nekem, hogy Miss de la Cruz, újabb hőstettet köszönhet önnek a városunk, a gyors reakciójának hála megmentette egy járőr életét, én pedig térdre borulva kezdek sírni, újabb telefonok kattognak, én pedig egyszerre siratom Leont, hiszen ezért még jobban fog gyűlölni, egyszerre siratom magamat, amiért még nagyobb hazuggá váltam, és egyszerre siratlak téged, amiért el kell viselned engem, amikor annyival, de annyival jobbat érdemelnél nálam.
Egyetlen előnye van annak, hogy a doktornő előtt kapok kvázi idegösszeomlást, aki hősnek tart: megengedi, hogy bemenjek Leonhoz. Újabb két órát követően felhúzott lábbal alszom el a székben. Tulipánok illatával álmodom.





snow ghosts - heavy heart ● note: leon<333
Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Canyon de la Cruz
Chatkép :
Domino && Leon E6dfed20f9394be48d78fb34250e56cfe485bbe6
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Eiza Gonzalez
Hozzászólásaim száma :
116
Pontjaim :
88
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
a Városi Tanács sajtóreferense


Canyon de la Cruz

Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 12, 2020 7:37 pm



darkness in your heart

domino & leon feat. canyon



Hosszú percekig bámulta a rózsaszín virágokat és azon tűnődött, vajon megbocsátaná-e az író valaha, ha megszegné az ígéretét. Aztán még ott a konyhapult mellett ácsorogva ráérősen lehámozta magáról a bűzlő fekete melegítőnadrágot, kapucnis felsőt és fehérneműt. Meztelenül sétált át a fürdőszobába.
Vörös lábnyomokat hagyott hátra amerre járt.

Anyánk lelkemre kötötte.
Akkor még nem értettem, miért kellene nekem rád vigyázni, a csodálatosra, az eminensre, a tökéletesre, pedig végtelenül egyszerű, baszod, mert igenis én vagyok erős, helyetted is.


Valahol persze sejtette, hogy mire számíthat, amikor zokogva felhívtad.
Ha nem ügyeskedett volna nyomkövetőt a te telefonodba is, amikor napokig távol voltál – tudta persze, hogy a bőröd alá kellene, viszont tartott tőle, hogy észrevennéd -, valószínűleg több idő lett volna rátok találnia a mikrofonba zihált, erősen hiányos tájékoztatás alapján. Kiszállt az autódból és száz méter távolságból is fejbevágta az alvadó vér fémes-édes aromája. Arcába húzta a kapucnit. A taxi ablaka nyitva volt, hát benyúlt és biztos, ami biztos zsebre tette a frissen szerzett kulcsot.
Nem váltott futásra, akkor is csak dinamikusan sétált, amikor karjába kapaszkodott a sokkos állapotban lévő taxisofőr. Hát nyugtatólag tenyerei közé vette az arcát. Lehunyta pilláit, hogy a férfi ne láthassa, könnyek fátyolozzák aranyló íriszeit, mielőtt éles reccsenéssel válnának el egymástól a nyaki csigolyái. Mire odaért, már csend volt.
Hallotta, ahogy a tüdő szörcsögve telik meg folyadékkal.
Mélyeket lélegzett, aztán elküldött a picsába. A térdeire támaszkodott, mintha egyébként annyira sok időtök lett volna még, hogy megint mélyeket lélegezhessen a kibaszott vérszagból és újra elküldhessen a picsába. Aztán összeszedte magát és végül parancsba adta, hogy szálljatok be a kibaszott kocsidba és kurva gyorsan húzzanak el a picsa helyett inkább a kórházba.
Az órájára nézett és megrándultak az arcizmai.
Éjfélkor még előtte állt, hogy napfelkelte előtt feltakarítson.
Csak fejben készített listát a teendőkről, bár újra, meg újra a füle mögé kellett nyúlnia, hogy megvakarja azt a viszkető pontot. Körbesétálta a környéket, térfigyelő kamerákat keresve, de a folyópartot végül mély elégedettséggel vakfoltnak ítélte. Visszakóválygott a helyszínre.
Rodriguez fegyverével lőtte nyakon a taxist, hogy a csigolyatörés nyomait eltüntesse, aztán gondosan letörölte a saját és a te ujjlenyomataid, majd ráfonta az eredeti tulaj jéghideg ujjait.
A rendőrségi járművet nyitott ajtókkal a helyszínen hagyta, a taxi csomagtartóját fóliával bélelte ki, amit az elszállított holttestekkel együtt az erdő mélyén égetett el. A csontokat eltemette és a zsaruk állkapcsából gyűjtött fogakat zsebre vágta. Aztán visszavezetett a folyó partjára és addig követte, míg el nem ért a városhatárhoz. Letörölte saját ujjlenyomatait a kormányról. A fegyvert pár száz méterrel a taxi – remélhetőleg végső - nyughelyétől hajította a vízbe.
Gyalog ment haza és kibaszottul remélte, hogy nem hívod fel többször aznap.

Fél óra alatt vörösre égeti bőrét a forró víz, mire végre nem rózsaszín lé tűnik el a lefolyóban. A szagát persze még mindig érzi, bűzlik tőle a lakás. Sportmelltartóban, bugyiban takarít fel, a mocskos göncöket – aktuális öltözékét is beleértve – egy légmentesen záródó dobozba gyűjti, kis zacskóban közéjük rejti a gondosan megtisztított fogakat, mielőtt eldugná szerzeményeit a gardróbban, felakasztott ruhái alá. Többször ellenőrzi, hogy bezárta-e a helyiség ajtaját.
Kikapcsolja a mobilját, hogy ne tudd felhívni többször aznap.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Domino de la Cruz
Chatkép :
Domino && Leon Ezgif-com-crop-2
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
Eiza Gonzalez
Hozzászólásaim száma :
70
Pontjaim :
62
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
bukott hős


Domino de la Cruz

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 11, 2020 9:50 pm

let the rivers run as blood

leon && domino

Tulajdonképpen Canyon tette rá a nyomkövetőt a telefonodra, nem én.
Azt mondta, hogy egy nő időnként élhet ilyesfajta trükkökkel, én pedig nem kérdeztem meg, hogy mégis mi a faszomra kellene használnom ezt a trükköt, hogy ha egyszer már úgyis elkúrtam, és Leon örökre kisétált az életemből.
Nem hiszem, hogy valaha is lelkiztünk volna amúgy – talán még gyerekként, amikor még nem gondoltuk magunkat ennyire különbözőnek, de 2012 óta gyaníthatóan egyáltalán nem, egészen azért, mert bezártam egy ajtót Canyon előtt, ő pedig önmagából kivetkőzve, már-már szolgaian szentelte az életét annak, hogy az enyémet megmentse.
Én pedig hálából visítottam vele, amiért visszahozott, őt hibáztattam a történtekért, Leonért, Leon feleségéért, a világon mindenért. Természetesen eszembe sem jutott megkérdezni, hogy vele mi van – férfi szagát éreztem rajta, csak halványan, mintha mindössze csókot váltott volna vele, de amúgy is futóruhában volt, soha életemben nem láttam még futni, ezek is csak bosszantottak, mint a világon minden más –, és minden bizonnyal kevésbé gyűlöltem volna, hogy ha nem néz ki úgy, mint én.
Amikor válaszul csak hűvös, nyugodt pillantást kaptam, akkor még jobban utáltam, mert valahol úgy gondoltam, hogy én is így nézhettem Leonra abban a percben, amikor már elfogadtam, hogy mindennek vége. És az, hogy mindennek vége, egyáltalán nem volt összeegyeztethető azzal, hogy Canyon nyomkövetőt tett a telefonjára. Valójában még korábban, állítása szerint, de azért még jól jöhet.

A hangok időnként zsiborogtak, és azt mondták, hogy nézzem meg, hogy merre jár: valószínűleg ugyanez játszódik azok fejében is, akiket frissen dobtak, vagy akik lehetetlenül beleszeretnek valakibe, aki még új, aki még friss, akitől rózsaszín köd borul az ember tudatára.
Reszketett a kezem annak ellenére is, hogy már nem először néztem meg, hogy merre jársz – otthon vagy, a boltban, a városban körözöl –, ma éjszaka azonban fél órán belül harmadszor néztem rád – mondhatni, hogy kicsit rögeszméssé váltam, de legalább napok óta nem húztam be a sötétítőt, rendet tartottam, még ettem is, szóval egy rossz szokást felváltott egy másik, azt hiszem, bocsánatos bűnbe estem –, és még mindig ugyanott villogott a telefonod, amikor egyik pillanatról a másikra, a szemem láttára eltűnt a kék pötty, amely a helyzetedet jelezte.
Úgy, ahogy voltam, léptem ki a lakásom ajtaján: leggingsben és kinyúlt atlétában, éppen csak egy sportcipőt kaptam magamra. Valamikor volt autóm, és rémesen jó lett volna tudni, hogy Canyon eladta-e, vagy megtartotta, és karban tartja helyettem – mint az egész életemet –, de nem értem rá keresni, hát leintettem egy taxit, és a címre vitettem magam eredendően azzal a szándékkal, hogy megkeressem a telefonodat, és nem is tudom, majd belepasszírozzam a postaládádba, hogy visszajusson hozzád.
Azzal nem számoltam, hogy amikor kiszállok a taxiból, egyből megcsapjon a véred szaga.
Várjon meg itt – nyögöm elhalóan, a taxis pedig arabul kezd üvöltözni, mindenesetre, ha a pénzét akarja, akkor minden bizonnyal kénytelen lesz megvárni. Én futva indulok a szag irányába, egyik sikátorból a drótkerítésen keresztül ugrom át a másikba, csak fél füllel hallom, hogy a taxis is bevágja a kocsiajtót, és továbbra is üvöltözve próbál követni, fel-felrúg mindenféle szemetet, ami az útjába akad, meg szerintem beleakad olyasmibe is, ami amúgy nem – nem mintha több lenne számomra fehér zajnál.
Aztán meghallom a hörgést, és még a fehér zajt is kisöpri a tudatomból.
– De la Cruz?
Guggolásban érkezem a következő sikátorba, és négyükkel nézek szembe, nem mintha bármelyiket is megismerném, velük ellentétben.
– Bazmeg, ez de la Cruz!
– Hogy a picsába kerülsz ide? – Szinte még nevet, mintha éppen csak összefutottunk volna az utcán, mintha valóban örülne nekem, mintha amúgy szívesen megdugna, mert azt hiszi, hogy tényleg olyannyira elbűvölő vagyok, mint Canyon.
Aztán rád siklik a tekintetem, és egy pillanatra nem vagyok benne biztos, hogy életben vagy-e, ők meg egy pillanatra nem tudják, hogy ezzel most mégis mi a szart kellene kezdeniük. Mindenesetre szerintem egyszerre jutunk ugyanarra a következtetésre, mert fegyver dörren, nekem elkapja valami a vállamat, de már félig farkas vagyok, amikor morgásra nyitom a számat.
– Rodriguez, bassza meg, csinálj vele vala---
Ebben a pillanatban kapom el a lábát,
Vigyázz, mögötted!
de már eresztem is, hogy aztán nekiugorhassak a következőnek, kiverem a kezéből a fegyvert, a harmadik, egy nő felsikít, és valahol ekkor érkezik meg a taxis is, aki felordít, és futásnak ered. Rodriguez – ekkor már félig szintén farkas – mintha nem tudná eldönteni, hogy vele foglalkozzon-e, vagy velem, de addigra már a nő combi ütőere bánja – sírva kiabál segítségért portugálul –, engem pedig visz az adrenalin, már a farkassal birkózom a földön, és nem tudom eldönteni, hogy a saját véremben fürdök-e, vagy az övékben.

Aztán az egész mintegy másfél perc alatt véget ér, én pedig sántán rohanok hozzád, a pofámból az ő vérük, és csak reménykedni tudok, hogy nem így fogom terjeszteni az ebolát. Még csak arra sincs érkezésem, hogy gondolatban szabadkozzak, hogy a megbocsátásodat kérjem, hogy azért könyörögjek, hogy ne haragudj: az oldaladba harapok, aztán teszek néhány lépést hátra, és figyelem, hogy lélegzel-e.
Mindössze ezután alakul vissza emberré. Meztelenül ülök a mocsokban, és zihálva igyekszem számot vetni: a nő még él, de már nem sokáig, viszont a véráramába került a farkasméreg. Rodriguez, a farkas, halott. A másik kettő halott. A taxis elmenekült, és látta az arcomat.
Ha nem éled túl, mindez a semmiért lesz, ha viszont túléled, akkor sem biztos, hogy sokkal előrébb leszünk. Feltápászkodom, felnyalábolom a fegyvert a földről, és két lövést eresztek a nő koponyájába. Stacey-nek hívták. Most már emlékszem rá.
Kurva szar kávét főzött.






snow ghosts - heavy heart ● note: leon<333
Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Leon Krasinski
Chatkép :
Domino && Leon Tumblr_inline_plw5wcNrJB1vdhi4z_1280
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
D.J. Cotrona
Hozzászólásaim száma :
56
Pontjaim :
50
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
nyomozó


Leon Krasinski

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 11, 2020 9:02 pm



But I blinked ,

and the world was gone



Ha visszacsinálhatná, visszacsinálná.
Azt mondják, mielőtt meghalunk, lepereg előttünk életünk rövidfilmje. Nem tudja, hogy lenne normális, hogy kellene legalább ezt jól csinálni, mert még sosem halt meg. Ölni már ölt, inni ivott eleget, párszor rágyújtott, amikor élete valamelyik nője – akit önként választott, vagy akit a nyakába varrtak, hogy végképp tönkretegye, az egyik otthon, a másik szolgálatban – úgy igazán, istenesen – ó, hogy ez sem illendő? - kiakasztotta, valószínűleg nem várják majd tárt karokkal odafent.
Nem mintha egyébként hinne abban, hogy van odafent.
Nem mintha egyébként valaha hitt volna úgy bármiféle felsőbb hatalomban, párhuzamos dimenzióban, mennyben és pokolban, ami visszatekintve elég nagy hibának tűnik, ha ugyanis véget érnek kínkeserves utolsó percei, tanácstalanul áll majd a kapuban, amikor Szent Péter elzavarja a picsába.
Hallja a szörcsögést, ahogy a tüdeje megtelik folyadékkal.
Az első pár rúgásnál még röhögött. Gúnyosan, kiábrándultan – eddig jószerivel csak elvett tőle az élet, hát elég szegénynek és üresnek találta végre, hogy magára hagyja –, talán, ha nem tette volna, elmaradt volna a folytatás, talán, talán, talán
Előtte nem pereg film, mert nyilvánvalóan még a meghalást sem tudja jól csinálni. Por tapad a zúzódásokra az arcán, az egyik szemöldöke felszakadt, majd eltömítette a homok, elkeverte magát a vérével, hogy megvakítsa. Tulajdonképpen valószínűleg még most is röhögne, el-elfúló hangon, ha nem szökne a bordái közti vágott sebből túl gyorsan az élet.

Egy valamit tanult meg a végeláthatatlan, hullámvölgy, hullámvölgy, szakadék, víznyelő, Marianna- árok sorozatból: korrupt rendőrökkel nem szabad szarakodni. Na, ne kezdjük mindjárt áldozathibáztatással a túlvilági pályafutását, mert az nem lenne elegáns. Meg fair, meg esélyegyenlőség, és a többi szarság. Attól még, mert ez sem akar könnyen, vagy problémamentesen, netán szimplán csak GYORSAN megtörténni, attól még igenis haldoklik.
Tehát tegyük tisztába a helyzetet: ő nem tervezett szarakodni senkivel, sőt valójában bele sem ártotta magát a dolgukba. Meglehet, hogy itt hibázott. Szumma-szummárum, ha a saját kollégáid fegyvert fognak a fejedhez, mert megvontad a vállad, vagy legyintve közölted, „leszarom”, és ezzel nyilvánvalóan elidegenítetted magad az ő törvénytelen tevékenységeiktől, akkor nem ajánlott belemenni, hogy valamelyik faszfej hazavigyen műszak után. Kerülőúton. Vagy ajánlott agyonlőni, amikor rálép a fékre.
Nem mintha egyébként tök védtelen lett volna – kiképzése alatt nem egyszer feszegették az emberi szervezet határait, valószínűleg  a legtöbb fajtájabeli munkatársánál erősebb, gyorsabb, fejlettebbek a reflexei és sokkal, de sokkal jobban céloz, de egy munkatárs nem négy munkatárs, akik közül az egyik (micsoda pech!) nem is fajtájabeli –, de jelentős erőfölény rombolta idáig az esélyeit.
Azért adózzunk neki egy perces néma csenddel, amiért legalább megpróbálta!

Az pont elég lesz talán, hogy végre elvérezzen.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Domino && Leon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Domino && Leon
» Leon && Domino
» Leon && Domino
» Domino de la Cruz
» Leon Krasinski

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: