Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


◭ Team Madorason ⇢ Life is short, break the rules


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Aug. 06, 2020 7:27 pm
- Majd veszünk egy üveg vizet, és amíg azt várjuk, hogy a sültkrumplijaink ehetőre hűljenek, kimossuk a sebét. - Pillantok hol rád, hol pedig a visszapillantóból Medorah felé. - Ilyen későn szerintem már csak a drive van nyitva. - Bocsánatkérőn biggyesztem le az ajkaimat, mintha éppenséggel én tehetnék róla, vagy bármilyen befolyásom lehetne az étterem nyitva tartására. - Aztán elvégezhetek egy egyszerű ráolvasást, ha szeretnéd. - Ezt sokkalta inkább a testvérednek célzom, mint neked, Medorah elég nagy lány - azt hiszem mindkettőnknek jobb, ha nem megyünk bele abba, hogy honnan is vagyok ebben olyan nagyon biztos - , hogy ebben döntést hozzon még akkor is, ha éppen alkoholtól mámoros. Ha engem kérdezel szerintem meglehetősen szórakoztató és aranyos.

A kezemet egy kicsit feltartom, hogy Medorah még véletlenül se essen rá a kézifék gombjára, vagy, ami talán még rosszabb, hirtelen fészkelődésébe még véletlenül se nyomja el az automata váltót valamilyen másik állásba. Kicsit hagyom, hogy a kezemre támaszkodjon, felnevetek, szórakozottan leginkább, pillantásom a kijelzőre kúszik, hogy az apró betűs, folyton elúszó betűkből kiolvashassam előbb az előadót, aztán pedig a szám címét. - Wait a minute. - Adok sietős választ, mielőtt Medorahnak közelebb kellene hajolnia, hogy elolvashassa mi is van pontosan odaírva.

- Azért azt egy kicsit sajnálom, hogy nem hívtál engem és Masont, ha már ilyen nagyon jó buliból érkeztél. - Sóhajtok fel félmosollyal, előbb rád pillantva, cinkos vigyort villantva, aztán egy picit, rettentő óvatosan megpróbálva hátratolni Medoraht a helyére. - Lehet, hogy ránk is ránk férne már egy késő esti iszogatás, nem gondolod? - Úgy hiszem egészen be vagy feszülve, talán nem is attól, hogy így kell látnod Medoraht, hiszen kit áltatunk, te és én voltunk már sokkal rosszabban is egy-egy jól sikerült házi buli után, sőt talán Medorah mosott már fel mindkettőnket hajnalok-hajnalán, amikor a lábunk már olyannyira összeakadt, hogy a föld ezerszer biztonságosabbnak tűnt fekve, mint állva. Talán az frusztrál ennyire, amiről mesélni kezdtél, és tudod, ahogyan a visszapillantó tükörből Doraht pásztázom nem tudok nem arra gondolni, hogy letörtnek tartod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Jún. 22, 2020 2:41 am

Hey warrior, keep going.

Maddox && Mason && Medorah

Egy kicsit rosszallón, egy kicsit aggódva nézek rá, mert nem tudom hová tenni az egészet. Mármint azt ami most Medorah-val történt. Oké, hogy volt már ilyen helyzetben, hogy esetleg nem ez az első. De akkor sosem kellett ennyire szembetalálkoznom az egész helyzettel, tudtam, hogy van vele valami hiba. Hogy esetleg lehet vele valami. De sose próbáltam meg kideríteni. Nem akartam. Miért nem akartam? Mert azt hittem, ha távol maradok tőle, akkor megoldja a saját gondjait. De nem oldotta meg. Ez zavart a legjobban. Hogy közbe kellett volna avatkoznom, de nem avatkoztam. Bolond voltam amiért azt hittem, hogy a tétlenség, a legjobb amit tehetek. Mert nem ez lett volna a legjobb és ezt mindketten tudtuk. Ő is, én is. Csak nem akartuk elmondani ezt a másik szemébe. Ez meg zavart. Nem akartam Maddox-ot is belekeverni az egészbe. Ezért nem folytattam tovább, mert ő megjelent. Nem mintha nagy baj lenne, hogy megjelent a testvérem. Inkább én lássam így mint a szüleink. Ők biztosan… nem tudom mit tennének vele. Szóval tényleg jobb ha én vagyok itt. Mert még valahogy el tudom simítani a dolgokat, mert esetleg rendbe hozhatom őt. Tényleg valahogyan.
Nem tudom, hová tehetném őt. Ezt az egészet. Mármint oké, hogy mi elmennénk enni valamit, de…
De semmi. Itt a helye. Muszáj. Nem hiszem, hogy kibírna még egy leszidást. Mármint talán kibírná, talán nem is ártana neki, de nem hatja meg semmi. Látom rajtam. Észre vettem.
– Nem gond, kitalálunk valamit akkor. – válaszolok vissza Maddox-nak és újra Medorah-ra pillantok.
Ijesztő részegen. Kíváncsi vagyok, hogy én hogyan néznék ki, vagy ő hogyan fogadná ezt az egészet, ha én lennék ilyen… de aztán rájövök, hogy jobb ha nem tudjuk ezt. Neki jobban kellek józanon. Majdnem… elnevetem magam, mert kénytelen vagyok rá annyira vicces, ezzel talán el is múlik egy kicsit a „haragom”. Mert valójában nem haragszom rá, csak kényelmetlenül érintett ez az egész.
– Vicces vagy. Talán azért, mert tényleg a testvéred vagyok? – nem nézem hülyének, nem azért válaszolok vissza így, ilyen hangnemben, csak tényleg vicces. Ez az egész. Az amit csinál. Nem tudom megállni, hogy ne röhögjem ki.
Nem akarom megzavarni Maddox-t vezetés közben, ezért hagyom, hogy az útra figyeljen, békésen vezessen, ne zavarja meg őt semmit. De persze ez nem lehetséges sehogy sem. Mert… meghall egy zenét és eszébe jut előre nyúlni.
– Héé nyugodj meg… – megpróbálom meggátolni abban, hogy előre másszon, vagy nyúljon nem tudom mennyire sikerül. Minden esetre tényleg nem szeretném ha Maddox-t zavarnánk a vezetésben.

◉ ∞ words ● Willow Tree ● note:  Cute

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Jún. 21, 2020 10:59 pm
Finom lökéssel indulunk meg – utaztam már Maddox mellett, bármikor kérdés nélkül rábíznám az életemet, ebből kifolyólag tudom, mennyire jó sofőr, ebből pedig az következik, hogy az a finom hátracsúszás, amivel reagálok az első méter megtételére, kétségtelenül az instabilitásom közvetlen következménye. Továbbá – kizárólag a teljesség kedvéért – illik megjegyeznem, hogy mindezt a lehető legkevésbé kecsesen, mondhatni elég szerencsétlenül préselődök az ülés háttámlájának, egy tompa puffanás és nyögés kíséretében, úgy tűnik, a gyomrom nem tette meg azt az egy métert hátrafelé, és annak tartalma öles bukfenccel ugrik a helyére. Jelen állapotomat látva senki sem hinné el rólam, hogy általában macskaügyességgel és parkouröket megszégyenítő merészséggel közlekedem terepen, éles bevetés közben. És az enyhén felcsúszott, vaktában lesimított szoknyáról se egy mindig összeszedett, precíz vadász jutna az ablakon behajoló eszébe.

Tulajdonképpen annyira mindegy. Mielőtt elindultam este, egyetlen vámpír érdekelt, egyetlen kapaszkodott létezésének puszta tényével gondolataim higanyszálaira, mostanra nullára redukálódott ez a szám. Nem akarok alapos lenni, nem akarok rafinált lenni, nem akarok fegyelmezett lenni.

Ma este kifejezetten tetszik a részeg lány szerepe, aki arra sem képes, hogy bekösse magát – időközben megpróbáltam kitapogatni a biztonsági övet, kétszer is rossz helyen fogtam meg, egyelőre nem találom, hová kellene bepattintanom –, és akit egyszerre két barát – valójában egyik sem az, illetve mindkettőhöz kellene egy vaskos perjellel elválasztott jelző – halmoz el figyelemmel és gondoskodással. Ez jó, nem, nem egyszerűen jó, hanem nagyon jó.

Még az sem érdekel, mibe rondítottam bele. Valahová tartottak, nem? Valamiről beszéltek, nem?

– Adom, bro – faképnél hagyom a húzogatással valószínűleg tönkretett biztonsági övet, az anyósülés mögé pozicionálom magam, és előredőlök, két karommal átölelem Mason vállait. – Nem fura? Tesónak hívlak, és tényleg az vagy – államat megtámasztom az ülés fejtámláján, nem sokat látok így, de hé, nem is nekem kell látnom. – Nem kell sebtapasz, jó, egy kicsit csíp, oké, kicsit tényleg csíp, nem akarom letagadni, majd kimosom vízzel, és rászorítok egy zsebkendőt. Meg ne állj – pillantok Maddox-ra félig szigorúan, félig incselkedően –, mert éhen halok. Ú, mi ez a szám? – El is eresztem, vagy inkább félig átmászok rajta, hogy hangot adhassak rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Jún. 03, 2020 11:14 am

Figyelmesen hallgatlak, közben meg egészen összepréselem az ajkaimat, hümmögök egy sort, egy kicsit fel is húzom a szemöldökömet, de igazán próbálok előre figyelni és nem rád tekinteni, mert akkor egészen biztosan rájönnél, hogy valami sántít ebben az egészben, mert hát tudod hiába szeretnék veled nagyon-nagyon egyetérteni arról, hogy Medorah szét can csúszva és nem önmaga, nem igazán megy, mert hát amikor összekeveredünk, akkor nagyon is úgy tűnik, hogy éppenséggel tudja mit csinál és, hogy miért csinálja, és hát elég jól is ért hozzá.  De ezt mégsem mondhatom neked, elvégre nem tudom, hogy mennyit tudsz rólunk - nem mintha olyan sok minden lenne velünk, de azért mégis csak egy kicsivel több, mint aminek lennie kellene - gyanítom, hogy nem sokat, így inkább csak helyeslően hümmögök és bólogatok. - Beszélni nem próbáltál vele? - Kérdezem meg végül egy fél odapillantással, mert hát azért biztosan nem kitalálod ezt az egészet és én mégis csak aggódom Medorah miatt.

Engem ez az egész egy kicsit azt hiszem jobban szórakoztat, mint téged, el is folytok gyorsan egy mosolyt miután Medorah épségben - de azért egészen alkoholtól mámorosan - tápászkodik fel. Intek neki miközben a tekintetem mögüled önkéntelenül szalad végig rajta, óvatoskodva persze, mintha rettenetesen kellene félnem attól, hogy rajtakapsz, amiért a testvéreden legeltetem a tekintetemet. A szemöldököm egy kicsit a magasba szalad szórakozottan, és hát tudod én szerintem egy kicsit jobban szórakozom Medorah-n, mint te, valószínűleg még csak sejtésed sincs arról, hogy hányszor keveredtünk már ilyen és ehhez hasonló helyzetekbe ő és én.

Fel is nevetek amint beszáll, kicsit hátra is fordítom a fejemet, hogy újra felmérhessem milyen károkat okozhatott magában, futólag fókuszálok az autó gyér fényében az apró horzsolásokra mielőtt sebességbe helyezném az autót. - Sajtburgert mindenkinek. - Egyezek bele helyeslő bólogatással félmosollyal, a rádiófej hangját egy kicsit lejjebb is tekerem, hogy ne zavarjon minket idebent a beszédben, a fejemet meg egy kicsit Medorah felé nyomom - kicsit sem fordítom, nem, semmiképpen sem - a pusziért, hogy aztán, mintegy engedélyként a gázra léphessek finoman. - Nem tartok itt ilyeneket. - Rántom meg a vállamat bocsánatkérően félig feléd pillantva, de most már sokkal inkább koncentrálva az úttestre hátha felbukkan még valahol egy-egy vadul bicikliző egyén. Az autó befogadóképessége egészen hamar megtelhet, ha nem vigyázunk eléggé. - De megállhatok az éjjel-nappalinál és beszaladhatsz ha gondolod, mi meg megvárunk a kocsiban. - A visszapillantóból vetek egy kósza pillantást Medorah felé kiszélesedő mosollyal. Mint említettem én ezt a helyzetet nem tartom olyan tragikusnak, mint amilyennek ezt te gondolod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Május 17, 2020 10:45 pm

Hey warrior, keep going.

Maddox && Mason && Medorah

– Letört. Eléggé letört mostanában és nem tudom mihez kezdjek vele. – vagy legalábbis így tudom definiálni azt az állapotot amivel naponta szembesülők. Nem mondhatom rá azt, hogy depressziós, mert hogy nézne ki ugyebár sem pedig azt, hogy most éli második kamasz korát és csak úszik az árral, mert nem tehet mást.
Én meg csak nézem ahogy napról napra szét esik és megpróbálja újra összerakni önmagát. Teljesen sikertelenül. Legalábbis én nem azt látom rajta, hogy jó passzban van és tényleg olyan hiperszuper hangulatban van, mint állítja.
– És megsajnáltam. Nem érdekelne az ő dolga egyáltalán ha nem sajnáltam volna őt meg és már engem is zavar, hogy olyan… semmilyen. – mert bizony az volt, végül is valamilyen hihetetlen okból kifolyólag tényleg ezt lehetett volna mondani róla. Hogy csak úgy van. Egyszerűen és tényleg semmilyenül. Már ha létezik egyáltalán ez az állapot. Vagy legalábbis maradjunk annyiban, hogy én ezt láttam rajta és emiatt sajnáltam meg.
Persze mindig talál egy módot, hogy meglepjen, mint például most. Egy kicsit szégyelltem magam amiért Maddox-nak így kellett látnia őt, mert amíg lehetett igyekeztem egy olyan képet alkotni róla ami nos maradjunk annyiban egy kicsit másabb. Tudom, hogy Medorah nem egy Boudica jellem, hiába tűnhet úgy, de amúgy itt a példa miért nem követném őt a halálba vezető ösvényen, inkább elhúznám onnan.
A víztoronynál voltak páran. Hát persze. Miért nem lepődöm meg ezen? Nagyobb baja is eshetett volna ilyen állapotba. Még szerencse, hogy pont most jött és mi pont most mentünk volna. Ha józanabb lenne biztos nem akarná, hogy a szüleink megérkezésükkor így találjanak rá, megint. Ezért se olyan rossz ötlet, hogy ha velünk jön. Nem ellenzem egyáltalán. Figyelem ahogy bedobja magát az autóba, még épp van időm egy „Remélem.”-et kinyögni Maddox-nak amikor felhozza, hogy talán meg tudom beszélni Medorah-val a dolgokat, amikor ő szépen veszi a bátorságot és megpuszil.
Le kellene videóznom, hogy lássa magát, mennyire szeret még olyankor is amikor veszekszik, amikor kiabál, amikor fenyegetőzik valamivel. De persze nem teszem. Helyette mit csinálok? Nyugodtan pillantok rá.
– Vizet is kapsz a világ összes sajtburgere mellé. – meg még egy rakás testvéri törődést ha kiszállunk az autóból és lesz alkalmam elcsípni Medorah-t mielőtt ő szépen beszambázna a Mekibe. Tudom, hogy csak egy kicsit horzsolta össze a térdét és valószínűleg azt mondaná ez meg se kottyan neki, de azért nem engedném el csak úgy.
– Van valahol a kocsiban sebtapasz ugye? – kíváncsiskodom csak úgy nagyon óvatosan Maddox-tól   és a lehető legelmotyogottabban, amit gondolom nehezen fog megérteni, de ha elérünk a Mekibe úgyis feltenném még egyszer a kérdést szóval nem zavarna.

◉ ∞ words ● Willow Tree ● note:  Cute

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Május 01, 2020 2:56 pm
Ilyen szögből szinte képtelenség megállapítani, ki fuvarozza egyelőre ismeretlen helyre Masont – merthogy átmenetileg enyhe akadályozottsággal vagyok képes gondolkodni, de azt még én is tudom, melyik földrészen vagyunk –, valamelyik haverja lehet, és ez a valamelyik biztosan látott már – nem feltétlenül ilyen állapotban, elismerem –, ezért feleslegesen nem kezdek el szemérmeskedni. Huszonévesek vagyunk mind, a részegség nem furcsa, hanem egyenesen elvárt szabadidős tevékenység. Szemforgatását elnagyoltan leutánozom, ami rossz ötletnek bizonyul, vele együtt a világ is félfordulatot tesz, kis híján kicsúszik alólam a szabvány szerint nyírt fű.

Helyzetemhez mérten egész gyorsan feltérdelek, végre hozzájuk igazodik a perspektíván, innen pedig tisztán látni Maddox arcát, a kínos lazasággal intő kezét. Persze, én elfelejtettem említeni az öcsémnek, hogy hébe-hóba, néha, alkalomadtán, szükséges időkben, előre meg-nem-beszélten, Maddox pedig – mondjuk feltenném rá az idei tandíjam felét – nem sietett felvilágosítani. Megismétlem, huszonévesek vagyunk, és nem, még véletlenül sem kötelességem beszámolni a sebgyógyítási módszereimről. Mindenki úgy próbálja egyben tartani magát, ahogyan jólesik, ameddig másnak – másban – nem okoz kárt. Maddox sosem panaszkodott.

Mason nyilvánvalóan panaszkodna, ha rájönne. – Szia! – mosolyodom el alkohol indukálta vidámsággal. – A víztoronynál lógtunk páran – cseppet koordinálatlanul tápászkodom fel, a biciklit csak úgy nekidöntöm a sövénynek, máshol biztos lennék abban, hogy reggelre ellopják, itt viszont elég lesz visszajönnöm érte, bárki találja meg, vagy helyben hagyja, vagy a saját garázsának támasztja a jogos gazda felbukkanásáig. – Farkaséhes vagyok – sietve leporolom a ruhámat, bőrbe préselt fűmaradványokat seprek félre a térdemről, furcsa, nonfiguratív minták maradnak a helyükön. – Bár nem kérdeztétek, azért elmondom, hogy ez a legjobb ötletetek valaha – feltételezem, jóval komikusabban és komótosabban a vártnál nyitom ki a hátsó ajtót, és bemászok, pontosan középre.

Késve veszem észre, hogy elfelejtettem behúzni magam után, oldalra vetődök, megkapaszkodom a abban a kis izében, amit egyébként nyitáshoz használ az ember, és magammal rántom, ahogyan a testsúlyomat az ellenkező irányba döntöm. - A két kedvenc spanom – előrelendülök, átkarolom az anyósülés fejtámláját, és oldalról puszival támadom meg Masont, majd ugyanez a kényeztetés Maddox-nak is kijár. Gyanítom vállalhatatlanul viselkedem, annyi reményem marad, hogy talán, talán ezzel együtt bájosan is. - A világ összes sajtburgerét akarom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 28, 2020 3:16 pm

Medorah említésére csak magasba szalad a szemöldököm, de egy szót sem szólok, mert akkor lehet, hogy kiderülne, hogy a kelleténél egy kicsit jobban ismerem és kicsit más kontextusban, szóval csak úgy előrebámulok egy nem túl elgondolkozó fejjel, de közben meg nem is úgy, mint akit teljesen hidegen hagy a dolog. Megköszörülöm a torkomat, a tekintetem meg rólad előre szegezem. - Miért, mi van a nővéreddel? - Próbálok valami nagyon olyan hangszínt megütni, aminek a hatására nem igazán kezdesz el nagyon érdeklődni, hogy engem meg miért érdekel a lány, meg amitől nem tűnik olyan nagyon érdektelennek sem, szóval valahol a kettő között igyekszem elevickélni, de az evickélés sosem volt igazán az én bizniszem és nem tudom, hogy neked ez mennyire fog feltűnni.

Próbálok annyira laza lenni, amennyire ez lehetséges ebben a helyzetben és miközben a válaszodat várom olyan lazán bámulok ki a szélvédőn, mintha tényleg nem tudnék rád pillantani, amikor szinte senki nincs az utakon. Szinte senki, mert aztán valaki belebiciklizik baromi hirtelen az útvonalba és én csak reflexből rálépek a fékre, meg egy kicsit arrébb rántom a kormányt és egy 'mi-a-fene' pillantással markolom a kormányt. Ebben a pillantásban benne van a 'te-is-láttad?' és 'ugye-nincs-semmi-baja-' kérdések sorozata. Kicsit visszatolatok és úgy állok meg az autóval, hogy amikor leengeded az ablakot mindketten tökéletesen ráláthassunk a nővéredre.

Kicsi kínosan mosolyodom el ahogyan a volán mögül intek neki, mert tudod sosem voltam jó abban, hogy úgy csináljak, hogy minden rendben van, amikor igazából semmi sincs rendben, és most nem arra értem, hogy majdnem elütöttem Medoraht, vagy ő majdnem elütött minket, hanem úgy általánosságban, hogy ő és én nem vagyunk csak Medorah és Maddox hanem egy kicsit többek voltunk/vagyunk ennél, és én egyszerűen nem fogok tudni úgy tenni, mintha sosem láttam volna meztelenül. - Szia! - Intek még egyet kínosan nagy mosollyal és még a torkomat is megköszörülöm. - Jól vagy?  - Egy pillanatra végig szalad a nővéreden a tekintetem mielőtt visszanéznék rád. Baromira el akarok most már menni a mekibe. - A mekibe megyünk? Akarsz jönni? - Előbb Medorahra pillantok aztán rád, aztán meg megint rá. - A biciklid itt kell hagynod, de visszajöhetünk érte később. - Mosolyodom el egészen kedvesen, és rányomok a lakat alakú gombra a műszerfalon, hogy az autó feloldja magát és Medorah ki tudja nyitni a hátsóajtót. - Talán éppen lesz lehetőséged megbeszélni Medorahval a dolgokat. - Súgom oda neked, aztán a fejtámládon megtámasztva a kezemet hátrafordulok, hogy rámosolyogjak Medorahra még egyszer.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 24, 2020 1:22 pm

Hey warrior, keep going.

Maddox && Mason && Medorah

Egy kis nyugalomra volt szükség, távol a szülőktől, a munkától és mindamellett, hogy zavart a húgom szétesése, hogy nem tudok neki segíteni. Hogy nem tudok ott lenni mellette, hogy nem rakhatom őt össze, mert… mert túl büszke vagyok ahhoz, hogy elé álljak és segítsek neki. Különben egy kicsit kezd furcsa lenni, a szokásosnál is furcsább. Jól van, beismerem én is az vagyok. De én legalább próbálom leplezni valamivel. Nehezen ugyan, de akkor se engedem neki, hogy átlásson rajtam, hogy gyengének lásson, helyette inkább piszkálom, hogy a saját bajaira összpontosítson. Jó lenne már, ha egy kicsit tényleg olyan lenne, mint régen. Mondom és persze, hogy én is sokat változtam, neki kevésbé jó irányba.
De mivel nem akartam egész napot feleslegesen eltölteni, hagyni, hogy csak úgy unalmasan elteljen, úgy döntöttem, teszek ellene valamit. Nem mondanám meg miért választottam Maddox-t, talán mert sejtem, hogy úgyse lenne jobb dolga, másrészt már tényleg hiányzik egy baráttal való beszélgetés.
Ha bármi esélye van annak, hogy kimozdulhatok a szobámból, a házból annak kimondhatatlanul örülök. Régen persze úgy kellett kiküldeni onnan, hogy egy kis friss levegőt is szívhassak, de mára már igyekszem elfoglaltságot keresni magamnak. Az edzések mellett persze, ami a szabadidőm egy részét teszik ki.
Mindenkinek kell egy kis megállás, egy szünet amiben feltöltheti magát energiával, amitől jobban érzi magát szellemileg is. Ezért kell most legalább egy baráttal körbe vennem magam, hogy feldobhassam a saját hangulatomat, hogy akár az övét is valami hülyeséggel ami éppen az eszembe jut.
Pontosan emiatt örülök, amikor Maddox megjön és igyekszem elnyomni azt a savanyú hangulatot ami eddig rám telepedett. Minden csak a pozitív nézet kérdése. Most azt kell tennem. Most arra kell gondolnom. Nem pedig beleszólni más – jelen esetben a testvérem – életébe. Talán egyes hibákat el kell követnie ahhoz, hogy tanulhasson belőlük és majd felállhasson, a bukás után s, rájöjjön az igazságra. Az igazságra, miszerint sokkal erősebb, mint hinné. Csak még magam sem tudom, talán nem bízik önmagában? Vagy csak így szereti kínozni magát? Mindegy is, amint Maddox megérkezik és közli, hogy beszállhatok, szinte már automatikusan be is mászok az anyósülésre.
– Részben megvagyok. Kösz én is. – de persze a részbennek van egy másik fele is, ami miatt ilyen búsan festhetek, nem igaz?
– Szülők és Medorah. Az előbbivel még valahogy elvagyok, de a másikkal még mindig nem jutottam semmire és ez zavar egy kicsit. Eddig csak a felhergelése megy a legjobban. – az mindig is jól ment. Szinte már doktori diplomám lehetne ebből. De épp, hogy jobban belemehetnék ebbe és elindulnánk egy kicsit, az utcánkon meglátok egy alakot kacskaringózni a biciklijével.
Olyan hirtelen ijed meg a fénytől, hogy csak azt veszem észre, hogy ez a zötykölődős alak, túl ismerős. Túl ismerős a ruhája, a biciklije, a kinézete.
– Megállsz kérlek? – fordulok Maddox felé s, ha megteszi akkor le is engedem az ablakot, hogy kiszólhassak hozzá vagy legalább szembe nézhessek vele.
Megint csak valami hülyeséget csinált. Persze, hogy csalódott vagyok benne és a megjegyzésére csak szemet forgatok.
– Feleslegesen csinálnám, te előtte megelőznél és megteszed helyettem. De mégis mit csinálsz itt így? – felvonom a szemöldököm.
– Kell segítség vagy valami? – persze, hogy kell. Úgyse hagynám itt így, előtte azonban hagyom, hogy a szavak eljussanak hozzá.
– Különben ja, éhes vagyok. Egy kicsit, szóval elmehetnénk valahová enni. – fordulok vissza Maddox-hoz, mert az imént nem tudtam rendesen válaszolni neki erre a kérdésére. Direkt intézem úgy, hogy a testvérem is hallja, valószínűleg neki se ártana valami.

◉ ∞ words ● Willow Tree ● note:  Cute

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 21, 2020 11:34 pm
Elengedett kormánnyal tekerünk – dobozos sör és ismeretlen eredetű (értsd: nem olvasunk címkét, csak körbeadjuk vakon és szomjasan az üveget) tömény kering mindannyiunkban, eltérő hígításban és változatos felszívódási szakaszban. Kertvárosban felnőni azért a legjobb, mert soha senki nem kérdőjelezi meg, mivel ütitek el az időt, eszükbe sem jutna rosszat feltételezni az összeverődött baráti társaságról, elvégre lassan másfél évtizede tesszük meg ugyanazokat a köröket, délelőtt vagy délután, éjszaka vagy hajnalban. Kint maradtunk a kőfejtőnél, a víztorony környékén lebzseltünk, elszaladt a idő, bárkivel előfordulhat, úgy szeretünk együtt lógni.

Széttárt karok, félig lehunyt szemek, hátrabicsakló fej – így vág mellkason a kora éjszakai szellő, éjfél sincs, és én már nem tudom, kinek kellene lennem, hogy kiként indultam el otthonról, kiként vettem részt a beszélgetésben, és kiként szeretnék hazaérkezni. Teljesen mindegy, haragudni fognak rám, illetve egyikőjük mindenképpen, és már látom magamon Mason tekintetét, ahogy megáll a hálószobám ajtajában, kissé oldalra biccenti a fejét, és úgy néz rám, mint aki nem is a létezés külső rétegeit látja, hanem engem, teljes valómban, kifordítva, csupaszon. Végighallgatta az egész idióta szóváltást, ahogyan Benjamin neve szitokszó módjára előbukkant, a dühös fojtottságot, a becsapódó ajtót, a bringacsengőt és valószínűleg apám félig elharapott káromkodását.

Egyikünk lefordul jobbra, ügyetlenül veszi be a kanyart, azt hiszem, nevetünk is, utána még valaki eltűnik, felszívódunk a házak átláthatatlan, mégis riasztóan egyszerű rendszerében, bekötött szemmel eltalálnék bármelyikükhöz – máris érzem a muffinok és cukormázas aprósütemények ízét, a frissítő limonádét és oroszlánszagú alagsorokat, ahol akár tízen is összepréselődtünk, egymás hegyén-hátán, babzsákokba és kiült fotelekbe húzódva. Végül ketten maradunk, csendben teszünk meg húsz házat, fáradt kutyaugatás, barátságosan sóhajtozó kertek, kivilágított utak és őrjítő mozdulatlanság kísér minket.

Aztán teljesen magamra maradok. Apró kilengést korrigálok, egyensúlyom el-elveszti realitásérzékét, de éppen elég néptelen és kihalt ahhoz a környék, a mi környékünk, ahol minden ismerős és szeretett, hogy félelemérzet nélkül tartsam a tempót és irányt.

Ez a mai este legnagyobb baklövése, pedig akármit adtunk körbe, annak erősen fenyőfa íze volt, és azt hittem, semmi sem tehet túl rajta. A felvillanó reflektorfénytől azonnal előredőlök, arcomat vaskos sávban festi riadt sárgává, még éppen idejében tudom tudom elkapni a kormányt, ennek köszönhetően belehajtani a legközelebbi, tökéletesre nyírt sövénybe. Arról kis híján visszapattanok.

Már régen nem vagyok kislány, esni is megtanítottak minket, csupán a baleset hirtelensége és az emelkedett alkoholszintem eredményez egy lehorzsolt térdet.

Fékcsikorgás, letekerődő ablak, meg az én tekintetem, ami lustán – azaz mérsékelt illumináltsággal –, felkapaszkodik az autó oldalán. – Mindig tudtam, hogy egy nap meg akarsz majd ölni – hunyorgok félig bosszúsan, félig boldogan, mert bármekkora klisé, meg nyálas, meg minden egyéb, Mason mégiscsak a másik felem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 03, 2020 4:29 pm

Az egész napos Netflixezésben az a legjobb, hogy egész nap nem kell semmit sem csinálnod, mert a következő rész úgy is elindul magától, így neked bőven elég egész nap csak egy helyben, egy pózban feküdnöd és az agyzsibbasztó, ámbár nagyon is érdekes jeleneteket bámulni és úgy tenni, mintha a fordulatok még meglephetnének. Mintha a sorozatszereplők élete sokkal izgalmasabb lenne, mint a saját valóságod, és én elég sokszor menekülök ebbe, amikor az élet elkezd rám dőlni, amikor a biztonságosnak hitt falak egyszerűen elkezdenek meginogni, és én a szoba közepén még egy asztal alá sem tudok bebújni, hogy megmenekülhessek a kőfalak omlása elől. Olyankor menekülök ide, a szobám kényelmes ágyába és a Netflix adta luxusérzetbe miszerint senkinek nincsenek gondjai. Ebben az elképzelt és idealista világban, ami már nem tudom mióta vetül a szemem elé tényleg nincsen lehetetlen. Szerelmek fonódnak, halottnak hitt emberek ébrednek föl halálukból, mindenki szerezhet egy kis pénzt, mindenki lehet gazdagabb vagy éppen szegényebb, de végérvényesen is: minden gond megoldódik.

A telefonom csörgése ránt csak ki a valóságból, kómásan és nagyon fáradtan - pedig egész nap ténylegesen nem csináltam semmit azon kívül, hogy itt feküdtem és bámultam ki a fejemből - nézem csak meg a kijelzőt, hogy aztán a fejem fölé tartva az apró kis készüléket pötyögjek vissza egy gyors üzenetet. Aztán még végignézem ezt a részt, abban egyezek ki magammal, ha nem tudok elég gyorsan a távirányítóért nyúlni és kinyomni a következő rész lejátszása előtt a készüléket, akkor azt a részt is megnézem, és csak utána indulok el. Természetesen elég fürge vagyok, így éppen csak a határidőn belül, de sikeresen nyomom ki, mielőtt elindulhatna. Aztán természetesen letusolok, felöltözöm és a kocsikulcsért nyúlva útnak is indulok.

Villogok egyet amikor meglátlak, beparkolok melléd, majd gyorsan húzom le az autó ablakát. - Csá, ja semmi baj, ülj be. - Húzom vissza az ablakot, aztán megvárom, hogy bemássz a kocsiba, és mikor ez megtörténik, elindulok. Nem tudnám megmondani, hogy merre tartunk, vagy hogy éppenséggel hol fogunk kilyukadni, de elindulunk és megyünk is valamerre. - Megvagyok. - Mosolyodom el oldalra pillantva, szűkszavúan. - Na és te? - Mérlek végig, hátha ebből el tudom dönteni, hogy mi történhetett, mitől nézel ki egy kicsit zaklatottnak. - Akarsz róla beszélni? - Pillantok vissza az útra, megadva a lehetőséget, hogy úgy tegyél, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. - Nem vagy éhes? Elugorhatnánk valami gyors kajáldába. - Én mondjuk mindenképpen a McDonaldsra szavaznék, de természetesen a Burger Kingről is egészen meggyőzhető vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 30, 2020 1:49 pm

Hey warrior, keep going.

Maddox && Mason && Medorah

Irigylem a boldogokat. Ők azok, akik mindenki mással képesek elhitetni, hogy a világunk fényes és javítható. Hogy akár egy csettintésükbe kerül és átragad a boldogságuk másra is. Többek lehetnek ezáltal. De, mint már ez kiderült minden boldog ember csak ideiglenesen az. Mert a szívük mélyén ők is tudják, hogy ez csak egy játék. Egy elcsépelt videojáték, amin most is játszom éppen. A játék lényege, hogy minél több szívecskés embert kell összekapni és megtartani, nehogy az ellenfél kezére jusson. Mert ő képes elcsábítani tőlünk őket. Na meg a különböző akadályok, ha nekimegyünk az érzelmileg nulla embereknek vagy véletlenül őket is begyűjtjük akkor pontokat veszítünk el, meg egy adag szívecskés embert. Ez a játék nem az enyém. Sose vennék magamnak ilyet. Sokkal inkább elgondolkodtató, hogy ki készíthetett ilyen játékot. Már nem akartam mást csak megismerni azt az érzelmileg roncs embert, aki ezt kitalálta. Mert biztosan rokonlélek lehet.
Nem vagyok videojáték mániás. Csak egyszerűen tényleg nem tudtam mihez kezdjek magammal. Igazából szeretem azt hinni, hogy mindent tudok és a világot úgy formálhatom meg amilyenre én szeretném. De ez badarság, mert a világ formál meg engem és nem fordítva. Mások elvárása, hogy milyennek kell lennem. Ám még így is nagyon keveset érzek. Jó persze észrevettem, hogy valami kavarog bennem és azért vagyok néha olyan… fene se tudja milyen. Tétlenkedés helyett inkább, úgy döntöttem hagyom a videójátékot, úgy sem nekem való, holnap visszaadom a szomszéd kölyöknek. Zavart az itthoni légkör is. Igazából, ezért kezdtem el videojátékozni, de hasztalanul. Már nem nyugtat le. Ezért a „B terv” következett. Ami mindig akkor következik, ha nem tudok mit kezdeni magammal és nem akarok a négy fal között kuksolni.
Az egyik ismerősömet hívtam fel, akiről biztosra tudtam, hogy nem fogja rossz néven venni, ha zaklatják. Legalábbis, ha arról van szó, hogy a felesleges energiáját levezetve ne a bárjával foglalkozzon, hanem az ismerőseivel. Nem mintha Medorah piszkálásával nem tudtam volna még vagányabbá és veszekedésektől tartalmassá tenni a napomat, de most nem akartam szekálni őt, később úgyis lesz rá elég időm.
Az élet nem mindig tökéletes. Vannak dolgok, amiket nem tudunk csak úgy, elintézni. Valójában az zavart a legjobban, hogy még mindig nem találtam egy jó megoldást javasolni, adni a szüleimnek az elég régóta kialakult helyzettel kapcsolatban. Lehet, hogy ez az egész nem az én ügyem, de valamilyen szinten mégis hatással van minden egyes lépésemre. Mert azért mégis mennyire megrázó lenne, ha egyszer csak rám kellene vadászniuk? Semmilyen. Nem hagynám, hogy elkapjanak, mert ismerem a módszereiket, végtére is mindent, amit tudok azt tőlük tanultam. De ez a veszély szerencsére még nem fenyeget engem, nem is kell most belegondolnom ilyesmibe, mert nem érint még. Remélem soha nem is fog. Elég zavaró lenne valaki olyannak ez az egész, mint én.
Viszont most még látszólag minden tökéletes, megvan a családom és az ismerőseim sem félnek tőlem, szerencsére. Tehát ezért is toppanok be olyan nyugodtan Maddox környezetébe.
- Szia! Ne haragudj amiért csak úgy tervezetlenül ide hívtalak, de… Tudd meg, hogy hiányoztál és normálisabb jelölt nem jutott az eszembe, akit épp zaklathatnék a hülyeségeimmel. Máskülönben, hogy vagy? – ennyit arról, hogy nem ijesztem el az embereket a közelemből.


◉ ∞ words ● Willow Tree ● note: Feladom
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
◭ Team Madorason ⇢ Life is short, break the rules
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Only you know the way that I break
» come, break me down - Harlen & Adele
» ◭ Team Medson ⇢ Chronicles of... oh my God
» maybe in other life, huh?
» don't let this life drive you crazy;; Armand & Trish

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: