Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Maia & Laurence - 2018-2019


Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 21, 2021 9:56 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

A visszakérdezésére csak bólintással válaszolok neki vigyorogva. Mivel rajtunk kívül más nincs itt a konyhában, így nagyon mástól nem is kérdezhettem. Bár igaz akár egy szellem is állhatna ott mellette, akit tisztán látok… Hu… azt hiszem akkor egy óriásit sikítanék.
-Azta! Ez nem semmi! Akkor te egy kis zseni lehetsz! És mit csináltok ti ott pontosan?-Elég sok mindent el tudok képzelni így hirtelen, de lehet a fele nagy hülyeség, szóval remélem a válaszával tisztázni tudja a dolgokat a fejemben.
-Amúgy meg Gratulálok a munkához!- Bár még van pár évem, de én már most parázok attól, hogy az egyetem után nehezen fogok tudni munkát találni a szakmámban. De ne fessük az ördögöt a falra. Ez nem egy népszerű szak és ha mindent beleadok biztosan segítenek majd a tanáraim is.
-Nos én is tanulok még az egyetemen. Ha nagy leszek elvileg restaurátor leszek. E mellett meg szoktam az egyik bárban énekelni péntekenként… No nem kell valami késdobálós helyre gondolni. Teljesen kulturált… Mai fiataloknak lett kialakítva. Egészen kellemes a hangulata. Illetve fotózni szoktam. Tény még egyelőre csak hobbi szinten művelem, de idővel majd szeretnék elfogadni megbízásokat. Tudod esküvők, szülinapok és miegymás… Amúgy röhögni fogsz, de sajnos az ujjlevágást is felvehetném a hobbi listámra…-Húzom el a szám sarkát. Nah igen… Ez akkor a legkellemetlenebb, mikor egyedül vagyok és nincs senki, aki megmentsen engem az ájulástól.
A szendvicset én is jó ízűen megeszem. Épphogy lenyelem az utolsó falatomat, mikor Laurence már rohan is ki telefonjával a konyhából. Csak pislogok utána értetlenkedve. Nos ha menni kell, akkor menni kell nincs mese. Én viszont egyedül maradtam, ami kissé elszomorít. Amint elfogyott az összes szendvics és az elkészített tea szépen összepakolok mindent és amit tudok el is mosogatok. Tudom, hogy van személyzet erre, de ha van pár felesleges percem miért ne segítenék nekik? Legalább hamarabb haza tudnak menni.
Elvagyok egymagamban is. Mikor már az utolsó vendég is elsétál dobok egy üzenetet anyámnak, hogy lassan hazaindulok.
-Igazán nincs mit, szívesen jöttem én is élveztem a társaságod.-Közben én is felveszem a kabátomat, táskámat a vállamra kapom, majd kicsit meglepetten pislogok rá.
-Oh igazán nem szükséges. Ne fáradj ezzel. Biztosan te is inkább haza mennél már.-Ismét elmosolyodom és válaszként felveszem a sapkámat is. Ha ragaszkodik ahhoz, hogy hazakísérjen nem fogom lebeszélni róla. Igazából örülök is neki. Jól esik.
-Minden rendben van amúgy?-Pillantok rá kérdőn miközben már mi is kifelé tartunk a kórházból.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - 2018-2019 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 15, 2021 6:06 pm



Maia & Laurence
•2018 december - 2019•

2018 december.

A szervezők egyike vagyok, bárkit meglepne, hogy ilyen fiatalon a részese vagyok... de az értékek és a kölönbségek mindekinél feltűnőek. ÉS az, hogy mi egyformák vagyunk...hát előfordul. S meg sem lep, hiszen nem lenne most kivel társalognom, ha ez nem így volna. Örülök? Persze. Így elkerülöm apám tekintetét kis időre és bár nem számítottam Maiara, kellemes társaságom is akadt, ami bár furcsa mert nem vagyok nagy társalgó tipus, de vele... megnyiltam kicsit. A kávét előkészítem, ahogy kéri, majd oda is adom neki, majd az enyémbe is belekortyolok. A tányért elveszem, egy szalvétát is elszedek, hogy biztonságban legyen a ruhám... allergiás vagyok, ha koszolódik a ruhám...ez van. Óvatosan terítem a szalvétát a nyakamhoz a ruha elé és csak ezután kezdem enni a szendvicset.
- Jó cucc. - dicsérem meg az ételt, hiszen ezt is ellehet rontani, ám ez mégis olyan más ízű, mint az otthoni. De ez megint más dolog. Kérdésére újfent nem számítok, meg lepő már maga a kérdés, ezért, amint lenyelem a falatot, visszakérdezek.
- Én? - persze, tudom, hogy rólam kérdezett, de tényleg ki számítana ilyesmi kérdésre egy lánytól? Meglepett. De illik válaszolni, ezért röpke némaság után jön is a válasz.
- Tanulok. És lassan a munkámat is elkezdem az egyetemen.  Genetikai intézetnél leszek majd fejlesztési munkatárs. Már minden papírt előkészítettem, hogy leadjam... már csak várakoznom kell, aztán mehetek. - ezen kívül nem sok mindent tudnék magamról mondani, de még mielőtt bármit is visszakérdeznék, még talán akad valami. De megtartom magamnak, hiszen nem köthetek más orrára mindent.
- No és te? Az ujjelvágáson...párdon, az önkénteskedésen  túl mi mást szoktál még csinálni? - dobom vissza a labdát egy apró csintalan mosollyal, majd tovább eszem a szendvicset míg el nem fogy. Ám kiszaladok az időmből és a telefonom csörögni kezd, hamar leteszem a maradék ételt vissza a tányérra, leteszem azt a pultra, majd felkapom a zsebemből a mobilt.
- Bocsánat. - azzal már lépek is ki a konyharészről, hogy odébb vonuljak, fültanú nélkül maradhassak. Csak egy órával később térek vissza, mikor már mindenki vonul el és minden tiszta szemét a konyha részen. Megragadok egy kukás zsákot, hogy belesöpörjem az asztalokról a szemetet. Ez már ne a lány dolga legyen...úgyis jön majd a takarító személyzet 1-2 óra múlva.
- Köszönöm, hogy részt vettél ezen az egészen, jó volt kicsit dumálni. Menj haza... pihenj. - veszem fel a kabátomat, igazítok rajta, a sapkámat is felveszem... ám eszembe jut valami. Kint már sötét van... egy két utcai lámpa már kialudt 1-2 napja és nem csinálták még meg.
- Haza kisérlek. Nem biztonságos a környék ilyenkor... - busz ilyenkor most nem jön, majd csak jóval később és mindenki más, aki autóval érkezett már elment. Apám kocsiját meg nem nyúlom le...
- Öltözz fel melegen... - teszem bele a kukászsákot a kukába, majd jól lenyomom, hogy a tető ne legyen fent, majd a kézmosás sem marad el. Az esti műsza úgyis jönni fog és letakarít mindent. Nagy buli nem volt, a szemét a helyén, úgy látom a konyhában sem robbant fel semmi, el lett mosva minden kellék, szóval senki sem szólhat semmit.


Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 03, 2021 8:20 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

-Ilyen profi módon még sose láttam salátát felvágni.-Mondom neki széles mosollyal, majd befejezem a szendvicseket és ki is teszem a tálcát. Már nem ugranak rá annyian, mint az előző körben, de így is hamar elfogy a fele. Mive még mindig maradt hozzávaló így nekiállok, hogy magunknak is csináljak egyet-egyet. Úgy hiszem mi is megérdemeljük, bár igaz nem a potya szendvicsért vagyok itt.
-Azt hiszem félre értettél. Nemes célnak tartom, ha segítünk másoknak. Amikor tehetem én is jövök és amiben tudok segítek, még ha az csak annyiból is áll, hogy felolvasok a gyerekeknek, vagy megtáncoltatom őket. Viszont valljuk be őszintén egyre kevesebben vannak, akik így gondolkoznak. Rohanó világban élünk, ahol képesek vagyunk átlépni a földön fekvőt... Szóval ne haragudj, ha kissé meglep, hogy egy ilyen fiatal srác bevállalja, hogy megszervez egy ilyet. Szóval a érdekelt volna, hogy mi hajtott téged. De azt hiszem megkaptam rá a választ és úgy tűnik ebben hasonlítunk.-Az elején elég komoly képet vágtam, de a végére ismét elővarázsolom mosolyom. Nem tudok sokáig komoly ábrázattal nézni másokra. Nem is szeretem. Inkább mosolygok. Szerintem azzal még mások napját is szebbé tehetem. Pedig tényleg csak egy apró cselekedet. Néha már el is felejtem, hogy vigyorgok. Nah akkor már furán szoktam rám nézni.
-Sok tejjel és öhm vagy három cukorral.-Nah igen szeretem az édességet ezt nem tagadom és a kávét is inkább az íze miatt iszom. Közben én is elkészülök a szendvicsekkel és az övét egy tányérra pakolva átnyújtom neki azt.
-Jó étvágyat.-Megvárom, hogy megkóstolja. Csak utána haraok belea sajátomba is.
-És amúgy ha éppen nem nők ujjait mented meg mit szoktál csinálni?-
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - 2018-2019 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 02, 2021 10:11 am



Maia & Laurence
•2018 december - 2019•

2018 december.

A mérges nézés egy lánytól nem szokott tetszeni, ám nem tehetek róla, mindez komikus jelenet. Elvágta az ujját. Jó persze, akadnak, akik nem birják. Mint én a rendetlenséget, szóval ismerős a helyzet. Jómagam is rosszul vagyok, ha rendetlen a szobám... ha az ágyamon össze vissza van szórva a takaró, a párna. De ezt hagyjuk.
A mentés gyorsra sikerül és a puszi az arcomra...meglep. Még az ajkaim is eltávolodnak egymástól cseppet. Puszi egy lánytól. Basszus. Megnyalom az ajkam, majd hallgatom őt tovább.
- Hős? Ugyan. - hárítok, ennyiért nem neveznek el senkit sem hősnek. Ezt sem tudja. Mondjuk jól esnek dicsérő szavai. Így elmosolyodva pillantok rá, ahogy mindent visszateszek a helyére. Most már tudom hol találok tapaszt...meg elsősegélynyújtó ládát. Majd össze kellene benne pakolnom, de nah! Nem az én dolgom. A kávé belepi az egész konyhát, én is érzem, jólesően ölel körbe.
- Hogy iszod a kávét? - csak érdeklődöm, úgyis kell egy újabb adagot lefőzni, megcsinálom neki is és magamnak is. Jól esne egy fekete. De majd csak ha elmennek a többiek és lesz egy szusszanyásnyi időnk. Ám a vágóeszközre visszatérve átveszem tőle a kést. Szeljem össze a salátát? Hogy? Mit? Én? Felhúzott szemöldökkel néztem a salátát, majd a kést. Mi? Nyelek egyet, miközben Maia-ra nézek majd elkezdem vágni meg szétszedem leveleire is. Nagyjából jó lesz így! Gusztusos. Dehogy lehet megenni ezt? Vagy csak dísznek? Fogalmam sincs, mindenesetre készen vagyok vele pillanatok alatt. A következő kérdése meglep. De aztán sóhajtok és felé fordulok.
- Már az is válaszra vár, hogy miért szervez valaki adományozó bulit? A gyerekek miatt lényegében Maia... azon gyerekekért akartam mindezt, kiknek már nincs hova és kihez haza menni. - rövid és tömör válasz, de benne van a lényeg és az igazság. Az értelmi szerző voltam és csak egy cseppet segítettem be, hogy össze jöjjön mindez. A többi meg mellékes. A műmosolyok, amikor érkeznek a gazdag emberek, hogy valamit letegyenek az asztalra. Semmit nem érnek. Az itteni dolgozók az igazi Hősök. Nem én, nem a milliomosok és nem az olyan civilek, akik csak bejönnek, hogy egyenek, igyanak, makjd lelépjenek.
Úgy tűnik kicsit csendesedik a helyzet, szóval teszek fel egy újabb kávét, két nagy bögrét is előkerítek, majd Maia-ra pillantok.
- Nos? Akkor hogyan iszod azt a kávét? - kérdezősködöm, nehogy mellé lőjjek ez ügyben.


Maia Nodangala felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 20, 2021 12:40 am


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Sosem bírtam a vért, még kiskoromban is mindig sikítoztam, ha megsérültem és kifolyt akár egy csepp is. El tudjátok képzelni, hogy mi volt akkor mikor, nos mikor először látogatott meg a Mikulás… jahm és nem télen. Egyszer még el is ájultam. Szóval igen, az az egyik nagyon gyenge pontom. Én sem vagyok tökéletes.
Ezért is rohanok egyből Laurencehez, nem tudom mennyire sikerült megvágnom magam, de nem is akarom tudni. Segítsen nekem, tegyen rá valami kötést, rejtse el, állítsa el. Csináljon bármit, de ne kelljen látnom a vért, a sebet. Amikor komolyan kijelenti, hogy el is veszíthetem egy darabkáját ijedten pislogok rá, majd a tekintetem átvált. Ha most tudnék ölni csupán nézéssel akkor búcsút kellene venni tőle… Bár akkor meg nem lenne aki megoldaná a problémámat. Ejj… Ez így nem okés, de az biztos, hogy nem nézek rá túl szépen.
-Ez nem volt kedves!-Morranok rá, de azért továbbra is ott tartom az ujjamat neki, hogy igen is segítsen nekem, főleg ha már ilyen vicces hangulatában van. Még akkor sem nézek az ujjamra, mikor már ráteszi a  zsebkendőt, hisz ha nagyon vérzik simán átázik és már ott is van a baj. De szerencsémre hamar előkerül egy ragtapasz és rá is teszi az ujjamra. Ahhoz képest, hogy férfi igen gyengédek a mozdulatai. Szinte meg sem érzem. Igazi tehetség!
-Köszönöm szépen!-Már sokkal kedvesebb a hangom és a mosolyomat is visszavarázsolom az arcomra, majd azért kap tőlem egy puszit is az arcára.
-Egy igazi hős vagy!-Nevetem el magam, bár őszintén mondom. Számomra tényleg az! Azt gondolná az ember, hogy ha már a kórházban önkénteskedem, akkor ilyen apróságokon nem akadok ki… Nos hát, de. Nem is tudom mi lesz, ha egyszer lesz gyerekem és ő fog megsérülni. Mégis, hogy fogom azt viselni? De igaz ez a dolog még nem „fenyeget” engem. Előszőr egy rendes apa jelöltet kellene találnom. Utána jöhet a többi.
A kávé illata az egész konyhában elterjed. Mélyet szippantok a levegőbe. Hmmm azt hiszem én is fogok inni egyet, de majd csak akkor, ha az adakozók közül már mindenki kapott. Miután Lance sikeresen megmentette az ujjam előveszek egy gumikesztyűt, amit fel is húzok a sebesült kezemre. Csak utána térek vissza szendvicsekhez.
-Oh hát nem biztos. Te sokkal erősebbnek tűnsz, mint én. Biztosan le tudod győzni azt a salátát. Én nem mernék ismét szembe szállni vele.-Nyújtom át neki a kést nagy szemeket meresztve rá, mint egy ártatlan őzike. Ha elveszi a kést egy újabb köszönömöt kap tőlem, majd én addig minden mást megcsinálok, hogy végül csak a salátát kelljen a szendvicsekbe tenni.
-És mit kell rólad tudni drága hős lovag? Ha jól értesültem te vagy az egyik főszervezője ennek az adománygyűjtésnek. Mi vett rá téged erre? Vagy inkább ki?-Pislogok rá érdeklődve.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - 2018-2019 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 19, 2021 10:41 am



Maia & Laurence
•2018 december - 2019•

2018 december.

Szavait hallva bólintok, járt erre három... a kérdés az, hogy apám köztük volt-e. Bár biztosan. De mindez lényegtelen jelenleg. Most események zajlanak, melynek a résztvevője vagyok és cselekednem kell. A kávéfőző keresése rám marad, a kisasszony nem tudja, hogy vane. Sikerrel járok, hiszen találtam egyet az egyik szekrényben. Úgy tűnik ezt nem sűrűn használják... vagy csak 1-2 ember, nem tudom, nem is kellene foglalkoztatnia ennek a kérdéskörnek. Miért van itt? Miért nem volt elővéve? Mindenesetre itt van és lesz is kávé!
Csoki. Ezt hallva mosolyra húzódik a szám... stzeretem én is a csokit, bár inkább süteményben...de magában sem rossz. Jó ízlése van a lánynak. Biztos szerencsés a pasija vele. Szendvicsek is készülnek a lány által, én a főzőt bütykölöm, de szerencsére már adja is az éltető fekete nedüt. Nem maradunk ebből sem hoppon. Hirtelen a lány jajgató hangja jut el a fülembe és onnan az agamig is, így hátra pillantok rá, milyen bajság történt. A kés  olt a bűnös, vagy a saláta, azt nem tudom, de vérzik és... ahogy elép lép és ahogy mutatja a vágást... majdnem nevetek... de visszatartom, szóval elég komor képpel figyelem az aprócska vágást, melyet az ujjára mért az éles késsel.
- Hát...lehet le fog esni egy apró darab az ujjadból... - ijesztegetem fapofával, milyen rohadék lehetek. De aztán, csak előkapok egy papírzsepkendőt az egyik zsebemből és az ujjára tekerem, míg nem találok elsősegély nyújtó ládát.
- Csak vicceltem. Túléled. Meg az ujjad is. - lépek el tőle, hogy az előbb megpillantott ládát magamhoz vegyem és egy ragtapasszal bővítsem a társaságunkat. A zsepi magába szívott már egy kis vért, de a tapaszt is készenlétbe állítom és a csere hamar meg is történik. Még finom mozdulatokkal igazítom rá az ujjára a tapaszt...
- Így. És holnapra kutya bajod. - nézek rá szeliden egy apró mosolyal, majd az arcán ragad pár pillanatra a tekintetem. Az a pár másodperc egy örökkévalóságnak tűnik, a szívem is lelassult időközben, de aztán a kávéfőző sipolása, hogy lefőtt a kávé...kizökkent ebből az ismeretlen állapotból. Megnyalom a szám és zavartan a főzőre pillantok...
- Végre lefőtt. - lépek is oda, hogy kiöntögessem a nedűt a poharakba és a zsepit is kidobom végre a kukába. A kész italokkal tálcával érkezem a kávét kérők felé és a halk köszönömökre aprón bólintok kisebb mosollyal reagálva. Visszatérek a konyhatérbe, leteszem a tálcát és felteszek egy újabb kör kávét.
- Jobban érzed magad? Feltudod vágni azt a gaz salátát? - pillantok rá a lányra, miközben egy papírtörlőbe törlöm a kezem. Fogalmam sincs mi volt ez a korábbi...még sosem éreztem magam ilyen furán... kellemes volt, s mégis...


Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 16, 2021 5:43 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Kiszélesedik mosolyom Laurence dicséretet hallva. Örülök neki, hogy ízlik a teám. Általában én elég édesen iszom őket, de nem akartam, hogy itt mindenki cukormérgezést kapjon, így vissza kellett fognom magam.
A kérdésére összeráncolom a homlokom. Három fehérruhás ember? Először nem esik le, hogy mégis kikre gondol, de végül nagyot koppan. Láthatja is a tekintetemen a megvilágosodást.
-Mászkált itt három orvos, de azt hiszem elmentek arrafelé.-Mutatok az egyik irányban. Azt már meg nem mondanám, hogy miről is beszélgettek, de őszintén szóval engem nem is izgat annyira. Van elég egyéb elfoglaltságom. De gondolom ő ismerheti őket, vagy csak beszélni szeretne velük a rendezvény miatt. Mindenesetre több időt nem is „pazarolok” erre. Nem mintha időm lenne rá. Ahogy az első ember ide merészkedik hozzánk és elveszi az első szendvicset a többiek is felbátorodnak és hirtelen ellepnek minket. Miközben a srác a szendvicseket helyezi ki én a teát töltögetem azoknak, akik kérnek.
-Köszönöm.-Pillantok rá továbbra is olyan vidáman, ahogy eddig is viselkedtem. Tényleg jól jön a segítsége. Nem hittem volna, hogy képesek lesznek egyszerre lerohanni a pultot. De nem hagyhatjuk, hogy az emberek éhen vagy szomjan haljanak, szóval nincs megállás.
-Tudtommal van valahol, de azt ne kérdezd, hogy merre keresd.-Nézek rá bocsánat kérően, majd egy újabb pohár teát adok át az egyik vendégnek, aki meg is dicséri azt. Széles vigyorral arcomon köszönöm meg neki.
Amint akad egy kis szabadidőm hátra pislogok Laurence felé. Úgy tűnik sikerrel járt a kávéfőzőt illetően, így nem állok be én is a keresésbe inkább csak elsétálok a hűtőszekrényig ahol előveszem az apró kis kávétejszíneket, majd egy kisebb edénybe töltök egy kis cukrot is. Így mindenki úgy ízesítheti meg a kávéját ahogy azt szeretné.
-Látod erre én nem is gondoltam. Pedig kávé nélkül az élet maga lenne a katasztrófa… Na jó nem… Akkor lenne az, ha eltűnne a csoki. Csoki nélkül élni… Brrr… bele se merek gondolni.-Még a hideg is kirázz engem ettől. Neeem! A csokoládé kell, bármilyen formában. Szerintem nincs is olyan változata, amit ne szeretnék. Egyszer még sós étellel is megkóstoltam, valami mexikói recept… Nos bizarr volt, de végül elfogyott az étel és ha bírtam volna még enni biztosan repetáztam volna belőle.
A szendvicsek elég szépen fogyatkoznak, így úgy döntök ismét készítek párat, bár már a legtöbben csillapították már az éhségüket és leginkább a kávéra vágynak, de ha minden igaz azt is hamarosan megkapják.
Előveszek egy új fej salátát, kés a kezembe és…
-A francba… Neee… jaaaj neeee….-Ügyes vagy Maia. Sikeresen megvágtad az ujjadat, ami szépen el is kezdett vérezni. Automatikusan nyúlok oda a másik kezemmel és nyújtott karokkal indulok el Laurence felé, miközben a fejemet oldalra fordítom. Nem bírom a vér látványát.
-Segíts! Nem bírok oda nézni. Nagyon durva?-Nem, nem hisztizek, de ha meglátnám, hogy mekkora is a seb, akkor lehet kivágnám a hisztit, ami jelen esetben nem lenne túl szerencsés. Bár nézzük a dolgok jó oldalát. Egy kórházban vagyok, így nem kell félnem attól, hogy elvérezzek.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - 2018-2019 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 16, 2021 11:19 am



Maia & Laurence
•2018 december - 2019•

2018 december.

A kórház falain belül sok mosoly van, ám akadnak könnyek, melyek nem örömböl születnek. Túl sok negatív okból születhet egy könnycsepp és utána még több annál. Egy rossz szó, egy tett, aztán borul minden. Ráadásul nem csak karácsonykor lehet szebbé tenni valaki napját. Minden évben... max a decembert különlegesebbé tehetjük. Mindenesetre az ilyen jószívű lányokat is szuper látni. Teát főz, szendvicseket készít és a mosolygáson kívül mást nem is kér érte. Nem mindenki tesz ilyet, max egy kis zöldhasúért cserébe és műmosolyt kapnánk cserébe. Ám most más a helyzet. Szendvicsek van dögivel, láttam ropit is, na meg a kihagyhatatlan tea is jelen van. Kóstoláson vesz részt az itel, ám előbb kezet fogok Maia-val. A tea finom, pont úgy, ahogy szeretem. Édes és savanykás, a kettő pont passzol egymással. Összefut a nyál a számban....
- A kedvencem ez az íz kombó! - remélem a többi is ilyen lesz, amit csinál, mert a nyakára járok majd ezért. Anyám éppenhogy eléri eme kívánt ízt...de Maia tökéletesítette.
- Volt valami értekezlet 3 fehér ruhás között, nem láttad? - érdeklődök, bár inkább apám miatt kérdezősködöm, mert ha történt ilyen, akkor nem is zavarom őt. Konzultál a betegével 2 másik orvossal. Pedig van hírem számára, de most más is történt. Betegek és kiöltözött egyének érkeznek falatozni. Ám úgy tűnik Maia az egyetlen konyhai önkéntes a mai nap.
- Úgy tűnik rád fog férni egy kis segítség. - húzom is fel az ingem ujjait, hogy ne koszolódjanak, majd belépek a szendviccsel megrakott tálcákért, hogy kitegyem őket a helyükre. Közben úgyis teát is merni kell a poharakba, kevés lesz az eddig kirakott. Nem szoktam ilyet tenni, de ma különleges nap van. Megismertem Maia-t. Na nem mintha félrebillent volna ezzel az életem, hiszen csak egy apró barátkozás tötént... névváltás és segítség. Ez semmi. Holnap meg úgyis vissza áll minden a maga helyére.
- Van kávéfőző? - érdeklődőm a lánytl, hisz nem találkoztam iyennel itt bent, csak autómatával, de az nem kávé, csak utánzat. Jó lenne valami ihatót is inni, ami tényleg kávé, ráadásul lehet akad itt bárki más, aki ugyanúgy kávézna egyet. De Maia tartózkodik itt órák óta, ő otthonosabban mozog most. Ám úgy tűnik igazam van, ketten máris kávéznának. Nem sürgetem a lányt, keresgélek kávé és bögrék, poharak tán. Talán erre nem készült fel  eléggé... ám nincs igazam. A szekrény egik felső polcáról elő szedem a gépet és még kávé is kerül elő. Hát ez egy szuper ötlet.
- Készítem a kávét, addig kis türelmet... - össze eszkábálom a gépet és belevalót, majd főhet is. Már csak tej, cukor, meg egyéb ilyesmi kelhet. Laurence Vaughn önkénteskedik...ha apám ezt látná... ne lássa meg!



Maia Nodangala felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Ember

Maia Nodangala
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 Yara-Shahidi-Makeup-Video-Vogue
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Yara Shahidi
Hozzászólásaim száma :
38
Pontjaim :
33
Pártállás :
  • Semleges

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
27
Foglalkozásom :
egyetemista-fényképész-bár énekes


Maia Nodangala

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 07, 2021 4:49 pm


Laurence & Maia

Mihez érdemes legjobban ragaszkodni az életben? Egymáshoz.

Sokat járok a kórházba önkénteskedni. Mindig is szerettem segíteni másokon, mosolyt csalni az arcukra, főleg a gyerekekére. Sajnos nagyon sok gyerek van, akiknek a kórházban kell eltölteniük a napjaikat a helyett, hogy élveznék a gyerekkort. Sokszor már csak egy felolvasással, vagy énekléssel is szebbé lehet tenni a napjukat. Aki tud ilyenkor csatlakozik hozzám, vagy éppen táncra perdül. A gyerekek nevetésénél szerintem nincs is szebb hang. Így talán kicsi önzőnek is mondhatom magam, hisz nem csak miattuk járok be a kórházba, hanem magam miatt is.
Ezért sem volt kérdés számomra, hogy a karácsonyi adománygyűjtő estben is ott segítek ahol csak tudok. Most a „konyhára” osztottak be engem. Szendvicsek és tea készítés. Ezért próbáltam nem túl elegánsan felöltözni, de nem is igénytelenül. Egy fehér, blúz, egy világoskék blézer, sötét nadrág és a jó kényelmes balerina cipő. Persze a blézer már lekerült rólam és helyette a kötény került fel rám. Nem szeretném összekoszolni magam.
Dúdolászgatom egymagamban, miközben még pár szendvicset készítek. Észre sem veszem, hogy valaki közelít felém, csak mikor már hozzám ér egy rövidke pillanatig. meglepetten pislogok a derekam felé, majd egy mosolyogva nézek fel az idegenre. Valahonnan ismerős nekem az arca, de meg nem mondanám, hogy honnan.
-Igen, nagyon jó látni ezt. Sokszor azt gondolná az ember, hogy a mai világban ez már nem divat, de aztán mindig pozitívan csalódik benne.-És remélem tényleg sok adomány fog összegyűlni és nem feltétlenül pénz formájában. Mindennek örülni tudunk, amit hasznosítani tud a kórház, vagy tovább adományozni a rászorulóknak.
-Szerintem már nem kell. Ezeket még befejezem. Aztán majd meglátjuk milyen ütemben fogy. Alapanyag van még hozzá bőven.-Mutatok a hátam mögé. Viszont minek pazaroljunk? Inkább nekiállok újra szendvicseket csinálni, minthogy túl sok maradjon meg.
-Oh…-Lepődöm meg mikor bemutatkozik. Most már tudom is, hogy ki ő.
-Öhm én Maia, örvendek.-Ha felém nyújtotta a kezét határozottan fogom meg és rázom meg azt, ha nem akkor én kezdeményezem a dolgot.
-Nah és milyen lett a tea? Kell még bele valami?-Mutatok a kezében lévő pohárra.-


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Laurence E. Vaughn
Chatkép :
Maia & Laurence - 2018-2019 2156fa2aa0f1070c8a950f562b2b73954244ecdb
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Tom Holland
Hozzászólásaim száma :
59
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Kíra
Fő képességem :
Pirokinézis
Őt keresem :
Maia & Laurence - 2018-2019 5d39b80f03236a3af07092d0c596738f

Maia Nodangala

Kedvenc dal :
What am I to be?
What is my calling?
I gave up giving up, I'm ready to go
The future’s left unseen, it all depends on me
Put it on the line to follow my dream, yeah!

Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
29
Foglalkozásom :
Washington egyetem - Genetikai Intézet - fejlesztési munkatárs


Laurence E. Vaughn

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 07, 2021 1:36 pm



Maia & Laurence
•2018 december - 2019•

2018 december.

Közeledik egy kedves ünnep. Ami itt számomra a lényeg, hogy bebizonyítsam magamnak, hogy nem vagyok akkora szarházi, mint lenni szeretnék. Másrészt pedig egy jó kis sajtó forrása is lehet. A múlt héten nagyon csúnyán kirúgtam a hámból, az after partiról pedig képek is készültek. Előnytelenek kissé.
Pont ebben a kórházban történt az eset. Ezért is járok ide minden évben amióta elkezdtem ezt a mostani parádét. Talán ezért sem esik nehezemre aktívan részt venni a jótékonysági rendezvényeiken. A mai napon "vezető leszek", de gyűjtünk ruhákat, tartós élelmiszert, játékokat is a gyerekosztálynak. A kórusozás vicces lesz, mert az orvosok és az ápolók alkotják majd. De az előzetes próbákon úgy bizonyult, hogy ragyognak a tehetségek, mint a karácsonyfák. Még lehet, hogy sikeres lesz ez a kísérlet.
De előtte még van egy programpont. A kórház ebédlőjében gyűlik össze a kupaktanács. Minden önkéntes és a vezetés. Az utolsó masnit is meg kell igazítani. Elvégre életekre gyűjtünk pénzt, hogy visszakerülhessenek az élet vásznára. Ahogy egy kissé köpcös mammonista démon mondaná… visszatérnek a gazdasági vérkeringésbe.
Az öltözékem a mai napon nem olyan hivalkodó, mint általában. Nem jöhetek ide teljes puccban, öltönyben… Úgyhogy szürke kabát, fekete garbó, sötét farmer és egy egyszerűbb fekete bőrcipőnek hála nézek ki a szokottnál is magasabbnak.
Az étkezőbe érve már látom, hogy gyülekeznek az emberek. Van, aki ruhákat hajtogat, van, aki teát főz, míg mások megisszák, hangolnak egyesek, mások pedig el vannak mélyülve teljesen a tennivalójukban. Egy tea nekem sem árthat meg úgy vélem. Odalépek az egyik kiadóablakhoz, ahol egy szépség magában ácsorog. Reflexszerűen érintem meg futólag a derekát, miközben mellélépek, hogy egy mosolyt villantsak rá. De töltök teát is azért.
- Jó látni, hogy nem halt még ki az adakozószellem. – nézek körbe kicsit. Nem szeretem, amikor egy ilyen sötét hajú és szemű gyönyörűség magányosan van egy emberekkel teli teremben. Nem szeretnék bunkónak tűnni a szemében, így szedek elő még pár műanyag poharat és körül nézek.
- Kell még teát készíteni? Vagy szendvicseket? - teszem fel a kérdéseket, na nem mintha volna kedvem segédkezni ebben az egész hülyeségben. Óh és mily' modortalan vagyok...
- Elnézésedet kérem, még nem is ismerjük egymást. Laurence vagyok...

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Maia & Laurence - 2018-2019
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maia Nodangala
» Laurence & Maia
» Shirley & Maia
» we can help each other - - Maia & Reid
» Maia & Wilhelm | Trouble never comes alone.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Tékozló múlt-
Ugrás: