Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


James King


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 29, 2020 9:27 pm
James KözépsönevedKing

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

My Yang Twinbrother


Ian Bohen

James az ikerbátyám, aki pár percel előbb született nálam eme csodás "teljesítményét" rendszeresen az orrom alá dörgölte míg élt és ha engem tartasz gonosznak vagy kegyetlennek, akkor ne akard megtudni hogy ő milyen volt... Ami emlékem van róla, az egy cseppet sem kellemes... a gyerekkori szadizmus és főként lelki bántalmazás (illetve a környezetének magas fokú manipulációja, amivel engem állított be folyton rossznak), amiket miatta át kellett éljek nagyban hozzájárult ahhoz, hogy manapság olyan vagyok amilyen.

Őszintén szólva fogalmam sincsen, hogy szerinte mit követtem el ami miatt pokollá tette a közös gyerekkorunkat, de biztos nyomós oka volt rá. Tippem azért akad - mezei féltékenység, én ugyanis engedelmesebb/szófogadóbb jellem voltam mindig is míg ő minden ellen lázadt a családi életvitelünk ellen -, hogy miért próbált úton útfélen alám tenni. Mégis, egyfajta - az ikrekre jellemző függőségi - viszony van köztünk: egyszerre gyűlöltem és vágytam a szeretetére is mindig, hogy jótestvérekként szeressük egymást az örökös rivalizálás helyett. Elvégre én vagyok az ő Jin-e és ő az én Jang-om és csakis együtt teszünk ki - egymást kioltva - egy kerek egészet. A nagyfokú megfelelési kényszerem miatta alakult ki, melyet mára hellyel-közzel sikerült csak levetkőznöm.

A mi útjaink míg éltünk igen hamar elváltak - 21 éves korában amint nagykorúvá vált lelépett otthonról a szüleim nagy bánatára persze ez is az én hibámként volt felróva hogy rossz testvérként elüldöztem - és a maga útját járta azóta. Éppen amiatt, hogy nem tartottam vele - szerintem érthető okból - a kapcsolatot - bár néha egy-egy lapot küldött, hogy az orrom alá dörgölje épp hol járt - hiszen nem volt a szívem csücske, igazából fogalmam sincsen hogyan alakult a további élete a "haláláig".

Emiatt szabad kezet kap az illető hogy miféle lénnyé válva élte túl az évtizedeket: Vámpír vagy Vérfarkas jöhet szóba fajként! (Nagyon indokolt/jól kitalált indoklás/ötlet esetén Boszorkánymester is lehet, de mindenképpen PM-ben egyeztessünk a családi háttérről/felmenőkről ha erre esne a választásod!)

A lényeg, hogy valamilyen formában térjen vissza mert hiányzom neki és szekáljon a halálba, ahogy régen mert bár sosem fogom elismerni, de nekem is hiányzik mégiscsak az ikrem vagy csatlakozzon hozzánk a családhoz és bandázzunk együtt.

//Cseppet sem mondanám, hogy jelenleg bárkinek is hiányozna - halottnak hisszük és amúgy is van elég bajunk -, de Cole kuzinnal és velem lehetősége lenne ismét egymásra találni a játéktéren ha mégis "feltámadna" holottaiból.

A karakterek közti ambivalens érzelmekre szeretném a hangsúlyt helyezni - a szeretet/gyűlölet - és a mindezek ellenére eltéphetetlen ikertestvéri kötelék újraépülésére, de amúgy nem kötném őt szorosan magamhoz. Bármelyik frakcióhoz is tartozzon - a jelenlegi hatalmon lévőkkel ért egyet vagy épp ellenzi/mást akar - várom sok szeretettel másodmagammal.


 
 83 év

SZABAD

Vámpír/Vérfarkas/Boszi
Vissza az elejére Go down
 
James King
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» King of my heart
» Cole Ryder King
» Dominic Nathaniel King
» Evelyne St.James
» Oliver St. James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: