Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chris Scott


Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
Chris Scott E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 10, 2020 7:55 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Christian!  Cute

Arról már el sem kezdek áradozni, mennyire jóképű vagy, mert semmi értelme nem lenne... Very Happy A lényeg, hogy tetszik, amit összehoztál és az egész jellemrajzodban van valami megkapó: a tragédia, amit elszenvedtél és aminek történése közben tehetetlennek érezted magad, átállított a "sötét oldalra", kifordított önmagadból és elérte, hogy semmi más ne legyen fontos számodra, min a bosszú. Azt, hogy nem vagy veszett ügy, tökéletesen jelzi, hogy vágysz valami másra: Iris megjelenése felforgatta a megszokott létezésedet, megmutatta, hogy az értelmetlen gyilkolás nem minden. Vajon hagyod magad és bevallod, hogy szükséged van a gyengédségre vagy tovább viseled a páncélodat?

Menj, foglalózz, aztán irány a játéktér! Jó szórakozást! Smile


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 09, 2020 6:18 pm
Christian Scott

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Bolond az, aki a saját világában él.



Pszicho warlock

Való igaz, hogy a fájdalom nagy lépteket ölthet, befolyásolhatja a teret és időt és irányíthatja az emberi eszmét. A fájdalom, ami odáig húzott, hogy megszállottá váltam, gyilkossá és egy érzések nélküli testté. Pedig egykor magam is egy jó ember voltam, telis-tele érzelmekkel. Mindig jobbá akartam válni, segíteni másokon. De mindössze húsz éves lehettem, mikor elvesztettem a családom, a szüleim a két szemem láttára haltak meg. Éppen csak nem a karjaimban, mert túl gyáva voltam és inkább a saját bőrömet mentettem. Kezdetleges volt a mágiám és féltem, nem tudnám használni krízis helyzetben. Az a pillanat, az a nap azóta is a fejemben rémképek soraival kísért. Gyáva voltam, de az a nap megváltoztatott. Volt egy hatalmas előnyöm, még pedig, hogy ismertem a gyilkost és éltem is ezzel a tudással. Már biztonságosan használtam a képességeimet, mikor végeztem vele. Nem éreztem fájdalmat, vagy szomorúságot, csak dühöt és bosszúvágyat. Élveztem, ahogy a saját kezeim által ég el. Élveztem minden percét. A régi énem ezennel megszűnt létezni és valami új, egészen más lettem. A fájdalom formálta elmémet többé nem pazaroltam butaságokra. Miután kiegyenlítettem a családom számláját, nem hagytam abba. Olyanokat kerestem akik bűnösek. Nem érdekelt kik ők, nem érdekelt mik ők. Minddel végeztem. Legyen az a saját fajtámból, vagy sem. Végeztem a bűnösökkel és úgy éreztem több lettem a halálukkal. Nem akartam leállni és talán a természet törvényeit is megszeghettem egyszer-kétszer, mert egy időre a mágiám is elenyészett. Ebben az időben sebezhetőbb voltam, mint valaha. De nem csak fizikálisan, hanem érzelmileg is. Elkezdtem csapongani, habár ekkor már jó a harmincas éveimben jártam. Sokakkal megismerkedtem, köztük egy Iris nevű lánnyal is, akivel talán ki is alakulhatott volna valami, de visszatért az erőm és tovább álltam, hogy igazságot szolgáltassak. Alapvetően ezért a cselekedetemért mondom magam érzések nélkülinek. Mert senki más nem érdekel, csak a bosszúvágyam.
Alapvetően jóképűnek mondhatom magamat. A sok ránc és meggyötörtség ellenére amiket az évekkel húztam magamra, mégis mai napig bomlanak utánam a nők. Hogy a sugárzóan barna szemeim, vagy a kicsit kopottasan barna hajzatom teszi-e ezt, azt nem tudom. Vagy esetleg a napbarnított bőrömé. A karakteres arcszerkezetemnek szemöldökeim adnak egy igazi keretet, melyek dúsak és szinte kivétel nélkül mindig ápoltak. A testalkatom akár egy igazi üzletemberé, habár én sosem készültem arra a pályára. Erről az öltözetem is árulkodik, ami sokkal inkább laza és hétköznapi. Na meg a körmeimről ne is beszéljünk, amiket habár mindig ápolok, de a munkámból adódóan mindig koszosak. Nem is igazi piszok az, hiszen kezet mosok rendszeresen, inkább csak az évek alatt letapadt korom és olaj.
 
 1984. 07. 02.

Nathaniel Buzolic

Boszorkány
a karakterem keresett



szerepkör

2018. 04. 11. Az éjszaka leszálltával megérkezett a köd és a szél is. Remek idő volt, csak éppen nem a sétához, amit mára terveztem. Nagy nehezen a legközelebbi bárig elvacogtam. Gondoltam, ha már ennyire alkalmatlan az idő a sétára, kiszellőztetem a fejemet a bárban egy pohár whisky mellett. Vagy valami más itóka kíséretében. Igazából halálosan unatkoztam és rettegtem. Nem is attól, hogy felkeresnek azok rokonai, akikkel az évek során végeztem, sokkal inkább attól, hogy nem tudom megvédeni magamat velük szemben. Elvesztem az erőm nélkül. Az arcom is teljesen eltorzult a fáradságtól, hiszen az álmaim sem az igaziak azóta, hogy a mágiám szertefoszlani látszott. Meg természetesen azóta fordított életet élek, így a bioritmusom is a lehető legjobban felborult. Már nem éjszaka hajtom álomra a fejemet, inkább a délutáni órákban. Ezzel eddig nem is volt igazán gond, hiszen hamar sötétedésnek indult, meg az időjárási viszontagságoknak köszönhetően, mikor világos volt, akkor is sötétnek tűnt minden odakint. De most, hogy rohan a nyakamba a jó idő, egyre kevésbé tudok aludni, nincs már olyan borongós idő és olyan hosszú éjszaka se. Nem is tudom hogyan tudnék ez ellen tenni voltaképpen.
Kikértem a szokásos „reggeli” kávémat, amit ilyenkor szeretek elszürcsölni egy magazin kíséretében. El is vonultam az egyik asztalhoz és a híreket olvastam. Néha fel-fel pillantottam, mikor az ajtó kinyílt, a szellő bejött kintről és a szélcsengő megszólalt az ajtóban. Egyszerre megpillantottam egy különös lányt, vagy nőt, nem is tudom. Nem is tudom miért olyan különös, egyszerűen csak vonzotta a tekintetemet. Mondjuk ez kimondottan nem tetszett, mert akárhányszor erre eszméltem fel, mindig bajban voltam. Biztos nincs vele minden rendben. De úgy éreztem mégis, hogy lépnem kell. Így legurítottam a maradék kávémat, majd újságostul ott hagytam az asztalon és leültem az ismeretlen mellé a pulthoz. A pultostól kértem egy ugyan olyat, mint a mellettem ülő, majd felé fordultam és a kezemet nyújtottam. Bemutatkoztam és bájosan mosolyogtam. Mikor viszonozta a gesztust és megismertem a nevét szóba elegyedtem vele. Kérdezősködtem róla és jól szórakoztunk. Iszogattunk és az egész olyan volt, mintha minden rossz elenyészett volna. Mintha a szüleim mai napig élnének, a varázserőm pedig ugyan úgy meglenne. Talán először éreztem magamat igazán boldognak, mióta elvesztettem a szeretteimet. Kezdtem úgy érezni, hogy a boldogtalanságom egyetlen okozója a varázserőm. Ha nem lett volna talán soha nem történt volna semmi rossz az életemben és már réges-régen megtaláltam volna számomra a megfelelő partnert is. Mert bárhogyan is nézem, de lassan itt vagyok 33 évesen és nincsen senkim. Egyedül vagyok, de most valahogy úgy érzem, hogy legalább egy barátom van ebben a hatalmas világban. Hogy hogyan tovább, azt pedig majd az idő eldönti, kedves naplóm...
Vissza az elejére Go down
 
Chris Scott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iris & Chris ❈ Beginning
» Shiraz & Scott
» Scott & Lissy
» Evelyne & Scott
» Scott Turner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: