Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Leon Krasinski


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Leon Krasinski GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Leon Krasinski Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 12, 2020 7:47 am

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Hát szia, Leon! De cuki vagy Hát te nagyon szép ember vagy, mondták már neked? És nem, nem csak azért mondom, mert Kiválasztott vagyok, és szeretnélek már előre lenyűgözni... Angyal vagyok
Nos, komolyabb vizekre evezve: egy Begyűjtő érkezése számomra mindig öröm, mert nincsenek jelenleg sokan. Márpedig egyensúlyozni kell ezen az oldalon is, és úgy érzem, ez a karakter tökéletesen be tudja tölteni ezt a célt.
Tetszett az elején ez a párterápiás kis közjáték, bár akkor még esküszöm, nem is sejtettem, hogy mire megy ki a dolog. Very Happy Szépen fogalmazol, nem teketáriázol, lényegre térsz... ez legtöbbször hasznos, hisz fenntartod a figyelmet.
Nem rabolnám tovább az idődet, nyomás foglalózni, aztán... na, a többit már ismered. Jó szórakozást! De cuki vagy


Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Leon Krasinski
Chatkép :
Leon Krasinski Tumblr_inline_plw5wcNrJB1vdhi4z_1280
Szerepkör :
washingtoni rendõrség
play by :
D.J. Cotrona
Hozzászólásaim száma :
56
Pontjaim :
50
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Foglalkozásom :
nyomozó


Leon Krasinski

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 11, 2020 6:28 pm
Leon Piotr Krasinski

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Wait, Until I Steal your soul



titulus

Mi tennél, ha kiderülne, hogy az igazi nem létezik? Mit tennél, ha földhözragadt lényed minden tiltakozása ellenére elfogadnád a mesét? Mit tennél, ha ezek után úgy tépnék ki belőled, hogy semmi ne maradjon belőle saját ostobaságod felett érzett megaláztatáson, hiányon, vörös ködön, fekete, gennyedző haragon kívül? Mit tennél, ha rájönnél, hogy elbuktál, hogy oda értéktelen életed egyetlen feladata, hogy neked kellett volna megőrizned, de szembementél az agyadba programozott hazug boldogsággal és ezért most örökre elveszett?

Nem volt különösen szép. Nem volt csinosabb az átlagnál.
Szomszéd-lány típus.
Neki mégis tökéletesnek tűnt.
Hiszen erre képezték ki.

Könnyen szeretett bele a kiválasztottba természetesnek hatott összeköltözniük, megkérni a kezét és feleségül venni. Természetesnek hatott átköltözni a külvárosba, természetesnek hatott, hogy gyermeket szeretne, majd az is, hogy egymás támaszává váltak, hogy legyűrhessék a vetélés vajúdta gyászt.

Természetesnek hatott, hogy megmérgezi a megszállott küzdelem a folytatásért, természetesnek hatott, hogy megfojtják egymást kétségbeeséssel, bűntudattal, féltékenységgel és bukások fájdalmával. Természetesnek hatott kiszállni.

Ekkor hibázott először.
 
1983.02.11.

D.J. Cotrona

ember (begyűjtő)
a karakterem saját



szerepkör

- Tehát felmerült a válás lehetősége?
- Fel.
- Elmondanák, hogy miért?
- Elhidegültünk egymá...
- Mert valaki, aki jelen van a helyiségben és még véletlenül sem én, összemelegedett azzal a csitrivel a sarki boltból.
- Hé, az elhidegüléssel kezdődött! Ha nem lennél egy frigid riba...
- Kérem, fogják vissza magukat. Azért  vagyunk itt, hogy megoldjuk a problémát, hogy megbeszéljük a gondjaikat, feloldjuk a feszültséget, nem azért, hogy egymás torkának essenek. Tudják tartani magukat ehhez?
- Igen.
- Én igyekszem...
- Látja, doktornő, már megint ez... Igyekszik.
- Na, és most az igyekezettel mégis mi a szar baj van?
- Ne próbálkozz, csináld.
- Eh... ezt melyik nyomorult önsegítő könyvedben olvastad?
- Én legalább olvasok!
- Valószínűleg én is szívesen olvasnék, ehelyett azonban  a hisztérikus picsogásod hallgatom, miután hazaértem éhesen, fáradtan, csak egy kis csendre és némi törődésre vágyva...
- Szóval ez a véleményed? Az asszony dolga főzni és kussolni?
- Az a te bajod, bazmeg, hogy folyton kiforgatod a szavaimat.
- Mit mondtam a káromkodásról?
- Rendben, nem fordul elő többet... Szóval az a baj, hogy nem érted, mit akarok mondani.
- Szóval még hülye is vagyok? Egy hisztis, hülye picsa?
- Nos, nem én mondtam...
- Bazmeg, Krasinski.
- A mocskos szád, az is frusztráló mondjuk, nem bírom, amikor egy nő úgy káromkodik, mint egy utolsó kocsis.
- Szóval mindenről én tehetek?
- Nem. Az eladó csajt én dugtam meg. Bár nyilván, ha nem lettél volna egy frigid ribanc...


Ez alapján persze gondolhatnád, kedves olvasó, hogy könnyen ment. Azt hitte, szerette, azt hitte, elmúlt, azt hitte, hibázott, azt hitte, mindketten hibáztak, azt hitte, hogy van értelme "mi lett volna, ha" gondolatokkal kínozni magát, miközben jég nélkül tolta magába a dupla whisky-ket (de la Cruz legnagyobb örömére, másnaposan igen jó társaság ugyanis), szóval mondhatjuk, hogy nem, nem ment könnyen.

Aztán megtudta, hogy sosem szerette. Csak annyi lett volna a dolga, hogy szemmel tartsa, ne hagyja magára, ne engedje a lázadók kezébe, férkőzzön a közelébe, aztán szemrebbenés nélkül pusztítsa el, hogy ne lehessen fegyver a természetfeletti ellen, aminek védelmére őt magát gondosan kódolták.

Csakhogy addigra már kurvára mindegy volt.

Hidegvérű és nyugodt.
Talán csak törött és üres, mióta Domino de la Cruz rátalálta a felesége holttestére azon a kaotikus estén. Küldetéstudatát nemhogy elnyomta volna, inkább csak fűtötte a csalódottság. Katona, gép.
Hús-vázában évek óta érintetlenül visszhangzik minden kitüntetés mellé zengett dicsérő szó, minden vállpaskolás tompa puffanása, a jutalomként kapott telekinetikus képesség átok csupán, bilincs a bokáján, ami már élete végéig hozzájuk köti.

De már ez sem érdekli.
Vissza az elejére Go down
 
Leon Krasinski
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Domino && Leon
» Leon && Domino
» Leon && Domino
» Domino && Leon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Begyűjtők-
Ugrás: