Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cara Hansen


Begyüjtõ

Michael Hansen
Chatkép :
Cara Hansen Tumblr_mdnpw8FKhd1rwpn15o8_r2_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
∞ ryan gosling
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∞ g.
Fő képességem :
∞ hunting for special creatures
Őt keresem :
Here’s to the fools who dream, foolish as they may seem
Cara Hansen Tumblr_ocsxh3cQ281r51r3ro7_400
Kedvenc dal :
machine
Tartózkodási hely :
∞ washington d.c.
Korom :
44
Foglalkozásom :
∞ servant of the regime


Michael Hansen

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 14, 2021 11:31 am
Cara Hansen
leukémiás húg

Kiemelt információk
play by emma roberts

kor 30

faj ember

pártállás ellenálló

státusz szabad

hirdető michael

Önéletrajz
Azt hiszem, miattad szűntem meg hinni Istenben. Amikor 2007-ben diagnosztizálták nálad a leukémiát, az életünk fenekestül felfordult. Ezt az újabb családi tragédiát már csak apánk élte meg, aki szintén rákkal viaskodott. A betegséged volt az utolsó csepp abban a bizonyos pohárban, nem sokkal a diagnózisod után meghalt. Ketten maradtunk. Biztosítás, örökség és pénz nélkül, hisz a szüleink mindent ráköltöttek apánk kezelésére. Eszükbe sem jutott, hogy arra a pénzra majd egyszer neked is szükséged lehet.
Kiábrándultam a rendszerünkből. Te egyre betegebb lettél, több volt a rossz, mint a jó perc, néha már azt kívántad, bár meghalnál, és lennél túl az egészen. Küzdöttem érted, három munkahelyet vállaltam annak érdekében, hogy fizetni tudjuk a kezelésed, viszont még ez sem volt elég.
Kórházba kerültél. Öt év viaskodás után úgy tűnt, a szenvedésed - és vele együtt az enyém is - véget fog érni. Ekkor ismertem meg Leta-t és Bastient, akik akkoriban begyűjtőket toboroztak. Miután átmentem a rostán, Bastien minden kezelési költséget átvállalt. Valójában csak ennyit kértem tőlük. Mentsenek meg téged, a többi nem számít.
Jobban lettél. Kikerültél a kórházból, és befejezhetted a tanulmányaidat. Egyetemre mentél, lediplomáztál, majd visszaköltöztél a családi házba hozzám. Sosem mondtam el, hogy miből tellett a kezelésedre, ahogy arról sem tudsz semmit, hogy begyűjtő lettem. Tudom, mit mondanál. Eladtam a lelkem az ördögnek. Az életed számomra minden lelket megért.
Azonban te is őrzöl egy titkot. Vajon mikor akarod majd elmondani nekem, hogy kiújult a betegséged?

| A keresztnév szabadon alakítható, ahogy a play by-nál is meghallgatok bármit  22



Vissza az elejére Go down
 
Cara Hansen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Aktuális hirdetések-
Ugrás: