Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Michael Hansen


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Michael Hansen GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Michael Hansen Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 11, 2021 10:39 am
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Michael,
Az, hogy végre elkelt ez a karakter, valami iszonyatosan nagy örömmel tölt el, hisz régóta keressük már. És valljuk be, begyűjtőből soha nem lehet elég! Még ha te nem is a vérmes és kegyetlen fajtából származol... de valljuk be, nem mindenki tud robotként tengődni egy életen át.  Angyal vagyok
Jó volt olvasni arról, ahogyan a húgodhoz viszonyulsz, illetve hogy egészen pontosan mi is ábrándított ki abból a bizonyos rendszerből. Kaptunk egy csodás indoklást, és valljuk be, ez éppen elég ahhoz, hogy eladd a lelked az ördögnek hogy tudjuk, a családodért bármire képes vagy. De cuki vagy Feladom
Hiába keresnék kivetnivalót, egyszerűen... nem megy. Imádom az ötleteidet, azt, ahogyan papírra veted őket, így nem is tudok mibe belekötni. Alig várom, hogy olvassalak téged a játéktéren is!  Szeri
Ja, és mondtam már, hogy ezzel a pb-vel - ami ugyan adott volt, de mégis, na! - engem megvettél kilóra?
Na de uzsgyi! Van egy olyan érzésem, hogy várnak rád.  hopp Jó játékot, jó szórakozást!  

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal, vagyis velem; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Michael Hansen
Chatkép :
Michael Hansen Tumblr_mdnpw8FKhd1rwpn15o8_r2_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
∞ ryan gosling
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∞ g.
Fő képességem :
∞ hunting for special creatures
Őt keresem :
Here’s to the fools who dream, foolish as they may seem
Michael Hansen Tumblr_ocsxh3cQ281r51r3ro7_400
Kedvenc dal :
machine
Tartózkodási hely :
∞ washington d.c.
Korom :
44
Foglalkozásom :
∞ servant of the regime


Michael Hansen

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 31, 2021 5:31 pm
Michael Hansen

a szikla
ft. ryan gosling

1980
születési idő
begyüjtö
faj
canon
a karakterem
Semleges
szimpatizáns
igwt  Cool

2021. február 9.

A célszemély viselkedésén semmi szokatlant nem tapasztaltam. A napi rutinjától nem tért el, a munka befejeztével a Unicorn Bar-ban tartózkodott este tizenegy óráig. Taxival ment haza, megközelítőleg éjfélkor.


Megdörzsöltem fáradt, komótos szemeimet, miután lecsuktam a laptopot. Leta mindennapos jelentést kért azok ehhez hasonló esetekről, mikor valakit esélyesnek ítélt arra, hogy begyűjtővé váljon. A célszemély az első feltételt szinte rögtön teljesítette is: szimpatizánsként élte az életét ebben a rendszerben, ami ritkaság, főleg az emberek táborában. Mindig akadt egy-egy kiábrándult halandó, aki inkább választotta a mi rendszerünket, de nem mindenkinek sikerült begyűjtővé válnia. Mintha ez olyan egyszerű lenne... ez nem egy rendőr-iskola, nem csak azon múlik, hogy megvan-e benned a fizikai adottság.  
Már készültem felállni a karosszékből, mikor halk léptekre lettem figyelmes. A fáradságom ellenére ilyenkor mindig előtört belőlem az éberség, és tekintetemmel az ajtót kezdtem bűvölni, amin rövidesen Cara nyitott be. A húgom. Akinek már nem kellett volna ébren lennie egy ilyen késői órában. - Miért nem alszol, bátyus? - A hangja olyan volt, mint egy erőtlen kisegérnek, ez pedig egy halvány mosolyt rajzolt az ábrázatomra.
- Be kellett még fejeznem valamit. De ezt akár én is kérdezhetném. - Álltam fel, majd odasétáltam, hogy összehúzzam rajta a kardigánját. Rajta kívül nem volt semmim és senkim. Ha évekkel ezelőtt elveszítettem volna, valószínűleg én magam is valami törvényen kívüli telepen végeztem volna, ahol szépen lassan elszáll belőlem az élet.
Emlékeztem arra az esős estére, mikor több, mint tíz éve leukémiát diagnosztizáltak nála. Egy másodperc alatt omlott össze az életünk. Akkor már csak apánk volt életben, aki szintén nem volt már ereje teljében. A rendszer pedig elfelejtett minket. Esélye sem volt meggyógyulni, belehalt a rákba. Sokáig úgy tűnt, hogy a húgom is követni fogja a sorban, miután éjjel és nappal is dolgoztam, hogy finanszírozhassam a kezelését, amire az államtól nem volt jogosult. Az állam, ami szerint a húgom nem számított, csak újra és újra belerúgtak, szinte megásva a sírt számára. Négy évig éltünk így - napról napra, ő pedig egyre gyengébb és egyre szürkébb lett. A szívem olykor megszakadt érte, főleg mikor már ahhoz is gyenge volt, hogy megemelje a kanalat étkezéskor. Aztán jött a legkegyetlenebb időszak... nem maradt egy fityingem sem, nem tudtam finanszírozni a kezelését. Kórházba került. Egy hajszálon múlott minden...
Akkor történt. Megismertem Leta-t és Bastien-t. Felfigyeltek rám. Abban a korszakban egy mellékállásban kidobóként is dolgoztam. Az életünk pedig fenekestül felfordult, mikor begyűjtővé váltam. Bastien állta az összes kezelés költségét. A húgom hallani sem akart arról, hogy vámpírvérrel gyógyuljon, így maradt a B terv. Teljes titokban álltam a begyűjtők közé, úgy téve, mintha valami teljesen hétköznapi munkám lenne, és ezen keresztül intéztem a kezeléseit. Ezt követően bármit megtettem volna nekik, csak hogy megháláljam a húgom életét. Megmentették őt. Megtették azt, amit én önerőből nem voltam képes.
- Feküdj vissza. Még van egy kis dolgom. - Apró csókot leheltem az arcára, majd miután szelíden elmosolyodott, kisétált a dolgozószobából. Ő volt az emberi oldalam. Az egyetlen, ami nem engedte, hogy elvessem a súlykot. Mondhatnám mondjuk úgy is, hogy életben tartott. Nem minden begyűjtő kegyetlen és szívtelen, a munkánk azonban megkövetelte azt, hogy ezt a látszatot keltsük.
Visszaültem, majd újra felnyitottam a laptopot. Már három hete figyeltem a célszemélyt. Általában nem kedveltem az ilyesfajta lapos megfigyeléseket, de ez alkalommal valami teljesen más érzés kerített hatalmába. Amennyit láttam belőle, többet mondott minden szónál. A locsogása pedig, amit nem egyszer hallhattam a megfigyeléseim során, szórakoztattak. Megnevettettek engem. Engem, aki évek óta nem nevetett egy jót. Egy hónapja figyeltünk fel rá, mikor részt vett egy szimpatizánsoknak tartott rendezvényen. Üde színfoltja volt az amúgy szürke eseménynek. Leta feladatként adta a lány megfigyelését, majd ha úgy adódik, hogy megfelelő lenne, hát a beavatását. Először tényleg így indult. Aztán minden megváltozott...

A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

A környezetemben mindenki ismeri a fedőnevemet: a szikla. Habár voltam már tégla is, amikor a helyzet úgy kívánta, hogy be kellett épülnöm egy társaságba. Rendelkezem egy kőszikla minden szilárdságával, a lojalitásom pedig messzemenően elismert. Mondhatni, hírhedt. Ha valaki rendszert akar bontani, nem hozzám fog jönni, sőt. Ajánlatos messziről elkerülni, hisz a végkimenetel minden alkalommal egyértelmű.
Mielőtt azonban betoboroztak, más életet éltem. Egy igásló szorgalmasságával hajtottam, hogy mindent megteremtsek a beteg húgom számára. A kezelései felemésztették minden megtakarításunkat, a szüleink halála után pedig más nem maradt neki. Így váltam számára is kősziklává. Masszív támasszá.
Azóta minden lehetőséget megteremtettem neki, így biztonságban tudhatom. A titkokat is jól őrzöm, tekintve, hogy közel tíz éve hazudok a húgom szemébe a kezeléséről. Fogalma sincs arról, hogy Bastien Monagham rendszerének fenntartója vagyok. Talán ezt nevezik kegyes hazugságnak?
A természetem nyugodt, a humorom felülmúlja az átlagot, viszont ritkán van lehetőségem villogni vele. Akár azt is mondhatnánk, hogy csendes gyilkosként "üzemelek", Leta pedig pontosan tudja, hogy milyen küldetéseket kell nekem adnia. Ismerte a sikerem titkát. Ő ültette el bennem mindazt, amire ma képes voltam.
Vissza az elejére Go down
 
Michael Hansen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael Hansen
» Cara Hansen
» Michael && Bethia
» Michael & Ivan
» Michael Payton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Begyűjtők-
Ugrás: