Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Scott Turner


Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
Scott Turner E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 07, 2020 7:51 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozottjátékosaink között!  

Kedves Scott!  Cute

Megérkezett hozzánk a szerintem egyik legkülönlegesebb Kiválasztott, aki időzített bombaként bármikor meggondolhatja magát és maga mögött hagyhatja a társait... érdekelne, vajon tényleg megtennéd? A gyermekkorod alapot szolgáltathatott ahhoz, hogy hogy tudd, mikor kell váltani és mikor milyen lépéseket kell megtenned, hogy jól gyere ki a téged körülvevő helyzetből. Biztosan komolyan veszed a tanulást és igyekszel elsajátítani mindent, ami tőled telik és kíváncsi vagyok, mennyire lesz ez elég és megtalálod-e az igazi helyedet.

Menj, foglalózz, aztán irány a játéktér! Jó szórakozást! De cuki vagy


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 06, 2020 1:59 pm
Scott Turner

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

All men are not created equal.



the promising one

Mióta az eszét tudja nyitottan állt a világhoz és széles érdeklődési kört, kapcsolati hálót épített ki. Naiv vágyálmoknak neveznék sokan az életben már megvalósított céljait, amiket saját kezűleg ért el; szegényes családi támogatás híján. Apját nem ismeri, három éves volt, amikor hátrahagyta őket. Anyja mentálisan leépült egy baleset következtében, akiről tizennégy éves kora óta egyedül gondoskodik. Hivatalos papírok szerint nagyanyja vált a gyámjává a tragédiát követően, az ő felelősségévé mindketten, de a valóság ez esetben is eltért az ideálistól.
Józan ésszel méri fel a helyzetét, hozza meg a döntéseit, választja a nehezebb, ám gyümölcsözőbb utat. Mondhatni kitaposta magának fiatalon az iskola, a diákmunka, anyjának pártfogoltságának hármasa mellett. Többre vágyott, vágyik, mint a pórias és egyszerű élet, mert tisztában van vele sokkal több elérésére képes kemény munkával. Ambiciózus, nagyravágyó, de nem telhetetlen vagy öntelt. Határozott, legfőképp a saját elvárásainak akar megfelelni, de nem csökönyös, hogy magasról tegyen másokéra vagy érdektelen legyen a véleményükkel szemben. Fejlődni akar, előre haladni és nem visszafelé. Ehhez szüksége van másokra, nem esik nehezére belátni vagy alkalmazkodni. Konfliktusokba nem gyakran bonyolódik, csak ha a közvetlen közelében lévők - és számára fontosak - keverednek egy a szája ízének nem megfelelő moralitást felelevenítő szituációba. Összevetve; sosem generál, szolgáltat alapot egy hevesebb helyzet kialakulásához.
Sokat mérlegel, de nem dilemmázik hosszasan vagy hezitál, ha cselekedni vagy dönteni kell. Egymaga megáll a talpán, még az aktuális világban is, ahol a mesekönyvből előjövő figurák mellett nehézségek nélkül szlalomozik reális gondolkodásával. Az álmok szépek, csak éppenséggel törékenyek megfelelő alapozás híján és még annál is inkább, ha naivitással vannak telve.
Mindezek mellett egy jó humorú, néha komornak tűnő, rendszerető ember, aki négy cukorral, laktózérzékenysége okán pedig tej nélkül szereti inni a napindító kávéját az azt követő futás vagy úszás előtt.
 
 1986-03-18

Charlie Hunnam

kiválasztott
a karakterem canon



calm storm in a perfect suit

Negyedjére próbálja egyedül meggyújtani a gyertya lángját, ami sikertelenül ér véget, hiába fogja a kezem. A rajtunk keresztül áramló mágia vagy az együttes akarat van hatással a varázslatok erejére? Esetleg együtt fejtik ki hatásukat? Ha egyikünk ellenáll, a másiknak sikerül? Ha elég közel állunk egymáshoz, ám nem érintkezünk, az elegendő? Mennyire feszegethetjük a határokat? Meddig? Túl sok a kérdés, kevés válasz. Egyenként meg sem közelítjük a többi természetfeletti erejét.
Ránézek és látom rajta, hogy a gyakorlás mennyiségétől már hasogatni kezdett a feje ahogy az arcizmai átrendeződnek a koncentrálás pillanatában. Mindig ez történik. Apró ránc gyűrődik a szeme alá. Ha pedig túlerőltetjük, elered az orra vére. Ez számára friss, alig pár hónapja jelent meg rajta a jel.

----------------- 2018. tavaszán
Nem volt sok választásom, mint a keresésére indulni. Az intézményből fogalmam sincs hogyan jutott ki, át a személyzeten, anélkül, hogy bármelyik kamera is rögzítette volna merre indult. Mindezt telihold éjszakáján. A 2012-es történések óta ez nem egy olyan éjnek számít, amikor könnyelműen hagyja el bárki az otthonát vagy ne fertőződne meg a gyanú rossz érzésével még akkor is, ha semmilyen előzetes ismerettel nem rendelkezik, ami okot adna rá. Anyám, előrehaladott demenciájánál fogva sem emlékszik a címre, a saját nevére sem egészében, csak a keresztnevére. A karszalagját az éjjeli szekrényen hagyta. Erőszakos viselkedést sosem tanúsított, a karjáról soha nem tépte vagy vette le második személy bátorítása nélkül.  
A környék átfésülését nem egyedül végeztem, de én kerültem a legközelebb hozzá.
A szomszédos park túlfeléhez érve félreérthetetlen morgás hangja kúszott a fülembe és egy, a tarkómra szegeződő szempár érzése. Fegyverrel jöttem, de az események gyors lefolyása nem engedte meg a használatát; megfordulásra sem maradt időm. A karmok a hátamba mélyedtek, a húsomat szántották - akárcsak a fájdalom hatására kikényszerült hangom a terület csendjét. Az állatéval keveredő vér szagát a haláléval azonosítottam a nyakamra mért csapás után. A számban éreztem az ízét a tehetetlenséggel egyetemben.
A kőtörmelék érkezését nem tudtam hova datálni. Senki nem volt a környéken kettőnkön kívül az adott pillanatban, nem olyan közelségben, hogy elterelésként a farkas felé hajíthatta volna. Mégis ez az akkor megmagyarázhatatlan mozzanat mentette meg az életem. Az állat ingerültsége zavarral párosult, valamint biztosan megérezte a közeledő embereket - akiknek egy másik csoportja idő közben meglelte a keresett személyt. Szerencsémre odébb állt és épp időben kerültem be a kórházba, hogy a legnagyobb problémámmá a maradandó hegek váljanak, nem az ott hagyott fogam.
------------------------------------

Hónapokba telt mire megtaláltak; a mágia megkerülte az akaratukat és egy másik örököst választott az övék helyett. Az emlékeim közül sosem tudtam előhívni az apám arcát, a rokonok sem meséltek róla. Anyám, pedig érthető módon nagyanyámmal tabuként kezelte a személyét azok után, amit tett.
Kiderült van egy öcsém, akit tudtomon kívül fosztottam meg a neki ígért hatalomtól.
Vissza az elejére Go down
 
Scott Turner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Scott & Leta
» Chris Scott
» Victoria & Scott
» Shiraz & Scott
» Scott & Lissy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: