Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lenore & Solomon


Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 9:20 pm


to Lenore

when I die, yeah, you know I'll be ready to go


A teste meleg, puha, élő. Érzem minden pontján a vér lüktetését, dübörög, olyan mint egy heavy metal koncerten a dühöngőben. Minden idegszálam kihegyeződött, a már nem dobogó szívem, szinte újra indul, ahogyan az éles fogaim átszakítják a bőrét és a vére forrósággal áraszt el. Olyan mint ezer orgazmus egyszerre, egyetlen ismétlődő pillanatba sűrítve. A teste megfeszül alattam, szíve egyre sürget, a súlyom ránehezül, tartja, nem ereszti, a vörös élet lüktetve ömlik a számba. Eksztázis. Minden, amit valaha elképzeltem és kielégíthet egyszerre tölt el, egyszerre éri el az agyamat és töröl ki minden mást. Aztán a tudatom, valahol a mélyben felüvölt, én pedig zuhanni kezdek, ám mindez furcsán visszás érzés, mintha felfelé esnék, és akkor feleszmélek mi is történik körülöttem.

Elszakítottam magamat Nore nyakától, hallottam a saját lihegésem, amely keveredett az ő szuszogásával, miközben a nyakához kapott. A vére kibuggyant a bőre alól, de erővel elszakítottam a pillantásomat mindettől, mert nem gondoltam csak erre, mellette főleg nem. Nore más, nem csak azért mert nem akartam ártani neki, hanem mert minden volt, nélküle nem létezhettem volna, talán egyetlen napot sem éltem volna túl az árvaházban. Ő jelentette a kezdet és a véget, a világ határát, mert soha nem távolodtam olyan messze tőle, hogy ne érhessük el egymást. Ő volt a lélegzet eddig, most ő a vér, amely éltet. Valahol egy ponton felfogtam, hogy mindez számára elsősorban az irányításról szólt, mert szüksége volt rá, de nem számított, mert nekem egyszerűen csak rá volt szükségem, és mindenre hajlandó lettem volna érte.

A kérdésem elmosolyodott. Nem volt közöttünk megszokott az ilyesmi, épp annyira nem, mint hogy kért tőlem valamit, de az átváltozásom kiforgatta a világunkat a sarkaiból. Ha választhattam volna újra, akkor is öltem volna a létezésért, mert azzal nem lettem volna képes együtt eltávozni, hogy Nore nem kapott választ az eltűnésemre és a halálomra. Fordított helyzetben nem vártam volna el tőle, hogy változzon át, de biztosan nem próbáltam volna lebeszélni róla, mert nem volt elképzelésem arról, milyen volna a világ őnélküle.

A vérzése hamar elállt, s a válaszán csak halkan nevettem, mert nem voltam annyira biztos benne, hogy ez így működni fog-e, mint ahogyan Nore biztos volt benne. De azt kívántam, most is neki legyen igaza.

– Igen nehéz lenne rólad megfeledkeznem – a gondolataim egy bizonyos részét mindig is ő tette ki, és mostantól sem lesz ez máshogy. És minden vágyam lenne kielégíteni másként is őt, de látszik rajta a fáradtság, hiszen elszívtam az erejét. Végig csókoltam az arcát, a nyakát, a mellkasát, hallottam, ahogyan a szíve időközben lelassult. Talán már nem is érzékelte, ahogyan hagytam elaludni, s felemeltem az ágyról, hogy aztán betakarhassam. Sosem voltunk olyan szentimentálisak talán, mint most, de gondolkodás nélkül mellé feküdtem, karomat a feje alá fűztem, hallgattam a lélegzetvételeit. Talán mindent megváltozott, végérvényesen, de mi attól még ugyanazok maradtunk, változatlanul.


aláfestés  ||   Szeri
Vissza az elejére Go down
Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Lenore & Solomon Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 31, 2020 2:45 pm
Sol && Nore
We sin as devils do. We love as angels do
Az életemet nem tudnám elképzelni nélküle, olyan üressé válna minden. A kezdetektől fogva ott volt mellettem bármi történjék és azért végtelenül hálás vagyok neki, annak ellenére, hogy sosem mondtam. Képtelen lennék nélküle létezni, olyan számomra, akár a lélegzetvétel vagy egy apró szívdobbanás. Ő a társam, a másik felem, akivel tökéletesen kiegészítjük egymást, akár a kirakós kis darabkái. Mégis talán az a legszebb ebben az egészben, hogy nincs szükségünk szavakra, feleslegesek és valahol mélyen tudjuk, hogy csak csorbítanák annak a jelentését, ami kettőnk között van. Mégis vannak olyan kivételek, amikor kénytelen vagyok hangot adni a vágyaimnak. Olyan szó hagyja el ajkaimat, mit ritkán használok. Talán évente egyszer, azt is kizárólag neki címezve. Az embereim hozzá vannak szokva ahhoz, hogy parancsoljak neki, én sem ismerek más formát. A nevelőm se kért soha semmit, csak elvette azt, amiről azt hitte őt illeti. Sol az egyetlen, akitől valaha is képes voltam bármit kérni. Ez az egy szó éppen ezért nagyon sokat jelentett kettőnk között. Hallom a sóhaját, mindketten tudjuk, hogy nincs visszaút. Az én akaratom fog teljesülni az övével szemben. Ha akarattal csináltam volna mindezt mondhatnák rám, hogy taktikus vagyok és játszmázom, de ezen szavak hiányoznak a mi kapcsolatunkból. Sosem volt rá szükségünk és tudom, hogy nem is lesz. Felül emelkedünk az ilyen ostobaságokon egy nagyobb cél érdekében. Az érintésem sokkal intenzívebb hatást gyakorol rá, mint eddig valaha, talán ez az új lényének köszönhető, melyen mindketten még csak barátkozunk. Meg kell szoknunk az új felállást és fokozatosan a magunkévá tenni, hogy minden ugyan úgy folytatódhasson mint előtte. Ismerem annyira, hogy tudjam sosem tekintene tápláléknak, egyetlen ujjal se bántana, még akkor sem ha a vörös köd elborítja. Úgy érzem a lelkem mélyén, hogy új határokat kell húznunk, amin nem fog tudni áthatolni a benne élő szörnyeteg, de ahhoz, hogy ezt megtegyük előbb át kell lépnünk azt. Bele akarok feledkezni az érintésbe, hogy aztán birtokolhassam és parancsolhassak neki. Ahogy régen tettem, amikor először engem neki, hogy hozzám érjen. Ez is csak egy újabb lépcsőfoka az egymás iránti bizalmunknak, mely megingathatatlan örök időkre. Előbb halok meg mint ő, de a lelkem egy része vele marad, hogy az idők végezetéig kísértse. Kettőnk könnyed tánca ez, amikor n magamhoz húzom ő pedig enged a csábításnak. Egymásba feledkezünk minden egyes alkalommal akár a rózsaszín ködben úszó kamaszok, mégis érintéseink olyan könnyedek akár az öreg házasoké, kiknek már csak az egymás iránti odaadó szeretet maradt. Eme kettősség nászából születik meg az a csoda, mit közösen átélünk. A feszültség kézzel tapinthatóvá vált, mit átitat a vágy édeskés íze. Jóleső borzongás fut keresztül rajtam, ahogy ujjaival testemen játszik, mintha a zongora billentyűin simítana végig. Szívem  majd kiugrott a helyéről, érzem ahogy kitörni készül. Hagyom hadd húzzon el magától, tekintetünk találkozik egyetlen pillanat erejéig. Látom benne a mérhetetlen vágyat, annak tényét, hogy beleegyezett. Legyőztem, ugyanakkor mégis övé lesz a fődíj. Apró mosoly bújik meg a szám sarkában jelezve, elégedettségemet. Abban a percben elengedtem az irányítást,   hagytam hadd forgasson kedve szerint. Halkan kuncogok gonosz módon eltervelt ingerlésén, hogy aztán szólásra nyissam a számat. Mielőtt bármit is mondhatnék megérzem az apró fájdalmat, ami a nyakam felől jön.  A szúrást követően egy lüktető érzés vette át a hatalmat. Semmit sem éreztem azon kívül egy darabig, aztán fáradtság tört rám, mintha napok óta nem aludtam volna. Mintha elvágták volna, megszűnt a lüktetés és a hűvös érzet is távozott mellőlem. Önkéntelen kaptam a nyakamhoz, hogy leszorítsam a két pontot a további vérveszteség megelőzése érdekében.  Hallom a hangját, ahogy vegyül a saját szívverésemmel és mély lélegzetvételeimmel. Komolyan kérdezi, mintha éppen most törtem volna össze. Mikor is tett fel utoljára ilyen kérdést? Nem tudnám megmondani. Mosolyra késztet a reakciója, amit már-már aranyosnak találok. Uhh, tuti csak a vérveszteség beszél belőlem.
- Igen, csak éhes és álmos lettem egyszerre - természetesen tudjuk mindketten, hogy nem ételre volt szükségem, hanem rá. Közelebb bújok hozzá, hogy gyengéden megcsókolhassam. Akartam őt és ezen semmi se tudott változtatni. Nem féltem tőle, ahogy attól sem, hogy bántani tudna vagy akár el is vehetné az életem. De mindennél jobban bízom benne, az előbbi tettem is ezt igazolja.
- Nem felejtettél el valamit? - kissé oldalra fordítom a fejem, hogy újfent a szemébe nézhessek miközben elveszem a kezem a nyakamról. Szerencsére már nem vérzik, így az ágynemű tiszta marad. Az előbbitől még egy kicsit kába vagyok, így bármennyire is folytatnám rá kell hagynom a kezdeményezést.
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Vas. Jún. 07, 2020 10:41 pm


to Lenore

when I die, yeah, you know I'll be ready to go


Soha senki nem értett meg olyan mélyen, annyira teljesen, mint Nore. Soha senkiben nem láttam meg olyasmit, amire ennyire kínzóan szükségem lett volna, mint a szőkeség szemeiben ülő örvénylésre, hogy engedjem elnyelni magamat általa, arra a fényre, ami folyton visszatükröződött az ő jégkék szemeiben az enyémekből. Az élni akarás fénye volt ez… többek között. Rengeteg mindent jelentett, de mi sohasem neveztük nevén ezeket a dolgokat, mert nem volt rá szükségünk, egyszerűen tudtuk és értettük. Nem volt sohasem kényszer, hogy magyarázkodjunk a másiknak. Most mégis úgy éreztem szükségem lenne egy ésszerű magyarázatra, hogy megértsem mi a fasz járt Nore fejében, amikor azt akarta, harapjam meg. Ez persze költői kérdés lett volna, ha hangosan kiejtem, mert tudtam mit akart elérni ezzel is, de azért még nem tetszett és nem is értettem egyet vele. Nem kellett a vére ahhoz, hogy együtt tudjak vele létezni, mert rá eleve nem tekintettem lehetséges vérforrásként. Mélyen elzártam magamban a gondolatot is, az első pillanattól, mégis most éppen azt akarta, hogy igyak belőle.

Ahogy magam felé fordítottam a fejét, olyan szó hagyta el az ajkait, amelyet igazán ritkán szokott kiejteni, és amit csak igazán jó okkal tett. Nem tudom volt-e más, akinek kimondta bármikor is. Sóhaj szakadt fel a torkomból, amit olyan nagyon kapart a vér utáni sóvárgás, most hogy a lehetőség kínálkozott, hogy belé mélyesszem a fogaimat. Tenyere kínzó lassúsággal siklott végig az arcomon, belefeledkeztem az érintésébe, ami olyan puha és meleg volt, olyan ingerlő. Szemeim lecsukódnak egy pillanatra, és éppen azon gondolkodom, már amennyire a finom érintés, és az alattam nekem feszülő test enged teret másra is, hogy teljesítem az abszurd kérdését, ám mire kinyitom a szemeimet a szőkeség ujjaim a hajamba túrtak, egészen magához húzva, akaratosan és ellentmondást nem tűrően tapadtak az ajkai az enyémekre, nekem pedig eszembe sem jutott ellenkezni. Éreztem, ahogyan az erek eltűnnek, az agyaraim visszahúzódnak, engem elfelejteni mindent, egészen elveszteni magamat, hogy aztán az alattam fekvő nő találjon meg, s rakjon össze újra. Élveztem, apró mosoly bújt meg a szám szélén, ahogyan végig csókolt mindenütt, ahol csak ért, ám nem kerülte el a figyelmemet, hogy nyakát továbbra is szabadon hagyta, és egy pillanatig csak hagyom, hadd dolgozzon benne a vágy és a kettőnk közötti feszültség. Egyik kezemmel a combjától végig simítottam a meztelen bőrén felfelé, élvezettel hallgattam a szívdobogását, amely most oly gyors ütemet diktált, hogy szinte láttam magam előtt, ahogy a vér átzubog a nő testén. Ujjaim végül a tarkóján állapodtak meg, egy pillanatra így húzva el magamtól, hogy a kék íriszekbe nézhessek, mintegy beleegyezve és tudatva vele: ha ezt akarod, úgy sem tudok ellenállni. És valóban nem voltam képes rá, néha rohadtul bosszantott, hogy ilyen könnyedén képes volt rávenni bármire, ám ez visszafelé is működött. Komoly dolgokban mindenképpen.

Óvatosan oldalra fordítottam a fejét, belemorogtam a nyakába, ahogyan közelebb hajoltam hozzá, s előbb orrom helyével, majd az ajkaimmal érintettem a puha bőrt, nem titkolt módon tovább gerjesztve Nore vágyát, hogy aztán végül ismét megjelenjenek az erek, s eltorzítsák arcomat, s a lehető leggyengédebben átszakítsam az agyaraimmal a nő bőrét. A vére berobbant a számba, és néhány percig ismét éreztem azt a mámort, amit az első áldozatom harapásakor. A korlátlanságot. Ám azzal ellentétben most sikerült előkaparnom a józan eszemet és rájöttem, hogy el kell szakítanom magamat Lenore-tól. Még egy utolsó korty, amitől vörössé vált a világ, aztán elhúzódtam tőle, öntudatlanul végig nyaltam az ajkaimon, hallottam saját lihegésemet.

– Jól vagy? – nem is emlékeztem, mikor kérdeztem ilyesmit utoljára tőle ilyen komoly hangon, egyszerűen azért, mert évek óta nem volt rá szükség. De most tudni akartam rendben volt-e, hogy nem ártottam-e neki, mert képtelen voltam tartani a kontrollt az ösztöneim felett.


aláfestés  ||   Szeri
Vissza az elejére Go down
Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Lenore & Solomon Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Csüt. Május 14, 2020 1:55 pm
Sol && Nore
We sin as devils do. We love as angels do
A döntéseink határozzák meg a jövőnket, azt, hogy mivé vagy kivé fogunk válni. Minden ember maga sorsának a kovácsa. Ezt aznap tanultam meg, mikor megszűntem Leno lenni, mikor az angyal fellázadt és nem tűrte el többé azt a mérhetetlen bántalmazást, amit az életének nevezett egészen addig. Az a tett megpecsételte az életem, az életünket. Mégsem moshatja el az ezernyi égés nyomot a bőrömről. Élvezettel bántott, folyton kísérletezett, hogy mely stádiumokban milyen foltot hagy rajtam egy-egy cigaretta vagy szivar. Mindig próbáltam elrejteni őket, de Sol meglátta egyszer-kétszer. Minden egyes alkalommal könyörögtem neki, hogy ne csináljon semmi hülyeséget. Mindig is a védelmezőm volt annak ellenére, hogy nem volt rá szükségem.   Fogalmam sincs mivel sikerült vissza fognom, hogy aztán végül én tegyem meg helyette. Ezek a sebek azt mutatták, hogy még mindig élek, ahogy az övéi is ezt mintázták. Igazi túlélők voltunk, akik nap mint nap harcoltak az élettel és a sorssal is, amit nekik szántak. Többet lettünk annál, mint amire rendeltettek volna a körülöttünk lévők. Erősebbek lettünk, együtt. S ezen volt a lényeg, az jelentett mindent. Ketten együtt bármire képesek voltunk, éppen ezért van az, hogy bármilyen ökörséget csináljon is mindig vissza talál hozzám. Az út végén fogom várni, hogy újra megleljük azt az apró fényt, egymásban.
A halhatatlanság átka sem vethet véget ennek a kapocsnak kettőnk között. Szembe néztem a szörnnyel, amivé változtatták. Félelem nélkül néztem a szemeibe, mert tudtam, hogy mélyen ott van benne az én mindenem. Éppen ezért is akartam, hogy megízlelje a vérem. Túl kellett esnünk ezen, hogy később se okozzon neki problémát a vérem iránti vágy. Évekkel ezelőtt neki adtam magam, szavak nélkül is tudta, hogy mit jelent számomra, most mégis habozni látszik. Túlságosan jól ismerem ezt a sóhajt, mely mérhetetlen zavart hordoz magában. Láttam a szemem sarkából, ahogy megrázza a fejét, mégsem szólaltam meg. Döntöttem és ez megmásíthatatlan. Hagyom neki, hogy maga felé fordítsa a fejem. Szenved.
- Kérlek... - suttogom vissza azt a szót, mit oly ritkán ejtek ki. Általában csak parancsokat osztogatok, ez is annak indult, de átváltozott valami mássá. Tekintetünk beszél csupán, mely többet mondd minden szónál. Néma harc veszi kezdetét kettőnk között. Óvatosan végig simítok arcán, kínzóan lassan teszem mindezt, hogy kiélvezhesse a pillanatot. Szükségünk van egymásra, bármi történjék is kettőnk között. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy nem fogja elvenni az életem. Egy pillanatra lehunyom a szemeimet, hogy mindent végig gondolhassak, ami nem olyan egyszerű ebben a helyzetben. A vágy dacol az értelemmel, hogy végül az első kerüljön ki nyertesen. Hajába túrok, míg számat ajkaira tapasztom,vadul, követelőzőn, mintha most ízlelném meg újra hosszú magányos évek után. Testem az övének feszül, már-már könyörögve az előbbi beteljesületlen gyönyör után. Elválva ajkaitól felfedező útra indulok, aprólékosan végig csókolva arcát, állának markáns ívét, nyaka vonalát. Mindezt úgy, hogy szabadon hagyom nyakam, hadd harapjon belém. A végső döntést a kezébe adtam, annak ellenére, hogy elég erősen taszigálom az általam megfelelőnek vélt irányba.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Szomb. Május 09, 2020 3:35 pm

to Lenore

Azt hiszem, mindketten azt képzeltük, hogy addig megyünk előre, amíg el nem vágják a torkunkat, és el nem rohadunk egy gödörben. Együtt… Mert ezt gondoltuk, hiszen folyton egymás hátát védtük. Egyikünk fejében sem fordult meg, hogy nem egy sikátorban fogjuk végezni, amikor már mi nem leszünk elégek ahhoz, hogy másokat belezzünk ki abban a sikátorban. Most pedig teljesen nyilvánvaló volt, ez nem fog olyan „egyszerűen” bekövetkezni, mert én mostantól az időtlenség állapotában léteztem, beledermedtem önmagamba, s ebből csak igen limitált módokon lehetett kizökkenteni. Nem voltak naiv elgondolásaim, pontosan láttam minden negatívumát ennek az egésznek, és mégis a tudatomban ott üvöltött egy hang, hogy talán ez az egyik legjobb dolog, ami történhetett velem az életem során. Leszámítva Nore megismerését, de ez most rohadtul nem tartozott ide.

Ahogyan lehúztam róla a finom anyagot és végig csókoltam és simítottam a bőrén éreztem a hegeket a testén, amelyeket az a féreg hagyott rajta, aki úgy kezelte Lenore-t, mintha egyszerűen a tulajdona lett volna, és ezért mindig is megvetettem Larson-t. Néhány alkalommal a nőnek kellett lebeszélnie róla, hogy megpróbáljak szembemenni azzal a seggfejjel, mert megláttam mit művelt vele. Világ életemben őt védtem, még úgy is, hogy pontosan tudtam, képes volt megvédeni önmagát, elvégre a mi csatáinkban is tudott nyerni, én pedig sosem vettem zokon, hogy éppen ő kényszerített térdre, már gyerekkorunkban sem. Beszólhatott bárki emiatt, de én mindig csak pimasz mosollyal az arcomon konstatáltam: igen, az egyetlen lány volt, aki elég tökös volt ehhez. Éppen ezért a nő hegei és a sajátjaim is, amiket eddig szereztem, arra emlékeztettek, milyen kemények voltunk, nem sebezhetetlenek, de túlélők. És ez többet ért mindennél.

Valahogy az első perctől kezdve értettük egymást. Ha villant a kék szempár, villant az enyém is. Most is, s mindig ez történt közöttünk, s hiába engedte át nekem az irányítást, ahogy magához húzott, nem is gondolkodtam rajta, úgy indultam az ajkai felé. A szája az enyémnek préselődött, hosszú percekre, mintha még sohasem találkoztak volna, aztán levándoroltam a nyakára, de ahogyan teret adott nekem a fókuszt elvesztettem, és éreztem, ahogyan néhány centire a fogaimtól lüktetett a vér az ereiben, és az arcom eltorzult.

Amikor Nore rám pillantott, fel voltam készülve minden lehetséges reakcióra, de azért mégis csak meglepett, hogy a félelem legkisebb jelét sem véltem felfedezni a tekintetében, és azért ez végtelenül megnyugtatott, éppen mint a kis csók is, amit a számra lehelt, s bár folytatni akartam, ő elhúzódott és a kék szemekből olvashattam ki, amitől egészen egyszerűen megdöbbentem. Hosszúra nyúlt látszólag az a perc, amíg a szemeimbe mélyesztette az sajátjait, és némán közölte velem, mit akart. Szólásra nyitottam a számat, ám a pillantásomat elterelte, amint félre fordította a fejét, és magához engedett. Sóhajtva ráztam meg a fejemet, miközben hozzám dörgölőzött, jelezve minden egyéb kívánságát is. Lehajoltam hozzá, a feje mellett támaszkodtam meg, és finoman magam felé fordítottam az arcát.

– Ne csináld ezt… – …velem se; de ez utóbbi szavakat nem mondtam ki, csak az íriszeim árulkodtak róla, ahogyan eltűntek az erek a szemeim körül lassan. Szinte csak suttogtam kettőnk közé mindezt, mert az ösztöneimet szinte húzta a meleg test alattam, olyan könnyű lett volna, olyan egyszerű, hogy fel is kínálta magát, és olyan édes aromája volt a vérének, amely rendkívül csábító volt. De nem akartam, hogy valaha is így tekintsek Nore-ra, mert ő több volt, minden volt, és nélküle semmi lettem volna. Ujjbegyeim az arcélén simítottak végig, új látásommal szemléltem a nő arcát. A pillantásomban benne volt, ha ragaszkodott hozzá, hajlandó voltam megharapni, még ha nem is örültem ennek. A közelségére volt szükségem, nem a vérére.
Vissza az elejére Go down
Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Lenore & Solomon Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 28, 2020 8:19 pm
Sol && Nore
We sin as devils do. We love as angels do
Sokszor a kimondatlan dolgok sokkalta erősebbé válnak, mint azok, amelyeket nevekkel illettnek, hiszen ezzel felcímkézik azt, amire  szavak se kellenének. A mi kapcsolatunk is ilyen, örökké mozgó mégis egy helyben álló kimondatlan egész, ami többre hivatott annál, mint ami. Nem tudom mi a szeretet vagy a szerelem, de azt igen, hogy ami kettőnk között van az túlszárnyalja ezeket az érzéseket. Mi mindig ott leszünk egymásnak bármi is történjen és ez nyugalommal tölt el. Ismeri a múltam, jelenem és a jövőm is, hiszen mindegyiket ő jelenti számomra. Ő a kezdet és a vég, nélküle nem lennék az, akivé válnom kellett. Ha egyszer véget kell, hogy érjen a halandó életem tudom, hogy ő lesz mellettem az utolsó óráimban. Eddig azt hittem, hogy együtt fogunk megöregedni, persze nem a szó romantikus értelmében, az túlságosan nyálas és undorító. A megöregedés se játszik a mi szakmánkban igazán, örülhetünk neki, ha megérjük az 50et és nem egy sikátorban találnak ránk agyonlőve pár év múlva. Na, az öregedést éppen erre értem, hogy együtt vállvetve visszük a bizniszt, míg ki nem beleznek minket. Legalábbis ezt hittem a mai napig, amikor ez az "álmom" semmivé lett az ő átváltozásával. Ez egy új kezdetet ígért, ami olyan cselekedetekre sarkall mindkettőnket, amire évek óta nem volt példa.
Egyszerre mozdulunk, mintha egy jól megkoreografált táncelőadás jelenne meg a szemünk előtt, melynek mi magunk vagyunk a szereplői is egyben. Jóleső bizsergés fut rajtam végig, ahogy megszabadít a könnyed csipke anyagtól, így semmi se takarja testem. Nincs is szükség rá, sokszor látott már így, mégis egy kis részem még mindig szégyelli, ha így látják. A hegek örök lenyomatát képezik a múltnak, amit úgy érzem takargatnom kell. Annak ellenére, hogy a kezébe adtam az irányítást engedelmesen helyezkedik el mellettem, amint állánál fogva magamhoz húzom. Szavakra sincs szükségünk, a tekintetünk beszél helyette, ami többet mond ezer üres szónál. Ajkaink újra egymásra találnak, gyengéden mint még csak most próbálgatnánk egymást lázadó tinédzserekként, akik a másik testében akarnak elveszni. Igen, el akartam veszni, hogy az ürességben újra egymásra találjunk. Azt akartam, hogy mindez örökké tartson. Testünk apránként egymásba olvad, egymáshoz simulunk, hogy vágyainknak kellő teret engedhessünk. Teste reagál az enyém érintésére, egy röpke kitérő után meg is szabadul a maradék ruhától, ami gátat szabott az együttlétünknek. Apró csókokkal hinti be nyakam, oldalra döntöm fejem, hogy nagyobb hozzáférést engedjek számára. Mégis valami megváltozott egyetlen pillanat alatt, mellkasom majd kiugrik a helyéről felfokozott vágyaimnak köszönhetően, amit ő generált. Kérdőn nézek rá, de az elém táruló látvánnyal nem számolok. Arca teljesen eltorzult, szemei alatt az erek kidudorodnak. Rettenetes látványt nyújtott, de számomra nem volt ijesztő, a tekintetéből kiolvastam a kimondatlan igazságot. Sosem fog bántani, még ilyen állapotában sem. Egy gyengéd csókot leheltem az ajkaira, de nem hagytam elmélyíteni. Lehunytam a szemhéjaimat, majd felnyitva azokat komolyan rá meredtem, tekintetemből kiolvashatta a szándékaimat. Ez egy parancs volt számára, ami nem tűrt ellentmondást, mégis egyfajta kérés is egyben. Újra elfordítsam a fejem felkínálva nyakamat számára, azzal megerősítve a pillantásomat. Tudnom kellett, hogy milyen érzés, amikor a fogait belém mélyeszti, azt akartam, hogy megtegye. Felhevült testemet lehűtötte az ő hűvössége, ami állandósulni látszik, mindezek ellenére hozzá dörgölőztem jelezve, hogy nem mondtam le az előbbi terveinkről sem. Az övé voltam az első pillanattól kezdve és most ebben az új formában is az akarok lenni minden egyes hátrányával együtt. Tudom, hogy a kapcsolatunk azt is elbírja, ha megízleli a vérem.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 19, 2020 3:03 pm

to Lenore

Az, ahogyan most viselkedett velem biztosított arról, hogy ugyanúgy mellettem állt most, mint annak idején én őmellette. Ebben persze nem igazán kételkedtem, mégis éreztem azt a fojtogató érzést, hogy talán megvet majd azért, amiért vámpírrá váltam, hogy félni fog tőlem, mert én is csak egy lettem a fenevadak közül, akiket eddig rabigába kényszerítettünk. Mégis úgy tűnt, abból ahogyan hagyta magát nekem, hogy tényleg nem változott meg kettőnk között semmi igazán lényeges. Mindig is ő volt az, akire támaszkodhattam, aki kiegészített minden értelemben. Nore a másik felem volt, az egyetlen, aki képes volt egyetlen pillantásból megérteni mit akartam. S bár általában kemény volt, rendíthetetlen, én láttam és ismertem azt a lágyságot, amit csak nekem mutatott meg, ebből is tudtam, hogy a kapcsolatunk, bárminek is hívjuk, különleges. És most pontosan ilyen volt, engedett nekem, én pedig éhes tekintettel figyeltem minden mozdulatát, ahogyan megvált a köntösétől és rám pillantott. Gyerekkorunk óta vonzódtunk egymáshoz, nem csak én hozzá, és ezzel tisztában voltam, még úgy is, hogy sohasem mondta ezt ki hangosan. Mindig is féltékeny voltam másokra, akik közeledtek Lenore-hoz, mert úgy éreztem, senki nem értheti meg úgy, ahogyan én, és senkivel nincs meg az az összhang mint velem. Önzőség volt persze mindez, tudtam is, ahogyan azzal is tisztában voltam, a nő látta rajtam, minden rezdülésemben, mennyire imádtam őt. Az átváltozásom mellett nem igazán az szólt, hogy mennyire erős volt bennem az élni akarás, sokkal inkább, hogy meg akartam védeni a szőkeséget, és a vámpírsággal esélyem volt mindentől megmenteni. Nevetségesnek éreztem volna ezt a gondolatmenetet, ha hangosan ki kellett volna mondanom, de úgy, hogy Nore csak a szememből olvasta ki, nem zavart.

Velem együtt mozdult, amint felemeltem és újra csókolni kezdtem. Új éles érzékeimmel szinte éreztem a testünk között pattogó apró, csillagszóróra emlékeztető szikrákat, amelyek finoman bizseregtek a bőrömön, ahogy hozzáértem. Óvatosan fektettem le az ágyra, mintha összetörhetném, bár jelen helyzetben ez valóban lehetséges lett volna, s talán tartottam is egy kissé ettől, ahogyan végig csókoltam minden egyes négyzetcentiméterét, megszabadítva a csipkés anyagtól, ezzel pedig sóhajokat csalva ki belőle. Láttam minden egyes pihét, amely libabőrös testén égnek állt az érintésemtől. Mindenét akartam, új érzékeimmel akartam megtapasztalni, ám amikor keze az arcomon simított végig, engedelmesen kúsztam fölé az ágyon, a lábai közé, az ajkaimon az ő nedvessége csillogott. Megtámaszkodtam a feje mellett, ahogyan a tekintetét az enyémbe fúrta egy röpke percre, aztán magához húzott, én pedig egyszerűen átadtam magamat neki, ismét csókolni kezdtem, puhán, finoman, pont úgy mint legelőször, szinte kérlelve. De most nem tudtam volna eldönteni, melyikünk kér igazán a másiktól, ám nem is akartam eldönteni, csak hagytam, hadd történjen. Ránehezedtem a súlyommal, éppen csak úgy, hogy a testünk összesimuljon. Egyre kényelmetlenebbé vált az alsó nadrágom, és ezt ilyen közelről már Lenore is érezhette, ahogyan hozzányomódtam, de túl édes és finom voltam az ajka, hogy elszakítsam magamat tőle. Végül aztán mégis erőt vettem magamon, s kissé elhúzódtam tőle, lejjebb csúszott a szám a nyakára, éreztem a dübörgő vérét a bőre alatt, ahogyan csókoltam, a nyelvemmel játszottam, és éreztem, ahogyan az arcom eltorzult, megjelentek ismét az erek a szemem körül. Elemelkedtem a nőtől, hogy rám nézhessen, mert azt akartam lássa mivé lettem. Nem mondtam semmit, ha menekülni akart volna, engedtem volna, ám reméltem, hogy továbbra sem félt tőlem. Vérben forgó szemeimből még mindig azt olvashatta ki, nem fogom bántani...
Vissza az elejére Go down
Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Lenore & Solomon Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 16, 2020 6:10 pm
Sol && Nore
We sin as devils do. We love as angels do
Most az egyszer nem akartam irányítani. Máshogy minden egyes felém tett domináns lépése megtorlást követelt maga után, de ez a helyzet annyira más. Szükségem van rá, hogy a gyenge nő szerepében tetszelegjek, ami nem is áll olyan távol tőlem. Bár ezt nála jobban senki se tudja. Látta, amint könnyeimmel küszködve emésztem meg az első gyilkosságomat, ott volt mellettem míg levágtam a hajamat. Mindig ott volt mellettem bármi történjék is, éppen ezért most nekem is mellette kell lennem. Évek óta minden rendben ment közöttünk, nem voltak különösebb problémák, - kivéve a kisebb vitáinkat, melyeket olyan könnyedén magunkévá tettünk - olyanok melyek az egész életünket megváltoztatták volna. Ahogy Fitzgerald mondta valamikor régen. Hiszünk a mámorító jövőben, ami évről évre távolabb kerül tőlünk. Ma sem sikerült elérnünk, de sebaj, majd holnap gyorsabban futunk utána, messzebbre nyújtjuk a kezünket, és akkor majd egyszer, talán, tovább küzdünk hát, evezünk az ár ellen és sodródunk napról napra a tegnap felé. Talán így a legjobb, talán ennek így kellett lennie, hogy újra megtapasztaljuk azt a gyengédséget, amit kezdtünk elfelejteni. Vajon helyes, hogy így cselekszünk? A kifordult világ pillérein táncolunk, a feneketlen mélység fölött. Egyetlen rossz lépés és a tátongó szakadék végleg elnyel minket, mi mégis pillekönnyű táncot lejtünk. Egyre közelebb sodródva a végtelenhez, ahonnan nincs visszaút. A következő tetteink megmásíthatatlanul rohannak felénk, hogy átadva magunkat a gyönyör illúziójának vissza térhessünk a  múltba, mely kíméletlenül veszi át a valóság helyét.
Egyetlen másodperc az egész, míg az elnyújtott játék véget ér, a nap kíméletlen furakodik előre elijesztve az éjszaka utolsó cseppjét, miként ő  előttem terem az új valójában. Szavak nélkül is megértettem, hiszen a lelkem másik felét birtokolta, azt melynek létezéséről nem is tudtam s jöttével lett teljes a mindenség, mely magába foglalt minket. S ahogy átforgat újra csókban forrunk össze, mint a rég nem látott szerelmesek. Testem pille könnyű tollként emeli feljebb, míg kezeivel feleslegesen igazgatja lábaimat, hiszen egyszerre mozdulok vele, mintha a részét képezném. Talán így is van, hiszen a régmúlt időkben úgy hitték az embereknek négy karjuk, négy lábuk és egy kétarcú fejük volt, de a nagy istenség félt ezen lények hatalmától, ezért egy villámcsapással ketté hasította őket ezáltal arra ítélve, hogy egész életükben a másik felüket keressék. A szerencse forgandó, mely a legnagyobb szükségeben állt mellém, így megtaláltam a másik felem, azt akivel egy egészet alkothatok. Egészen óvatosan az ágyra helyez, mintha egy értékes porcelán lennék melyet bármikor darabokra törhet. Csókokkal hinti be a testem minden részét, míg rajtam jóleső borzongás fut végig, miközben vágyakozó sóhaj hagyja el ajkaimat. Megszólalni nem merek, nehogy megtörjön a varázs, így hát csak kérlelőn pillantok rá. Felesleges bármit mondanom tekintetem beszél helyette. Vágytam rá mindennél jobban, s ez tagadhatatlan volt. Lágyan simítok végig arcán, majd kérlelve őt állánál fogva felemelem, hogy újra egy szintbe kerüljünk. Egyetlen pillanat erejéig elrévedek jégkék tekintetén, melyek az első verekedésünkkor rabul ejtettek. Sosem mondtam el neki, talán nem is volt rá szükség, gyermekkorunk óta vonzódtam hozzá s csak arra vártam, hogy mi ketten egymáséi legyünk. Talán most bepótolhatjuk az elvesztegetett éveket, újra elfeledtetheti velem a kínokat. Kezem végig futtatom hátán, olykor játékosan belekarmolva. Ajkaink csókban forrnak össze, óvatosan ízlelgetve egymást, mintha most lennénk együtt először.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 14, 2020 1:06 am

to Lenore

Sokszor éreztem azt, hogy a karomban lévő nő, nem teljesen azonos fejben azzal, aki utasításokat adott. Persze ez nem volt igaz, teljesen épelméjű volt, mindannak ellenére is, ami vele történt, amiből kirángattam, és ami igazán összekovácsolt minket. Nem mintha nem húztuk volna ki egymás seggét a szarból, de akkor éjjel, mikor felhívott, hogy megölte a nevelőapját, én pedig gondolkodás nélkül elhallgattattam a szobalányt is meg a testőröket, valami végérvényesen összekötött minket. Mindez azonban nem olyasmi volt, amit könnyű lett volna felcímkézni, mert túlságosan is cizellált volt egyetlen névhez. Milliónyi dolog sűrűsödött össze kettőnk között, amely összekapcsolt. És biztos voltam benne, hogy akárhányszor idegelt is ki módszeresen Lenore, ez a valami örökre szólt.

Ahogyan belesimult az ölelésembe, élveztem a forró testet az enyémen, amelyet szinte hidegnek éreztem most, pedig emlékeztem még milyennek kellene lennie. Ám bármennyire is új tapasztalás volt minden, könnyedén átadtam magamat annak a néhány percnek, amikor tökéletesen mi voltunk csak egymás mellett, maszkok és álcák nélkül. Talán ha tudtunk volna többször így viselkedni egymással, komolyan is működhetett volna a kapcsolatunk, ám a valóság az volt, hogy sohasem viseltük el egymást túl hosszú ideig. Éreztem, hogyan ujjaim végig szaladtak a tarkómon, hogy a hajtincseim közé gabalyodhassanak. A válaszra nem feleltem, csak kissé megkönnyebbült, elégedett morrantást hallattam. Egyik percben a világ végéig így tudtam volna maradni, ám a másikban minden megváltozott.

Elengedtem, s ahogyan nőtt a távolság Nore konyhájában közöttünk, felmerült bennem, miért nem működött másként soha. Most, minden élesen, intenzíven éreztem és érzékeltem, de valahogy nem volt igazán elsöprő vele kapcsolatban minden gondolatom. Lehet csak túl régóta ismertem és voltam mellette, vagy… Nem voltam soha romantikus alkat, talán ez az oka mindennek. Mindenem volt ennek ellenére, minden, amire valaha úgy éreztem szükségem volt az életben maradáshoz, s mindig ezt tartottam szem előtt, már az első perctől, azóta hogy eltörte az orrom. Arcomat a külvilág felé fordítottam egy percre, láttam a fénysugarakat odakint. Megvirradt. Az egyetlen szerencse Nore lakásának tájolása, de így is csak időt nyertem az első nappalomra, amikor nem járhattam a fénybe. Figyeltem, ahogyan a szemeit forgatta, cinkos mosolyt villantottam rá cserébe.

Néhány pillanattal később aztán utána nyúltam és magamhoz húztam, hogy megcsókolhassam. Általában nem én diktáltam a tempót, aminek az a nagyon egyszerű oka volt lényegében, hogy nem akartam azt éreztetni vele, hogy kényszerhelyzetbe hoztam, mert az a seggfej, aki a nevelőapjának merte hívni magát, kizárólag kényszerhelyzetekbe szorította. És lássuk be, nagyon is vonzó látványt nyújtott felettem. De most, úgy tűnt engedte, elengedte az amúgy nála lévő gyeplőt, mert semmilyen megtorlásban nem részesültem. A szavaimra, amelyek szinte morgássá sűrűsödtek mosolyogni kezdett, majd sóhajtott egyet, és ellépett mellettem. Mélyen szívtam be a levegőt, ahogyan követtem a tekintetemmel az útját és elvigyorodtam, ahogyan megszabadult a köntösétől, s csak a csipkés hálóinge maradt, amely nem sok mindent hagyott a fantáziára. Nem mintha nekem olyan nagyon a fantáziámra kellett volna bíznom magamat a nő testével kapcsolatban. A kihívó pillantására és a szavaira máris ott termettem mellette, új gyorsaságomat kihasználva.

– Első előny: nem maradhatok le semmiről – morogtam magam felé fordítva Nore-t, majd ismét lehajoltam hozzá, hogy folytassam a csókunkat ott, ahol abba maradt. Közben pedig felemeltem, a lábait magam köré igazítottam, kezeimmel pedig megtámasztottam csupasz fenekénél fogva. Korábban sem okozott problémát, hogy felkapjam, ám most olyan volt, akár egy tollpihe. Probléma nélkül sétáltam be vele együtt így is a hálószobába, majd lefektettem az ágyra, hogy aztán módszeresen végig csókolhassam a bőre minden egyes négyzet centiméterét, lassan haladva lefelé a nyakán, a mellein, a hasán. Ekkor letérdeltem az ágy mellé, és először az egyik lábfejétől, majd a másiktól indulva jártam be az ajkaimmal a combjai találkozásáig a testét.
Vissza az elejére Go down
Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Lenore & Solomon Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 13, 2020 6:06 pm
Sol && Nore
We sin as devils do. We love as angels do
Egyikünk se volt felkészülve egy ilyen lehetőségre, talán éppen ezért nem is került szóba soha vagy csak túlságosan elbíztuk magunkat. Fogalmam sincs miért nem vettük számításba, bele kellett volna gondolnunk. Valahol magamat okolom mindezért, hogy idáig jutottunk, ugyanakkor hálát adok, amiért itt van mellettem. Ha így vesszük akkor ez a baleset pozitív végkimenetellel záródott. Fogalmam sincs mitévő lennék, ha ő már nem lenne. Belül valami teljesen összetörne bennem. Olyan érzés ez mintha a szívem egy részét tépnék ki. Ő az egyetlen, aki valaha is fontos volt számomra, éppen ezért hagyom magam. Belesimulok az ölelésbe és ezáltal a jóleső érzésbe is, ami eltölt míg mellette vagyok. Ilyenek voltuk, sosem mondtuk volna ki egymás előtt hangosan, de ezek az őszinte percek sokkal többet jelentettek bárminél. Ilyenkor nem létezett más körülöttünk, nem voltak kötöttségek, megfelelési kényszerek vagy pozíciók, amiket magunkra aggattunk. Csak mi voltunk, Sol és Nore. Az a két gyerek, akik véresre verték egymást, azok a fiatalok, akik vállvetve harcoltak az életükért, azok kik egymásban találtak végső és egyetlen menedéket. Ő az egyetlen menedékem ebben a kifordult világban, amit az életemnek hívtam. Még elkapom az őszinte mosolyát, - mit úgy szerettem - majd hallom,a mint nehézkesen kifújja a levegőt. Őt is nyomasztja ez az új állapot, mintha nem tudná mi a helyes reakció. Talán egyikünk se tudja igazán. Ez egy új helyzet,a mivel meg kell barátkoznunk, hogy szépen fokozatosan a magunkévá tegyük. Hallom hangjában az elfojtott rettegést, ahogy a nyakamra adott csókban is a változást.
- Sosem féltem tőled, nem most fogom elkezdeni - ejtem ki könnyedén a szavakat, miközben önkéntelen cselekszem. Kezem felemelem, hogy a tarkóján megpihenjen, ujjaim könnyed természetességgel fúródnak a hajába. Percekkel később egyszerre mozdulunk, elengedjük egymást, mintha mi sem történt volna. Így volt természetes számunkra, hiszen sosem említettük egy szóval is, hogy együtt lennénk. Mégis egy titkos, kimondatlan alku révén össze kötöttük az életünket, ami többet jelentett mindennél. Egy megmagyarázhatatlan, láthatatlan fonál fűz hozzá, mely az idő múlásával sem fakul, még erősebbé válik. Hiszek benne, hogy ez a változás is még jobban össze hoz minket, így kell lennie. Szavaira aprót bólintok jelezve, hogy egyetértek. Mégsem csitulnak a kételyeim. Percekig magamban gondolkodom, miből szavai rántanak ki. Az ablakon át láttam a felkelő nap sugarait, melyek végérvényesen véget vetnek a komor éjszakának. Örültem, hogy délnyugati fekvésű a lakásom, így még van időnk. újra magamra aggatom a főnöki álcát, az megnyugtatja háborgó lelkem utolsó darabkáit is. Könnyebb parancsokat osztogatni, mint őszintén elmondani mennyire féltem. Arca mintha az én képmásom lenne, ugyanazt a leírhatatlan csillogást látom tükröződni benne, mely az enyémben is bujkál. Csintalan megjegyzésére csak megforgatom a szemeimet. Szerettem, amikor a beosztottjaim főnöknek szólítottak, abból tudtam, hogy tisztelnek. De ő sosem tartozott közéjük, mindig is tettestársként tekintettem rá, ő volt az én partnerem az üzletben és a csukott ajtók mögött egyaránt. Minden egy szempillantás alatt történt, mire észbe kaptam már karon ragadt és magához húzott. Lehajolt hozzám és birtokba vette ajkaimat. Más esetben biztos egy hatalmas pofonnal jutalmazom, de ez most más volt. Talán mindketten kifordultunk magunkból, talán csak a sokk teszi. Fogalmam se volt, csak azt éreztem, hogy erre van szükségünk. Így hát hagytam magam, azt akartam, hogy most az egyszer ő irányítson. Ez is egy hazugság, nem ez az első alkalom. Egyetlen egyszer fordult elő, az első alkalommal történt, mikor megmutatta milyen az igazi szex. Perceken át csókoltuk egymást, miközben megszűnt a külvilág. Hangja elárulta az igazi vágyát, mire önkéntelen belemosolyogtam a megszakított csókunkba.
- Akkor sosem indulnék el dolgozni - válaszoltam egy hatalmas letargikus sóhajjal karöltve. Elléptem tőle, hogy a gardrób felé vegyem az irányt, a nappaliban látványosan megszabadultam a selyem köntösömtől, hogy megvillantsam a falatnyi, csupa-csipke hálóingem. A hálószoba ajtóban megálltam, hogy a vállam felett rá nézzek.
- Ha nem jössz el is felejtheted a felajánlásomat - vetem oda a magam sajátos stílusában, miközben egy huncut mosoly bujkál a szám sarkában.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 09, 2020 12:57 am

to Lenore

Sohasem mondtuk ki, milyen szerepeket töltött be a másik az életünkben, mert azok csak szerepek voltak, és azt hiszem kimondatlanul is arra gondoltunk, nekünk erre nem volt szükségünk. Sohasem fordult meg a fejemben, hogy elvegyek a nőt, vagy hogy családot alapítsunk, mert eleve nem olyan volt, és valahogy kurvára nevetségesnek éreztem volna, ha mi ilyesmibe vágtunk volna bele. Így maradt a fekete kereskedelem, meg az a rohadt szokatlan valami, ami sosem múlt el kettőnk között.

A nevetése, ugyanúgy ahogyan az illata, a szemei, és minden más, valahogy tisztább és elmagyarázhatatlanul megváltozott most, hogy én is megváltoztam. Eddig is szerettem, amikor nevetett Nore, ezek nem voltak kifejezetten gyakori pillanatok, de jól állt neki. Mindig is élveztem, hogy előttem megnyílt, levetkőzte az amazon hozzáállását, és csak egyszerűen önmaga volt. Én is így viselkedtem vele. Minden pillantásával lecsupaszított, és ez kurvára ijesztő dolog volt már gyerekkorunkban is, ez pedig nem változott semmit sem.

Meg akartam jegyezni neki, hogy pontosan így van, már ami a sármomat illette, de nem hagyott időt ilyesmire, mert közelebb hajolt hozzám, és egy pillanatra az ajkai az enyémeket súrolták. Majdnem megkérdeztem mi lelte, ám végül nem tettem meg, valószínűleg behúzott volna érte, ha rámutattam volna, mennyire zavarban volt az átalakulásomtól. És amúgy sem találtam benne igazán kivetni valót, tetszett, hogy ennyire óvatos és gyengéd is tudott lenni, hiszen a legtöbbször ő volt az, aki a legkeményebb volt mindenki közül. A dübörgő szívverése is valami ilyesmi volt, bár erről nem tudtam, hogy eddig is megtörtént, amikor kettőnkről volt szó és csak az új képességeimnek köszönhetően szúrtam-e ki, vagy sem.

Nem rohantam utána, nem volt szükséges, és ismerve őt, így is túl gyorsan kerültem mögé, de nem akartam, hogy teljesen visszabújjon a kis álarca mögé és az a kurva kemény burok vegye körbe, amit nagyon nehéz volt megtörni. Szerettem mikor így voltunk. Bár megpróbálkozott kitörni az ölelésemből, kétségem sem volt, hogy meg fogja próbálni, ezért is tartottam erősen, de nem fájdalmasan, végül belesimult a karjaimba és hagyta magát. Azt hiszem, mindketten egyformán fel voltunk dúlva, mert őszintén ki számított arra, hogy egyik éjjel ez történik majd? Nyilvánvalóan rohadtul senki nem számolt ilyen szarságokkal. De most itt volt, és túlságosan valóságos volt. A hangja, melyet új hallásommal úgy is kristálytisztán halottam, hogy alig elsuttogott suttogás volt, mosolyt csalt az arcomra, még úgy is, hogy közben nem tudtam nem az illatával és a vérének lüktetésével foglalkozni. Felém döntötte a fejét, a vállamra, a nyaka ott volt előttem, és eszembe jutott az első áldozatom… Lassan fújtam ki a levegőt.

– Nem akarom, hogy félj tőlem – mondtam csendesen, miközben lejjebb hajoltam és belecsókoltam a nyakába. Talán érezte is az agyaraimat, nem tudhattam. Ez a kétely ott forgott bennem, s ahogyan neki is, nekem is szükségem volt a megnyugtatásra, hogy minden rendben lesz és nem változik meg a világunk fenekestől. Aztán néhány perc múlva elengedtem, mert… így működtünk. Egyszerűen az volt a normális, hogy eleresszem, hiszen igazán sosem köteleződtünk el a másik felé, és közben meg mégis. Kurva nehéz lett volna ezt megmagyarázni valakinek. Szerencsére senkinek sem kellett.

– Biztos megtaláljuk azt, amelyiknek szüksége van valamire – ehhez értettünk a legjobban, megtalálni az olyan piaci réseket, amelyekből profitálhattunk. És ami azt illeti rengeteg ilyen lehetőség volt, de persze nem mindenki volt hajlandó túllépni az olyan skatulyákon, hogy valamit illegálisnak könyveltek el. Minket persze az ilyesmi sohasem zavart.

– Kösz – mondtam, amikor felajánlotta az ágyát, ami igazi ritkaság számba ment, na persze a szabadnap is. Nem mintha ez utóbbira olyan nagy szükségem lett volna bármikor is, igazából most sem lett volna gond, ha a napfénytől nem gyulladtam volna azonnal meg. Ittam még egy nagy kortyot a kávéból, ami sajnos valóban elvesztette jelentőségét az életemben, ami már nem is volt annyira élet, de ebbe nem akartam most belegondolni. Lenore szavait hallgatva cinkos mosoly kúszott az arcomra, és hasonló fényt tükröztek vissza a szemeim, mint amilyen az övében is csillogott. – Vettem, főnök – nem szerette, ha én így hívtam. Illetve ez nem igaz, szerette, azonban valahogy furán hatott az én számból, mert nem kifejezetten a beosztottjaként voltam számon tartva. Általában egyenrangú partnerek voltunk az üzletben is, és így a négy fal között is.

Letettem a bögrét a pultra, majd elkaptam a karját, és magamhoz húztam. Az illata vastag felhőként burkolt be engem is, és megrészegített. Kicsit én is kifordultam magamból azt hiszem, mindent olyan elnagyoltnak éltem meg. Éppen azért akartam tudni, milyen így megcsókolni a nőt, így hát lehajoltam, és mélyen birtokba vettem az ajkait. Hacsak nem lökött el, és rohadtul reméltem, hogy nem fog ilyesmit csinálni, mindez hosszú percekig tartott, mert élveztem az új, éles ingereket. A bársonyos ajkait, a forró bőrét, a szíve dübörgését. – Mi lenne ha visszajönnél velem az ágyba? – kérdeztem szinte a szájára csókolva a szavakat, rekedten mormolva.
Vissza az elejére Go down
Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Lenore & Solomon Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 08, 2020 10:18 pm
Sol && Nore
We sin as devils do. We love as angels do
Kettőnk kapcsolatát mindennek lehet nevezni, csak nem szokványosnak. Olyan rég óta ismerjük egymást, hogy a hozzánk hasonlók ilyenkor már túl vannak a sokadik gyereken és házassági évfordulón. De mi nem vagyunk egy pár, ahogy a gyerek se jöhet szóba. Tisztában van vele ő is, hogy egy cseppet sem vágyom a gyerek nevelésre, az túl sok elkötelezettséggel és gyengeséggel járna. Helyette itt vagyunk mi egymásnak, de ez a helyzet mégis más. Próbálom elviccelni a dolgot és hála az égnek vevő a színjátékra. Hallom a hangjából bujkáló nevetést, aminek hatására belőlem ki is tör egy kisebb kacaj. Előtte vagyok a legőszintébb és legmeztelenebb, nem kell megjátszanom magam, az álcák nélküli sérült lelkem mutathatom felé és ez többet ér minden felesleges szónál.
- Jó. jó tudom szavakba sem lehet önteni mennyire jóképű vagy - nevetek, miközben játékosan lopok tőle egy csókot. Nem szoktam ilyet tenni, mégis arra volt szükségem, hogy érezzem még mindig él és itt van mellettem. De elég a játékból, komolyra kell fordítani a szót, hogy érezze a  szerepe jelentőségét, amit most először és utoljára fogok szavakba önteni. A hevesebb szívdobogásom árulkodó lehetett számára, míg mélyen a szemeimbe néz, amit könnyedén viszonoztam.  Sosem szoktunk lelkizni, ez a mostani is valami elcseszett degradált verziója az egésznek. A mi kapcsolatunkba ezen apróságok nem férnek bele, ahhoz túlságosan bonyolult és egyedi. Nem csak a tettestársam, partnerem ebben az egészben. Ő a mindenem, a másik felem, lelkitársam, a partnerem. De ezen szavakat sosem mondtuk ki egymásnak vagy beszéltük volna meg, hogy mik is vagyunk.  Ettől függetlenül mosolya több mint hálás, igazán boldognak tűnik. Ezt a furcsa jelenetet könnyedén töröm meg azzal, hogy vissza bújok a főnök szerepébe. Bőven elég volt számomra, hogy bólogat, többet nem is kellett mondania, ahogy nekem sem az előbbi témáról. Ketten beszélgetéseit általában nem sokan értik, sőt a kívülálló számára érhetetlen, mégis hogyan dolgozhatunk ilyen jól együtt, hiszen az esetek nagy részében egymást marjuk. Talán azt is tesszük, de a felszín alatt ennél sokkal többről van szó és a miérteket csak is mi tudhatjuk. Egy újabb váltást követően elő jött belőlem az a Nore, akit régen eltemettem. Ez az új helyzet valamiért mégis kihozta belőlem. Egyértelmű volt, hogy a kettőnk viszonyára értettem. Arra a bonyolult valamire, amiben évek óta élünk, ami túl mutat a munkán és holmi könnyed szerelmi románcon. Mégsem hagytam elegendő időt a válaszra, lehet, hogy hallani sem akartam. Felesleges volt, mégis kétségek gyötörtek. Ugyanakkor némán köszönetet mondtam neki, amiért nem jött utánam egyből. Ezt előbb magamban kellett lerendeznem, mielőtt újra a szemébe nézek és vissza találok ahhoz az erős nőhöz, aki mellette lettem. Hangtalanul közlekedett - ezt már most utálom - és csak azon kaptam magam, hogy szorosan átölel. Le akartam magamról rázni, nem vagyok egy pátyolgatni való fruska, sose voltam az. Még akkor sem, amikor saját magam vágtam le a hajam. Ugyanakkor örültem a hűvös érintésének, szavai nyomán mosolyra húzódott az ajkam. Hangja megnyugtatóbb volt mint bármi más, könnyedén elvesztem az érzésben, olyan volt számomra mint egy kis fészek, amiben nyugalomra lelhetek.
- Köszönöm - suttogtam alig hallhatóan, miközben fejem hátra döntöttem, megpihentetve azt a válla ívén. Ez az egy szó mindent jelentett. Halkan felnevettem az apró bók hallatán, míg a fejét a hajamba fúrta. Egészen aranyos volt tőle ez a gesztus, de abban a pillanatban véget is ért, azelőtt, hogy igazán elkezdődött volna. Mi nem ilyenek vagyunk és arról sem feledkezhetünk meg, hogy ő most egy frissen átváltozott vámpír. Aprót kortyolok az újra melegített feketémből, míg ő oldalra döntött fejjel bámult. Egészen jól néz ki, így a pultnak dőlve, míg a kávéját issza mosolyogva. Aprót  bólintottam kifejezve az egyetértésem.
- Nem lesz olyan egyszerű, állítólag az első boszorkányok egyikének kell megáldania vagy valami hasonló - sóhajtok, majd félre tolom a bögrét. Nem lesz egyszerű menet és a felvázolt tervek közül ez tűnt a legnehezebbnek.
- Aludhatsz az ágyamban, hosszú éjszakád volt - más esetben a kanapét ajánlanám fel, így, hogy nem egy kiadós szexen vagyunk túl, de most szüksége van egy kényelmes fekhelyre.
- Ha kipihented magad és elmúltam a változást követő dolgok még beszélgetni fogunk. Attól még, hogy vámpír lettél nem fogod megúszni a fejmosást az elbukott akcióért - vetem a szemére határozottan, ugyanakkor valami játékos fény csillan a szememben.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 08, 2020 7:33 pm

to Lenore

A szemem sarkából figyeltem, ahogyan végig mért, miközben levetkőztem, hogy megóvjam a fantasztikus, új kanapéját. Élveztem a nő tekintetét magamon, hülye lettem nem így tenni, bár azt is tudtam, hogy jelenleg a szex semmit sem oldana meg. A vitáink lezárása, néma bocsánatkérésekként tökéletesen elég volt, ám az átváltozásom nem tartozott ebbe a kategóriába. Leültem mellé végül és töviről hegyire elmondtam mindent. Húzhattam volna azzal, hogy megvárom a kérdéseit, de egyáltalán nem éreztem ennek szükségét. Pontosan tudtam mire kíváncsi, hiszen pontosan ismertem a gondolatait. Bólintgatott néha, láttam, hogy nem tetszett neki a hír, miszerint vesztettünk négy embert, ketten meg leléptek, ám azt nem tudtam eldönteni, mit gondolt rólam. Így, ebben az új formámban. Igazából sosem került szóba, hogy mi lesz akkor, ha a (bal)szerencse úgy hozza, hogy valamelyikünk áldozatául esik egy ilyen véletlennek. Úgy éreztem, nem változott meg semmi a részemről, azon kívül, hogy felerősödött a hozzá való lojalitásom és minden, amit vele kapcsolatban éreztem valaha is. Azonban az, hogy friss vámpír voltam, nem lehetett elfelejtenem, ezért is koncentráltam arra, nehogy kibújjanak az agyaraim.

A rövid megjegyzésemre elgondolkodva felelt, ám átláttam a színjátékon, tudtam, hogy csak szívatott. Én pedig belementem: – Mi az, hogy elég sármos? Heh? – kérdeztem vissza, a hangomban nevetés vegyült, mintha az lenne a legsértőbb az egészben, ahogyan belebokszolt a karomba. Nem éreztem semmit sem. Eddig sem kifejezetten tudott fájdalmat okozni, de most úgy éreztem mintha csak egy tollpihe simított volna rajtam végig. Ellenben a bőrét forrónak éreztem a sajátomhoz képest.

Hagytam, hogy maga felé fordítson, az iménti mosolyom leolvadt az arcomról és mélyen a szemébe fúrtam a pillantásomat. A kék íriszek döbbenetesen élénkké váltak, és egészen különleges módon kavarogtak. Bár kicsit elvesztem bennük, és az új élményben, azért felfogtam a szavait és őszintén jól esett, hogy ezt mondta. – Megértettem – feleltem, nem csak azért, mert tudtam, elvárja tőlem. Láttam rajta, hogy kissé zavarba hoztam ezzel az egész helyzettel, mert mi szinte sohasem lelkiztünk. A kapcsolatunk nagyon bonyolult volt, mert nem csak munkából állt, hanem gyakorlatilag mindenből, ám ezt soha egyszer sem mondtuk ki. A legsérülékenyebb talán akkor volt, amikor lenyírta a haját a nevelőapja után, viszont akkor sem mentünk kifejezetten részletesen bele semmibe. Egyikünk sem volt ilyen. Nem így nőttünk fel. Ettől függetlenül halvány, hálás, boldog mosoly jelent meg az arcomon.

Egy pillanat alatt kapcsolt át Lenore a szokásos kiállásába, és máris sorolni kezdte a feladatokat, amelyek ránk vártak. Minderre csak bólintottam, tudtam, miért viselkedett így, de nem zavart. Valószínűleg rajtunk kívül senki sem értette volna a kommunikációnkat és a bene rejlő miérteket. Ez a viselkedés azonban nem tartott túl sokáig, s hagytam, hogy a vállamra döntse a fejét. A kérdésére őszinte meglepettség ült az arcomra, mert nem szoktam hozzá az ilyesmihez, ráadásul úgy éreztem, ez az egész nem a munkánkra vonatkozott, sokkal inkább a mi viszonyunkra, ami olyan kibaszottul bonyolult volt és nem tudtam megfogalmazni, mi is volt nekem a nő. Azt hiszem, minden. Válaszolni azonban nem hagyott időt, felpattant mellőlem és a konyhája felé vette az irányt, miközben a reggeli kávéról magyarázott. Hagytam, hogy kitöltse nekem, nem mintha igazából szükségem lett volna rá, de láttam rajta, hogy ideges volt. Utána sétáltam, és ahogy ott állt a pultnál a bögrével a kezében, hátulról átöleltem.

– Hé, nincsen semmi baj. Ugyanúgy itt leszek és vigyázok rád, még ha nincs is rá szükséged – mondtam, és nem hagytam, hogy lerázzon magáról. A hangom csendes volt és lágy, olyan lágy, ahogyan csak vele beszéltem. Tisztában voltam vele, nem akart az érzéseivel foglalkozni, de ez elég komoly változás volt. – Tudod, sohasem tűnt fel, hogy ilyen kurva finom illatod van – mélyen belélegeztem, ahogy közelebb hajoltam a nyakszirtjéhez, amit eltakart a szőke hajzuhatag. Összefutott a nyál a számban. Éreztem, ahogy kibújtam a szemfogaim és az egész arcom eltorzult. De ha egyetlen személy volt, akinek sohasem akartam ártani, akkor az ő volt.

– Kösz a kávét – elengedtem a nőt, és a bögre után nyúltam, majd megtámaszkodtam a pultnál, és oldalra döntöttem a fejemet. Nagyon sok minden kavargott bennem, mintha újra kamasz lettem volna. Rámosolyogtam Lenore-ra, ahogyan beleittam a kávéba, aminek most egészen semmilyen íze volt, de ezt nem tettem szóvá. – Ha szabad megjegyeznem, először a napfény problémát kéne megoldani – örültem, amiért a nő lakása délnyugati fekvésű volt, így nem kellett elmenekülnöm egy sötét sarokba, hogy ne gyulladjak meg a fényben.
Vissza az elejére Go down
Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Lenore & Solomon Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 08, 2020 1:24 pm
Sol && Nore
We sin as devils do. We love as angels do
A gyenge kérdésemre reflexből vissza kérdez a tőle megszokott stílusban, mire önkéntelen mosolyra húzódik a szám. Vannak dolgok, amik sosem változnak. Ez valahol megnyugtatott, ugyanakkor nem törölte el a tényt, hogy az ép apró kis világom megváltozott. Vámpír lett az egyetlen személyből, aki valaha is jelentett valamit számomra. Fejemben ezernyi kérdés cikázott, szívesen leüvöltöttem volna a fejét, mégis hogyan tudták így elcseszni az egészet. Mégsem tettem, nem voltam benne teljesen biztos, hogy ez helyén való lenne. Átváltozott legalábbis a ruháján való vér erről árulkodik, ugyanakkor most már ő is egy vadállat, aki könnyen kijön a sodrából. De nem, az nem lehet, ismerem milyen volt. Mindig is a nyugalom mintaképe volt, kivéve ha én leálltam vele beszélgetni, ami inkább volt vita és más egyéb. Bízom benne. Mosolyog. Ez jó jelnek számít. Úgy tűnik mindene véres lett, legalábbis azok alapján amennyire levetkőzik. Kissé felhúzom az egyik szemöldököm, miközben végig futtatom pillantásom a csodálatos testén. Bárcsak lenne más út, hogy ezt rendezzük, de nem tudjuk úgy megoldani, ahogy a vitáinkat szoktuk. Gyűlölök ilyenekről beszélni, az olyan mintha gyenge lennék, most annak is érezem magam. Elejétől a végéig elmeséli mi történt. Néha aprót bólintottam, csak hogy tudja figyelek rá. A kezére pillantok, ahogy felemeli, elszomorodok a látványtól. Úgy tűnik mindent újra él, még túlságosan eleven benne minden. Picsába! Így se voltunk olyan sokan, 4 ember halálát megfogjuk érezni. A jelenlegi helyzetben nem történhetnek ilyen dolgok. Kerüljenek a kezem közé azok ketten, feldarabolom őket! Dühöngök egy sort, majd nyugalomra intem magam. Ha nincs az a csepp vér, most törött nyakkal heverne egy elhagyatott házban. Talán köszönetet kellene mondanom egy felsőbb hatalomnak, - aminek a létezésében sosem hittem - hogy most itt van mellettem. Apró sóhaj szalad ki az ajkaim közül, mikor a szerencséjét emlegeti. Igaza van, de ezt sosem kötném az orrára. Az arcomat figyeli, de nem akarom kimutatni azt a  temérdek érzést, ami bennem motoszkál. Remek, egy kocsival kevesebb. Megölt egy lányt, persze előtte is vér tapadt a kezéhez, de ez most más volt. Még a gondolataimba mélyedek értelmes, biztató válaszok után kutatva, de egyet sem találok. Nem megy nekem ez a lelki támasz dolog. A rövidre nyúlt csendet megtöri egy béna megjegyzéssel, mely után felnevet.
- Ha jobban bele gondolok? - ajkaimra helyezem a mutató ujjam kicsit megkocogtatom, úgy nézek végig fedetlen testén - Elég jó kondiban vagy, elég sármos is, zabolázatlan friss vámpír és még az ágyban is jól teljesítesz. Kész főnyeremény lennél - megnyalom a számat, hogy aztán vállba bokszolhassam, majd azzal a lendülettel az állánál fogva magamhoz fordítom - A vámpírság elvette a maradék eszedet is, ha azt hiszed, hogy eladnálak. Te vagy a jobb kezem, a társam ebben az egészben. Sosem adnék túl rajtad, Sol. Megértetted? - mélyen a szemeibe nézek, mégis az utolsó szavak kapta egy kis él. Tényleg nagyon fontos nekem, az évek alatt olyan törhetetlen kapocs alakult ki kettőnk között, ami megmásíthatatlan. Könnyedén engedem el, mintha hozzá sem értem volna.
- Mára szabadnapot kapsz, pihenj. Aztán kitaláljuk, hogy merre tovább. Első sorban szét tépem azt a két nyomorultat, aki megszökött. Aztán jöhet az a vámpír, aki ezt tette veled. Ja és meg kell oldanunk a napfény problémát is - sorolom a dolgokat, főnök stílusba váltva, hogy aztán újra önmagam legyek. Egyedül mellette vagyok képes erre, olyan sok szar helyzetben látott már, hogy előtte képtelen vagyok titkolózni. Ő az egyetlen, aki ismeri az igazi Lenore-t. Óvatosan vállára döntöm a fejem.
- Szóval mostantól minden meg fog változni? - teszem fel halkan a kérdést, ami inkább kettőnkre vonatozik mintsem az üzletre, bár azt se tudom mi van igazán kettőnk között. Komolyan feltettem egy ilyen kérdést? Egyből fel is ugrok mellőle, mint akit puskából ki és a konyha felé veszem az irányt, oda ahol biztonságban lehetek. Oda ahol nem látom a kidolgozott testét.
- Kérsz kávét? Nem rég főztem és még nem ittam meg a sajátom - terelem a témát, meg sem várva a válaszát öntök egy bögrébe. A sajátomat magamhoz veszem, de nem megyek vissza a nappaliba.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 07, 2020 10:39 pm

to Lenore

Ahogy kinyitotta a nő az ajtót, némán engedett be, szélesre tárva a bejáratot előttem, én pedig beléptem a lakásába. Hallottam a légzését, a felszökő pulzusát, a szapora szívverést, ahogyan az ereiben lüktettet a vér. Éreztem a késztetést, hogy előbújjanak a szemfogaim helyett az agyaraim, és azt kellett mantráznom magamban, hogy a mögöttem ellépő nő, az egyetlen, aki valamit is számított az életemben. Higgadtságot erőltettem magamra, ahogyan nekem szegezte a szinte már értelmetlen kérdését.

– Szerinted? – kérdeztem vissza reflexből, hiszen a vámpírrá változásom hiába történt meg, én magam nem igen változtam semmit sem. Azonban arra nem gondoltam, hogy milyen lesz, egy emberrel, a táplálékforrással egy szobában ülni. Kész szerencse, hogy nem csak mende-monda volt, miszerint az ember alaptermészetét erősítette fel az átalakulás, én meg elég higgadt voltam mindig is, leszámítva, hogy Lenore az idegeimen szeretett táncolni, és ilyenkor elpattant a cérna.

Követtem a nőt a lakás belsejébe, ám mielőtt leültem volna a kanapéjára, felhívta a figyelmemet a sajátos stílusában, hogy ne koszoljak össze semmit sem. Apró mosoly bujkált a szám szélén, mert… őszintén reméltem, nem változom meg az ő szemében emiatt. Olyan sok szaron voltunk már túl, de azért volt bennem némi feszültség amiatt, mit fog szólni Lenore ehhez az egészhez. Lekaptam a bőrdzsekit, majd az ingemet és aztán a cipőmet, meg fekete farmert is, és a padlóra dobáltam őket. Nem szégyenlősködtem, nem volt miért ezt tennem, és amúgy is látott már néhány alkalommal a szőke ciklon is, így egy szál alsónadrágban ültem le a csodás új kanapéjára.

– Egyszerű, rutin melónak indult – kezdtem aztán bele, nagyon koncentráltam, hogy a szívét hallgassam, ami ütemesen pumpálta a vért a szervezetében. – A vámpírunkat lekötözték a fiúk, elég kábának is tűnt, én meg szokás szerint betettem a kanült, és ahogy kell elkezdtünk várni. Az első pár csepp vére az ujjamra folyt, én meg lenyaltam – felemeltem a bal kezemet. – Egy kurva percre fordultam el – megráztam a fejemet. – Azok a faszok biztosan elcsesztek valamit, mert a vámpír kitört, három emberünket megölte, egyet leszívott, a másik kettő elmenekült, nekem meg eltörte a kibaszott nyakamat – a csigolyáim roppanásának a hangja még mindig élesen csengett a fülemben. Talán sose fogom elfelejteni ezt a hangot.

– Szerintem nem tudta, hogy feltámadok, ha kinyír – konstatáltam egyszerűen. – Úgyhogy kurva nagy szerencsém volt – jegyeztem meg Lenore arcát figyelve, a legkisebb reakció után kutatva. – Körülbelül öt óra után térhettem magamhoz, a mobilom összetört, úgyhogy gyalog indultam el, mert a kocsit lenyúlta a rohadék. Egy kis csajt fogyasztottam el néhány órája, és most itt vagyok – mondtam végül, szinte magamat is meglepve, annyira természetesen hangzott. Az emberélet szép dolog volt, ha nem a sajátommal kellett összemérnem. Ezután vártam, hogy megszólaljon Lenore, ám végül mégis én törtem meg a rövid csendet: – Merem remélni, nem fogsz eladni – nevettem ugyan a megjegyzésemen, de azért egy kicsit komolyan is gondoltam. Mindenesetre erősen alapoztam a több mint húsz évnyi ismeretségünkre.
Vissza az elejére Go down
Ember

Lenore Lazzaro
Chatkép :
Lenore & Solomon Tumblr_mp8ajlFdlM1s2lz3to4_250
Szerepkör :
alvilági vezető
play by :
Katheryn Winnick
Hozzászólásaim száma :
131
Pontjaim :
83
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Vic
Őt keresem :
our team:
Little fox, the hacker, Captain & warlock
Tartózkodási hely :
always behind you
Foglalkozásom :
Business women


Lenore Lazzaro

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 03, 2020 9:19 pm
Sol && Nore
We sin as devils do. We love as angels do
A mai nap egészen unalmasan telt a körülményekhez képest. A tárgyalásokat sosem bírtam, de a cél érdekében nagyon sokat meg kellett ejtenem. Pár éve tettem szert szilárd hatalomra, nem kellene a legelején elpuskáznom. Bár minden ellenségem azon szurkol, hogy elbukjak, de nem fogok. Ennél sokkal erősebb vagyok. Túl sok mindenen mentem keresztül ahhoz, hogy ilyen gyorsan feladjam. Még el sem értem igazán a célomat. Egyeduralkodó akarok lenni a városban, de ehhez kapcsolat kellenek, a jó minőségű áruról nem is beszélve. Folyamatos taktikázások, hazugságok és csalások ölelnek körül, de nem bánom mert ebben nőttem fel, ezt szívtam magamba gyermekként. Ez az életem és én magam is ilyenné váltam. A körülöttem lévő mocsok gyorsan megrontott, mint egy harapás az édenkerti almából. A csapatot órákkal ezelőtt indítottam útnak, pontos címet és leírást adva a vámpírról. Eltéveszthetetlen az épület és a vérbank is. Pár hónapja fogtunk bele ebbe a bizniszbe, de egészen jól megy. Eddig semmi probléma sem volt, amit egyértelmű sikernek könyveltem el. Mégis most az ablakon keresztül kémlelem a felkelő nap első sugarait. Egy nyugtalanító gondolat ébresztett, kitörölve szemeimből az álom maradékát is. A telefonom kijelzője üres. Egyetlen üzenetet se kaptam tőle az akció kapcsán. Talán csak elfelejtette, nem ez lenne az első alkalom. Ezzel nyugtatom magam, de érzem a zsigereimben, hogy ez is csak egy újabb hazugság, amit most magammal is próbálok elhitetni. Kezemben egy bögre kávéval kémlelem a pirkadat ezer színben pompázó táncát. A fekete lötty megnyugtatja zilált idegeimet, a forráság lassan csúszik le a torkomon, nyomot hagyva maga után. Kopogás szakít ki a gondolataimból. Vajon ki lehet az ilyen korai órán? Az ajtót kinyitva Sol alakja fogadott, kissé csapzottan és véresen. Csak rá kellett pillantanom és mindent tudtam. Jobban ismertem mint a tenyeremet, az egyetlen fix pont vagyunk egymás életében. Az életem minden egyes pontját ismeri, mellettem volt a legrosszabb pillanataimban. Vállt váll vetve küzdöttünk előbb egymás ellen, majd egymás oldalán. Mi ketten együtt bármit túl élünk, a kapcsolatunk mindennél erősebb. Szó nélkül kitártam előtte az ajtót, megvártam míg belép a nappaliba, ezt követően kulcsra zártam bejáratot.
- Ugye nem? - teszem fel a banális félkérdést, amire mindketten tudjuk a választ. Nem kell teljes mondatokban beszélnem, anélkül is megért, ismeri a gondolataimat, ahogy én is az övéket.
- Mindent tudni akarok - teszem hozzá, miközben helyet foglalok a kanapén és megpaskolom magam mellett az üres helyet - Azt a véres szart vedd le mielőtt rá ülsz, még új - teszem hozzá a tőlem megszokott stílusban. Most ruháztam be új bútorokra, hogy kicsit otthonosabbá tegyem az iroda felső részén elhelyezkedő lakrészemet. Nem akartam a városba költözni, nem lehetek túl messze a központtól.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Lenore & Solomon Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Lenore & Solomon Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Lenore & Solomon Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 01, 2020 5:14 pm

to Lenore

Zsongott a fejem, amikor magamhoz tértem. Az elhagyatott házban voltam, ahol le akartuk csapolni azt a vámpírt, és rémlett, hogy valami nem stimmelt. De csak lassan fogtam fel a körülöttem látottakat: az embereim egy része halottan feküdt a szobában, a vámpír sehol, néhány csepp vért szívott fel a koszos és kikopott padlószőnyeg. Egy éles, tiszta hang derengett fel, mielőtt minden elsötétedett volna.

– Bassza meg! – káromkodtam el magamat, ahogyan felfogtam, az a nyomorult vérszívó eltörte a nyakamat. Az volt a kurva nagy szerencsém, hogy az első pár cseppet a véréből magamhoz vettem, és lenyaltam az ujjamról. Amit vagy nem vett észre félig kiütve, vagy csak simán ki akart cseszni velem. Végül is sikerült neki… A torkom még nem kapart a szomjúságtól, de tudtam, hogy ez nagyon rövid időn belül be fog következni, és azt is, hogy nincs túl sok időm, amíg dönthetek: megölök valakit és vámpírrá válok, vagy elenyészek.

Feltápászkodtam a padlóról. A telefonom összetört. Remek, gondoltam, segítséget nem tudtam hívni, pedig most az egyszer el kélt volna, ha kihúznak a szarból. Odakint sötét volt, az egyik halott karján lévő óráról tudtam, hogy este tíz óra is elmúlt. Szerencsém ebben csak az volt, hogy hétvége volt, így pedig nem volt olyan nehéz találni egy szórakozóhelyen valakit, akiből ihattam. Nem igazán kellett gondolkodnom, megteszem-e vagy sem, egyszerűen csak tudtam, vérre van szükségem.

Az első áldozatom egy fiatal nő volt, aki egyedül indult haza az egyik bárból. Túl könnyű volt, pedig hasonló módszerekkel sosem támadtam meg senkit sem, hiszen korábban, ha végeztem is valakivel, azok olyan emberek voltak, akik nem teljesítették a maffiával kötött megállapodásuk rájuk eső részét. Ezért féltek tőlem. De a lány nyilván nem volt ezzel tisztában. A vére azonban olyan éhséget csillapított, amiről korábban nem hittem, hogy létezhet. Mohó voltam és bár nem akartam megölni, végül hallottam, ahogyan megszűnt dobogni a szíve.

Órákkal később kopogtattam a bejárati ajtaján, hiszen nem volt kihez mennem, sohasem volt, és ez igazán nem változott meg azóta sem, hogy felnőttünk. Lenore volt az egyetlen fix pont az életemben, minden gondolatát ismertem, ő is az enyémeknek, és bármennyire is fel tudott bosszantani, jóval több volt, mint a főnököm. Az egyetlen volt, akire számíthattam és akiben még sohasem csalódtam igazán.

– Szia, Nore! Volt egy kis gondom – köszöntem, ahogyan kinyitotta az ajtót. Hajnal volt már, de még nem kellett félnem a napfénytől. Az ingem eleje véres volt, az arcomon is látszott néhány vérfolt, hiába töröltem meg, miután táplálkoztam.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Lenore & Solomon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Solomon & Lenore
» Solomon & Lenore - I hate you so much
» Lala & Lenore
» solomon & alabama
» Alona & Solomon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: