Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Scott & Leta


Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
Scott & Leta E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 01, 2020 8:05 pm
game on, handsome
to Scott
●●
 De cuki vagy  
●●
Semmi sem szebb, különlegesebb, szórakoztatóbb és motiválóbb egy jó játéknál. A velem szemben ülő férfi kellemes partner, ám ami sokkal fontosabb: csodálatos trófea válhat belőle. Nem azért, mert kifejezetten mutatós volt női szemmel; persze, az volt, de az értéke túlmutatott a szép pofin és a kidolgozott testen. Kiválasztott volt és így számomra mindennél többet ért. Szinte előttem volt a jelent, hogy tálcán kínálom a fejét Bastien-nek és emiatt legszívesebben győzelemittas mosolyt rajzoltam volna az arcomra, viszont inkább ismételten belekortyoltam az italomba és elmélyedtem a férfi szemeiben. Kár lett volna belegondolni, mi lett volna, ha más körülmények között találkoztunk volna; ha ő a vadász és én a vad, nem pedig fordítva. Ha két egyszerű ember lennénk... de nem azok voltunk és bennem már fortyogott a tettvágy, erőnek erejével kellett visszafognom magam minden egyes vele töltött pillanatban, hogy ne próbáljam meg hatástalanítani és szaltót ugrani örömömben, hogy az enyém lett. A késleltetési toleranciám minőségéből tanulmányt lehetne írni.
- Tudod, hogy magas az ingerküszöböm. Kevés dolog köti le a figyelmemet. - Alig láthatóan megvontam a vállamat. Kevés dolog volt, ami igazán lekötött és azt tudtam mondani, hogy "ez már igen!" és nagyra értékeltem, ha olyan feladatot kaptam, amely talán képes lehetett arra, hogy meghaladja a képességeimet, legalábbis próbára tegyen... egy az enyémtől teljesen különböző életet, tulajdonságokat és történetet magamba olvasztani újabb és újabb kihívásokat állított elém. Hitelesnek kellett lennem, magával ragadónak, csábítónak, manipulatívnak, de nem túl soknak, viszont éppen elgnek ahhoz, hogy célt érjek. Rettentően élveztem.  
- Mostanában eléggé eltűntél. - Kissé drámaian lebiggyesztette az ajkaimat, de utána rögtön mosolyt villantottam, hogy tudja, csak viccelődöm. - Úgy nézel ki, mint akire már most ráfér egy újabb kör. Csak nem gondterheltséget látok az arcodon? - A tenyerembe temettem az állam, hosszú szempilláimat megrebegtettem. Alig vártam, hogy mesélni kezdjen.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 11, 2020 11:21 pm

invitation accepted

Leta & Scott

Hallottam a hangján, hogy ittas volt. Dühösen fröcsögte a szavait, szentül hívve a nejét megigézték és emiatt hagyta el két héttel ezelőtt. A hívás elején elérte fájdalmasan a tenyerembe döntsem az arcomat. Ismerem a temperamentumát, az előbb cselekvő, később gondolkodó személyiségét és alapos megérzésem volt bajt akar keresni magának. Kit érdekel, hogy a mai világban ez a halál megkísértésével egyenlő, igaz? Kettőnk közül nem ő képviseli a megfelelő választ.
A hívás megszakítását követően azonnal tárcsáztam a rendőrség számát, gondos személyesleírást adva az erőszakos felbujtóról, aki a Blasphemybe érkezett. Azt mondta hamarosan odaér, de biztos voltam hazudott róla és már ott van, az épülettel szemben legalább; a háttérben zene húzódott. Az idióta öngyilkosságát másképpen nem tudtam volna megakadályozni. Kétlem a helyet nagyon is preferáló természetfeletti vendégek jó néven vennék a feléjük viseltetett attitűdjét és ne akarnák a saját módszereik szerint lerendezni a ballépését. Egy nap még megköszöni, amiért csak egy éjszakát tölt az őrsön és nem a föld alatt kötött ki hat lábbal – jobbik esetben.
A biztonság kedvéért a helyszínre mentem, ellenőrizni elkapták-e a zsaruk és mekkora fennforgást okozott. A szomszédos utcában parkoltam le, ám elhaladáskor láttam a hivatali jármű kéken, pirosan villódzó fényét és a járdán sétálva éreztem a kimagasló haragját, amikor megpróbálták betoloncolni az autóba. A bámészkodó tömeg mögött állva soroltam közelebb, nem akartam észrevegyen és még több, teljesen felesleges ellenállást tanúsítson a rendvédelemmel szemben, akik mázlijára egy másik személyt is elkaptak, amiért belevetette magát a rövid idő alatt kialakult verekedésbe.
A katasztrófa turizmus hamar elapadt, mindenki a maga útjára tért. Én a bár felé. Piszkosul rám fért egy whisky a hazamenetel előtt. Át kellene néznem a holnapi meeting anyagait is. Is. Nem tervezem hosszúra a maradásom, csak az ital elfogyasztásáig. Belisa is szabadnapos a mai nap, társaságot pedig kifejezetten nem keresek a bárnál helyet foglalva.
Nehéz lenne nem kiszúrni az irányomba szúró érdeklődést a hátam mögül, ami törleszkedéséhez támaszt lel rajtam jelenlétének tudatásakor. A félrelépésekor hagyott illatból kényelmesen szippantok, a poharat egyelőre lerakom és a szemem sarkából követem az elhelyezkedését.
- Édesen tudatod, hogy hiányoltál. – Figyelmen kívül hagyom a megjegyzését. A bárba vezető látogatásaimat nem nevezném rendszeresnek vagy gyakorinak, olykor keveredek ide és ezt ő is tudja. Többnyire mindig belé botlok. Valahogyan, nem igaz? - Viszont te vagy az, aki úgy fest unalmában itt keres magának szórakozást. – Nem kell a fejébe látnom ahhoz, hogy tudjam komplikált nő. Vonzó, határozott, de komplikált. A mondat végére jobban felé fordulok a székemen és egy sokat mondó pillantást mellékelek a számára, amíg koccintásra emelem a félig teli kristályt. Szeretne valamit, ez nyilvánvaló, a nyílt szavakon kívül másként nem is kell kutakodnom körülötte ahhoz tisztában legyek vele. Ellenben a kihegyezett figyelmét sosem vettem félvállról, egyik éjjel se a könnyebb stílus ellenére.

Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
Scott & Leta E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 08, 2020 4:42 pm
game on, handsome
to Scott
●●
 De cuki vagy  
●●
Már a bár ajtajából kiszúrtam. Legszívesebben a háta mögé léptem volna, hogy egyik tenyeremet végigcsúsztassam a mellkasán, azzal a székhez nyomjam és a másikkal kést állítsak a gyomrába. Elégedetten néztem volna, ahogy leesik a székről és kiszáll belőle az élet, hogy fejben piát tegyek a listán a neve mellé és hátradőljek, mint aki jól végezte dolgát. Egy Kiválasztottal kevesebb, egy újabb eredményes nap, jöhetne az ünneplés, a megérdemelt hátradőlés, hogy aztán ismételten megtalálhassuk, aki iránt nagy reményeket táplálnak… az emberek miért gondolják, hogy egy-két ivadék gyártásával megdönthetnek egy jól működő, stabil alapokon nyugvó rendszert? Persze, ha jobban a dolgok mögé nézünk, az alap sem annyira szilárd, hiszen a boszorkányok szövetkeznek és a fejemet tenném rá, hogy maga a Tanács sem olyannyira tiszta, mint amilyennek mutatja magát; mindig vannak és lesznek elégedetlenkedők, de mivel én az emberektől soha semmit sem kaptak, nem is fogom az ő pártjukat fogni. Ők képesek lennének kielégíteni a mindennapokkal szemben támasztott igényeimet? Kétlem. Viszont a jelenlegi vezetés biztosítja a szórakozásomat, így egy szavam sem lehet ellenük. A saját szabályaim szerint játszhatok és amiről nem tudnak, az nem fáj nekik. Mindenki nyert.
- Megvagy! – A kést hanyagoltam, egyszerűen csak a férfi nyakához hajoltam és halkan a fülébe suttogtam. Fogaim karcolták a fülcimpáját, ujjaim megsimogatták a vállát, majd ellépve mögüle kihúztam a mellett lévő széket. Lábaimat keresztbe tettem és amint a pultos meglátta, hogy kényelmesen helyet foglaltam, elém is rakta a vodka martinit. Imádom. - A végén már mindenki tudni fogja, hogy itt töltöd az unalmas perceidet. - Belekortyoltam az italomba, a pohár pereme felett Scott-ra pillantottam. Ezt az álcámat élveztem legjobban.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Scott & Leta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Evelyne & Scott
» Flavia & Scott, two years ago
» Victoria & Scott
» Shiraz & Scott
» Scott & Lissy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: