Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Joseph ---


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Joseph ---  GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Joseph ---  Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 14, 2020 7:55 am
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 17, 2020 5:33 pm
Joseph ---

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

my secret vampire love


Daniel Gillies

Nem könnyű feladat egy vérfarkas falka nőstény alfájának lenni, főleg úgy, ha a hím nem igazán enged a közelembe egy férfit se, téged se nagyon ismer. Titokban kezdtünk el találkozni, de akkor még nem tudtam, hogy mi vagy. Nem tudtam, hogy az éj gyermeke vagy. Sokáig titkoltad előlem, de aztán egyszer láttam ahogy egy emberből táplálkozol az utcán. Igazából sejthettem volna, hogy valami nem okés veled. Jól nézel ki, megértő voltál velem és amiben tudtál támogattál. Nem mondhatom el Senecának azt, hogy beleszerettem egy vámpírba. A helyzetünk ígyis bonyolult. Ő nemsokára nősül, régen pedig úgymond kavargattam vele, most pedig megkaptam az újonc farkasok betanítását. Ígyis van elég baja, nem akarom még az én gondjaimmal is traktálni, de nem tudom mi lesz veled és velem... Vajon elfogom tudni fogadni azt, hogy vámpír vagy? Vajon a saját érzéseim irántad fontosabbak lesznek mint egy falka irányítása?

//nagyon várom az úriembert! Cute PB-t szeretném ha maradna a sok-sok  közös kép miatt, név az alkudható, de mindenképp írj, ha itt vagy, nagyon várlak Aztaaaaa
 
 90 év

SZABAD  

Vámpír
Vissza az elejére Go down
 
Joseph ---
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joseph Deer
» Joseph & Camille
» Joseph 'Jo' Flint
» Joseph & Elise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: