Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Joseph Deer


Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Joseph Deer Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Joseph Deer Giphy
....he's my star in the darkest night

Joseph Deer Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 24, 2020 1:35 pm
Joseph Deer

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Elszánt nincstelen


Michael Fassbender
Aaron Tveit

A karakter cannon is egyben!
Mániákus hazudozó, csaló és tolvaj volt, amikor a Tanács látókörébe került. Kihasználva az anarchia keltette zavargásokat és kétségbeesést, arcátlanul lopott az emberektől. Nem volt semmije és senkije, a megszerzett pénzt italra, drogra és nőkre költötte, de a magához való esze mindig megvolt. A kiképzés során csak annak köszönhetően nem likvidálták, hogy a kiképzője látott benne lehetőséget, mert bár megbízhatatlannak és csapongónak, léha alaknak tűnt, mivel nem tartozott senkihez és semmihez, könnyen bele lehetett táplálni a fejébe, hogy a természetfeletti szolgálata kiváltság és sokkal magasabb életszínvonalon működhet általuk, mint ahogy addig. Jelenleg megrendíthetetlennek tűnik a feladattudatában, de az a jövő zenéje, hogy így marad-e és nem téríti el-e egy másik ideológia...

Kettőnkről: Az első perctől fogva megvolt köztünk az a bizonyos szikra, melynek létezését hiába tagadjuk. Hamar beloptad magad a szívembe a kifinomult stílusoddal, választékos szavaiddal és igéző szemeiddel. Teljesen levettél a lábamról, kár, hogy nős vagy. Legalábbis én így tudom. De valószínű ez is csak egy hazugság mint a húgod vagy az a tény, hogy művész vagy. Nem tudok róla, hogy te is a begyűjtőkhöz tartozol, akik a fajtámra vadásznak. Mióta tudod, hogy mi vagyok? Előbb tisztában voltál vele mint én? Temérdek kérdést vet fel bennem az igazság, amiről fogalmam sincs. Hazugságok hálójában raboskodok. Volt valaha egy igaz mondatod?

A két karakter között egy lassan kibontakozó szerelmet szeretnék, ami több szempontból is lehetetlennek tűnik. Az úriember szerepel az előtörténetemben azt kéretik elolvasni. A név számomra alkuképes, a pb is a fentiek szerint a többit az adminokkal tessék megbeszélni.
Nagyon várlak! Kérlek gyere és borítsd fel még jobban az életem!  Cute
 
 35-40 év

SZABAD / FOGLALT

Begyűjtő
Vissza az elejére Go down
 
Joseph Deer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raymond Deer
» Joseph ---
» Joseph & Camille
» Joseph 'Jo' Flint
» Joseph & Elise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: