Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Joseph 'Jo' Flint


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Joseph 'Jo' Flint GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Joseph 'Jo' Flint Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 14, 2020 7:51 am

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Joseph,
Ugyan tegnap minden előtörténeten végig akartam menni, de az a fránya karbantartás egyszerűen felőrölt idegileg... Very Happy Remélem, nem haragszol!
Na, de... éppen ebből az apropóból térjünk is rá a lapodra, hisz te is sokat vártál már. Daniel Gillies egy nagyon karizmatikus arccal rendelkező, jómodorú férfinak tűnik, bár ki tudja, talán hozzásegítette az a bizonyos Mikaelson-szerep is, hogy ez a kép alakuljon ki róla. Mindenesetre nem is tudnám másképp elképzelni őt, csakis vámpírként.
Tessával való viszonyodat úgy érzem, csak a játéktéren fogjuk igazám megismerni, de nem is baj ez; elvégre kell valami kis izgalom ezekre a játékokra is, nem? Wink
Nem húzom tovább az időt, kérlek, menj foglalózni, aztán... nyomás-nyomás! Jó játékot!


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 12, 2020 9:38 am
Joseph Flint

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

megtalálni a másik feledet olyan, mintha soha többet nem lennél egyedül



big bad vampire

Durva vagyok és rémesen modortalan, persze csak akkor ha kihoznak a sodromból. Ilyenkor még a fejemet is elvesztem néha és megmutatom milyen fából faragtak röpke 90 évvel ezelőtt. De egyébként elmondható, hogy nagyon hangulatember vagyok. Úgy állok másokhoz, ahogy hozzám is állnak. Persze ha normálisan, akkor én is lehozom a csillagos eget, az olyankor jól is esik, hogy segíthetek másoknak, meghallgathatom őket, pláne ha még nekem is előnyöm származik belőle. Mert valljuk be, ha egy csinos nőt segítek, abból valamikor, valamilyen formában hasznom lesz. Szóval tudok ilyen is meg olyan is lenni, de alapesetben egyértelműbb, hogy kedves vagyok és segítőkész, talán még melegszívű is, a nagy gonosz vámpír lepel alatt. De mégsem mondanám magamnak mindig derűsnek és jól vasaltnak. Vannak rosszabb napjaim és vannak jobbak, ennyi.
Ami a megjelenésemet illeti, igencsak jóvágású alak vagyok, egy igazi gentleman. Barna fazonra nyírt hajzat, igéző szemek – a szó legszorosabb értelmében – és egy megkímélt zakó. Ez minden ami jellemez. Sosem tudtam elviselni magamon sokáig a hétköznapi vackokat, nem mondom, hogy az semmilyen formában nem tud jól kinézni, de talán a korom miatt is, én csak az elegánsabb öltözetet tudom igazán képviselni. De ez régebben sem volt különösebben, csak akkor még nem volt ekkora a választék, sőt, szinte nem is volt választék.
 
 1930. 01. 19.

Daniel Gillies

vámpír
a karakterem  keresett



szerepkör

Ha valaki valaha találkozott olyan csodálatos lánnyal, mint én, akkor az tudhatja milyen az, mikor azért titkolsz el valamit a másik elől, hogy megvédd. Nos én egy ilyen helyzetben lebegek jelenleg. Mindennél jobban szeretném megosztani Tessa-val, hogy vámpír vagyok, de annyira rettegek, hogy ebből baja származhatna. Tudom nagyon jól, hogy farkas, bár erről Ő mit sem sejt, de én tudom a titkát. Éppen ezért esik olyan rosszul, hogy nem mondhatom el neki a sajátomét, nem érzem fairnek. De nem csak attól tartok ám, hogy bajba kerülhet, hanem attól is, hogy megutálna, vagy még talán rám is támadna. Hiszen köztudott, hogy a vérfarkasok és a vámpírok nem jönnek ki jól egymással. Mégis annyira szeretném megosztani vele, mert úgy érzem talán lehetne kettőnk között valami. Nem is tudom, egyszerűen csak úgy érzem, megtaláltam a másik felemet az Ő személyében és szeretném ha ez sosem múlna el. Engem nem érdekelnek a modern sztereotípiák, nem érdekel, hogy ő farkas én meg vámpír. Volt már sok szerelmem, ami cáfolta a sztereotípiákat, de még sosem ismertem olyan lányt, mint ő. Magabiztos, megfontolt és vezető egyéniség.

Feltöltődés képen kénytelen voltam egy kicsit kimozdulni az éjszaka leple alatt és keresni holmi harapnivalót. Egy mindennek, csak kellemesnek nem nevezhető sikátorban találtam rá egy teljesen részeg nőre. Azon gondolkoztam, hogy a vágy a halálra, amit érzek, belőle árad, vagy én árasztom ezt a bűzt. Továbbá megfordult a fejemben, hogy megadom neki amit kér – még ha kimondatlanul is – de aztán úgy döntöttem, elég ha feltöltődöm, így csak annyit szívtam belőle, amennyit nagyon muszáj volt. Életben hagytam. Már végeztem és egy kendővel törölgettem a számat, mikor megláttam egy alakot a sikátor végén, Tessa volt az, egészen biztos vagyok benne. De mire megindultam felé, hogy jobban szemügyre vehessem, egyszerűen eltűnt. Hogy elszaladt-e ijedtében, vagy csak a véletlen műve, hogy pont elment, azt nem tudom. Igazából azt sem tudom, hogyha Tessa volt, hogy mit keresett itt ilyenkor. Javában ütötte éppen az óra az éjfélt. Nem tudom most mit gondolhat rólam, vagy mit érezhet irántam. Bizonyára haragot, talán mert nem mondtam el neki, talán mert így már nem tudna szeretni. Nem is tudom igazán. Csak valamiért fáj, mert el szerettem volna mondani, én tényleg annyira vágytam rá, hogy elmondhassam. Már hetek óta támogatom és mellette vagyok, de egyszerűen nem volt merszem elé állni.

Nem hagyott nyugodni, ami történt, így álomra sem tudtam hajtani a fejemet, egész éjszaka kattogott az elmém és próbált ésszerű magyarázatot gyártani az éjjel történtekre, de mind hiába, erre nem volt válasz. Ezért fáradtan bár, de úgy döntöttem, el megyek és megkeresem, tudni akarom mit látott, vagy mit NEM látott. Tudni akarom, hogy érez irántam, ideje, hogy Ő is felfedje amit érez. Nekem. Csak nekem.
Vissza az elejére Go down
 
Joseph 'Jo' Flint
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joseph ---
» Joseph & Elise
» Joseph Deer
» Joseph & Camille

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: