Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


King of my heart


Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
King of my heart Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
King of my heart Giphy
....he's my star in the darkest night

King of my heart Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 19, 2021 9:42 pm
Peter Prescott

Brother, Mentor, Guardian
ft. Jared Padalecki

30-35
év
boszorkány
faj
Foglalt
státusz
Ellenálló / Szimpatizáns
pártállás
Kedves bátyám! Mégis mit mondhatnék rólad? Azt hogy gyűlöllek, csalódtam benned is? Ha ezeket a fejedhez vágnám hazudnék. Sosem tudtam rád haragudni, megértettem a fájdalmaidat, hiszen én is hasonlókat éltem át. Szenvedhettünk volna együtt is, hogy egymást támogatva túl legyünk az egészen. De te nem így döntöttél. Felégettél magad mögött minden hidat és hátra sem nézve elmentél. Igazán el sem búcsúztál tőlem, egyik napról a másikra eltűntél olyan ürüggyel, hogy egyetemre mész. Évek óta nem hallottam rólad, mintha meghaltál volna. Szívemben sosem szűntél meg létezni, temérdek szeretettel gondoltam rád. Már semmit se tudok rólad, mintha egy másik ember lennél. Én is megváltoztam az évek alatt, az a lány megszűnt létezni, akit egykor ismertél. Három éve annak, hogy elvesztettem a meg nem született gyermekem és a vőlegényem. A táncos karrierrem derékba tört. Két éve annak, hogy anya is távozott az élők sorából. Teljesen egyedül maradtam.
Mégis mi vett rá, hogy visszatérj a városba? Engem akartál látni vagy csak erre van dolgod? Ha nagyon erősen kívánnám lennél újra a védelmezőm, a testvérem?

Miért érzem úgy, hogy te sokkal többet tudsz rólam és arról a furcsa anyajegyről? Mi közöd van ahhoz, hogy kiválasztott lettem? A családunk sokkal több titkot rejt magában, mint azt valaha hittem. Kérlek segíts, hogy kibogozzam a kusza szálakat és minden darab a helyére kerüljön.
A két karakter között egy nagyon erős testvéri kapcsolatot szeretnék kialakítani, amit a külön töltött évek se tudtak megbontani. Ők tipikusan olyan testvérek, hogy; "Én bánthatom, de ha más teszi, az halott ember". A múltjukról bővebben itt olvashatsz. Thalia életében nagy szerepet szánok neki. Szeretném, ha ő lenne a mentora a késöbbiekben. Kérlek csak akkor vidd el, ha tényleg van időd pötyögni heti 1 reagot. A pb csak egy ötlet, még őket tudnám elképzelni; Ryan Paevey | Ian Harding | Jesse Metcalfe. Ugyanakkor nagyon örülnék, ha maradna Jared.  De cuki vagy A név csak egy ötlet a részemről.
Nagyon várlak!  Aztaaaaa

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

Raymond Deer • Ellenség?
Mint minden nagytestvér te sem nézed jó szemmel az új udvarlómat, aki elvette az eszem. Lehet, hogy te többet tudsz róla mint én? A hazugságai mögé látsz és ismered a valódi tetteit?
Vissza az elejére Go down
 
King of my heart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nash & Alona - Nothing breaks like a heart
» James King
» Cole Ryder King
» Dominic Nathaniel King

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: